YtseJammers Israel

מועדון המעריצים הרשמי של דרים ת'יאטר בישראל
עכשיו ג' מרץ 19, 2024 5:14 am

כל הזמנים הם UTC

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 2332 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 112, 113, 114, 115, 116, 117  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: אשכול סרטים
הודעהפורסם: ב' נובמבר 26, 2012 5:36 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

שלא תבינו אותי לא נכון - אהבתי את הסרט, מאוד נהנתי לצפות בו ובכל הקטעים ההזויים and stuff. פשוט לא כל כך הייתה עלילה, אפשר לומר שהדמות שקריסטיאן בייל שיחק הייתה יותר מעניינת ושווה את הצפייה מאשר העלילה עצמה. אולי באמת זה סרט שמצריך צפייה נוספת, לא יודע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 06, 2012 8:50 pm 
שגריר הפרוגרסיב
סמל אישי של המשתמש

TED סרט דבילי ולא כזה מצחיק כמו שעשו ממנו. כמה בדיחות טובות אבל סה"כ מאכזב.
TOTAL RECALL אחלה אקשן, נהניתי למרות שאני לא חובב מדע-בדיוני. קולין פארל,ג'סיקה בייל וקייט בקינסייל משלימים ליינאפ איכותי.
The Watch , סרט אינפנטילי ומצחיק עם בן סטילר, וינס ווהן על חבר'ה שמקימים משמר-שכונתי להגן על העולם מפני פלישת חייזרים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 24, 2012 10:31 am 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

אממ, אז לאחרונה ראיתי את:
Donnie Darko
Grave of the Fireflies
Reservoir Dogs
Dancer in the Dark (עם ביורק המדהימה)
Requiem For a Dream

מאוד נהנתי מכולם, אפילו אם רובם די מדכאים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 24, 2012 3:24 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

בחירות מעולות!!
איזה קטע, בדיוק לפני איזה שבועיים בערך ראיתי את grave of the fireflies שמשום מה לא הצליח ממש לרגש אותי... כאילו, הוא היה מרגש אבל לא הצליח לגרום לי לחשוב עליו אחר כך כמו בערך 90 אחוז מהסרטים המדכאים שאני רואה חח
טוב, דוני דארקו ורקוויאם שניהם בטופ 15 שלי אז זה מספיק כדי להבין כמה הם מדהימים.
וגם כלבי אשמורת סרט חזק!

אממ גם אני ראיתי די הרבה סרטים בכמה שבועות האחרונים... אז המובחרים מהם הם:
Moonrise Kingdom - מקום שני לשנת 2012 לפי RYM ואני בהחלט מבין למה. באמת שהרבה הרבה זמן לא ראיתי סרט שעשוי כלכך טוב עם סינמטוגרפיה כלכך מדהימה ורעיונות מבריקים. באמת ממליץ!! (אגב הוא השתבץ למקום 20 ברשימה שלי :D)
Fantastic Planet - גם השתבץ גבוהה אצלי. סרט סוראליסטי מצוייר שמתרחש בעולם בו בני האדם הם חיות המחמד של מפלצות הזויות. סרט ביזארי וקריפי בטירוף עם ככל הנראה הפסקול המקורי הכי מדהים ששמעתי לסרט (משהו בכיוון פרוג-רוק פסיכדלי חללי).
The Science of Sleep - סרט מדהים ומרגש מהבמאי של שמש נצחית בראש צלול. כמו שמש נצחית, גם כאן העלילה אחת המבריקות שראיתי והסרט עשוי בצורה מושלמת. לגמרי מהסרטים הכי טובים שראיתי אי פעם!
Big Fish - הסרט הזה גרם לי להיות מרותק לכל אורכו ואפילו להזיל כמה דמעות... טים ברטון בשיאו לפי דעתי.
Wristcutters: A Love Story - אני בדרך כלל אוהב סרטים כבדים אבל זה דוגמה לסרט קליל עם הרבה משמעות ועלילה מקורית ומבריקה. מאוד מומלץ בקיצור! :)
Pan's Labyrinth - טוב כולם מכירים המבוך של פאן אין צורך להסביר עד כמה הסרט הזה גאוני וכמה חבל שלא ראיתי אותו עד עכשיו ;)
Mysterious Skin - לא נכנס לרשימה שלי כי יש לו כמה חסרונות אבל באמת אחד הסרטים הכי מרגשים שראיתי והפסקול שלו פשוט מושלם. מאוד ממליץ גם אם הוא קשה לצפייה וגם אם לא נראה לכם שהנושא של הסרט ידבר אליכם או יעניין אותכם. סרט כזה לא יוצא לראות כל יום. באמת.

רשימת הסרטים המעודכנת שלי (למרות שהיא כל הזמן משתנה חח) :)
http://rateyourmusic.com/list/ZivAGM/my ... f_all_time

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' דצמבר 25, 2012 10:45 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

ממה שאמרת, שמעתי על Big Fish ו-Pan's Labyrinth. ו-Mysterious Skin אחרי שכתבת את הסאונדטראק שלו ליפני שבוע, קראתי עליו קצת וגם הוא נשמע.. מעניין. שאר הסרטים לא שמעתי עליהם אבל בכל מקרה אחלה המלצות, תודה.

ביחידה שלי אני ועוד שניים בזמן האחרון התחלנו ככה לדבר על כל מיני סרטים שאנחנו צריכים להשלים ואנחנו מדרבנים אחד את השני לראות סרטים בסופ"שים, חוץ מזה שבלי קשר בחודשים האחרונים התחלתי קצת יותר להכנס לנושא הזה. הרשימה שלך והפוסטים בנושא הזה בהחלט עוזרים :yes:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' דצמבר 26, 2012 5:13 am 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

חחח בכיף! שמח שזה עוזר :)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ינואר 05, 2013 9:20 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

שבוע שעבר ראיתי את שני הסרטים הראשונים של הסנדק - מאוד אהבתי, סרטים באמת מעניינים וגדולים.
אתמול ראיתי Blade Runner ו...אפשר להבין על מה כל ההתלהבות? ב-IMDB ליטרלי -כל- הביקורות מהללות את הסרט כקלאסיקה עם ציונים רק של 9/10 ו-10/10.
אם זה שווה איזכור, ראיתי את גרסת הבמאי, אבל בכל זאת, הסרט די שיעמם אותי... לדמויות שם כמעט אין אופי, העלילה לא מעניינת בשיט ומאוד בסיסית, ומלאה בחורי ענק וקטעים מוקרצים. החצי שעה הראשונה פחות או יותר דווקא הראתה פוטנציאל אבל זה איבד אותי פשוט כי זה נראה שהם זרקו רעיונות לאוויר ולא פיתחו אותם כמו שציפיתי.

דווקא החלק הכי מעניין בסרט היה יחסית בהתחלה
ספוילר! :
כשדקארד מגלה לרייצ'ל שהיא אנדרואידית (שכחתי איך קראו לזה בסרט) בצורה קרה כשהיא בטוחה שהיא כן בת אדם אמיתית, והיא נמצאת בהלם כשהיא מבינה שכל הזכרונות שלה מזויפים. הייתי מאוד רוצה ש"יחקרו" את הכיוון הזה יותר, ושיתנו יותר במה למחשבות ולרגשות של הדמויות

הסרט איטי, לא מתקדם כמעט לשום מקום, ולמען האמת לא היה אכפת לי מאף אחד מהדמויות. מאוד גם היה חסר לדעתי בסרט אינטרקציה של הדמות הראשית דקארד עם דמויות אחרות.. וכמו שאמרתי, כל הדמויות שם, לי לפחות, נראו מאוד שטוחות באופי שלהן. כן, סבבה, זה עצוב וטראגי וכו' לחשוב שיצרו מכונות שנראות כמו בני אדם ויש להן רגשות ומחשבות בדיוק כמו של בני אדם, אבל - OMG! אחרי 4 שנים הם מתים. אבל מה עושים עם הרעיון הזה (ואני מתרכז בזה פשוט כי אני רואה כל כך הרבה ביקורות שתקועות על הנקודה הזו, על כמה הסרט אינטליגנטי ומעורר מחשבה בגלל שהוא מתעסק בנושא של חיים ומוות ורגשות, אבל honestly, בשבילי זה היה נראה יותר כאילו נותנים לצופים להבין את זה ולא עושים שום דבר מעניין עם זה בסרט).

המושיע היחידי של הסרט הוא הסאונדטראק המצוין שלו, במיוחד כשהוא משולב עם האווירה האפלה של הסרט. מבחינה עלילתית however, אחד הסרטים הכי גרועים שראיתי.
אני בטוח שיש פה כאלה שראו את הסרט, אז מישהו מוכן להסביר לי מה הגדולה שפספסתי פה? :?: האם זה הרעיונות שהוא מעלה? סבבה, רעיון זה לא סרט. וחוץ מזה שזה לא כזה מבריק או מרגש (אותי אישית) כמו שאנשים עושים מזה.

עריכה:
מצאתי ביקורת שלילית שפחות או יותר מסכמת את מה שאני חושב.
http://www.cookdandbombd.co.uk/forums/i ... ic=23687.0

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ינואר 05, 2013 10:11 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

וואלה לא ראיתי את הסרט... נתקלתי בשם שלו לפני איזה שבוע חחח
בכל מקרה, לא מת על הסגנון הזה ולפי התקציר שקראתי אני לא ממש מעוניין לראות את זה... וגם הביקורת שלך חיזקה את זה P:

ושני הסנדקים הראשונים אכן אדירים!!!
אגב, אני התמכרתי לסרטי סטופ-מושן אפלים! זה כלכך יפה!!!!
ראיתי Frankenweenie (הסרט החדש של טים ברטון) שהיה ממש מדהים!! הדמויות עשויות ממש יפה וכל האווירה של הסרט מדהימה. וגם הפסקול מעולה!!
Corpse Bride - עוד סרט מדהים של טים ברטון הגאון! סרט כלכך סוחף ומהפנט!
הסרט שהכי נדהמתי ממנו היה Coraline! שזה ללא ספק בכללי הסרט המצוייר הכי טוב שראיתי (אחרי Perfect Blue)! מהסרטים האלה שאתה רוצה שיימשכו לנצח :) פשוט הכל טוב בסרט הזה... האווירה, הפסקול, הדמויות המעניינות (וכמובן Coraline שהתחברתי אליה כלכך בקלות), העלילה הגאונית, הוויזואליות היוצאת דופן של הסרט... סרט מושלם, מאוד מאוד מומלץ!

אגב, ראיתי גם את הסרט Lost in Translation... אני רואה לי את הסרט להנאתי... (סרט מושלם אגב) ונחש מה? פתאום! בלי שום הודעה! מתחיל להתנגן לו השיר Sometimes של MBV באמצע הסרט!!! אתה לא מבין איך הצטמררתי :shock: בחירה אדירה של הבמאית (ואם זו לא היא, אז מי שבחר לשים את השיר חח)... זה היה בול באווירה של הסרט ובול ברגע המתאים.
והיה גם את השיר Just Like Honey של ג'יזס חחחח
שני השירים כלכך שידרגו את הסרט! אבל בלי קשר.. ממש נהנתי לצפות בו!

(איזה קטע בדיוק כשאני כותב את זה אני שומע את Sometimes... ומה שמצחיק הוא שהתחלתי את Loveless לפני שכתבתי את הפוסט הזה בכלל חח)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 06, 2013 5:25 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

האמת שידעתי על זה שקווין שילדס תרם לסאונדטראק של Lost In Translation, עוד מאז שראיתי ביוטיוב שלשיר Sometimes יש וידאו עם הסרט הזה וראיתי את התגובות :)
את הסרט לא ראיתי, אבל שמעתי עליו דברים טובים בלי קשר אז אני מקווה מתישהו לראות אותו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ינואר 23, 2013 12:11 pm 
דרימיסט שרוף
סמל אישי של המשתמש

מישהו ראה את ג'אנגו ויכול לספר לנו איך הוא?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ינואר 23, 2013 2:00 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

מדהים ביותר!!
המון הומור ציני ועוקצני כמו שרק טרנטינו יודע לעשות, דיאלוגים אדירים, המון דם כיאה לטרנטינו, עלילה גאונית, פסקול מושלם (הפסקול הכי טוב שהיה בסרט של טרנטינו לפי דעתי) וכמובן עבודה אדירה של השחקנים.
אם אתה שואל אותי... הסרט הכי טוב שטרנטינו עשה עד כה :)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ינואר 23, 2013 2:06 pm 
דרימיסט שרוף
סמל אישי של המשתמש

מה שזיו אמר, רק שאני לא סגור על השורה האחרונה של זיו במאה אחוז.

רשימת הסרטים האהובים עליי
(לא כל כך מסודר אז לא כל כך משקף, אבל בערך..)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 24, 2013 11:04 am 
שגריר הפרוגרסיב
סמל אישי של המשתמש

ראיתי את Flight עם דנזל וושינגטון, סרט טוב אבל קצת ארוך מדי (שעתיים ורבע).

Argo , נחמד ומעניין אבל לא ברור לי למה הוא מועמד לאוסקר (בגלל שברד פיט וקלוני הפיקו?)

ראיתי גם את אנה קרנינה (קירה נייטלי וג'וד לאו), לא מרגש כמו הספר ומפספס דברים חשובים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ינואר 25, 2013 10:27 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

Kill Bill 1&2 - אהבתי! במיוחד את הראשון שמצאתי קצת יותר מיוחד וממש נהניתי מימנו, אבל גם השני היה טוב.
Enter the Void - דאמ, לא יודע מה לומר. אחד הסרטים המוזרים שראיתי. סרט מעניין, בהחלט מהיותר מיוחדים שראיתי, אבל משהו שם היה קצת יותר מידי בשבילי. אני חייב רק להגיד שממש אהבתי את איך שהם עשו שרואים את ההשפעות של הסמים, במיוחד בסצינה שבתחילת הסרט.

ועכשיו סיימתי לראות את Moonrise Kingdom אחרי שראיתי המלצות עליו במקומות שונים וגם פה, וזה באמת אחד הסרטים הטובים שראיתי! ממש אהבתי, ונראה לי גם הייתי צריך את הזריקה הזאת של סרט שאשכרה גורם לי להרגיש טוב בסופו אחרי שכמעט כל הסרטים שראיתי בשבועות האחרונים הם או מדכאים או serious business וכו'. :)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ינואר 25, 2013 11:41 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

ENTER THE VOID!!!!! :cheers: :cheers: :cheers:
חחח בדיוק אתמול קיבלתי פוסטר של הסרט :D
אנטר דה וויד זה סרט שאני לא יכול אפילו להתחיל להסביר כמה מחשבות ורגשות רצו בראש שלי כשסיימתי לראות אותו בפעם הראשונה. הוא כלכך דיכא אותי עד שלא הייתי מסוגל לתקשר עם אנשים באותו יום שראיתי אותו... בגלל זה לצערי הרב אני לא יכול לראות אותו שוב בגלל שהוא ממש ממש השפיע עליי כל פעם שראיתי אותו.
מונרייז קינגדום סרט שלגמרי לגמרי לגמרי הדהים אותי!! הסרט כאילו איכשהו מציף אותך בתחושות עצומות של נוסטלגיה. הוויזואליות של הסרט בהחלט יוצאת מן הכלל.
אגב, כל הסרטים של ווס אנדרסון נותנים את התחושה האדירה הזו!
אם תרצה עוד זריקה כזאת של סרט שגורם לך להרגיש טוב ומציף אותך בתחושות חיוביות ממש ממליץ לראות את הסרט אמילי! http://www.imdb.com/title/tt0211915/
וקיל ביל כמובן מאסטרפיס! :)

אגב, בגלל שאני מרגיש בזמן האחרון שסרטים כבדים משפיעים עליי יותר מדי התחלתי לראות הרבה סרטים קלילים ואני מוצא אותם דווקא ממש נחמדים! (עדיין לא נטשתי את הכבדים אבל :) )
כמה סרטים שראיתי מאז הפוסט הקודם:
Django Unchained - כתבתי עליו מקודם.
The Extra Man - סרט קומדיה שראיתי היום... די מעפן ומשעמם...
Greenberg - סרט קומדיה עם בן סטילר. מהסרטים היותר טובים שלו, יש בו כמה רעיונות ממש מגניבים וכמה קטעים שנקרעתי מצחוק!
Benny's Video - סרט מדהים של מייקל הנקה! סרט מאוד מזעזע כיאה למייקל הנקה, עם מסר חזק מאוד!
Happiness - מהסרטים הכי טובים שראיתי לאחרונה. כתיבה צינית ועוקצנית בסגנון של צ'ארלי קאופמן עם ביקורת מאוד קשה על החברה האמריקאית. סרט מופתי, ממש מומלץ למי שאהב את הכתיבה של קאופמן!
The Skin I Live In - גם כן סרט יחסית מזעזע. מהסאונדטראקים הכי מדהימים ששמעתי לאחרונה... וטוויסט שהופך את הסרט הזה למאסטרפיס!
Innocence - סרט של אשתו של גספר נואה. כמו גספר נואה גם המוח שלה מעוות ביותר (היא עזרה לו לכתוב את enter the void ו irreversible). מהסרטים ההזויים והחזקים שראיתי (וראיתי המון סרטים הזויים!). סינמטוגרפיה יוצאת מן הכלל וסאונדטראק שאי אפשר לתאר במילים כמה שהוא מדהים!
Amelie - כתבתי עליו מקודם. נכנס לטופ 10 שלי :D הסרט הכי טוב שראיתי בחצי שנה האחרונה! הבימוי בסרט מהאדירים שראיתי, הוויזואליות מדהימה ומהפנטת בטירוף, עלילה מרתקת, סאונדטראק מושלם, סינמטוגרפיה מיוחדת ביותר בעיקר הזוויות צילום גאונית! סרט עם חשיבה עד לפרטים הכי הכי קטנים. מהסרטים הכי מיוחדים שראיתי! פשוט לרוץ לראות, סרט קסום!
It's Kind of a Funny Story - סרט חמוד ביותר! קליל, מאוד נהניתי!
Somewhere - סרט ממש משעמם וחסר כל תוכן של הבת של פרנסיס פורד קופולה... מאוד התאכזבתי ממנה, לפחות lost in translation שלה היה מדהים!
You Don't Know Jack - סרט נחמד שמספר את סיפור חייו של איש שנאבק בשביל הפיכת המתות החסד לחוקיות בארה"ב. הסיפור של האיש ממש מעניין, הסרט עשוי די גרוע...
Melancholia - מדהים מדהים מדהים!! גם סרט שממש השפיע עליי ודיכא אותי מאוד (טוב, זה לארס פון טרייר לא ציפית למשהו אחר :P ). כמו כל הסרטים של פון טרייר, הסרט מלא בדימויים ומטאפורות ונותן למוח שלך לעבוד ולחשוב לאורך כל הסרט. בכללי אני מת על סרטים כאלה שאתה יודע שמה שאתה רואה בסרט זה כלל וכלל לא מה שקורה לדמויות ב"מציאות" אלא רק סיפור מלא בדימויים וסמלים גאוניים... ובסרטים שהסיפור האמיתי מתערבב עם הסיפור הדמיוני והדמות מאבדת את המוח שלה בעולם שהיא יצרה לעצמה שכולו כאוס רנדומלי (שבעצם הוא רק נראה רנדומלי) והבלבול בין הדמיון למציאות מועבר לצופה באותה מידה זה בכלל גורם לי להצטמרר ומהפנט אותי כמו ששום דבר אחר לא מהפנט אותי... אבל את הנושא הזה נשאיר למאסטר דייויד לינץ'! :).
טוב, גלשתי קצת לנושא שלא קשור אז אני אסיים בזה את הפוסט חח :P

נערך לאחרונה על ידי Axxon N בתאריך ש' ינואר 26, 2013 12:04 am, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ינואר 26, 2013 12:03 am 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

notes taken, אני אראה את אמילי בקרוב.
אגב, magnolia זה לא של לארס פון טרייר :)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ינואר 26, 2013 12:04 am 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

אוי התבלבלתי בשם חחחחחח
לא התכוונתי Magnolia התכוונתי ל Melancholia :)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ינואר 26, 2013 7:56 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

ג'אנגו. טרנטינו מקבל אצלי מעמד של כבוד מסרט לסרט. אדיר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 27, 2013 2:35 pm 
שגריר הפרוגרסיב
סמל אישי של המשתמש

לא ראיתי עדיין את דג'אנגו, אבל אני לא מצפה ליותר מדי אחרי ממזרים חסרי כבוד , המאד מאכזב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 27, 2013 4:44 pm 
דרימיסט שרוף
סמל אישי של המשתמש

ממזרים חסרי כבוד מאוד מאכזב? לדעתי ממש לא, סרט אדיר, בדיוק ההיפך ממאכזב.

רשימת הסרטים האהובים עליי
(לא כל כך מסודר אז לא כל כך משקף, אבל בערך..)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 2332 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 112, 113, 114, 115, 116, 117  הבא

כל הזמנים הם UTC

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 2 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

עבור ל:  
מופעל על-ידי phpBB® Forum Software © phpBB Group
מבוסס על phpBB.co.il - פורומים בעברית. כל הזכויות שמורות © 2008 - phpBB.co.il.