YtseJammers Israel

מועדון המעריצים הרשמי של דרים ת'יאטר בישראל
עכשיו ב' מאי 13, 2024 6:35 pm

כל הזמנים הם UTC

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 1109 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 56  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ג' דצמבר 25, 2007 6:28 pm 
דרימיסט מתקדם

לגבי ההתנהגות של בני השרון, אני מבין את הכעס על השיפוט שהאחידות בו הייתה רק לגבי השיפור הנגדי מבחינתה של בני השרון. מה שכן, לא אהבתי את ההתהגות שלהם לגבי גיא פניני. זה שחקן ששיחק שם 4 שנים, מכירים אותו שם, זאת הקבוצה האחרונה בעולם שצריכה לבלוע את הפיתיונות של פניני משאיר כדי לשגע אותם. הוא מחפש את זה, ויש שחקנים שיפלו בפח, אבל לא ציפיתי שזה יקרה מהצד של השרונים.

לגבי היחס של ירושלים לשחקנים שלהם, גם הם הבינו שהם עשו טעויות ודרך הפעולה כדי לתקן אותן, היא פשוט מגעילה בכל מובן המילה. אין דבר יותר פשוט מלהגיד לשחקן שהם לא רוצים ממנו ולהעיף אותו, את הכסף בסופו של דבר הוא יקבל ככה או ככה, כנס כזה או אחר לא יביא שחקן חדש לבירה. בקרוב גםג כשרוברסון יעוף, אני מצפה משמיר שלא יעשה את הטעות הנפוצה בקרב המאמנים הישראלים, בפעם המיליון: שיביא רכז. לא רכז NBA שבאירופה הוא 2 כדוגמת רוברסון וביינום, שחקן בעמדה 1. אחד שבא לכדור, מנהל את המשחק, לא חייב להיות סקורר גדול, אבל עם דם קר והרבה קור רוח כדי לנהל את הכלים ההתקפיים הרבים שיש לשמיר. נקווה שפליקס ישתלב, יש לשמיר שבועיים להכין אותו לקראת המשחקים החשובים ביול"ב, ולדאוג שביחד איתו הירושלמים ישיגו סוף סוף ניצחון חוץ.

לגבי מכבי, אם מנצחים את גליל של היום רק ב-9 הפרש בנוקיהו, ומקבלים בראש ככה ברבע האחרון, זה אומר המון על התמונה המצערת של הקבוצה. פייזר קלע 25 נקודות, חוכמה גדולה מול קבוצה בלי צבע בכלל. הגיע מאמן חדש, וזה הזמן עכשיו כשאין את הלוחצבים של היול"ב, להתחיל לבנות דברים מחדש מהבסיס; לאו דווקא בסגל הקבוצה אלא בדרך משחק והצורה אליה מגיעים השחקנים. צריך לעשות סדר בבלאגן, וסדר בבלאגן יכול להביא את הקבוצה למרכז טבלה, שם תוכל לנשום קצת אוויר צח.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' דצמבר 26, 2007 2:08 pm 
בריל!
סמל אישי של המשתמש

תשמעו- קודם כל עוד לא העיפו את רוברסון, זה סתם שמועות עיתונאיות. כל מה שקרה זה שהוא נקנס על המעורבות שלו בפרשה של סלוטר, אז בואו לא נספיד אותו עדיין.
עוד כתבה הרבה יותר הגיונית בקשר לפניני
http://sports.walla.co.il/?w=/170/1214098

בני השרון צריכים לזכור שכשהם התמודדו מול מכבי תל אביב בחצי גמר הגביע, מי שתמך בהם היו אוהדי הפועל ירושלים ולא 20 הילדים שהם הביאו מהשרון בחינם. כל השחקנים שם עמדו והריעו לקהל שלנו אחרי המשחק, אז שלא יתחילו להתבכיין היום על העדפות כלפי ירושלים ומכבי בגמרים!!
בני השרון מבחינתי אחרי המשחק ביום ראשון נשרפו!! קבוצה שאין לה כבוד עצמי בשקל, ולא מסוגלת להפסיד בלי לבכות שבוע אחרי. אם הם חושבים שהם יותר טובים הם לא צריכים להפעיל את הלחץ המטופש הזה על האיגוד ועל השופטים שיהיו במוצ"ש בשרון- זו תבוסתניות ברמה הכי נמוכה.
מאיר טפירו בכלל מגעיל אותי- המכות המטופשות שהוא התחיל עם באוורס (שלא ראיתי אותו הולך מכות עם אף אחד עד היום) שחקן מתוסכל ובכיין, פחדן ורמאי- אני שמח מאוד שהוא לא נשאר בהפועל, ברוך שפטרנו מעונשו של זה!! :puke:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' דצמבר 26, 2007 4:23 pm 
בריל!
סמל אישי של המשתמש

עדכון חם: דני קליין אמר עכשיו שרוברסון נשאר בקבוצה, אז כדאי לא להאמין תמיד לספינים של עיתנאי חצר של מכבי תל אביב :haha: :haha:
וכמו שכבר נאמר על עיתונאי מסויים (רפאל נאה מידיעות) : "שמעון דורש, נאה מקיים" :haha: :haha:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' דצמבר 26, 2007 6:16 pm 
שגריר הפרוגרסיב
סמל אישי של המשתמש

קונסים אותו ב-50 אלף דולר והוא נשאר?
אחת מ-2 אפשרויות:
1. או שרוברסון ממש טיפש
2. או שירושלים משקרת והוא לא נקנס או נקנס באיזה סכום קטן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 27, 2007 11:47 am 
בריל!
סמל אישי של המשתמש

כבר למדנו לא להאמין לכל מה שכתוב בעיתון לא? הסכום שהוא נקנס היה קטן בהרבה ממה שנכתב. ברור שהפועל ירושלים לא תגיד בכמה מדובר, אבל הרבה יותר קטן ממה שדובר עליו. אני חושב שעם בכדורגל מותר לקנוס שחקן על התנהגות לא נאותה אז גם בכדורסל, בטח ובטח שמדובר בשחקן צעיר.
בני השרון שוברים כל יום את האהדה שהייתה לי אליהם- היום מתברר שהם לא מוכנים להעביר כרטיסים למשחק החוץ כדי למנוע מאוהדי ירושלים להגיע למגרש ולעודד. כנראה שעדיף להם שהמגרש יהיה ריק מאשר לתת כרטיסים לאוהדים שלנו.
אבל אני לא דואג- במדינת ישראל יש מספיק אנשים שעבור כסף ימכרו כרטיסים מחוץ למגרש ביום המשחק- אז אוהדי הפועל יגיעו.
העניינים במכבי לא נרגעים ועכשיו האבא של עומרי כספי נכנס בעודד קטש בכל הכוח:
http://sport.walla.co.il/?w=/7/1214502

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 31, 2007 10:51 pm 
שגריר הפרוגרסיב
סמל אישי של המשתמש

אוי מכבי תל אביב, אבוי לבושה, תבוסה מחפירה לעירוני רמת גן והגיע הזמן שמישהו בהנהלה שם יתעורר ויפסיק את הפארסה שנקראת עודד קטש כמאמן ראשי במכבי. כמה סטירות לחי עוד צריכים לקבל חברי ההנהלה כדי להבין שעודד לא מתאים לעמדת המאמן במכבי?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 01, 2008 12:12 am 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

כאשר מכבי תא משחקת באירופה וכל הכותרות עליה אני מבין.
אבל כשהיא מפסידה בארץ, גם כל הכותרות עליה, כאילו שהיא הקבוצה של המדינה.... וזה ממש לא נכון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 01, 2008 8:19 am 
דרימיסט שרוף
סמל אישי של המשתמש

אותי תמיד לימדו שאין עשן בלי אש, ולי דווקא ניראה שיש יותר מידי אש בבועה התל אביבית (ממש דוחה :puke: )

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 01, 2008 10:18 am 
בריל!
סמל אישי של המשתמש

DivineComedy כתב:
כאשר מכבי תא משחקת באירופה וכל הכותרות עליה אני מבין.
אבל כשהיא מפסידה בארץ, גם כל הכותרות עליה, כאילו שהיא הקבוצה של המדינה.... וזה ממש לא נכון.

ברוך הבא לעולם שלי :haha: :haha:
התקשורת כאן לא מחפשת באמת תחרות בליגה. כולם מדברים על זה שאין כאן תחרות והליגה שלנו היא מסכנה וחולה ומקווים שיהיו קבוצות שיבואו ויתנו פייט. אבל ברגע שזה קורה אז אף אחד לא יודע לפרגן! כולם רק מחפשים מה קרה למכבי? כל דקה וחצי עדכון על "מצבו הרפואי" של כספי שסה"כ נראה כמו שמכבי נראית והטביע את עצמו לריצפה.
במקום לדבר על משחק ענק של רמת גן שנתנה פייט מטורף, ועל הקבוצה של בני השרון שעולה על מכבי תל אביב בכמה רמות, מדברים רק על עודד ועודד ועודד ושרף- די כבר למכביזם המכוער הזה.
יש לנו השנה ליגה מעניינת עם קבוצות מרתקות שייתנו פייט עד הסוף- כל הכבוד לרמת גן על משחק גדול (שהיא כבר נתנה כמה פעמים העונה במגרש שלה).
ולמכבי- תמשיכו ככה, תמיד כיף לפתוח שנה עם תבוסה של המחלה הצהובה!!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 01, 2008 10:21 am 
שגריר הפרוגרסיב
סמל אישי של המשתמש

זה רק עניין של זמן עד שיפטרו את קטש וימנו את שרף כמאמן הראשי, בשביל זה מראש נתנו לשרף את התפקיד הזה של הג'נרל מנג'ר, כדי שאם יצטרכו לפטר את המאמן אז לא יצטרכו לשלם כסף נוסף על מאמן אחר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 01, 2008 10:30 am 
בריל!
סמל אישי של המשתמש

טל רודס כתב:
זה רק עניין של זמן עד שיפטרו את קטש וימנו את שרף כמאמן הראשי, בשביל זה מראש נתנו לשרף את התפקיד הזה של הג'נרל מנג'ר, כדי שאם יצטרכו לפטר את המאמן אז לא יצטרכו לשלם כסף נוסף על מאמן אחר.

מה שעצוב לי זה שמוריס הגיע למכבי וברור שהוא לא מרוצה שם! אני גם בטוח שמבפנים הוא מצטער על המהלך הזה, כי הוא דפק אותנו בעמדה חשובה מאוד, והוא לא מוסיף למכבי שום דבר עם הקבוצה העגומה שלהם.
אני מקווה שהוא יפטר מהר את הסוכן שלו שעבד עליו בקיץ, כי הוא שחקן גדול!!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 01, 2008 12:13 pm 
בריל!
סמל אישי של המשתמש

http://sports.walla.co.il/?w=/151/1215865

חביב מכבי תל אביב עודד קטש משלם את מחיר ההפסדים וההתנהלות העגומה של הנהלת מכבי השנה, והולך הבייתה.
אין לי יותר מדי נגד קטש, אבל השחקנים וחלק מההנהלה פשוט עשו לו סאבוטג' אחרת אי אפשר להסביר את מה שקרה על המגרש בהרבה משחקים העונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 01, 2008 1:51 pm 
דרימיסט מתקדם

אחחח, אני וחברה שלי חזרנו, מכבי קיבלו בראש מר"ג, אין דרך טובה יותר לפתוח ת'שנה חחח :)

תכלס אבל ר"ג שיחקו מצוין ורק הדגישו כמה שמכבי קטסטרופה העונה - העובדה שכשמכבי מנצחת לא מדברים על היכולת הרעה של מכבי אלא על היכולת הטובה של היריבה כבר מראה את זה שכל האיום שהיה מהצד של המכבי נעלם וכרגע מכבי קבוצת צמרת בליגה הישראלית ולא יותר מזה. אני לא רוצה לחשוב מה יקרה בשלבים הבאים של היורוליג. אבל אני מאמין בצביקה, הוא ידע מה לעשות, נקווה שהוא יעשה סדר במערכת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 01, 2008 5:41 pm 
שגריר הפרוגרסיב
סמל אישי של המשתמש

טל רודס כתב:

רק כתבתי את זה לפני כמה שעות, והנבואה התגשמה - קטש הביתה, שרף על הקווים! עכשיו לפחות יהיה בעל בית על הקווים במכבי שיכתיב לשחקנים בדיוק איך לשחק, גם אם לא נראה כדורסל אטרקטיבי ממכבי, מעכשיו לפחות יראו שם שיטה ותרגילים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 03, 2008 8:47 pm 
שגריר הפרוגרסיב
סמל אישי של המשתמש

ובהחלט ראינו שיטה,תרגילים והכי חשוב, בעל הבית על הקווים שמחדיר בשחקנים מוטיבציה. שרף גם עשה רוטציה טובה מאד היום, הגיע הסוף לרכבת החילופים הבלתי נגמרת של קטש, אליהו וכספי לא ראו פרקט היום ,שארפ בקושי שיחק. פילזן אמנם חלשה ולא כמו פעם, אבל עדיין נצחון יפה של מכבי תל אביב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ינואר 04, 2008 5:10 pm 
בריל!
סמל אישי של המשתמש

טל רודס כתב:
ובהחלט ראינו שיטה,תרגילים והכי חשוב, בעל הבית על הקווים שמחדיר בשחקנים מוטיבציה. שרף גם עשה רוטציה טובה מאד היום, הגיע הסוף לרכבת החילופים הבלתי נגמרת של קטש, אליהו וכספי לא ראו פרקט היום ,שארפ בקושי שיחק. פילזן אמנם חלשה ולא כמו פעם, אבל עדיין נצחון יפה של מכבי תל אביב.

אין מה לדבר בכלל, קודם כל מילה רעה לשחקנים של מכבי- הם הסיבה העיקרית שקטש לא הצליח כי הוא היה יותר מדי נחמד אליהם והם זרקו עליו זין ענננננק בתמורה!
צביקה שרף הלך על בטוח, משחק פשוט, תרגילי כדורסל פשוטים, בלי יותר מדי תחכום ויותר מדי התיימרות- וזה עבד!
רוטציה קצרה מאוד, לא מחליפים שחקן ברגע שהכדור שלו לא נכנס לסל, לא מורידים ביטחון של שחקנים בחילופים מיותרים ובניהול משחק לא אחראי- כל הכבוד לצביקה שרף.
אבל...פילזן שיחקה זוועה!! אני לא מאמין שביורוליג יש כל כך הרבה קבוצות שמשחקות כדורסל כל כך חסר השראה וחסר מעוף. התרגילים שלה היו שקופים. האזורית של מכבי שברה אותם בקלות בלתי נתפסת, והאגרסיביות של מכבי לא זכתה לאותה אגרסיביות מהצד השני- לבלאט יש הרבה מה לעשות אם הוא רוצה להגיע רחוק איתם.
מחר ה- משחק מבחינתי לפחות- נקווה שניתן להם בראש ונשתיק אותם אחת ולתמיד...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ינואר 05, 2008 1:25 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

מה אתם אומרים על להפסיק לדבר על כדורסל ישראלי או אירופאי לקצת זמן ולעבור ל- NBA.
אני אישית חושב שכדורסל ישראלי גרוע לא פחות מכדורגל ישראלי...

אז מה אתם אומרים על בוסטון סלטיקס?!?!
טרייד של פעם בחיים הם הוציאו השנה! אף פעם לא הייתה לי בעיה איתם אבל עכשיו שהם מתחילים לנצח זה קצת מעצבן,
יש להם את המאזן הכי טוב בNBA, יותר מ-90%...
אבל אני מעדיף שהם יקחו מאשר סן אנטוניו או הלייקרס שונא את שתי הקבוצות האלה (אני יודע שהרבה אנשים יתחילו לרדת עלי אבל ממש לא אכפת לי).
הלייקרס הם קבוצה של בנאדם אחד (קובי בראינט הקקה) וסן אנטוניו הם סתם קבוצה אפורה...

טוב, אני אוהד את טורונטו אז יש לכם את האפשרות גם לרדת עלי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ינואר 05, 2008 2:13 pm 
שגריר הפרוגרסיב
סמל אישי של המשתמש

מתן כל היורוליג הזה מגוחך בהתנהלותו ובפורמט שלו. הבית של מכבי כל כך חלש וגם היא בעונה חלשה תסיים בו כנראה במקום 3 ככל הנראה. פרט לכך למכבי יש חוזה עם היורוליג לעוד כמה שנים, שגם אם היא לא לוקחת אליפות היא תשתתף במפעל, והיא לא הקבוצה היחידה אני חושב שיש לה כזה חוזה. יש יותר מדי קבוצות ביורוליג הזה בכלל, הרבה קבוצות שלא מתאימות לרמה והפורמט גרוע, כי גם ממקום 6 אפשר לעלות לשלב ההצלבה, במקום זה היה אפשר לעשות 2 בתים של 8 קבוצות סה"כ ו-4 עולות מכל בית לרבע הגמר שמתנהל בהצלבה ופיינל פור ל-4 האחרונות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ינואר 05, 2008 3:31 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

ilai fields #15 כתב:
מה אתם אומרים על להפסיק לדבר על כדורסל ישראלי או אירופאי לקצת זמן ולעבור ל- NBA.
אני אישית חושב שכדורסל ישראלי גרוע לא פחות מכדורגל ישראלי...

אז מה אתם אומרים על בוסטון סלטיקס?!?!
טרייד של פעם בחיים הם הוציאו השנה! אף פעם לא הייתה לי בעיה איתם אבל עכשיו שהם מתחילים לנצח זה קצת מעצבן,
יש להם את המאזן הכי טוב בNBA, יותר מ-90%...
אבל אני מעדיף שהם יקחו מאשר סן אנטוניו או הלייקרס שונא את שתי הקבוצות האלה (אני יודע שהרבה אנשים יתחילו לרדת עלי אבל ממש לא אכפת לי).
הלייקרס הם קבוצה של בנאדם אחד (קובי בראינט הקקה) וסן אנטוניו הם סתם קבוצה אפורה...

טוב, אני אוהד את טורונטו אז יש לכם את האפשרות גם לרדת עלי.

לבוסטון חסר הרכז, רונדו צעיר מידי וחסר ניסיון במעמדים האלה ובכלל בNBA. אם הם יקחו אליפות או שיגיעו למשהו קרוב לזה...זה יקרה רק אם הוא יתעלה על עצמו כמו שאף רכז צעיר לא התעלה על עצמו.

מה לעשות? הגנה לוקחת אליפויות ובגלל זה לס"א יש סיכוי כל שנה. מה לעשות שהם משעממים? עובדה.
חוץ מזה, השנה זו שנה זוגית, אז הם לא ייקחו. הם לוקחים כל שנה אי-זוגית. 1999,2003,2005,2007.

אני עם הפיסטונס שנמצאים עם 11 ניצחונות רצוף. בילאפס את המילטון את פרינס את ראשיד. אין עליהם, הכימיה ביניהם מזכירה את לי את פטרוצ'י-מיונג-רודס-פורטנוי :lol:
יאללה פיסטונס!!!

שימו לב לאורלנדו, דוויט האוורד מביא דאבל-דאבלים מפחידים. 19 נקודות 20 ריבאונדים. פשוט מדהים. ילד בן 19 שעומד להיות ענק בעתיד ואני צופה קרבות מדהימים בינו לבין אודן של פורטלנד. סטייל שנות ה-90 עם אלווג'ואן-יואינג.

חפירה :roll:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ינואר 05, 2008 5:10 pm 
שגריר הפרוגרסיב
סמל אישי של המשתמש

http://news.walla.co.il/?w=/7/1217859
מעניין אם מכבי תל אביב תנצל את אירוע "הדריסה שביינום עשה עם רכבו" כדי לחתוך אותו מהקבוצה, כמו שירושלים עשתה לסלוטר בגלל "נערות ליווי"... :sleep:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 1109 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 56  הבא

כל הזמנים הם UTC

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 9 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

עבור ל:  
מופעל על-ידי phpBB® Forum Software © phpBB Group
מבוסס על phpBB.co.il - פורומים בעברית. כל הזכויות שמורות © 2008 - phpBB.co.il.