YtseJammers Israel

מועדון המעריצים הרשמי של דרים ת'יאטר בישראל
עכשיו ש' אפריל 27, 2024 5:18 pm

כל הזמנים הם UTC

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 308 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16  הבא

מי לוקחת?
ספרד 22%  22%  [ 6 ]
אנגליה 7%  7%  [ 2 ]
ברזיל 11%  11%  [ 3 ]
איטליה 0%  0%  [ 0 ]
הולנד 7%  7%  [ 2 ]
גרמניה 26%  26%  [ 7 ]
ארגנטינה 22%  22%  [ 6 ]
צרפת 0%  0%  [ 0 ]
פורטוגל 4%  4%  [ 1 ]
אחר 0%  0%  [ 0 ]
סך הכל הצבעות : 27
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ג' יולי 06, 2010 9:03 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

לא יודע, יש הטוענים שלהולנד יש חלוץ... אני עדיין מחפש אותו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 06, 2010 9:10 pm 
שגריר הפרוגרסיב
סמל אישי של המשתמש

Mars Volter כתב:
אפרופו מולר טל, אכן קרוס הוא זה שיחליפו מחר...

מעניין מאד יהיה לראות את קרוס בעמדה של מולר.

בינתיים שמעתי מחבריי בגרמניה שבאלאק לא מתכנן עדיין לפרוש מהנבחרת. האמת די נמאס לי מבאלאק הלוזר שלא זכה בשום דבר בנבחרת וכבר לא מתאים לה. אני מאד מקווה שיוגי לא יחזיר אותו אחרי המונדיאל, באלאק כבר מבוגר ומיצה את עצמו ברמות האלה והצעירים הוכיחו שיש על מי לסמוך. חבל יהיה לעשות צעד אחורה ולהחזיר את באלאק לנבחרת וחס וחלילה לתת לו להיות הקפטן. תודה לבאלאק על הכל אבל בנבחרת הוא מיצה את עצמו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 07, 2010 7:51 pm 
דרימיסט שרוף
סמל אישי של המשתמש

אני רושם את זה בדקה ה-62, שלא תגידו שאני מתבכיין שספרד הפסידה.
כל העולם פשוט עושה ניצול ציני בפילוסופיית המשחק הספרדי, שמתקיפה בכל מחיר כמעט. היום ספרד נקבעה כנבחרת הטובה בעולם by far. מצחיק שדווקא הנבחרת שהוגדרה ע"י מרבית האנשים כטובה ביותר במונדיאל היא זו שמוכיחה את זה. שווינשטייגר משחק כמו ילדה מול צ'אבי ואלונסו, על מסוט אוזיל אני שוקל להכריז נעדר.

כמובן שבעוד כמה דקות גרמניה תבקיע ואני אשתוק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 07, 2010 8:28 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

אז אל תשתוק....
למרות שלגרמניה היה מונדיאל פי מיליון יותר טוב מספרד, במשחק הזה ספרד עלו עליהם בכל פרמטר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 07, 2010 8:34 pm 
שגריר הפרוגרסיב
סמל אישי של המשתמש

גרמניה לא שיחקה טוב אבל ספרד הנבחרת הטובה בעולם? בלאונן אולי. אל תיתנו ל-2 בעיטות של אלונסו מרחוק להראות שספרד הגיעו ליותר מדי הזדמנויות, לגרמנים היו הזדמנויות טובות אבל ספרד פשוט כרגיל החזיקה יותר בכדור ויצרה את האשליה האופטית . שוב פעם הכדורגל ההגנתי והטקטי מנצח אבל בטח על זה בריל לא יתבכיין. פנדל ברור על אוזיל לא נשרק במחצית הראשונה אבל זה לא מפתיע, כי העבירה לא נעשתה על דוד וייה.

הלוואי והיה אפשר לבטל את המשחק המיותר על המקום השלישי, למרות שאני מאחל לקלוזה שישחק וישבור את שיא הכיבושים של רונאלדו במונדיאלים.

תודה לגרמניה על מונדיאל ענק, הם האלופים האמיתיים מבחינתי, גם אם חובבי הכדורגל והגלורי האנטרס לא יזכרו את השערים והכדורגל הנפלא. Danke Jogi!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 07, 2010 8:46 pm 
דרימיסט שרוף
סמל אישי של המשתמש

טל רודס כתב:
גרמניה לא שיחקה טוב אבל ספרד הנבחרת הטובה בעולם? בלאונן אולי. אל תיתנו ל-2 בעיטות של אלונסו מרחוק להראות שספרד הגיעו ליותר מדי הזדמנויות, לגרמנים היו הזדמנויות טובות אבל ספרד פשוט כרגיל החזיקה יותר בכדור ויצרה את האשליה האופטית . שוב פעם הכדורגל ההגנתי והטקטי מנצח

בארץ אולי בצורת, אבל בלונדון החומר דופק את המוח הא? 8-)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 07, 2010 8:49 pm 
שגריר הפרוגרסיב
סמל אישי של המשתמש

ציטוט:
אבל בלונדון החומר דופק את המוח הא?

מעולם לא נגעתי בסיגריה ובטח לא בחרא אחר. בדיוק כמו במונדיאל 2006 גרמניה באה לשחק כדורגל והפסידה בחצי הגמר לנבחרת ששלחה שני שחקנים וחצי למעלה, שיחקה עם 2 קשרים אחוריים והחזיקה את הכדור בעיקר לעייף ולהרדים את היריבה. אין להשוות בין זה לבין הכדורגל של ברצלונה שמשחקת כדי לכבוש, הכדורגל של נבחרת ספרד נועד לסרס את היריבה. אני ממש לא רוצה שספרד תזכה כי פשוט לא מגיע להם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 07, 2010 8:50 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

סלח לי טל, אבל אתה מדבר כמו פאנבוי של גרמניה.
ספרד כן הגיעו ליותר הזדמנויות. וגם שלטו הרבה יותר בכדור.
והכדורגל של ספרד ממש לה היה "הגנתי" היום. אבל אולי זאת הדרך שלך להגיד שהיתה לה הגנה הרבה יותר טובה מגרמניה...
ופנדלים שלא נשרקו אתה יכול למצוא בשני הצדדים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 07, 2010 8:57 pm 
בריל!
סמל אישי של המשתמש

VIVA ESPANIA
על אפכם ועל חמתכם של כל האבי רצונים שמגיבים כאן :haha: :haha: הקבוצה הכי טובה בעולם נתנה בראש לגרמניה הגדולה, שנראתה כמו קבוצת נוער ליד השחקנים האדירים של ספרד.
רק מזל והחמצות ענקיות של הספרדים הצילו את הגרמנים מתבוסה צורבת.
שימותו הקנאים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 07, 2010 8:58 pm 
שגריר הפרוגרסיב
סמל אישי של המשתמש

שלטו יותר בכדור כן, שליטה אופטית שלא תורגמה להרבה מצבים, אלא רק אחרי שיוגי זרק את גומז למערכה והוציא את קדירה והגרמנים שלחו כל מה שהם יכולים קדימה (בדיוק כמו נגד סרביה). אני לא יודע כמה כדורגל אתה רואה אבל זה בהחלט כדורגל טקטי והגנתי, כשאתה שולח 2.5 שחקנים קדימה בתור שיטה, וברור שהם סגרו היטב את גרמניה, כי כשמתגוננים עם 7 שחקנים (2 מתוכם קשרים אחוריים) אז קשה לפתח משחק.

לא נראה לי שהולנד מסוגלים לעצור את הכדורגל המסרס של דל-בוסקה אבל אני אשמח אם הולנד ינצחו בגמר מצידי משער עצמי של דוד וייה בדקה ה-95.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 07, 2010 8:59 pm 
שגריר הפרוגרסיב
סמל אישי של המשתמש

ציטוט:
הקבוצה הכי טובה בעולם

הנה הנדב יעקובי של הפורום הגיע...

והנה הודעה שחבר שלי כתב בפורום כדורגל ואני פשוט מסכים איתו
ציטוט:
מי שמשווה את האופן שבו ספרד משחקת לאיך שברצלונה משחקים, פשוט עושה עוול גדול לכדורגל של ברצלונה... זה שהספרדים מחזיקים ב-60 אחוז ויותר מהזמן בכדור, לא אומר שמדובר באותו סגנון, באותו קצב, באותה השתתפות של שחקנים בהתקפה. ספרד מגיעה להתקפות עם 3 שחקנים בלחץ, הכי רחוק בעולם מ"הכדורגל של קרויף".

אגב מעניין שאף אחד לא ציין פה את האדום שהגיע לראמוס על הדריכה על פודולסקי, על אותו דבר בדיוק ריברי קיבל אדום בליגת האלופות השנה רק לפני חודשיים וקצת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 07, 2010 9:32 pm 
שגריר הפרוגרסיב
סמל אישי של המשתמש

לפחות יש משהו שיכול להעלות כרגע חיוך
תמונה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 07, 2010 9:50 pm 
דרימיסט שרוף
סמל אישי של המשתמש

ציטוט:
לא שיחקנו מספיק באומץ במחצית הראשונה.

פיליפ לאהם
ציטוט:
מניעה את הכדור כל כך טוב שאי אפשר להפריע לה בזה.

יואכים לב
ציטוט:
רגע לפני הגמר פשוט לא שיחקנו, אין לי מושג איך זה קרה. כל המשחק פשוט רדפנו אחרי הכדור.

בסטיאן שווינשטייגר
ציטוט:
לא יצאנו מספיק קדימה היום, וכמעט שלא ייצרנו מצבים. כנראה היה חסר לנו קצת אומץ.

מנואל נוייר
ציטוט:
היינו עסוקים היום בעיקר בהגנה ולא יצאנו מספיק להתקפה

מירוסלאב קלוזה
ציטוט:
היום ראינו איך נראית נבחרת שנמצאת בטופ. אנחנו עדיין צריכים לעבוד כדי להגיע לרמה הזו

שוב שווינשטייגר, שלא ממש מדבר על גרמניה.

בקיצור - אם הם אמרו את זה, מי אנחנו שנתווכח?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 07, 2010 9:52 pm 
שגריר הפרוגרסיב
סמל אישי של המשתמש

מי אמר שהם אמרו את זה? ממתי הם מדברים עברית :-)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 08, 2010 1:17 am 
פלשקס
סמל אישי של המשתמש

הדבר היחידי שהיה היום בטופ אצל ספרד זה פויול, הספרדים צריכים לנשק לו את הרגליים אחרי שהבלם שלהם הוא היחיד שמצליח לשבור את נוייר (וגם התקרב לזה בתחילת המשחק), ועל זה ששמר על השער של ספרד בצורה יוצאת דופן.

מעבר לפויול הספרדים גם צריכים להודות לנבחרת גרמניה ששכחה שהיא נמצאת בחצי גמר גביע העולם. זה נראה כאילו שהם בכלל שכחו שהם על מגרש כדורגל ומה הם בכלל עושים שם.

היה משחק מאוד מאכזב, ציפיתי מהגרמנים להראות לספרדים מה זה, אבל הם הגיעו רדומים ומנומנמים, ופשוט נתנו לכל המשחק הזה לחלוף לידם. אם הם היו משחקים נגד נבחרת נורמלית, שלא משאירה את כל העבודה לחלוץ קטנטן שלא הפגין היום כמעט שום יכולת ושלא משאירה לבלם שלה להכניס את הגול היחיד, סביר להניח שהיינו רואים היום את נבחרת גרמניה מתפרקת וסופגת הרבה יותר משער בודד.

תמונות וקליפים של הגיטרות שלי.

תמונה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 08, 2010 6:56 am 
בריל!
סמל אישי של המשתמש

הגרמנים באו לעשות בונקר! החלטה טקטית שערורייתית של יוגי לב שפשוט התפוצצה לו בפנים! בדקה 70 הם הבינו שאם הם אל יתחילו לתקוף הם יפסידו, אז פתאום ראינו את גרמניה משחקת פתוח, ואז בגלל טעות איומה של פדרו לא נגמר 2:0 קליל! ההחמצות של הספרדים היו מסמרות שיער! 15 בעיטות לשער שחלק גדול מהן היו מצבים נוחים מאוד שפוספסו בגלל חוסר ריכוז של החלוצים הספרדים. פויול יכל לכבוש כבר בחצי הראשון וגם הוא החמיץ בצורה רשלנית. כמה מצבים היו לגרמנים כל המשחק? 3-4 ? פאטתי!
אני שמח שכל הקבוצות שהחליטו לבוא עם בונקר למשחק חטפו ועפו, גרמניה לא יכולה לשנות את דרך המשחק שלה למשחק אחד, בגלל היריבה שמולה. היא הייתה חייבת לשחק פתוח והתקפי כמו כל המשחקים האחרים שלה ולדעתי אז היא הייתה מנצחת! אבל המאמן שלה פחדן ולכן ספרד נראו 4 רמות מעל גרמניה.
ספרד הולנד זה גמר אדיר, אפילו התמנון הגרמני צפה את זה מראש :haha:  

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 08, 2010 8:05 am 
שגריר הפרוגרסיב
סמל אישי של המשתמש

ציטוט:
הגרמנים באו לעשות בונקר! החלטה טקטית שערורייתית של יוגי לב שפשוט התפוצצה לו בפנים! בדקה 70 הם הבינו שאם הם אל יתחילו לתקוף הם יפסידו, אז פתאום ראינו את גרמניה משחקת פתוח, ואז בגלל טעות איומה של פדרו לא נגמר 2:0 קליל! ההחמצות של הספרדים היו מסמרות שיער! 15 בעיטות לשער שחלק גדול מהן היו מצבים נוחים מאוד שפוספסו בגלל חוסר ריכוז של החלוצים הספרדים. פויול יכל לכבוש כבר בחצי הראשון וגם הוא החמיץ בצורה רשלנית. כמה מצבים היו לגרמנים כל המשחק? 3-4 ? פאטתי!
אני שמח שכל הקבוצות שהחליטו לבוא עם בונקר למשחק חטפו ועפו, גרמניה לא יכולה לשנות את דרך המשחק שלה למשחק אחד, בגלל היריבה שמולה. היא הייתה חייבת לשחק פתוח והתקפי כמו כל המשחקים האחרים שלה ולדעתי אז היא הייתה מנצחת! אבל המאמן שלה פחדן ולכן ספרד נראו 4 רמות מעל גרמניה.

אמרתי לך שאתה צריך להפסיק לעשן, זה לא טוב לבריאות :-)

איזה החלטה טקטית, ספרד משחקת כדי לסרס את היריבה, הנעת כדור עקרה במשך כל שלבי המשחק ולא הגיעו כמעט למצבים מסוכנים פרט ל-2 בעיטות של צ'אבי אלונסו מחוץ לרחבה. לראמוס הגיע אדום על הדריכה על פודולסקי (בדיוק כמו שריברי קיבל אדום) ולגרמניה הגיע פנדל על הדריכה מאחור על אוזיל. הדבר האחרון שאפשר להגיד על יוגי זה שהוא פחדן, הוא הנחיל סגנון התקפי ומרהיב עוד כשהיה העוזר של קלינסי במונדיאל הקודם.

אלמלא גרמניה, המונדיאל הזה היה נחשב הגרוע ביותר כמו מונדיאל 90. אפשר לספור על יד אחת את כמות המשחקים שנזכור מהמונדיאל הזה וגם ברובם גרמניה הייתה מעורבת. נקווה שהולנד תזיין את ספרד בגמר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 08, 2010 8:40 am 
דרימיסט שרוף
סמל אישי של המשתמש

טל רודס כתב:
אלמלא גרמניה, המונדיאל הזה היה נחשב הגרוע ביותר כמו מונדיאל 90. אפשר לספור על יד אחת את כמות המשחקים שנזכור מהמונדיאל הזה וגם ברובם גרמניה הייתה מעורבת. נקווה שהולנד תזיין את ספרד בגמר.

קביעה קצת מרחיקת לכת, אבל אני מסכים עם העיקרון
קנית אותי לגמרי, לא ראיתי יותר מידי משחקים של ספרד אבל בכל מקרה גם היא לא בדיוק הבריקה במונדיאל הזה - ונבחרת שהכוכב הנוצץ שלה (דויד וייה) פשוט הפך לבלתי נראה במשחק כל כך חשוב (זוכרים את ארגנטיה עם מסי?) פשוט לא ראויה לזכות בגביע העולם...או שהכוכב הנוצץ שלה לא שווה כלום - ומה זה אומר על הנבחרת?

הולנד לעומת זאת...אני מחזיק לה אצבעות שהיא תעשה לספרד את מה שהיא עשתה לברזיל רק שהכאפה הפעם באמת תהיה עם הצד המשפיל של היד - בתור נקמה על זה שספרד הרסה לי את החלום של לראות את גרמניה מול הולנד בגמר - הן באמת שתי הנבחרות הטובות בעולם, ספרד בעייני היא הנבחרת המצליחה אבל היא פשוט לא מעניינת (עם הכבוד שיש לי..ובהחלט יש לי כבוד כלפיהם).

אבל אני מודה - עם איך שגרמניה שיחקה אתמול הגיע לה להפסיד, זה שהגיע אדום לספרד ופנדל לגרמניה זה פשוט לא משנה את העובדה שהמשחק של גרמניה היה פשוט נוראי אתמול...הזכיר לי משחקים של נבחרת ישראל (וזה פחות או יותר אחד הדברים המעליבים שאפשר להגיד בכדורגל :jester: )

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 08, 2010 9:58 am 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

ufomatan כתב:
ספרד הולנד זה גמר אדיר, אפילו התמנון הגרמני צפה את זה מראש :haha:  

גם אני צפיתי את זה מראש! :P אמרתי עוד לפני שהמונדיאל התחיל שזה יהיה הגמר ושספרד ינצחו.
אני הולך עד הסוף עם ההימור הזה! אני רוצה שהספרדים ינצחו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 08, 2010 10:20 am 
דרימיסט שרוף
סמל אישי של המשתמש

ציטוט:
גרמניה מול הולנד בגמר - הן באמת שתי הנבחרות הטובות בעולם, ספרד בעייני היא הנבחרת המצליחה אבל היא פשוט לא מעניינת.

אני מבין שראית את המשחק על מסך LSD.

טל, אני חושב שהקביעה שלך שספרד מניעה את הכדור סתם היא קצת מוזרה. סה"כ כל קבוצת כדורגל בגלקסיה צריכה את הכדור, כמו שהגרמנים הבינו אתמול, כדי להבקיע צריך את הכדור. הספרד פשוט מעולים בזה, ולכן הכדור אצלם כל הזמן. וגם אל תשכח שגרמניה עד 5 דקות לפני השער הגנה עם 7-8 שחקנים, כפי שאמר אלי אוחנה לא מזמן ואני מאוד מסכים איתו - אין פתרון יצרתי לבונקר. גם אם משחקים על האגפים ובועטים מרחוק, זה לא אומר שבהכרח תבקיע. הספרד עושים את מה שכל קבוצה שמתקשה לפצח הגנה מעובה עושה - מניעה כדור.
באמת שלהגיד משהו כמו שספרד בכוונה מניעה כדור במרכז המגרש, ולא מנסה באמצעות ההנעה הזו להגיע לשער, אלא לבזבז זמן היא מגוכחת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 308 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16  הבא

כל הזמנים הם UTC

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 126 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

עבור ל:  
מופעל על-ידי phpBB® Forum Software © phpBB Group
מבוסס על phpBB.co.il - פורומים בעברית. כל הזכויות שמורות © 2008 - phpBB.co.il.