YtseJammers Israel

מועדון המעריצים הרשמי של דרים ת'יאטר בישראל
עכשיו ש' אפריל 27, 2024 7:13 pm

כל הזמנים הם UTC

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 723 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 37  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: אשכול Sci Fi
הודעהפורסם: ה' ינואר 20, 2011 7:47 am 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

החליפת ספיידרמן מן הזאת כ"כ עדיפה! הקודמת נראתה טובה מידי בשביל תפירה ביתית! זאת מראה ש'הוא תפר לבד ושהוא בנאדם ממוצע אחרי הכל' ולא עם מפעל לייצור בד מגניב כמו בשלושה הקודמים!
ושיעבוד קצת על הגוף כי ספיידרמן הוא לא סטיב ארקל!

אהבתי את כריס אוונס!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 20, 2011 9:33 am 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

Sunny כתב:
החליפת ספיידרמן מן הזאת כ"כ עדיפה! הקודמת נראתה טובה מידי בשביל תפירה ביתית! זאת מראה ש'הוא תפר לבד ושהוא בנאדם ממוצע אחרי הכל' ולא עם מפעל לייצור בד מגניב כמו בשלושה הקודמים!

אהבתי את כריס אוונס!

זה ת'כלס ספיידרמן של האולטימט, יוצר צעיר, פחות שרירי ובחליפה הזאת אמור להיות גם חגורה עם פנס ויורי קורים מלאכותיים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 20, 2011 4:42 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

אתה יודע מה הנוול בסרט הזה של ספיידרמן ואם יש מצב שיכניסו את הסיפור של היקומים המקבילים? כמו שהיה בסוף הסדרה הטובה? שהוא מצרף אליו את סופה, ארבעת המופלאים וכו'? זה היה כ"כ טוב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 20, 2011 6:17 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

Sunny כתב:
אתה יודע מה הנוול בסרט הזה של ספיידרמן ואם יש מצב שיכניסו את הסיפור של היקומים המקבילים? כמו שהיה בסוף הסדרה הטובה? שהוא מצרף אליו את סופה, ארבעת המופלאים וכו'? זה היה כ"כ טוב.

בנוגע לשאלה הראשונה... הנבל בסרט יהיה הלטאה (רייף איפנס ישחק את הדוק קונורס) ולא יודע מי עוד. מחזירים אותו לתיכון ומשנים הרבה אז יכול להיות שיציגו שם את החליפה השחורה לאט לאט בתור ניסוי מדעי כמו באולטימט ספיידרמן אבל לדעתי הם ידחפו פנימה את מיסטריו או שיהיה רק הלטאה, אין מצב לאף אחד אחר.

היקומים המקבילים לא יקרו משתי סיבות. דבר ראשון אתה מתבלבל בין הסאגה של הכפילים שהייתה בסוף הסדרה לבין הsecret war שעשו לה איזשהו מערוף. בשנות ה80 היה אירוע גדול (כמו שיש כל חצי שנה) וכל הדמויות של מארוול נזרקו לעולם נידח כדי להילחם על שלום היקום וצימצמו את זה לשורה של פרקים באמצע הסדרה. בסוף הסדרה היה מין עיבוד לסאגה איומה שנקראת the clone saga, תקופת שפל בקומיקסים שבה הקהל מגלה כביכול שיש עוד ספיידרמן בשם בן ריילי ובטוויסט חולני ובלתי נגמר, שפיטר הוא בעצם הכפיל וריילי הוא הספיידרמן האמיתי וזה היה מייגע והקהל שנא את זה כי זה חפר בצורה לא נורמלית ושאלוהים יעזור לי אני אפילו לא זוכר איך זה נגמר אז הבעיה היא שאין לך איך לעבד את זה לסרט שתנסה למכור לכל הפלנטה שאפילו המיליונים שקוראים את ספיידי לא סובלים את החוברות האלו. זו הסיבה שוונום היה הנבל בסרט השלישי למרות שסם ריימי הבמאי לא רצה, בגלל הלחץ של הקהל על המפיקים ובגלל זה הוא גם הרס את הדמות האדירה הזאת. להגיע לאמצע הדרך בתחום הזה זה להתפשר וזה פשרה אומנותית שכולם סובלים ממנה.
סיבה שניה היא שהפנטסטיק פור הקולנועי הם סחורה של פוקס המאה ה20 כמו אקס מן וספיידרמן הוא בבעלות סוני קולומביה. איירון מן, ת'ור, קפטן אמריקה וההאלק הם של חברת ההפקה הפרטית של מארוול ובגלל זה הם כולם יכולים להופיע באותו הסרט ויופיעו ב2012.
בגלל זה מארוול גם עובדים עכשיו על הפקה של דמויות פחות ידועות שהם לא מכרו לאחרים כמו דדפול, איירון פיסט והוק איי שיופיע בavengers (ג'רמי רנר), עדיין מדובר בעשרות דמויות שיש להן פוטנציאל אומנותי וכלכלי עצום.
מארוול היא היום חברת בת של דיסני ומפיקה תחת המוניקור שלה עם הפצה של דיסני ובסופו של דבר הזכויות על הדמויות האחרות יחזרו למארוול ודיסני שיוציאו גם אותם תחת ההפקה שלהם. זו המטרה המוצהרת בכל מקרה.

מעבר לזה יש עוד פרט אחד קטן אבל הוא כבר בידיוני לגמרי והוא שכל עולם שמארוול מציגים הוא כביכול כדור ארץ ויקום מקביל לכן אם הספיידרמן של האמייזינג ספיידרמן הוא בכדור ארץ 616 (היקום הרגיל) אז הסרטים קיימים ביקום אחר בכלל ואם תסבך ביניהם אז הקהל כבר יקום ויצא מהאולם. למי יש כוח לזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 20, 2011 9:37 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

Sunny כתב:

אהבתי את כריס אוונס!

החליפה הזאת נראית כאילו אפשר לתפור אותה בבית? באמת?
כנראה יש לך יכולות תפירה מטורפות :shock:
חוץ מזה שזה סיפור קומיקס, כל נסיון להסביר משהו בצורה ריאליסטית הוא מגוחך מראש. צריך פשוט לזרום עם כל הקטע וליהנות מהכיף שבזה. ובטח שלא להיתקע מבחינת מציאותיות על פרט כזה קטן כמו שהוא תופר את החליפה שלו, מכל הדברים.

מתן- אין לי מושג על איזה אולטימט ספיידרמן אתה מדבר, כי באולטימט ספיידרמן החליפה שלו היא אותה חליפה כמו הרגילה של אמייזינג ספיידרמן, והחליפה השחורה היא וונום בדיוק כמו בקמויקס הרגיל ולא ניסוי מעבדה.

(]/|\[)

Some of us choose to live gracefully
Some can get caught in the maze
And lose their way home
This is the life we belong to
Our gift divine

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ינואר 21, 2011 2:00 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

Greenburger כתב:
Sunny כתב:

אהבתי את כריס אוונס!

החליפה הזאת נראית כאילו אפשר לתפור אותה בבית? באמת?
כנראה יש לך יכולות תפירה מטורפות :shock:
חוץ מזה שזה סיפור קומיקס, כל נסיון להסביר משהו בצורה ריאליסטית הוא מגוחך מראש. צריך פשוט לזרום עם כל הקטע וליהנות מהכיף שבזה. ובטח שלא להיתקע מבחינת מציאותיות על פרט כזה קטן כמו שהוא תופר את החליפה שלו, מכל הדברים.

מתן- אין לי מושג על איזה אולטימט ספיידרמן אתה מדבר, כי באולטימט ספיידרמן החליפה שלו היא אותה חליפה כמו הרגילה של אמייזינג ספיידרמן, והחליפה השחורה היא וונום בדיוק כמו בקמויקס הרגיל ולא ניסוי מעבדה.

hez got mad skillz!!!

וטעות בידייך ידידי הירוק והבשרי!!! באולטימט החליפה השחורה היא חלק מהניסוי ליצירת תרופה לסרטן של אבא של פרקר ואדי ברוק שהיו עמיתים והחליפה מותאמת לDNA של פיטר ולכן הוא היחיד שיכול לשלוט בה במקום שהיא תשלוט בו. החליפה הגיעה בסופו של דבר לברוק שבעולם הזה הוא כתב כושל בן כושל בביוגל (ומכאן ריימי לקח את הטייק הזה לסרט השלישי) אחרי שדגימה מהחליפה שפיטר הפריד השתלטה עליו ובגלל שהיא לא מותאמת אליו הוא חייב לאכול מוחות!!! מוחות!!!!!!!111
לאחר מכן החליפה השתלטה על גוון סטייסי והפכה ל... קארנג'!!@@@!!!!
בלה בלה בלה!!!

זה ד"א המפלט היחיד שדרכו יוכלו עכשיו להסביר ספין אוף לוונום אם זה יצא לפועל כי בשלישי הרגו אותו לחלוטין בלי שום ויכוח.

וזהו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 30, 2011 8:47 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

http://www.superherohype.com/news/artic ... y-superman

אולי די כבר עם כל הבריטים והאוסטרלים בתור הגיבורים הכי גדולים של אמריקה....

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' פברואר 05, 2011 11:53 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

אוקיי קבלו את זה!

קובי סמולדרס, הבחורה שאתם מכירים בתור רובין שרבצקי, הקנדית הכי פופולרית באמריקה מאז rush תשחק את מריה היל באיוונג'רז!!!
היל היא סוכנת של shield והיא בד אס רצינית עם קונג פו וכל השטויות ובטח יתנו לה ללכת מכות עם סקרלט ג'והנסן (זה סרט של ג'וס ווידון אחרי הכל, בנות יפוצצו אחת את השנייה במכות בין אם אתם רוצים או לא.) וזה יהיה אדיר למדי.
בכל מקרה זו עסקה של שישה סרטים (איוונג'רז, סרט של ניק פיורי ואיירון מן 3 והשאר בעתיד) ואם כן אז זה מזניק את הקריירה שלה כמה צעדים ענקיים קדימה.

תמונה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 07, 2011 1:05 am 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

WTF!?!??!?!

הסופר בול ספוט של הרובוטריקים 3 זה חולני לגמרי!!! זהו נגמר זו מלחמה כוללת ולא כמו בסרט הראשון שמכרו לכם שאנחנו תקועים באמצע אלא הפעם זה מחלמת העולמות לגמרי, כולם הולכים עד הסוף וזה נראה מדהים לגמרייייייייייייייי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

חלליות תוקפות את מה שנראה כמו לוס אנג'לס, אופטימוס עם מה שאני מנחש שהוא ג'טפייר עף כמו בסרט השני ואז מבתר כמה שקרניקים לגזרים כמו שרק הוא יודע עם חרב ותותח בו זמנית. אפשר לראות שם את לייזר ביק עף למישו על החיים ועצרתי את הפריים של אופטימוס ואפשר לראות שם את באמבל בי וראטצ'ט יורים על שוקווייב, שקרניק שנראה כמו הטנק מהסרט הראשון (ברואל) בהסוואה מדברית ואיזה drone עלוב כזה תוך כדי שסנטינל פריים (משאית כיבוי הפעם) נח לו בצד ואופטימוס... הבחור הזה הוא פשוט חיל הפרשים. שראיתי את התמונות מהצילומים של הסצנות האלו לא יכלתי לדמיין שזה יהיה כזה אפי ורצחני וזה רק 20 שניות מהסרט!!!

אני יושב כאן ומגרד את היד שלי וצופה בזה שוב ושוב כמו איזה מכור להירואין OMG!!!!!!!!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 14, 2011 1:08 am 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

השגתי את התסריט החלקי של הדיבוק הנ"ל שלי. המון טיזרים!
מגניב אבל השאיר אותי קצת חצוי כי זה נשמע שזה סובל מחלק מהטעויות של הקודם למרות שמאוד נהניתי ממנו אבל הפעם יש הרבה יותר אקשן איכשהו, עדיין יש כמות מטורפת של לוקיישנים ויש המון אינטריגות פנים שקרניקיות כמו שצריך. אוסקר לא יהיה אבל זה בסדר גמור, העיקר שימשיך להיות כיף ומטורף. אני מניח שזה יזיז למינימום אנשים כאן אבל חבל להרוס בכל מקרה אז אני אצבע בצהוב.
ספוילר! :
-התפקיד של סנטינל פריים (זה מהטריילר) קצת מאכזב למרות נקודת הפתיחה הממש טובה אבל הוא די נופל למשבצת של די עוד רובוטריק חזק בטירוף בלי שומדבר מיוחד למרות כל מה שקישקשו על הפריימים בסרט השני. לפי מה שהבנתי לפחות. בכל מקרה הוא הופך למשאית כיבוי מגניבה והוא גדול כמו אופטימוס.
-הנגרר של אופטימוס מגניב לגמרי. אני לא סגור עם אני אוהב כל כך את הצורה שבה הם מציגים אותו. זה לא צץ משום מקום אלא מוצג כנשק על בשביל פריים שמשדרג אותו, כמו השילוב עם ג'טפייר בשני רק עם יותר זמן אוויר, game changer אמיתי. מקווה שיהיה יותר מעניין מאשר בסרט הקודם.
-איירונהייד ישאר קצת ברקע אבל המעשים שלו יהיו סופר חשובים, הוא זה שבונה בעצם את הנגרר של פריים מטכנולוגיה שה-wreckers שהם צוות רובוטריקים לוחמים הביאו איתם. לפי הצעצועים הם נקראים leadfoot, roadburner ו-topspin ויש להם מוניטין שהולך לפניהם, סוג של צוות קומנדו חמוש היטב כמו שאוהבים למכור בסרטי אקשן. ביל פייגרבאק שדיבב את bulkhead בסדרה הקודמת (ידוע גם בתור הקול של פטריק כוכב הים...) ידובב את אחד מהם.
-shockwave קריטי לעלילה ויעשה המון בסרט ויסחט את הדמות של פטריק דמפסי שמשחק את הבוס של החברה החדשה של סם. גם סאונדווייב יסתובב לכולם מתחת לרגליים וילחם ויעשה המון כמו שהוא יודע.
-רעיון שאני אישית אהבתי הוא הdreads, חבורת שקרניקים אחוזי דיבוק ומרושעים לגמרי שמתחזים לרובוטריקים ונשלחים להרוג בבני אדם כדי לעורר כעס מצד בני האדם על הרובוטריקים. איירונהייד לוקח על עצמו אישית לחסל אותם. כנראה שהוא פיתח איזשהי חיבה לבני אדם אחרי הכל.
דבר נוסף מגניב, the ark, הספינה האגדית תופיע ביג טיים, ספק אם היא תהפוך לאומגה סופרים. היו דיבורים על רובוטים ענקיים וצילמו סצנה שבה מגדל שחקים שסם נמצא בו מותקף ורועד אבל לא נראה לי שזה קשור כל כך. הדלפות שקריות של ביי.
-נטען שם שהפרארי 458 האדומה היא preceptor אבל הוא בקושי מוזכר ואני יודע שיש רואים אותו די הרבה בסרט כי צילמו המון סצנות איתו אז כנראה שיש עדיין פערים. הצעצוע שלו עוד לא הוצג משום מה, יכול להיות שהתפקיד שלו צומצם.
-נקודה אחרונה לגבי מי שיחזור ולא. sideswipe יחזור אחרי הסרט הקודם בדגם בלי גג, arcee, elita 1 ו-chromia לצערי לא יחזרו וחבל כי הן מגניבות למדי ומגוונות את כל העסק. skids ו-mudflap שעיצבנו המון יחזרו, אני יודע שצילמו מכוניות שנראות כמוהן רק עם צבע שחור ופסים ירוקים וכתומים. jolt, המכונית החשמלית של שברולט מופיע בתסריט אבל בתפקיד הירואי מכדי להישמע אמיתי אז לא בטוח מה יהיה. הצעצוע החדש סופר מושקע ומאבוזר אבל אפשר היה לותר עליו לדעתי.
הסרט אמור להסתיים עם סוף ברור מאוד לעלילה, זה אומר סוף למלחמה. לפי התסריט הזה, המלחמה תסתיים עם המון קורבנות משני הצדדים אז יהיה מעניין.

כמעט כל הצעצועים של הסרט הוצגו בtoy fair 11 אתמול, רובם ממש מושקעים ומגניבים ומוסיפים לקודמים המון אז ספק אם יש עוד הכרזות גדולות עד יולי.

לגבי המשחק של הסרט, יש כאן חדשות טובות. הוא מפותח ע"י high moon שפיתחו את war for cybertron המאוד מוצלח והוא אמור להיות עם מנגנון מאוד דומה לשליטה, מצב שלישי חדש לדמויות בשם stealth change ועלילה שתתרחש לפני הסרט ותגשר ולא סתם תעקוב אחריו בצורה רופפת ומטופשת אז יש מצב שנקבל סה"כ משחק טוב. לא אכפת לי לקבל גירסה של WFC עם העולם של הסרט שמולבש עליו. הטריילר למשחק היה עם גרפיקה של Wii אז אין כל כך מה לדבר עליו.

---- עידן: שיניתי לתג spoiler...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 22, 2011 12:29 am 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

קווין קוסטנר מצטרף לסופרמן הבא. האפשרות לא עלתה בצורה רשמית אבל אני חושב שהגיע הזמן להוריש הלאה את התפקיד של ג'ור-אל והוא יהיה מושלם, אחד הגיבורים הגדולים של הקולנוע האמריקאי בתור האבא הכי נאצל בגלקסיה. אבל ברצינות, אם זה יהיה זה יהיה מושלם בדיוק כמו הביצוע של מרלון ברנדו. זה משהו בעיניים, יש לו את זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 12, 2011 1:23 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

הסדרה החדשה המקוונת של מורטל קומבט עם ג'רי ריאן (מסע בין כוכבים: וויאג'ר) ומייקל ג'יי וייאט. התחיל בתור יוזמה פרטית שקיבלה תמיכה מהאולפנים ות'כלס זה שם את כל העולם של המשחקים בעולם טיפה יותר מציאותי. כמה דקות של אקשן וגוד טיים אז תהנו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 12, 2011 2:06 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

איזה יופי ! ראיתי וזה די נחמד . אתה יודע שהייתה סדרה לפני איזה 10 שנים של מורטל קומבט , אבל לא יצא לי ממש לראות אותה .

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 12, 2011 2:34 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

כן, conquest אני חושב, שידרו את זה בערוץ 3. סוג של פריקוול... היה נחמד בפרקים הראשונים והלך לאיבוד די מהר, עם סבא של סבא של לו קנג או משו כזה לא זוכר כבר אבל!... היה די מגניב אבל בסוף שהחליטו להרוג את הסדרה בגלל רייטינג ופשוט הרגו את כל הגיבורים ונתנו לרעים לנצח. ballsy movie.
היתה גם סדרה מצויירת שלא החזיקה הרבה וזה היה ממש טיפשי כי היה להם שם מטוס כזה שנראה כמו דרקון וקרו שם דברים לא סבירים אפילו יחסית למורטל קומבט שזה בערך הזיכיון שאתה יכול לפרש אותו להכי הרבה כיוונים בעולם.

דרך אגב אנשים כאן בטח לא זוכרים את זה אבל אני חייב לציין את הסדרה המצויירת הכי מטופשת אי פעם, ProStars. זו סדרה מצויירת שבה מייקל ג'ורדן, וויין גרצקי ובו ג'קסון (שחקן פוטבול ובייסבול) היו שלושה אחים עם מה שאני יכול רק להגדיר בתור כוחות על טבעיים עם אמא פולנייה שנשמעת כמו מל ברוקס, שהמציאה להם המצאות שעזרו להם להילחם בפשע. זה היה כל כך מצוץ שאפילו לא טרחו לתת לשחקנים האמיתיים לדובב את הדמויות שלהם. 13 פרקים, בזבוז ענק של טושים. הדבר הטוב היחיד שם זה תמונות של מייקל ג'ורדן במציאות כי קובי ולברון אנושיים אבל ג'ורדן לא.

מייקל ג'ורדן לא צריך מטוס סילון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 12, 2011 4:52 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

חחח בזבוז של טושים..

Conquest היתה מצויינת, מאוד נהנתי ממנה. אבל אני לא זוכר שהיא הסתיימה בכך שהרעים הרגו את כולם... נו שויין.

(]/|\[)

Some of us choose to live gracefully
Some can get caught in the maze
And lose their way home
This is the life we belong to
Our gift divine

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 12, 2011 9:32 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

Greenburger כתב:
חחח בזבוז של טושים..

Conquest היתה מצויינת, מאוד נהנתי ממנה. אבל אני לא זוכר שהיא הסתיימה בכך שהרעים הרגו את כולם... נו שויין.

שאנג טסאנג הרג את קונג לאו, סירו וטאג'ה מחוץ לטורניר בצורה מלוכלכת כי הוא הבין שזה לא יקרה במסגרת "חוקית"... הראו את זה בסוף כשהוא שלח עליהם חבורה ענקית של רוצחים אני חושב ואז הוא הראה למישהו את הכלי נשק שלהם אצלו. הרעיון היה שבגלל שהסדרה לא ממשיכה אז זה מתאים לקו עלילה מהסרטים שבו כל הגיבורים של כדור הארץ הפסידו והדור של לו קנג הוא האחרון שיכול להילחם על החופש של כדור הארץ לפני שהם עוברים לשליטה של ה other realm. בלה בלה בלה. יו נואו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 13, 2011 8:23 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

כן אני יודע שלאף אחד לא אכפת אבל יש!!! עשיתי את זה!!! סוף סוף הגעתי לדרגת קפטן ב-Reach, הדרגה שמפרידה את הילדים מהרוצחים כי בשביל להגיע אליה צריך לעשות פי 4 יותר XP מהדרגה הקודמת יותר מאשר שצריך לעשות כדי לטפס לכל דרגה אחרת וזה לפחות עד שאתה מגיע לדרגות מופרעות שבהם נמצאים רק אלו שלא יוצאים מהבית וצ'אק נוריס. לקח לי חודשים של לתקוע רימונים דביקים על כל מיני טיפוסים רצחניים ולראות הספרטנית שלי (שימו לב למס' זיהוי ליד השם שלי, respect!!) חוטפת יריות דרך הפרצוף וסכינים דרך הצלעות שוב ושוב ושוב. זה כואב!!!

תמונה

תהיו נחמדים, שמישהו יזרוק איזה מזל טוב...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 13, 2011 8:37 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

Congratulations! :wow:
ראית מה זה, לכבוד האירוע כתבתי את המילה הארוכה ולא סתם מזל טוב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אפריל 15, 2011 12:10 am 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

NamelessATM כתב:
Congratulations! :wow:
ראית מה זה, לכבוד האירוע כתבתי את המילה הארוכה ולא סתם מזל טוב.

קח אותי כאן ועכשיו על רצפת הפורום!!!

סתם. תודה לך ידידי השזוף.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 18, 2011 12:35 am 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

הביקורות על ת'ור שהגיעו לכל אתר שמכבד את עצמו בערך מפרגנות לגמרי ומעידות על כך שכריס המסוורת' שולט בעסק לגמרי והוא אל רעם כמו שצריך. הסרט יוצא כאן ב28 לחודש, אני כבר psyched לגמרי!!!

תמונה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 723 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 37  הבא

כל הזמנים הם UTC

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 106 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

עבור ל:  
מופעל על-ידי phpBB® Forum Software © phpBB Group
מבוסס על phpBB.co.il - פורומים בעברית. כל הזכויות שמורות © 2008 - phpBB.co.il.