YtseJammers Israel

מועדון המעריצים הרשמי של דרים ת'יאטר בישראל
עכשיו ו' מאי 31, 2024 11:39 pm

כל הזמנים הם UTC

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 25 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ה' אפריל 17, 2008 7:04 pm 
שגריר הפרוגרסיב
סמל אישי של המשתמש

ציטוט:
טל: לדעתי הבדל העלויות משמעותי ביותר. למרות שלא ניתן להזמין באמאזון MP3, אם אין לך כרטיס אשראי ארה"בי (מה שאני מבין שעתיד להשתנות בחודשים הקרובים) - שם למשל יש את הדיסק החדש של ריברסייד במחיר של כ-14 דולר לדיסק, ואילו במחיר של 8 דולר לדיסק MP3. אם תוסיף ל-14 דולר כך משלוח, תקבל פער משמעותי ביותר! נכנסתי לאתר של lazercd. קודם כל, לא הכרתי אותו, אז תודה על הלינק - נראית חנות ממש רצינית! לא הצלחתי למצוא שם את מחירי המשלוח. האם האם סבירים?

אגב, במקרה של CDBABY עצמם, מדובר במשהו קצת שונה. כאן הרצון לתגמל אמנים פחות מוכרים. כעת, אם היה אפשר להוריד את המוסיקה, ולשלוח להם כסף בדואר, אז הייתי שוקל לעשות זאת. אולם מאחר וזה נראה לי קצת תמוה (לא כל אמן יקבל את זה בהבנה) זו דרך להעביר להם כסף (90 אחוז מהקנייה) בלי שום קשר לנושא המרצנדייז עצמו.

ההבדל במחיר הוא כמובן כי איכות ה- MP3 פחות טובה מאיכות דיסק, וגם כי אתה בסופו של דבר לא מקבל דיסק עם מדבקה עליו וכמובן לא מקבל חוברת. במצב של הדולר היום , 14 דולר לדיסק זה מאד זול בהשוואה למחירים שרצים בחנויות בארץ (90 שקל לאלבום מטאל) גם אם אתה מוסיף משלוח. ואגב אני שמח שנכנסת לליזר-סידי, חנות מאד רצינית ויש להם גם המון מבצעים. המשלוחים שם סבירים מאד, 2 דיסקים זה 9 דולר משלוח, 3 דיסקים זה 10.5 דולר משלוח, ממליץ בחום!!!

במקרה של CDBABY זה באמת עניין אחר לפי מה שאתה מציין. יש היום לא מעט להקות שמאפשרות לשלם להן ב- Paypal כמו למשל ריאן פרמנטר (הקלידן של Eyestrings) שאפשר להזמין את כל הדיסקים שלו ושל הלהקה דרך האתר האישי שלו ולשלם ב- Paypal.

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ה' אפריל 17, 2008 8:15 pm 
דרימיסט מתחיל

טל רודס כתב:
ההבדל במחיר הוא כמובן כי איכות ה- MP3 פחות טובה מאיכות דיסק, וגם כי אתה בסופו של דבר לא מקבל דיסק עם מדבקה עליו וכמובן לא מקבל חוברת. במצב של הדולר היום , 14 דולר לדיסק זה מאד זול בהשוואה למחירים שרצים בחנויות בארץ (90 שקל לאלבום מטאל) גם אם אתה מוסיף משלוח. ואגב אני שמח שנכנסת לליזר-סידי, חנות מאד רצינית ויש להם גם המון מבצעים. המשלוחים שם סבירים מאד, 2 דיסקים זה 9 דולר משלוח, 3 דיסקים זה 10.5 דולר משלוח, ממליץ בחום!!!

במקרה של CDBABY זה באמת עניין אחר לפי מה שאתה מציין. יש היום לא מעט להקות שמאפשרות לשלם להן ב- Paypal כמו למשל ריאן פרמנטר (הקלידן של Eyestrings) שאפשר להזמין את כל הדיסקים שלו ושל הלהקה דרך האתר האישי שלו ולשלם ב- Paypal.

תודה על ההמלצה... נראה לי שאבצע הזמנה. אגב, הכרת את החנות DJANGOMUSIC שנסגרה? היא התמחתה בדיסקים משומשים. אני למשל קניתי שם את OSI הראשון ב-5 דולר, וגם אם תקח אותו למיקרוסקופ אלקטרוני, לא תשים לב לכך שהוא משומש. :)

אתה בהחלט צודק לגבי האיכות, אולם - 320 ק"ב (במצב VBR) זה עדיין לא מעט (לדעתי תבחין בהבדל רק במערכות רציניות ביותר, במידה ויש מפענח MP3 סביר ורכיבים המרה טובים), ומאחר ואני אישית שומע הכל (ובאיכויות הרבה פחות טובות) דרך מכשיר MP3 (שמחובר ישירות למערכת) לי זה פחות משנה. יחד עם זאת, אני לא חושב שזו הסיבה להבדל במחיר. בסופו של דבר, הרי אין פה בד"כ עניין של רוחב פס, או מקום אכסון. הם יכולים לשים את זה בפורמט LOOSELY אם הם רוצים. ההבדל במחיר הוא בגלל שזה באמת עולה להם הרבה פחות כל התהליך - של ייצור - אכסון - אריזה - משלוח.

היופי ב-CDBABY שהם מאגדים הרבה אמנים עצמאיים שכאלו, כך שאתה לא צריך להסתכן בכל מיני אתרים מפוקפקים (אני בזמנו אפילו נבהלתי מלהזמין את הדיסק של פטרוצ'י מהאתר שלו. לא נראה הדבר הכי מאובטח בעולם)... בכלל, עם המחירים שם של המשלוח והדיסק, אני לפעמים מצטער שחלק מהלהקות שאני שומע בכלל מצליחות... :)

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ו' אפריל 18, 2008 5:50 am 
שגריר הפרוגרסיב
סמל אישי של המשתמש

בהחלט הכרתי את DjAngos, הייתי לקוח קבוע שם .

ציטוט:
בכלל, עם המחירים שם של המשלוח והדיסק, אני לפעמים מצטער שחלק מהלהקות שאני שומע בכלל מצליחות...

:D

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ב' אפריל 21, 2008 9:41 am 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

נראה לי פשוט שעדיף לקנות את הדיס המקורי: א. זה יותר יעזור ללהקה שאתה מעריך ב. אתה מקבל את העטיפה והחוברת וזה מוסיף המון! ג. לדיסק יש מין ערך סנטימנטלי כזה שגורם לך לאהוב אותו... :D

ד.א איפה אפשר להשיג דיסקים של דרים בזול יחסית?

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ב' אפריל 21, 2008 3:29 pm 
שגריר הפרוגרסיב
סמל אישי של המשתמש

דיסקים של דרים בזול? ב- http://www.discclub.co.il
הכי זול בארץ, באחריות, וכדאי להתחיל להשלים את אוסף כל הדיסקים שחסרים לך! :metal:

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 25 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2

כל הזמנים הם UTC

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 50 אורחים

אתה יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

עבור ל:  
מופעל על-ידי phpBB® Forum Software © phpBB Group
מבוסס על phpBB.co.il - פורומים בעברית. כל הזכויות שמורות © 2008 - phpBB.co.il.