YtseJammers Israel

מועדון המעריצים הרשמי של דרים ת'יאטר בישראל
עכשיו ב' מאי 27, 2024 8:58 am

כל הזמנים הם UTC

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 3020 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ב' ינואר 02, 2012 8:43 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

האמת קיבלתי די בהבנה את זה שהוא נשאר כי זה הצעד ההגיוני היחיד שיש, בטח עם המצב כרגע שבו בלתי אפשרי להביא מאמן נורמלי אבל מדברים על ינואר ינואר ינואר ואנחנו מול סכנין ובמצב הנוכחי הם יפרקו אותנו לגזרים. זה לא שהבלאגן הזה העיר את השחקנים, ורד ותמיר כהן ויאיא ממשיכים לבלות במועדונים נונסטופ, גולסה איבד את הבטחון, קטן לא יכול לקחת עליו את כל הדבר הזה ובטח שהוא בעצמו בתקופה לא טובה. מבחינתי שיעלה עם הרכב של נוער, לא אכפת לי מה, העיקר שיגמר הסיוט הזה כבר!!!

בכיינים?... אולי אבל חטפנו הפסדים משפילים כמעט מכל קבוצה אפשרית השנה וגם מחוץ לאינטרנט הייתי סה"כ רגוע ולא הבאתי איזשהי יציאה שתרמוז שאני מתכנן לזרוק עליו לום אבל אירופה נגמרה בצורה חסרת תועלת לחלוטין ורק תרמה לכאוס הזה ואלישע גבר סה"כ אי אפשר להתווכח על זה, הוא סופג את האש ולא פותח את הפה על השחקנים אבל האפתיות, חוסר היכולת להשתלט על הדבר הזה והעובדה שהפסדנו 3:0 בדרבי, להפועל, לקריית שמונה, שלישייה מהפועל פ"ת וארבע מרשל"צ ג'יזס קרייסט איך אפשר להישאר אדיש לחרא הזה??? עזוב את זה שעוד שניים כאלה ואנחנו נתחיל להילחם על מקום בליגה, העונה הזאת היא ביזיון שיזכרו כל כך הרבה זמן. פשוט כתם שחור. לצפות מבן אדם שאוהד קבוצה 20-30 שנה ויותר להישאר אדיש לזה זה בלתי אפשרי ואתה יודע את זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ינואר 02, 2012 9:26 pm 
דרימיסט שרוף
סמל אישי של המשתמש

המקרה של חיפה ומכבי העונה פשוט מראה איזה ערסים חסרי-חינוך שחקני הכדורגל בארץ. מה שקרה בשני המועדונים האלה זו פשוט הסתה (בהעדר מילה טובה יותר) של חדר ההלבשה נגד המאמן. עכשיו, מניאנדרטלים שכאלה אני לא מצפה ליותר מדי - אבל הקהל של הקבוצות אוכל את הספין הזה בקטע פסיכי. למה? כי התקשורת פה בארץ, כמו התקשורת באנגליה, לא מסוגלת לראות מעבר למשוואה: הפסד + משחק לא טוב = המאמן אשם. אנשים נאלחים כמו ברקוביץ' ופרימו מביאים לי בחילה ברמות שאין לתאר. על איווניר אפשר עוד להביא טיעונים כמו העובדה שמי שפוסל לחלוטין את השחקנים הבכירים בקבוצה שלא יתפלא שחדר ההלבשה יוצא נגדו, למרות שבמכבי ברור שאחרי עידן נימני השחקנים הם הבעיה.
אבל אלישע? הבנאדם הכי נחמד בכדורגל הישראלי מאז זאהי ארמלי. אני מאמין לו יותר מלכל הפסאודו-פרשנים האלה שמקבלים SMSים משחקנים שמבקשים שיגידו עליהם דברים טובים. מתן, אני מבין את הכאב שלך (בכל-זאת, מכביסט), אבל תבין שיציע ג' (ולמזלך לא יענקלה) הוא שבוי של השחקנים בחיפה - הם קובעים (דרך הקהל) מי יהיה המאמן, הם מחליטים מי על הספסל "כי המאמן שרף אותו" והם יאמרו לך שהבעיה של הקבוצה מתנקזת לאותו אדם שהביא לה 2 אליפויות, כשאחת מהן מול קבוצה עם סגל ומאמן עדיף בהרבה.
הכדורגל שלנו חולה, זה אני יודע. הדבר שהכי מפריע לי שהקהל הישראלי הוא חלק מהמחלה - ולא מהתרופה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 05, 2012 5:45 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

Mars Volter כתב:
המקרה של חיפה ומכבי העונה פשוט מראה איזה ערסים חסרי-חינוך שחקני הכדורגל בארץ. מה שקרה בשני המועדונים האלה זו פשוט הסתה (בהעדר מילה טובה יותר) של חדר ההלבשה נגד המאמן. עכשיו, מניאנדרטלים שכאלה אני לא מצפה ליותר מדי - אבל הקהל של הקבוצות אוכל את הספין הזה בקטע פסיכי. למה? כי התקשורת פה בארץ, כמו התקשורת באנגליה, לא מסוגלת לראות מעבר למשוואה: הפסד + משחק לא טוב = המאמן אשם. אנשים נאלחים כמו ברקוביץ' ופרימו מביאים לי בחילה ברמות שאין לתאר. על איווניר אפשר עוד להביא טיעונים כמו העובדה שמי שפוסל לחלוטין את השחקנים הבכירים בקבוצה שלא יתפלא שחדר ההלבשה יוצא נגדו, למרות שבמכבי ברור שאחרי עידן נימני השחקנים הם הבעיה.
אבל אלישע? הבנאדם הכי נחמד בכדורגל הישראלי מאז זאהי ארמלי. אני מאמין לו יותר מלכל הפסאודו-פרשנים האלה שמקבלים SMSים משחקנים שמבקשים שיגידו עליהם דברים טובים. מתן, אני מבין את הכאב שלך (בכל-זאת, מכביסט), אבל תבין שיציע ג' (ולמזלך לא יענקלה) הוא שבוי של השחקנים בחיפה - הם קובעים (דרך הקהל) מי יהיה המאמן, הם מחליטים מי על הספסל "כי המאמן שרף אותו" והם יאמרו לך שהבעיה של הקבוצה מתנקזת לאותו אדם שהביא לה 2 אליפויות, כשאחת מהן מול קבוצה עם סגל ומאמן עדיף בהרבה.
הכדורגל שלנו חולה, זה אני יודע. הדבר שהכי מפריע לי שהקהל הישראלי הוא חלק מהמחלה - ולא מהתרופה.

מסכים. כל מילה אמת.

לא יודע אם זה צריך להיות באשכול צחוק אולי אבל משעשע אותי לקרוא שמנצ'סטר סיטי שלחו סקאוטים חמש פעמים כדי לבדוק את אדיסון קבאני... זה קצת משעשע כי הבן אדם הוא לא איזה דבר לא ברור, הוא סחורה מוכחת ברמה הכי גבוהה שיש. חמש פעמים, מה עוד צריך להיות בטוחים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 05, 2012 6:16 pm 
שגריר הפרוגרסיב
סמל אישי של המשתמש

זה כמו שאמרו בקיץ שארסנל שלחה סקאוטים לראות את גארי קייהיל (הבלם של בולטון ונבחרת אנגליה), כאילו שלא יודעים מיהו.

בתכל'ס הסקאוטים צריכים להצדיק את המשכורות שלהם אז הם מקמבנים לעצמם נסיעות וכו' בשביל הכיסוי תחת כנראה, אין ספק שזה מגוחך. בכל מקרה הבנתי שקבאני על הכוונת של צ'לסי, שמחפשת מחליף לדרוגבה שעתיד לעזוב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ינואר 06, 2012 5:50 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

טים הווארד כנראה יוצא הגבר הכי גדול של 2012.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ינואר 18, 2012 11:30 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

אני כל הזמן מתווכח עם חבר שאוהד את ריאל והוא די נוטה להתעלם מכל מה שלא עובד לטובתו ולהתמקד למשל ברונאלדו ולראות בו בתור דוגמה למה לדעתו ריאל יותר טוב מבארסה אבל ת'כלס כמה שרונאלדו חלוץ מפחיד וחייבים לתת לו את זה, אחד האכזריים אי פעם, בארסה של פפ היא אחת הקבוצות הטובות ביותר בתולדות המשחק אם לא הטובה ביותר, תעוותו את זה לאיפה שאתם רוצים תשחקו עם זה בכל דרך אפשרית, הערב עם זה שבארסה השוותה את הניצחונות שלה לריאל אחרי כמעט 80 שנה זה פשוט עשיית צדק עם ההיסטוריה של ספרד והכדורגל. זה לא ישנה את זה ההיסטוריה, זה פשוט ניצחון של כדורגל מעולה וגם ריאל צריכה להגיד תודה על זה שהיתרון הלא צודק שניתן לה במשך שנים נגמר הערב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 19, 2012 1:06 pm 
שגריר הפרוגרסיב
סמל אישי של המשתמש

הכי חשוב שריאל תיקח השנה את האליפות בספרד ותשלח את אוהדי הכדורגל הטרמפיסטים בארץ ובעולם לחפש קבוצה אחרת לאהוד :-)

המערך של מוריניו אתמול היה הזוי, 4 שחקני הגנה, 3 קשרים הגנתיים ו-3 חלוצים, שום איזון בין מערכי הקבוצה. לריאל יש את הכלים לנצח את ברצלונה אלמלא השטויות שמוריניו עושה מבחינה טקטית וראינו את זה כבר בכמה משחקים העונה (כל זאת בלי להפחית מהיכולת של ברצלונה כמובן). לדעתי לריאל יש גם בעיה מנטאלית מול ברצלונה, לא פעם ראשונה העונה שהם עולים ליתרון מולם ויורדים מנוצחים.

למרות הכל, אני עדיין רואה את ריאל זוכה השנה באליפות ה- לא ליגה (לא באמת ליגה, כי רק 2 קבוצות מתחרות שם).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 22, 2012 6:08 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

נראה....

למישהו יש 150 מיליון דולר? אני רוצה לקנות את גארת' בייל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ינואר 23, 2012 8:47 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

שאחרי כל כך הרבה מרור הבחור הכי נמוך על המגרש שם נגיחה פנימה בשניה האחרונה זה כדורגל!!! פאקק!!!!!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ינואר 23, 2012 9:32 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

Good season, bad season, Tel Aviv always eat dirt in Haifa
:)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 07, 2012 9:36 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

הוא הכניס חמישייה. יאפ, הוא עשה את זה. לא יאומן.

כל הכבוד לארסנל שבשבועות האחרונות זכו בכבוד שלהם בחזרה, השלישיה אתמול הייתה מדהימה, משחק של גברים אמיתיים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 08, 2012 6:09 pm 
שגריר הפרוגרסיב
סמל אישי של המשתמש

אם רובין היה מפציץ את הרשת במקום לנסות להבקיע בפוזה מול אביאטי, היינו מעיפים את מילאן. בהחלט תצוגה שמחזירה את הכבוד לארסנל אחרי התבוסה המחפירה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 16, 2012 3:18 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

גילי. פאקינג. לנדאו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 02, 2012 7:45 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

העיקר שהבועל לא אלופים. mutually assured destruction.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 02, 2012 9:45 pm 
שגריר הפרוגרסיב
סמל אישי של המשתמש

כל הכבוד לקריית שמונה על הישג נפלא, חבל שזה קורה על רקע התקרית האלימה בפתח תקווה. הוכחה שלא תמיד הכסף הגדול קונה את האליפויות (אהמ מכבי תל אביב...), בדיוק כמו באנגליה שמנצ'סטר יונייטד הערב הבטיחה כנראה עוד אליפות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 03, 2012 9:59 am 
דרימיסט שרוף
סמל אישי של המשתמש

זה כמו בחיים - הרבה כסף לא יעשה אותך בהכרח יותר מאושר. אבל צריך כסף כדי להיות מאושר.
זה נכון שהכי הרבה כסף (ריאל, שיטי, מכבי) לא יביא לך בהכרח אליפות, אבל טל - צריך כסף. אם יונייטד תיקח אליפות זה יהיה בזכות צ'יצ'אריטו, יאנג, ולנסיה (עונת חייו) ורוני. כולם שחקני רכש שבאו בלא-מעט כסף. אני בטוח שגם אתה היית רוצה שבאמירויות יפתחו קצת את הארנק (ולא בשביל חצאי-שחקנים כמו ג'רביניו).

ישראל היא אנומליה בה כל מה שאתה צריך זה שהערסים בחדר-ההלבשה לא ידקרו אחד את השני וכך יהיה לך סיכוי מירבי לתואר. מאז בית"ר כל האלופות האחרונות היו אלו עם חדר-ההלבשה הבריא ביותר. כשהכדורגל כ"כ חלש, אין פלא שרמת הכדורגל לא קשורה להישגים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 04, 2012 9:04 pm 
שגריר הפרוגרסיב
סמל אישי של המשתמש

ברור שצריך כסף , העניין שבארסנל הקצינו את העניין הזה בצורה שלילית ולא מאוזנת ולכן גם אין תארים. הנקודה שלי הייתה שמנצ'סטר סיטי שפכה מאות מיליונים, הביאה את אגוארו בסכום מטורף, גם את דז'קו, גם את נאסרי. צ'יצ'אריטו למיטב ידיעתי עלה איזה 6-7 מיליון ליש"ט ובכדורגל של היום זה גרושים, ולנסיה בעונה מטורפת ורוני הוא גאון וכל זה בעונה שנייה רצופה שיונייטד לא מציגה יכולת נדירה אלא פשוט מציגה את היעילות האופיינית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 09, 2012 8:53 am 
דרימיסט שרוף
סמל אישי של המשתמש

טוב, ריאל לא יקחו השנה את האליפות... בקצב שהם מאבדים נקודות ואם מתחשבים בלוח משחקים שיש להם ביחס לברצלונה, זה נראה בלתי אפשרי (אם נצא מנקודת הנחה שהם יפסידו בקלאסיקו כי זה כנראה מה שיקרה...) פשוט מבאס לדעת שאתה אוהד קבוצה כל כך הרבה שנים ועד שהצלחנו לבנות קבוצה פנטסטית שבכל תקופה אחרת הייתה לוקחת כל תואר אפשרי, באה היריבה המושבעת ובונה קבוצה טובה יותר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 09, 2012 7:01 pm 
שגריר הפרוגרסיב
סמל אישי של המשתמש

אל תאבד תקווה, למרות הפישולים האחרונים של ריאל , אני מקווה שהם יזכו באליפות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 09, 2012 7:53 pm 
דרימיסט שרוף
סמל אישי של המשתמש

אני מקווה, שמעבר לאליפות העידן הנוכחי של בארסה ייגמר. יהיה נהדר לראות את כל אוהדי ההצלחות פתאום אומרים "אף פעם לא אהדתי בארסה, תמיד הייתי נייטרלי" ועוד שטויות כאלה... בארסה היא אחד מהדברים שהכי מגעילים אותי בעולם (ביחד עם מוזיקה מזרחית ועגבניה :P)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 3020 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151  הבא

כל הזמנים הם UTC

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 2 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

עבור ל:  
מופעל על-ידי phpBB® Forum Software © phpBB Group
מבוסס על phpBB.co.il - פורומים בעברית. כל הזכויות שמורות © 2008 - phpBB.co.il.