YtseJammers Israel

מועדון המעריצים הרשמי של דרים ת'יאטר בישראל
עכשיו ג' מאי 21, 2024 12:01 pm

כל הזמנים הם UTC

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 134 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: א' פברואר 03, 2008 3:37 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

אז שוב השבוע בסופש רמת השרון תהיה בכותרות :D ..

אני מאמין שיהיה טוב נגד השבדים.. בזוגות ננצח, אז יש לנו נקודה אחת.. נראה מה הלאה :?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 04, 2008 9:29 am 
בריל!
סמל אישי של המשתמש

בושה וחרפה הקהל שלנו בטניס!! איזה חבורה של ברברים. אם אתה בא לטניס אתה חייב אבל חייב להבין שהחוקים שונים מהכדורגל!
החוקים קובעים שבזמן הנקודות יש שקט מוחלט מהקהל, שזה אומר שאף אחד לא פותח את הפה המגעיל שלו, לא לחקות את הגניחות של שראפובה, או לצעוק לה ברוסית שהוא רוצה לזיין אותה, או צעקות של אאוט באמצע נקודה!
אני חושב שצריך לתת לאיגוד הטניס שלנו אזהרה שאם הקהל ממשיך להתנהג ככה לא יתנו לנו לארח כאן משחקים!
ישבתי מול הטלוויזיה והתביישתי שככה אנחנו נראים, אבל ככה אנחנו נראים בכל אספקט של החיים שלנו כאן- ברברים, אגרסיבים, יהירים ומגעילים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' פברואר 09, 2008 12:28 pm 
דרימיסט מתחיל
סמל אישי של המשתמש

נזכרתי שדיברו פה על טניס
עזבו שטויות תראו איזה משחק 'אנדיוני' דופקים לנו כרגע בגביע דייוויס...
תענוג.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' פברואר 09, 2008 12:49 pm 
שגריר הפרוגרסיב
סמל אישי של המשתמש

ראיתי אתמול את כל המשחק של דודי סלע וחלק מהמשחק של הראל לוי, והיום את כל המשחק של אנדיוני, הטניס פשוט גאווה למדינה!!! מדהים איך טניסאים כאלה שלא מיוחצנים יותר מדי ועד לפני שנתיים-שלוש היו די אלמוניים בארץ ובעולם, הגיעו רק בכוחות עצמם לכזאת יכולת ומוניטין!!!
דודי סלע היה נהדר, תיזז את ביורקמן וגמר את הסיפור ב-3 מערכות חלקות, הראל לוי פשוט לא נכנס אתמול למשחק והובס על ידי יוהנסון 3:0 בצדק. ומה נגיד ונאמר על אנדיוני? צמד ענק!!! משחק מצוין ו-3:0, במשחק בו יוני ארליך היה פשוט פנומנאלי עם כל מיני חבטות החזרה שאני אישית לא ראיתי אותו נותן הרבה זמן!
מחר נקווה שדודי סלע יגמור את הסיפור מול יוהנסון, למרות שזה יהיה משחק קשה, סלע חייב לנצח כדי שאנחנו ננצח בהתמודדות!
מילה טובה גם לקהל המצוין שדוחף את הטניסאים שלנו!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' פברואר 09, 2008 2:13 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

באמת כל הכבוד לקהל שנותן דחיפה לנבחרת הישראלית.. לא משנה כמה ישמיצו אותו, קהל מעולה.. כל הכבוד לו על זה שהוא שילם 180 שקל למשחק..

כמו שהשבדי ביורקמן אמר אתמול.. גם אם הוא היה בקהל במשחק נגד שראפובה, הוא גם היה גונח :haha: ... זה שטויות.. זה סתם, זה חלק מההווי של להיות קהל במדינת ישראל.. כמו ביוון..

ואכן, היה משחק אדיר ביותר של אנדיוני.. חיכה לי כרטיס VIP באיצטדיון כאן ברמת השרון(חצי שעה בערך בהליכה מהבית שלי)(מכירים את האבא של החבר וכו' כאן ברמצ').. אבל התעלצתי לצאת מהבית בשעת בוקר מוקדמת.. אני בעבר הייתי הולך למשחקים האלה עוד בתקופה שזה היה חינם.. מומלץ ללכת למשחקים של החברה המעולים האלה.. מומלץ :)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 16, 2008 10:00 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

המילטון ניצח באוסטרליה!!

אולי יש עוד סיכוי לספורט הזה נגד השחיתות של פרארי! :puke:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 17, 2008 7:14 am 
שגריר האופת'
סמל אישי של המשתמש

DivineComedy כתב:
המילטון ניצח באוסטרליה!!

אולי יש עוד סיכוי לספורט הזה נגד השחיתות של פרארי! :puke:

הוא ניצח כמו כלום.. זה היה כזה מצחיק לראות את רוב הנהגים פשוט פורשים חח.. בסוף המירוץ נשארו רק 7 מכוניות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 23, 2008 12:54 pm 
דרימיסט שרוף

כמו שצריך, קימי רייקונן מנצח את מרוץ מס' 2 בפורמולה 1 :D
http://www.sport5.co.il/articles.aspx?f ... 95&lang=HE

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 23, 2008 12:56 pm 
שגריר האופת'
סמל אישי של המשתמש

לפרארי בהחלט יש יתרון העונה.. יש להם מכוניות הרבה יותר טובות מהמתחרות שלהם וגם נהגים אמינים ומעולים.
לדעתי אלונסו לא הולך לסיים אפילו בשלושה המובילה העונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 23, 2008 1:00 pm 
דרימיסט שרוף

כן, כי השנה מקלארן לא גונבים להם תוכניות 8-)
ואל תספיד את אלונסו כ"כ מהר, הוא פנומן ויצליח להוציא מהמכונית הדי בינונית שלו עוד הרבה יותר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 23, 2008 3:22 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

כרגיל השחיתות ניצחה. מקלארן הורדו כמה מקומות בזינוק כי לפרארי זה לא התאים.
כל הענף הזה מתחיל להגעיל אותי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 23, 2008 9:08 pm 
דרימיסט שרוף

ניר, בענף שזורמים בו כ"כ הרבה כספים, הרי ברור שהשחיתות תחגוג.. מצד כל הקבוצות.
לצערנו הרב, השחיתות לא פוסחת על שום ענף ספורט ובכלל על שום אספקט בחיינו הכלכליים.
אני מנסה לא להתייחס לדברים מהסוג הזה ופשוט הולך עם מה שאני הולך כבר הרבה שנים - FERRARI :)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 23, 2008 10:14 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

לא נכון, ענף שנשלט ע"י עסקנים של קבוצה אחת.... לא קיים בהרבה מקומות. אני במקום רון דניס הייתי לוקח את המיליונים שהרווחתי ופורש ולא מסתכל אחורה. כל הכבוד שעדיין יש לו כוח להמשיך ולהאמין למרות השחיתות האדומה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 23, 2008 10:29 pm 
דרימיסט שרוף

זה משהו אחר.. הענף נשלט ע"י פרארי בערך כמו שליגת הכדורסל בארץ נשלטת מאז ומעולם ע"י מכבי..
לפחות אצל פרארי זה לא לאורך יותר מדי זמן, וזה לא נוגד את העובדה שהרבה מהקבוצות האחרות מנסות ואף מצליחות "לתמרן" בין החוקים הנוקשים של ה - FIA. פרשת הריגול לפני עונה הייתה פשוט שערורייתית ומגוחכת, כאילו מקלארן רצו להוכיח לפרארי "שיש להם יותר גדול משלהם".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 24, 2008 12:33 am 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

kawkaz כתב:
זה משהו אחר.. הענף נשלט ע"י פרארי בערך כמו שליגת הכדורסל בארץ נשלטת מאז ומעולם ע"י מכבי..
לפחות אצל פרארי זה לא לאורך יותר מדי זמן, וזה לא נוגד את העובדה שהרבה מהקבוצות האחרות מנסות ואף מצליחות "לתמרן" בין החוקים הנוקשים של ה - FIA. פרשת הריגול לפני עונה הייתה פשוט שערורייתית ומגוחכת, כאילו מקלארן רצו להוכיח לפרארי "שיש להם יותר גדול משלהם".

לא ממש לא, אי אפשר להשוות את פרארי למכבי מבחינת שליטה, פרארי לא מתקרבת אפילו, מבחינת הצלחה מקלארן לא נופלת ממנה ועדיין מחזיקה בכמה שיאים. אני מתכוון לשליטה בענף מבחינת השליטה בהנהלה ובמקבלי החלטות. מה שמקלארן עשו שנה שעברה לא שונה מהרבה מקרים שאתה אפילו לא שמעת עליהם. אני מבטיח לך שפרארי לא הייתה מקבלת את אותו העונש. הענף הזה בשנים האחרונות מתנהל לפי הגחמות של פרארי וזה מה שהורס אותו בעיניי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 24, 2008 4:43 am 
דרימיסט שרוף

בטוח שפרארי לא הייתה מקבלת את אותו עונש, בזה אני איתך.
הם לא היו נותנים לעצמם עונש כבד מדי :roll: :haha:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 28, 2008 5:46 am 
שגריר הפרוגרסיב
סמל אישי של המשתמש

נבחרת הפדרציה בטניס של ישראל שוב פעם אכזבה בגדול ובמיוחד שחר פאר שלא עומדת בציפיות.
אם נגד רוסיה, עוד הרוסיות היו פייבוריטיות, הרי שפה ההתמודדות מול צ'כיה הייתה שקולה לחלוטין ועם יתרון הביתיות ישראל הייתה צריכה לעשות את זה. שחר פאר בשני ההפסדים שלה, פתחה טוב ,ניצחה את המערכה הראשונה ואחרי זה איבדה את המשחק והפסידה 2 מערכות. לעומתה דווקא ציפי אובזילר בת ה-35 אוטוטו שאף אחד לא ציפה שתביא נצחון, הביאה 2 נצחונות מדהימים כאשר היא יודעת שהפסד שלה יכול לחסל עבור ישראל את ההתמודדות. שחר פאר לקחה את ההפסד שלה אתמול מאד קשה, ראו תגובות אמוציונאליות שלה במסיבת העיתונאים כשסירבה לענות על איזה שאלה ואחרי זה ראו את עצמה מסתודדת מחוץ לחדר הלבשה ומטיחה את התיק עם המחבטים.

כמובן שהתקשורת לא טרחה לטחון לצופים את המוח לגבי ההתמודדות הזאת, כי הרי שראפובה לא משחקת, כך שחוץ מערוץ הספורט לא היה שום סיקור תקשורתי לעניין. ביקורת גדולה על מרכז הטניס שקבע מחירי כרטיסים גבוהים מדי וכתוצאה מכך חצי מהאצטדיון היה ריק בכל המשחקים, חבל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 28, 2008 11:01 am 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

נצחון של קימי ראייקונן במירוץ ספרד ושמר על המסורת שמי שמתחיל בפול פוסישון ניצח כבר 8 שנים רצופות.
אלונסו (ברגע ששימח אותי) גרם למנוע שלו לשבוק.
מירוץ עם הרבה התרגשויות, תאונה של קובליינן, פרישה של אלונסו ועוד כמה (לא זוכר את הנהגים והסיבות), טעות מטופשת של הידפלד גרמה לו לאבד נקודות וכל זה רק בחצי דרך מתחילת המירוץ.
פרארי עוברים את BMW בטבלת היצרנים וראייקונן פותח פער של 9 נקודות מהמילטון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 19, 2008 7:17 pm 
דרימיסט שרוף

אז למי שראה ולמי שלא, הפועל ראשל"צ אלופת המדינה בכדוריד!! :party: :party:
אני אישית אוהד אותם ככה בקטנה מאז שאני ילד ושמחתי לראות את מכבי הנבלות מפסידים אליפות.
אין ספק שכדוריד הוא בין ענפי הספורט המתורבתים בארץ, למרות האלימות בתוך המשחק. בסופו שחקני שתי הקבוצות מתחבקים ושחקני הפועל מנחמים את אלה של מכבי, כל הכבוד!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 01, 2008 5:17 pm 
דרימיסט שרוף

שיא עולם חדש בריצת 100 מטר!!
9.72!! בלתי יאומן :wow: :party:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 134 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  הבא

כל הזמנים הם UTC

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 7 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

עבור ל:  
מופעל על-ידי phpBB® Forum Software © phpBB Group
מבוסס על phpBB.co.il - פורומים בעברית. כל הזכויות שמורות © 2008 - phpBB.co.il.