YtseJammers Israel

מועדון המעריצים הרשמי של דרים ת'יאטר בישראל
עכשיו ד' אפריל 24, 2024 10:40 am

כל הזמנים הם UTC

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 1109 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3, 4, 5 ... 56  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ה' דצמבר 13, 2007 4:27 pm 
דרימיסט שרוף
סמל אישי של המשתמש

אז כן כן אשכול הכדורסל הרשמי שלנו חוזר גם הוא

טוב אז: מכבי עדיין באותו חושך נוראי
אולי היום בערב היא תנסה להתאושש מול לה מאן

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 13, 2007 4:39 pm 
דרימיסט מתקדם
סמל אישי של המשתמש

אין על לשחק כדורסל!

בכל מקרה, מכבי בתקופה נוראית.
לפי דעתי, חסר מנהיג על המגרש, ביינום הוא פשוט חושך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 13, 2007 4:46 pm 
דרימיסט שרוף
סמל אישי של המשתמש

ועוד יש שמועות שירושלים רוצה אותו :o

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 13, 2007 4:47 pm 
דרימיסט מתקדם
סמל אישי של המשתמש

Idan_Floyd כתב:
ועוד יש שמועות שירושלים רוצה אותו :o

לא מבין למה :roll:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 13, 2007 5:46 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

ירושלים לא צריכה שחקן כמוהו.. יש לנו מספיק שחקנים טובים..

וכן!!!! שמכבי תפסיד גם היום.. השנה, הם לא אלופים.. סמי בכר גנב להפועל שנה שעברה את האליפות.. השנה, זה לא יקרה :evil: .. מכבי משחקים העונה גרוע.. השנה ב"ה ירושלים..

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 13, 2007 5:47 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

Arziv כתב:
אין על לשחק כדורסל!

חחח עידן איזה תמונה ... עזוב אותך תחליף

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 13, 2007 5:55 pm 
דרימיסט שרוף
סמל אישי של המשתמש

Ozerivarium כתב:
Arziv כתב:
אין על לשחק כדורסל!

חחח עידן איזה תמונה ... עזוב אותך תחליף

תאמת שזה היה רק נסיון, אני כבר יחזור לתמונה המקורית שלי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 13, 2007 11:16 pm 
דרימיסט שרוף
סמל אישי של המשתמש

אוייש פשוט בושה איך שהתנהל המשחק מבחינתה של מכבי.
הגנה פשוט קטסטרופה, וקושי רב בהתנהלות המשחק של מכבי
עוד מול קבוצה כמו לה מאן שעל הנייר זאת קבוצה
בכלל לא משמעותית. (מקום אחרון בבית).ועד שמכבי מקבלת בחסד 22 יתרון ברבע הרבעי
היא גם לא יכולה לשמור עליו כמו גדולים :)

לסיכום:
קטש זה לא מאמן
ביינום זה לא רכז
מכבי זה לא מכבי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 13, 2007 11:19 pm 
דרימיסט שרוף
סמל אישי של המשתמש

נו טוב. מכבי ניצחה היום בצרפת. כבר הובילה באיזה 30 הפרש ואיכשהו הצליחה שוב להירדם על המגרש וכמעט להפסיד. מה יהיה...
אבל בכל מקרה ברכות על הניצחון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 13, 2007 11:26 pm 
דרימיסט שרוף
סמל אישי של המשתמש

Idan_Floyd כתב:
לסיכום:
קטש זה לא מאמן
מכבי זה לא מכבי

אני לא מסכים. מה כולם התנפלו על קטש? יש לו חרא של שחקנים, מה הוא יכול לעשות?
אני חושב שמוקדם מדי לשפוט אותו. הוא עוד יראה לנו מה הוא שווה. גם שמיר בעונה שעברה התחיל לא טוב ובכל זאת לקח את גביע המדינה.
קצת סבלנות, רבותיי!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 13, 2007 11:36 pm 
דרימיסט שרוף
סמל אישי של המשתמש

Dead כתב:
Idan_Floyd כתב:
לסיכום:
קטש זה לא מאמן
מכבי זה לא מכבי

אני חושב שמוקדם מדי לשפוט אותו. הוא עוד יראה לנו מה הוא שווה. גם שמיר בעונה שעברה התחיל לא טוב ובכל זאת לקח את גביע המדינה.
קצת סבלנות, רבותיי!

בן אדם אני לא מסכים איתך...
הבן אדם כולה התחיל לאמן את הגליל, ששם העינינים הם דיי על אש נמוכה בייחס למכבי (אין יורולינג, אין את הקהל של נוקיה, אין את כול הבלאגן הזה) ואז בום
ישר עבר למכבי! מה קרהה?! הוא לפי דעתי צריך להתחכך ולהתפשף בעוד כמה קבוצות ואז להגיע למכבי..

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 13, 2007 11:46 pm 
דרימיסט שרוף
סמל אישי של המשתמש

Idan_Floyd כתב:
Dead כתב:
Idan_Floyd כתב:
לסיכום:
קטש זה לא מאמן
מכבי זה לא מכבי

קצת סבלנות, רבותיי!

בן אדם אני לא מסכים איתך...
הבן אדם כולה התחיל לאמן את הגליל, ששם העינינים הם דיי על אש נמוכה בייחס למכבי (אין יורולינג, אין את הקהל של נוקיה, אין את כול הבלאגן הזה) ואז בום
ישר עבר למכבי! מה קרהה?! הוא לפי דעתי צריך להתחכך ולהתפשף בעוד כמה קבוצות ואז להגיע למכבי..

אתה אולי צודק בקטע הזה, אבל מאוחר מדי. הוא במכבי וזאת עובדה. עכשיו הוא צריך להוכיח ואני מאמין בו. בסוף הוא יצא גדול וכולם יצטרכו לאכול את הכובעים שלהם, כמו שקרה כבר עם גרנט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 14, 2007 7:23 am 
שגריר הפרוגרסיב
סמל אישי של המשתמש

להבדיל מגרנט, קטש לא ממש כריזמטי מול התקשורת ולא יודע לעשות לעצמו יחסי ציבור טובים .חוץ מזה לקטש אין נסיון כמאמן, כדי לקחת על עצמו את הקבוצה הכי מלחיצה באירופה, מכבי תל אביב. אני חוזר ואומר מתחילת העונה שלמכבי יש חומר שחקנים טוב, אבל אין לה מאמן. הכל בנוי על אלתורים במשחק ההתקפה, אז אתמול בלות'נטאל קלע מול קבוצה חלשה מאד, אבל זה לא אומר שההתקפה של מכבי זורמת כי המשחק אתמול זה לא פקטור. ההגנה על הפנים, לספוג מלה-מאן 91 נקודות זה בושה כי זאת קבוצה של-80 נקודות בקושי מגיעה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 14, 2007 1:56 pm 
בריל!
סמל אישי של המשתמש

מה כולם מדברים על מכבי תל אביב? זה כל פאטתי! קבוצה שמנצחת בגלל שיש בה שחקנים מוכשרים וזה הכל! אין לה צורת משחק, אין בה תרגילים והגנה ברורה, אין רוטציה ואף אחד לא יודע מה התפקיד שלו- אין קבוצה יש אוסף שחקנים מוכשרים מאוד.
לצערי גם הפועל שלי לא נראית יותר טוב, הבלאגן חוגג וההתעקשות של דן שמיר להביא "מציאות" מארה"ב לא עובד.
סלוטר מבלה עם נערות ליווי ועף מהקבוצה (לדעתי מצאו אחלה סעיף להעיף אותו כי מקצועית הוא היה מעפן למרות ההטבעות היפות שלו :lol: ) קארי עושה רעשים של כדורסל אבל זה לא מספיק! רוברסון הגיע ולא זוכה לשום קרדיט.
מה הוא רוצה? להביא שחקן ולא לתת לו לשחק ולהעיף אותו ?התנהלות של שכונה! הגיע הזמן שדני קליין ישים את הרגל וישים סוף לנסיונות האלה.
אם יצליחו לרדת מהעץ ולהביא שני זרים טובים הפועל הולכת השנה לקחת אליפות, כי מבחינת ישראלים יש לנו את הסגל הכי טוב בליגה.
הקבוצות שהכי כיף לראות היום בליגה זה חולון ובני השרון- תענוג לראות את הקבוצות האלה רצות ומשחקות כדורסל התקפי ומעניין- שוב סקאוטינג טוב מאוד של אפי כמובן ושל דורסמן שלקחו שחקנים שהוכיחו את עצמם בליגה שלנו ולא הימרו על קוסמים מארה"ב.
אני חושב שהשנה תהיה ליגה מצויינת עם כדורסל טוב וחיובי, ונקווה שגם עם הפועל לא תיקח אליפות, זה לא יהיה של מכבי!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 14, 2007 2:10 pm 
דרימיסט מתקדם

טוב סלוטר שוחרר מסיבות כאלה ואחרות ועכשיו חייבים מחליף דחוף אם אנחנו רוצים ריבאונד פה ושם, כי ארנולד ששון ומרקוביץ' זה לא פרונטליין קטלני מבחינה הגנתית בו נגיד ככה... אממ גם רוברסון אני מאמין ישוחרר בקרוב. ירשולים צריכים רכז, ומהר, כי חג'ג' לא יכול לעשות הכל לבד, ובאוורס הוא לא פיתרון. צריך להביא רכז, וצריך להביא גבוה משמעותי שישתלט על הצבע ברוב המשחק. אוסטין הוזכר כמועמד אבל לא יגיע, בואו נחכה ונראה מה שמיר יעשה.

בינתיים מכבי עם עוד ניצחון לא משנכע, אבל נראית טוב בהרבה מהיכולת בליגה... אולי זה בגלל שחולון והשרון קבוצות טובות מלה מאן? לא ברור... נראה מה קורה נגד אשקלון במחזור הבא בליגת העל. מצידה של ירושלים חייבים לשמור על הבית במשחק הבית ביול"ב נגד דן בוס, כדי להמשיך להתברג בצמרת הבית שלה ביול"ב, המיקום חשוב, ולכן דירוג גבוה יהיה משמעותי בהמשך. צריך להמשיך לשמור על הבית ולקוות אולי לגנוב ניצחון בזאדאר או קזאן שלא מרשימות במיוחד השנה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 14, 2007 2:31 pm 
שגריר הפרוגרסיב
סמל אישי של המשתמש

ufomatan כתב:
לצערי גם הפועל שלי לא נראית יותר טוב, הבלאגן חוגג וההתעקשות של דן שמיר להביא "מציאות" מארה"ב לא עובד.
סלוטר מבלה עם נערות ליווי ועף מהקבוצה (לדעתי מצאו אחלה סעיף להעיף אותו כי מקצועית הוא היה מעפן למרות ההטבעות היפות שלו :lol: ) קארי עושה רעשים של כדורסל אבל זה לא מספיק! רוברסון הגיע ולא זוכה לשום קרדיט.
מה הוא רוצה? להביא שחקן ולא לתת לו לשחק ולהעיף אותו ?התנהלות של שכונה! הגיע הזמן שדני קליין ישים את הרגל וישים סוף לנסיונות האלה.
אם יצליחו לרדת מהעץ ולהביא שני זרים טובים הפועל הולכת השנה לקחת אליפות, כי מבחינת ישראלים יש לנו את הסגל הכי טוב בליגה.
הקבוצות שהכי כיף לראות היום בליגה זה חולון ובני השרון- תענוג לראות את הקבוצות האלה רצות ומשחקות כדורסל התקפי ומעניין- שוב סקאוטינג טוב מאוד של אפי כמובן ושל דורסמן שלקחו שחקנים שהוכיחו את עצמם בליגה שלנו ולא הימרו על קוסמים מארה"ב.
אני חושב שהשנה תהיה ליגה מצויינת עם כדורסל טוב וחיובי, ונקווה שגם עם הפועל לא תיקח אליפות, זה לא יהיה של מכבי!

דן שמיר השנה פישל בגדול עם בחירת הזרים. ברור שסלוטר הועף כי לא היו מרוצים ממנו מקצועית וחיפשו סיבה לחתוך אותו. קארי ורוברסון לא פוגעים, היחידי שנראה טוב ויציב זה טימי באוורס. למרות כל הקרטועים של מכבי ,קשה לי לראות קבוצה אחרת שתהיה מסוגלת לגזול ממנה את כתר האליפות, הלוואי שאופתע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 14, 2007 2:39 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

העיפו את סלוטר כדי להביא את אוסטין לירושלים.. הוא לא מרוצה בבנטון והוא רוצה לחזור!!

אם הוא יחזור, הפועל השנה תלחם על האליפות, ביחד עם ארנולד, זה יהיה תענוג..

וביינום לירושלים??? ממש לא תודה.. אני מעדיף את את עודד שעשוע ולא אותו!!

יאללה!!! אוסטין יוחזר כן יוחזר!!! :D

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 14, 2007 3:34 pm 
שגריר הפרוגרסיב
סמל אישי של המשתמש

תפסיק להיות מושפע מספינים של התקשורת, יש לך קצת יותר אינטליגנציה מלבלוע ידיעות מטופשות כאלה.
ביינום לירושלים? סלוטר הועף כדי להביא את אוסטין?! הרי אם ירושלים רצתה את אוסטין היא הייתה עושה הכל כדי שלא יילך, הייתה מעלה לו את המשכורת,משפרת את תנאיו וכו'. אז עכשיו פתאום יהיה לירושלים כסף, או בעצם ירושלים העיפה את סלוטר בגלל זה? ממש לא. ברור ששמו של אוסטין יעלה כמועמד על ידי התקשורת, כי כשמעיפים שחקן אז חייבים גם להביא מישהו במקומו, במיוחד בעמדה קריטית כל כך לירושלים. אז ישר הפליצו את השם של אוסטין ואפילו של ריצ'י השמן מלה-מאן שלדעתי אחרי שהוא רץ שני מגרשים הוא בלי אוויר, ובסוף תקבלו איזה ליטאי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 14, 2007 4:30 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

אני מעדיף אפרו אמריקאי מתחת לסל.. צריך המון כוח, ויש להם את זה.. הלוואי ואוסטין יחזור.. אכן זה נשמע כמו איזה ספין תקשורתי כזה או אחר, אבל אני בונה על זה שהוא יחזור.. הלוואי..

חלומות.. :roll:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 14, 2007 4:36 pm 
בריל!
סמל אישי של המשתמש

מה שעיתונאים רעים עושים זה להיכנס לפורום של צ'ה ולדלות משם "פרטי מידע" שאנשים "מנדבים" סתם.
יש אוהדים שבקשר עם מריו והוא אמר שהוא לא ממש מרוצה שם, ויודעים שהוא בקשר עם אנשים מהפועל, אז הסיקו מזה שהוא חוזר לשחק בהפועל. הבעייה היא שבגלל שהוא שיחק בקבוצה שמשחקת ביול"ב יש בעייה לשחק איתו באותו מפעל. בכל מקרה הוא אחד השחקנים היותר טובים בקבוצה שלו ואין הרבה סיכוי שישחררו אותו.
בקשר לליטאי שמדברים עליו- קשה לי לומר משהו כי אני ממש לא מכיר אותו, אבל ליטאים זה תמיד טוב :lol:
יש בעייה קשה מאוד כי אין מציאות בשוק, ולחכות עד ינואר זה בעייתי.
אני עדיין חושב שהיה צריך לעשות הכל כדי להחתים את אלכסנדר ג'ונסון או הרברט היל למרות שהם חתמו בסוף ב-NBA.
היום ראיתי שידור של המשחק בין וושינגטון למיאמי וראיתי שחקן שאני כל כך מתגעגע לראות חזרה במלחה- רוג'ר מייסון ג'וניור שנותן דקות טובות וחשובות בוושינגטון- איזה שחקן מעולה!! בושה וחרפה שלא החתימו אותו ליותר שנים, אבל בשבילו זה היה טוב כי הוא היום ברוטציה של וושינגטון.
מכבי ביכולת הזאת תפסיד את האליפות!! קצת מוקדם לדבר עכשיו כי הרבה דברים משתנים עם הזמן, אבל קבוצות מעונה לעונה מפסיקות לפחד ממכבי- רק צריך להחזיר את הסדרות במקום הפיינל פור הדבילי הזה, כי גם השנה וגם שנה שעברה הפיינל פור רק עזר למכבי תל אביב- בסידרה הם לא היו לוקחים אליפות!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 1109 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3, 4, 5 ... 56  הבא

כל הזמנים הם UTC

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 18 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

עבור ל:  
מופעל על-ידי phpBB® Forum Software © phpBB Group
מבוסס על phpBB.co.il - פורומים בעברית. כל הזכויות שמורות © 2008 - phpBB.co.il.