YtseJammers Israel

מועדון המעריצים הרשמי של דרים ת'יאטר בישראל
עכשיו ו' אפריל 26, 2024 7:37 pm

כל הזמנים הם UTC

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 490 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3, 4, 5 ... 25  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: אשכול האלכוהול
הודעהפורסם: ש' דצמבר 15, 2007 10:56 pm 
שגריר הפרוגרסיב
סמל אישי של המשתמש

איך ומתי התחלתם בפעם הראשונה לשתות משקה אלכוהולי? אני ניסיתי בערך בגיל 14-15 לשתות בירה, אבל לא ממש התלהבתי כי הבירה הייתה מרה. ניסיתי אחרי זה כמה וכמה פעמים וזה לא תפס אותי, עד שבגיל 17 בזמן המשלחת לפולין, קיבלנו גם יומיים בפראג, וקניתי באיזה סופרמרקט בירת באדווייזר צ'כית (יותר טובה מהאמריקאית), ומאז ועד היום אני לא מפסיק לשתות בירה. כמובן שהעובדה שהייתי בסה"כ שנתיים מהחיים שלי בלונדון תרמה לעובדה שאני שותה הרבה מאד יחסית לאדם הממוצע בארץ. מאד חסר לי שאין פה תרבות שתייה בארץ, חסר לי שאין פאבים שנפתחים ב- 11 בבוקר, חבל לי שאין תחבורה ציבורית 24 שעות, וחבל לי מאד שאנשים שלא יודעים מהן גבולות השתייה שלהם נוהגים אחרי כן וגורמים לתאונות קטלניות.

אלכוהול מועדף? מאחר ושתיתי עשרות סוגי בירה, יש לי כמה מועדפות: סטלה ארטואה,ויינשטפן ופאולנר. אני מעדיף בדרך כלל בירות לאגר,פילזנר ו-וייסביר. אני ממש לא אוהב גינס ומרפיס למרות ששתיתי וניסיתי לא מעט פעמים. וודקה אני שותה לפעמים ואם כבר אז נקי (מעדיף את סוגי האבסולוט השונים). יין אני שותה לפעמים בארוחות או אירועים אבל גם כן לא בתדירות ממש גבוהה.

שיא שתייה?בתקופת הצבא, היה פאב באזור התעשייה הישן בראשל"צ שקראו לו News Bar, כל יום חמישי כשהיינו חוזרים מהצבא היינו נפגשים שם כל החבר'ה ושותים כמויות מטורפות. השיא שלי אז היה 2.5 ליטר הוגארדן, והשוויתי אותו בלונדון עם 2.5 ליטר סטלה ארטואה.

תדירות שתייה?כמעט כל יום יוצא לי בזמן האחרון לשתות איזה בקבוק אפס פילזן או סטלה. ימי שני אני שותה קבוע בין 2-3 חצאים של פאולנר בפאב , בארוחות סוף שבוע גם כן, ובדרך כלל גם בכל משחק של ארסנל שמשודר בטלויזיה. זה בסדר, אני עדיין לא צריך ללכת ל- AA כמו פורטנוי :cheers:

השתכרות או אירוע מוזר אחר? להשתכר לא השתכרתי אף פעם, למרות שהייתי מאד קרוב פעם. אירוע מוזר? יום לפני הסילסבטר האחרון, עצרה אותי ניידת ביציאה מאזור התעשייה ברחובות אחרי בילוי בפאב עם חבר טוב, הייתי אחרי 2 חצאי סטלה ועוד שוט וויסקי, ערכו לי את בדיקת האלכוהול ויצאתי נקי, וכל זאת אחרי שאני שואל בתחמנות את השוטר האם "כוס בירה אחת יכולה לגרום לשיכרות"... :haha:

הכי חשוב חבר'ה, תשתו בצורה מבוקרת ולא בגלל לחץ חברתי או נסיון להוכיח לעצמכם משהו. אלכוהול משפיע על כל אחד בצורה שונה - יש כאלה ששותים כוס אחת ומשתכרים ויש כאלה ששותים 2-3 ומשתכרים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: אשכול האלכוהול
הודעהפורסם: ש' דצמבר 15, 2007 11:48 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

לי תכלס יש סף נמוך מאוד לאלכוהול .
בפעם הראשונה ששתיתי זה היה לפני שנתיים בערך , כשאני 3 חברים וכמה ידידות שתינו בגן שליד . אני (כזכור לי ) שתיתי שוט אחד וספרייט אחד אחרי זה וזהו :haha: ! מיד אחרי זה התחיל כל הבלאגן - ישבתי על המגלשה באיזור חבר שלי מעליי מנסה לברר איך להעיר את אותי מהמתים (שזה אומר כאפות שהיו אמורות להיות חזקות שנחשבו לי כליטופים חח) . החלתי לצעוק כ"כ חזק שבמקרה אמא של חבר שלי (שגר במרחק של איזה 500 מטר משמה ) שמעה . הייתי שמה איזה שעתיים שכוב על הדשא , חשבו להזמין אמבולנס אבל בסוף הסיעו אותי לבית של ידידה . אחרי זה כשראו שלא הקאתי עצרנו במקום אחר , ואז התשובה הגיעה : חבר שלי דחף לי כמה פעמים את האצבע לפה ואז הקאתי הכל ( זה היה די מגניב חחח) :haha: :haha: . קיצר זאת הייתה חוויה מטורפת :haha: . כל הקטע הזה נמשך איזה 4 שעות .

בכללי אני שותה עם ידידות וחברים כמעט כל שבוע , בדר"כ זה שוטים של רUמים ווודקות רגילות כאלה .

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' דצמבר 15, 2007 11:52 pm 
דרימיסט שרוף

האמת שטוב שאנחנו מעלים את הנושא, כי יש לי בתקופה האחרונה חשק עז לבירה, ואני פשוט שותה כל איזה יום-יומיים..
אנשים שבאים אליי נדהמים מתערוכת הבקבוקים הריקים.. :cheers:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' דצמבר 16, 2007 6:27 am 
דרימיסט מתקדם

נסיון ראשון:לדעתי אי שם באיזור גיל 17
אלכוהול מועדף:אם זה פאב אז בירה ורצוי וויינשטפן,אם זה בבית אז וויסקי ג'ק דניאלס,ערק(נקי/מהול עם אשכוליות),וודקה אבסולוט עם רד בול או ייגר עם רד בול.
סף האלכהוהול שלי הוא מאוד נמוך ומספיקה לי 1/2 ליטר בירה בשביל לתפוס ראש.
פעם אחת בחיי הקאתי מאלכוהול וזה היה ממש לא מזמן ורק בגלל שערבבתי,רוסי לבן ואחרי זה בירה ועוד פעם רוסי לבן,אל תנסו את זה בבית... :)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' דצמבר 16, 2007 8:45 am 
דרימיסט מתקדם
סמל אישי של המשתמש

איך ומתי התחלתם בפעם הראשונה לשתות משקה אלכוהולי? בגיל 15-16 כל החבר'ה באזור היו קונים וודקה ב10 שקל לבקבוק והיו שותים. זה היה פשוט נוראי!
אז עשיתי את זה פעמיים עד שהבנתי את הקטע ואני הייתי זה שעוזר לחבר'ה להתאפס על עצמם בסוף הערב (למשל, לא לחזור הביתה עם התחתונים על הראש, או לא לבוא עם החזייה שהבחור ההוא לבש).
ואז שוב התחלתי בגיל 17 עם בירה, ומאז אני ממשיך.

אלכוהול מועדף? שונא וודקה וערק וכל הדברים הכבדים. מת על בירה, פאולנר, סטרופמן כהה, גולדסטאר, פילזנר, לף, ברבר, ניוטון ואלה העיקריים.

שיא שתייה? 15 שוטים נקיים של וודקה וטקילה בפורים במושב. אין שום צורך לציין שאני לא זוכר הרבה מאותו הערב, אבל לא הקאתי!
לאחר שש שעות שינה קמתי ליום עבודה רגיל בלי טיפת הנגאובר.
3 ליטר בירה מתישהו לפני שטסתי לשנת שירות שלי, אני זוכר את כל הלילה המצחיק למדי הזה ( אבל שוב, אני לא מבין למה צחקתי שהרמזור של התן זכות קדימה התבלבל והתהפך P: )

תדירות שתייה? עכשיו אני שותה פעם בשבוע, שכל החבר'ה חוזרים מהצבא ושאני לא נוהג.

השתכרות או אירוע מוזר אחר? לא משהו מיוחד.

בדר"כ אני שותה כוסות של חצי או ליטר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' דצמבר 16, 2007 8:53 am 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

[quote="Arziv"]איך ומתי התחלתם בפעם הראשונה לשתות משקה אלכוהולי? בגיל 15-16 כל החבר'ה באזור היו קונים וודקה ב10 שקל לבקבוק והיו שותים. זה היה פשוט נוראי!
אז עשיתי את זה פעמיים עד שהבנתי את הקטע ואני הייתי זה שעוזר לחבר'ה להתאפס על עצמם בסוף הערב (למשל, לא לחזור הביתה עם התחתונים על הראש, או לא לבוא עם החזייה שהבחור ההוא לבש).

חחח הייתי צריך לראות את זה כשהם הלכו עם החזיות והתחתונים על הראש :haha:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' דצמבר 16, 2007 8:56 am 
דרימיסט מתקדם
סמל אישי של המשתמש

מקרה בודד. :jester:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' דצמבר 16, 2007 9:12 am 
שגריר הפרוגרסיב
סמל אישי של המשתמש

זיו אני בהלם, 15 שוטים שתית ולא הקאת? :cheers:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' דצמבר 16, 2007 9:20 am 
דרימיסט מתקדם
סמל אישי של המשתמש

גם אני הייתי בהלם שהתעוררתי למחרת וגיליתי שלא הקאתי.
ת'אמת שהייתי מופתע להתעורר במיטה שלי :cheers:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' דצמבר 16, 2007 9:23 am 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

Arziv כתב:
גם אני הייתי בהלם שהתעוררתי למחרת וגיליתי שלא הקאתי.
ת'אמת שהייתי מופתע להתעורר במיטה שלי :cheers:

חזרת לימי הילדות ( כמו שההורים היו מרימים אותך למיטה כשהיית נרדם מול הT.V :haha: )

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' דצמבר 16, 2007 11:31 am 
דרימיסטית שרופה

מתי התחלתי לשתות פעם ראשונה? בערך בסביבות גיל 16-17 אני לא זוכרת אם זה היה בירה וודקה עם אשכוליות באיזה ל"ג בעומר או וודקה רד בול בהופעה של איזו להקת מטל צעירה מהתיכון שלמדתי בו (חח הלכתי להופעה הזו כי ההיתי ממש דלוקה על הגיטריסט ) בכל מקרה זה היה בערך באותה השנה .

משקה מועדף? זה תלוי במסיבות \הופעות וכו.. אז זה בדרך כלל בירה בפאבים זה תלוי במצ רוח בירה או קוקטייל נחמד . בירה מועדפת זה ווינשטפן

בעיקרון אני תמיד שותה עד גבול מסויים עד שאני קצת תופסת ראש ולא יותר להיות שיכורה טילים ולא למצוא את עצמי לא בדיוק עושה לי את זה
שיא השתיה שלי : פעם אני וחבר שלי לשעבר ירדנו לבד על בקבוק יין + כוס וחצי-שתיים ששתינו בארוחת ערב קודם לכן , הרבה אני לא זוכרת מאותו ערב חוץ מכמה קטעים מצחיקים ושהתעוררתי פתאום באמצע הלילה עם האנגאובר עצבני ושיגעתי לו את השכל שאני לא מרגישה טוב ולא יכולה להירדם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' דצמבר 16, 2007 2:09 pm 
שגריר האופת'
סמל אישי של המשתמש

איך ומתי התחלתם בפעם הראשונה לשתות משקה אלכוהולי? בטח בגיל 14 התחלתי באמת לנסות לשתות אלכוהול.. בירות וכד' לא ניסיתי דברים כבדים עד לגיל 16 ואני די נמנע עכשיו מלשתות משקאות עם אחוז ממש גבוה.

אלכוהול מועדף? לא ממש אכפת לי, בעיקרון הדבר שאני הכי שותה זה הייניקן.

שיא שתייה? משהו כמו שליש אבסולוט..

תדירות שתייה? פה ושם, אני לא ממש מתכנן לשתות אבל אם יש.. בכיף.

השתכרות או אירוע מוזר אחר? אותו מקרה עם שליש האבסולוט, אני בקושי זוכר משהו מאותו ערב חוץ משהקאתי ושחברים שלי סחבו אותי הביתה.. יום אחרי זה לא יכלתי לחשוב מרוב הנגאובר..

ואני עוד צעיר אז יש לי הרבה זמן לעוד הרבה התנסות באלכוהול :cheers:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' דצמבר 16, 2007 4:17 pm 
פלשקס
סמל אישי של המשתמש

איכס, אלכוהול. :yuck:

;)

איך ומתי התחלתם בפעם הראשונה לשתות משקה אלכוהולי?

באיזור כיתה ט' כזה, גיל 15, היינו קונים ליטר וודקה ב35 שקל ומתחרעים. :cheers: :knockedout:

אחרי משהו כמו שנה וחצי כזאת, ותקרית הקאה לא נעימה שגרמה לי להיות מהאנשים שלא נוגעים יותר בוודקה, הגעתי למצב שבו לא השתכרתי בכלל במשך שנה וקצת, מאמצע יא' עד כמעט סוף יב'.

ואז הגיעה הבירה.

:D

אלכוהול מועדף?

אני שותה רק בירה. כמעט תמיד גינס, אם יושבים איפשהו בחוץ אז טובורג או גולדסטאר.

שיא שתייה?

שיא בוודקה, בפעם השנייה שהשתכרתי שתיתי חצי ליטר וודקה. זה היה ערב מצוין. :)

שיא בירה (לבינתיים), ה2.5 קרלסברג בטורקיה. :cheers: :doh:

תדירות שתייה?

משתדל להגיע למצב של לפחות ליטר כל יום שישי.

תמונות וקליפים של הגיטרות שלי.

תמונה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' דצמבר 16, 2007 4:58 pm 
דרימיסט מתחיל
סמל אישי של המשתמש

גיל 15-16 אבא של אחד החברה דאג לנו לארגז מכובד לקראת יום ההולדת של בנו...

אלכוהול מועדף?

גינס או דאף

שיא שתייה?

3 ליטר אבל זה כבר ממש לא כיף.... מה שכן זה שווה מקל של פורטנוי....
מעולם לא היה לי האנג אובר.

תדירות שתייה?
לא קבועה.

השתכרות או אירוע מוזר אחר?
אחרי טיסה לילית הגענו לפאב בפרייזינג שליד שדה התעופה של מינכן, לפאב/מבשלה (ראו תמונה למטה).
המקום היה מקסים כל כך שהשתכנענו לקחת איזה חצי ליטר ב9 בבוקר....

הבירה הטרייה והלא מסוננת עלתה לנו לראש וגם אחרי שעה וחצי סירבה לעזוב.

תמונה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 17, 2007 7:09 am 
דרימיסט שרוף
סמל אישי של המשתמש

stunn כתב:

גיל 15-16 אבא של אחד החברה דאג לנו לארגז מכובד לקראת יום ההולדת של בנו...

אלכוהול מועדף?

גינס או דאף

שיא שתייה?

3 ליטר אבל זה כבר ממש לא כיף.... מה שכן זה שווה מקל של פורטנוי....
מעולם לא היה לי האנג אובר.

תדירות שתייה?
לא קבועה.

השתכרות או אירוע מוזר אחר?
אחרי טיסה לילית הגענו לפאב בפרייזינג שליד שדה התעופה של מינכן, לפאב/מבשלה (ראו תמונה למטה).
המקום היה מקסים כל כך שהשתכנענו לקחת איזה חצי ליטר ב9 בבוקר....

הבירה הטרייה והלא מסוננת עלתה לנו לראש וגם אחרי שעה וחצי סירבה לעזוב.

תמונה

אהה פרייזינג!!! :) היום הראשון שבו התחלתי לשתות מהבוקר - וכבר בצהריים הייתי די מלא בבירה :) אהבתי את העיירה הזאת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 17, 2007 7:17 am 
דרימיסט שרוף
סמל אישי של המשתמש

איך ומתי התחלתם בפעם הראשונה לשתות משקה אלכוהולי? בערך בגיל 14-15 - התחלנו בבירה - וראינו שזה יקר מידי להתמסטל מבירה. הלכנו ליין זול כשכל אחד היה גומר בקבוק יין לבן בכמה שלוקים - עם איזה שקית בייגלה :) אחר כך וודקה זולה, "קוקטיילים" - רבע כוס וודקה, השאר מיץ אשכוליות - ואיך לא - גם בייגלה :)

אלכוהול מועדף? בירה ורק בירה. במיוחד כל סוגי הבירה המוזרים והמעניינים...

שיא שתייה? 3.5ליטר גולדסטר בגיל 16-17 בערב יום כיפור. 5 ליטר במהלך יום שלם - בכיפורפסט בצפון. 1.5ליטר ברבר כהה בבית הבירה. 3 ליטר גינס בערב המועדון ב-ROCK - אבל ברגע שיצאתי משם הרגשתי מה זה מסטול ומה זה רע... כמובן הקאתי כשבאתי הביתה :)

תדירות שתייה?
לא קבועה. הרצון עןהר את היכולת - אבל לפחות פעם בשבוע שותה משהו.

השתכרות או אירוע מוזר אחר?היו מלא כאלה - לא זכור משהו ספציפי... בדרך כלל אני תמיד בשליטה ובתודעה מלאה...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 17, 2007 7:31 am 
דרימיסט מתחיל

אני כל כך מזדהה עם מה שפלשקס כתב על תקרית וודקה שלאחריה אתה לא יכול לגעת בה יותר...

פיתחתי התניה קשה נגד וודקה אחרי שהייתי שותה הרבה כשהיינו יוצאים למועדונים. לילה אחד, שתיתי כמות לא כזאת גדולה אבל מסתבר שאכלתי משהו לא טוב בארוחת ערב שלפני.
בקיצור... ההקאות אחר כך היו בלתי פוסקות (התחילו ב5 בבוקר ונגמרו ב11 בבוקר) ונוראיות, מאלו שכבר ממש אין לך מה להקיא ואתה מושך בכוח מיצי קיבה כשאתה עם דמעות בעיניים. וכל אותו הזמן הריח של הוודקה מכה בי.
טראומה, התניה קשה, לא יכול אפילו לראות בקבוק וודקה.

נשארתי עם הבירה. גם אני כמו רבים כאן אוהב מאוד ויינשטפן, סטלה, פאולנר.
כעיקרון חצי לא מספיק לי בדרך כלל ואני צריך לפחות ליטר כדי לתפוס ראש. מה שכן, ליטר וחצי זה האידיאלי מבחינתי - גם בראש ממש טוב, טיפה מסובב אבל עדיין רחוק מלהיות שיכור.זה הכי כיף.
שותה בפאבים כשיוצאים, לא בבית. אני אוהב מהחבית, בקבוקים זה לא משהו בכלל ופחיות זה בכלל זוועת עולם.
אני גם מאוד אוהב יין, אבל לא יוצא הרבה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 17, 2007 7:39 am 
שגריר האופת'
סמל אישי של המשתמש

watcher כתב:
אני כל כך מזדהה עם מה שפלשקס כתב על תקרית וודקה שלאחריה אתה לא יכול לגעת בה יותר...

פיתחתי התניה קשה נגד וודקה אחרי שהייתי שותה הרבה כשהיינו יוצאים למועדונים. לילה אחד, שתיתי כמות לא כזאת גדולה אבל מסתבר שאכלתי משהו לא טוב בארוחת ערב שלפני.
בקיצור... ההקאות אחר כך היו בלתי פוסקות (התחילו ב5 בבוקר ונגמרו ב11 בבוקר) ונוראיות, מאלו שכבר ממש אין לך מה להקיא ואתה מושך בכוח מיצי קיבה כשאתה עם דמעות בעיניים. וכל אותו הזמן הריח של הוודקה מכה בי.
טראומה, התניה קשה, לא יכול אפילו לראות בקבוק וודקה.

נשארתי עם הבירה. גם אני כמו רבים כאן אוהב מאוד ויינשטפן, סטלה, פאולנר.
כעיקרון חצי לא מספיק לי בדרך כלל ואני צריך לפחות ליטר כדי לתפוס ראש. מה שכן, ליטר וחצי זה האידיאלי מבחינתי - גם בראש ממש טוב, טיפה מסובב אבל עדיין רחוק מלהיות שיכור.זה הכי כיף.
שותה בפאבים כשיוצאים, לא בבית. אני אוהב מהחבית, בקבוקים זה לא משהו בכלל ופחיות זה בכלל זוועת עולם.
אני גם מאוד אוהב יין, אבל לא יוצא הרבה.

אתה לא לבד עם הפחד מוודקה חח.. גם לי זה קרה אחרי שהשתכרתי קשות ממנו..

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 17, 2007 4:22 pm 
דרימיסטית שרופה
סמל אישי של המשתמש

שלום, אני נבו ואני שונאת אלכוהול.
שונאת!
ובאמת שניסיתי. ניסיתי את הבירות הבהירות, ניסיתי את הכהות, ניסיתי הרבה סוגים של יין, ומה אגיד..זה פשוט מגעיל.
והקטע שהכי מפליא אותי זה שאנשים אומרים "את עוד תתרגלי לטעם"..אבל, למה אני צריכה להתרגל אם אני פשוט לא אוהבת את זה? סתם כדי לשתות כמו כולם?
לא אוהבת לא שותה, ככה זה הולך.
פלוס, אני לא יודעת איך זה שאנשים יכולים לשתות, פיזית, כל כך הרבה. כאילו, אפילו מים אני לא שותה כל כך הרבה! פשוט יש גבול לכמה שהקיבה שלי יכולה להכיל, אם אני שותה איזה חצי בקבוק אני כבר מרגישה שיותר מזה ואני שותה בכוח..
מידי פעם, לעיתים נדירות (כשאין סמירנוף חח) אני מתפרעת ולוקחת איזה מרגריטה או קוקטייל עדין, לרוב לוקחת כמה לגימות עד שהקרח מתחיל להתערבב עם המשקה ואז הוא נהיה מגעיל..או שמהתחלה הוא מגעיל.
המרגריטה הכי נורמלית שטעמתי הייתה בבלק.

בקיצור אני ואלכוהול לעולם נהיה אויבים, וטוב לי עם זה :)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 17, 2007 4:23 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

כל הכבוד נעמה :yes:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 490 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3, 4, 5 ... 25  הבא

כל הזמנים הם UTC

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 52 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

עבור ל:  
מופעל על-ידי phpBB® Forum Software © phpBB Group
מבוסס על phpBB.co.il - פורומים בעברית. כל הזכויות שמורות © 2008 - phpBB.co.il.