YtseJammers Israel

מועדון המעריצים הרשמי של דרים ת'יאטר בישראל
עכשיו ד' אפריל 24, 2024 2:25 am

כל הזמנים הם UTC

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 3020 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 146, 147, 148, 149, 150, 151  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ד' אפריל 25, 2012 3:56 pm 
דרימיסט שרוף
סמל אישי של המשתמש

גם אני חושב ששיטת המשחק של ברצלונה היא לא פחות גרועה מבונקר. שום טוטאל פוטבול, שום טיקי טקה - כשהם מול קבוצה טובה הם מייאשים אותה מרוב מסירות, ומול קבוצה גרועה הם פשוט כמו ריאל - דורסים, כי הם הרבה יותר טובים. לקח לקבוצות הגדולות בעולם כמה שנים אבל הם הבינו איך לעצור את בארסה. ועכשיו, אחרי שבארסה איבדה 2 תארים וארסנל (עם הרכב לא איכותי במיוחד ביחס לגדולות אחרות) בדרך לסיים שלישי - מסקרן אותי לדעת איך הייתה נראית הליגה האנגלית אם פברגאס ונאסרי היו נשארים בארסנל. אני חושב שלארסנל היה סיכוי די גבוה לקחת אליפות (מה לעשות שהעונה הגדולות באנגלית פחות טובות מהגדולות בספרדית...)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 26, 2012 12:13 am 
שגריר הפרוגרסיב
סמל אישי של המשתמש

טל רודס כתב:
הימרתי לפני חצאי הגמר שהגמר יהיה באיירן-צ'לסי, נראה אם ההימור שלי יתגשם (אולי חבל שלא שמתי כסף על זה) :-)

פעם הבאה אני שם כסף :wow:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 26, 2012 6:27 am 
דרימיסט שרוף
סמל אישי של המשתמש

טוב, אין מה לעשות. כזה מגיע לפנדלים זה תמיד 50-50, בין אם היריבה זו באיירן או הפועל פתח תקווה. (טוב, לא בדיוק אבל הבנתם... ;) )
בכל מקרה אני מרוצה מאוד מהעונה הזאת ואי אפשר לבוא בטענות לרונאלדו על אתמול. ד"א, אתמול שאלתי ילד מהכיתה שלי שתמיד טען שהוא אוהד בארסה "נו מה עם בארסה?" והוא אמר לי: "אף פעם לא אהדתי אותם..."
דוגמה אחת מתוך רבות לאוהדי הצלחות שלהם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 26, 2012 8:20 am 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

Based on the game yesterday Real didn't deserve to win, they lead 2-0 and after that barely held the ball. They can only blame themselves.
There was nobody to take the ball and has possession in the field, Kaka got in after 75 minutes and proved again that he is the most overrated player in the world today. He has to be the first one to go.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 26, 2012 8:22 am 
דרימיסט שרוף
סמל אישי של המשתמש

טל: הדיעה שלך מבוססת על כלום. הנתונים היבשים מספרים סיפור קצת אחר מ"פויול וצ'אבי מחליפים מסירות" (לדוגמא, שהשחקן שנוגע אחרי צ'אבי הכי הרבה פעמים בכדור בממוצע הוא מסי, שחקן בונקריסט ידוע). אבל בסדר, תמשיך להאמין שארסנל שעשתה 12 תיקו בעונה יותר טובה מקבוצה שלקחה כל תואר אפשרי ב-3 שנים. המשחקים הגדולים של בארסה (התבוסות בקלאסיקו, הגמר השני מול יונייטד, ה-4-0 במסטאייה, הרביעייה של מסי מול התותחנים) הם המשחקים הכי גדולים של קבוצה אינדבידואלית שניראו בעשור האחרון, dare I say מאז מילאן הגדולה. השיטה הייתה אותה שיטה אז והיום.
נכון, בארסה נתקעה בחצי שנה האחרונה. השילוב של שחיקה היסטרית של שחקנים (כנראה הטעות הכי קריטית של גווארדיולה בקדנציה שלו) ביחד עם העובדה שמאמנים אינטליגנטיים פיתחו שיטות הגנתיות לעצור אותה, הרגו את הקטלניות בשיטה של ברצלונה. אני מסכים איתך שפתרון אחד הוא שפפ יילך, אבל אני חושב שגם ריענון השיטה (לא החלפתה, כיוון שאת ה-4-3-3 מלמדים בבארסה מגיל 13) ביחד עם הבאת שחקנים בעמדות רלוונטיות כמו שציינת (חלוץ פיזי וגדול באמצע לדעתי זה לא פיתרון, ר"ע זלאטן) יכולים להשאיר את בארסה כהגמון בכדורגל.

עופרי: אני חושב שמה שאמרת על ארסנל והעזיבה של נאסרי ו-ססק זה נאיבי ביותר. הרי שנה שעברה הגדולות היו חלשות באותה מידה, ואף יותר. לרגע היה נדמה שכל קבוצה שמקבלת הזדמנות לברוח או לבסס את מקומה בטבלה עושה סבוטאז' ומפסידה נקודות רק כדי שיהיה מעניין. לארסנל אין את מי להאשים בכך שהיא לא לקחה תואר 6 שנים, רק את עצמה. זה לא שמסורתית "גונבים" לארסנל שחקנים מתחת לאף, זה עניין די טרי, שכנראה (וכאן גם הדעה שלי לא מבוססת) מושפע גם מההבנה של חלק מהשחקנים שזו לא קבוצה מנצחת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 26, 2012 9:08 am 
שגריר הפרוגרסיב
סמל אישי של המשתמש

ציטוט:
הדיעה שלך מבוססת על כלום. הנתונים היבשים מספרים סיפור קצת אחר מ"פויול וצ'אבי מחליפים מסירות" (לדוגמא, שהשחקן שנוגע אחרי צ'אבי הכי הרבה פעמים בכדור בממוצע הוא מסי, שחקן בונקריסט ידוע). אבל בסדר, תמשיך להאמין שארסנל שעשתה 12 תיקו בעונה יותר טובה מקבוצה שלקחה כל תואר אפשרי ב-3 שנים. המשחקים הגדולים של בארסה (התבוסות בקלאסיקו, הגמר השני מול יונייטד, ה-4-0 במסטאייה, הרביעייה של מסי מול התותחנים) הם המשחקים הכי גדולים של קבוצה אינדבידואלית שניראו בעשור האחרון, dare I say מאז מילאן הגדולה. השיטה הייתה אותה שיטה אז והיום.
נכון, בארסה נתקעה בחצי שנה האחרונה. השילוב של שחיקה היסטרית של שחקנים (כנראה הטעות הכי קריטית של גווארדיולה בקדנציה שלו) ביחד עם העובדה שמאמנים אינטליגנטיים פיתחו שיטות הגנתיות לעצור אותה, הרגו את הקטלניות בשיטה של ברצלונה. אני מסכים איתך שפתרון אחד הוא שפפ יילך, אבל אני חושב שגם ריענון השיטה (לא החלפתה, כיוון שאת ה-4-3-3 מלמדים בבארסה מגיל 13) ביחד עם הבאת שחקנים בעמדות רלוונטיות כמו שציינת (חלוץ פיזי וגדול באמצע לדעתי זה לא פיתרון, ר"ע זלאטן) יכולים להשאיר את בארסה כהגמון בכדורגל.

הנתונים היבשים מעניינים לי את הביצה הימנית, ואת ה-83 אחוז פוזשן שהיה לברצלונה נגד צ'לסי ביום שלישי הם יכולים לזרוק לפח, או לדבר על זה בחוף ליד הסוכה של שמשון המציל כשהם ישחקו מטקות (העונה שלהם גמורה). נראה לי שאתה קצת נסחף בהשפעת התשקורת: "המשחקים הכי גדולים של קבוצה אינדיבדואלית בעשור האחרון", אז זהו שלא.
פפ יילך, הוא מיצה את עצמה וצריך אתגרים חדשים ובמיוחד להוכיח מה הוא שווה מחוץ לברצלונה. ברצלונה כן צריכים נוכחות ברחבה לדעתי, כי כשהם מקבלים קרנות ובעיטות חופשיות, זה תמיד נגמר בעוד פס הצידה במקום באיזה הגבהה מסוכנת. זלאטן לא התאים כי הוא שחקן אגואיסט, אבל מישהו כמו רובין יכול מאד להצליח (אם הוא עוזב את ארסנל, שיילך רק לברצלונה).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אפריל 27, 2012 1:23 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

אלכס פרגוסון יכול רק לקוות שאחרי שהוא יחליט לעזוב ההלם יהיה גדול כמו ההלם מהעזיבה של פפ אחרי ארבע שנים בלבד. לאיפה שהוא יחליט ללכת אני אעודד אותו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 30, 2012 9:13 pm 
שגריר הפרוגרסיב
סמל אישי של המשתמש

ישששששששששששששששש תודה לך קומפאני, איזה מלך, איזה קפטן, איזה נגיחה אדירה!
סיטי משווה את מספר הנקודות ועולה לראשות הטבלה, עכשיו רק לא לפשל מול ניוקאסל בחוץ ולקחת את כל הנקודות שנשארו, כדי שפרגוסקאם לא יזכה חס וחלילה בעוד תואר כי פשוט לא מגיע לו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 02, 2012 10:27 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

Dortmund are champions, Real are champions, if Juve can pull it off and Man U won't, this might just be the perfect year in football!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 03, 2012 11:01 am 
שגריר הפרוגרסיב
סמל אישי של המשתמש

מזל טוב לריאל על אליפות מוצדקת מאד, שקיבלה רשמיות אחרי נצחון 3:0 מרשים על בילבאו בחוץ. על זה העיתונים והתשקורת צריכים לדבר, לא על הגמד הארגנטינאי ששבר עוד איזה שיא שלאף אחד לא איכפת ממנו.

נקווה שבילבאו ישלימו את העבודה בגמר הגביע מול ברצלונה וישאירו את הקטלונים בלי שום דבר העונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 03, 2012 5:38 pm 
דרימיסט שרוף
סמל אישי של המשתמש

איזה גול מטורף

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 03, 2012 6:11 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

True that. אחד היפים שראיתי.

דרך אגב שני הגולים של חיפה היו ממש יפים, מצחיקים ומוכיחים שהשוער של אשדוד מרציאנו מחזיק ברקורד איום מולנו אחרי שבסיבוב הקודם הוא הרים בידיים כדור מחוץ לרחבה והרס לקבוצה שלו את המשחק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 03, 2012 11:05 pm 
שגריר הפרוגרסיב
סמל אישי של המשתמש

גול מדהים של סיסה, ראיתי את כל המשחק אמש בשידור ישיר דרך סטרים רוסי (אין על הרוסים, וגם על הרוסיות כמובן). גם הגול הראשון היה פנטסטי ובכלל כל הגולים שהוא הבקיע מאז שעבר לניוקאסל בינואר הם מדהימים אחד-אחד. איזה רכש המגפייז עשו!

לצ'לסי נשאר את הגביע האנגלי בסופ"ש ואת הצ'מפיונס ליג. לדעתי הם יקחו את הגביע האנגלי ויפסידו בצ'מפיונס ליג לבאיירן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 14, 2012 9:46 am 
שגריר הפרוגרסיב
סמל אישי של המשתמש

טוב אין ספק שאת הסיום של עונת הפרמיירליג אתמול אפילו טובי התסריטאים והבמאים בהוליווד לא היו כותבים. מנצ'סטר יונייטד ומנצ'סטר סיטי נלחמות על האליפות, יונייטד במשחק חוץ מול סנדרלנד יודעת שהיא חייבת לנצח ולקוות למעידה של סיטי שמשחקת בבית מול ק.פר שנאבקת נגד הירידה.

הכל נראה לפי התוכניות במחצית הראשונה, 1:0 ליונייטד, 1:0 לסיטי, ואז הגיעו 45 הדקות של המחצית השנייה שהביאו את העונה הכי דרמטית אולי בתולדות הכדורגל האנגלי אל שיאי רתיחה שלא נראו. ק.פ.ר משווה, מייד לאחר מכן מאבדת את הקפטן הדפוק שלה בכרטיס אדום, כובשת שער יתרון מדהים ומחזיקה בו עד לדקה ה-91. בנקודה הזאת יונייטד אלופה, סיטי כמו לוזרית מאבדת את התואר בביתה. נגמר? לא, דז'קו חושב אחרת ומשווה בנגיחה אחרי שסיטי יושבת על השער של הריינג'רס. האוהדים של יונייטד עדיין צוהלים ושמחים באצטדיון האור בסנדרלנד אבל רק לעוד 3 דקות ,כי בדקה האחרונה של המשחק באיסטלנדס מגיע קון אגוארו המדהים וכובש את שער הנצחון המוצדק ומעניק לסיטי אליפות ראשונה וכל כך מתוקה אחרי 44 שנים, על חשבון היריבה העירונית השנואה. מנצ'סטר סיטי אלופת אנגליה החדשה והמוצדקת, ונעזוב לרגע את כל הכסף ששפכו שם, הישג מדהים אחרי שכבר היה נראה שיונייטד תגרד ותגנוב עוד אליפות עלובה אחרי העונה המשמימה שלהם שנה שעברה, אבל הצדק נעשה וסר לוזר הולך הביתה בלי כלום השנה (כן ירבו).

אז שלא יעבדו עליכם, אין כזאת עוד ליגה בעולם בה המתח והעניין מגיע לרמות כאלה. בספרד לא תראו קבוצה שנאבקת על הירידה מגיעה לברנביאו או לקמפ נואו ונותנת בראש לטוענת לכתר, גם אם ישחדו את שחקניה במזוודות מלאות כסף (זה מותר בספרד), לא סתם הליגה האנגלית היא הליגה הכי נצפית והכי מדהימה בעולם. מאז 89 לא נראה כזה סיום דרמטי לליגה, אולי הסיום שלנו ב-89 כאשר ניצחנו את ליברפול 2:0 באנפילד כאשר שתי הקבוצות טוענות לכתר ורק 2:0 היה מעניק לנו את התואר, הוא סיום מדהים יותר , אבל מה זה משנה, שוב כבוד לסיטי על אליפות מוצדקת ביותר!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 14, 2012 4:14 pm 
דרימיסט שרוף
סמל אישי של המשתמש

עונה 2006/7 בספרדית משתווה ואולי אפילו מתעלה ברמת ההתקפי לב.

אני כבר לא זוכר בדיוק, אבל את הרגע הזה אני לא אשכח. לפני המחזור האחד לפני האחרון - ריאל ובארסה (נתעלם מסביליה לרגע) עם אותו מספר נקודות. ריאל ראשונה בגלל התוצאות בקלאסיקוס שהיו לטובתה. 2 ניצחונות והאליפות שלה. דקה לסיום שני המשחקים - ריאל בפיגור 2-1 מול סארגוסה, בארסה מובילה 2-1 על אספניול. כרגע בארסה אלופה אלא אם כן חימנסטיק (מקום אחרון) תדהים אותה בשבוע הבא. פתאום רוד ואן ניסטלרוי משווה ל-2-2. יש לריאל סיכוי קלוש. 18 שניות וראול טאמודו שם 2-2 מול בארסה והכל חוזר. יותר דרמטי מזה לא יכול להיות. ולפי מה שאני זוכר ריאל נתנה איזה 3-4 מהפכים מטורפים גם במחזור הקודמים, וגם במחזור האחרון חזרה מ1-0 ל3-1 על מאיורקה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 14, 2012 5:49 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

In the nineties there were 2 seasons in Spain when there were some crazy endings I remember, but Spain by now lost it's interest and it's obvious one of the two teams will win. It's only interesting if you are the fan of one of them, which I am.
I hope now the Premier league will open up a bit, I think Man U were dominant way too long. Every season there are 4-5 teams who can take a shot at the championship.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 14, 2012 6:56 pm 
דרימיסט שרוף
סמל אישי של המשתמש

במקרה שמתי שער שלו פה לפני כמה שעות, ועכשיו אני רואה שרוד ואן ניסטלרוי מודיע על פרישה. שחקן ענק, אחד מהחלוצים הכי טובים בכל הזמנים לדעתי. לא יודע אם בטופ 10 או 20 אבל בהחלט סקורר נדיר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 15, 2012 7:32 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

הקלה מסויימת. אהבה גדולה לקבוצה. שיעשוע/פחד מההתנהגות של אלי טביב והסיפורים שהוא פורס. זה מה שאני מרגיש כרגע.

מעבר לזה מישהו שאל אותי היום למה אני חושב שיניב קטן שחקן גדול והנה התשובה, הבן אדם יכול היה היום לגמור את הקריירה אבל הוא עלה. הוא אחד הסמלים הגדולים בהיסטוריה של מכבי חיפה ובצדק, שחקן עצום, לב עצום.
שנה הבאה מתחילים שוב ואני באמת מאושר ממה שהעתיד יביא לנו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 17, 2012 4:02 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

תמיר כהן פתח את הפה בראיון על בערך הכל אבל בעיקר הוא אומר בלי להיכנס לפרטים את מה שהיה ברור לכל המדינה, שמשהו מוזר קרה בצומת בפינת הרחובות אלישע וסיידו יאיא, הגיבוי הבלתי נלאה והממש לא ברור ולא מוצדק שהוא קיבל בקישור ונכשל השנה קשות. אמוציונלי, לא הכי נעים לפרקים אבל שווה לקרוא. מקווה שהוא יקבל במה ויוביל את הקישור שנה הבאה.

http://sports.walla.co.il/?w=/196/2534128

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 19, 2012 10:30 am 
שגריר הפרוגרסיב
סמל אישי של המשתמש

היידה באיירן , מקווה שהם ינצחו את צ'לסי הערב בגמר הצ'מפיונס ליג.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 3020 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 146, 147, 148, 149, 150, 151  הבא

כל הזמנים הם UTC

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 14 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

עבור ל:  
מופעל על-ידי phpBB® Forum Software © phpBB Group
מבוסס על phpBB.co.il - פורומים בעברית. כל הזכויות שמורות © 2008 - phpBB.co.il.