YtseJammers Israel

מועדון המעריצים הרשמי של דרים ת'יאטר בישראל
עכשיו ו' אפריל 19, 2024 1:16 am

כל הזמנים הם UTC

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 2332 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: אשכול סרטים
הודעהפורסם: ש' ספטמבר 29, 2012 11:39 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

עכשיו בדקתי את הטריילר בעקבות מה שרשמתם עליו. נראה מעניין מאוד, מוזר שלא שמעתי עליו. מתן, ברור שסרטים כאלה ישברו את הראש :) ככה זה תמיד עם מסע בזמן, תמיד יש פרדוקסים.
אבל גם יש שחקנים מאוד טובים, וויליס ומה-שמו מ- 3rd rock.
מצחיק שוויליס משחק בעוד סרט על מסע בזמן :)
ומעניין שבסוף הטריילר שמו קטע דאבסטפ ששמעתי בעוד טריילר לאחרונה.... טריילר שראיתי בקולנוע, לא זוכר איזה סרט. דאבסטפ הגיע כ"כ עמוק לתרבות הפופ שגם עשו בדיחה ממש מצחיקה על זה בבורדרלנדס 2 :)

הייתי בשופט דרד החדש אתמול, הפתיע לטובה. לא משהו שיפיל אתכם מהכסא, אבל לא מגיע לאותם מקומות שראיתם בכל סרט אקשן בעבר ולא נופל (יותר מדי) לדברים המפגרים של סרטי אקשן. היה רק קטע דבילי אחד :)
קצת היה לי חבל לשחקן הראשי שהוא נהדר, שעד שקיבל תפקיד ראשי בסרט לא מראים בכלל את הפנים שלו כל הסרט חח

(]/|\[)

Some of us choose to live gracefully
Some can get caught in the maze
And lose their way home
This is the life we belong to
Our gift divine

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 30, 2012 12:44 am 
דרימיסט שרוף
סמל אישי של המשתמש

Greenburger כתב:
עכשיו בדקתי את הטריילר בעקבות מה שרשמתם עליו. נראה מעניין מאוד, מוזר שלא שמעתי עליו. מתן, ברור שסרטים כאלה ישברו את הראש :) ככה זה תמיד עם מסע בזמן, תמיד יש פרדוקסים.
ומעניין שבסוף הטריילר שמו קטע דאבסטפ ששמעתי בעוד טריילר לאחרונה.... טריילר שראיתי בקולנוע, לא זוכר איזה סרט. דאבסטפ הגיע כ"כ עמוק לתרבות הפופ שגם עשו בדיחה ממש מצחיקה על זה בבורדרלנדס 2 :)

הייתי בשופט דרד החדש אתמול, הפתיע לטובה. לא משהו שיפיל אתכם מהכסא, אבל לא מגיע לאותם מקומות שראיתם בכל סרט אקשן בעבר ולא נופל (יותר מדי) לדברים המפגרים של סרטי אקשן. היה רק קטע דבילי אחד :)
קצת היה לי חבל לשחקן הראשי שהוא נהדר, שעד שקיבל תפקיד ראשי בסרט לא מראים בכלל את הפנים שלו כל הסרט חח

לגבי הטריילר שראית בקולנוע, נראה לי שאתה מתכוון לטריילר של אלכס קרוס.
אם אתה מתכוון לבדיחה של קלאפ-טראפ, אז אני רק אגיד שאני חולה על הרובוט הזה :haha: .

רשימת הסרטים האהובים עליי
(לא כל כך מסודר אז לא כל כך משקף, אבל בערך..)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 30, 2012 1:20 am 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

DT_Tal כתב:
Greenburger כתב:

לגבי הטריילר שראית בקולנוע, נראה לי שאתה מתכוון לטריילר של אלכס קרוס.
אם אתה מתכוון לבדיחה של קלאפ-טראפ, אז אני רק אגיד שאני חולה על הרובוט הזה :haha: .

נכון! אלכס קרוס.
וברווווווווווווור שאני מתכוון לקלאפטראפ. הם ממש התעלו על עצמם עם הכתיבה לדמות הזאת במשחק :haha: :love:

(]/|\[)

Some of us choose to live gracefully
Some can get caught in the maze
And lose their way home
This is the life we belong to
Our gift divine

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 30, 2012 11:39 am 
דרימיסט שרוף
סמל אישי של המשתמש

ולא רק הוא, גם המלמולים של ה-psychoים שאתה הורג, במיוחד הגמדים המצחיקים.
לפני כמה ימים הרגתי אחד, ואז הוא מילמל: "Never gonna give you up.." הריק-רול המפורסם.
אבל בורדרלנדס זה כבר לאשכול משחקי מחשב..

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 30, 2012 12:52 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

היה לי משעמם אז הכנתי רשימה של הסרטים האהובים עליי אי פעם ב rateyourmusic :geek: ... (חתיכת משימה קשה...): http://rateyourmusic.com/list/ZivAGM/my ... f_all_time
החלק היותר קשה הוא לשמור על הרשימה שתהיה מעודכנת... אבל זה טוב, זה מסדר לי את הבלגן בראש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוקטובר 01, 2012 6:06 pm 
דרימיסט-על

סאחה על videodrome.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוקטובר 01, 2012 6:23 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

היצירה הכי עוצמתית ומדהימה של קרוננברג לפי דעתי.
בהחלט must see! גם naked lunch.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 05, 2012 12:55 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

Irreversible
צפיתי אתמול ביצירת המופת הזו של גספר נואה בעקבות יצירת מופת אחרת שלו שהדהימה אותי, enter the void.
סרט כלכך עוצמתי ומדכא כבר הרבה זמן לא ראיתי... מסוג הסרטים שמשאירים צלקת, במיוחד שתי סצינות שפשוט לא יוצאות לי מהראש... אני די עמיד בדברים כאלה, כלומר הצלחתי לא לעצור באמצע כשראיתי פילוסופיה של סכין, אבל כאן זה גרם לי לעצור באמצע לכמה דקות, לנשום אוויר ולהמשיך. סרט מאוד קשה ועם זאת סרט מבריק עם רעיון מקורי ומדכא שמשאיר אותך עם הרבה מחשבות.
אם i stand alone יהיה ברמה של irreversible ו enter the void... סיכוי גדול שגספר נואה יהיה הבמאי האהוב עליי אחרי דייויד לינץ'.

Man Bites Dog
כמו irreversible, גם הסרט הזה מאוד קשה לצפייה. סרט מוקומנטרי על שלושה קולנוענים שמצלמים סרט דוקומנטרי על רוצח פסיכופט שמספר להם על הדרכים שבהן הוא רוצח ומתעלל בקורבנותיו במטרה להבין מה עובר במוחו, עם תיעודים של אותו רוצח מבצע רציחות והתעללויות קשות. סרט קשה עם הרבה הומור שחור, לא לבעלי לב חלש!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 05, 2012 3:35 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

נשמע מצויין , שניהם !
גספר נואו באמת שיחק אותה עם enter the void . במאי מבריק בליגה משלו!

נערך לאחרונה על ידי Ozerivarium בתאריך ש' אוקטובר 06, 2012 8:25 am, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 05, 2012 9:51 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

Ozerivarium כתב:
מעניין אותי לדעת מה לינץ' אוהב ;-)

:cheers:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוקטובר 06, 2012 5:06 am 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

The Dark Knight Rises
A decent action movie that is too long.
I'm sure I would enjoy it more if I had more interest in the Batman universe.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוקטובר 06, 2012 5:43 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

ראיתי בקולנוע את המאסטר, סרטו החדש של פול תומאס אנדרסון... וכלכך התאכזבתי.
המעטפת של הסרט באמת מדהימה אין מה להגיד, אם זה הפסקול שעליו אחראי ג'וני גרינווד, המשחק, הסינמטוגרפיה, הבימוי... אבל מבחינת תוכן, סרט כלכך ריקני ומשעמם... בלי שום אמירה או קצת ניסיון ליצור עניין בעלילה.
פשוט ניסיון לקטוף כמה שיותר פרסים בלי להשקיע שום מחשבה בתוכן של הסרט שיכל להיות מאוד מאוד מעניין אם רק היו מנסים לעשות איתו משהו במקום להשקיע כלכך במה שמסביב.
אכזבה גדולה.... שווה לצפות רק בגלל המשחק של חואקין פיניקס ופיליפ סימור הופמן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוקטובר 06, 2012 8:13 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

Axxon N כתב:
ראיתי בקולנוע את המאסטר, סרטו החדש של פול תומאס אנדרסון... וכלכך התאכזבתי.
המעטפת של הסרט באמת מדהימה אין מה להגיד, אם זה הפסקול שעליו אחראי ג'וני גרינווד, המשחק, הסינמטוגרפיה, הבימוי... אבל מבחינת תוכן, סרט כלכך ריקני ומשעמם... בלי שום אמירה או קצת ניסיון ליצור עניין בעלילה.
פשוט ניסיון לקטוף כמה שיותר פרסים בלי להשקיע שום מחשבה בתוכן של הסרט שיכל להיות מאוד מאוד מעניין אם רק היו מנסים לעשות איתו משהו במקום להשקיע כלכך במה שמסביב.
אכזבה גדולה.... שווה לצפות רק בגלל המשחק של חואקין פיניקס ופיליפ סימור הופמן.

דבריו של סיינטולוג אמיתי.

סתם אנחנו הולכים להקרנה בחצות הציפיות לא בשמיים ממילא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוקטובר 06, 2012 9:07 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

Sentient 6 כתב:
דבריו של סיינטולוג אמיתי.

חחחחחח הרגת אותי

שמע אם זה לא היה של פול תומאס אנדרסון הייתי מתייחס לזה כמו כל סרט רגיל... אבל הציפיות היו ממש גבוהות גם בגלל השחקנים.
היה גם מבאס ללכת לזה עם המשפחה.... די מביך לראות עם המשפחה שלך סרט עם הרבה ציצים ומין... למרות שהם כבר התרגלו מאז ברונו חח
אני חייב לציין אבל שלמרות האכזבה היו בסרט כמה סצינות מבריקות ביותר, בעיקר בזכות העבודה הפנומנלית של חואקין פיניקס.

תהנו! מעניין אותי מה תהיה דעתך על הסרט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 07, 2012 5:27 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

המאסטר... טוב דבר ראשון היה השם של הסרט ואז אני הסתכלתי על חבר שלי והוא הסתכל עליי ואז סימנו אחד לשני כזה בתופים באוויר "פם, פם פם פםםםם" כי ציפינו שיהיה מטאליקה אבל לא היה וחברה שלי הסתכלה עליי במבט כזה של "יא זוג הומואים ענקיים". עכשיו שהוצאנו את זה מהדרך...

יש לי שלוש נקודות על הסרט
א'. על הסרט עצמו, היה סוחף לגמרי וחסר פואנטה בו זמנית. אני אישית הבנתי שהמסר של הסרט הוא שלכל אדם יש אדון, לא משנה כמה הוא חושב שהוא חופשי ושכשכל שאתה יותר חופשי ומנותק ופרוע המחיר שאתה משלם כבן אנוש ויצור עם תודעה עצמית הוא גדול יותר. לא סרט כזה שנשאר איתך ממש כמה שהוא מעולה.
ב'. ככל שהשנים עוברות אני מתחיל לחשוב שחואקין פיניקס סובל מעודף כרומוזומים. מה שכן הוא עשה לפי העצה של קירק לזרוס מרעם טרופי ולא הלך על מפגר עד הסוף, רק חלקית ויש מצב שהוא יראה מזה אוסקר. הופעה די מפחידה ומשכנעת בטירוף, הרגשתי שהוא משחק ערס שכונתי כזה וזה היה מטריד ביותר. היה מצחיק דרך אגב אם הוא היה תופס את אמא של דוריס באחיזת חנק בסוף, הוא עושה את זה כל הסרט ממילא, מזה עוד פעם אחת...
ג'. אני שונא לשלם כסף כדי לראות זקנות ערומות!!! זו פעם שניה כבר השנה אחרי wanderlust וזה לא יקרה שוב!!! אף פעם!!!

עכשיו שאלה... גם אתה ראית את העיניים של איימי אדמס נהיות שחורות שהיא התנתה את קוול? היא לא שחקנית עד כדי כך טובה נכון?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 07, 2012 5:55 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

גם אני הבנתי את מה שאתה הבנת על הסרט... רעיון נחמד לסרט, אבל צריך שהסרט יגיע לאנשהו...

בקשר לשאלה... אחד הקטעים היותר טובים בסרט! אני מניח שהבנת את זה... זה היה כאילו מנקודת המבט של פרדי, כמו שיחת הטלפון בסוף או הנשים הערומות במסיבה.
אבל איימי אדמס היא סבבה חח

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 07, 2012 6:11 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

איימי אדמס היא זיקית וצריך לתת לה קרדיט, זו שחקנית שטיפסה מתחתית הזבל של ה-straight to dvd עד לאוסקרים. היחידה שאני יכול לחשוב עליה שעשתה את זה גם זו אנג'לינה ג'ולי אבל היא איומה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוקטובר 13, 2012 11:04 am 
שגריר הפרוגרסיב
סמל אישי של המשתמש

ראיתי שני סרטי אקשן מעולים השבוע. הראשון, Safe עם ג'ייסון סטאטהם המלך, במרכז העלילה ילדה סינית בעל זכרון ויכולת מתמטית מדהימה שגורמת למאפיה הרוסית,הסינית ולחבורת שוטרים מושחתים להילחם על שירותיה. ג'ייסון סטאטהם זה שינסה לבוא לעזרתה.

השני, Stolen, סרט מצוין עם ניקולאס קייג' שמגלם גנב לשעבר שמשתחרר מהכלא ומגלה כי הבת שלו נחטפה והחיים שלה תלויים בו. הרבה אקשן ,סצינות מפתיעות ומשחק טוב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוקטובר 20, 2012 1:43 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

ניק קייג' ממשיך להידרדר אל הזבל. הוא במשא ומתן מתקדם לככב ברימייק ל-left behind, גירסת קולנועית נוספת לספרים נוצריים שמתארים חבורה של אנשים שנשארו על כדור הארץ אחרי העלייה השמיימה, the rapture ומנסים למצוא את הדרך שלהם לגן עדן. קירק קמרון החולרע שטוף מוח משנות ה80 כיכב בגירסה המקורית לסרטים שיצאה ב2001. התקציב יהיה 15 מיליון ואוונג'ליסטים ירוצו בהמוניהם לראות את זה.
ניקולס קייג' תרתי משמע נשאר מאחור.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוקטובר 22, 2012 7:45 pm 
דרימיסט שרוף
סמל אישי של המשתמש

תמונה
היט-גירל מקיק אס 2, הנה המקור:
http://www.comicbookmovie.com/fansites/ ... gnet_31262

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 2332 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117  הבא

כל הזמנים הם UTC

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 20 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

עבור ל:  
מופעל על-ידי phpBB® Forum Software © phpBB Group
מבוסס על phpBB.co.il - פורומים בעברית. כל הזכויות שמורות © 2008 - phpBB.co.il.