YtseJammers Israel

מועדון המעריצים הרשמי של דרים ת'יאטר בישראל
עכשיו ש' אפריל 27, 2024 1:54 pm

כל הזמנים הם UTC

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 1023 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ג' ספטמבר 21, 2010 9:09 am 
בריל!
סמל אישי של המשתמש

Rysher כתב:
שינוי נושא....
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3956907,00.html
כתבה מעניינת על סטודנט הומוסקסואל שכתב מכתב עם שאלה מאוד מעניינת לחלק נרחב מאוד מחברי הכנסת בישראל, והתגובות שהוא קיבל.

ובאותו נושא.
דפדפתי קצת בין התגובות לכתבה...
בחורה בשם פז מנתניה (יכול להיות שזה בעצם גבר, אבל פז נשמע לי שם דיי נשי וגם צורת ההתבטאות שלה נראית חסרת אגרסיביות בצורה שמאפיינת נשים)
הגיבה:
(כותרת התגובה הייתה "אימוץ על ידי הומואים")
ציטוט:
מדוע ליטול מתינוק מראש לחיות עם אמא ואבא כדרך הטבע. זה לא צודק! אימוץ כזה בא לענות על צורכי המאמצים ולא הילדים.

זאת התגובה שאני כתבתי לה
הזדהיתי בתור "סטרייט" (כדי שתבין שהדעות שלי נובעות מליברליזם ולא מהומוסקסואליות)
כותרת התגובה: גדלתי בלי אבא
ציטוט:
לא בגלל שהיו לי שתי אמהות לסביות, שני ההורים שלי הם הטרוסקסואלים (סטרייטים) לחלוטין.
אז למה גדלתי בלי אבא? כי ההורים שלי התגרשו כשהייתי מאוד קטן, ואבא שלי החליט לנתק כל קשר עם אמא שלי, עם אחי הגדול ואיתי. פשוט נעלם.
אם הוא יעבור מולי ברחוב אני לא אזהה אותו, אם הוא יתקשר אלי אני לא אזהה את הקול שלו...אין לי כמעט שום זיכרון ממנו.
אגב, את הגירושין האלה הרבנות והמדינה כן מאשרים...אבל גם הגירושין (לפחות מהסוג של ההורים שלי) מונעים מהילד (אני ואחי) את הזכות לגדול עם אמא ואבא "כדרך הטבע" לא??

אגב צרכי הילדים שדיברת עליהם...כמו שאמרתי, גדלתי בלי אבא.
ואני בנאדם נורמטיבי ושלם עם עצמי, ואסיר תודה על החיים הנפלאים שאני חי
(ולא, אני לא עשיר...רחוק מאוד מכך). לא שלא היו קשיים, אבל התגברנו עליהם והמשכנו לחיות... and still going strong כמו שאומרים באנגלית.

לסיום, פז, אני אניח שאת אישה גם בגלל השם שלך (שנוטה יותר לכיוון האישה) וגם בגלל הדרך הלא-אגרסיבית שהתבטאת בה (מה שגם מצביע על אישה ולא על גבר), הטיעון שלך משולל כל יסוד ולא רלבנטי.

אגב, דרך הטבע...תצפי קצת בערוצי הטבע ותקראי קצת אנציקלופדיות - הומוסקסואליות בממלכת בעלי החיים היא מ-א-ו-ד נפוצה...אז אל תגידי שזה לא טבעי (גם אם קבוצה של תמהוניים כתבו את זה באיזה ספר לפני כמה אלפי שנים...כשהגראס היה עוד חוקי).
מה שלא רואים בממלכת בעלי החיים ~בכלל~ זה הומופוביה...זה מה שלא טבעי, אבל רואים את זה לצערי הרבה יותר מידי בממלכת בני האדם.

לא יודע...רק רושם קטן שלי שרציתי לציין.

ידידי- כבר מזמן אני לא מופתע מרמת המשכל הנמוכה של כנסת ישראל ושל עם ישראל.
כנסת ישראל של היום מלאה באנשים שרמת המשכל שלהם לא עוברת את כיתה ב'. בטח לא ידע כללי או הבנה בנושאים אקטואלים מעבר לפופוליזם הזול. חברי כנסת רבים לא יודעים בכלל מה קורה מסביבם מלבד מה שמנחים אותם יועצי תקשורת ולוביסטים ארורים. כנסת של בהמות אלימות שמייצגת כמו שצריך חלק לא קטן מעם ישראל שגם הוא ברברי, אלים וחסר השכלה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 28, 2010 3:37 pm 
דרימיסט-על

Religious hypocrisy strikes again:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3961475,00.html

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 28, 2010 6:25 pm 
דרימיסט שרוף
סמל אישי של המשתמש

and again...and again...and again...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 06, 2010 8:19 am 
דרימיסט-על

האיסלאם בצרפת - לראות כדי להאמין
http://downloads.cbn.com/cbnnewsplayer/ ... ?aid=17933

נראה לי שצרפת הולכת להיות אבן הבוחן הראשונה של אירופה. המדינה שהמציאה את ההתקוממות העממית צריכה לעמוד מאחורי הערכים שלה בהתנגדות ובמהפכה - אם פריז תיפול כאן זאת תהיה התחלה של דומינו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 06, 2010 8:52 am 
דרימיסט שרוף
סמל אישי של המשתמש

זה נראה לך הדבר הכי חריף ומסוכן? אתה זוכר שלפני כמה שנים הרחובות של פריז בערו במשך שבועיים בגלל התפרעות עממית של מוסלמים?
אתה זוכר ממה זה התחיל? אם אני זוכר נכון זה היה בגלל מעצר של כמה צעירים מוסלמים ברובע איסלאמי עני של פריז...יכול להיות שאני טועה ואני אשאיר לאירופאי שלנו, טל עופר, לתקן אותי לגבי
הטריגר למהומות האלו אם אני באמת טועה...מה שבכל מקרה אני זוכר בוודאות היא שזה היה עכבר מטומטם שהוליד הר של הצתות והתפרעויות פנאטיות

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 06, 2010 9:32 am 
בריל!
סמל אישי של המשתמש

נורא קשה להצית אלימות מוסלמית מה? :haha: עזוב המהומות היו מתחילות מכל דבר הכי קטן. הרי הם חיים שם בגטאות של עוני ורק מחפשים מתי להתפרע מול השלטון.
דבר נוסף- היום בשייח ג'ראח יש את הילולת שמעון הצדיק. לרגל ההילולה הנכבדה הזאת (שבטח תסתיים בפוגרום בערביי השכונה כמו תמיד) אני מצרף כאן וידאו שצולם בתוך מתחם הקבר כדי שכולם יוכלו לראות כמה "קדושה" יש בקבר הזה שלכבודו הומצאה שכונה שלמה!
http://www.youtube.com/watch?v=83DfXpVR_Mo

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 06, 2010 9:54 am 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

נו בחייאת מה הקשר?! מכתובת גרפיטי של נער בן 14 מפגר אתה מסיק על מי קבור שם או לא?!
מה תגיד על המסגד שגם בו ריססו מתנחלים לפני שנה/שנתיים כתובות נאצה, גם הוא לא קדוש יותר?

זה שאנשים טיפשים תופסים טרמפים על קברים של אנשים מתים כדי לחרחר מלחמה על אדמה זה נכון...
אבל כתובת גרפיטי? לא משם ראיה...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 06, 2010 10:46 am 
בריל!
סמל אישי של המשתמש

ידידי- אני אמרתי שהוא לא קבור שם? אני ציינתי שהמקום נחשב "קדוש" שעל בסיסו המציאו שכונה לא קיימת, שעל בסיסה מטהרים את השכונה מתושביה הערבים.
אבל כנראה שקדושה בעיני אותם יהודים זה לרסס מוות לערבים- זה רמת הקדושה שהם נותנים לקבר הזה, מבחינתי הקבר הזה הוא עוד מערה ארורה שקיצונים מנצלים כדי לטהר את הערבים מירושלים. ומה שהמתנחבלים עושים במסגדים זו בושה לכל היהודים בעולם, והאנטישמיות החדשה שמתעוררת ומסכנת את יהודי העולם מנצלת את המשוגעים האלה כדי להצדיק את עצמה . אם מדינת ישראל מעלימה עין מאותם חוליגנים כהניסטים היא מסכנת את כל היהודים בעולם ומציבה אותם בנקודה רעה מאוד!
די להיות מתגונן כל הזמן, זה לא מייצג את העמדה שלך טוב! יש יהודים רעים בארץ שלנו שמנצלים את הדת לאג'נדה הארורה שלהם, ומבצעים פשעים חמורים ומכתימים את כל היהדות. לא צריך להגן עליהם כל הזמן כאילו תקפתי את האמונה שלך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 06, 2010 12:20 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

ufomatan כתב:
אבל כנראה שקדושה בעיני אותם יהודים זה לרסס מוות לערבים- זה רמת הקדושה שהם נותנים לקבר הזה, מבחינתי הקבר הזה הוא עוד מערה ארורה שקיצונים מנצלים כדי לטהר את הערבים מירושלים. ומה שהמתנחבלים עושים במסגדים זו בושה לכל היהודים בעולם, והאנטישמיות החדשה שמתעוררת ומסכנת את יהודי העולם מנצלת את המשוגעים האלה כדי להצדיק את עצמה . אם מדינת ישראל מעלימה עין מאותם חוליגנים כהניסטים היא מסכנת את כל היהודים בעולם ומציבה אותם בנקודה רעה מאוד!
די להיות מתגונן כל הזמן, זה לא מייצג את העמדה שלך טוב! יש יהודים רעים בארץ שלנו שמנצלים את הדת לאג'נדה הארורה שלהם, ומבצעים פשעים חמורים ומכתימים את כל היהדות. לא צריך להגן עליהם כל הזמן כאילו תקפתי את האמונה שלך.

:shock: :shock:
אבל עם כל זה אני מסכים איתך לגמרי.... כל מה שציינתי היה שכתובת "מוות לערבים" לא ממש מוכיחה שום דבר על שום דבר. אתה יכול למצוא כאלו תחת כל עץ (או גשר) רענן...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 06, 2010 12:52 pm 
דרימיסט שרוף
סמל אישי של המשתמש

שוקרון גם מה שאתה אמרת לא סותר ולא מוכיח שום דבר.
אתם מסכימים אחד עם השני מבלי לדעת...שימו לב לזה.

מתן רק הערה קטנה - ממתי אנטישמיות צריכה להצדיק את עצמה? ממתי היא צריכה "ראיות" שיצדיקו את הטענות שלה?
אנטישמיות הייתה קיימת הרבה לפני שמדינת ישראל נולדה והרבה לפני שהיהודים חלמו על מדינה משלהם. מספיק להם שהרגנו את ישו, חלקנו על דעתו של מוחמד, השתלטנו על הכלכלה והתקשורת העולמית
והחטא הכי הכי הכי נוראי - המצאנו את השואה...ואיכשהו עוד הצלחנו לשרוד אחרי השואה המומצאת הזאת ועוד להקים פה מדינה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 06, 2010 4:08 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

הבעייה בצרפת זה לא האיסלם אלא העוני. והשילוב ביניהם.

וכל יהודי הפוגרום במסגדים הם פשוט נאצים עם כיפה על הראש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 06, 2010 5:12 pm 
בריל!
סמל אישי של המשתמש

Rysher כתב:
שוקרון גם מה שאתה אמרת לא סותר ולא מוכיח שום דבר.
אתם מסכימים אחד עם השני מבלי לדעת...שימו לב לזה.

מתן רק הערה קטנה - ממתי אנטישמיות צריכה להצדיק את עצמה? ממתי היא צריכה "ראיות" שיצדיקו את הטענות שלה?
אנטישמיות הייתה קיימת הרבה לפני שמדינת ישראל נולדה והרבה לפני שהיהודים חלמו על מדינה משלהם. מספיק להם שהרגנו את ישו, חלקנו על דעתו של מוחמד, השתלטנו על הכלכלה והתקשורת העולמית
והחטא הכי הכי הכי נוראי - המצאנו את השואה...ואיכשהו עוד הצלחנו לשרוד אחרי השואה המומצאת הזאת ועוד להקים פה מדינה.

אני מסכים עם מה שאתה מציין, אבל האנטישמיות הישנה די עברה מן העולם, בעיקר "בזכות" היטלר וגרמניה הנאצית. אפילו הכנסייה התנצלה בפני היהודים.
הבעייה היא כשהאנשטימים החדשים מתחבאים תחת שנאת ישראל או שנאה לציונות, וזה בעיקר נובע מפשעי הכיבוש הלא נגמר שלנו. הרי העובדה שאחרי עשרות שנים אנחנו נשארנו אחת המדינות היחידות, שמתיימרת להיות דמוקרטיה מערבית, שעדיין מחזיקה אוכלוסייה של מליונים תחת כיבוש ושלטון צבאי. מדינה שמפלה בחוקים שלה את כל המיעוטים במקום להגן על זכויותיהם, שמנסה לגרש את המיעוטים מתוכה בדרכים הכי נבזיות שניתן לחשוב עליהן.
הרי אתה לא יכול לחשוב שאנטישמיות נוצרת מחלל ריק? שנאה כזאת חייבת קרקע לגדול עליה, ולא הגיוני שאנחנו נספק את אותה קרקע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוקטובר 09, 2010 9:16 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

הלך הזרזיר אצל העורב....
http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/164/856.html

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוקטובר 09, 2010 9:19 pm 
דרימיסט שרוף
סמל אישי של המשתמש

טוב חייבים להודות שיש לאחמדינג'אד חוש הומור.
זה כמו שראשי משפחת אלפרון ישלחו למשפחת אברג'יל מכתב שבו כתוב "בוא ניאבק במשטרה ובבתי המשפט"

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוקטובר 09, 2010 9:53 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

זה יותר כמו שהמתנחלים ישתפו פעולה עם החמאס נגד אנשים נורמלים, כלומר מתונים... (בעצם זה די קורה כבר)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוקטובר 09, 2010 10:22 pm 
דרימיסט שרוף
סמל אישי של המשתמש

DivineComedy כתב:
זה יותר כמו שהמתנחלים ישתפו פעולה עם החמאס נגד אנשים נורמלים, כלומר מתונים... (בעצם זה די קורה כבר)

+1
אזהרה: יציאה פקצית מושפעת
ספוילר! :
אם זה היה פייסבוק היית מקבל לייק

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוקטובר 09, 2010 11:14 pm 
דרימיסט שרוף
סמל אישי של המשתמש

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3966843,00.html

אסף וול על הצהרת הנאמנות המתבשלת...אני מת על הטורים שלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 10, 2010 6:30 pm 
בריל!
סמל אישי של המשתמש

Rysher כתב:
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3966843,00.html

אסף וול על הצהרת הנאמנות המתבשלת...אני מת על הטורים שלו.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3967201,00.html
מיכאל בן ארי על הצהרת הנאמנות החדשה- אני מת על הכנות שלו :haha:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוקטובר 18, 2010 2:05 pm 
שגריר הפרוגרסיב
סמל אישי של המשתמש

http://news.walla.co.il/?w=/1/1744923

הרב הצבאי לשעבר: "הנצרות היא אוייב העם"

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוקטובר 18, 2010 3:43 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

חיל החינוך לשנאה ובורות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 1023 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52  הבא

כל הזמנים הם UTC

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 119 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

עבור ל:  
מופעל על-ידי phpBB® Forum Software © phpBB Group
מבוסס על phpBB.co.il - פורומים בעברית. כל הזכויות שמורות © 2008 - phpBB.co.il.