YtseJammers Israel

מועדון המעריצים הרשמי של דרים ת'יאטר בישראל
עכשיו ו' מרץ 29, 2024 4:38 am

כל הזמנים הם UTC

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 308 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3, 4, 5 ... 16  הבא

מי לוקחת?
ספרד 22%  22%  [ 6 ]
אנגליה 7%  7%  [ 2 ]
ברזיל 11%  11%  [ 3 ]
איטליה 0%  0%  [ 0 ]
הולנד 7%  7%  [ 2 ]
גרמניה 26%  26%  [ 7 ]
ארגנטינה 22%  22%  [ 6 ]
צרפת 0%  0%  [ 0 ]
פורטוגל 4%  4%  [ 1 ]
אחר 0%  0%  [ 0 ]
סך הכל הצבעות : 27
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ה' יוני 10, 2010 8:44 pm 
דרימיסט שרוף
סמל אישי של המשתמש

הנה זה בא, הנה זה מגיע.
לפני 8 שנים הייתי בקורס מד"צים משמינית הגמר והלאה, לפני 4 שנים הייתי בקורס חובשים. ועכשיו שום דבר לא יעצור אותי - אני הולך לראות מלא משחקים, כולל המשעממים שבהם.
זה המקום שלכם לדבר על המשחקים, הפייבורטיות שלכם, מראדונה, הכשלונות, ההצלחות, ההפתעות וכמובן הכוכב האמיתי של כל העסק - הוו-וו-זלה. אותה זמבורה ארורה שהולכת להרוס לנו את החיים, ואת השמיעה לכל מי שהחליט לטוס לראות כדורגל ביבשת השחורה.
בעיניי ספרד תלויה רק בעצמה, אם היא משחקת טוב אף אחד לא יכול לעצור אותה. אחריה כל הנבחרות, למעט צפון קוריאה וכאלו, יכולות להגיע לרבע הגמר ומעלה.
יהיה אפילו מעניין לדבר על דעיכתו של כדורגל הנבחרות, ואיך מתמודדים עם כך שליגת האלופות הופכת לאט לאט לאירוע המרכזי בכדורגל העולמי. לטעמי עדיין משהו במונדיאל, העובדה שזה באמת לעיני כל העולם, הופך אותו למשהו מיוחד ויוצא מן-הכלל.
בהצלחה לכולם, חוץ מברזיל...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 10, 2010 8:54 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

אני רוצה לראות את אנגליה לוקחת, אני חושב שפעם ראשונה זה 20 שנה, באמת יש לה סיכוי. אין לי גם בעייה עם צרפת או גרמניה. אני לא רוצה שנבחרות מדרום אמריקה ייקחו וגם לא איטליה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 10, 2010 9:00 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

אני חושב שספרד תיקח... בכל זאת, פייבוריטית.
אני אשמח אם זאת תיהיה כל נבחרת חוץ מברזיל ואיטליה!

אח שלי זכה בהגרלה של פיפ"א וזכה ב-4 כרטיסים לשני משחקים.
הוא יראה את איטליה - ניו זילנד ועוד משחק בשמינית גמר.
הוא גם רוצה לקנות עוד כרטיסים... :whistle:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 10, 2010 9:20 pm 
דרימיסט שרוף
סמל אישי של המשתמש

אני עם ספרד מאז ומתמיד..

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 10, 2010 11:49 pm 
שגריר הפרוגרסיב
סמל אישי של המשתמש

כולם בכל העולם מהמרים על ספרד אבל יש לי הרגשה שהיא לא תזכה. בתור מישהו אובייקטיבי הייתי מהמר על ברזיל, אבל בתור אוהד המנשפט אני תמיד מהמר על גרמניה גם כשהם באים כאנדרדוג ועם הרבה פצועים אבל הרבה צעירים מבטיחים (בגילאים הצעירים הנבחרת הגרמנית אלופת אירופה). חצי גמר מונדיאל 2006, גמר יורו 2008 ונקווה שב-2010 הגרמנים יניפו את הגביע למרות שזאת תהיה סנסציה ענקית כי אף אחד לא מאמין בזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 11, 2010 7:02 am 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

וואי אני כזה לא בעניינים ...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 11, 2010 9:06 am 
בריל!
סמל אישי של המשתמש

ספרד תיקח והמונדיאל הזה ייזכר כאחד המשעממים, והרעשניים שנראו אחרי איטליה 90

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 11, 2010 3:59 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

Good first game, the south african defense is pathetic, they should've got 3 goals in the first half only, other stronger teams will grind them.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 11, 2010 4:40 pm 
דרימיסט שרוף
סמל אישי של המשתמש

בהתחלה חשבתי שנתקע לי זבוב ברמקולים של הטלי... אוי הוו-ווזלות האלה פשוט נוראיות.
משחק די מהנה, אפילו התרגשתי בגול של דרא"פ, בכל זאת - זה נראה כאילו באמת מאוחדים שם סביב הנבחרת. ברמה המקצועית היו הגנות שערורייה, הנבחרת המארחת בכלל נראית ברמה נמוכה ביותר, למעט הברקות של כמה שחקנים בחלק הקדמי (מסיללה חלש מאוד, את מי שזה מעניין). מכסיקו די איכזבה אותי, הפתיחה שלה דווקא הראתה שמדובר בנבחרת שבאה לצנן את ההתלהבות ולשחק מסודר ובאמת היה עניין של זמן עד שהיה מגיע שער. ברגע שהאפריקאים כבשו מכסיקו נכנסה לפאניקה והפקירה את החלק האחורי.
אה, ערוץ 1 פשוט מזעזע. אם על מטאליקה עושים תביעה ייצוגית, פה צריך לעשות וועדת חקירה ממלכתית. ממש גניבה ממעביד הסיפור הזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 11, 2010 7:25 pm 
שגריר הפרוגרסיב
סמל אישי של המשתמש

רן תירשם לאתר הזה: http://www.tvcatchup.com/
ותראה כמו בן אדם עם שדר אנגלי ב- ITV או BBC. יש לאתר הזה גם דף מיוחד לאייפון שדרכו אפשר לצפות בשידורי טלויזיה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 11, 2010 8:14 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

הרשמה אפשר לעשות רק מUK

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 11, 2010 10:34 pm 
שגריר הפרוגרסיב
סמל אישי של המשתמש

DivineComedy כתב:
הרשמה אפשר לעשות רק מUK

סורי, לא ידעתי שזה מוגבל רק לכתובות IP של אנגליה.  אם אוכל להציע אלטרנטיבה אחרת אז האתר הכי טוב לדעתי לשידורי ספורט באינטרנט (כל ענפי הספורט המובילים): www.myp2p.eu , צריך להוריד 2-3 תוכנות כמו Sopcast, TVU, Veetle , ואז הולכים ללינקים של כל משחק וצופים וכמובן שאפשר לחבר את הלפטופ לטלויזיה ולראות כמו מלכים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 12, 2010 7:17 am 
בריל!
סמל אישי של המשתמש

אז אחרי ההתלהבות של כולם בפתיחה, באו צרפת ואורוגואי והראו איזה כדורגל מצפה לנו במונדיאל הזה- פחדני, הגנתי, מכוער ומלא בווזווזלות המזהמות סביבתית האלה! אפילו עידוד לא שומעים, כמה מגעיל יכול המונדיאל הזה להיות?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 12, 2010 7:26 am 
דרימיסט שרוף
סמל אישי של המשתמש

מתן, אולי תסביר למה אתה חושב מראש שהמונדיאל הזה יהיה חלש? הרי היורו האחרון היה אחד הטורנירים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 12, 2010 7:39 am 
בריל!
סמל אישי של המשתמש

Mars Volter כתב:
מתן, אולי תסביר למה אתה חושב מראש שהמונדיאל הזה יהיה חלש? הרי היורו האחרון היה אחד הטורנירים.

יש הבדל גדול בין היורו לגביע העולמי. הרי לפי המשוואה שלך היורו האחרון היה אמור להיות קטסטרופה, כי המונדיאל שלפניו היה נוראי.
אני רואה את הנבחרות שהגיעו לאליפות הזאת, וחוץ מכמה נבחרות אירופיות שבאמת הראו כדורגל ביורו האחרון, אני לא רואה שום סיכוי לנבחרת אחרת שתפתיע בגדול או שתציג כדורגל התקפי ויפה לעין. הכדורגל העולמי מחוץ לאירופה, בטח מי שמגיע כאנדרדוג מושפע בצורה מוחלטת מהגל בכדורגל של הגנה הגנה ועוד הגנה, ולכן קבוצות קודם כל שומרות על השער שלהם לפני שהן מחפשות את השער של היריבה , וזה מה שראינו אתמול. אפילו הקבוצה היחידה בעולם שיכולה להראות כדורגל איכותי ברמה גבוהה, ברזיל,הגיעה בהרכב הגנתי יותר מתמיד.
חוץ מזה- אני בטוח ששחקנים על המגרש לא מסוגלים לשחק נורמאלי עם הווזווזלות האלה- הם רגילים לעידוד אמיתי ולא לעדר של זבובי ענק שמקיפים את כולם בסראונד- זה אחד הרעשים הכי מעצבנים ששמעתי בימי חיי, והרי כל מי שצופה באליפות אפריקה הבין שזה מה שיהיה במונדיאל הזה.
אני מקווה שהקהל של אנגליה והולנד ועוד מדינות יתחילו לעודד עידוד אמיתי ושהמארגנים יעיפו את הכלי הארור הזה החוצה.
הלוואי ואתבדה, אני חובב כדורגל כל חיי ואני אהיה הראשון לשמוח אם המונדיאל הזה יהיה משובח, אבל בשיל זה צריך להבקיע גולים. משחק של 1:1 או 0:0 עם הרבה מצבים לא עושה לי את זה, אני רואה כדורגל כדי לראות גולים!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 12, 2010 7:48 am 
דרימיסט שרוף
סמל אישי של המשתמש

ארגנטינה?
חוף השנהב?
אנגליה? (לא הייתה ביורו האחרון)
סה"כ אי אפשר להגיד ש-2 המשחקים הראשונים היו "יווניים" באופיים. גם אורוגוואי שלא הגיע להרבה מצבים, לא סגרה את המשחק, פשוט שיחקה גרוע. אולי חוץ מקבוצות שיישחקו מול הנבחרות הבאמת חזקות, אני לא רואה מצב שמאמנים יבואו להסתגר בצורה מגעילה.
יש לי תחושה שאתה עוד overwhelmed ממעלליו של מוריניו השנה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 12, 2010 7:51 am 
שגריר הפרוגרסיב
סמל אישי של המשתמש

כנראה שמתן שכח שמונדיאלים בד"כ מתחילים בצורה מעפנה. אל תדאג מתן יש פה מספיק קבוצות שבאו לשחק כדורגל ובקרוב תראה את ארגנטינה,ברזיל,ספרד,גרמניה,אנגליה,חוף השנהב,גאנה ואחרות. לצערנו נפלנו אתמול על צרפת שהיא נבחרת באמת עלובה בשנים האחרונות ואורוגוואי שבאה לשחק על תיקו אתמול. אם היה אפשר לא להעלות אף קבוצה מהבית הזה לשלב הבא, הייתי שמח.
ציטוט:
יש הבדל גדול בין היורו לגביע העולמי. הרי לפי המשוואה שלך היורו האחרון היה אמור להיות קטסטרופה, כי המונדיאל שלפניו היה נוראי.

המונדיאל הקודם היה מדהים, היורו קצת פחות. לגבי הווזוולות, מסכים שזה פשוט נוראי אבל בטח לא נורא כמו לשמוע את דני נוימן,עמית הורסקי ורן בן שמעון משדרים מונדיאל יחד עם איכות תמונה עלובה של הערוץ הראשון :-)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 12, 2010 10:09 am 
בריל!
סמל אישי של המשתמש

טל רודס כתב:
כנראה שמתן שכח שמונדיאלים בד"כ מתחילים בצורה מעפנה. אל תדאג מתן יש פה מספיק קבוצות שבאו לשחק כדורגל ובקרוב תראה את ארגנטינה,ברזיל,ספרד,גרמניה,אנגליה,חוף השנהב,גאנה ואחרות. לצערנו נפלנו אתמול על צרפת שהיא נבחרת באמת עלובה בשנים האחרונות ואורוגוואי שבאה לשחק על תיקו אתמול. אם היה אפשר לא להעלות אף קבוצה מהבית הזה לשלב הבא, הייתי שמח.
ציטוט:

המונדיאל הקודם היה מדהים, היורו קצת פחות. לגבי הווזוולות, מסכים שזה פשוט נוראי אבל בטח לא נורא כמו לשמוע את דני נוימן,עמית הורסקי ורן בן שמעון משדרים מונדיאל יחד עם איכות תמונה עלובה של הערוץ הראשון :-)

המונדיאל הקודם היה מדהים? :wow: טל כרגע איבדת אותי לגמרי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 12, 2010 10:19 am 
שגריר הפרוגרסיב
סמל אישי של המשתמש

בהחלט מדהים, המון שערים וכדורגל מהנה למרות שאיטליה זכתה (לא הגיע לה אבל זה עניין אחר).
אצלי הזכרון בסדר :-)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 12, 2010 10:20 am 
בריל!
סמל אישי של המשתמש

Mars Volter כתב:
ארגנטינה?
חוף השנהב?
אנגליה? (לא הייתה ביורו האחרון)
סה"כ אי אפשר להגיד ש-2 המשחקים הראשונים היו "יווניים" באופיים. גם אורוגוואי שלא הגיע להרבה מצבים, לא סגרה את המשחק, פשוט שיחקה גרוע. אולי חוץ מקבוצות שיישחקו מול הנבחרות הבאמת חזקות, אני לא רואה מצב שמאמנים יבואו להסתגר בצורה מגעילה.
יש לי תחושה שאתה עוד overwhelmed ממעלליו של מוריניו השנה.

בקשר לארגנטינה- הלוואי והם יצליחו איפה שאותה נבחרת עם אותו מאמן נכשלה בעבר הלא רחוק.
אנגליה לא הייתה ביורו האחרון בגלל שהם קבוצה כל כך אטרקטיבית נכון?
חוף השנהב? מתי הם עברו שלב במונדיאל?
אני מדבר מהרגשה אישית, לא מעובדה מוגמרת. המשחק של צרפת, ששוב יש לה סגל מדהים לטעמי אבל מאמן עלוב, זו רק ההתחלה, ולכן החששות שלי מתחילות להתגשם. אורוגוואי סגרה את המשחק אחרי שהיא ראתה שאין לה סיכוי להגיע לשער של צרפת בלי לפתוח את מרכז השדה שלה- וב 20 דקות האחרונות זה היה ממש בונקר שלהם.
מעלליו של מוריניו זה המשך של אותה אליפות אירופה עלובה שבה יוון לקחה את הגביע. הוא לא המציא את הכדורגל המכוער וה"יעיל" מהסוג הזה. זו אג'נדה בכדורגל שמחזיק בה בין השאר החבר אבי רצון של הגנה לפני התקפה, של קודם כל לא לספוג ואח"כ לחשוב על להבקיע- מצטער אבל אני לא מסוגל לראות כדורגל כזה, זה הכל.  

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 308 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3, 4, 5 ... 16  הבא

כל הזמנים הם UTC

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 18 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

עבור ל:  
מופעל על-ידי phpBB® Forum Software © phpBB Group
מבוסס על phpBB.co.il - פורומים בעברית. כל הזכויות שמורות © 2008 - phpBB.co.il.