YtseJammers Israel

מועדון המעריצים הרשמי של דרים ת'יאטר בישראל
עכשיו ו' אפריל 19, 2024 4:20 am

כל הזמנים הם UTC

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 11 הודעות ] 
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ג' ספטמבר 07, 2010 4:00 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

YO!

אני קורא לדגל לגיטריסט/ית, קלידן/ית וסולנית שמוכנים לשבור קירות ולכבוש את העולם ולהיות בלהקה שתהיה גדולה לפחות כמו דת'קלוק שזה הביטלס כפול 1000.

הכיוון הוא שילוב של הגרוב והשרד של נוורמור עם הפאן והיופי של נייטויש. יש לנו כבר מילים שיפוצצו ראשים לעבוד איתם וכמה ריפים מטורפים ולאט לאט אנחנו בונים יצירת מופת שיום אחד נאסא ישלחו עותק שלה לחלל על גבי גשוש כדי שחייזרים ימצאו אותה ויבינו שאם אנחנו עושים מוזיקה כזאת מעולה אז אנחנו כנראה גזע אדיר לגמרי ושלא כדאי להם להתעסק איתנו כי יש לנו שרד בן זונה!!!

בקיצור אם אתם בין 20 ל25 וחושבים שיש לכם את הביצים להיות בלהקה שתכבוש את הגלקסיה ותשלוט למשך עשרת אלפים שנה על כל הבריאה אז תשלחו לי הודעה ונראה אם יש לכם מספיק rocket sauce בשביל זה.

HAZA!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 07, 2010 4:30 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

:haha:
מכרת את עצמך מעולה! (בצורה הטובה כמובן...)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 07, 2010 5:37 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

רואים שאתה אוהב את דווין טאונסנד

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 21, 2010 9:17 am 
תמרי!
סמל אישי של המשתמש

חח
הרגת אותי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 22, 2011 1:41 am 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

טוב תקשיבו אני נכנס כאן למצב gwar כי רק ככה אפשר לתקשר עם בני אדם כשמדובר בלהקה שלי.

השם הסופי שלנו הוא Lumen flame (פאקינג איי!) ויש לנו שישה שירים בשלבי הלחנה כרגע ואנחנו צריכים גיטריסט מאזור המרכז שיצטרף ויחלוק סולואים ועד עכשיו בהתאם לציפיות שלי, אנחנו אדירים לגמרי. כתבנו כמה דברים אפיים לחלוטין ואנחנו צריכים עוד זווית וקצת ביקורת בונה וכמובן שרד עצבני ואני רציני, מדובר כאן בהזדמנות להצטרף למסע האדיר וה-rightous ביותר מאז שבעלות הברית שיחררו את גרמניה.
אנחנו הולכים עד הסוף ואנחנו נילחם עד שנשיג את המטרה שלנו שזה חוזה הקלטות ועד שכל הד באנגר על הפלנטה ידע מי אנחנו. אם יש לכם chops אתם לא תרצו לוותר על זה. תשלחו לי מייל ותקפצו על ההזדמנות לדעת כמה אדירים החיים שלכם באמת יכולים להיות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 22, 2011 2:03 am 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

יש סאמפלים כדי לשמוע את אדירותכם ?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 22, 2011 2:55 am 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

Ozerivarium כתב:
יש סאמפלים כדי לשמוע את אדירותכם ?

שלב ההקלטה שאפשר להבין ממנה משהו עדיין לא כאן לצערי כי אין לנו ציוד הקלטה אפילו סביר כלשהו, הכי טוב שאני יכול לתת זה את הבחור שלנו מתחרא עם הגיטר פרו בתור רית'ם במה שבסוף הפך לבסיס של כמה שירים. אומנם זה די גובל בהתחראות אבל הוא אדיר ואפשר להבין משם את הראש שלנו, צורך פתולוגי להיות אפיים, דבר שמספק אותנו עד מאוד.
המציאות מכתיבה קצב עבודה איטי כי אנחנו רק מתופף וגיטריסט שבדרך לסיים שירות קבע אז אנחנו עובדים פעם בשבוע ואין לנו שום הקלטה שמתקרבת ל"useable" אבל אתה צריך להאמין לי שאני אומר לך שמה שכתבנו נע בין pump מטאל מטורף עם כמה סולואים אפיים שיעיפו אתכם דרך התקרה דרך דברים אפלים יותר. אנחנו לקראת סיום של שיר שהשירה של ניק הולמס מפריידס לוסט הייתה יושבת עליו מושלם. כל הסיפור רק צריך קול טוב וזה יזוז כמו טיל.
בגלל שאני לא מנגן על כלים מלודיים התהליך עבודה הוא מפרך ובו אני כותב מילים, חושב על מקצבים ומלודיות מפוצצות, מקליט אותן בטלפון בשירה מפגרת והוא גם כותב בלפטופ וכשאנחנו יושבים לכתוב החומר שלו כבר על הגיטר פרו, אני פורק את היציאות שלי ואז הכל מתגבש אחד אחד. היתרון הוא שאנחנו פשוט חושבים בצורה מאוד דומה ושומעים דברים דומים אז אנחנו עובדים טוב ביחד אז אני מקווה שעד שהוא ישתחרר ביולי כבר יהיה כמעט אלבום שלם מוכן ואז נהיה כבר מוכנים להופיע ולתת בראש.

כאמור, הגיטרה שלו, שווה להקשיב.

http://www.2shared.com/audio/f5Nr4VY9/___.html

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 20, 2011 8:25 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

הלהקה מתייצבת בתור סוג של פרוג מטאל עם זמרת ואנחנו צריכים גיטריסט/ית לרית'ם אבל שיהיה מסוגל להעיף סולואים. אזור רמת גן קריית אונו וכו'. הודעות בפרטי תודה!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 25, 2011 8:00 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

תקשיבו פישלתם שני אנשים זכו בהפקר שלכם, גיטריסטית וזמרת, אנחנו מלחינים כבר בקצב יפה ואתם כנראה לא רוצים להיות חלק מהלהקה הכי גדולה בהיסטוריה של הכל אבל אני אתן לכם שתי הזדמנויות אחרונות.
אנחנו מחפשים באסיסט/ית כדי להשלים את ההרכב וגם מחפשים קלידן/ית אם נמצא מישהו שיהיה לנו קליק איתו אז הקטע הזה פתוח לגמרי וחסר לחץ, פשוט צריך להיות הבן אדם הנכון. לא צריך להיות כתוב לכם ג'ורדן רודס על המצח, אם כן אז אדיר אבל הכיוון הוא יותר אפיקה/אופת' אז אם אתם אחרי 21 ומאזור המרכז ויש לכם רצון לכבוש את הגלקסיה ולעשות באזיליון דולר אז תשלחו הודעה ואם לא כנראה שאתם פשוט חננות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' נובמבר 20, 2011 5:36 pm 
דרימיסט מתחיל
סמל אישי של המשתמש

Sentient 6 כתב:
תקשיבו פישלתם שני אנשים זכו בהפקר שלכם, גיטריסטית וזמרת, אנחנו מלחינים כבר בקצב יפה ואתם כנראה לא רוצים להיות חלק מהלהקה הכי גדולה בהיסטוריה של הכל אבל אני אתן לכם שתי הזדמנויות אחרונות.
אנחנו מחפשים באסיסט/ית כדי להשלים את ההרכב וגם מחפשים קלידן/ית אם נמצא מישהו שיהיה לנו קליק איתו אז הקטע הזה פתוח לגמרי וחסר לחץ, פשוט צריך להיות הבן אדם הנכון. לא צריך להיות כתוב לכם ג'ורדן רודס על המצח, אם כן אז אדיר אבל הכיוון הוא יותר אפיקה/אופת' אז אם אתם אחרי 21 ומאזור המרכז ויש לכם רצון לכבוש את הגלקסיה ולעשות באזיליון דולר אז תשלחו הודעה ואם לא כנראה שאתם פשוט חננות.

אם לא הייתי צעיר מת בן 18 שעוד לא השיג ספינה שאיתה הוא יכול לקרוע חורים שחורים ביקום הייתי מציע את מועמדותי בתור הקלידן :ugeek:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' נובמבר 20, 2011 9:03 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

Dan-Style כתב:
Sentient 6 כתב:

אם לא הייתי צעיר מת בן 18 שעוד לא השיג ספינה שאיתה הוא יכול לקרוע חורים שחורים ביקום הייתי מציע את מועמדותי בתור הקלידן :ugeek:

it's ok maybe one day you'll be our derek sharinien.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 11 הודעות ] 

כל הזמנים הם UTC

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 24 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

עבור ל:  
מופעל על-ידי phpBB® Forum Software © phpBB Group
מבוסס על phpBB.co.il - פורומים בעברית. כל הזכויות שמורות © 2008 - phpBB.co.il.