YtseJammers Israel

מועדון המעריצים הרשמי של דרים ת'יאטר בישראל
עכשיו ה' מרץ 28, 2024 5:07 pm

כל הזמנים הם UTC

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 102 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ה' אוגוסט 22, 2013 8:23 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

אם אתם שואלים אותי הם בחרו את השם הזה לאלבום כדי שיהיה מסובך להוריד אותו בפיראטית...

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ש' ספטמבר 07, 2013 11:49 am 
The Count of DT-IL
סמל אישי של המשתמש

לאברי ופטרוצ'י מגלים לנו על מה השירים באלבום:
http://rockyourlife.fr/interview/englis ... r-19-08-13

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ב' ספטמבר 09, 2013 3:20 am 
The Count of DT-IL
סמל אישי של המשתמש

ביקורת! (ארוכה. מאוד)
http://www.dtnorway.com/2013/09/dream-t ... ish-review

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ב' ספטמבר 09, 2013 3:23 pm 
The Count of DT-IL
סמל אישי של המשתמש

Along For The Ride, הסינגל השני מהאלבום החדש זמין להאזנה:

כאן:

או כאן:
http://www.grammy.com/news/grammycom-ex ... am-theater

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ב' ספטמבר 09, 2013 4:22 pm 
דרימיסט מתחיל

אוקיי.
לאחרונה זה מאוד טרנדי מצד הלהקה להוציא בכל אלבום את הטראק הפופי והמתאים-יותר-לרדיו שלהם. העניין הוא שמרבית השירים האלה מתבססים על פזמון מאוד חלש, ואז לקראת הסוף נגאלים באמצעות סולו ממיס פרצופים.
לצערי בAFTR הפזמון חלש מבחינה מלודית באופן יוצא דופן, ולא זאת ועוד, הסולו קלידים שהיה יכול בקלות להציל את השיר הזה, מורכב מסאונד זהה לחלוטין באחד שרודס השתמש בBTS! זה כמעט בלתי נסבל...

6/10

אבל אני ממש לא מודאג כי זה קלאסי להוציא סינגל שני שהוא חלש יחסית. זה לא מעיד שום דבר על האלבום מן הסתם...

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ב' ספטמבר 09, 2013 6:53 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

לא יודע, מבחינתי אפילו סולו מעולה לא יכול להציל שיר לא טוב. זה לא שאני אקשיב לכל השיר בשביל להגיע לסולו, או שאדלג ישר לסולו.

ובנוגע לסינגל החדש,הכל שם נשמע ממש מאולץ, לא אהבתי בכלל.
בכל מקרה לא באתי עם ציפיות לאלבום הזה, אז אני לא ממש מתרגש מהעניין.

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ב' ספטמבר 09, 2013 7:57 pm 
דרימיסט מתחיל

AlucarDT כתב:
לא יודע, מבחינתי אפילו סולו מעולה לא יכול להציל שיר לא טוב. זה לא שאני אקשיב לכל השיר בשביל להגיע לסולו, או שאדלג ישר לסולו.

ובנוגע לסינגל החדש,הכל שם נשמע ממש מאולץ, לא אהבתי בכלל.
בכל מקרה לא באתי עם ציפיות לאלבום הזה, אז אני לא ממש מתרגש מהעניין.

אני לא יודע למה אבל את כל התגובות שלך אני מדמיין שאתה כותב עם פרצוף כזה:
תמונה

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ג' ספטמבר 10, 2013 2:13 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

חחחחחח פגעת בול

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ג' ספטמבר 10, 2013 5:50 pm 
דרימיסט מתקדם

תגידו להערכתכם, יש מצב שהאלבום ידלוף רק בתאריך היציאה - ה24 ???? (חייב שידלוף לפנייי כבר)

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ש' ספטמבר 14, 2013 6:26 am 
The Count of DT-IL
סמל אישי של המשתמש

ביום שני, ה-16 בספטמבר, הלהקה תזרים לשמיעה באינטרנט את האלבום החדש כולו.
ציטוט:
This coming Monday, September 16th, Dream Theater will premiere a full album stream of their new self-titled record. Check back here at 10am EST to listen to the full record before it’s out!

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ב' ספטמבר 16, 2013 4:52 pm 
דרימיסט מתחיל

אני מניח שכולם מודעים לכך שהאלבום כבר דלף...

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ב' ספטמבר 16, 2013 9:29 pm 
דרימיסט מתקדם

:yes: יש כבר מספר טורנטים עדכניים :twisted: :jester:

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: א' ספטמבר 22, 2013 7:37 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

אני שומע את האלבום, אמנם קטעים בקיפצות אבל לא באופן עיוור מידי וזה פשוט כמו שכתבתי פעם-זה סאונד של איך לדעת הלהקה, דרים ת'יאטר צריכים להישמע ולא הסאונד שהם
-באמת- צריכים להשמיע, ואני מאמין שלכולנו יש מן תמונה דומה פחות או יותר בראש של איך אלבום של דרים צריך להישמע.
מטאל פופי, מן הסתם מסובך בטכניקה ובמוזיקליות עצמה אבל זה לא דרים ת'יאטר שאני מצפה ורוצה לשמוע.בכלל לא.

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ד' ספטמבר 25, 2013 4:32 am 
דרימיסט מתקדם
סמל אישי של המשתמש

שמעתי את כל האלבום. באתי עם ציפיות נמוכות במיוחד ודי הופתעתי מכמה שזה לא כזה גרוע. יש אפילו כמה יציאות נחמדות. ובכל זאת, לא נראה לי שאני הולך לחזור אליו. מזל שלא כל המוזיקה שלי זה דרים ויש עוד כל כך הרבה מוזיקה טובה בעולם.

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ה' ספטמבר 26, 2013 11:39 am 
The Count of DT-IL
סמל אישי של המשתמש

מזל באמת!

מי עוד רוצה לחוות דעה על האלבום? אם כי יש לציין שהאלבום החדש זוכה לקונצנזוס חיובי רחב בקהילה הבינלאומית של הלהקה.
שזה תמיד נחמד לראות.

אישית האלבום בכלל לא תפס אותי תחילה, אבל it's a grower for sure!

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ה' ספטמבר 26, 2013 5:25 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

טוב ביקורת שכתבתי בזמן שמיעת כל שיר..
The enemy-הAROP של האלבום הזה.
Along For The Ride-מזכיר לי את סוליטרי של באווירה שלו. באופטימיות ובקלילות. ובעיקר בסולו של ג'ורדן. מאוד קליל ופופי. כנראה שזה בbreather שלהם.
suit-שיר טוב, אחלה פתיחה.
Dream Theater - The Looking Glass-כמו שיר גנוז מאוקטבריום. שומעים את מיונג! שיאללה. זה ממש כמו באוקטבריום. מאוד קצר ולא מספק. סולו שאמור להביא לסיום גדול שלא קורה.
Dream Theater - The Bigger Picture-נשמע כמו ניל מורס בהתחלה. למה הם עושים שירי רדיו כאלה. פזמון טוב אבל זו מוזיקת רדיו.
Enigma Machine-לרגע חשבתי שנכנסתי לאלבום של טריביום-סליפנוט-אבנג'ד. המשך יפה. מזכיר את TDEN.מה?! למה הוא אינסטרומנטלי. וכ"כ קצר? וואו הוא יכל להות הכי טוב. נהנתי לשמוע!
Behind The Veil-שיר דרים ת'יאטר רגיל של השנים האחרונות. נעלם לי ברקע של השמיעה שלו. ככה ככה.
Surrender To Reason-התחלה טובה, גם נעלם לי ברקע. כמו BTV.
הדרך קבע באלבומים האחרונים, חייבים לסיים באפיק. אי אפשר לסיים אלבום כמו AWAKE באיזה SDV כזה. בכל מקרה, צריך זמן לעכל את כל החלקים שלו אז עליו אגיב אח"כ. דווקא מאוד אוהב את הקלאסי שממשיך לסולו בס. לאברי קורע את עמו בקטע הזה. למה יש 2דקות שקט בסוף? בשביל מה.

בסה"כ לא ציפיתי ליותר מידי לא קיבלתי יותר מידי. בשמיעות הבאות אעמיק קצת יותר.

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ש' ספטמבר 28, 2013 7:29 am 
דרימיסט מתקדם
סמל אישי של המשתמש

טוב, אולי החלק של ה"מזל ש..." היה קצת ילדותי, אבל התירוץ שלי הוא שכתבתי מהסלולרי ולא היה לי כוח לרשום משהו יותר נורמלי. (האמת שגם עכשיו אני כותב מהסלולרי :) )

מה לעשות, האלבום הזה פשוט בינוני וסביר. הוא כמו יצא מתוך פס ייצור (משומן) של מפעל דרים ט'יאטר. זאת אומרת, אף אחד לא מסתיר את זה שדרים הפכו לסוג של מפעל, אבל אין בזה משהו פסול בעיניי. הכוונה היא יותר בחוסר נשמה וכאילו משהו שנוצר בצורה סדרתית בלי יחס מיוחד. בתכל'ס, גם אם שינו קצת סאונד ועוד כמה דברים חדשים מינוריים, אין בו באמת משהו שלא שמענו קודם. אבל הדיון אם הם בכלל צריכים לחדש, אם הם מחדשים או לא וכו' הרי עולה בערך בכל מקום שמדברים על הלהקה וכל פלוץ נוסטלגי שמכיר את דרים עוד מהתקופה של [הכנס כאן אירוע עתיק מתחיל שנות ה-90] מתחיל להתרפק על המוזיקה שהייתה ואיננה. זה לא משנה ואין טעם להוסיף עוד דיון אחד על זה.

מה שאני מנסה לומר, העובדה הפשוטה היא שהאלבום הזה לא מצליח ליצור עניין או לרגש לדעתי. אני מבין שיש כאלה שיחלקו עלי, אבל אני באמת לא מבין איך. :P לא אכפת לי אם המוזיקה נשמעת כמו משהו ששמעתי או לא, בתנאי שהיא מצליחה לעניין ולרגש.

זה לא שהוא כזה נורא (יש לדרים פחות טובים :P). יש כמה הבלחות נחמדות ומדהימות אפילו, לירקה טובה, אנרגטיות וכאלה, אבל לא משהו שמציל את האלבום (כמו שיר הנושא אוקטבריום למשל). בסוף אני לא חושב שנשאר לי משהו מהאלבום הזה ואני לא רואה אותי חוזר אליו בעתיד הקצת יותר רחוק.

אולי תגידו מה אני עושה בכלל פה, במעוז, אם אני כזה שבוז דרים ט'יאטר. התשובה היא שאין לי תשובה. אולי כי אני רוצה לחשוב שהאנשים המוכשרים האלה עוד לא איבדו את זה. (הייתי חייב סוף אופטימי).

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ש' ספטמבר 28, 2013 4:45 pm 
The Count of DT-IL
סמל אישי של המשתמש

סורי, אבל להגיד שאוקטבריום מציל את האלבום שהוא חלק ממנו זה... מטופש קצת בעיניי. למה? כי אם מתוך 8 שירים רק שיר אחד עשה לך את זה באמת (כי הוא "מציל" את האלבום, משמע אתה נותן לו חשיבות ויוקרה מעל כל שיר אחר באלבום), זה לא הגיוני. שיר 1 מתוך 8 שירים != 8. פשוט לא...

אבל בסדר. :)

ולענייננו, אני חושב שאתה נופל בדיוק לאותה נבואה שאתה מדבר עליה לגבי הלהקה. אתה שבוי בה... ובעצם אוטומטית הופך את האלבום למה שאתה חושב שהוא יהיה.

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: א' ספטמבר 29, 2013 1:42 pm 
דרימיסט מתקדם
סמל אישי של המשתמש

זה לא מטופש ואני אסביר. הוא מציל אותו לא במובן שבזכותו הפך האלבום למופת. הוא ממש לא כזה. אבל הוא נותן פינאלה יוצאת דופן ובדיעבד (כלומר, לא בשמיעה ראשונה) כל השירים בעצם מכינים אותך לדבר הגדול הזה. לא בטוח שדרים התכוונו לתת לשירים את התפקיד הזה, אבל ככה אני רואה אותם.

בקשר לחלק השני, אני לא חושב שזה זה. כאילו, אולי, אין לי דרך לדעת. אבל אני אף פעם לא בא בגישה של "תעשו לי שוב את I&W" או אפילו "תעשו לי שוב את מה ש-I&W עשה לי". הביקורות מהללות ורוב (כן?) המעריצים מרוצים, אבל עלי הוא לא עובד. וזה מפליא אותי. אולי זה דווקא אתם, שנשארתם מעריצים, שרוצים שזה נורא-נורא יעבוד?

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: א' ספטמבר 29, 2013 5:46 pm 
דרימיסט מתקדם

כאחד שכבר התאכזב רבות פעם אחר פעם מכל האלבומים שיצאו מאז ToT, שגם אותו לקח לי המווון זמן להעריך, כן כולל אוקטבריום, האלבום הזה החזיר לי את האמון בהם. זה לא שיש שם משהו מפתיע, שמפיל מהכסא כמו שהם היו עושים בעבר. אבל סוף סוף הם הוציאו אלבום קוהרנטי שהמוזיקה בו פחות חד מימדית, הוא מעט יותר מורכב עם פחות ריפים שחוזרים על עצמם, השירים לא בהכרח מסתיימים בדיוק כמו שהם התחילו, והאווירה לעיתים קלילה, לעיתים רצינית, לעיתים מעלה את הסעיף כמה שהם רצו להשוויץ בנגינה של מליון תווים בשנייה, ולעיתים מזכירה את הדברים שהם עשו בעבר.

אישית הרבה זמן לא חוויתי תחושות מעורבות כל כך (במובן החיובי) סביב אלבום אחד. באלבומים הקודמים התחושה הייתה שבקטעים ה"כבדים" הם יותר רצו להישמע כבדים מאשר באמת יצא להם, ובקטעים השקטים זה יותר מדי נשמע מאולץ ולא עובר את מסך האמינות מבחינתי. באלבום הזה אני לגמרי מאמין להם וזה ההבדל המשמעותי בעיני. זה כאילו שבאלבומים הקודמים הם "נאלצו" לנגן ביחד, וכתבו אלבומים מאוד חסרי גיוון. כאן הם עשו אלבום שנשמע שהם יצרו משהו שלהם, לא מאילוץ אלא מרצון לעבודה משותפת, כאילו שחזר להם הכיף ליצור ביחד.

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 102 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6  הבא

כל הזמנים הם UTC

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 55 אורחים

אתה יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

עבור ל:  
מופעל על-ידי phpBB® Forum Software © phpBB Group
מבוסס על phpBB.co.il - פורומים בעברית. כל הזכויות שמורות © 2008 - phpBB.co.il.