YtseJammers Israel

מועדון המעריצים הרשמי של דרים ת'יאטר בישראל
עכשיו ש' אפריל 27, 2024 9:14 pm

כל הזמנים הם UTC

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 308 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  הבא

מי לוקחת?
ספרד 22%  22%  [ 6 ]
אנגליה 7%  7%  [ 2 ]
ברזיל 11%  11%  [ 3 ]
איטליה 0%  0%  [ 0 ]
הולנד 7%  7%  [ 2 ]
גרמניה 26%  26%  [ 7 ]
ארגנטינה 22%  22%  [ 6 ]
צרפת 0%  0%  [ 0 ]
פורטוגל 4%  4%  [ 1 ]
אחר 0%  0%  [ 0 ]
סך הכל הצבעות : 27
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ה' יולי 08, 2010 10:29 am 
שגריר הפרוגרסיב
סמל אישי של המשתמש

ציטוט:
טל, אני חושב שהקביעה שלך שספרד מניעה את הכדור סתם היא קצת מוזרה. סה"כ כל קבוצת כדורגל בגלקסיה צריכה את הכדור, כמו שהגרמנים הבינו אתמול, כדי להבקיע צריך את הכדור. הספרד פשוט מעולים בזה, ולכן הכדור אצלם כל הזמן. וגם אל תשכח שגרמניה עד 5 דקות לפני השער הגנה עם 7-8 שחקנים, כפי שאמר אלי אוחנה לא מזמן ואני מאוד מסכים איתו - אין פתרון יצרתי לבונקר. גם אם משחקים על האגפים ובועטים מרחוק, זה לא אומר שבהכרח תבקיע. הספרד עושים את מה שכל קבוצה שמתקשה לפצח הגנה מעובה עושה - מניעה כדור.
באמת שלהגיד משהו כמו שספרד בכוונה מניעה כדור במרכז המגרש, ולא מנסה באמצעות ההנעה הזו להגיע לשער, אלא לבזבז זמן היא מגוכחת.

רן, תשווה את זה לברצלונה ותבין שאני צודק. הם מחזיקים את הכדור לא בשביל להתקיף אלא בשביל להרדים, לעקר ולסרס את היריבה, בעוד ברצלונה תוקפת בחמת זעם עם 4-5 שחקנים, אצל נבחרת ספרד תוקפים 2 שחקנים וזהו, כל השאר עסוקים להתגונן במערך שכולל 2 קשרים אחוריים כמו צ'אבי אלונסו ובוסקטס. גרמניה לא עשתה בונקר, היא ניסתה לשחק כדורגל כשהיה לה את הכדור, ספרד לעומתה עסוקה באחזקת כדור אופטית ולא תכליתית שלא מביאה למצבים. אם יש מישהו שעשה בונקר זה ספרד שמחזיקה את הכדור לא בשביל להבקיע אלא להתיש את היריבה, בדיוק כמו סגנון הטניס המגעיל של רפאל נדאל מהקו האחורי שנועד להתיש את היריב ולא לנצח בסטייל. זכותם לשחק כך אבל שלא יבואו ויבלבלו את השכל איזה "כדורגל גדול" של נבחרת ספרד והשוואות לקרויף וברצלונה כי זה מגוחך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 08, 2010 10:32 am 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

למרות שלעומת ההופעה, המשחק אתמול לא ממש עניין אותי (אפילו ווילסון התעניין יותר ושאל פעמיים את הקהל מה התוצאה), יש דבר אחד בדיון הזה שאני כן מסכים איתו מאוד. גרמניה הפכה את המונדיאל הזה להרבה יותר מוצלח. לא כל מונדיאל רואים קבוצה כובשת 3 רביעייות בכדורגל יפה מול קבוצות טובות. כמובן שבמונדיאל זה לא מספיק וספרד המשעממת שכולם פה קטלו עד המשחק אתמול, עלתה וממש לא במפתיע.
עכשיו זה יהיה גמר של הונלד הפוקסיונרית מול ספרד המשמימה. אמרתי שאם ספרד עוברת את גרמניה אז היא גם תיקח. אין סיבה שזה לא יקרה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 08, 2010 11:17 am 
שגריר הפרוגרסיב
סמל אישי של המשתמש

אתה צודק ניר ולצערי גם לי נראה שספרד תיקח.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 08, 2010 12:55 pm 
דרימיסט שרוף
סמל אישי של המשתמש

אני רוצה ברשותכם להסתכל 4 שנים קדימה מהיום...אבל להישאר עם נבחרת גרמניה.
תסתכלו על הסגל הצעיר מאוד יחסית של הנבחרת הזאת ותראו איזו קבוצה של שחקנים מעולים!
סאמי חדירה, פיליפ לאהם, מנואל נויר, ג'רום בואטנג, מסוט אוזיל, טוני קרוס, תומאס מולר...עוד ארבע שנים הם יהיו בטופ של הטופ אחרי שהם יבשילו וישתפשפו קצת...תראו מה הקבוצה הצעירה והלא מאוד מנוסה הזאת
השיגה במונדיאל הזה - תחשבו מה יהיה עוד שנים של צבירת ניסיון ושיפור יכולות.
לדעתי לנבחרת הזאת יש עתיד מאוד מבטיח.
לפחות יותר מהתמנון הנביא, פול:
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3916921,00.html

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 08, 2010 1:17 pm 
שגריר הפרוגרסיב
סמל אישי של המשתמש

למה 4 שנים? עוד שנתיים יש יורו באוקראינה ופולין ואכן הם יהיו משופשפים יותר. העיקר שבאלאק לא יהיה חלק יותר מהנבחרת הזאת כדי שלא יוכל לעצור את ההתקדמות של הצעירים הנפלאים שלנו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 09, 2010 11:23 am 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

http://sports.walla.co.il/?w=//1705489

מעולה!!! השופט הכי טוב בעולם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 09, 2010 11:32 am 
שגריר הפרוגרסיב
סמל אישי של המשתמש

ilai fields #7 כתב:

כמה מפתיע שאתה אומר את זה כשמדובר בשופט הבית של מנצ'סטר יונייטד. פבריגאס ורובין ואן פרסי ייצגו את ארסנל בגמר, טורס את ליברפול, דוד סילבה את מנצ'סטר סיטי והווארד ווב ייצג את מנצ'סטר יונייטד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 09, 2010 11:36 am 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

חחחחחחחחחחחחחחחח :roll:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יולי 10, 2010 6:24 am 
בריל!
סמל אישי של המשתמש

טל רודס כתב:
ilai fields #7 כתב:

כמה מפתיע שאתה אומר את זה כשמדובר בשופט הבית של מנצ'סטר יונייטד. פבריגאס ורובין ואן פרסי ייצגו את ארסנל בגמר, טורס את ליברפול, דוד סילבה את מנצ'סטר סיטי והווארד ווב ייצג את מנצ'סטר יונייטד.

:haha: אפשר לחשוב שראינו שופט יותר טוב במונדיאל הזה. אולי מתצוגות השיפוט הגרועות שראיתי בצורה גורפת בכל המשחקים כמעט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יולי 10, 2010 8:36 am 
שגריר הפרוגרסיב
סמל אישי של המשתמש

וקודם לגמר, יערך היום המשחק הכל כך מיותר על המקום השלישי, כאשר שתי הנבחרות רוצות לחזור הביתה אחרי שהפסידו בחצי הגמר. הדבר החיובי היחיד במשחק הזה זאת האפשרות של מירוסלב קלוזה להשוות את שיא הכיבושים של רונאלדו במונדיאלים (אם יכבוש אחד הערב), ואפילו לעבור. מקווה שנבחרת גרמניה תשחק על קלוזה ושנוכל שוב ליהנות מתומס מולר הילד הנפלא בן ה-20.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יולי 10, 2010 9:39 am 
בריל!
סמל אישי של המשתמש

טל רודס כתב:
וקודם לגמר, יערך היום המשחק הכל כך מיותר על המקום השלישי, כאשר שתי הנבחרות רוצות לחזור הביתה אחרי שהפסידו בחצי הגמר. הדבר החיובי היחיד במשחק הזה זאת האפשרות של מירוסלב קלוזה להשוות את שיא הכיבושים של רונאלדו במונדיאלים (אם יכבוש אחד הערב), ואפילו לעבור. מקווה שנבחרת גרמניה תשחק על קלוזה ושנוכל שוב ליהנות מתומס מולר הילד הנפלא בן ה-20.

לפחות תוכל שוב לחזות בקבוצת האהובה לפני שהם הולכים הביתה :whistle:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יולי 10, 2010 11:19 am 
שגריר הפרוגרסיב
סמל אישי של המשתמש

הקבוצה האהובה שבזכותה נזכור את המונדיאל, לא חבורת הזבל מקטלוניה ומדריד או הפוקסיונרים מארץ השפלה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יולי 10, 2010 8:36 pm 
שגריר הפרוגרסיב
סמל אישי של המשתמש

עוד משחק נפלא במונדיאל וכמובן שגם בו גרמניה משתתפת, 3:2, הרבה הזדמנויות לשני הצדדים וגרמניה עם חצי הרכב מנצחת את ההרכב הכי חזק של אורוגוואי הנהדרת שלא הייתה רחוקה מלהשוות בשנייה האחרונה עם בעיטת עונשין של פורלאן המצוין. את הגמר מחר אני אראה כמובן אבל כדורגל כזה יצירתי ויפה אני בטוח שלא נראה שם.

אפשר לסכם כבר, זה אחד המונדיאלים הגרועים שהיו ,יחד עם איטליה 90, ושוב כמו ב-2006 הוא ייזכר בזכות גרמניה ולא בזכות האלופה שתהיה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יולי 10, 2010 8:49 pm 
דרימיסט שרוף
סמל אישי של המשתמש

מי שם משחק ידידות באמצע המונדיאל? :whistle:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 11, 2010 6:56 am 
בריל!
סמל אישי של המשתמש

טל רודס כתב:
עוד משחק נפלא במונדיאל וכמובן שגם בו גרמניה משתתפת, 3:2, הרבה הזדמנויות לשני הצדדים וגרמניה עם חצי הרכב מנצחת את ההרכב הכי חזק של אורוגוואי הנהדרת שלא הייתה רחוקה מלהשוות בשנייה האחרונה עם בעיטת עונשין של פורלאן המצוין. את הגמר מחר אני אראה כמובן אבל כדורגל כזה יצירתי ויפה אני בטוח שלא נראה שם.

אפשר לסכם כבר, זה אחד המונדיאלים הגרועים שהיו ,יחד עם איטליה 90, ושוב כמו ב-2006 הוא ייזכר בזכות גרמניה ולא בזכות האלופה שתהיה.

טל אתה ליצן החצר, זה אייקון במיוחד בשבילך :jester:
אתה פוסט אחרי פוסט נלחמת איתי לגבי האיכות של המונדיאל. שאני מגזים ומעוות רק כי ספרד משחקת חרא. עכשיו כשגרמניה התעופפה כששיחקה כמו הנוער של בית"ר טובורק מול ספרד, פתאום המונדיאל הזה הוא הגרוע מאז איטליה 90? :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha:

אחלה משחק היה אתמול- זה מה שקורה כשקבוצות משחקות התקפי, ולא מחפשות איך לשמור על תוצאה ולגנוב גול!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 11, 2010 7:34 am 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

אירוני שאם זה אחד המונדיאלים הגרועים אז זה בגלל ספרד שעלתה עם 1-0 -ים עד הגמר :haha:

אבל בלי קשר אני חושב שזה אחד המונדיאלים הטובים (למרות המשחק של ספרד), ממש נהניתי ממנו, בעיקר מההצגות של גרמניה ומהבעיטות בתחת שקיבלו כל הפייבוריטיות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 11, 2010 8:00 am 
שגריר הפרוגרסיב
סמל אישי של המשתמש

ציטוט:
מחפשות איך לשמור על תוצאה ולגנוב גול!

מה שספרד של דביל-בוסקה עושה במהלך הטורניר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 11, 2010 8:26 am 
בריל!
סמל אישי של המשתמש

טל רודס כתב:
ציטוט:
מחפשות איך לשמור על תוצאה ולגנוב גול!

מה שספרד של דביל-בוסקה עושה במהלך הטורניר.

איזה שטויות אתה מדבר. עכשיו אני בטוח שאתה מוטה עד הסוף! זה שהנבחרת של ספרד לא משחקת כדורגל טוב זה רק בגלל שהם מגיעים למצבים ולא כובשים! אבל הם מחפשים את השער כמעט בכל משחק, כל המשחק. אתה לא רואה את זה כי לא בא לך לראות. הרי כולם מטומטמים ורק טל (ואבי רצון) מבינים עניין מה? אתם רואים את מה שכוווווווווווווווווולם לא מסוגלים לראות, פששש.
זה מונדיאל לא רע, אבל בהחלט לא מונדיאל טוב! הקודם אפילו היה יותר גרוע! זה מה שהכדורגל ההגנתי המכוער עושה למשחק. ספרד משחקת הגנתי? איך מגנים בדיוק כשהכדור נמצא 60-70% מהזמן ברגליים שלך תסביר לי?
עזוב טל אין כאן ויכוח בכלל מי הקבוצה של העשור האחרון- 70% הצלחה או אפילו קצת יותר בעשר שנים האחרונות, תן לי עוד נבחרת שמסוגלת להתמודד עם זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 11, 2010 8:52 am 
שגריר הפרוגרסיב
סמל אישי של המשתמש

המונדיאל הקודם היה טוב יותר, אני חושב שהיו בו יותר שערים (לא עשיתי בדיקה למען האמת, אז תקן אותי אם אני טועה מבחינת כמות השערים). ספרד משחקת הגנתי, 2 קשרים אחוריים, הנעת כדור שמסרסת את המשחק ולא מנסה לייצר איומים על השער אלא להרדים את היריבה ואת הצופים. כמה מצבים הם מגיעים? אם היו מגיעים להרבה מצבים, היו גם כובשים כמו גרמניה, אבל יש בנבחרת מאמן שפשוט מסרס את השחקנים היצירתיים.

מי זה כווווווווווווולם? העדר שישב שבעה אחרי שבערסה הושפלה בחצי גמר ליגת האלופות?

גרמניה מסוגלת להתמודד עם זה ואם תעשה 10 מפגשים בין גרמניה לספרד אני משוכנע ששתיהן תנצח 5 פעמים האחת את השנייה. עוד מעט צ'אבי,פויול,אלונסו,קפדוילה ואחרים יעברו את שיאם ו/או יפרשו מהנבחרת הספרדית ואז נראה את דור ההמשך. בגרמניה העתיד נראה מעולה עם כל הצעירים שעלו מהנבחרת הצעירה ואני אהיה מאד מאוכזב אם גרמניה לא תזכה ביורו 2012 שיערך בפולין ואוקראינה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 11, 2010 8:55 am 
בריל!
סמל אישי של המשתמש

טל- קצת סטיסטיקה כדי שתבין קצת כמה אתה תלוש מהמציאות:
גרמניה כבשה 16 שערים (שאין ספק שזה נתון אדיר וזה כולל את המשחק אתמול) מתוך 102 בעיטות לשער, מתוכם 42 הלכו למסגרת. גרמניה ספגה 5 שערים בנוסף.
ספרד כבשה 7 שערים בלבד (שזה בהחלט נתון שלא מתאים לנבחרת הזאת) אבל היא עשתה את זה מתוך 103 בעיטות לשער, מתוכם 40 למסגרת!! והיא ספגה רק 2 שערים בנוסף.
אז שתי קבוצות בעטו אותו מספר בעיטות לשער, אותו מספר בעיטות למסגרת, ההבדל היחיד הוא במספר השערים שהובקעו, וקצב המשחק שכאן אני מסכים איתך שגרמניה שיחקה בקצב הרבה יותר טוב. אבל זה מפיל את כל התיאוריה הקלושה שאתה מנסה לבנות לך על ספרד!
ספרד היא קבוצה שתוקפת, כל הזמן תוקפת. היא מגיעה למצבים בלי סוף, אבל חוץ מוייה אף אחד לא כבש! עד היום היא עפה מכל תחרות מוקדם בגלל הגנה מחוררת, והיום יש לה הגנת ברזל והיא מחזיקה בכדור בצורה אבסולוטית (דבר שלא מפריע לה להגיע למצבים ליד השער) שאפילו הגרמנים לא הצליחו ואני חושב שלא ניסו בכלל, ללחוץ בשטח הספרדי ולחלץ את הכדור מהרגליים שלהם.
אז צא ולמד ידידי, צא ולמד :metal: :metal:
יאלללה ספרד יש מונדיאל לקחת הערב!!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 308 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  הבא

כל הזמנים הם UTC

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 138 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

עבור ל:  
מופעל על-ידי phpBB® Forum Software © phpBB Group
מבוסס על phpBB.co.il - פורומים בעברית. כל הזכויות שמורות © 2008 - phpBB.co.il.