YtseJammers Israel

מועדון המעריצים הרשמי של דרים ת'יאטר בישראל
עכשיו ו' אפריל 26, 2024 10:12 am

כל הזמנים הם UTC

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 422 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 18, 19, 20, 21, 22  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ד' דצמבר 28, 2011 9:57 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

תיקון קטן, באירופה הוא מגיע עם מעבד dual core ARM cortex A9, זה הדגם שנמכר גם באירופה וישראל והשם דגם שלו זה GT9001i. הS2 הוא בעצם שם כללי לכמה דגמים שלכל אחד מהם יש שינויים קטנים, חלק מהם למשל גם מגיעים עם מקלדות QWERTY פיזיות לדוגמא. הדגם שמגיע עם מעבד Exynos זה רק ברשתות האמריקאיות. הבנתי שיש גם גירסה של 1.5 אבל רק באיזה רשת קנדית אחת או משהו כזה, לא בטוח. לא כזה הבדל גדול, קריטי רק אם הקיק היחיד שלך בחיים זה להריץ בדיקות ביצועים למכשיר ולשלוח לאנשים באינטרנט שיקנאו.
עד כאן למידע שולי.
פריט מידע כן שימושי, אם היומיים סוללה שיש לו זה לא מספיק אתה יכול לקנות סוללה של 2000MAH רשמית של סמסונג, הקאץ' היחיד היא שהיא קצת יותר עבה אז היא משמינה את המכשיר מאחורה מעט ובהתאם מגיעה עם מכסה מיוחד. אנשים שקנו אומרים שזה לא נורא ולפעמים עוזר לאחיזה במכשיר עצמו.

thats all folks.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 29, 2011 8:29 am 
שגריר הפרוגרסיב
סמל אישי של המשתמש

מה היינו עושים בלעדיך? :-)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 29, 2011 7:07 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

טל כבר דיברנו על ההבדלי חמרה בין הגלקסי (או סמסונג אחר כלשהו) לבין ה- 4S.
הטבלה הזאת מראה רק צד אחד של הדברים ומציגה אותם באור מאוד מסויים.
נכון, ל- 4S יש מעבד פחות חזק, נכון יש לו פחות זיכרון...
אבל
מאחר ואפל משתמשת בחמרה קבועה במוצרים שלה, כולל אייפון, היא כותבת את מערכת ההפעלה ספציפית לרכיבים אלו, וכך יוצא שהיא מנצלת את החמרה באופן אופטימלי, וככה יש לך ביצועים גבוהים ומהירים מאוד.
אז אם על הנייר המספרים נמוכים יותר, זה לא אומר בהכרח שהמכשיר איטי יותר.
זה כמו מחשבי מק מול PC.
או כמו שציון שקיבלת במבחן לא בהכרח משקף את הידע או הרמה שלך.

(]/|\[)

Some of us choose to live gracefully
Some can get caught in the maze
And lose their way home
This is the life we belong to
Our gift divine

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 29, 2011 7:26 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

Spec wise apple products are not the strongest
Apple said spec doesn't matter (funnily the 4S upgrade is all about spec), their strength is in the interface and applications. But even on that front, Android is catching up very fast, that's the reason I consider the SE Arc S
Now I only have to figure out how strong is the connectivity between Android and BMW before I commit to buy

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 29, 2011 8:17 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

Greenburger כתב:
טל כבר דיברנו על ההבדלי חמרה בין הגלקסי (או סמסונג אחר כלשהו) לבין ה- 4S.
הטבלה הזאת מראה רק צד אחד של הדברים ומציגה אותם באור מאוד מסויים.
נכון, ל- 4S יש מעבד פחות חזק, נכון יש לו פחות זיכרון...
אבל
מאחר ואפל משתמשת בחמרה קבועה במוצרים שלה, כולל אייפון, היא כותבת את מערכת ההפעלה ספציפית לרכיבים אלו, וכך יוצא שהיא מנצלת את החמרה באופן אופטימלי, וככה יש לך ביצועים גבוהים ומהירים מאוד.
אז אם על הנייר המספרים נמוכים יותר, זה לא אומר בהכרח שהמכשיר איטי יותר.
זה כמו מחשבי מק מול PC.
או כמו שציון שקיבלת במבחן לא בהכרח משקף את הידע או הרמה שלך.

מצד שני באנדרואיד אתה יכול לשפר את הביצועים של המכשיר שלך ואורך החיים של הסוללה שלך בצורה ניכרת עם רומים, קרנלים ומודמים שונים וזה ממש ממש לא קשה, אם פקק כמוני תפס את זה אז כל אחד מסוגל בקלות. הקהילה שעובדת עם ובעזרת גוגל היא הנכס הכי גדול של המערכת הפעלה הזאת והמכשירים שלה ולדעתי זה הwinning edge שבגללו שווה לעבור לאנדרואיד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 30, 2011 8:29 am 
שגריר הפרוגרסיב
סמל אישי של המשתמש

תומר לגבי ביצועים מהירים מאד, ממה שבדקתי הסמסונג עובד מהיר יותר מהאייפון. חוץ מזה המחירים של אפל מוגזמים בטירוף ואני באמת לא צריך את הסמל סטטוס הזה כדי להרגיש טוב עם עצמי. ציון במבחן כן משקף את הידע שלך (חוץ ממבחן פסיכומטרי שם אתה צריך ללמוד כמו תוכי אז זה לא באמת ידע אלא שינון בע"פ).

ממה שאני קורא בכל מיני פורומים, הרבה אנשים כמוני שיש להם אייפון כמה שנים, החליטו לעבור למכשיר אחר (הרבה מהם עוברים לסמסונג).

ציטוט:
Now I only have to figure out how strong is the connectivity between Android and BMW before I commit to buy

חזק :-)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 30, 2011 12:13 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

הסמסונג אפילו יותר יקר מהאייפון, לפחות הגלקסי 1 ובארץ. מעבר לזה לא ממש התעניינתי.
מתן- הבעיה עם רומים וכל ההתקנות האלה של מערכות הפעלה שונות מחזירה אותנו לנקודה הראשונה של ביצועים של המכשיר והיתרון של אפל במערכת הפעלה, כי ממה שראיתי מכל מיני חברים שלי שיש להם אנדרואיד כזה או אחר, כל הרומים האלה שמתקינים רק עושים באגים ומאטים את המכשיר.
לא הבנתי מה שאמרת על הקהילה, גם באייפון אני משתמש בגוגל :?

(]/|\[)

And lose their way home
Our gift divine

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 30, 2011 1:08 pm 
שגריר הפרוגרסיב
סמל אישי של המשתמש

אני לא יודע לגבי מחירי הסמסונג בארץ, אני יודע שבאנגליה אתה לא יכול לקנות את האייפון החדש ולקבל אותו בחינם בחבילה של פחות מ-40 פאונד לחודש, בעוד את הגלקסי S 2 אפשר לקבל ב-27 פאונד ואפילו בפחות (דיל שמצאתי היום ב-20.42 פאונד).

היה לי אייפון 3 שנים, נהניתי ממנו מאד, הגיע הזמן להתקדם :-)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 30, 2011 1:48 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

אני חושב שזה מוזר שאתה רואה את זה כהתקדמות. שינוי- כן, התקדמות- לא הייתי אומר (אבל גם לא אחורה).
אבל אם נהנית ממנו מאוד אז למה להחליף?

(]/|\[)

And lose their way home
Our gift divine

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 30, 2011 2:14 pm 
שגריר הפרוגרסיב
סמל אישי של המשתמש

כי מיציתי את המכשיר, אני רוצה להתקדם למשהו טוב יותר והסמסונג טוב יותר מהאייפון החדש. חוץ מזה, אני לא אוהב את כל ההתנהגות האלימה של אפל כלפי המתחרות שלה וכל השטיקים שהיא מנסה בבתי משפט כדי למנוע מחברות אחרות לשווק מוצרים מתחרים, השירות לקוחות שלהם גרוע והמחירים שלהם חסרי פרופורציה (לפטופ ב-1000 פאונד כאשר אתה קונה ב-400 פאונד לפטופ מעולה עם מעבד מהיר יותר, יותר זכרון פנימי).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 30, 2011 2:28 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

Greenburger כתב:
הסמסונג אפילו יותר יקר מהאייפון, לפחות הגלקסי 1 ובארץ. מעבר לזה לא ממש התעניינתי.
מתן- הבעיה עם רומים וכל ההתקנות האלה של מערכות הפעלה שונות מחזירה אותנו לנקודה הראשונה של ביצועים של המכשיר והיתרון של אפל במערכת הפעלה, כי ממה שראיתי מכל מיני חברים שלי שיש להם אנדרואיד כזה או אחר, כל הרומים האלה שמתקינים רק עושים באגים ומאטים את המכשיר.
לא הבנתי מה שאמרת על הקהילה, גם באייפון אני משתמש בגוגל :?

איך הגעת למסקנה שהוא יותר יקר? הוא עולה2500 שקל לעומת ה4אלף של האייפון בדרך כלל.
ממש לא לכל רום יש תקופת ניסוי והבשלה עם אלפא ובטא אבל אני למשל משתמש ברום ישראלי שמעבר לעיברות מוחלט הוא הוסיף לי 300 מגה בייט זיכרון לשימוש שהאיץ מאוד את המכשיר וכמעט עוד יום סוללה והוא במצב שאין לי בעיות איתו 99 אחוז מהזמן. אתה בוחר אם אתה מעדיף רום שהבשיל יותר או לקחת סיכון עם רום שיש לו יותר אופציות חדשות. אנדרואיד זו מערכת שאפשר לעשות בה המון קסטומיזציה מאחורי הקלעים ובמראה שלה. מעבר לזה שספיציפית אנחנו מדברים כאן על מכשיר עם מסך גדול יותר בכמעט אינץ' ונתונים שאי אפשר להתווכח איתם, האס2 הוא פשוט יותר טוב מהאייפון 4s.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 30, 2011 4:10 pm 
The Count of DT-IL
סמל אישי של המשתמש

על הנייר. פרקטית אין מה לעשות עם אנדרויד :P

משתמש קצה פשוט יימצא מגוון רחב ואיכותי יותר של אפליקציות מכל הסוגים, באייפון (למרות כל שטויות ה-locked graden bla bla). אז כן, יהיו אפליקציות שאין באייפון ויש באנדרויד. ולהיפך.
משתמש קצה פשוט לא יחליף רומים, לא יהיה admin, לא יעשה שום מודיפקציות (אפילו המנהל מוצר אצלי בחברה לא מוכן לעשות את זה, ואנחנו מדברים כאן על בחור טכני ביותר)
משתמש קצה פשוט סביר להניח שישתמש בגרסה האחרונה והיציבה והטובה של מערכת ההפעלה. של אייפון. באנדרויד, הוא נתון לחסדי ספקיות המכשירים (בוא לא נדבר כמה זמן אנדרויד 4.0.1 (אתה קולט? יצאה כבר גרסה מינורית אם לא יותר) קיים בשוק, כן? :) יש רק מכשיר אחד ולא גלובאלית), מה שאומר גרסה כלשהי של אנדרויד 2. 2! ובוא לדבר על כמה סוגי אנדרויד 2 יש...
משתמש קצה פשוט באנדרויד נתון לקפיצה של למעלה מ-400% באפליקציות רוגלה וחרא אחר

בקיצור, היינו בויכוח הזה. specs זה לא הכל. זה אפילו לא העיקר כבר.
אז יש לך מעבד סופר דופר ומלא זיכרון ומסך גדול יותר מאשר זה של האייפון. איפה כל המשחקים השווים שמנצלים את זה? אה כן... ב-App Store

אז כן, הויכוח הולך לכאן ולכאן בהיבטים שונים. אבל מבחינת חוויית משתמש? בחייך...
כבר שנתיים שאני חווה ומשתמש באנדרויד כל יום בעבודה. מכשירים שונים, גרסאות מערכות הפעלה שונות (מ-1.5 עד 4.0.1). מלאן אפליקציות, ובכל פעם רואה מחדש איך לא קיימת שום קונסיסטנטיות באקו-סיסטם של אנדרויד. גורנישט.

משתמש קצה לא מרוויח הרבה מאנדרויד. הבעיה של אנדרויד שהוא תמיד מרגיש סוג ב'.
ההצלחה של אנדרויד לא מגיעה מהאיכות, אלא רק בגלל ההפצה והמחיר.

הדבר היחידי הטוב מבחינתי באנדרויד זה יהיה דברים קטנים בפיתוח שהם נחמדים וחבל שאין אותם בצד של אפל.
מעבר לזה, מבחינת משתמש שום דבר עוד לא קנה אותי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 30, 2011 5:11 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

שטויות במיץ עידן תתן מבט למרקט של גוגל תראה את האוברהול שהתרחש בחצי שנה האחרונה ותראה שמעבר לכמות האפליקציות שגדלה בצורה ניכרת ועוד מעט תעבור בשעה טובה את הכמות בשוק של אפל, יש המון אפליקציות שנותנות פתרונות שהם בלעדיים ורלוונטיים למשתמשים של אנדרואיד ובגלל זה לא תראה אותם בשוק של אפל, אין סיבה שהם יהיו קיימים בשני המדיומים ת'כלס. מעבר לזה חברות גדולות מבינות שהנתח של האנדרואיד הוא כזה גדול שאי אפשר להתעלם ממנו ומייצרות אפליקציות גם לאנדרואיד. בלתי נמנע, אי אפשר להתעלם כבר.
רוצה לדבר על טווחים משתמשים? בו תשאל את אמא שלי שמרוצה מאוד ממה שהאופטימוס וואן הקטן של LG נותן לה, תשאל את שני החברים הכי טובים שלי שמאוד מרוצים מהגלקסי S שלהם שגם אם הם לא משחקים עם המערכת שלו כל יומיים הם פתרו בעצמם בקלות את הבעיית לאג שמגיעה עם המכשיר ויש להם מכשירים מעולים שמשתווים ועולים על האייפון 4 במחיר הרבה יותר נמוך.
שמעתי מתכנתים מדברים על הנוחות בשימוש של הIOS כמו ששמעתי מתכנתים מדברים על כמה שזה מתסכל וכמה שהם מרוצים מהעבודה עם גוגל. יש שני צדדים לכל מטבע.

תלך ותראה איך המכשירים עובדים, תבחר לעצמך מה שהכי מתאים לך, קח איזה צד שאתה רוצה אבל אל תנסה לנפנף את ההצלחה של המערכת הזאת כי זה לא יבטל אותה, זה לנסות לעשות את מה שמיקרוסופט עושים עכשיו שהם זורקים הודעות לאוויר שלאנשים נמאס מאייפון ומאנדרואיד בתקווה שזה יבנה אותם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 30, 2011 5:57 pm 
The Count of DT-IL
סמל אישי של המשתמש

ההצלחה של המערכת לא מגיעה מעצם היותה מוצלחת (היא לא מוצלחת, היא טובה מינוס).
ההתעצמות של אנדרויד מגיעה לדעתי נטו מכל מה שמסביב (ההפצה, הפירסום, המבחר, העלות וכו'. כמו כרום בעצם :), הדפדפן לא משהו. הפירסום כן).

כן, זה עוזר להאיץ את הפיתוח של המערכת, וכל ייצרנית מנסה ליצור את הממשק הידידותי שלה (אני בטוח שכולם אוהבים את Wiz או וואטאבר של סמסונג עם הלייר של סלקום... *מקיא*), וכן, המשתמשים הפשוטים יהיו שמחים - עם מה שהם מקבלים (אם כי אם אתה אומר שהם לא עושים כלום מעבר לבייסיק, אז לדעתי זה כישלון ומסביר למה אין כסף באנדרויד עדיין, למרות השוק הגדול יותר משל iOS. חינמי, עם פרסומות וחובבני = אין כסף. אייפון - שוק קטן יותר, אבל מביא את הכסף לבנק, ובגדול (אין עוררין על זה עדיין)).

ברגע שגוגל יחליטו שהגיע הזמן לשלוט בהפצה ולהפוך אותה זמינה לכולם, רק אז החוויה תהיה לדעתי טובה יותר. פרגמנטציה לא עובדת.
ואף אחד לא מתייחס ברצינות למיקרוסופט. כמו RIM. :)

והתעלמת ממספר פקטורים שכתבתי. אבל ניחא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 30, 2011 6:03 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

In theory it's all nice and sweet Idan, but somehow the reality shows otherwise
For casual users who do't care about admin and cydia and crap, the Android has become an excellent device. They really don't care about the OS version so that argument of yours is not really holding for casual users. There is a price to pay when one company is not holding all the balls in the hand, and that is ok.
Now let's go to non casual users. You would really expect iOS to rule there but somehow that doesn't hold either. I do not have official numbers but I do have some ex-hardcore iOS users who moved to Android and would not go back. And I'm talking about more than one or three. Why? Go figure.
Application wise, the argument towards the iOS is dead for a long time now, interface wise the iOS still holds but as Android is being improved, it's argument is weakening also. Apple's control over what to allow was never in their favor.
In the end, it's all about personal opinion. There are people who love iOS and there are people who love Apple and they will swear by it even if they started releasing crapware. On the other hand there are people who love openess and they will swear by it even if Android was crapware. And again there are people (casual and hardcore users) who really think Android is better.
All that before going to the price and value argument.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 30, 2011 6:08 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

Ohh and there is at least one person I know who is stuck with the 3GS and hates the iPhone 4 design

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 30, 2011 6:25 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

YtseJam כתב:
ההצלחה של המערכת לא מגיעה מעצם היותה מוצלחת (היא לא מוצלחת, היא טובה מינוס).
ההתעצמות של אנדרויד מגיעה לדעתי נטו מכל מה שמסביב (ההפצה, הפירסום, המבחר, העלות וכו'. כמו כרום בעצם :), הדפדפן לא משהו. הפירסום כן).

כן, זה עוזר להאיץ את הפיתוח של המערכת, וכל ייצרנית מנסה ליצור את הממשק הידידותי שלה (אני בטוח שכולם אוהבים את Wiz או וואטאבר של סמסונג עם הלייר של סלקום... *מקיא*), וכן, המשתמשים הפשוטים יהיו שמחים - עם מה שהם מקבלים (אם כי אם אתה אומר שהם לא עושים כלום מעבר לבייסיק, אז לדעתי זה כישלון ומסביר למה אין כסף באנדרויד עדיין, למרות השוק הגדול יותר משל iOS. חינמי, עם פרסומות וחובבני = אין כסף. אייפון - שוק קטן יותר, אבל מביא את הכסף לבנק, ובגדול (אין עוררין על זה עדיין)).

ברגע שגוגל יחליטו שהגיע הזמן לשלוט בהפצה ולהפוך אותה זמינה לכולם, רק אז החוויה תהיה לדעתי טובה יותר. פרגמנטציה לא עובדת.
ואף אחד לא מתייחס ברצינות למיקרוסופט. כמו RIM. :)

והתעלמת ממספר פקטורים שכתבתי. אבל ניחא.

אתה לא מרוצה מהטאצוויז תבחר סנס או הבלר של מוטורולה או פשוט הסטוק של גוגל כמו שאני בוחר. הכזף לא מעניין אותי אני עושה מינימום במדינה ששואבת ממני מקסימום אכפת לי כמה המכשיר שלי עולה לעומת כמה שאני אקבל ממנו. שישבתי לעשות את החישוב הזה המכשיר הנוכחי והקודם שלי ניצחו. הכסף של החברות לא מזיז לי בשיט ומשתמשים מכל הספקטרום יגידו לך את זה. אני לא הולך אחרי כסף של אחרים. לגבי למה לא נתתי תשובה על דברים מסויימים, התשובה בתיבה שלך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' דצמבר 31, 2011 9:52 am 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

לדעתי iOS פונה הרבה יותר למשתמשים "רגילים", שלא הולכים להתעסק עם רומים וכאלה, כי היא הרבה יותר ידידותית ופשוטה. אם אתה משתמש מתקדם, אז יש לך מה לחפש באנדרואיד, עם להתעסק עם רומים שונים וכו'.
אני לא אומר שמשתמש פשוט לא ימצא כלום באנדרואיד, אבל שזה לא יהיה ניצול מלא של המערכת. ו- iOS הרבה יותר פשוטה להפעלה.

מתן- כשה- S1 היה חדש בארץ, ראיתי מחירים שלו בחברות הסלולריות השונות, והוא היה יותר יקר מהאייפון. לא יודע לגבי היום.

(]/|\[)

And lose their way home
Our gift divine

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' דצמבר 31, 2011 12:01 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

המחירים בחברות הסלולר כפולים והם לא קשורים למציאות, אני לא מנסה להוכיח משהו לגבי אנדרואיד או אייפון אני שם לך את העובדה בשטח שחברות הסלולר הגדולות הן פשוט קרטל.
בוא שניה נקח עכשיו לדוגמא את החברה שאני בד"כ קונה ממנה, אחת היותר גדולות בארץ במכירת מכשירי סלולר ואביזרים וכו', gomobile
כרגע אצלם האייפון 4 המחירים הם בהתאם לזכרון, 3099, 3999, 5099. האס2 נמכר ב2649 בזמן שאתה יכול לקנות למשל את הסנסיישן שהוא מכשיר הדגל כרגע של HTC ב2369 ואתה יכול בכמעט 200 שקל יותר לקנות את הEVO 3D שלהם שהוא מכשיר תלת מימד מעולה. ברור לפי המחירים האלו שהתמחור של האייפון בארץ הוא חסר פרופורציות בוא נהיה כנים. אפשר לדבר על מותג וכל הדברים שמלמדים אותך עליהם בבית ספר לשיווק אבל בפועל אין סיבה לחייב בני אדם במחירים כאלו. עכשיו אני אשים את זה כבר על הדף, גו מובייל מפאת זה שהם יודעים שהם גדולים יחסית מחזיקים במחירים גבוהים יותר, אתה יכול להסתכל בזאפ ולחסוך 200 - 500 שקל על מכשירים בחנויות קטנות יותר בלי בעיה. אני חוזר אליהם כי יש להם זיכוי על מכשיר ישן וזה משתלם.
בוא נלך רגע לחברות הסלולר, סליחה שאין לי איך לעשות כאן טבלה שתעשה את זה ברור יותר אבל הנה המחירים שלהם.
פלאפון לוקחים על אייפון 16 ג'יגה 4678 שקל לפני הזיכוי ואצלם בשביל לקבל זיכוי אתה צריך לעשות גלגלונים באוויר עם כל הכבוד. על 32 ג'יגה הם לוקחים 5200 שקל שזה יותר ממה שאתה משלם בחברה חיצונית על ה64 ג'יגה שהם ספיציפית לא מוכרים כמו שאמרת בעצמך לפני כמה ימים. גלאקסי אס 2? 4678. הזיכוי אצלם אם אתה מדבר כמו מטורף הוא 60 שקל. זה יוצא שכל חודש למשך 36 חודשים אתה משלם 69 שקל שזה 2484 שקל. עם התחייבות לשלוש שנים כולל חבילת גלישה, לפני שעוד דיברת זה קצת מלכודת זבובים וסליחה על הביטוי, אני לא מרחם על מי שחותם על חוזה כזה.
אתה יכול לקנות את המכשיר בחוץ בחצי מחיר לעומת זאת, להיכנס אליהם ולקבל לדוגמא את אותו זיכוי חודשי.
אז תגיד לי אתה, למה להתייחס אליהם בכלל?? למה לקנות מכשיר בחברת סלולר, גם אם אתה עובד באינטל או בחברת החשמל ויש לך את התנאים הכי טובים שיש?? המעבדות שלהם חברנה, בקרות האיכות שלהן לוקחות בממוצע 10 שניות ובאנדרואיד למשל הגרסאות תוכנה שלהם על הפנים. לא יודע מה קורה באייפון אבל אני זוכר ימים בעבודה באורנג' שכל היום רק מכשירים חדשים תקולים ובדיקה אחרי בדיקה אני רואה שזה בורדים שחזרו כבר פגומים ועברו פשוט ללקוחות אחרים. חרא של מעבדות, חרא של מנטליות ישראלית מכוערת. אי אפשר לסמוך עליהם.

בלי קשר משהו אחד לגבי אנדרואיד שאני לא יודע איך הוא באייפון אבל מה שאתה רואה בתור חסרון באנדרואיד אני יודע שהוא יתרון כי אלא אם פגעת פיזית במכשיר, אתה יכול לפתור את כל בעיות התוכנה שלך בעצמך בבית. רק דורש קצת סבלנות ורצון. זה אחד היתרונות, אם יש לאגים, שמע לא טוב מהמפעל, קליטה וכו', דברים שחברות סלולר נוטות לא לפתור במעבדה כמו שצריך, קרנלים ורומים נוטים לטפל בבעיות האלו כי הם מכוונים לטפל בבעיות האלו שהקהילה נותנת עליהם פידבקים ולהאריך את החיים של המכשירים ואת האיכות שלהם. זה בונוס לכל מי שיודע לעשות את זה ובארץ לדוגמא מדובר בלפחות עשרת אלפים אנשים מכל קצוות הספקטרום שעושים את זה בבית בעצמם ועם חברים. זה כבר ממזמן לא משחק של חברה צעירים ומהנדסי תוכנה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' דצמבר 31, 2011 1:21 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

רוב האנשים שאני מכיר עם גלקסי בחיים לא יתעסקו עם רומים ועם התכנה, ואנ מאמין שזה רוב האוכלוסיה. תמיד אלה שיודעים להתעסק יהיו מעטים יותר מאלה שלא.
ובקשר למחיר, אמרת הכל כשאמרת שככה זה בארץ.
אני זוכר שראיתי מצגת או משהו לגבי אחד מכשירי האנדרואיד, מצגת של החברה שעשתה אותו, והוא תומחר בדיוק כמו אייפון (כלומר 200 דולר לדגם של ה- 32 גיגה וכו')

(]/|\[)

And lose their way home
Our gift divine

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 422 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 18, 19, 20, 21, 22  הבא

כל הזמנים הם UTC

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 47 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

עבור ל:  
מופעל על-ידי phpBB® Forum Software © phpBB Group
מבוסס על phpBB.co.il - פורומים בעברית. כל הזכויות שמורות © 2008 - phpBB.co.il.