מחווה לדרים ת'יאטר לזכרו של טל פסקל

אוגוסט 24, 2018

עמוד האיוונט בפייסבוק

על אף שנלקח מעימנו בגיל 21 בלבד, הספיק טל פסקל לעשות המון בחייו – הוא היה עתודאי מצטיין בתכנית "פסגות", החל לעבוד על סטרטאפים, התאמן בסוגי ספורט שונים והשתתף בתחרויות רבות, הקפיד ולמד על אורח חיים בריא וניגן על פסנתר וסקסופון.
בין כל אלו, היה טל אף מעריץ מושבע של הלהקה דרים ת'יאטר, הוא התרגש מהמילים והיצירות בכל פעם מחדש והייתה לו תשוקה בלתי נלאית ללהקה בפרט ולז'אנר בכלל.

לכן, החליטו בת זוגו דפנה ובני משפחתו, לחגוג את יום הולדתו בערב מחווה מרגש לענקית בהשתתפות להקות מובילות בפרוגרסיב מטאל הישראלי.

הערב יתקיים ללא מטרות רווח וכלל הרווחים יוקדשו להנצחתו של טל בהקמת פינות שונות ומתקני כושר במקומות אותם אהב.

מאה כרטיסים ראשונים – 90 ש"ח
מחיר במוקדמות – 100 ש"ח
מחיר במקום – 120 ש"ח
לינק לרכישת כרטיסים: https://eventbuzz.co.il/Tal-DreamTheater

פתיחת דלתות: 20:00
תחילת הופעות: 20:30

בערב ישתתפו:

Scardust –

להקת ה-Progressive Metal הסימפונית שכבשה את הארץ ולא מעט מהעולם חוזרת לישראל לאחר סיבוב הופעות בגרמניה כדי להצדיע לאחת מהלהקות אשר השפיעו עליה יותר מכל הרכב אחר.

Scardust – Arrowhead
https://youtu.be/HiWbquyfCHc

Yossi Sassi & The Oriental Rock Orchestra –

אגדת הגיטרה והבוזוקי יוסי סאסי, האיש שייסד השילוב של המוסיקה האתנית ברוק הכבד והמטאל בעולם כולו, מתגייס עם הרכב נגנים יוצא דופן לגרסאות יחודיות של שיריה של Dream Theater.

Yossi Sassi – Reveal
https://www.youtube.com/watch?v=oPxHHHpvBR0

Aperco –

הרכב Progressive Rock מודרני ובועט שכבר הצליח לנעוץ את דגלו המוסיקלי בסצינת הרוק הישראלית – עם העיניים לעולם כולו, הלהקה נותנת לרוק המתקדם של שנות ה-70 את הטעם החי של הרכב מודרני.

Aperco – Dissonant Sounds Within
https://www.youtube.com/watch?v=DXosIx6oRAc

Storchi –

סנונית Progressive שמתכתבת עם מוסיקת מטאל והמון יסודות של Folk Rock – ההרכב העולה הזה הספיק כבר להרשים את כל מי שראה אותם נותנים את המגע הייחודי שלהם למוסיקת רוק כבד מתקדמת.

Storchi – Paracosm
https://www.youtube.com/watch?v=UFqjKso_c8g

Liquid Dreams –
לכבוד המאורע התגייסו חברים מעריצים של Dream Theater שהסיפור נגע לליבם, לבצע בצורה המקצועית והחיובית ביותר את המוסיקה של הלהקה האהובה על טל – בדרך שתרגש ותגע בלב של כל מעריצי הלהקה.

הידעת? למועדון המעריצים ישנו פורום פעיל מאוד בו החברים מתרגשים, צוחקים, מתווכחים, מתדיינים, נפגשים והכל יחדיו. הצטרף גם אתה לקהילה של מועדון המעריצים הרשמי של דרים ת'יאטר בישראל!