YtseJammers Israel

מועדון המעריצים הרשמי של דרים ת'יאטר בישראל
עכשיו ו' מרץ 29, 2024 10:29 am

כל הזמנים הם UTC

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 2332 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 117  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: אשכול סרטים
הודעהפורסם: ה' דצמבר 20, 2007 10:30 pm 
פלשקס
סמל אישי של המשתמש

Carpe Diem כתב:
Plaschkes כתב:
Carpe Diem כתב:
סרטי פולחן - כל הסרטים של קווין סמיט חוץ מג'רזי גירל.

יפה, הקדמת אותי.

רק שזה סמית'. אה, ושאני גם לא מת על צ'ייסינג איימי.

Chasing Amy הוא אחלה סרט. צריך להבין את מהות הסיפור שמה, ואת כל הקטעים שבו הוא צוחק על כל הדברים כמו הקהילה ההומו-לסבית וכו' (אגב אח שלו הוא "גאה") - כמובן שבוא עושה את זה בצורה לא מעליבה...

כל הקטע שם עם inker / tracer - יוצר קטעים מצחיקים - ובכלל זה מין איזהשבו ריאליטי של יצרני קומיקס שקווין הוא אוהד גדול של קומיקס...

ומה שווה המשפט של אפלק ל"איימי" - can I still tell my friends that you just needed serious deep dicking? (הוא אומר משהו כזה)...

קיצור תראה אותו שוב - זה סרט גדול. יש לי את הספר עם התסריט...

ראיתי, הרבה פעמים... וזה פשוט לא עושה את לי זה כמו השאר, כל האווירה שלו קצת שונה, ולא כיפית בשבילי. לא מרגיש כ"כ כמו קווין סמית' בשבילי.

תמונות וקליפים של הגיטרות שלי.

תמונה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 20, 2007 10:59 pm 
דרימיסט מתחיל

אמריקן פסיכו סרט מעולה, אני חולה עליו ובאופן כללי אני מטורף על כריסטיאן בייל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 21, 2007 1:41 am 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

Transformers

פשוט אכזבה מבאסת.... אני לא מבין מה אנשים מצאו בסרט הזה, הוא גרוע אפילו בתור Mindless Fun. אני מאוד אהבתי את הסדרה המצוירת אבל מאיזה זוית שאני לא מנסה, אני לא מצליח להתחבר לסרט הביזיוני הזה. הסיפור ילדותי אפילו לקומיקס (ואפשר היה לכתוב תסריט הרבה יותר טוב), הבימוי לא מכניס אותך בכלל לסרט, כנ"ל הצילום, קלוז אפים שלא במקום, הרובוטריקים נראים כאילו יצאו מסדנת Pimp My Ride, ולמה הם לעזאזל צווחו כש"נפגעו" כמו חיה פצועה???? הם רובוטים!!! תכלס הכי מאכזב שהם לא דומים בשיט לסדרה האלמותית. Bubmblebee הופך להיות Camaro?? מה הם חושבים לעצמם?? והם בכלל לא התרכזו ברובוטריקים עצמם!! חוץ מאשר בסוף עם הקרב שנרדמתי בו לכמה דקות מרוב שהוא היה סתמי. אבל הייתי יכול לסלוח להם על זה אם הסרט בכללי לא היה כל כך גרוע. וזה לא שאני לא יכול להעריך סרטים מהסוג הזה!! אני באמת יכול! אבל לג'אנק הזה לא ציפיתי, באמת שלו. מייקל ביי הפך להיות בעיניי במאי סוג ז. לא שאת שאר הסרטים שלו אני מעריך יותר מדי.
נקודת אור יחידה בסרט זה ג'ון טורטורו, תמיד קורע אותי מצחוק לא משנה איזה תפקיד הוא משחק.

4/10
(למה לא 0? היו שתיים וחצי אפקטים טובים, טורטורו והביאו את פיטר קאלן, הקול המקורי של אופטימוס)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 21, 2007 9:58 am 
דרימיסט מתחיל
סמל אישי של המשתמש

MrReD כתב:
יש כמה הבדלים, פאטריק בנאדם אובססיבי להצלחה בחיי העסקים ואפילו רוצח (או חולם שהוא רוצח) את מתחריו, הוא אחושילינג נרקיסיסט ,הוא מתחמם מכל דבר והוא חרא בנאדם שדוקר הומלסים לכיף.
מצד שני, לדקסטר יש את הקוד האתי שהארי לימד אותו למרות שאני מניח שהוא די שונא את הארי לקראת סוף העונה השני (אני בפרק החמישי של העונה השני ויש לי מחשבות על מי הארי באמת).
ומה שמשותף זה חוסר הרגשות השל שניהם למרות שלדעתי לדקסטר יש רגשות אבל הוא לא מבין את זה.

מיותר להגיד ששתי הדמויות לא זהות לחלוטין... בקשר לקוד האתי, ציינתי אותו כבר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 21, 2007 11:48 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

Mission Impossible 3

סרט אקשן חביב ועשוי טוב עם כמה קטעים מטומטמים.
6.5/10

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' דצמבר 22, 2007 1:17 am 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

Alone With Her

מותחן דל תקציב על בחור שעוקב באובססיביות אחרי בחורה. הוא מתקין אצלה מצלמות בכל הבית. כל הסרט הוא דרך המצלמות האלה כמו כן דרך מצלמות שהוא נושא עליו. בסרט יש אווירה מיוחדת והרבה פעמים מותחת, אין בו כמעט מוזיקה, אתה ממש נכנס לראש של אותו פסיכו שעוקב אחריה. סה"כ סרט מומלץ לאוהבי מותחנים וסרטים שהם קצת שונים מהג'אנק ההוליוודי.

7.5/10

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' דצמבר 22, 2007 12:36 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

אתמול ראיתי את הסרט "ארתור", סרט משנות ה80 המוקדמות.. סרט מצחיק!! :haha: :cry: :haha: :cry:
אהבתי אותו מאוד.. איך השחקן מעביר את הדמות הראשית בסרט.. פשוט, קורע!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' דצמבר 22, 2007 12:48 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

I Am Legend

סרט אקשן אפוקליפטי שמתרחש אחרי שוירוס קטלני מחסל את כל האנושות. רק וויל סמית נשאר בניו יורק והוא עדיין מחפש תרופה לוירוס. החצי הראשון של הסרט מצויין, מראים איך הוא שורד ומה הוא עושה כדי להעביר את הזמן. לצערי אח"כ הסרט הופך להיות סרט זומבים די טיפוסי. כמו בהרבה סרטים הוליוודים נשארתי עם הרגשה שיכלו לעשות אותו הרבה יותר טוב. הוא עדיין שווה צפייה בעיקר למי שאוהב סרטים אפוקליפטיים.

7/10

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' דצמבר 22, 2007 4:57 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

Lucky Number Slevin

מותחן פשע חכם עם המון שחקנים מוכרים ומוצלחים. מספר על בחור בשם סלבין, שמסתבך לכאורה במקרה עם שני בוסים מאפיונרים (בן קינגסלי ומורגן פרימן). קשה לפרט יותר מבלי לספיילר. הסיפור מסופר טוב, הדיאלוג משעשע, רווי בטוויסטים וגופות :)
ברוס וויליס ולוסי לו בתפקידים טובים. מומלץ לכולם.

8/10

(יאללה עוד סרט או שניים היום)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' דצמבר 22, 2007 5:46 pm 
The Count of DT-IL
סמל אישי של המשתמש

אני מחזק את ההמלצה של ניר לסרט Lucky Number Slevin, ולא מסכים עם ניר לגבי החלק השני של הסרט I Am Legend.

החלק הראשון בסרט היה חביב ביותר, והחלק השני היה לא פחות חביב אם לא יותר טוב. ממש נהנתי ממנו!
היה מתח טוב, היה אקשן, היו אפקטים ריאליסטיים, היה טיפה משעשע (זה לא אמור להיות סרט משעשע, אלא היו מספר קטעים חביבים, ממש במקום ולא יותר מדי). בסה"כ אחלה סרט.

עכשיו, ניר... זה בכלל לא סרט זומבים, הרי...
ספוילר! :
הרי אלו שנפגעו מהוירוס בכלל לא היו מתים משום בחינה, אלא יותר ניתן לומר "התדרדרו מוחית" - ואגב כאן, הרגשתי החמצה מסוימת שהייתי בטוח שייגעו בה מתישהו בסרט, אבל הם לא. היה מבין ה-dark seekers אחד שנראה שהוא פיקד עליהם, זאת אומרת שהיה כאן משהו מעבר להתנהגות חייתית ללא מחשבה - אותו seeker הראה סימני מחשבה, אולי אפשר להסביר זאת כמן אינסטינקט (הבריחה מהשמש), אבל אני חושב שהיה כאן טיפה מעבר, אולי אפילו אפשר לקרוא לזה נקמה. זה הכל התחיל כשנוויל חטף את ה-seeker-ית, כבר כאן ראו שה-seek ה"אינטליגנט" כעס. וכל עניין המלכודת שהוא הציב לנוויל? אינטליגנציה. לגמרי תומך במה שכתבתי - וכאן ההחמצה. אפשר אולי היה לפתח את זה הלאה אבל מצד שני זה כנראה מעל ומעבר ל-scope של הסרט. נו שויין. :)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' דצמבר 22, 2007 5:56 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

YtseJam כתב:
אני מחזק את ההמלצה של ניר לסרט Lucky Number Slevin, ולא מסכים עם ניר לגבי החלק השני של הסרט I Am Legend.

החלק הראשון בסרט היה חביב ביותר, והחלק השני היה לא פחות חביב אם לא יותר טוב. ממש נהנתי ממנו!
היה מתח טוב, היה אקשן, היו אפקטים ריאליסטיים, היה טיפה משעשע (זה לא אמור להיות סרט משעשע, אלא היו מספר קטעים חביבים, ממש במקום ולא יותר מדי). בסה"כ אחלה סרט.

עכשיו, ניר... זה בכלל לא סרט זומבים, הרי...
ספוילר! :
הרי אלו שנפגעו מהוירוס בכלל לא היו מתים משום בחינה, אלא יותר ניתן לומר "התדרדרו מוחית" - ואגב כאן, הרגשתי החמצה מסוימת שהייתי בטוח שייגעו בה מתישהו בסרט, אבל הם לא. היה מבין ה-dark seekers אחד שנראה שהוא פיקד עליהם, זאת אומרת שהיה כאן משהו מעבר להתנהגות חייתית ללא מחשבה - אותו seeker הראה סימני מחשבה, אולי אפשר להסביר זאת כמן אינסטינקט (הבריחה מהשמש), אבל אני חושב שהיה כאן טיפה מעבר, אולי אפילו אפשר לקרוא לזה נקמה. זה הכל התחיל כשנוויל חטף את ה-seeker-ית, כבר כאן ראו שה-seek ה"אינטליגנט" כעס. וכל עניין המלכודת שהוא הציב לנוויל? אינטליגנציה. לגמרי תומך במה שכתבתי - וכאן ההחמצה. אפשר אולי היה לפתח את זה הלאה אבל מצד שני זה כנראה מעל ומעבר ל-scope של הסרט. נו שויין. :)

אני מבין מאיפה אתה בא (באנגלית זה נשמע יותר טוב) אבל:
ספוילר! :
1. הם נראו כמו זומבים.
2. הם נשמעו כמו זומבים. (שזה הכי הפריע לי כל הצווחות האלה - די כבר עם הצווחות!!!)
3. הם התנהגו כמו זומבים.
4. הם "פחדו" מאור.
5. כמעט כל החלק השני של הסרט (מאז שהכלב שלו מת) זה היה קרב בחושך עם ה"חולים". היינו שם כבר כל כך הרבה פעמים!!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' דצמבר 22, 2007 6:03 pm 
The Count of DT-IL
סמל אישי של המשתמש

יש לך סטיגמה על זומבים! :haha:
ספוילר! :
* לזומבים אין בעיה עם אור שמש - עיין ערך "האויב מפנים",
* הם צועקים מפני שזו הדרך בה מדמיינים חיים לא אינטליגנטיים מספיק, שאין להם את היכולת ליצור מחשבה. זה לאו דווקא זומבים, אלא איך שכבר עשרות שנים מדמיינים אותם (פעם הייתה התפרצות (אמיתית) עם מאפיינים "זומביים". המ. צריך לקרוא על זה קצת).
* לגבי השאר... תהנה מהסרט וזהו! :P

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' דצמבר 22, 2007 6:23 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

זה לא שיש לי בעייה עם זומבים אבל הג'אנר הזה חייב איזשהו חידוש...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' דצמבר 22, 2007 6:27 pm 
פלשקס
סמל אישי של המשתמש

התג ספוילר הזה רשע!

נו, שיסיים לרדת כבר!!! :evil:

תמונות וקליפים של הגיטרות שלי.

תמונה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' דצמבר 22, 2007 7:13 pm 
דרימיסט מתקדם
סמל אישי של המשתמש

מחזק את ההמלצה על Lucky Number Slevin! סרט מעולה! ומוסיף עוד סרט של ברוס וויליס - 16 רחובות. מותחן משובח שלו ושל מוס דף.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' דצמבר 22, 2007 10:04 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

The Invasion

אמור להיות מין רימייק לפלישת חוטפי הגופות מ57. האמת הסרט לא כזה רע כמו שחלק מהביקורות אמרו. נכון שהוא לא ממציא שום דבר חדש, אבל עשוי לא רע עם ניקול קידמן ודניאל קרייג, לא מנסה להטיף יותר מדי וגם לא over the top קיטשי. סה"כ נחמד.

6.5/10

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' דצמבר 22, 2007 11:53 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

יאללה סרט אחרון לסופ"ש.

The Bucket List

הסרט הזה יוצא לקולנוע עוד יומיים. שני חולים סופניים (מורגן פרימן, ג'ק ניקולסון) מחליטים לעשות רשימה של דברים שהם רוצים לעשות לפני שהם מתים. הסרט מלווה אותם במסעם. סרט מרגש, משעשע ושנון, שני השחקנים משחקים מצויין. הוא גולש לפעמים לקלישאות והטפת מוסר אבל עדיין הוא מחזיק מעמד לא רע. די אהבתי.

7/10

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' דצמבר 23, 2007 12:45 am 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

lucky Number Slevin דווקא די ממוצע.
העלילה לא מקורית, כבר עשו משהו כזה בעבר (לא זוכר ספציפית את שם הסרט, אבל כבר ראיתי את הסרט הזה), והטוויסט, כפי שמשתמע מדברי, צפוי.

ובקשר לדקסטר, כשקראתי לראשונה את עלילת הסדרה, ישר חשבתי על אמריקן פסיכו. סרט טוב. אבל אמריקן פסיכו 2 ממש ממש גרוע.

ניר, הורדת את כל הסרטים נכון?

(]/|\[)

Some of us choose to live gracefully
Some can get caught in the maze
And lose their way home
This is the life we belong to
Our gift divine

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' דצמבר 23, 2007 6:57 am 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

כן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' דצמבר 23, 2007 12:58 pm 
שגריר האופת'
סמל אישי של המשתמש

Greenburger כתב:
lucky Number Slevin דווקא די ממוצע.
העלילה לא מקורית, כבר עשו משהו כזה בעבר (לא זוכר ספציפית את שם הסרט, אבל כבר ראיתי את הסרט הזה), והטוויסט, כפי שמשתמע מדברי, צפוי.

ובקשר לדקסטר, כשקראתי לראשונה את עלילת הסדרה, ישר חשבתי על אמריקן פסיכו. סרט טוב. אבל אמריקן פסיכו 2 ממש ממש גרוע.

ניר, הורדת את כל הסרטים נכון?

אמריקן פסיכו 2 זה עם זאת מהסדרה שנות ה70?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 2332 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 117  הבא

כל הזמנים הם UTC

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 39 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

עבור ל:  
מופעל על-ידי phpBB® Forum Software © phpBB Group
מבוסס על phpBB.co.il - פורומים בעברית. כל הזכויות שמורות © 2008 - phpBB.co.il.