YtseJammers Israel

מועדון המעריצים הרשמי של דרים ת'יאטר בישראל
עכשיו ג' מרץ 19, 2024 4:18 am

כל הזמנים הם UTC

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 151 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ד' דצמבר 19, 2007 3:41 pm 
The Count of DT-IL
סמל אישי של המשתמש

ברכות לחבר החדש Sunny. :) :yes:
בתקווה בקרוב יחזרו אלינו מספר חברים נוספים וגם חדשים.

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
 נושא ההודעה: Re: חברי מועדון חדשים
הודעהפורסם: ד' דצמבר 19, 2007 6:48 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

תודה תודה באותה הזדמנות גם הלכתי לחנות דיסקים למטה וקניתי את 6DOIT ולייב פרום בודוקאן.
איזה סטיקר מגניבבבבבבבב ומצאתי את 50 שקליי שנאבדו :D

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ה' דצמבר 20, 2007 2:09 am 
דרימיסט שרוף
סמל אישי של המשתמש

שיהיה במזל Mr Sunny :party:
אכן: Six Degrees Of Inner Turbulence אחלה אלבום, תתחדש. :)

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ב' דצמבר 31, 2007 6:48 pm 
The Count of DT-IL
סמל אישי של המשתמש

The Miracle חזר לשורות המועדון!
ברוך השב. :)

ניר, בן וערן... אהמ אהמ... צריך לחדש... ;)

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ב' דצמבר 31, 2007 6:50 pm 
מאסטר בוטלג

YtseJam כתב:
The Miracle חזר לשורות המועדון!
ברוך השב. :)

ניר, בן וערן... אהמ אהמ... צריך לחדש... ;)

ערן זה אליי?
:oops:
אני יודע, אולי תעשה כבר מפגש פורום אצלך בבית שתהיה לי סיבה לנסוע עד אלייך? זה רחוק לאללה...

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ב' דצמבר 31, 2007 6:51 pm 
The Count of DT-IL
סמל אישי של המשתמש

אתה לא עובד ליד מתן...? אפשר להביא למתן או לשלוח לו בדואר או דרך אחרת כלשהי.

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ב' דצמבר 31, 2007 7:02 pm 
דרימיסט מתקדם
סמל אישי של המשתמש

פיי, אני צריך באמת למצוא דרך לשלוח את הכסף.

לאיזו כתובת אפשר לשלוח?

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ב' דצמבר 31, 2007 7:06 pm 
The Count of DT-IL
סמל אישי של המשתמש

ציטוט:
הצטרפות למועדון

דמי החבר למועדון המעריצים של דרים ת'יאטר בישראל יעמדו על 100 ש"ח לשנה לנרשמים חוזרים ו- 120 ש"ח לנרשמים חדשים.

כל נרשם יקבל הביתה מגזין דו-שנתי (בהתאם לשנת ההצטרפות), חולצת מועדון, סטיקר, הנחה להופעות המקושרות למועדון, הנחה בחנות המטאל ואנימה UFO, גישה לתכנים בלעדיים וכן הטבות נוספות.

את דמי החבר ניתן לשלם בצ'ק פתוח או במזומן בדואר רשום לכתובת הבאה:
מועדון המעריצים של דרים ת'יאטר בישראל
עבור מתן בריל
ירושלים 93630
דרך בית לחם 116/8

נא לא לשכוח לצרף למעטפה את הפרטים הבאים: שם מלא, כתובת (כולל מיקוד), טלפון, דואר אלקטרוני והכינוי איתו את/ה רשומ/ה בפורום.

את התשלום ניתן גם להביא ישירות למתן בריל, אשר נמצא בחנות UFO (ת"א, דיזינגוף סנטר, כניסה 6, טלפון: 03-5257666).

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ה' ינואר 10, 2008 4:24 pm 
דרימיסט שרוף

מה, אין נרשמים חדשים?? ובנים ישנים שאבדו על הדרך..? :cry:

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ה' ינואר 10, 2008 4:31 pm 
The Count of DT-IL
סמל אישי של המשתמש

אנשים אוהבים לקבל ולא לתת בחזרה.
תשכנע את חבריך לפורום להצטרף למועדון...

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ה' ינואר 10, 2008 4:39 pm 
דרימיסט שרוף

צריך לפתות אותם... כמה בנות רשומות יש לנו? :haha:

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ה' ינואר 10, 2008 6:55 pm 
דרימיסט שרוף
סמל אישי של המשתמש

מוזר מאוד שאנשים לא נרשמים. לדעתי רוב האנשים שנכנסים לפורום צריכים להיות חברים במועדון. האמת שזה מה שחשבתי שקורה, כאשר אני נרשמתי. ופתאום גיליתי שאנשים בקושי נרשמים. לדעתי 100 ש"ח לשנה זה ממש לא הרבה. יש מלא אנשים שאוהבים את הלהקה, אבל לא רוצים להיות חברים במועדון. אני אישית לא כ"כ מבין למה.

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ה' ינואר 10, 2008 6:58 pm 
The Count of DT-IL
סמל אישי של המשתמש

לטל יש דעה דיי נחרצת בנידון. :haha:
אני אתן לו את הכבוד...

הדעה שלי קצת יותר מתפרסת על השטח...
המשתמשים בפורום, או אנשים בכלל, מתחלקים למספר קטגוריות:
- אלו שבאמת אין להם כסף (זה לא בכוחינו לשפוט אנשים)
- אלו שהם שכחנים/מפוזרים, או אם להיות קצת יותר politicaly correct - עסוקים, ואף פעם לא מגיעים לעשות פעולה פשוטה למרות שיש להם את היכולת והכסף, רק לא מספיק רצון
- ואלו שהם פשוט "נצלנים", שלא רוצים לתרום למרות שמקבלים תמורה הוגנת ולמרות שהם יודעים שבלי הכסף הזה, המועדון - כמועדון רשמי - פשוט לא יהיה קיים במתכונתו הנוכחית. הם רוצים רק לקרוא/לקרוא-לכתוב וזהו (ובאופן עקרוני זה בסדר גמור, לא סתם יש "משתמשים רשומים" ו"חברי מועדון").

בעולם אוטופי היינו שמחים מאוד אם הרבה יותר אנשים היו נרשמים למועדון, ואנחנו בהחלט מנסים לגרום לכך לקרות - אבל לאנשים [אולי רק בישראל?] זה פשוט לא מזיז.
כמו בממשלה, עד שלא יקרה אסון, שום דבר לא יקרה, ואולי גם לא אז. :haha:

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ה' ינואר 10, 2008 7:31 pm 
דרימיסט שרוף
סמל אישי של המשתמש

לדעתי רק בגלל Project Vine שווה להירשם
כנראה שכאשר דרים יודיעו באופן רשמי שהם מגיעים לארץ, אנשים יתחילו לזוז.
הרי זה שיש לנו מועדון רשמי והלהקה מכירה אותנו כבר אמור לגרום לאנשים לרוץ לדואר כדי לשלוח את הכסף.
זה נותן מן הרגשה כזאת שאתה חלק מהלהקה :roll:
יכול להיות שאני מגזים, אבל ככה אני חושב.

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ה' ינואר 10, 2008 7:38 pm 
דרימיסט שרוף

אני מסכים איתך, איגור ידידי :D
אני לא הרגשתי כ"כ טוב בזמן שהייתי רשום בפורום ולא למועדון..
זה מין ניגוד לא הגיוני כזה, לא? :?

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ה' ינואר 10, 2008 9:15 pm 
שגריר הפרוגרסיב
סמל אישי של המשתמש

Dead כתב:
מוזר מאוד שאנשים לא נרשמים. לדעתי רוב האנשים שנכנסים לפורום צריכים להיות חברים במועדון. האמת שזה מה שחשבתי שקורה, כאשר אני נרשמתי. ופתאום גיליתי שאנשים בקושי נרשמים. לדעתי 100 ש"ח לשנה זה ממש לא הרבה. יש מלא אנשים שאוהבים את הלהקה, אבל לא רוצים להיות חברים במועדון. אני אישית לא כ"כ מבין למה.

הציפיה האישית שלי היא שכל מי שנכנס לפה על בסיס יומי ומבלה פה כמה שעות (משמע יש לו זמן להשקיע והפורום והמועדון חשובים לו), יירשם למועדון. 100 ש"ח הוא מחיר מצחיק יחסית לתמורה שמקבלים פה. לא לשכוח שאנחנו ה- FAN CLUB הראשון הרשמי אי פעם בארץ, וכל מי שהתחיל או יתחיל אחרינו לא יגיע להישגים שאנחנו עשינו. פורומים של להקות אחרות בארץ לא מתקרבים לקרסוליים שלנו מבחינת הרצינות,ההשקעה,ההתמדה וההצלחה. אנשים לא מבינים (או שלא איכפת להם) שבלי נרשמים לא נוכל להתקיים, כי סה"כ המועדון הזה הוא בשבילכם ולא בשביל עידן,מתן או אנוכי - אנחנו לא הקמנו את המועדון הזה למטרות רווח כלכלי חס וחלילה.
אנחנו באמת עושים את המקסימום כדי לעודד בכל הזדמנות שיש את האנשים להירשם למועדון, אך זה לא תלוי רק בנו כי אם בצד השני. חלק מהאנשים חושבים מה החברים שלהם יגידו עליהם כשיגלו שהם חברים ב- FANCLUB (חס וחלילה יחשבו ילדותיים,אינפנטיליים וכו'...), בעוד שבאירופה לכל להקה קיקיונית יש מועדון מעריצים רשמי ורציני וללהקות כמו דרים ת'יאטר יש מעריצים בכירים בגילאים של 30 פלוס שמנהלים מועדונים. לחלק מהאנשים כאמור אין כסף, למרות שמבחינתי זה תירוץ קלוש כי 8 שקל בחודש עוד לא הרגו אף אחד , ואנשים פה הרי יוצאים לבלות 2-3 פעמים בחודש וביציאות האלה מוציאים הרבה יותר מ-100 ש"ח (כך שזה גם סדר עדיפויות). חלק מהאנשים הוא כמובן נצלן, רוצה רק להנות מהטבות, סקופים, דיונים מרתקים ולא להחזיר בחזרה על ידי הירשמות למועדון. לחלק מהאנשים, לא איכפת יותר מדי מהפורום, נכנסים פעם בחודש או נכנסים כשצריכים משהו מאיתנו (עזרה בתוכנות מוסיקה, פרסום הופעה של הלהקה שלהם, או אפילו ליקוקים להנהלה בשביל בקסטייג'). וכמובן שיש את אלה שאיכפת להם והם נרשמים (כן ירבו).
בסופו של דבר, אנשים צריכים לזכור איפה היינו לפני 5.5 שנים ואיפה אנחנו היום. מפורום במערכת חינמית עם טרולים ומזיקים, הגענו למערכת איכותית, פורום ומועדון רשמי שיושב על שרת פרטי עם אתר מעודכן, אירועי מועדון ועוד.

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ה' ינואר 10, 2008 10:24 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

טל רודס כתב:
Dead כתב:

הציפיה האישית שלי היא שכל מי שנכנס לפה על בסיס יומי ומבלה פה כמה שעות (משמע יש לו זמן להשקיע והפורום והמועדון חשובים לו), יירשם למועדון. 100 ש"ח הוא מחיר מצחיק יחסית לתמורה שמקבלים פה. לא לשכוח שאנחנו ה- FAN CLUB הראשון הרשמי אי פעם בארץ, וכל מי שהתחיל או יתחיל אחרינו לא יגיע להישגים שאנחנו עשינו. פורומים של להקות אחרות בארץ לא מתקרבים לקרסוליים שלנו מבחינת הרצינות,ההשקעה,ההתמדה וההצלחה. אנשים לא מבינים (או שלא איכפת להם) שבלי נרשמים לא נוכל להתקיים, כי סה"כ המועדון הזה הוא בשבילכם ולא בשביל עידן,מתן או אנוכי - אנחנו לא הקמנו את המועדון הזה למטרות רווח כלכלי חס וחלילה.
אנחנו באמת עושים את המקסימום כדי לעודד בכל הזדמנות שיש את האנשים להירשם למועדון, אך זה לא תלוי רק בנו כי אם בצד השני. חלק מהאנשים חושבים מה החברים שלהם יגידו עליהם כשיגלו שהם חברים ב- FANCLUB (חס וחלילה יחשבו ילדותיים,אינפנטיליים וכו'...), בעוד שבאירופה לכל להקה קיקיונית יש מועדון מעריצים רשמי ורציני וללהקות כמו דרים ת'יאטר יש מעריצים בכירים בגילאים של 30 פלוס שמנהלים מועדונים. לחלק מהאנשים כאמור אין כסף, למרות שמבחינתי זה תירוץ קלוש כי 8 שקל בחודש עוד לא הרגו אף אחד , ואנשים פה הרי יוצאים לבלות 2-3 פעמים בחודש וביציאות האלה מוציאים הרבה יותר מ-100 ש"ח (כך שזה גם סדר עדיפויות). חלק מהאנשים הוא כמובן נצלן, רוצה רק להנות מהטבות, סקופים, דיונים מרתקים ולא להחזיר בחזרה על ידי הירשמות למועדון. לחלק מהאנשים, לא איכפת יותר מדי מהפורום, נכנסים פעם בחודש או נכנסים כשצריכים משהו מאיתנו (עזרה בתוכנות מוסיקה, פרסום הופעה של הלהקה שלהם, או אפילו ליקוקים להנהלה בשביל בקסטייג'). וכמובן שיש את אלה שאיכפת להם והם נרשמים (כן ירבו).
בסופו של דבר, אנשים צריכים לזכור איפה היינו לפני 5.5 שנים ואיפה אנחנו היום. מפורום במערכת חינמית עם טרולים ומזיקים, הגענו למערכת איכותית, פורום ומועדון רשמי שיושב על שרת פרטי עם אתר מעודכן, אירועי מועדון ועוד.

צודק במאה אחוז . חבל שאנשים לא משקיעים מעצמם קצת יותר .

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ו' ינואר 11, 2008 12:39 am 
דרימיסט שרוף

אני לא מכיר את כולם פה כמה שנים, אני לא הייתי חבר בשום דבר בהייידפארק.. למען האמת, זהו הפורום היחידי שאני חבר בו!!
בכל הכמעט שנה שאני מקושר לקהילה הפרוגרסיבית הזו, לא תיארתי לעצמי שאהנה פה כ"כ.. :D :sing:
אני מרגיש כאילו מצאתי את מקומי.. סוף סוף אנשים רציניים, שאוהבים לחפור כמוני ואוהבים מוזיקה טובה!!
אני לא מתכוון לשכנע אף אחד, כי לכל אחד יש את שיקוליו, אבל תנסו להבין מה עושים פה בשבילכם ובשבילי..
כל הנפשות הפועלות בפורום שלנו עושות את זה בהתנדבות גמורה!!!!!!
אני חושב שמגיעה להם התמיכה שלנו (כן, גם כלכלית), ויישר כוח אחד גדול!! :yes: :jester:

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ו' ינואר 11, 2008 12:50 am 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

kawkaz כתב:
אני לא מכיר את כולם פה כמה שנים, אני לא הייתי חבר בשום דבר בהייידפארק.. למען האמת, זהו הפורום היחידי שאני חבר בו!!
בכל הכמעט שנה שאני מקושר לקהילה הפרוגרסיבית הזו, לא תיארתי לעצמי שאהנה פה כ"כ.. :D :sing:
אני מרגיש כאילו מצאתי את מקומי.. סוף סוף אנשים רציניים, שאוהבים לחפור כמוני ואוהבים מוזיקה טובה!!
אני לא מתכוון לשכנע אף אחד, כי לכל אחד יש את שיקוליו, אבל תנסו להבין מה עושים פה בשבילכם ובשבילי..
כל הנפשות הפועלות בפורום שלנו עושות את זה בהתנדבות גמורה!!!!!!
אני חושב שמגיעה להם התמיכה שלנו (כן, גם כלכלית), ויישר כוח אחד גדול!! :yes: :jester:

+1

גם אני חושב שמצאתי את מקומי , וכבר בפעם הראשונה שנרשמתי לכאן הרגשתי שהגעתי למקום הנכון .
הייתה לי גם נפילת אסימון גדולה מאוד כי כבר שמעתי על הפורום הזה כמה חודשים אחרי שהכרתי את דרים . ואז פתאום אמרתי לעצמי: יאללה בוא נבדוק את העניין עם הפורום הזה , ומאז התמכרתי .

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ו' ינואר 18, 2008 3:02 pm 
דרימיסט מתחיל

טל רודס כתב:
Dead כתב:

Idan , Matan , and Tal. I as a member appreciate so fucking much for taking the Fan Club to this level. I cannot thank you enough for putting time into this and accomplishing such a big achievements, I am not that active on the forum but ill try post at least every other day now (in English Logitech G15).

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 151 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  הבא

כל הזמנים הם UTC

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 2 אורחים

אתה יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

עבור ל:  
מופעל על-ידי phpBB® Forum Software © phpBB Group
מבוסס על phpBB.co.il - פורומים בעברית. כל הזכויות שמורות © 2008 - phpBB.co.il.