YtseJammers Israel

מועדון המעריצים הרשמי של דרים ת'יאטר בישראל
עכשיו ו' מרץ 29, 2024 2:26 pm

כל הזמנים הם UTC

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 308 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 12, 13, 14, 15, 16  הבא

מי לוקחת?
ספרד 22%  22%  [ 6 ]
אנגליה 7%  7%  [ 2 ]
ברזיל 11%  11%  [ 3 ]
איטליה 0%  0%  [ 0 ]
הולנד 7%  7%  [ 2 ]
גרמניה 26%  26%  [ 7 ]
ארגנטינה 22%  22%  [ 6 ]
צרפת 0%  0%  [ 0 ]
פורטוגל 4%  4%  [ 1 ]
אחר 0%  0%  [ 0 ]
סך הכל הצבעות : 27
מחבר הודעה
הודעהפורסם: א' יולי 11, 2010 8:58 am 
בריל!
סמל אישי של המשתמש

במונדיאל הזה יש עד היום 144 שערים. במונדיאל הקודם הובקעו 147 שערים- לא הבדל גדול...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 11, 2010 9:31 am 
דרימיסט שרוף
סמל אישי של המשתמש

זה בעיקר בזכות גרמניה.
אבל היא אפשר להוציא אף נבחרת מהסטטיסטיקה וכל הכבוד להם שהם "הצילו" את המצב מבחינת שערים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 11, 2010 10:34 am 
שגריר הפרוגרסיב
סמל אישי של המשתמש

ציטוט:
ספרד היא קבוצה שתוקפת, כל הזמן תוקפת. היא מגיעה למצבים בלי סוף, אבל חוץ מוייה אף אחד לא כבש! עד היום היא עפה מכל תחרות מוקדם בגלל הגנה מחוררת, והיום יש לה הגנת ברזל והיא מחזיקה בכדור בצורה אבסולוטית (דבר שלא מפריע לה להגיע למצבים ליד השער) שאפילו הגרמנים לא הצליחו ואני חושב שלא ניסו בכלל, ללחוץ בשטח הספרדי ולחלץ את הכדור מהרגליים שלהם.

בעיטות לשער לא מראות על שום דבר, צ'אבי אלונסו יכול לבעוט 10 פעמים במשחק מ-40 מטר, אז אומר שספרד משחקת התקפי? אתה יודע מה אתה יכול לעשות עם הסטטיסטיקה הזאת...

ספרד לא תוקפת, היא מתעסקת בלסרס ולעקר את המשחק, להחזיק את הכדור בלי לאיים על השער, ולכן רק וייה כבש כי הוא היחיד שעשה כמה הברקות אישיות (חלקן בנבדל כמו הגול מול פורטוגל שכל העולם ראה איך חצי גוף של וייה מעבר להגנה הפורטוגזית). יש לה הגנה חזקה מאד, 2 קשרים אחוריים והיא מתגוננת עם לפחות 7 שחקנים אם לא יותר, כך שהתקפית היא ממש לא, זאת אשליה שאתה והעדר פיתחתם.

הופ הולנד!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 11, 2010 3:30 pm 
דרימיסט מתקדם

טל רודס כתב:

הופ הולנד!

:yes: :yes:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 11, 2010 9:13 pm 
שגריר הפרוגרסיב
סמל אישי של המשתמש

עוד גמר עם כדורגל משמים, עד שהגיעה המסירה המבריקה של פבריגאס לאיניסטה שגמר עניין. רובן בעצמו יכול היה להכריע את המשחק להולנד עם שתי החמצות ענקיות, ראמוס בעצמו עם 2 הזדמנויות מעולות, אבל ראינו יותר בושידו מאשר כדורגל, לדעתי שיא כרטיסים צהובים במשחק גמר (השופט איבד שליטה בשלב מוקדם מאד) - שיפוט גם חלש מאד של ווב שנכנע להצגות ולצלילות הספרדיות וכל פעם שהייתה עבירה הולנדית קופצים עליו 5 ספרדים כדי להפעיל לחץ פסיכולוגי והוא לא עושה שום דבר.

דבר אחד חיובי מהגמר, תומס מולר הוא מלך השערים של המונדיאל!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 11, 2010 9:22 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

אני לא מסכים שהשופט איבד את השליטה, הוא שפט טוב ברוב המשחק.
הולנד שיחקה בול כמו ספרד כל 90 הדקות הראשונות והם ניטרלו אחת את השנייה.
לספרד יש את משחק ההגנה-על-כל-המגרש הכי טוב שראיתי לקבוצה אי פעם (חיובי). הם גם אחת הקבוצות הכי בכייניות שראיתי בחיים (שלילי)
סה"כ אני שמח בשביל אינייסטה כי הוא שחקן מצויין, יותר טוב מרוב הפרימדונות של ספרד. ראמוס וקסיאס במשחק מעולה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 11, 2010 9:30 pm 
שגריר הפרוגרסיב
סמל אישי של המשתמש

אינייסטה מצוין אבל גם אחד מגדולי הצוללנים והרמאים, לא הפסיק ליפול ולהתחזות היום במשחק, כמו שמלמדים בספרד. אגב הגול של ספרד הגיע מהקרן שההולנדים לא קיבלו אחרי שגם פבריגאס וגם קסיאס נגעו בכדור של סניידר בבעיטה החופשית, אבל מישהו ידבר על זה? עוד טעות שיפוט חמורה. הבכיינות הספרדית פשוט מחליאה!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 11, 2010 9:39 pm 
דרימיסט שרוף
סמל אישי של המשתמש

אני מסכים עם ניר שהקבוצות נטרלו אחת את השניה לחלוטין, ספרד שחקה טוב יותר בחלק מהזמן וגם להולנד היו את הדקות שבהן היא הייתה טובה יותר.
טל אתה יכול לשנוא את ספרד כמה שאתה רוצה ולטעון כביכול לשער שהוגש להם על מגש זהב בגלל טעויות של ווב ולטעון שמעלימים מזה עין...בוא נגיד שהאדום שהולנד קיבלה לא היה היחיד שמגיע לה.
השטות המכוערת של רובן שהמשיך לשחק אחרי השריקה לנבדל הייתה צריכה לזכות אותו בצהוב שני...על זה אתה לא מדבר?
כמו שהפרשן חזה - משחק מאוד שקול עם יתרון קל לספרד...כמו שהתמנון הארור הזה חזה...כמו שהרבה אנשים צפו מראש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 11, 2010 9:47 pm 
בריל!
סמל אישי של המשתמש

איזה גמר מגעיל שמסמל פחות או יותר את המונדיאל המגעיל הזה. חוץ מכמה תצוגות של גרמניה, ועוד שני משחקים אולי, לא ראינו כדורגל בכלל.
לפחות ספרד לקחה אם כבר... הולנד בכלל לא הגיעה למשחק היום והתעסקו בעיקר בלכסח ולבכות לשופט. ספרד התעסקו בעיקר באיך לא לספוג ובלהתבכיין לשופט. והשופט עלוב למדי נתן למשחק לברוח מוקדם מאוד מהידיים שלו.
מזל שלא היו גם פנדלים, זה היה ממשיך לנצח....
נתראה ביורו הבא בתקווה לכדורגל קצת יותר מלהיב. נו עכשיו נשאר רק קטמון :haha:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 11, 2010 9:59 pm 
שגריר הפרוגרסיב
סמל אישי של המשתמש

ציטוט:
טל אתה יכול לשנוא את ספרד כמה שאתה רוצה ולטעון כביכול לשער שהוגש להם על מגש זהב בגלל טעויות של ווב ולטעון שמעלימים מזה עין...בוא נגיד שהאדום שהולנד קיבלה לא היה היחיד שמגיע לה.

לא שונא, אני פשוט לא חלק מהגלורי האנטרס שעכשיו קופצים לבריכת הנצחון בכיכר רבין. מה עם האדום לפויול אחרי שתפס את רובן בדרך לכיבוש ברחבה? האם רובן היה צריך ליפול בשביל שווב יוציא צהוב שני? כנראה שכן, כי כשהשחקן הספרדי נפל אז הייטינחה קיבל צהוב שני בדיוק על אותו הדבר.

טוב שנגמר המונדיאל ומתחילה בעוד קצת יותר מחודש הליגה הטובה בעולם. את היורו הגרמנים חייבים לקחת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 11, 2010 10:21 pm 
דרימיסט מתקדם

pugi כתב:
טל רודס כתב:

הופ הולנד!

:yes: :yes:

uf holland :(

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 11, 2010 10:31 pm 
דרימיסט שרוף
סמל אישי של המשתמש

טל רודס כתב:
ציטוט:

לא שונא, אני פשוט לא חלק מהגלורי האנטרס שעכשיו קופצים לבריכת הנצחון בכיכר רבין. מה עם האדום לפויול אחרי שתפס את רובן בדרך לכיבוש ברחבה? האם רובן היה צריך ליפול בשביל שווב יוציא צהוב שני? כנראה שכן, כי כשהשחקן הספרדי נפל אז הייטינחה קיבל צהוב שני בדיוק על אותו הדבר.

טוב שנגמר המונדיאל ומתחילה בעוד קצת יותר מחודש הליגה הטובה בעולם. את היורו הגרמנים חייבים לקחת.

ומה עם השער של ג'ף הרסט? למה פסלו לישראלביץ' גול בטדי? להחזיר את קולינה!
יאללה טעויות שיפוט היו ויהיו, בטח אם הן גבוליות כמו שאתה נותן. אם אפשר לצמצם טעויות (הוק-איי על הקו, עוד שופט רחבה) מה טוב, אבל זה לא יחסל את טעויות השיפוט. וגם רפורמה בפיפ"א לא.
טל, אני האחרון שיקפוץ לכיכר, גם אני כמוך לא מת על הקטע הזה של "הקבוצה של המדינה" (אני מת שמכבי כדורסל, שאותה אני אוהד, תפסיק להיות כזו) אבל אתה מתקשה לעניות דעתי להפריד בין היכולות האובייקטיביות של הספרדים (שהוכיחו גם היום שהם הכדורגלנים המוכשרים בעולם) לבין האהדה שרוכשים לה אנשים מישראל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 11, 2010 10:59 pm 
שגריר הפרוגרסיב
סמל אישי של המשתמש

אני אישית לא מסוגל לעודד נבחרת או קבוצה שהבכיינות, הצלילות והרמאות היא חלק משמעותית מהדרך שלה לנצח. אמרתי שאינייסטה וצ'אבי ופבריגאס ודוד וייה וטורס ופיקה הם לא שחקנים גדולים? אני נהנה מאד לראות אותם משחקים, חבל רק שהרבה מהם משלבים כל כך הרבה לכלוך וחוסר ספורטיביות במשחק. אחד השיאים היום היה תיקול נקי של ואן בומל על אינייסטה שצלל על הקו וכאשר ראה שהשופט לא קנה את ההצגה, הוא פתאום התאושש מהר ורץ כדי להעיף את ואן בומל. שחקן גדול אינייסטה אבל גם צוללן גדול. חבל שעל הדברים האלה התקשורת לא מדברת, חבל שאופ"א לא מענישה צוללים סדרתיים כמו בוסקסטס שההתחזות שלו במשחק מול אינטר ללא ספק מחייבת פסלון אוסקר (אבל את אדוארדו המסכן הם כן ניסו להעניש אבל הערעור של ארסנל הצליח), חבל שאופ"א לא מנחה את השופטים להפסיק לקנות כל צלילה והתחזות , חבל שאופ"א לא מנחה את השופטים להתחיל להוציא צהובים לשחקנים שמפעילים על השופטים לחץ פסיכולוגי בלתי פוסק - לא יכול להיות שכל עבירה שתישרק, יקפצו ישר על השופט חצי מההרכב של ספרד , גם אם העבירה היא הכי חמורה אז השופט לא צריך את "העזרה והדרבון" מהשחקנים והוא יחליט מה שיחליט.
אחד הצדיקים הספרדים הוא פויול שידוע כשחקן חזק מאד, הוא לפחות הוגן ולא צולל ומתעסק ברמאויות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 12, 2010 6:15 am 
דרימיסט שרוף
סמל אישי של המשתמש

אולי אם הולנד לא היו משחקים באגרסיביות מוגזמת עד פראית (העבירה של דה יונג על צ'אבי אלונסו, עוד שחקן שאני חושב שמגיע לו קצת קרדיט על פיירפליי) אז השופט לא היה מעניש על כל כניסה.
אבל עזוב, אתה מעלה על נס נושא די שולי בכדורגל. זכותך המלאה להתעלם מהעובדה שמשחק הכדורגל הוא קצת יותר ממי מתחזה פחות (גם בליגה האנגלית יש מתחזים) וגם אולי אולי מי משחק כדורגל יפה לעין. אתה כמובן תגיד שספרד שיחקה בונקר במשך כל שבעת משחקיה, אז אני אתן את גרמניה כדוגמא, ששיחקה הכי קרוב שיש למשחק הספרדי, שבנוי על הבנה עיוורת בין השחקנים והנעת כדורגל מהירה. כן, גם לספרד הנוכחית היה קשה ליישם את מה שהיא הנחילה לכדורגל האירופי, בעיקר בגלל שדל-בוסקה חשש לעלות עם פברגאס/דויד סילבה/פדרו במקום אחד האחוריים (לטעמי כי היה חסר לו את מרקוס סנה העצום). אני גורס שאתה דווקא יכול להזדהות עם הכדורגל הספרדי, שלא משנה את המשחק שלו בהתאם ליריבה (גרמניה) ולא מוכן להקריב את העקרונות שעליהם התחנכו דורות של כדורגלנים רק כדי להשיג ניצחון (ברזיל). הספרד הם אומת הכדורגל היחידה שאומרת בריש גלי: "זה הכדורגל שלנו, ואנחנו נפסיד או ננצח איתו, אבל לעולם לא נשנה אותו".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 12, 2010 6:20 am 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

:haha: בוסקטס דפק הצגה בדקה הראשונה אתמול, חשבתי אני בתיאטרון. מה הוא באמת חשב, שהשופט יוציא אדום בדקה הראשונה?

בין המשחק הקשיח ששני הקבוצות שיחקו לבין ההצגות של ספרד, אני חושב שהשופט עשה עבודה לא רעה בכלל, לא נקייה, אבל אני לא חושב שאתם או שופט אחר היו שופטים אחרת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 12, 2010 6:26 am 
בריל!
סמל אישי של המשתמש

טל רודס כתב:
אני אישית לא מסוגל לעודד נבחרת או קבוצה שהבכיינות, הצלילות והרמאות היא חלק משמעותית מהדרך שלה לנצח. אמרתי שאינייסטה וצ'אבי ופבריגאס ודוד וייה וטורס ופיקה הם לא שחקנים גדולים? אני נהנה מאד לראות אותם משחקים, חבל רק שהרבה מהם משלבים כל כך הרבה לכלוך וחוסר ספורטיביות במשחק. אחד השיאים היום היה תיקול נקי של ואן בומל על אינייסטה שצלל על הקו וכאשר ראה שהשופט לא קנה את ההצגה, הוא פתאום התאושש מהר ורץ כדי להעיף את ואן בומל. שחקן גדול אינייסטה אבל גם צוללן גדול. חבל שעל הדברים האלה התקשורת לא מדברת, חבל שאופ"א לא מענישה צוללים סדרתיים כמו בוסקסטס שההתחזות שלו במשחק מול אינטר ללא ספק מחייבת פסלון אוסקר (אבל את אדוארדו המסכן הם כן ניסו להעניש אבל הערעור של ארסנל הצליח), חבל שאופ"א לא מנחה את השופטים להפסיק לקנות כל צלילה והתחזות , חבל שאופ"א לא מנחה את השופטים להתחיל להוציא צהובים לשחקנים שמפעילים על השופטים לחץ פסיכולוגי בלתי פוסק - לא יכול להיות שכל עבירה שתישרק, יקפצו ישר על השופט חצי מההרכב של ספרד , גם אם העבירה היא הכי חמורה אז השופט לא צריך את "העזרה והדרבון" מהשחקנים והוא יחליט מה שיחליט.
אחד הצדיקים הספרדים הוא פויול שידוע כשחקן חזק מאד, הוא לפחות הוגן ולא צולל ומתעסק ברמאויות.

:cry: :cry:
אבל פויול מלך העולם!! איזה גדול שהוא וצבי רצו עם דגל קטלוניה, חזק מאוד! מראה כמה ספרד התקדמה, גם פוליטית, עם השנים.
העבירה של דה יונג הייתה מהמכוערות שנראו במונדיאל הזה וחייבה אדום ואגרוף לפנים שלו! אבל את זה כמובן שטל ידחיק כי הוא לא רואה דברים כאלה.... ראייה סלקטיבית זה תמיד נחמד, בטח בכדורגל שכולם רואים את אותו הדבר, אבך איכשהו תמיד חושבים אחרת.
יאללה חזרה לכדורסל שזה בלי ספק הספורט היותר איכותי, מעניין ואינטנסיבי שיש בעולם :metal: וגם שם ספרד אלופה :whistle:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 12, 2010 7:09 am 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

אתה יודע למה כדורגל תמיד יהיה יותר מעניין מכדורסל?
בכדורסל אין (או כמעט ואין) את הדרמות שיש בכדורגל. 8 נקודות ב18 שניות לא קורות כל יום, החלפת הובלה בדקות הסיום זה לא דרמה. 95% מהפעמים הקבוצה עם השחקנים היותר טובים תנצח. כמות המשחקים שמסתיימים בהפרש של סל היא הרבה יותר פחות מכמות משחקי הכדורגל שמסתיימים בהפרש של שער. תראה את ההתרגשות בעולם סביב המונדיאל. אין תחרות כדורסל שאפילו מתקרבת לזה.
אני אסייג ואומר שיש הרבה משחקי כדורגל משעממים, אבל צריך לדעת במה לצפות :)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 12, 2010 7:18 am 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

"ניצחון הכדורגל היפה"
http://mondial.walla.co.il/?w=/3762/1706388

:haha: :haha: :haha: :haha:

עד כמה צבוע אפשר להיות?
אינטר זוכה באירופה, זה דוחה. קבוצה שקוראים לה ספרד שמשחקת עם חצי חלוץ זוכה בגביע עולם, זה כדורגל יפה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 12, 2010 7:49 am 
שגריר הפרוגרסיב
סמל אישי של המשתמש

ציטוט:
העבירה של דה יונג הייתה מהמכוערות שנראו במונדיאל הזה וחייבה אדום

חייבה אדום בהחלט, עבירה מכוערת ביותר.

ציטוט:
מראה כמה ספרד התקדמה, גם פוליטית, עם השנים

ממש התקדמה, 20 אחוזי אבטלה, נראה אותם עוד מעט כשהמדינה תפשוט רגל והם יבואו לאנג'לה מרקל שתציל אותם. מקווה שמרקל לא תלווה להם שקל, הגרמנים לא צריכים לשלם עבור הכלכלות החולות של אירופה :-)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 12, 2010 8:20 am 
דרימיסט שרוף
סמל אישי של המשתמש

DivineComedy כתב:
"ניצחון הכדורגל היפה"
http://mondial.walla.co.il/?w=/3762/1706388

:haha: :haha: :haha: :haha:

עד כמה צבוע אפשר להיות?
אינטר זוכה באירופה, זה דוחה. קבוצה שקוראים לה ספרד שמשחקת עם חצי חלוץ זוכה בגביע עולם, זה כדורגל יפה.

בשורה התחתונה אני מתקשה לחשוב על קבוצות ששיחקו מול ספרד ושיחקו במערך פחות הגנתי ממנה.
אסייג ואומר שכן, דל בוסקה היה חייב להעיז יותר במונדיאל הזה. ניחא, הוא אף פעם לא זה שייצג את הכדורגל הספרדי היפה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 308 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 12, 13, 14, 15, 16  הבא

כל הזמנים הם UTC

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 29 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

עבור ל:  
מופעל על-ידי phpBB® Forum Software © phpBB Group
מבוסס על phpBB.co.il - פורומים בעברית. כל הזכויות שמורות © 2008 - phpBB.co.il.