YtseJammers Israel

מועדון המעריצים הרשמי של דרים ת'יאטר בישראל
עכשיו ש' אפריל 20, 2024 5:20 am

כל הזמנים הם UTC

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 72 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ב' ינואר 07, 2008 8:09 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

אוקי.

רוק ישראלי- כמו שעוזרי אמר, מה זה החרטא הזה??
אני כ"כ שונא את צמד המלים הזה... מה זה אומר רוק ישראלי? רוק, ששרים בעברית? אז זה מה שעושה את זה למיוחד ושונה? זה ממש דבילי. זה פשוט רוק. מה זה משנה ששרים שם בעברית? זה בכלל לא מאפיין מוזיקלי כלשהו!

ומה שעוד יותר מעצבן זה שכל דבר היום זה רוק ישראלי! אתה אמן בישראל? יאללה אתה רוק ישראלי. בכל הכרזות של אירועים כמו כפר המוזיקה של קוקה קולה או רוק עצמאות וכו' אפשר למצוא אמנים כמו סאבלימינל, הדג נחש, שירי מימון... WTF?!?!

אני זוכר שבאיזה אירוע אחד כזה (נראה לי רוק עצמאות) האמן רוק היחיד שהיה שם זה אביב גפן... וגם הוא אני לא בטוח שהוא רוק בכלל (לא כ"כ שמעתי אותו בשביל לדעת)

מעבר לזה פשוט עצוב מה שקורה ברדיו.... עצוב שבגלגל"צ, התחנה שמתיימרת לשים את מה "שכולם אוהבים" שמים דברים שהרבה אנשים שונאים (ולא אני לא מדבר על חברי "המטאליסטים")... ואם תנסה להתקשר אליהם ולבקש שישימו איזה אמן לא יקשיבו לך. זה הכי מגוחך, גם אם יתקשרו מלא אנשים ויבקשו מישהו ספציפי אז לא ישימו את זה, והרי אם הרבה אנשים מבקשים אותו אז הם כן אמורים לשים את זה, כי הם אמורים לשים את מה שהרוב אוהבים.

ובכלל, הדברים ששמים בגלגל"צ כל כך חסרי מקוריות, וכל כך רדודים, ולעתים גם פשוט מפגרים.

בואו לא נשכח גם מהגישה שאם זה לא בגלג"צ, זה לא קיים.
אינפקטד לדוגמה. הישראלים הפאקינג הכי מצליחים בעולם במוזיקה, והם מוכרים בכלל בתודעה של הציבור? לא.

כשלעומת זאת נייטוויש מוכרים חבל"ז בפינלנד, הממשלה תומכת בהם, ומה לא. אולי זו לא ההשוואה הכי טובה, כי בפינלנד המטאל הוא המיינסטרים, אז זה כמו ששירי מימון תקבל תמיכה מהממשלה מה שיכול לקרות עקרונית, אבל ככה אני רואה את זה. אם יש איזה אמן ישראלי שהולך לו בחו"ל אז צריך לתת לו חשיפה בארץ, כתבות, משהו.

כשאני חושב על מצבה העגום של המוזיקה בארץ, אני חושב בעיקר על הדברים האלה, ולא כ"כ ספציפית על איזה אמנים יש.

(]/|\[)

Some of us choose to live gracefully
Some can get caught in the maze
And lose their way home
This is the life we belong to
Our gift divine

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ינואר 07, 2008 10:40 pm 
דרימיסטית שרופה
סמל אישי של המשתמש

Plaschkes כתב:
ומה שאני אוהב, זה מטאל, בעיקר. לאנשים מסוימים זה מוזר, לי זה מוזר כשאנשים לא יודעים מה הם אוהבים. וכשהם לא אוהבים מטאל.

אני לא חושבת שאם מישהו שומע גם דברים אחרים חוץ מהסגנון האהוב עליו, שזה מעיד על חוסר החלטיות או על זה שאני לא יודעת מה אני אוהבת.
אני גדלתי על פופ, לרוק-פרוג-מטאל-וכו' הגעתי רק בגיל 16-17, וככה יצא שהיום אני יכולה לשמוע הכל- מאנסינק ועד פרנק סינטרה, פנטרה עד אינפקטד, הכל מהכל. זה לא מעיד על חוסר החלטיות זה סתם מעיד על גיוון. אני מחשיבה את עצמי כבאה מהפרוג, בסופו של דבר לשם אני באמת חוזרת, למוזיקה המורכבת, מרגשת, כוחנית הזאת. אבל אני לא מסוגלת לשמוע רק את זה כי אני אשתגע משיעמום. האמת שבזמן האחרון אני באמת משתעממת כבר מהכל, בא לי משהו חדש לטחון ואני לא מוצאת.

טוב אין ממש פואנטה למה שחפרתי פה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ינואר 07, 2008 10:45 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

Nabo כתב:
Plaschkes כתב:
ומה שאני אוהב, זה מטאל, בעיקר. לאנשים מסוימים זה מוזר, לי זה מוזר כשאנשים לא יודעים מה הם אוהבים. וכשהם לא אוהבים מטאל.

אני לא חושבת שאם מישהו שומע גם דברים אחרים חוץ מהסגנון האהוב עליו, שזה מעיד על חוסר החלטיות או על זה שאני לא יודעת מה אני אוהבת.
אני גדלתי על פופ, לרוק-פרוג-מטאל-וכו' הגעתי רק בגיל 16-17, וככה יצא שהיום אני יכולה לשמוע הכל- מאנסינק ועד פרנק סינטרה, פנטרה עד אינפקטד, הכל מהכל. זה לא מעיד על חוסר החלטיות זה סתם מעיד על גיוון. אני מחשיבה את עצמי כבאה מהפרוג, בסופו של דבר לשם אני באמת חוזרת, למוזיקה המורכבת, מרגשת, כוחנית הזאת. אבל אני לא מסוגלת לשמוע רק את זה כי אני אשתגע משיעמום. האמת שבזמן האחרון אני באמת משתעממת כבר מהכל, בא לי משהו חדש לטחון ואני לא מוצאת.

טוב אין ממש פואנטה למה שחפרתי פה.

+1

זה מסכם די במדויק גם את סיפור חיי בעולם המוזיקה... רק צריך להחליף את 17 ב20.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ינואר 07, 2008 11:08 pm 
פלשקס
סמל אישי של המשתמש

לא אמרתי שזה מעיד על חוסר החלטיות או שאת לא יודעת מה את אוהבת, פשוט לא אהבתי את הגישה של "תפתחו קצת את הראש", כי אני לא חושב שאם מישהו אוהב סגנון מסוים הוא חייב בהכרח להיפתח גם לסגנונות אחרים, וזה מה שהשתמע מהודעתך, זה הכל.

מה שמפריע לי הוא לא שאנשים אוהבים הרבה דברים מגוונים. שיבושם לכם, אני בהחלט יכול להבין את זה.

אבל, מה שכן מפריע לי, היא גישה של "אפשר קצת לפתוח את הראש ולשמוע דברים שהם לא פרוג או אפילו לא מטאל", כי זה נשמע כמו מעין... לא יודע, אני לא רוצה להגיד משהו שישמע תוקפני, כי זו ממש לא הכוונה שלי, אבל זה נשמע קצת כמו זילות בז'אנר מסוים, זה נשמע כאילו שאת חושבת שלשמוע רק פרוג או רק מטאל, זה לא בסדר. (ככה זה נשמע, אני לא אומר שזה מה שאמרת! :) )

אני פשוט נתקל בתגובות כאלה בכל מקום שאני הולך אליו ומכל בן אדם שאני מדבר איתו על מוזיקה, וזה משגע אותי. אנשים מזלזלים בז'אנר המטאל, חושבים שזה לא מוזיקה, זה סתם רעש, אין בזה כלום חוץ מפח פח וצרחות.

אני נתקל בזה עכשיו בצבא בכמויות מפחידות, אנשים בכלל מפחדים לקרוא לזה מוזיקה, כשאני שם אחד מהדיסקים שלי במערכת המפקדת שלי אומרת לי "מה, אתה שומע את הדברים האלה?", וזה משגע אותי, כי מבחינתי מטאל וכל מה שקשור אליו זה הדבר הכי טוב שקיים על פני כדור הארץ, ואני לא רואה שום סיבה להתעסק במוזיקה אחרת, כי מבחינתי זה פשוט כל מה שחשוב. זה הכל בשבילי. ובשבילם זה סתם רעש, בזמן שאיזה אחד בלי שום כישרון כתיבה או הלחנה מוסיקלית שירבט כמה מילים על איזו מישהי ומסלסל אותן, וזה בשבילם פאר היצירות המוזיקליות, או איזו זמר/ת ששר/ה עך זה שיש לו/לה פעמיים בשבוע Love Boy, או מילים לא ברורות במה שנשמע כמו הודית, ואני סובל את הגלגל"צ שלהם כל יום, כל היום, ולא אומר מילה, כי זה מה שהם אוהבים, שיהיה להם בכיף.

מפריע לי ה"הטפות" למיניהן שאני מקבל מאנשים על זה שזה בזבוז שנגן כמוני מנגן רק מטאל, או שומע רק מטאל ולא מתעסק בג'ז וכו'. ואני מקבל הרבה כאלה, וכל פעם אני חייב להחזיק את עצמי בכוח כדי לנסות להסביר להם בהיגיון מה אני רואה בזה שהם לא, במקום לצעוק עליהם שיתעסקו בעניינים שלהם ושלא יגידו לי איזה מוזיקה אני צריך לשמוע או ליצור, וזה רק בשביל לקבל מהם עוד תגובות מזלזלות, כמו, שזה יעבור, שזה שלב חולף, שאני לא יודע על מה אני מדבר, שזה לא באמת מוזיקה... חורה לי מאוד שמטאל לא רק זוכה להתעלמות נכבדת מצד רוב האוכלוסייה, אלא שגם מתייחסים למטאל כמחלה, מתייחסים לאנשים ששומעים מטאל כטיפשים וילדותיים, לא מבינים עניין, וזה פשוט הורס אותי שאנשים מזלזלים במה שאני מסתכל עליו כפחות או יותר כל חיי.

שוב, מצטער אם אני יוצא תוקפני (בת'כלס יצאה גם חפירה שלא קשורה לנושא או למה שכתבתם כתגובה), זה פשוט נושא שקרוב מאוד לליבי וקשה לי לא להיות רגשני בקשר לזה, והייתי צריך להוציא את זה, איפשהו. וזה יצא פה.

תמונות וקליפים של הגיטרות שלי.

תמונה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ינואר 07, 2008 11:10 pm 
דרימיסט מתחיל

אני באמת לא מבין את ההתמרמרות הזו. רק השנה יצאו לא מעט אלבומים מעולים: שלומי שבן, אפרת גוש, הבילויים ואפילו יוני בלוך למי שבקטע. וכל אלו דווקא יחסית מיינסטרים(אולי חוץ מהבילויים) כך שגם המיינסטרים שלנו לא כזה רקוב כמו שהצגתם את זה.
חוץ מכל מה שיצא השנה יש כל כך הרבה אומנים שכן שווה לשמוע פה: אביתר בנאי,אהוד בנאי,מאיר אריאל,שלום חנוך, רוקפור,ברי סחרוף,כנסיית השכל. שוב הבאתי בכוונה אומנים מוכרים כדי להראות שאפילו במיינסטרים יש כל כך הרבה דברים טובים.
וכמובן כמו שמתן אמר אם תלך ותחפש גם בשוליים אז תמצא עוד הרבה דברים מעולים.
ברור שיש זבל,המון זבל אבל זה בכל מקום ככה. (אולי חוץ מבריטניה,שם אחוז הדברים האיכותיים טוב יותר, וגם זה לא בטוח)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ינואר 07, 2008 11:22 pm 
דרימיסטית שרופה
סמל אישי של המשתמש

אני גם מתעצבנת מהר כשזה מגיע למוזיקה שלי. ויש לי קטע עם "לפתוח את הראש" רק בגלל אנשים כמו שציינת. שהם סגורי מוח לכל שיר שהוא יותר מ4 דקות ויש בו יותר מ3 אקורדים.
אבל אתה כן ניסית וכן חקרת תחומים אחרים וכן בסוף הגעת למטאל אז אני מקבלת את זה :)

ובחיי שזה משגע אותי שאנשים קוראים לזה רעש!! סוגים מסויימים של מטאל אני איכשהו יכולה להבין, כל תחומי הגראולים-ד'ת מטאל-מטאל כבד מידי, אני גם חושבת שזה רעש. אבל אני משמיעה לאנשים פרוסט, פרוסט למען השם! שזה כמו הבקסטריט בויז אבל עם נגנים מוכשרים. מה כבר יש בזה? פסנתר, גיטרה, שירים קליטים. איך אפשר להגיד שזה רעש?! מה, כי זה שיר של 10 דקות? מה, כי אף אחד לא מכיר את הלהקה הזאת אז זה אומר שזה ..רעש?

זה הסוג של הסגירות מוח שאני שונאת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ינואר 07, 2008 11:37 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

עמית, אתה נורא ממורמר על כל ההטפות האלה שאתה נתקל בהם. אתה יודע איך אני מגיב כשאומרים לי איך אתה שומע את זה? אני מחייך בגלל שאני מרגיש מיוחד :) כי אני יודע שאני פתוח לשמוע משהו שאחרים לא רוצים אפילו להכיר. ואני יודע שהם מפסידים (למרות ששוב באמת לא כל אחד מתחבר). אולי זה יישמע מתנשא מה שאני הולך להגיד אבל לדעתי זה עניין של התבגרות. אני כבר לא "נלחם" על המוזיקה שאני שומע, אני שמח שמה שאני שומע זה משהו שאחרים לא מוכנים לקבל. ועוד משהו, בסופו של דבר אנשים יעריכו אותך על זה... כמו שאני רואה את ההתפעלות בעיניהם של אנשים כשאני אומר להם ששוב אני נוסע לחו"ל לראות להקה שהם בחיים לא שמעו עליה.
:twisted:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ינואר 07, 2008 11:38 pm 
פלשקס
סמל אישי של המשתמש

אני מסכים שאנשים ששוללים על הסף, אפשר לנסות להגיד להם את זה, אבל בת'כלס אני לא מטריד אנשים בקשר לסוג המוזיקה שהם אוהבים, כי בד"כ מוזיקה זה דבר מאוד אישי, ואני חושב שכל אחד צריך לשמוע את מה שאוהב בלי שיטרידו אותו, ואני גם דוגל בשיטה הזאת.

אני לא מפריע לאף אחד לשמוע את מה שנשמע לי כמו זבל מסחרי טהור וחסר כישרון כלשהו, אני לא אומר "איך אתם יכולים לשמוע את החרא הזה?", אני לא מתנשא עליהם, אני לא אומר שיום אחד הם יבינו, ובקיצור, אני לא עושה שום דבר ממה שהם עושים לי, כי אם אני אעשה את זה, אני אחשב דפוק ומטומטם, כי זה נגד הנורמה לא לאהוב את מה שיש בגלגל"צ, אני אצא "פריק".

אבל אם הם אומרים לי משהו על מטאל, ברור שהם צודקים... הם הרי מבינים בזה מלא, הם שמעו פעם שיר של מטאליקה, הם מכירים את הסגנון הזה, וזה סתם רעש. זה ברור שמה שהם שומעים כל היום הרבה יותר טוב, זה ברור שכל מה שיש בגלגל"צ זה הדבר הנכון לשמוע, ועצם העובדה שאני לא מבין את זה ושומע את הרעש הזה, טוב, זה פשוט כי אני מוזר ועדיין לא התבגרתי.

אם לשמוע גלגל"צ זה להתבגר, לשמוע את השיר המסריח הזה על הבחורצ'יק ההוא שכל השבוע מרגיש לו כמו שבת, שכל פעם שאני שומע את המשפט הזה בוקע מהרדיו באינטונציה והמלודיה שלו שפשוט מעבירה בי חלחלה, ולצערי אני זה קורה באיזור הפאקינג 8 פעמים ביום וגורם לי לרצות פשוט להעיף את הרדיו המזורגג הזה מהחלון לפני שאני מקיא על כל המשרד שלי, אם כל זה מסמל את ההתבגרות הישראלית, אני פשוט לא רוצה להיות חלק מזה.

אבל אני יושב ושותק. סובל בשקט. משתגע בשקט. מפוצץ את הרמקולים שלי באוטו בדרך חזרה הביתה. כשאני לבד. כדי שהם לא יצטרכו חס וחלילה לשמוע את שאריות המוזיקה שלי שמגיעות אליהם כשאני שומע אותה במערכת שנמצאת ליד האוזן שלי בווליום אפסי. חס וחלילה שהם ישמעו איזה צליל גראול קל, או טיפה דאבל בס, או דיסטורשן. לא, זה עושה להם כאב ראש.

אני זוכר שאי שם לפני כמה חודשים צעקתי "כן המ"מ, אני נשבע". אז אני נשבע. אני נשבע שיום אחד, יום לא רחוק, הרדיו הזה יתקלקל במסתוריות.

:evil: :evil: :evil:

אני רוצה לגור בפינלנד.

---------------------------------------------

ניר, אני מבין מאיפה אתה בא, שמעתי הרבה אנשים מתארים את זה ככה, אבל זה ממש לא מה שעושה לי את זה... לא אכפת לי שאנשים לא מכירים את זה מבחינה הזאת. אני לא נהנה מהעובדה שאני אוהב את המוזיקה הזאת והם לא, פשוט כי זה לא אכפת לי. שיאהבו, שלא יאהבו, שישמעו מה שהם רוצים.

מה שמפריע לי זה שהם פשוט מבטלים את הז'אנר.

אני לא מדבר אפילו על זה שהם לא מוכנים לנסות לשמוע אותו, לראות במה מדובר. אני מדבר על זה שהם פשוט לא מחשיבים את זה כמוזיקה. זה מה שמפריע לי. שאני לא יכול לשבת ולשים את המוזיקה שלי בשקט בשקט, כי זה מפריע, וישר אומרים לי "עמית, תחליש את הדבר הזה". אבל כשהם מפציצים את המשרד שלי בגלגל"צ, ושרים להם God Knows What בקולי קולות, ואף אחד לא אומר כלום, כי זה גלגל"צ, זה לא סתם מפריע לי, זה מרתיח אותי.

זה מרתיח אותי שהמוזיקה שלי, שהחיים שלי, לא מספיק טובים בשביל שהם יהיו בשקט ברקע. שעצם העובדה שאני אוהב את זה הופכת אותי למוזר ולפריק ולמישהו שלא מבין כלום, כי אני יודע שבמוזיקה, אני מבין יותר מרוב האנשים שדיברתי איתם על הנושא. אם יש משהו שאני מבין בו יותר, זה זה. אבל אם אני שומע מטאל, זה לא משנה מה אני אגיד, מבחינתם אני לא מבין כלום.

וזה מעצבן אותי. זה כ"כ מעצבן אותי שאנשים מתייחסים למה שאני מגדיר את החיים שלי דרכו ומה שאני חי בשבילו כמשהו שלא ראוי לשום דבר, כזבל.

----------------------------------

זו החפירה הכי מטורפת שנתתי באיזשהו פורום, אי פעם.

תמונה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 08, 2008 4:03 am 
דרימיסט שרוף

בסדר המצב אולי לא הכי זוהר...אבל לא חסרים אמנים!
שלום חנוך הגדול, מתי כספי הגדול, שלמה גרוניך הגדול(ד"א המופע המשותף של מתי ושלמה פשוט ענק!)..

אם אתם רוציפ פרוג אפשר גם לשמוע את תמוז שבתקופתם עשתה מוסיקה נהדרת עם כמה קטעי פרוג מעניינים ביותר.

ויש עוד..

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 08, 2008 7:24 am 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

עמית, שמע אתה חייב להתחשב באנשים מסביבך. בהחלט יש מצב שאני אמשע סוג מטאל מסוים מנוגן חזק ואני אבקש להנמיך, בדיוק כמו שאני אמשע את שרית חדד ובטוח אני אבקש להנמיך. מזלזלים או לא, צריך להתחשב.
ושוב אנשים מבטלים את הז'אנר שהוא החיים שלך? פאק איט! שים על זה זין, הפסד שלהם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 08, 2008 8:49 am 
פלשקס
סמל אישי של המשתמש

חח, זה מה שאני עושה. את האמת שבשנתיים האחרונות אימצתי את Fuck It כמוטו ודרך חיים, אחלה של דבר.

תמונה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 08, 2008 9:02 am 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

DivineComedy כתב:
עמית, שמע אתה חייב להתחשב באנשים מסביבך. בהחלט יש מצב שאני אמשע סוג מטאל מסוים מנוגן חזק ואני אבקש להנמיך, בדיוק כמו שאני אמשע את שרית חדד ובטוח אני אבקש להנמיך. מזלזלים או לא, צריך להתחשב.
ושוב אנשים מבטלים את הז'אנר שהוא החיים שלך? פאק איט! שים על זה זין, הפסד שלהם.

כן עמית שים זין , גם לי כשאמרו משהו על הפרוגרסיב שלי ועל המטאל שלי נורא לקחתי את זה אישית כי זה כמו לפגוע בי .
אני מבין אותך בקטע הזה אבל כמו שניר אמר , תיקח את זה למקום חיובי , של "ואללה , אני שומע משהו שהם לא שומעים והם רק יפסידו מזה , וזה עושה אותי מיוחד" .
שים זין אחי באמת , נכון שקשה להתעלם מזה , אבל אתה חי עם האמת שלך ויש לך פה את הפורום שנותן לך גיבוי מלא - אז אתה יכול להתנחם בזה :) . אני גם עברתי את המשבר הזה ואני מבין אותך בפה מלא .

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 08, 2008 9:08 am 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

gils77 כתב:
שלום חנוך הגדול, מתי כספי הגדול, שלמה גרוניך הגדול(ד"א המופע המשותף של מתי ושלמה פשוט ענק!)..

אם אתם רוציפ פרוג אפשר גם לשמוע את תמוז שבתקופתם עשתה מוסיקה נהדרת עם כמה קטעי פרוג מעניינים ביותר.

ויש עוד..

גיל ( ולעוד כמה שאמרו פחות או יותר מה שאתה אומר ) :

מתי כספי הוא לא גדול ולא נעליים , גם שלמה רגוניך והאומנים האחרים שציינת כאן - פאק איט , זה בחיים לא ייחשב איכותי , זה גועל נפש .
הייתי לוקח את כל האומנים האלה ושובר להם תעצמות וגם את הנוסטלגיה הישראלית הייתי שורף כליל !
תפסיקו לתרץ כל הזמן , המוזיקה הישראלית ( והספרוט הישראלי) , פשוט בושה ! אין לי עוד מה להוסיף .
כמו שכבר אמרתי אני מאוד מאוד פתוח למוסיקה , אבל הדבר היחיד שלא אשמע זה כל מה שקשור לישראלי , מזרחי , ופופ ( ואם זה פופ ישראלי עוד יותר !).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 08, 2008 9:27 am 
דרימיסט מתקדם
סמל אישי של המשתמש

Ozerivarium כתב:
gils77 כתב:

ויש עוד..

מתי כספי הוא לא גדול ולא נעליים , גם שלמה רגוניך והאומנים האחרים שציינת כאן - פאק איט , זה בחיים לא ייחשב איכותי , זה גועל נפש .
הייתי לוקח את כל האומנים האלה ושובר להם תעצמות וגם את הנוסטלגיה הישראלית הייתי שורף כליל !
תפסיקו לתרץ כל הזמן , המוזיקה הישראלית ( והספרוט הישראלי) , פשוט בושה ! אין לי עוד מה להוסיף .
כמו שכבר אמרתי אני מאוד מאוד פתוח למוסיקה , אבל הדבר היחיד שלא אשמע זה כל מה שקשור לישראלי , מזרחי , ופופ ( ואם זה פופ ישראלי עוד יותר !).

ואו, אני ממש לא מסכים. מילא להגיד שאתה לא אוהב את מתי כספי ושלמה גרוניך, אבל למה להגיד גועל נפש?
שמעת את שני האמנים האלה (ביחד ולחוד) בצורה רצינית?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 08, 2008 9:34 am 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

Yes כתב:
Ozerivarium כתב:
gils77 כתב:

ויש עוד..

ואו, אני ממש לא מסכים. מילא להגיד שאתה לא אוהב את מתי כספי ושלמה גרוניך, אבל למה להגיד גועל נפש?

לא בצורה רצינית אבל בוא נאמר שלא שמעתי שיר אחד או שניים שלהם ..
בכל מקרה - נתתי לרגשות שלי להתפרץ טיפה , זה הכל עניין של טעם .

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 08, 2008 12:09 pm 
בריל!
סמל אישי של המשתמש

Ozerivarium כתב:
Yes כתב:
Ozerivarium כתב:
gils77 כתב:

ויש עוד..

יום יבוא וגם אתה תתבייש במה שכתבת על שני האומנים הגדולים האלה.
אתה יכול לא לאהוב את המוזיקה שלהם, אבל מבחינה מוזיקאלית שניהם גאונים! אין כאן ויכוח בכלל.
יש הרבה מוזיקה ישראלית מצויינת- הגישה של האנטי הזאת זה היא הדבר שהכי מעצבן אותי ומציק לי בארץ. אנשים לא מסוגלים לפתוח את עצמם לכלום! הם החליטו וזהו, וזה לא משנה איזה ז'אנר הם שומעים הם חושבים שהם יודעים כבר הכל על הכל- שום דבר לא ישנה את דעתם.
אני לא חושב שכולם צריכים לשמוע גרוניך וכספי, אבל לא לזלזל בצורה כזאת ילדותית שמפגינה הרבה בורות .

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 08, 2008 12:34 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

ufomatan כתב:
Ozerivarium כתב:
Yes כתב:
Ozerivarium כתב:
gils77 כתב:

ויש עוד..

יום יבוא וגם אתה תתבייש במה שכתבת על שני האומנים הגדולים האלה.
אתה יכול לא לאהוב את המוזיקה שלהם, אבל מבחינה מוזיקאלית שניהם גאונים! אין כאן ויכוח בכלל.
יש הרבה מוזיקה ישראלית מצויינת- הגישה של האנטי הזאת זה היא הדבר שהכי מעצבן אותי ומציק לי בארץ. אנשים לא מסוגלים לפתוח את עצמם לכלום! הם החליטו וזהו, וזה לא משנה איזה ז'אנר הם שומעים הם חושבים שהם יודעים כבר הכל על הכל- שום דבר לא ישנה את דעתם.
אני לא חושב שכולם צריכים לשמוע גרוניך וכספי, אבל לא לזלזל בצורה כזאת ילדותית שמפגינה הרבה בורות .

זה לא שאני לא מסוגל לפתוח את עצמי , פשוט שמעתי אותם וממש לא התחברתי , זה לא נכון להגיד שאני לא מסוגל לפתוח את עצמי לכלום .

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 08, 2008 1:19 pm 
בריל!
סמל אישי של המשתמש

דווקא זה לא היה עליך :haha: רק אני מציין שחבל שאתה מזלזל באומנים באמת גדולים רק בגלל שאתה לא מתחבר למוזיקה שלהם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 08, 2008 2:11 pm 
דרימיסט שרוף

טוב דעתך היא דעתך..אבל הם גדולים וזאת עובדה.
חוץ מזה שאני לא מסוגל להבין למה זה גועל נפש..לחנים מעולים כמעט כל שיר, ההופעות שלהם ביחד פשוט תענוג עם כל מיני קטעים מיוחדים כמו הביצוע לפרילוד של באך...

למרות שאם זאת דעתך אני מכבד אותה.
אבל כמו שמתן אמר, זה לא נכון לזלזל בהם כי אתה לא מתחבר אליהם...נגיד אני אישית לא מתחבר כל כך לבטהובן נגיד, ויש לי חברים שלא מבינים את זה וכל הזמן אומרים לי שהוא גאון, ושאני יושב איתם ונגיד הם שומעים אותו או משהו אני לא מתחיל לזלזל, כי אני מודע לעובדות הקיימות-הוא גאון,הוא כתב דברים אדירים..פשוט לא לטעמי ואני לא מתחבר לזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 08, 2008 2:40 pm 
דרימיסט מתקדם
סמל אישי של המשתמש

הביצוע של הפרילוד של באך זה שיר של גרוניך מהאלבום "למה לא סיפרת לי?". הוא השתמש בלחן של באך והוסיף לו מילים. פעם ראשונה ששמעתי את "למה לא סיפרת לי?", ממש התלהבתי מזה.

אבל די, תהרגו את הבחור וזהו? :haha:
הוא כבר אמר שהוא נתן לרגשות שלו להתפרץ.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 72 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4  הבא

כל הזמנים הם UTC

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 24 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

עבור ל:  
מופעל על-ידי phpBB® Forum Software © phpBB Group
מבוסס על phpBB.co.il - פורומים בעברית. כל הזכויות שמורות © 2008 - phpBB.co.il.