YtseJammers Israel

מועדון המעריצים הרשמי של דרים ת'יאטר בישראל
עכשיו א' אפריל 28, 2024 1:52 am

כל הזמנים הם UTC

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 967 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 44, 45, 46, 47, 48, 49  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ה' יולי 02, 2009 8:08 pm 
דרימיסטית מתקדמת
סמל אישי של המשתמש

כן, סביר להניח שאין לי שום דרך אחרת לפתור את הבעיה ויש לי תחושה שזה יקח הרבה זמן ויכאב מאוד :zipped:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 03, 2009 8:10 am 
נעם

דניאלה, כל מה שאני יכול לאחל לך זה שיום יבוא ותפסיקי להסתכל על אנשים כעל אובייקטים הממלאים את המעגל החברתי שלך, ותתחילי להסתכל עליהם כעל יצורים בעלי עבר, הווה ואופי המעצבים אותם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 03, 2009 8:21 am 
דרימיסטית שרופה
סמל אישי של המשתמש

Ozerivarium כתב:
ל Moonchild ( איך קוראים לך ? ) .
אני מבין מה שאת אומרת , שלא תתפסי אותי לא נכון . אני בנדם באמת רגיש , אני יודע איך הוא ירגיש וכמה שזה יעשה לו רע , אני באמת מבין , אבל אני חושב שאפשר לעטוף את זה במילים יפות . או פשוט לרמוז לו כמו שכבר את ודניאלה הצעתן , השאלה היא עד כמה הוא יקלוט את הרמזים ועד כמה הרמז יהיה מספיק עבה כדי שהוא יבין .
צריך לתת לו רמזים ואם לא הולך - פשוט לומר לו את האמת ( המרה ..)

קוראים לי מאשה :)
אני גם חושבת שברמזים והתחמקות כזאת או אחרת בהתחלה, אדם ששם לב לסביבה שלו יבין שמנסים להתרחק ממנו ויעשה חושבים, במקרה שלו הבחור המדובר אני חוששת שזה לא יקרה ואז באמת לא נשארת כ"כ ברירה

My soul is set aflame, the daily fight is on, still pain ain’t gone

Work to live. Another tear, another bleeding
Every day another price to pay. I pay and bleed
Therefore I consider leaving. But this land forces me to stay

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 03, 2009 8:27 am 
דרימיסטית שרופה
סמל אישי של המשתמש

חתוליס כתב:
דניאלה, כל מה שאני יכול לאחל לך זה שיום יבוא ותפסיקי להסתכל על אנשים כעל אובייקטים הממלאים את המעגל החברתי שלך, ותתחילי להסתכל עליהם כעל יצורים בעלי עבר, הווה ואופי המעצבים אותם.

אני לא חושבת בכלל שככה היא מסתכלת על אנשים, היא ניסתה להכיר אותו, להפוך לחברה שלו, אבל זה לא מסתדר כ"כ, לא נראה לי שאם הבעיה הייתה כ"כ פעוטה היא הייתה טורחת לשאול פה אנשים בפורום, זה משהו שבבירור מאוד מפריע לה, מה אתה היית עושה אם מישהו היה מאוד תלותי אלייך? זה כבר לא קשר "נורמלי" בין שני חברים ... בדר"כ יש איזון בין חברים ולכן הם בעצם חברים כי הם מסתדרים אחד עם השני ופה זה בברירור לא המצב...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 03, 2009 8:36 am 
נעם

moonchild כתב:
חתוליס כתב:

אני לא חושבת בכלל שככה היא מסתכלת על אנשים, היא ניסתה להכיר אותו, להפוך לחברה שלו, אבל זה לא מסתדר כ"כ, לא נראה לי שאם הבעיה הייתה כ"כ פעוטה היא הייתה טורחת לשאול פה אנשים בפורום, זה משהו שבבירור מאוד מפריע לה, מה אתה היית עושה אם מישהו היה מאוד תלותי אלייך? זה כבר לא קשר "נורמלי" בין שני חברים ... בדר"כ יש איזון בין חברים ולכן הם בעצם חברים כי הם מסתדרים אחד עם השני ופה זה בברירור לא המצב...

זה בדיוק העניין. היא ניסתה להכיר אותו, להפוך לחברה שלו, אבל זה לא מסתדר כ"כ - אז הבחורה רוצה להעיף אותו מהחיים שלה במכה? הוא לא הצליח למלא את הSPOT הפנוי שלה בתור בן-זוג, אז פתאום אפשר להתעלם מקיומו?
האיזון הזה שאת מתארת בין חברים לא קיים לא בגלל שהאופי שלה ושלו מנוגדים בצורה שאי אפשר לגשר עליה - עובדה שכשהם הכירו באינטרנט הכל עבד מצוין. חוסר האיזון נוצר על ידי דניאלה, שהחליטה פתאום באמצע שהיא לא מסתדרת עם ה"תלותיות" הזאת.
אגב, מה אני הייתי עושה? דבר כזה לעולם לא היה קורה לי. זה לא קורה ליצורים בוגרים אמוציונאלית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 03, 2009 10:38 am 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

נכון , זה מה שגם אני אומר . שצריך לנסות להתגשר , ולא לברוח ישר מהבעיה .
מצד שני תראה - צ'אטים זו דרך קצת מזוייפת להכיר בנדם . אי אפשר להכיר אותו כמו שצריך חוץ מאשר במציאות . אז כנראה שכשהיא דיברה איתו היא ראתה את הדברים החיוביים שלו . אבל במציאות זה שונה והיא ראתה שהוא לא הכי מתאים לה לאופי .
אבל בכל זאת - גם אם ראית את הצד השלילי שלו במציאות - את צריכה לנסות לדבר איתו על זה , ולהתמודד עם המצב . אני מאמין שיש דברים שצריך להתמודד איתם כי בין כה וכה זה יבוא לך בהמשך בצורה מעגלית . אבל לא מתמודדים אם זה משהו שאי אפשר לתקן ושאת יודעת שלא משנה מה תעשי - המצב לא יסתדר .

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 03, 2009 1:10 pm 
דרימיסטית מתקדמת
סמל אישי של המשתמש

מי אמר שאני לא מסתכלת על אנשים כאנשים עם עבר ואופי? בידיוק בגלל זה אני לא חברה של כולם
וזה לא שלא ניסיתי להכיר אותו.חברים שליתמיד חפרו לי להפסיק להביא אותו ושהוא קרצייה ואני זו שתמיד אמרתי להם לתת לו ת'זמן להשתלב אבל באיזשהו שלב זה התחיל להפריע גם לי וראיתי שזה מקרה אבוד...
ונכון, זה האופי שלו ואין מה לעשות...
כשאני רואה שבן אדם נהיה אובססיבי ותלותי זה קצת מפריע לי ואני די מאמינה שזה טבעי
אני לא מצפה "להעיף" אותו מהחיים שלי ישר, ברור שלא אני לא בנאדם שמסוגל לדבר כזה אחרת הייתי עושה את זה ממזמן
וגם לא כזה יפריע לי אם הוא יצא איתנו מדי פעם אבל שמתי לב שהוא מתחיל להזמין את עצמו ליציאות וחושב שהוא "אחד מהחבר'ה" כאילו זה מובן מאליו והוא עדין לא כזה חבר טוב שלנו שהוא יכול להחליט על דעת עצמו לבוא בלי הזמנה. זה דבר שדי מוכיח את היחס שלו לכל העיניין ובאמת חבל לי אבל מה אני אעשה...כל הסיפור הזה ממש לא נובע מרוע לב.

ומה לעזאזל הקשר של הSPOT הפנוי בתור בן זוג? אתה שומע את עצמך?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 03, 2009 1:32 pm 
דרימיסט מתקדם
סמל אישי של המשתמש

חתוליס. אני לא מסכים איתך כל כך.
אפילו עם אנשים שאני מכיר, לפעמים כשאני מדבר איתם וירטואלית, הם עשויים להישמע לי שונים ממה שהם באמת.
יש שפה והתבטאות שהיא חלק ממה שאדם משדר, ויש שפת גוף, התנהלות ומראה חיצוני כללי שעשויים להפוך את המצב ב180 מעלות.
מה גם שבאופן כללי, בנאדם מרגיש הרבה יותר בנוח בשיחות וירטואליות, ובמציאות הוא עלול להוציא את התכונות הפחות טובות שלו בגלל הביישנות/חוסר הביטחון או מה שזה לא יהיה.

בכל אופן, קרה לי אפילו עם אנשים שאני מכיר הרבה זמן (בקנה מידה של שנים), שפתאום ירד לי מהם, ולא בהכרח בנות. פתאום נמאס לי מהחבר ההוא, וזה כל כך הפך אותי, ברמה שלא יכולתי לשמוע ממנו ולא רציתי לראות אותו. בלי שום סיבה.

והמקרה של דניאלה (דניאלה, נכון?) עוד יותר מציק, כי לא רק שהתברר לה שהבנאדם הוא לא בדיוק מי שהוא, הוא גם התחיל להידבק. ואם הבנתי נכון, היא בחורה שאם נדבקים אליה, המחנק הזה רק דוחה אותה יותר (כמו רוב האנשים בעולם).

אז זה לא עניין של להוציא אותו מהמעגל החברתי שלה בבום. פשוט התפתחה בה סלידה רצינית מהבחור, בבום.
זה יכול לקרות וזה באמת מצב לא נעים.
אני מקווה בשבילך (דניאלה) שהוא יבין את הרמזים ושלא תצטרכי להגיד מילים שאת לא רוצה להגיד..
בהצלחה עם זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 03, 2009 3:03 pm 
דרימיסטית שרופה
סמל אישי של המשתמש

חתוליס כתב:
moonchild כתב:
חתוליס כתב:

זה בדיוק העניין. היא ניסתה להכיר אותו, להפוך לחברה שלו, אבל זה לא מסתדר כ"כ - אז הבחורה רוצה להעיף אותו מהחיים שלה במכה? הוא לא הצליח למלא את הSPOT הפנוי שלה בתור בן-זוג, אז פתאום אפשר להתעלם מקיומו?
האיזון הזה שאת מתארת בין חברים לא קיים לא בגלל שהאופי שלה ושלו מנוגדים בצורה שאי אפשר לגשר עליה - עובדה שכשהם הכירו באינטרנט הכל עבד מצוין. חוסר האיזון נוצר על ידי דניאלה, שהחליטה פתאום באמצע שהיא לא מסתדרת עם ה"תלותיות" הזאת.
אגב, מה אני הייתי עושה? דבר כזה לעולם לא היה קורה לי. זה לא קורה ליצורים בוגרים אמוציונאלית.

דניאלה ענתה לך בתגובה מעליי אז אני רק רוצה להגיב לחלק ממה שכתבת,
באינטרנט לדעתי האישית מאוד קשה להכיר בנאדם וולהכיר אותו, ואז כשפוגשים אותו יכול להתברר שיש המון דברים שמתנגשים לעומת שבשיחות ברשת פשוט לא עלו, זה לא מישהו שאתה פוגש במציאות ויש לך באמת הזדמנות לראות אותו במצב "הטבעי" שלו, ואז אתה כבר יכול להחליט אם אתה רוצה קשר עם האדם הזה, כשאתה פוגש אדם מהאינטרנט יש לך פרק זמן הרבה יותר מצומצם להבין מי האדם שעומד מולך. יש לי ידיד עוד מימי התיכון, מאוד היה לי קשה להיות ידידה שלו כי האופי שלו מאוד סגור, עם ידידים אחרים שלי יש לי שיחות הרבה יותר מעמיקות, לקח לי לא מעט זמן להבין שאיתו זה לא יקרה אף פעם אבל יש לו המון תכונות חיוביות אחרות ואני כן רוצה אותו כידיד בחיים שלי, אם הייתי מכירה אותו עכשיו דרך האינטרנט לא חושבת שהיה אפילו סיכוי שהייתי מכירה חצי מהתכונות שלו בגלל האופי הסגור שלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 07, 2009 9:45 pm 
דרימיסטית מתקדמת
סמל אישי של המשתמש

אוף עד ששמתי על מישהו עין אז גם פה חייבים דברים לא להתסדר, לעזאזל :(
איבדתי את האופטימיות שלי לגמרי...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 07, 2009 9:48 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

Don't give in to despair!
יהיה בסדר דניאלה.. מתישהו תמצאי את האחד שלך!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 07, 2009 9:53 pm 
דרימיסטית מתקדמת
סמל אישי של המשתמש

אני עוברת לצד השני :doh2:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 07, 2009 10:05 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

מאבדים אופטימיות בגיל שלושים, לא בגיל שלך, וגם אז לא...
ואם את מחליטה לעבור לצד השני... מה טוב :)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 07, 2009 10:10 pm 
דרימיסטית מתקדמת
סמל אישי של המשתמש

חחחחח תאמת גם אם הייתי ממש ממש רוצה זה לא היה קורה, פשוט לא אוהבת בנות :puke:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 07, 2009 11:18 pm 
דרימיסט מתקדם
סמל אישי של המשתמש

כן. אישה לאישה כלבה..
מה נסגר עם הבחור ההוא?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 08, 2009 5:26 am 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

DivineComedy כתב:
מאבדים אופטימיות בגיל שלושים, לא בגיל שלך, וגם אז לא...
ואם את מחליטה לעבור לצד השני... מה טוב :)

אני רואה שאתה ממש לא איבדת מהאופטימיות!! :haha: :haha: :haha:
המשך כך! :haha:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 08, 2009 7:16 am 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

אני כבר 12 שנה מונוגמי, אז הדיון הז ספציפי הזה לא תופס לגבי... אבל היפוטתית אם לא היה לי משהו רציני עד גיל 30, נראה לי שהייתי קצת נלחץ :)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 08, 2009 9:16 am 
דרימיסטית מתקדמת
סמל אישי של המשתמש

Kמיתי כתב:
כן. אישה לאישה כלבה..
מה נסגר עם הבחור ההוא?

הממ לאדעת. היתה לי איזו שיחה מוזרה איתו שאמרתי לו שנמאס לי מהיציאות שלו "פעם הית מספרת לי הכל" "השיחות שלנו לא כמו פעם"
ושזה מעיק לי ואין לי כח. הוא החליט שאני צודקת ואני לא חייבת לספר לו הכל אבל זה עדין לא מנע ממנו לשאול אותי מתי אני עובדת כדי לבוא לבקר אותי בעבודה ><
למזלי סבתא שלו קצת מרושעת ולא מתכוונת לארח אותו יותר אצלה ככה שאני לא אצטרך לבדר אותו בימי שישי אבל הוא נמצא פה הרבה בלי קשר לימי שישי ככה שהוא הולך להמשיך להציק לי שמשעמם לו ושאני אבוא להיפגש איתו :\

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 08, 2009 9:56 am 
שגריר האופת'
סמל אישי של המשתמש

אז פשוט תסנני אותו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 08, 2009 10:08 am 
דרימיסטית מתקדמת
סמל אישי של המשתמש

לא יפה לסנן =[

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 967 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 44, 45, 46, 47, 48, 49  הבא

כל הזמנים הם UTC

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 71 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

עבור ל:  
מופעל על-ידי phpBB® Forum Software © phpBB Group
מבוסס על phpBB.co.il - פורומים בעברית. כל הזכויות שמורות © 2008 - phpBB.co.il.