YtseJammers Israel

מועדון המעריצים הרשמי של דרים ת'יאטר בישראל
עכשיו ג' מרץ 19, 2024 9:16 am

כל הזמנים הם UTC

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 723 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3, 4, 5 ... 37  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: אשכול Sci Fi
הודעהפורסם: א' פברואר 14, 2010 11:47 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

רובוטריקים, סטארגייט, סטאר וורס, סטאר טרק, היילו, מארוול, DC, קובריק, קמרון, שפילברג, אנימה, מטריקס, זילטויד וכל מה שתרצו. במילותיו של סטן לי, welcome true believers!

הנושא הראשון שעל סדר היום... סטארקראפט 2! מי ירשם לבטא?

נושא שני, עוד משחק הנוסע השמיני נגד הטורף. אין לי כוח לשני אלה ולטמבלים שבאמצע. שחוק, הגיע הזמן לעשות עם זה משהו חדש.

באנג'י משחררים קליפים קטנים מהפיתוח של halo reach והמשחק נראה מדהים. סוף סוף יהיו קרבות בקנה מידה חולני באמת. תחשבו קנה מידה של השלב של נורמנדי במאדל אוף הונור רק היילו. זה לגמרי הולך להיות המשחק הכי חשוב של הקונוסולה והכי מדהים של היילו עד עכשיו. המס' 7 נורא חשוב בהיילו, המפתחים נדבקים אליו ודוחפים אותו לכל מקום שאפשר וריץ' יהיה המשחק השישי. אני חוזה כי במשחק הבא שכבר יפותח על ידי הנבלות של מייקרוסופט נחזה בשובו של הצ'יף. הידד!

stargate extinction. אני די בטוח שככה מאייתים את זה. הסרט הבא שיצא לDVD של סטארגייט יהיה של אטלנטיס ויסגור את הסדרה אבל לא בטוח שיהיה האחרון. כולם חתומים כמו נינג'ות אבל ההפקה משום מה ממש מאחרת והיה אמור לצאת בסוף 2009 אבל אין יותר מדי מידע בינתיים. לתשומת ליבו של הקוראים עידן אדר וג'ון שפרד.

יש לי מקלדת ואני מתכוון לגרום איתה נזק מוחי, לילה טוב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: אשכול Sci Fi
הודעהפורסם: ב' פברואר 15, 2010 5:09 am 
The Count of DT-IL
סמל אישי של המשתמש

אתה דיי איחדת את אשכול משחקים וסדרות/סרטים...

הסרט שאמור היה להיות SG-1 כרגע דיי בוטל (לא במילים רשמיות), אז כרגע אני גם לא צופה שהסרט ל-Atlantis ייראה אור.
הסיבה לכך היא שמכירות ה-DVD צונחות באופן כללי ו-MGM בקשיים כלכליים (אוטוטו נמכרים). אז אולי בעתיד הרחוק יותר יהיו סרטים, אבל כרגע לבטח לא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 15, 2010 7:19 am 
דרימיסטית שרופה
סמל אישי של המשתמש

בתור חובבת סטארגייט אני חייבת לומר שאולי עדיף כך? SG1 רק הדרדרו בסרטים..
ויש תחושה שהשחקנים עצמם רוצים חופש - בכל זאת כבר יותר מ-12 שנים!
ואת אטלנטיס עוד לא סיימתי (צופה בעונה הרביעית בהוט).

האם תמליצו לצפות ביוניברס? (לא שיש לי זמן לעוד סדרות) :roll:

איזה כיף אשכול לגיקים :geek: :yes:
אגב לאו דווקא רק סיי פיי אלא גם פנטזיה, לא? ויש הבדל.

Answer the question
Then wait for the answer
You're here and will be
For all of time

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 15, 2010 3:16 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

YtseJam כתב:
אתה דיי איחדת את אשכול משחקים וסדרות/סרטים...

הסרט שאמור היה להיות SG-1 כרגע דיי בוטל (לא במילים רשמיות), אז כרגע אני גם לא צופה שהסרט ל-Atlantis ייראה אור.
הסיבה לכך היא שמכירות ה-DVD צונחות באופן כללי ו-MGM בקשיים כלכליים (אוטוטו נמכרים). אז אולי בעתיד הרחוק יותר יהיו סרטים, אבל כרגע לבטח לא.

אני מכריז אוטונומיה מהאשכולות האלו!!! מדי פעם אני אחזור לקחת להם משהו מהמקרר אבל בסופו של דבר ניר תמיד מתחרפן מהשטויות שלי אז הגיע הזמן לפרוש את כנפי ה302 ולרכז את המאמצים כאן.
אז תודה על הדגים!

יש עכשיו Toy fair 2010. מארוול הציגו פסל 1/16 של השריון מארק IV מאיירון מן 2 שנראה ענק לגמרי, יותר אווירודינמי והריפולסר של המרכזי על החזה עכשיו בצורת משולש ולא עיגול שזה אמור להשפיע על החליפה אני מתאר לעצמי. יש צעצועי מיקי רורק, מיסטר פוטאטו הד של איירון מן ואיירון מן על טרקטורון. שזה מאוד לא מרגש.

רק עוד פחות משלושה חודשים!!! גיגידי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 15, 2010 3:31 pm 
The Count of DT-IL
סמל אישי של המשתמש

Rule 19. אם אין תמונה זה לא קרה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 15, 2010 3:43 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

YtseJam כתב:
Rule 19. אם אין תמונה זה לא קרה.

אם לא תרגעו עם החוק הזה פדלים של הרמן לי יעופו פה באוויר!!!

תמונה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 15, 2010 6:28 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

Rule 15 עידן... לא 19! :knight:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 15, 2010 6:34 pm 
The Count of DT-IL
סמל אישי של המשתמש

אצלנו, זה 19!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 15, 2010 6:51 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

אצלי היחס שלי שsci fi מתחלק לשניים. עולמות שמבוססים (אפילו במעט) על מציאות אני מאוד אוהב. לעמות זאת לעולמות מומצאים שאין להם שום קשר למה שקורה אני מאוד לא מתחבר. מכאן נובע כל מה שאני אוהב ולא אוהב בסיפי.
סטאר טרק ובבילון 5 הם שתי הסדרות הגאוניות ביותר בתחום. גם את סטארגייט הסרט והספרים מאוד אהבתי למרות שלא ראיתי את הסדרות.
באמת מזמן לא התחברתי למשהו חדש וטוב בתחום... המלצות יתקבלו בברכה...

(אני מקווה שלא שיגעתי את מתן יותר מדי בהודעה הזאת...)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 15, 2010 8:09 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

DivineComedy כתב:
אצלי היחס שלי שsci fi מתחלק לשניים. עולמות שמבוססים (אפילו במעט) על מציאות אני מאוד אוהב. לעמות זאת לעולמות מומצאים שאין להם שום קשר למה שקורה אני מאוד לא מתחבר. מכאן נובע כל מה שאני אוהב ולא אוהב בסיפי.
סטאר טרק ובבילון 5 הם שתי הסדרות הגאוניות ביותר בתחום. גם את סטארגייט הסרט והספרים מאוד אהבתי למרות שלא ראיתי את הסדרות.
באמת מזמן לא התחברתי למשהו חדש וטוב בתחום... המלצות יתקבלו בברכה...

(אני מקווה שלא שיגעתי את מתן יותר מדי בהודעה הזאת...)

טוב כרגע V רצה חזק ויש את לג'נד אוף דה סיקר אבל הם לגמרי out there אז אני מניח שאתה לא תאהב. באמת שאני לא יודע איך אני מרגיש לגבי סטארגייט יוניברס כי היא מעולה אבל המתכונת של אבודים תהיה חייבת לקחת כיוון אחר ומהר אחרת אני אאבד שם עניין.

אני רוצה בלי קשר פשוט לפרוק משהו שדי הורג אותי בשבוע האחרון גם אם אף אחד לא יתעניין אני פשוט חייב לכתוב את זה.
האירוע הגדול החדש של מארוול כרגע נקרא siege והוא מספר איך לוקי, אח של ת'ור שיכנע את נורמן אוסבורן שהוא כרגע די מחזיק כוח צבאי של מדינה לפלוש לווהאלה ויש שם קטע מטורף שהזקיף שהוא הנשק הסודי של אוסבורן מבתר את ארס, אל המלחמה הרומאי (אל תשאלו למארוול יש בעץ החיים 9 עולמות שבהן אלים מכל הסוגים, בני אדם וכל מיני יצורים חיים באותו היקום) לשניים בידיים חשופות וזו בערך הסצינה הכי אלימה שראיתי הרבה זמן והכי מפתיעה ומזעזעת כנראה אי פעם. פשוט הייתי בהלם מוחלט, לא ראיתי את זה מגיע משום כיוון ואני מתחרפן וכל הסיפור יגמר בסוף אפריל אבל זה פסיכי לגמרי, זו מלחמה שתסיים את כל המלחמות אחרי 7 שנים של תהפוכות נונסטופ. אובמה ד"א די כוכב בשנה האחרונה בקומיקסים והוא הכריז שחייבים לעצור את אוסבורן אחרי שהוא זה שנתן לו יד חופשית. משעשע קצת.
טוני סטארק במצב צמח אחרי שהוא השמיד את עצמו בנסיון להאט את אוסבורן, קפטן אמריקה חזר והוא עצבני ות'ור נשאר לבד להילחם בצבא של נורמן עד שתגיע תגבורת. הנחמה היחידה שלי היא שאני יודע שאחרי שכל זה יגמר מי שישאר חי יופיע בthe new heroic age שזה יהיה יום חדש למארוול, טיפ טיפה שקט יחסי וקרקע פוריה לכל מי שרצה לקרוא ופחד להתחיל. אשכרה עולם בלי הטירוף של אוסבורן זה קצת בלתי נתפס.
בריאן מייקל בנדיס פשוט מתפוצף על הדף בשנתיים האחרונות, כל חוברת שלו מדהימה יותר מהקודמת וזה פשוט חולני כבר.

החוברות בחודשים האחרונים כל כך טובות הן פשוט מושלמות והן לדעתי דוגמה גסה לכל מה שטוב ומדהים בקומיקס וגיבורי על, זה פשוט תענוג שאני לא מבין איך אפשר לפספס ובמאי כבר לא יהיו תירוצים אז רק שיגיע כבר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 15, 2010 8:34 pm 
דרימיסט שרוף
סמל אישי של המשתמש

אני חייב גם כן לציין לטובה את האירועים המעולים של מארוול בשנים האחרונות.
מלחמת האזרחים והפלישה של הסקראלס הם כמובן גולת הכותרת, אבל גם ביקום האולטימייטס היו אירועים חזקים.

את ה-Siege אני מתכנן לקרוא אחרי שאני אסיים את הדארק ריין של אוסבורן (שהתחילה אחרי הפלישה)... יש הרבה להשלים...
Sentient 6, יש חוברות קריטיות במיוחד שאתה ממליץ לקרוא?

The secret orchard
And your voice is vast and achromatic
But still so precious

תמונה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 15, 2010 9:03 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

חוץ מהסדרה המרכזית יש את embedded שזה קצת אירועי רקע של הרעים. אקסמן ודארק אקסמן חזקים. כל הסיפור של דייקן הוא בכלל הזוי ות'ור בישל אותו בסיג' השני אבל הוא עוד יחזור ואני מקווה שהוא יפגוש סוף רע מאוד. אינווינסיבל איירון מן והסדרה שרצה במקביל טוני סטארק דיסאסמבלד הן די מדהימות וממשיכות את הקו של מה שפרייקשן התחיל עם הסיפור של זיק סטיין, בעצם ההבנה של טוני שהדגים המסוכנים שהוא תמיד ידע ששוחים הולכים להכניע אותו הוא צריך להיות חכם יותר מתמיד. טוני כרגע נאבק בתת מודע שלו, הוא תקוע במצב צמח ובתוכו הוא נמצא בלופ שבו הוא וההורים שלו מנסים לחפור בהריסות שהן בעצם הנשמה שלו והם מנסים לשחזר את כל התודעה והאינטיליגנציה שלו ודוקטור סטריינג' נכנס אל התת מודע שלו כדי לעזור לו תוך כדי שדונלד בלייק, סטיב רוג'רס ובאקי יחד עם מריה היל מנסים להתניע את הגוף שלו. אשכרה לעשות לו jump start עם המג'ולניר בלי לאדות אותו. הם הוציאו גם את הchest piece מהחזה של פפר והם ישתמשו בו כדי להחזיר את טוני אבל כל זה גם בהתהוות וזה סוחף.

כרגע אוסבורן תוקף והתגברות של הסיקרט איוונג'רס החדשים מגיע ובפריים אחרון רואים את המגן של רוג'רס משתקף על הקסדה של אוסבורן וזה כזה פסיכי.
אני פשוט רוצה להגיע לחוברת האחרונה ולראות את טוני חוזר עם שריון יחד עם סטיב רוג'רס מול אוסבורן והאיירון פטריוט שלו ואני מת שהם יחזירו לו על כל מה שהוא עשה eye for an eye, על כל החרא והמוות, שישלחו אותו לעזאזל. הוא מת פעם אחת וחזר, שימות ולא יחזור שוב. הוא עבר את מכסת החטאים האפשרית בגדול, הגיע הזמן לשים לו סוף.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 16, 2010 9:45 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

הנה אחד חזק.

זוכרים את רידיק? שני סרטי מד"ב עם תקציב מצומצם וביצוע ברור ומוצלח שת'כלס בנו את וין דיזל?
אז המייק טייסון וואנבי הזה כבר חתם על השלישי, דיוויד טאוהי יחזור לביים והם שיחררו את העלילה. הגישה תהיה בחזרה לבסיס כשרידיק חוזר להיות מבוקש, נזרק על כוכב צחיח ועוין ונרדף על ידי שתי פלוגות של ציידי ראשים על אופנועי סילון וכל מיני חיות חייזריות חולניות כאלה. יהיה משובח.

ספיידרמן מתחיל ד"א סגור על 3D. החברה של אווטאר יטפלו והם יצלמו את זה כמו שצריך ולא יעשו אחרי זה עריכות ובלאגנים שניה לפני כמו בclash of the titans שהולך להיות סרט התלת מימד הכי מחורבן בערך אי פעם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' פברואר 17, 2010 5:23 am 
The Count of DT-IL
סמל אישי של המשתמש

רידיק יחזור להיות מבוקש??
ספוילר! :
אבל חשבתי שבסוף הסרט השני הוא נהפך להיות המלך או שליט או וואטאבר...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' פברואר 17, 2010 2:38 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

YtseJam כתב:
רידיק יחזור להיות מבוקש??
ספוילר! :
אבל חשבתי שבסוף הסרט השני הוא נהפך להיות המלך או שליט או וואטאבר...

כן כל החרטא הזה של מה שאתה לוקח שייך לך. כנראה שיהיה איזה פער מסויים בין שני הסרטים שישימו עם משחק או קומיקס או אנימה כמו בפעמים הקודמות. שומדבר שאי אפשר לטפל בו עם קצת דמיון וכסף.

הנה משהו לצחוק עליו. הוגו וויבינג שדיבב את מגטרון בשני הרובוטריקים רואיין בנושא. הוא אומר שאין לו מושג בכלל מה העלילה או מי הדמויות והוא לא ראה אתה הסרט הראשון עדיין ואני מתאר לעצמי שמהשני הוא לא הכי נהנה. הוא בחיים שלו לא דיבר עם מייקל ביי ומבחינתו זה תפקיד קל בשביל הכסף.
אז הנה לכם במקום לקחת את המדובב המקורי והאגדי פרנק ווקר בשביל גרושים יחסית, לקנות ככה את הקהל ולהשלים קאונטר לפיטר קאלן, הקול המקורי של אופטימוס שעליו הם לא ויתרו הם הולכים על בחור שאין לו מושג למה הוא אומר "איכזבת אותי שוב סטארסקרים".
חשיבה הפוכה, כל הכבוד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 21, 2010 10:07 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

נראה שכאופטימוס אמר לthe fallen תן לי את הפרצוף שלך ואז ניתק לו אותו מהראש והרג אותו הוא לא עשה עבודה כזאת טובה כי וואן וואי אור אנת'ר, הוא חוזר בסרט השלישי. אני מקווה שהוא יהיה קצת פחות אפס הפעם.

טוני טוד יחזור לדובב אותו, טייריס חתום וכאמור ג'יימס אייברי מהנסיך המדליק מבל אייר ידובב את silverbolt שיביא כבוד לרובוטריקים שמגנים עלינו בשמיים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' פברואר 24, 2010 9:11 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

חזרנו! אני ז"א.

בכל מקרה, רשימת המועמדים המעודכנת לשחק את סטיב רוג'רס/קפטן אמריקה והם שימו לב:
ג'ון קרסינסקי (ג'ים מהמשרד), צ'ייס קרופורד (גוסיפ גירל), מייק ווגל (קלוברפילד) ופטריק פלוגר וסקוט פורטר שאין לי מושג מי הם.
זה ממש לא סופי ויהיו עוד אודישנים אבל ת'כלס אם קרסינסקי ישחק אותו זה יהיה מצחיק בטירוף. את קרופורד אני לא קונה כי הוא חומר של סרטי ערפדים לנערות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' פברואר 24, 2010 10:42 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

הלו הלו, לפני שאתה רושם ספויילרים (עם ה- fallen) תלחץ על התג של ספוילר, בשביל זה הוא שם.

ולא לקחו את הוגו משהו לדבב את מגטרון כי השחקן מהסדרה המקורית מת?

ו.. אני מתכוון לשחק בבטא של סטארקפט 2 :D
אם יסדרו לי את העניין עם החשבון ב- Battle.net

(]/|\[)

Some of us choose to live gracefully
Some can get caught in the maze
And lose their way home
This is the life we belong to
Our gift divine

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' פברואר 24, 2010 11:48 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

זה לא ספויילר!! ברגע שיתחיל לזרום מידע מהצילומים והעריכה עוד חצי שנה ככה זה יהיה בגדול בפרצוף של כולם. לדעתי לא יהיה לו תפקיד רציני, אולי קמיאו קטן או לא יודע מה כי ת'כלס הוא היה חרא של נבל ראשי, אופטימוס פירק אותו באיזה 4 שניות. זה לא היה כמו בסוף של הסרט הראשון ששם ת'כלס ביי עשה לכולם בית ספר עם הקרב בין אופטימוס למגטרון. לדעתי הם יביאו סוף סוף את יוניקרון אבל בתור נושאת מטוסים או משהו כזה כי אני יודע שביי ממש רצה לעשות את זה בשניים הראשונים וthe fallen ישמש במשבצת של מגטרון בסרט המצוייר שהוא מחייה אותו והופך אותו למשרת שלו (כשמגטרון הפך לגלווטרון)
בכל מקרהההההה... הכל השערות. אופטימוס לא ימות שוב והמטריקס לא יעבור לרדימוס כי הוא חנג' אז אי אפשר לדעת.

פרנק ווקר הבחור המקורי חי ובועט, הוא דובב את סאונדווייב בסרט השני והוא אחד המדובבים היותר עסקים בהווליוד.
היה קטע משעשע בתסריט המזוייף שסטארסקרים מפיל אף 15 ולוקח את המראה שלו ורואים על הכנף האחורית שלו "קפטן כריס קוברה קולינס" (מחווה לבחור שדובב אותו בסדרה המקורית ואת קפטן קוברה) ואז הוא מודיע בקשר לטייסת של האף 15 לפני שהוא עולה להפיל אותם"this is air commander starscream. prepere to meet your doom!" ואתה פשוט יודע שדברים אדירים כאלו לא יקרו בסרט של מייקל ביי.

הקשיבו הקשיבו זה חשוב!
סופרמן הבא עובר רשמית לקדם הפקה. הוא יקרא the man of steel סוף סוף ודיוויד גוייר האדיר כותב. ברנדון ראות' יחזור אבל בריאן סינגר לא ובמקום זה הוא בטח יתמקד בx-men first class. אני תמיד סימפטתי את איש הפלדה ואני בטוח שיהיה מעולה אם גוייר מטפל בזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' פברואר 27, 2010 6:29 pm 
The Count of DT-IL
סמל אישי של המשתמש

ילד בן 15 יצר את יצירת הלגו הבאה. לקוח מ-Stargate Atlantis.
ה-Daedalus "חונה" בבסיס Atlantis שבגלקסיית פגסוס (זו רק צלע אחת מהבסיס. תמונה מלאה של הבסיס כאן: http://media.moddb.com/images/members/1 ... Base_2.jpg)

תמונה

כדי להדגיש את הדיוק שביצירת הלגו, תמונת מסך מהסדרה - אותו הדבר אבל מזווית אחרת . אפשר לראות בקלות את קווי הדימיון.
מרשים ביותר!

גודל מלא: http://www.thescifiworld.net/img/wallpa ... 0x1200.jpg
תמונה

תמונה

יש לבחור הצעיר עוד יצירות לגו מרשימות מאוד מאוד מאוד, כאן:
http://www.flickr.com/photos/31194766@N08

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 723 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3, 4, 5 ... 37  הבא

כל הזמנים הם UTC

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 3 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

עבור ל:  
מופעל על-ידי phpBB® Forum Software © phpBB Group
מבוסס על phpBB.co.il - פורומים בעברית. כל הזכויות שמורות © 2008 - phpBB.co.il.