YtseJammers Israel

מועדון המעריצים הרשמי של דרים ת'יאטר בישראל
עכשיו ו' מאי 17, 2024 8:55 am

כל הזמנים הם UTC

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 108 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ה' אוקטובר 09, 2008 10:51 pm 
דרימיסטית מתקדמת

אבל טל, אשי ושרמן לא באמת המפיקים של האירוע... הם רק השוליות של נקש.
להוציא צו איסור יציאה רק יסגור את הקשר היחיד שיש לנקש הטמבל הזה. וזה בערך הדבר האחרון שכדאי לעשות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 10, 2008 10:06 am 
שגריר הפרוגרסיב
סמל אישי של המשתמש

אני לא יודע מי מבין האישים שציינת את שמם צריך פיזית לתת את הכסף, אבל ברגע שיוציאו צו עיכוב יציאה מהארץ ובנוסף תגישו בקשה להוצאה לפועל, אתם תזכו לקבל את הכסף בחזרה. לדעתי כדי לכל מי שלא קיבל את כספו (כולל לחנויות) ללכת לעו"ד ולפעול.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 19, 2008 9:05 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3610616,00.html

בריל, תגובתך..

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוקטובר 20, 2008 8:31 am 
בריל!
סמל אישי של המשתמש

תגובתי:
:jester: :jester: :jester: :jester: :jester: :jester: :jester: :jester: :jester: :jester:
מספיק טוב! הצליח לעשות צחוק גם מכתב של YNET

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוקטובר 20, 2008 10:40 am 
שגריר הפרוגרסיב
סמל אישי של המשתמש

אז מה בריל, ההעברה הכספית עד עכשיו לא בוצעה? :haha:

איך בכלל יש לו עוד חוצפה לרצות לעשות פה אירועים בעתיד, צריכים להחרים אותו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוקטובר 20, 2008 3:06 pm 
בריל!
סמל אישי של המשתמש

ברגע שהוא מחזיר לאנשים את הכסף שלהם יש לו את כל הזכות לעשות עוד הופעות כאן. אנשים צריכים לוודא כשהם קונים את הכרטיס מי אחראי להחזיר להם את הכסף ברגע שיש ביטול, ולהיות בטוחים שמי שמוכר להם יודע מה קרה בעבר.
אני מבטיח לך שאין הרבה חנויות שיסכימו למכור לו כרטיסים שוב, אלא אם הפיצוי יהיה גדול.
אני בכל מקרה למדתי יפה מאוד מהטעות האיומה הזאת, ואין שום מפיק שימכור דרכי כרטיסים ויקבל את הכסף לפני שההופעה מתקיימת.
אין ספק שהוא הביא לכאן את הלהקות הכי טובות במטאל היום, ואין לי ספק שיש לו יכולת להביא גם בעתיד. הבעייה שהאמינות שלו נפגעה בצורה אנושה, וכל עוד הכסף נמצא אצלו, היא ממשיכה להיפגע שוב ושוב.
אם זה ימשך לא תהיה לו חברת הפקות כדי להפיק משהו- לא בארץ ולא בצרפת!!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוקטובר 20, 2008 3:22 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

ufomatan כתב:
תגובתי:
:jester: :jester: :jester: :jester: :jester: :jester: :jester: :jester: :jester: :jester:
מספיק טוב! הצליח לעשות צחוק גם מכתב של YNET

תכל'ס, מה שגם אני חשבתי...

עכשיו הוא בא למרוח אותנו בערוץ "רשמי" כדי להיראות רציני שיחשבו פחות שהוא נוכל..
והתירוץ שהוא נתן לביטול של within... איזה בולשיט.
אם זו החשיבה שלו הוא באמת לא צריך להיות מפיק.

(]/|\[)

Some of us choose to live gracefully
Some can get caught in the maze
And lose their way home
This is the life we belong to
Our gift divine

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוקטובר 20, 2008 6:27 pm 
שגריר הפרוגרסיב
סמל אישי של המשתמש

ufomatan כתב:
ברגע שהוא מחזיר לאנשים את הכסף שלהם יש לו את כל הזכות לעשות עוד הופעות כאן. אנשים צריכים לוודא כשהם קונים את הכרטיס מי אחראי להחזיר להם את הכסף ברגע שיש ביטול, ולהיות בטוחים שמי שמוכר להם יודע מה קרה בעבר.
אני מבטיח לך שאין הרבה חנויות שיסכימו למכור לו כרטיסים שוב, אלא אם הפיצוי יהיה גדול.
אני בכל מקרה למדתי יפה מאוד מהטעות האיומה הזאת, ואין שום מפיק שימכור דרכי כרטיסים ויקבל את הכסף לפני שההופעה מתקיימת.
אין ספק שהוא הביא לכאן את הלהקות הכי טובות במטאל היום, ואין לי ספק שיש לו יכולת להביא גם בעתיד. הבעייה שהאמינות שלו נפגעה בצורה אנושה, וכל עוד הכסף נמצא אצלו, היא ממשיכה להיפגע שוב ושוב.
אם זה ימשך לא תהיה לו חברת הפקות כדי להפיק משהו- לא בארץ ולא בצרפת!!

עם כזאת הונאה כספית, הייתם צריכים כבר מזמן לפנות ליחידה לפשעים בינ"ל של משטרת ישראל. כמפיק, גם אם הוא יחזיר את הכסף מתישהו (אם בכלל) הוא צריך להיות "שרוף", אחרי כל הבזיון הזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 21, 2008 1:40 pm 
בריל!
סמל אישי של המשתמש

דבר ראשון-עוד לא מדובר בהונאה כספית! יש לקחת את הדברים בפרופורציות!
אני קיבלתי החזר על ההופעה שבוטלה לכריס קורנל 3 חודשים אחרי הביטול, ואני לא צעקתי שהונו אותי.
יש גבול לקטנוניות ול"דופקים אותי" של המטאליסטים בארץ. לא כולם מחפשים "לעקוץ" אותכם בטח שלא בסכום כל כך קטן.
חוץ מזה פנינו למחלק הונאה של המשטרה והם לא רצו להתעסק בזה!
אבל לכולם יש רעיונות איך לפתור את העניין וכולם יודעים יותר טוב ממך! הרי כולם כאן חכמים גדולים לא?
אז בואו אני אתן לכולכם את האופציות שעלו:
1. משטרת ישראל לא רוצה להתעסק בעניין, אז זה סגור!
2. שגרירות צרפת בישראל, שגרירות ישראל בצרפת, הנספח התרבותי של צרפת בישראל, משרד החוץ הישראלי או כל גורם אחר שאתם יכולים לחשוב עליו שקשור ביחסים בינלאומיים בין מדינות, לא מוכנים להתערב ולעזור בנושא- כי פנינו כבר לכולם, אז גם זה סגור!
3. אני כחנות לא יכול לתבוע את הכסף מההפקה מכיוון שהם לא מכרו לי כלום, ולא קיבלתי עמלה על כלום. רק מי שקנה כרטיס יכול לתבוע אותם. אני תובע אותם על נזקים שהם גרמו לחנות בלי קשר להחזר הכספי. אז גם נושא התביעה מבחינתי סגור!
4. כל תביעה שתוגש מטעם קונים תופנה לנציגי אנת'ם בישראל (שרמן ואשי) והם ישר ייעבירו את זה לצד ג' כלומר לג'רמי נקש בצרפת. כל הפרוצדורה הזאת יכולה לקחת כמה חודשים במקרה הטוב, ואם במקרה יפסקו לטובת התובעים, יהיה ניתן להגיש ערעור על זה ואז ישרפו עוד כמה שנים ואף אחד לא יראה שקל.

אז מה אני חושב? שכדאי לחכות!
נכון זה מעצבן וזה נראה רע, אבל תחשבו רגע על העניין- מי שגרם לזה להראות רע זה אנשי הפורומים למינהם.
מי שהפיץ שמועות על מפיקים שברחו למקסיקו, זה רק אנשי הפורומים. מי שכתב שג'רמי נקש ברח עם הכסף של כולם זה רק אנשי הפורומים. כל יום מפורסמת איזו שמועה שקרית אחרת שמבוססת מה"חוכמה" הגדולה של המטאליסטים בארץ.
הרי גם אם אין לו כרגע את הכסף, או שבאמת יש לו בעייה להעביר את הכסף כרגע, הוא עדיין עונה לאנשים לטלפון, היו אצלו בבית בצרפת והוא עדיין עושה הפקות בצרפת. יש לנו את כל הפרטים שלו כולל את חשבון הבנק שלו.
אז כמה שאני כועס עליו אני לא רואה איזו אופציה נורמאלית שיכולה לגרום לכסף לחזור יותר מהר. אז אני הפסקתי להציק להם כי זה לא עזר עד עכשיו. אני מתרכז בלהחזיר לחנות שלי את המוניטין שלה, כי את זה אף בית משפט לא יחזיר לי!
ובנימה אופטימית יותר- כוסאומו אנת'ם!! :evil:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוקטובר 23, 2008 8:38 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

נחכה לכסף בריליה. ה340 שקל כרגע בפק"מ אצל של ג'רמי.. נתחיל לאמץ את זה :haha:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' נובמבר 12, 2008 6:49 pm 
שגריר הפרוגרסיב
סמל אישי של המשתמש

אתם עדיין מחכים לכסף ?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' נובמבר 12, 2008 7:30 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

:( ..
ימח שמו.. הזמן עובר.. עוד מעט שנה :(

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' נובמבר 13, 2008 4:18 am 
שגריר הפרוגרסיב
סמל אישי של המשתמש

תתפסו יוזמה יחד עם בעלי החנויות (כל מי שקנה כרטיס), תגישו תביעה ייצוגית אצל עו"ד (תתנו לו אחוזים מהסכום שתזכו בו) ובמקביל תוציאו צו עיכוב יציאה מן הארץ למפיק הצרפתי..

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' נובמבר 13, 2008 4:31 pm 
בריל!
סמל אישי של המשתמש

ולמה אתה חושב שהוא נמצא בארץ?
אנשים שקנו כרטיס צריכים לגבש תביעה נגד ההפקה של האירוע (בישראל קודם כל) ולקוות שזה יגמר לפני שזה יגיע מול שופט כי זה יכול לקחת המווון זמן.
בעלי החנויות לא יכולים לקחת צד בתביעה כזאת, מכיוון שהכסף מעולם לא עבר דרך החנויות (דרך הקופה) ולכן אנחנו לא יכולים לערב אותנו בתביעה כזו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' נובמבר 13, 2008 5:15 pm 
שגריר הפרוגרסיב
סמל אישי של המשתמש

ufomatan כתב:
ולמה אתה חושב שהוא נמצא בארץ?
אנשים שקנו כרטיס צריכים לגבש תביעה נגד ההפקה של האירוע (בישראל קודם כל) ולקוות שזה יגמר לפני שזה יגיע מול שופט כי זה יכול לקחת המווון זמן.
בעלי החנויות לא יכולים לקחת צד בתביעה כזאת, מכיוון שהכסף מעולם לא עבר דרך החנויות (דרך הקופה) ולכן אנחנו לא יכולים לערב אותנו בתביעה כזו.

אתם כבעלי חנויות יכולים גם לתבוע את ההפקה מאחר שנגרם לכם נזק תדמיתי עצום, כי כל אלה שקנו אצלכם כרטיסים, יכולים לא לבוא יותר כלקוחות עתידיים לקנות דיסקים מאחר והם לא סומכים עליכם (אני לא חושב שזה כך באמת, אבל אתם יכולים לנסות להוציא כסף בתביעה, כי לדעתי נגרמה לכם עוגמת נפש ענקית).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' נובמבר 14, 2008 2:41 am 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

מי שצריך לשבור את הראש זה שרמן ואשי. הם מתכוונים להגיש תביעה בעצמם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' נובמבר 14, 2008 9:46 am 
בריל!
סמל אישי של המשתמש

ואתה מאמין להם שהם מגישים תביעה? כי אני לא!
חברים- כל מי שרוהצ להגיש תביעה נגד ההפקה- זו זכותכם! ההפקה הזו זו חבורה של ילדים קטנים שאף אחד לא מוכן לקחת אחריות למעשים שלו.
לא שרמן ולא אשי לוקחים באמת אחריות- הם זורקים אותה על המפיק הצרפתי כי הוא זה ש"העסיק" אותם.
הרי כמה שאני מחבב את אשי (כי את שרמן לא פגשתי מעולם) ואני לא בא לפגוע בהם אישית, הם הציגו את עצמם כנציגי אנת'ם, הם באו הביאו כרטיסים, אספו כספים, והם אלו שהעבירו את הכסף מחוץ לארץ בלי לשאול אף אחד בנושא.
לטעמי המינימום שהם יכולים לעשות זה לפתוח משרד קטן או מרכז עם טלפון ולענות לכל האנשים הזועמים.
אחד מהם נסע לצרפת וחזר עם הזנב בין הרגליים, שניהם מחפשים עורך דין אבל אף אחד מהם לא באמת מוכן לשלם לעורך דין אם הוא לא מבטיח להם ניצחון במשפט- אז מה באמת שניהם עושים? כלום!
אני מצטער אבל שתי החנויות לא מסוגלים לשמוע את המילה אנת'ם יותר. בטח שלא נעשה צעד כמו לתבוע את המפיק לפני שהוא התחיל לעשות החזרים לאנשים, כי יותר חשוב לי שאנשים יקבלו את הכסף שלהם מהאגו שלי ומהתביעה הפרטית שלי נגדו.
הטענה היחידה שלי נגד שרמן ואשי זה הבריחה מאחריות וההפלה של כל הבלאגן על שתי החנויות שבסך הכל עשו להם טובה ועבדו כיחצנים. הנסיון לברוח מאחריות מטריפה אותי ולכן אני לא מוכן להאכיל את הלקוחות שלי בשקרים שלהם יותר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' נובמבר 14, 2008 2:43 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

שמעתי במחטף אוזן גם ששרמן ואשי מתכוונים לפנות לרפי גינת.

כמו שנאמר"פסטיבל עם קוליפורמים". :haha:

שמע, תכלס אתה צודק. אבל הם היו סוג של חיילים של ג'רמי העבריין.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' נובמבר 14, 2008 4:11 pm 
שגריר הפרוגרסיב
סמל אישי של המשתמש

אני חושב שאשי הזה היה במשלחת שלנו להופעה בטורקיה בנובמבר 2002 , אשי אטלס כמדומני.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' נובמבר 14, 2008 4:19 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

אשי אטיאס.קרוב.

ואין לי שום קשר(נראה לי) משפחתי אליו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 108 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6  הבא

כל הזמנים הם UTC

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

עבור ל:  
מופעל על-ידי phpBB® Forum Software © phpBB Group
מבוסס על phpBB.co.il - פורומים בעברית. כל הזכויות שמורות © 2008 - phpBB.co.il.