YtseJammers Israel

מועדון המעריצים הרשמי של דרים ת'יאטר בישראל
עכשיו ש' אפריל 27, 2024 1:05 pm

כל הזמנים הם UTC

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 5494 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271 ... 275  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: אשכולילה
הודעהפורסם: ג' אוגוסט 07, 2012 8:19 am 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

אני כועס על קורנל כי הם לא עשו את השיר מהאיוונג'רז בדאונלואד... שם סלע המחלוקת שלי איתם מעבר לזה הוא לא מעניין אותי...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוגוסט 07, 2012 8:20 am 
דרימיסט שרוף
סמל אישי של המשתמש

אני כועס עליו כי בכיתה ט' אהבתי גראנג' והלכתי להופעה שלו במקום להופעה של דרים ת'יאטר למחרת באותו מקום. למזלי זכיתי ב-2 כרטיסים חינם ועמדתי ליד בר רפאלי והייתה אחלה הופעה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוגוסט 07, 2012 9:41 am 
דרימיסט שרוף
סמל אישי של המשתמש

עמדת ליד בר רפאלי? בהופעה של אמן שאתה אוהב? מתתי. :rip:

ביום שבו אני אעמוד ליד בר רפאלי בהופעה של דרים (סתם דוגמה), ינוגנו גם ACOS, גם 8V, גם TGP, כל הכוכבים יסתדרו בשורה, ומקרה פלילי אחד שכנראה יפורסם למחרת בעיתון. :twisted:

רשימת הסרטים האהובים עליי
(לא כל כך מסודר אז לא כל כך משקף, אבל בערך..)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוגוסט 07, 2012 12:17 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

למה שתרצח את ג'יינס לברי?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוגוסט 07, 2012 12:27 pm 
דרימיסט שרוף
סמל אישי של המשתמש

כי מעצבן אותי שהמעריץ המזורגג הזה חושב שהוא זמר טוב כמו לאברי אז הוא שינה את השם שלו לג'יינס לאברי!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוגוסט 07, 2012 1:00 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

ניהלתי אתמול דיון עם חברים שלי בנושא והגענו למסקנה שאומנם הוא זמר טוב אבל בערך כל זמר אחר שהיה מחליף אותו היה הופך את דרים תיאטר למגניבים פי אלף.... למשל ראסל אלן, סימונה סימונס, אנדרואיד שהוא שילוב של שניהם, פיל אנסלמו, דווין טאונסנד, פלור ג'נסן והנה אחד שממש יעצבן אתכם, גם אנט אולזון...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוגוסט 07, 2012 1:07 pm 
דרימיסט שרוף
סמל אישי של המשתמש

לא יודע מה לגביך, אבל אני קשור ללאברי באופן סנטימנטלי. אני אוהב את הזיופים שלו בהופעות. לא בצחוק, באמת, אני לא יודע למה, אבל זה לא מפריע לי ואני אוהב אותם. אני לא מכיר חלק ממי שכתבת, אבל כן, יש כאלה שיותר יתאימו, אבל ליבי ליבי עם לאברי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוגוסט 07, 2012 2:35 pm 
דרימיסט שרוף
סמל אישי של המשתמש

גם אני לא מצליח לדמיין את הלהקה בלי לאברי אבל בואו נודה שאם כל אחד מהנגנים הוא בין ה-10 הטובים בעולם על הכלי שלו (ולדעתי הם הכי טובים אבל על זה כבר אפשר להתווכח), אז לאברי לא בטופ 20 כנראה. מה לעשות. אפילו שבימים טובים (סקור לדוגמה) הוא נשמע מדהים, הוא נותן מדי פעם זיופים צורמים וגם השואו שהוא נותן על הבמה לא מדהים בעיני, יש לו תנועות נוראיות. כל זה לא משנה את העובדה שאני מת עליו ודרים היא הלהקה שהכי דחוף לי לראות בלייב כרגע אפילו שכבר ראיתי אותם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוגוסט 07, 2012 2:42 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

מה??? לא אהבת את הקאבר לבילי ג'ין?? אני לא מאמין...

לגבי השלישי, אמרתי שאני בדעת מיעוט.
אבל יש הרבה דברים בעולם שהיו חדשניים ופורצי דרך, והעולם לא היה מוכן אליהם עדיין ואנשים לא הבינו ואמרו שזה גרוע. רק שבמקרה הזה אני לא חושב שתבוא הבנה יותר מאוחר בעתיד :)

(]/|\[)

Some of us choose to live gracefully
Some can get caught in the maze
And lose their way home
This is the life we belong to
Our gift divine

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוגוסט 07, 2012 2:46 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

להזכירכם לאברי כתב כמה מהשירים הכי עוצמתיים של דרים, שבזכותם אפילו אני מעריץ דרים. והוא גם הכותב האהוב עליי בדרים (אם מיאנג היה כותב יותר אז כמובן שזה היה הוא אבל לצערי זה לא המצב...).
ואני לא מצליח לדמיין זמר אחר שישיר את השירים של דרים בצורה כלכך טובה, השירים של דרים יושבים עליו בול. התרומה שלו ללהקה עצומה לפי דעתי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוגוסט 07, 2012 2:48 pm 
דרימיסט שרוף
סמל אישי של המשתמש

דווקא אהבתי אותו, עכשיו קראתי את ההודעה שכתבתי בנוגע לזה וזה קצת יצא מההקשר באמת... אז אלו שני השירים היחידים שאני אוהב באלבום הזה.
ואני באמת באמת לא מצליח להבין איך אפשר לאהוב את סקרים. אפילו אם הייתי אחראי על הפלייליסט של גלגל"צ לא הייתי משמיע שירים ממנו. מרוב שהם גרועים הם לא קליטים.
מישהו אגב היה בהופעות שלו בקיץ האחרון? אני לא יודע אם זה המקום אבל מצד שני כבר אין חוקים בפורום הזה :P

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוגוסט 07, 2012 2:56 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

טכנית הוא די מעולה, לכולם יש ימים חלשים וזיופים, פשוט הקול שלו... יש לו קול מיוחד זה בטוח, בואו נגיד ככה... יש אנשים שלא אוהבים את הקול של גדי לי ואפשר להבין אותם במידה מסויימת כי הוא פשוט כזה (למרות שאני חושב שהוא עשוי מזהב אבל לאמשנה), אז אני די מרגיש ככה לגבי הקול שלו, זה לא שהוא מעצבן כמו שהוא פשוט לא עושה לי את זה. החתך דיבור, לא יודע מה, אני חושב שהמון זמרים אחרים היו יכולים להביא יותר. הנישה של הסטרייט אפ פרוג מטאל פשוט לא מוציאה לדעתי הרבה זמרים באמת מעניינים אבל זו פרספקטיבה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוגוסט 07, 2012 3:18 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

זהו שזה הרבה מעבר ל-אם הוא שר טוב או לא, או אם הוא נותן שואו או לא. כמו כל נגן אחר בלהקה. חוץ מזה שהוא זמר (ולפי דעתי הוא זמר מעולה), הוא עוד מוח בלהקה, הוא חמישית מהלהקה. התרומה שלו לדרים עצומה ומעצבן קצת שלאנשים קשה להעריך את זה.
הדוגמאות שנתת גם לא ממש מתאימות לדרים. זמרת בדרים זה לא זה... עם כמה שאני מעריץ אותו דווין בכלל לא מתאים לדרים, דווין חייב להיות המוח מאחורי בכל דבר שהוא עושה אם לא, זה לא יצא טוב. ראסל אלן גם לא מתאים לדרים לפי דעתי, הוא הכי מתאים לפרוגרסיב פאוור מטאל של סימפוני, זמר ענק אבל אני לא מצליח לדמיין אותו בדרים. ומי זה פלור ג'נסן? אתה בטח מתכוון למארק ג'נסן, לא?
תעבור אחד אחד בדוגמאות שציינת ותדמיין אותם מנסים לשיר שירים כמו אוקטבריום או דיסאפיר או בליינד פיית' או משהו... ותראה שזה לא יושב עליהם טוב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוגוסט 07, 2012 3:33 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

floor jansen מאפטר פוראבר ו-revamp... היא אומנם מוח עסקי איום ונורא שלא מסוגל להחזיק להקה אבל בתור זמרת היא מדהימה ויש לה קול חזק. ואני דווקא חולק על דעתך לגבי זמרת, אני חושב שאישה יכולה להביא המון דברים לא פחות מעניינים מאשר כל קול גברי גדול. דיאנה סרה מ-aghora למשל היא אחד הקולות הכי טובים ששמעתי בפרוג מטאל, היא מביאה עוצמה שללברי לדעתי אין. לברי מגיע גבוה כן אבל זה הרבה פעמים פשוט מגיע לרמה של צעקות די לא נעימות כן סורי.
ראסל אלן הוא בשבילי הזמר האידיאלי לדרים דווקא, יש לו את החיספוס הטבעי שלברי היה רוצה ואת הגבהים של דיו, הוא היורש הטבעי שלו אבל המצב של התעשייה שונה ואין כבר ממש פרצופים כל כך דומיננטיים ב20 שנים האחרונות כמו שהיה בהתחלה...
דווין כן אבל אני לא מדבר כרגע על איך הוא ישתלב בלהקה אלא פשוט מה הוא יביא לשולחן בתור זמר וזה היה יכול להיות חולני.
אתה רגיל למשהו מסויים אז קשה לדמיין משהו אחר וכן יהיה קצת קשה לגרום לכל הזמרים האלו לעשות קאברים כדי לדעת אבל אני חושב שת'כלס הם יכולים לעבוד אחלה.

בכל מקרה, אני רוצה להעלות נושא אחר... הנוכחות של דרים בתקשורת ובאופן כללי. לדעתי היא ירדה בשנתיים האחרונות בצורה מטורפת ובהתחשב בזה שהמנוע שהיה לה בתחת כבר לא שם והעובדה שרודראנר די יוצאים מעסקי המטאל זה די הגיוני.
מחשבות?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוגוסט 07, 2012 3:52 pm 
דרימיסט שרוף
סמל אישי של המשתמש

לא יודע, אני מכיר את הלהקה אמנם כבר 4.5 שנים אבל רק 2.5 מתוכן אני מעריץ אותה... אף פעם לא שמעתי על דרים בתקשורת אז יכול להיות שאני לא מבין למה אתה מתכוון. מה שאני די בטוח זה שביחס לרמת הדיבורים על הלהקה בתקשורת דרים היא הלהקה הכי מצליחה בעולם. אני נתקל במעריצים של דרים בהרבה מקומות, אמנם לא באיזור שלי אבל לפני שבוע ראיתי האביר האפל ביס פלאנט בחיפה והייתי עם חולצה של דרים ומישהו אמר לי בקניון "וואי חולצה של דרים? איזה מלך" אז אני מניח שהוא יותר מסתם חובב. גם כשהייתי בקוסטה בראבה לפני שבועיים אז ראיתי בחוף מישהו עם חולצה של דרים ונתתי לו מחמאה על זה, ובערב הלכתי למועדון די גדול עם החולצה שלהם ושלושה אנשים בשלושה מקרים שונים הצביעו עליה ועשו לי :metal: . זה כנראה מין הסכם לא כתוב בין המעריצים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוגוסט 07, 2012 3:53 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

מתן, לא אמרתי שזמרת בפרוג מטאל זה לא מתאים (להפך, יש הרבה מאוד להקות פרוג מטאל מדהימות עם סולנית), אמרתי שבדרים זה לא מתאים. ואני עדיין חושב ככה. סימונה סימונס, דיאנה סרה וכל אלה.. זמרות מעולות אבל אני לא חושב שקול נשי יתאים לדרים.
אל תשכח שכשחבר להקה מגיע הוא מביא איתו את הסיגנון שלו (אם לא אז אפשר להגיד שהוא לא תורם בכלום), בעיקר אם זה זמר כי זה חלק דומיננטי בלהקה. זמר שנמצא רק כדי להיות הקול של הלהקה וסתם מעביר מילים ולחנים שאין לו קשר אליהם... עדיף שייתקפל.
וכן, לאברי זה חלק חשוב מאוד בדרים, גם אם הוא מזייף או דברים כאלה. אבל מה לעשות, הקול שלו כבר לא כמו פעם, הוא עבר גם הרעלת מזון אם אתה זוכר והוא קרע את מיתרי הקול, וזה בהחלט ראוי לערכה שהוא המשיך לעשות את מה שהוא הכי אוהב למרות המקרה, בעיקר מצד המעריצים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוגוסט 07, 2012 4:16 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

ofri17 כתב:
לא יודע, אני מכיר את הלהקה אמנם כבר 4.5 שנים אבל רק 2.5 מתוכן אני מעריץ אותה... אף פעם לא שמעתי על דרים בתקשורת אז יכול להיות שאני לא מבין למה אתה מתכוון. מה שאני די בטוח זה שביחס לרמת הדיבורים על הלהקה בתקשורת דרים היא הלהקה הכי מצליחה בעולם. אני נתקל במעריצים של דרים בהרבה מקומות, אמנם לא באיזור שלי אבל לפני שבוע ראיתי האביר האפל ביס פלאנט בחיפה והייתי עם חולצה של דרים ומישהו אמר לי בקניון "וואי חולצה של דרים? איזה מלך" אז אני מניח שהוא יותר מסתם חובב. גם כשהייתי בקוסטה בראבה לפני שבועיים אז ראיתי בחוף מישהו עם חולצה של דרים ונתתי לו מחמאה על זה, ובערב הלכתי למועדון די גדול עם החולצה שלהם ושלושה אנשים בשלושה מקרים שונים הצביעו עליה ועשו לי :metal: . זה כנראה מין הסכם לא כתוב בין המעריצים.

dude מיליוני אנשים בעולם ששומעים מטאל, חלק מהם תודה לאל הם לפעמים השכנים שלך ושלי או סתם אנשים אקראיים שאתה פוגש, זה לא משהו בלעדי של אנשים שאוהבים דרים ת'יאטר למרות שאני אישית שונא לדבר עם זרים בין אם הם שומעים מטאל או לא. תמיד נראה לי קצת מוזר לתת את ה-devil horns לסתם איזה ממזר אקראי, זה אומנם מסמל קהילה וזה יכול לומר הרבה בלי להגיד מילה אבל יש בזה משהו "אינטימי". לא זורק את הקרניים לזרים.

ואני מדבר על האינטרנט, אתרי חדשות, פורומים, the so called buzz, לא יושב ומחכה לראות אותם בערוץ 2 אבל אתה יושב על בלאברמאות' לדוגמא (כמה שהם חרא של אנשים) ועובר על החדשות ו-וואלה אתה בקושי רואה כבר אייטמים עליהם, ראיונות קטנים עם רודס ולברי בעיקר על החיים בדרכים אבל מייק פורטנוי עדיין עושה הרבה יותר רעש מהם לבדו ומי שעושה רעש שורה תחתונה הוא זה שמגדיל את הקהל שלו, הוא זה שאנשים שמים לב לקיומו. nice guys finish last ודרים ת'יאטר הם ממש nice guys, קדושים, יש סיבה שהמורמונים נתנו להם יום אחד בשנה אבל זה לא עוזר לנוכחות שלך בקהילה. הסצנה הזאת של הפרוג מטאל באופן כללי די מתה אבל שיהיה.

יכול להיות שזה שינוי שהוא עבר אחרי ההרעלת קיבה, god knows, אני פשוט לא אוהב את החתך דיבור שלו והצרחות שלו שהוא עולה ממש גבוה, הוא יכול להיות מאוד מדוייק, אין ויכוח הוא טכני בטירוף, הוא דוגמא למופת של עבודה קשה ומסירות למטרה אבל זה לא משנה בעיניי, יש כאלו שאתה נופל אחריהם ויש כאלו שלא. גם שהייתי טוחן אותם בכמויות והייתי משוכנע שהם משמעות החיים לא אהבתי את איך שהקול שלו נשמע, תמיד היה בי ניצוץ קטן שקיווה שהוא יקבל הצעה שהוא לא יוכל לסרב לה להיות שגריר קנדה לאו"ם או משהו וראסל אלן יקרא לדגל. thats my shekel on that matter.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוגוסט 07, 2012 4:26 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

ofri17 כתב:
אני כועס עליו כי בכיתה ט' אהבתי גראנג' והלכתי להופעה שלו במקום להופעה של דרים ת'יאטר למחרת באותו מקום. למזלי זכיתי ב-2 כרטיסים חינם ועמדתי ליד בר רפאלי והייתה אחלה הופעה.

אין מצב שעמדת ליד בר רפאלי. אם היא תלך להופעה היא תהיה ב- VIP.

ofri17 כתב:
דווקא אהבתי אותו, עכשיו קראתי את ההודעה שכתבתי בנוגע לזה וזה קצת יצא מההקשר באמת... אז אלו שני השירים היחידים שאני אוהב באלבום הזה.
ואני באמת באמת לא מצליח להבין איך אפשר לאהוב את סקרים. אפילו אם הייתי אחראי על הפלייליסט של גלגל"צ לא הייתי משמיע שירים ממנו. מרוב שהם גרועים הם לא קליטים.
מישהו אגב היה בהופעות שלו בקיץ האחרון? אני לא יודע אם זה המקום אבל מצד שני כבר אין חוקים בפורום הזה :P

אתה אוהב אלקטרוני באיזשהי מידה?

(]/|\[)

Some of us choose to live gracefully
Some can get caught in the maze
And lose their way home
This is the life we belong to
Our gift divine

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוגוסט 07, 2012 4:27 pm 
דרימיסט שרוף
סמל אישי של המשתמש

לא כולם "מחלקים קרניים" לזרים אקראיים, אני ספציפית עושה את זה הרבה כי אני לבד בסירה ביום-יום, אף אחד מהחברים שלי לא אוהב מטאל ואפילו שיש לי חבר אחד שעוד יש לו טעם מוזיקלי הוא שומע בעיקר אינדי, אלטרנטיב ופולק שזה אחלה אבל אין לי על מה לדבר איתו. בגלל זה לדוגמה כשאני רואה מישהו עם חולצה של דרים (זה הכי נפוץ) אז אני נותן לו ח"ח אבל גם אם אני אראה מישהו עם חולצה של סימפוני, פורקיופיין, BTBAM או זילטויד או אנאעארף אני אגיב אותו דבר... ובגלל זה תמיד בהופעות אני חופר לסובבים אותי על מוזיקה ועל איך הכרתי את הלהקה ועל איזה שירים אני הכי אוהב וכו' וכו'... דרים אחת הלהקות מטאל הפופלאריות בעולם, אבל עדיין היא לא כמו מטאליקה- לדוגמה אם מעריץ של מטאליקה יראה מישהו עם חולצת מטאליקה ברחוב הוא לא יגיד לו על זה כלום כי יש בארץ עשרות אלפים שמעריצים אותם, זה מובן מאליו שהרבה אנשים ילבשו את החולצה שלהם, אבל דרים לא במצב הזה.
לגריבורגר- שירים ספציפיים אבל אף פעם לא הקשבתי לאלבום אלקטרוני מלא. אבל פעם אני ובן דוד שלי הכנו שיר של דקה וחצי בפרוטי לופס והוא אדיר:P
ועמדתי ליד בר רפאלי. היו מלא מפורסמים בהופעה - עידן אלתרמן, יהודה לוי, נינט, ואחד מהישרדות. ובר רפאלי. אני לא ממציא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוגוסט 07, 2012 4:39 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

תתפלא, החבר הכי טוב שלי הוא מעריץ חולני ברמות לא אנושיות של מטאליקה ואין לו בעיה סתם לקשקש עם אנשים על מטאליקה, כל פעם שאנחנו בצליל בסינמה סיטי הוא משווה אוספים עם המוכר שם כי הוא גם ממש אוהב אותם ודי מעצבן לעמוד שם ב-2 בלילה בזמן שהם שואבים את כל האוויר מהקניון אבל זה פשוט כי הוא בן אדם חברתי והוא סבבה עם זה, אני מניח שגם אתה אם ככה, אני לא בן אדם חברתי, אני לא אעשה רע למטאליסט אחר שמקשקש לי בקומקום כי אני לא רוצה להרוס לו הופעה או להוציא שם רע לקהילה אבל אני לא מתלהב מלדבר עם זרים, מעריצים של ליידי גאגא או של מגהדת' או של מגהגאגא (בלי E). אנשים מדברים איתי בהופעה, אני בעיקר נותן להם תשובות תחת מוזרות שאי אפשר להבין מהם מה אני רוצה בתקווה שהם יחליטו לדבר עם מישהו אחר וזה בדרך כלל עובד אבל מבחינתי הם אחים שלא פגשתי אף פעם ובדיוק כמו עם אח שלא פגשתי אף פעם, יהיה די מוזר לדבר איתו בנונשלנטיות סתם ככה.

בכל מקרה מה אני אגיד לך, תישאר חיובי, חלק מהאנשים כמו בכל דבר יגיבו בחיוביות, חלק פחות, זה חלק מהחיים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 5494 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271 ... 275  הבא

כל הזמנים הם UTC

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 114 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

עבור ל:  
מופעל על-ידי phpBB® Forum Software © phpBB Group
מבוסס על phpBB.co.il - פורומים בעברית. כל הזכויות שמורות © 2008 - phpBB.co.il.