YtseJammers Israel

מועדון המעריצים הרשמי של דרים ת'יאטר בישראל
עכשיו ג' מרץ 19, 2024 10:04 am

כל הזמנים הם UTC

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 723 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: אשכול Sci Fi
הודעהפורסם: ב' אוקטובר 08, 2012 11:10 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

אין לי מושג איפה לשים את זה מרוב שזה אדיר!!!

האפי מדיסון וסוני TV עובדים על סדרת טלוויזיה של battlefield bad company!!! האגרד וסארג' מגיעים לטלוויזיה!!!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 10, 2012 2:16 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

אוקיי אוקיי אוקיי המוח שלי רשמית הולך להתפוצץ הטריילר השקה של היילו 4 שישודר בעוד 8 ימים בתוכנית של ג'ימי פאלון מופק על ידי לא אחר מאשר מאדר פאקינג דיוויד פינצ'ר!!!!!! לא יאומן!!!!
הבמאי הוא טים מילר, התותח שמאחוריי האפקטים של סקוט פילגרים והסיקוונס פתיחה העצבני של נערה עם קעקוע דרקון של פינצ'ר (מילר כרגע תחת חוזה של פוקס לביים את הסרט של דדפול ברגע שינתן האור הירוק)

הטריילר צולם בצ'כיה ואין כרגע שום מילה על שחקנים שיהיו שם אבל הטריילר נקרא scanned והוא אמור להיות סקירה קצרה של חייו ופועלו האלימים והנהדרים של המאסטר צ'יף וזו פשוט ולידציה מטורפת למדיום הזה ובכלל להיילו כזיכיון המד"ב הכי יציב וחזק שקם בעשור האחרון. עד היום סרטונים להיילו היו מקפצה לבמאים כמו ניל בלומקאמפ, נועם מורו ורופרט סנדרס אבל שצוות זוכה אוסקר מהשורה הראשונה לוקח פיקוד על דבר כזה.... ג'יזס איזה קטע חולני הלסת שלי נופלת זה הולך להיות כזה מטורף!!!!!!!!!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוקטובר 13, 2012 5:22 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

טוב איזה מקסיקני אחד גנב את היילו 4 איכשהו ממיקרוסופט והבלאגן בעיצומו אבל בכל מקרה, הפרולוג הודלף ואני חושב שכן שווה להציע לכם אותו כי הוא לא מספיילר שומדבר. אני לא שם אותו בלינק ליוטיוב בכוונה כדי שמי שלא ירצה לא יתפתה. הוא נראה כמו מיליארד דולר, ספרטנים כמו שתמיד דמיינתי אותם אבל הטכנולוגיה לא יכלה להציע עד היום... זה פשוט נראה מדהים לגמרי...

http://www.youtube.com/watch?v=TqIpgOieOeE

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוקטובר 13, 2012 8:44 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

טוב לא משנה מיקרוסופט איימו בתביעה כנראה על הבחור ששם את זה. זה כבר לא שם. זה היה אגדי לגמרי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוקטובר 13, 2012 11:57 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

חי חי חי, הסוכן פיל קולסון חי!!!

מארוול הודיעו בNYCC שפיל קולסון לא מת וקלארק גרג יחזור לשחק אותו בסדרה של SHIELD והוא לא פחות מאשר יהיה הגיבור הראשי בסדרה ויוביל אותה. הידד!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוקטובר 15, 2012 5:51 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

הגיע הזמן לחדשות טובות חדשות מטופשות

בחדשות הטובות, Antman של מארוול יגיע לאקרנים רשמית בנובמבר 2015, זה אושר בקומיק קון ניו יורק
חדשות מטופשות, אהרון פול מברייקינג בד יוביל את הקאסט של Need for speed...

לא מבין למה הוא קושר את עצמו לסחורה כזאת ירודה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 16, 2012 7:33 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

כבר קובעים תאריך יציאה לסרט לעוד 3 שנים???

(]/|\[)

Some of us choose to live gracefully
Some can get caught in the maze
And lose their way home
This is the life we belong to
Our gift divine

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 16, 2012 7:35 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

Sentient 6 כתב:
הקולג' הכי טוב אי פעם.

אדיר :haha:

(]/|\[)

And lose their way home
Our gift divine

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 16, 2012 7:58 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

Greenburger כתב:
כבר קובעים תאריך יציאה לסרט לעוד 3 שנים???

בטח. גם איוונג'רז 2 במאי 15'.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוקטובר 18, 2012 8:32 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

DC והאחים וורנר מתכננים סרט של ליגת הצדק ל-2015 שיתחרה מול האיוונג'רז 2, זו כרגע התוכנית המדוברת. יש להם תסריט שיצטרך עוד לעבור עיבודים, כריס נולאן סירב להפיק והצוות יהיה הצוות המוכר של סופרמן, באטמן, וונדר וומן, גרין לנטרן והפלאש. נקודת ההזנקה תהיה Man of steel שיוצא שנה הבאה אבל יהיה מעניין לראות איך הקהל יגיב לשוק שכבר רווי למדי. מיליארד וחצי זה לא יהיה.

מכסחי השדים 3 כרגע צפוי לצלם קיץ הבא. התסריט מוכן למדי וכצפוי יעביר את הפרוטון פק'ס לדור חדש של גברים אמיצים שלא מפחדים מרוחות. בשעה טובה.

הסברו ופרמאונט רוצים יותר שיותר בנות יפתחו את הארנקים שלהן ולכן רובוטריקים 4 יובל על ידי דמות נשית, התיאור כרגע הוא של בחורה חצופה שיש לה חבר שהוא נהג מרוצים טקסני. שאיה לאבף כידוע הלך להראות את הבולבול שלו בסרטים אירופאיים ולכן הוא לא יחזור וגם הוגו וויבינג שדיבב את מגטרון לא יחזור אחרי שהוא החליט להתנכר לרובוטריקים ולקפטן אמריקה לאחרונה ואמר שהם סרטים שהוא לא ירצה לעשות שוב. פיטר קלאן וגלן מורשאוור, הגנרל משלושת הסרטים הראשונים מסתבר כן יחזור... לא ברור למה הוא כזה נחוץ... הכותב אהרן קרוגר אמר שהסרט יתעסק בעיקר בחלל אבל עדיין יהיה אמיתי. המילה שהוא מחפש היא "יוניקרון"...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוקטובר 18, 2012 8:46 pm 
דרימיסט שרוף
סמל אישי של המשתמש

מעניין איך יהיה הבאטמן שיהיה בליגת הצדק..

רשימת הסרטים האהובים עליי
(לא כל כך מסודר אז לא כל כך משקף, אבל בערך..)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוקטובר 18, 2012 10:39 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

הבעיה העיקרית של ליגת הצדק, לדעתי, היא שהיא הורגת לחלוטין את הדמות של באטמן.
הוא גיבור "על" שלא באמת גיבור על, אין לו כוחות, והאויבים שלו הם לא כאלה שיש להם (לרוב). כל הנושאים שמאפיינים את הדמות והסיפורים הם גם לא כאלה של גיבורי על, אלא יותר של נושאים אפלים ופסיכולוגיים. לשים אותו בסביבה שלכולם שם יש כוחות על ותכל'ס יכולים לזמבר את באטמן בלי למצמץ הופכת אותו לדי מיותר, הוא צריך להישאר במוקד ולהיות "central" שהם מדברים איתו באזנייה ושנותן להם גיבוי טקטי מכל המערכות הממוחשבות והמודיעין שיש להם. גם הסביבה של נבלי על וכו' היא כזו שהסיפורים שלה הם שונים לחלוטין מהאופי של הסיפורים של באטמן.
אז עכשיו לעשות סרט כזה..... אני לא אוהב את זה.

מכסחי השדים 3?? כבר רשמתי את זה לא פעם בפורום, נמאס לי שלהוליווד אין יותר רעיונות חדשים וכל מה שהם עושים זה המשכים וחליבה נוספת של זכיון קיים. מגעיל. איך סרט כזה, המשך אחרי מליון שנה, ואפילו לא המשך ראשון (שיש סיכוי שסרט שני עוד יהיה טוב אחרי כ"כ הרבה זמן), יכול להיות טוב?!
תראו את מת לחיות 4, שלא לדבר בכלל על 5. היו צריכים לתת לדמות למות בכבוד.

(]/|\[)

And lose their way home
Our gift divine

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 19, 2012 2:27 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

לבאטמן הוא גאון מדופלם עם תעודות וזה כלי הנשק העיקרי שלו כשהוא ניצב בין אלים, זה מה שמשאיר אותו על הרגליים ולדוגמא כשלקס לותור מחזיק את סופרמן בין החיים למוות עם חתיכת קריפוטנייט באטמן הוא בדרך כלל זה שמגיע להציל אותו. יש גבול ליכולות שלו אבל החשיבה המתקדמת שלו עושה אותו יריב מסוכן מאוד. לדעתי הוא יסתדר יפה מאוד.
לגבי גוסטבאסטרז... העובדה שזה עדיין בידיים של דן אקרויד והארולד ראמיס עושה את זה כדור מסובב. זה יכול להיות לא כזה טוב, אפשרות אחת, אבל זה יכול להיות גם ממש מעולה ואני חושב שאחרי כל כך הרבה זמן שזה על שולחן השרטוטים ואחרי כל כך הרבה מלחמות כדי לא להתפשר על הסרט הזה צריך להאמין בהם.
חוצמזה שבוא נהיה כנים, אנשים מתחילים לשכוח אותם ברצינות והדורות הבאים צריכים אותם. הדורות הבאים צריכים את מכסחי השדים.

טוף הנה הטריילר המדובר של היילו 4, scanned, בבימוי של טים מילר ובהפקה של דיוויד פ'ינצ'ר... האמת לא כזה שמתי לב, אין ממש הבדל ביניהם לבין כל טריילר לייב אקשן שהיה עד היום. עבודה מעולה כרגיל אבל די ברור שהשמות הגדולים הוצמדו בשביל הבאז. לא היה שם פיצוץ מוחי כמו שצפיתי לצערי.

אז מה יש לנו?
המאסטר צ'יף מתעורר כשהוא כלוא ומרחף ודמות פרומיתיאנית גדולה מתקרבת אליו וסורקת אותו, לא ברור מי, יכול להיות האויב הראשי בקמפיין, ה-didact, הצבע הכתום הבוהק רומז שכן.
היא בעצם לומדת את ההיסטוריה שלו מנקודת המבט שלו, מהילדות על Eridnus II, האמא שהוא בקושי זוכר בעצמו, החטיפה ע"י ONI (אם אני הייתי חוטף ילדים באמצע הלילה כדי להפוך אותם לצבא ומחליף אותם בכפילים גנטיים לא הייתי עושה את זה כשסמל של ארגון ביון שידוע בכל המושבות על החזה שלי, סתם מחשבה...), האוגמנטציה הכואבת ואלו שמתו על השולחן, הפעם הראשונה בשריון והשעות שלפני השבי כשהוא ארב לפלוגה של אבירים שחיפשה אותו.
אקשן מעולה שמטשטש בצורה מטורפת את הלייב אקשן וה-CGI, הרבה מאני שוטס, אחלה של טריילר, היה עדיף בלי הרעש הראשוני שהעלה יותר מדי את הציפיות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 21, 2012 4:47 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

טיזר טריילר לאיירון מן 3!

שריון סימן 8, טוני בפוזת האוגר הדרמטי הרגילה שלו, המנדרין דורך אקדח (בן קינגסלי, לא התפוז המעצבן), פפר במה שנראה כמו רתמת בטיחות מסוג כלשהי (פחות דרמטי כנראה ממנה שזה באמת), עיתונאים, מלוא הכוח למדחפים ומלא אנשים שנופלים מהשמיים!
כל הדברים הטובים שעושים טריילר של איירון מן. הדקה וחצי בעוד שבוע בדיוק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוקטובר 22, 2012 5:38 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

מארוול נכנסים בשיא הכוח לקמפיין של איירון מן עם תמונות חדשות.

תמונה ראשונה של בן קינגסלי בתור המנדרין, מכוער בצורה מפתיעה, יותר בקטע של הטרוריסט/הגינגיס חאן המקומי ופחות בקטע של קוסם מטורף

תמונה

פוסטר ראשון

תמונה\

תמונה

תמונה

תמונה

אם אני הייתי צריך לנחש איך זה ילך אז סטארק מתעסק בנאנו טכנולוגיה ושליטה מרחוק בחליפה כשפתאום החברה שלו מותקפת ומרוסקת לקרקע על ידי צבא שלם ומתקדם (כל המפעלים שלו יותקפו, חכו ותראו אני חותם לכם על זה) וכל העולם שלו נהרס, פפר נחטפת וכשהוא יוצא אחריה הוא מגלה מי עומד מאחוריי "עשר הטבעות" ובעצם לכד אותו במערה ההיא וכמעט מחוסל לגמרי כשהוא מבין שאין לו אפשרות אחרת לשרוד חוץ מלהפוך לשריון בעצמו והוא משלב את עצמו עם הנאנו וירוס, האקסטרימיס וסוף סוף מרוויח את הכינוי שלו, הטייס של העתיד. הוא טוחן את המיני בוסים שיש להם כל מיני גירסאות שונות של הטכנולוגיה שלו, מנהל קרב אחרון בתוך הר געש, מצטלם נהדר, מקים מחדש את החברה שלו ואחרי הכתוביות זורק לנו רמז קטן למגני הגלקסיה וכן, זה יהיה הסרט הטוב מהשלושה ומפוצץ בבלאגן נונסטופ, בלי מערכה חלשה שלמה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוקטובר 22, 2012 10:54 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

הבטחתי ושכחתי והנה אני מקיים, השלושה פרקים הראשונים של Halo 4 Forward unto dawn, סדרת הלייב אקשן של היילו 4 והאמת פשוט אחלה של מדע בדיוני בהפקה מעולה.
בערך 25 שנה לפני האירועים של היילו, הצוער תומאס לסקי, בן של קצינה בכירה בצי נשלח לאקדמיה צבאית לילדים מיוחסים והוא עובר הכשרה כדי להילחם בקרב שהוא לא מעוניין להילחם בו ולא מסכים איתו. בשלב מסויים האויב משתנה ותרתי משמע מתרסק על סף הדלת של החדר שלו והדרך היחידה שלו לשרוד היא... ניחשתם, לעקוב אחרי הבחור בגובה 2.20 בחליפת השריון. דרך מעניינת להתפתח כבן אדם.

למה כדאי לכם לראות?! חוצפנים!
ובכן, כל פרק הוא רק 20 דקות וברגע שתתחילו לא תרצו להפסיק.
תחמושת חיה, חיילי על וחייזרים עם אובססיה למסעות גדולים.
קצת דרמה ורגע לא רעים בכלל, בדיוק על המידה.
אם תצפו תהיה לכם תובנה רבה לתוך הדמויות החדשות של היילו 4 ואלוהים יודע כמה אתם רוצים את זה.

עוד? טוב אז איילת זורר שם ויש לה צלקת ענקית מזוייפת על הפרצוף, בסדר?!

בשישי הזה הפרק הרביעי שיביא את כל האקשן המובטח והמשובח ועד אז יש לזה את כל הלב שעיבודים קולנועיים גדולים לא מצליחים ללכוד. אחרי הלב תבוא האש החיה, מבטיח.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 23, 2012 12:03 am 
דרימיסט שרוף
סמל אישי של המשתמש

האיירון מן נראה אדיר, זה כרגע הסרט של מארוול שאני הכי מצפה לו (למרות שגם הקונספט של קפטן אמריקה החדש מאוד מבטיח).

The secret orchard
And your voice is vast and achromatic
But still so precious

תמונה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 23, 2012 12:36 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

הטריילר המלא של איירון מן 3 יצא, חמישה ימים לפני המועד. קורה בו המון וכרגע הם מנסים למכור את המנדרין כמו ביין, גאון מסוכן שתמיד היה שם ומנסה להרוס את הגיבור עם ערמומיות, מפנה את כלי הנשק שלו נגדו... לא יודע איך אני מרגיש לגבי הכל אבל סטארק הוא חיה פצועה ושסטארק פצוע הוא בדרך כלל שולף מהתחת שלו פתרון גאוני והפוך לגמרי וזה לא יהיה רפליקה של הקומיקס בגלל כל המרכיבים השונים מתקופות שונות שנזרקו פנימה אז קשה לדעת מה בדיוק יקרה אבל שנים דברים.. אחד תמיד שסטארק היה על סף תבוסה ההחלטות שלו מניעות את העלילה קדימה בצורה דרסטית, הוא יוצר את העולם שלו מחדש בדרך מדהימה לגמרי ואומרים שהסרט הזה יגמר בקליפהאנגר או יהיה חלק ראשון מתוך שניים אז מה שיקרה באפריל באמת ישנה את איירון מן העתידי בצורה נכבדת ויאפשר מקום לסיפורים חדשים ודבריים טרים. שתיים השריון החדש סקסי בעיניי אני פשוט חשוב שהוא אדיר אבל ווידון שנא את הצ'סט פיס של השריון השישי ונפטר ממנו באיוונג'רז אז קשה לי להאמין שהוא ישאיר אותו ב2015.
מעבר לזה העובדה שכל סרט אנחנו רואים את סטארק מניע את עצמו והאנושות 50 שנה קדימה תביא לזה שעד סוף העשור הזה הסרטים יגיעו למצב שבו הוא כבר יתעסק בנאנו טכנולוגיה ברמה ממש מנותקת מהמציאות, בקרוב החליפה תהיה חלק מהגוף שלו. אני מת לראות אותו נלחם נגד זיק סטיין, הבן של אובדיה סטיין שהופך את עצמו לפצצה ביולוגית רב פעמית ולוקח את סטארק ממש רחוק. בכלל מאט פרקשן שכותב לקומיקסים בשנים האחרונות צריך להיות מעורב בסרטים, הבן אדם מבין את איירון מן המודרני בצורה שאין לה תקדים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 23, 2012 10:28 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

לגבי איירון מן, אהבתי דווקא את המקור כוח המשולש של השריון השישי, וכמה שהבנתי מהסרט השני זה מקור כח חדש שחייב להיות בצורה משולשת... אז חבל שהוא נפטר ממנו ועוד בלי הסברים.
לגבי הסרט עצמו, לחלוטין הנבל נראה כמו גניבה מביין, וגם מזכיר לא מעט את הסרט השני, שתוקפים את סטארק עם הרבה כח אש בלי שהוא יהיה מוכן לזה.

לגבי מה שאמרת על באטמן, אפשר להתווכח בלי סוף כמה "להיות חכם" באמת מאפשר לו להיות שווה ערך לאנשים עם כוחות על, אבל הנקודה שאני יותר מדבר עליה היא זו: כפי שאמרת בעצמך, הדבר שמשאיר את באטמן כדמות בת-קיימא בסביבה של ליגת הצדק זה שהוא חכם. כלומר כל שאר הדברים שמייחדים את הדמות הזו ואת הטבע של הסיפורים שסובבים אותה לא יהיה בסיפורים של ליגת הצדק, וזה מה שאמרתי מההתחלה שמפריע לי.

(]/|\[)

And lose their way home
Our gift divine

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 23, 2012 10:43 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

Greenburger כתב:
לגבי איירון מן, אהבתי דווקא את המקור כוח המשולש של השריון השישי, וכמה שהבנתי מהסרט השני זה מקור כח חדש שחייב להיות בצורה משולשת... אז חבל שהוא נפטר ממנו ועוד בלי הסברים.
לגבי הסרט עצמו, לחלוטין הנבל נראה כמו גניבה מביין, וגם מזכיר לא מעט את הסרט השני, שתוקפים את סטארק עם הרבה כח אש בלי שהוא יהיה מוכן לזה.

לגבי מה שאמרת על באטמן, אפשר להתווכח בלי סוף כמה "להיות חכם" באמת מאפשר לו להיות שווה ערך לאנשים עם כוחות על, אבל הנקודה שאני יותר מדבר עליה היא זו: כפי שאמרת בעצמך, הדבר שמשאיר את באטמן כדמות בת-קיימא בסביבה של ליגת הצדק זה שהוא חכם. כלומר כל שאר הדברים שמייחדים את הדמות הזו ואת הטבע של הסיפורים שסובבים אותה לא יהיה בסיפורים של ליגת הצדק, וזה מה שאמרתי מההתחלה שמפריע לי.

עובדה שבאטמן הוא חבר בלתי נפרד מליגת הצדק, עובדה שהוא שורד מול מפלצות ונבלי על, הוא עומד על הרגליים והוא קונטרה לדמויות חזקות כמו סופרמן ודרקסייד למשל, מעבר לזה שדרך ההתמודדות שלו עם דברים היא שונה לחלוטין והוא בניגוד לכל השאר תמיד מחזיק בתוכנית מגירה לרגע שבו כל השאר כושלים. בדרך כלל הוא זה שעומד אחרון.

אממ המכניקה של הארק ריאקטור, זה לא מדע מדוייק זה ברור במיוחד כי זה רעיון שהוא בן פחות מעשור וש ואני מניח שחלק ממנו מושרש ברעיונות מציאותיים אבל ככה זה ש אבל אנחנו לא קרובים לשום דבר כזה, אפשר למתוח את זה. שחור ולבן אני מסכים איתך אבל אל תשכח שיש הבדל בין הריאקטור שבחזה שלו לבין הצ'סט פיס של החליפה, זה מה שמבחוץ. בשריון של מכונת מלחמה הריאקטור נמצא בחליפה עצמה ובסרט השלישי אפשר לראות שהחלק החיצוני הוא בכלל מרובע. בגלל שזה השריון של הפטריוט שבקומיקס הוא כוכבי זה היה קצת מוטרף לעשות אותו בדיוק אותו הדבר אבל המרובע עם הכוכב המצוייר זה פשרה טובה... עושים פשרות לפעמים, לא כל יום איוונג'רז.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 723 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37  הבא

כל הזמנים הם UTC

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 3 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

עבור ל:  
מופעל על-ידי phpBB® Forum Software © phpBB Group
מבוסס על phpBB.co.il - פורומים בעברית. כל הזכויות שמורות © 2008 - phpBB.co.il.