YtseJammers Israel

מועדון המעריצים הרשמי של דרים ת'יאטר בישראל
עכשיו ו' אפריל 19, 2024 4:15 am

כל הזמנים הם UTC

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 72 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ג' ינואר 08, 2008 2:44 pm 
דרימיסט שרוף

Yes כתב:
הביצוע של הפרילוד של באך זה שיר של גרוניך מהאלבום "למה לא סיפרת לי?". הוא השתמש בלחן של באך והוסיף לו מילים. פעם ראשונה ששמעתי את "למה לא סיפרת לי?", ממש התלהבתי מזה.

אבל די, תהרגו את הבחור וזהו? :haha:
הוא כבר אמר שהוא נתן לרגשות שלו להתפרץ.

אהה מוזר...כי את האלבום עצמו אני מכיר, כנראה לא מספיק לעומק..לא זכרתי את זה כששמעתי את מאחורי צלילים פעם ראשונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 08, 2008 4:49 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

אוי נו באמת... אז אמרו על מישהו שאתם אוהבים שהם לא טובים.... מה זה ההתנפחות הזאת? זו דעתו וזהו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 08, 2008 6:57 pm 
דרימיסט שרוף

DivineComedy כתב:
אוי נו באמת... אז אמרו על מישהו שאתם אוהבים שהם לא טובים.... מה זה ההתנפחות הזאת? זו דעתו וזהו.

לדעתי זה פחות קשור לזה שהוא לא אוהב אותם.
אבל להגיד שהם לא אמנים גדולים בכלל ושהם גועל נפש,רק בגלל שמי שאומר את זה לא אוהב אותם זאת טעות(לדעתי)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 08, 2008 7:35 pm 
The Count of DT-IL
סמל אישי של המשתמש

להקה ישראלית שאולי תרצו להכיר... Deadwood
מושפעים מלהקות טובות. הבאססיט לומד אותי במסלול ומושפע דרים לא קטן. :)

אפשר למצוא את דיסק הבכורה שלהם גם בחנות של מתן.
http://www.deadwood.co.nr
http://moto.nana10.co.il/Article/?Artic ... 61&sid=162

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 08, 2008 8:48 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

Plaschkes כתב:
אני מסכים שאנשים ששוללים על הסף, אפשר לנסות להגיד להם את זה, אבל בת'כלס אני לא מטריד אנשים בקשר לסוג המוזיקה שהם אוהבים, כי בד"כ מוזיקה זה דבר מאוד אישי, ואני חושב שכל אחד צריך לשמוע את מה שאוהב בלי שיטרידו אותו, ואני גם דוגל בשיטה הזאת.

אני לא מפריע לאף אחד לשמוע את מה שנשמע לי כמו זבל מסחרי טהור וחסר כישרון כלשהו, אני לא אומר "איך אתם יכולים לשמוע את החרא הזה?", אני לא מתנשא עליהם, אני לא אומר שיום אחד הם יבינו, ובקיצור, אני לא עושה שום דבר ממה שהם עושים לי, כי אם אני אעשה את זה, אני אחשב דפוק ומטומטם, כי זה נגד הנורמה לא לאהוב את מה שיש בגלגל"צ, אני אצא "פריק".

אבל אם הם אומרים לי משהו על מטאל, ברור שהם צודקים... הם הרי מבינים בזה מלא, הם שמעו פעם שיר של מטאליקה, הם מכירים את הסגנון הזה, וזה סתם רעש. זה ברור שמה שהם שומעים כל היום הרבה יותר טוב, זה ברור שכל מה שיש בגלגל"צ זה הדבר הנכון לשמוע, ועצם העובדה שאני לא מבין את זה ושומע את הרעש הזה, טוב, זה פשוט כי אני מוזר ועדיין לא התבגרתי.

אם לשמוע גלגל"צ זה להתבגר, לשמוע את השיר המסריח הזה על הבחורצ'יק ההוא שכל השבוע מרגיש לו כמו שבת, שכל פעם שאני שומע את המשפט הזה בוקע מהרדיו באינטונציה והמלודיה שלו שפשוט מעבירה בי חלחלה, ולצערי אני זה קורה באיזור הפאקינג 8 פעמים ביום וגורם לי לרצות פשוט להעיף את הרדיו המזורגג הזה מהחלון לפני שאני מקיא על כל המשרד שלי, אם כל זה מסמל את ההתבגרות הישראלית, אני פשוט לא רוצה להיות חלק מזה.

אבל אני יושב ושותק. סובל בשקט. משתגע בשקט. מפוצץ את הרמקולים שלי באוטו בדרך חזרה הביתה. כשאני לבד. כדי שהם לא יצטרכו חס וחלילה לשמוע את שאריות המוזיקה שלי שמגיעות אליהם כשאני שומע אותה במערכת שנמצאת ליד האוזן שלי בווליום אפסי. חס וחלילה שהם ישמעו איזה צליל גראול קל, או טיפה דאבל בס, או דיסטורשן. לא, זה עושה להם כאב ראש.

אני זוכר שאי שם לפני כמה חודשים צעקתי "כן המ"מ, אני נשבע". אז אני נשבע. אני נשבע שיום אחד, יום לא רחוק, הרדיו הזה יתקלקל במסתוריות.

:evil: :evil: :evil:

אני רוצה לגור בפינלנד.

---------------------------------------------

ניר, אני מבין מאיפה אתה בא, שמעתי הרבה אנשים מתארים את זה ככה, אבל זה ממש לא מה שעושה לי את זה... לא אכפת לי שאנשים לא מכירים את זה מבחינה הזאת. אני לא נהנה מהעובדה שאני אוהב את המוזיקה הזאת והם לא, פשוט כי זה לא אכפת לי. שיאהבו, שלא יאהבו, שישמעו מה שהם רוצים.

מה שמפריע לי זה שהם פשוט מבטלים את הז'אנר.

אני לא מדבר אפילו על זה שהם לא מוכנים לנסות לשמוע אותו, לראות במה מדובר. אני מדבר על זה שהם פשוט לא מחשיבים את זה כמוזיקה. זה מה שמפריע לי. שאני לא יכול לשבת ולשים את המוזיקה שלי בשקט בשקט, כי זה מפריע, וישר אומרים לי "עמית, תחליש את הדבר הזה". אבל כשהם מפציצים את המשרד שלי בגלגל"צ, ושרים להם God Knows What בקולי קולות, ואף אחד לא אומר כלום, כי זה גלגל"צ, זה לא סתם מפריע לי, זה מרתיח אותי.

זה מרתיח אותי שהמוזיקה שלי, שהחיים שלי, לא מספיק טובים בשביל שהם יהיו בשקט ברקע. שעצם העובדה שאני אוהב את זה הופכת אותי למוזר ולפריק ולמישהו שלא מבין כלום, כי אני יודע שבמוזיקה, אני מבין יותר מרוב האנשים שדיברתי איתם על הנושא. אם יש משהו שאני מבין בו יותר, זה זה. אבל אם אני שומע מטאל, זה לא משנה מה אני אגיד, מבחינתם אני לא מבין כלום.

וזה מעצבן אותי. זה כ"כ מעצבן אותי שאנשים מתייחסים למה שאני מגדיר את החיים שלי דרכו ומה שאני חי בשבילו כמשהו שלא ראוי לשום דבר, כזבל.

----------------------------------

זו החפירה הכי מטורפת שנתתי באיזשהו פורום, אי פעם.

בד"כ כשהייתי פוגש מישהו כמוך שלא מוכן לשמוע שום דבר אחר חוץ מסגנון אחד שהוא אוהב, הייתי חושב גם שהוא לא מוכן להיות פתוח לדברים אחרים.
אבל אחרי שאתה מסביר שכן ניסית ולא אהבת אז בסדר :)

אבל העלית משהו שלא חשבתי עליו, שזה שהם מבקשים ממך להנמיך את המוזיקה כי זה עושה להם כאב ראש/זה רעש/זה מוזיקה גרועה, אבל את שלהם מותר להם לשים בלי שיגידו להם כלום.
זה באמת לא בסדר.
אצלי במשרד בצבא היה מצב דומה, אבל לא "גרוע" כמו שלך... המפקדת שלי שאלה איזו מוזיקה אני אוהב כששאלתי אם אפשר לשים מוזיקה, ואחרי שהשמעתי לה איזה דיסק היא אמרה "אה.. מוזיקה רועשת..."
היא לא קראה לזה "רעש", היא אמרה שזו מוזיקה רועשת, מה שנכון, וזהו. לא ירדה על זה. אז שמתי את המוזיקה שלי רק כשהיא לא היתה שם וגם אז בווליום נמוך יחסית בשביל לא להפריע לאחרים וזהו.

אבל אתה צודק לגמרי שזה לא בסדר שאסור לך לשמוע אפילו בשקט את המוזיקה שלהם, ולהם מותר לשמוע את שלהם. אבל אתה צריך לבדוק אם מותר להם לשמוע את שלהם כי זה מה שהרוב שם אוהבים, ולא סתם כי זה גלגל"צ כמו שאמרת.
ובכל מקרה אתה צריך לומר להם את זה.

(]/|\[)

Some of us choose to live gracefully
Some can get caught in the maze
And lose their way home
This is the life we belong to
Our gift divine

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ינואר 09, 2008 3:36 pm 
דרימיסט מתקדם
סמל אישי של המשתמש

לדעתי דווקא יש איזה ז'אנר שאפשר לקרוא לו ישראלי... יש את השירים הפשוטים האלו, שאני חושב שזה יחסית ייחודי לארץ...
חוצמזה, אני פשוט חושב שהרדיו בישראל מחורבן, ולא נותן את הבמה למי שצריך...
גם פעם הייתה מזרחית. עכשיו יש איזה משהו לא מובן בין מזרחית-פופ-דאנס משהו נוראי כזה. וזה באמת חבל שזאת רוב המוזיקה המיינסטרימית...
עוד דבר: אני לא חושב שיש משהו ישראלי בעמספר, לא שאני לא אוהב מה שאני שומע אבל אני לא יכול להגיד שיש משהו ישראלי, לפחות לא בעיני... אפילו השירים לא בעברית :o (לא שיש לי משהו נגד זה, בל פשוט אני לא מזהה דברים ישראליים במוזיקה שלהם...)

לא נראה לי שיש עוד איזה משהו להגיד, אני באמת לא אוהב את המצב בארץ של המוזיקה...
אבל תשמע, רוב המדינה זה יוצאי מדינות ערב ופשוט זה מה שהם אוהבים. לרוב.

אני גם לא יודע איך זה אצל כל אחד באזור אבל אני יודע שפה בעמק מצב המוזיקה לא עד כדי כך נורא! :)

מה שכן, מצד שני אני ממש לא רוצה שהמוזיקה שאני שומע תהפוך למיינסטרים כי אני אתעצבן אם כולם יתחילו לשמוע את זה. 8-) :P

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ינואר 09, 2008 10:46 pm 
דרימיסט שרוף
סמל אישי של המשתמש

Hell's Chicken כתב:
מה שכן, מצד שני אני ממש לא רוצה שהמוזיקה שאני שומע תהפוך למיינסטרים כי אני אתעצבן אם כולם יתחילו לשמוע את זה. 8-) :P

במקום לתת באשכול הזה את חפירת חיי על מה אני חושב לגביי כול זה, המשפט הנ"ל פשוט מסכם את הכול לגביי :)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 10, 2008 10:05 am 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

Idan_Floyd כתב:
Hell's Chicken כתב:

במקום לתת באשכול הזה את חפירת חיי על מה אני חושב לגביי כול זה, המשפט הנ"ל פשוט מסכם את הכול לגביי :)

גם אני מעדיף שמוזיקה הזאתי תהיה כמה שפחות מוכרת , כי אם לא זה מוציא את כל הייחודיות שלה (ואת הייחודיות שלי ).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 10, 2008 10:54 am 
פלשקס
סמל אישי של המשתמש

הצהרות כאלו פשוט מפריעות לי. כל מיני אנשים שאומרים שחלק מהמוזיקה זה שהיא Underground...

זו הייתה אותה מוזיקה גם אם כולם היו שומעים אותה, רק שהיו הרבה יותר אנשים לדבר איתם על זה, הרבה יותר הופעות, במה פתוחה יותר ללהקות מתחילות, הרבה יותר קהל, והרבה יותר כיף.

תמונות וקליפים של הגיטרות שלי.

תמונה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 10, 2008 7:24 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

בעיקרון אני מסכים עם פלשקעס, אבל אני חייב להודות שהיה יותר כיף כשאף אחד לא הכיר את דרים ת'יאטר... היה לי על מה לספר לאנשים ואת ההזמדנות הכיפית להכיר להם מוזיקה חדשה וטובה.
היום כשאני מספר לאנשים שאני שומע אותם אז הם כבר מכירים אותם ואין על מה לדבר.

(]/|\[)

Some of us choose to live gracefully
Some can get caught in the maze
And lose their way home
This is the life we belong to
Our gift divine

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ינואר 12, 2008 5:21 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

הגעתי ל500 ג'יגה אפלואד בטורנטליץ' :cheers:

Ratio: 1.590 Uploaded: 500.84 GB Downloaded: 315.00 GB Slots: Unlimited slots

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ינואר 12, 2008 5:36 pm 
שגריר האופת'
סמל אישי של המשתמש

DivineComedy כתב:
הגעתי ל500 ג'יגה אפלואד בטורנטליץ' :cheers:

Ratio: 1.590 Uploaded: 500.84 GB Downloaded: 315.00 GB Slots: Unlimited slots

פאק, יש לך אפלואד יותר גבוהה מאשר הורדות.. לא ידעתי שזה אפשרי חח.
אצלי אני מעלה על 5Kb ומוריד על 100Kb

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ינואר 12, 2008 5:44 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

פאק איך ההודעה הזאת הגיעה לפה????? היא הייתה אמורה להיות בהורדות...

מעביר...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ינואר 12, 2008 7:54 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

חחח ועוד אליאל משתף איתך פעולה ... סטלן

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ינואר 12, 2008 8:00 pm 
שגריר האופת'
סמל אישי של המשתמש

Ozerivarium כתב:
חחח ועוד אליאל משתף איתך פעולה ... סטלן

חח בכלל לא הסתכלתי על כותרת.. הייתי בטוח שזה בדיון ההורדות..
ואיתמר יא מניאק תגיב באשכול החיות ותראה הכלב שלי!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ינואר 19, 2008 8:44 am 
דרימיסט שרוף
סמל אישי של המשתמש

אני גם חושב שזה שלא הרבה מכירים/אוהבים מטאל ופרוג הופך את זה בעיני להרבה יותר טוב. מין יחודיות כזו. כי אני מפחד שאם זה יהיה פופולרי, אם כולם יאהבו ויכירו את זה, אז הכל ישתנה וייהרס לגמרי..
דבר אחר שמרגיז אותי זה הרבה ילדים קטנים (10-12) ששמעו מחבר שלהם על TDEN ופתאום הם מתווכחים איתי על כמה איזה גרוע אני שאני שומע שירים ישנים של דרים. וזה גורם לי לשמוע פחות ופחות את סיסטמאטיק כאוס ולקוות שהאלבום הבא של דרים יהיה משהו שהם לא יוכלו לקבל.. כי זה הופך לדבר שאני רואה, שומע, ושומע אנשים מדברים על זה בכל מקום וזה שוב חוזר למשפט הראשון שלי.

טוב זה לא היה קשור לנושא..
בקשר למוזיקה הישראלית - אני לא מתחבר לרוב האמנים שיש בארץ, וזה לא מפריע לי. שישמעו מה שהם רוצים וייהנו מזה. רק שלא יגעו לי בדרים :haha: .

אגב - הגישה שלי לא באה מתוך התנשאות, אלא מתוך הפחד שזה יהפוך לפופולרי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ינואר 19, 2008 10:39 am 
פלשקס
סמל אישי של המשתמש

הפחד האידיוטי לחלוטין שזה יהפוך לפופולרי... בחיי שזה מעצבן אותי ש75% מהאנשים ששומעים מטאל אומרים את זה, זה כ"כ מטופש!

תמונה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ינואר 19, 2008 11:19 am 
דרימיסטית שרופה
סמל אישי של המשתמש

מסכימה. אם כבר אז הייתי מאוד רוצה ששאר העולם יתחיל להנות מהדבר הסוחף הזה, ואז גם יהיה לי עם מי לדבר על זה והסצינה גם הרבה יותר תתפתח מן הסתם ולא תהיה בשוליים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ינואר 19, 2008 1:14 pm 
פלשקס
סמל אישי של המשתמש

בדיוק!

זה כ"כ טיפשי להגיד שהמוזיקה תאבד מהיחוד שלה... זה נשמע כאילו שאתם שומעים אותה בשביל להיות שונים, לא כי אתם נהנים ממנה. (אני לא אומר שזה מה שאתם עושים או מכליל, אני פשוט אומר שככה זה נשמע ונראה מהצהרות מטופשות כאלה)

תמונה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ינואר 19, 2008 7:16 pm 
דרימיסט שרוף
סמל אישי של המשתמש

לא התכוונתי לזה ממש. הייחוד של המטאל זה ממש לא רק שמעט שומעים אותו, ויש בו עוד הרבה הרבה דברים טובים ואני אמשיך לשמוע אותו בכל מקרה. מה שמפחיד אותי, זה שאם זה יהפוך לפופולרי אמנים חדשים יהפכו את זה למין מטאל-פופ מגעיל או לא יודע מה.

אני גם אשמח אם יהיה לי יותר אנשים לדבר איתם, לשוחח ולשתף איתם מידע. אבל אני לא מאמין שאם המטאל יהפוך לפופולרי הוא יישאר כמו שהוא.. ולי טוב עם המטאל כמו שהוא עכשיו. אם הוא יהפוך לפופולרי (מה שממילא לא יקרה ולכן ההצהרה שלי כן מטופשת), יכול להיות שגם יצא מזה משהו טוב. אבל אני לא בטוח ואני לא אוהב דברים שאני לא בטוח בהם (ועוד ככה לבוא בהצהרות מטופשות כאלה..? :cry: ).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 72 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4  הבא

כל הזמנים הם UTC

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 22 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

עבור ל:  
מופעל על-ידי phpBB® Forum Software © phpBB Group
מבוסס על phpBB.co.il - פורומים בעברית. כל הזכויות שמורות © 2008 - phpBB.co.il.