YtseJammers Israel

מועדון המעריצים הרשמי של דרים ת'יאטר בישראל
עכשיו ש' אפריל 27, 2024 10:41 pm

כל הזמנים הם UTC

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 72 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4
מחבר הודעה
הודעהפורסם: א' ינואר 20, 2008 2:06 am 
דרימיסטית שרופה
סמל אישי של המשתמש

אני בכוונה כותבת את זה באשכול הזה...
הייתי עכשיו בהופעה של פאנקנשטיין! היה כל כך כל כך טוב, גם חיכיתי לזה שנים ואף אחד לא רצה לבוא איתי עד עכשיו, גם כי סופסוף היה לי אומץ לצאת מהבית ולא לשקוע בעוד דיכאון סופ"ש, וגם כי ההופעה עצמה פשוט סוחפת!
לא משנה איזה סוג מוזיקה אתם אוהבים, אי אפשר להשאר אדיש לזה. רואים שהם משקיעים את כל כולם כדי לעשות מוזיקה ורק בשביל הכיף, בלי חארטות, בלי משמעות עמוקה, פשוט Fאנק טהור וכיפי. מה גם, שגורי אלפי התארח לכמה שירים ושר איתם, היה ממש מגניב!
פלוס, הם עשו כל מיני טריביוטים מגניבים, שרו את chocolate salty balls של שף מסאות פארק! גאוני! :haha:

וכמו שאחד השירים שלהם הולך:
"you try to find, the meaning in what i do
don't try so hard, just let the feeling find you"

:yes:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 24, 2008 9:14 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

Plaschkes כתב:
בדיוק!

זה כ"כ טיפשי להגיד שהמוזיקה תאבד מהיחוד שלה... זה נשמע כאילו שאתם שומעים אותה בשביל להיות שונים, לא כי אתם נהנים ממנה. (אני לא אומר שזה מה שאתם עושים או מכליל, אני פשוט אומר שככה זה נשמע ונראה מהצהרות מטופשות כאלה)

האמת אני זוכר שגם חשבתי כמוך פעם, אבל אז קרה איזה מקרה שלהקה אחת התחילה לצבור פופולריות והיא באמת נהרבה איכשהו... אני לא זוכר איזה להקה זו היתה..

(]/|\[)

Some of us choose to live gracefully
Some can get caught in the maze
And lose their way home
This is the life we belong to
Our gift divine

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 24, 2008 9:21 pm 
דרימיסט מתקדם
סמל אישי של המשתמש

טוב לו למטאל ולפרוגרסיב מטאל בפרט, שישאר במקומו כעת, אמנם רחוק מתחתית הטבלה, אך גם לא ממש פופולרי. אלו מבינכים שחלשו קצת יותר שנים, יכולים להזכר מה קרה בשנות ה90 הארורת עם כל הגראנג' והרוק האמריקאי שצבר תאוצה על אותו הגל. ושלא אזכיר את הNEW METAL שבא לבקר אותנו לקראת הסוף.... אני באמת חושב שעדיף ככה.
ואם כבר לעניין המרכזי באשכול, מצב המוזיקה בארץ נמצא באחד המורדות התלולים מאי פעם. הדבר היחידי שמעודד בזה, זה שמכאן אפשר רק לעלות....(או שלא?... ;) )

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 24, 2008 9:24 pm 
פלשקס
סמל אישי של המשתמש

אני חושב שזה בולשיט... ואני לא רואה מה כ"כ רע בגראנג' ורוק אמריקאי, יצאו מזה כמה דברים לא רעים, וזה בהחלט הרבה יותר טוב מרוב מה שיש היום אי שם ברחבי הרדיו העולמי.

תמונות וקליפים של הגיטרות שלי.

תמונה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 24, 2008 9:27 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

darthsate כתב:
טוב לו למטאל ולפרוגרסיב מטאל בפרט, שישאר במקומו כעת, אמנם רחוק מתחתית הטבלה, אך גם לא ממש פופולרי. אלו מבינכים שחלשו קצת יותר שנים, יכולים להזכר מה קרה בשנות ה90 הארורת עם כל הגראנג' והרוק האמריקאי שצבר תאוצה על אותו הגל. ושלא אזכיר את הNEW METAL שבא לבקר אותנו לקראת הסוף.... אני באמת חושב שעדיף ככה.
ואם כבר לעניין המרכזי באשכול, מצב המוזיקה בארץ נמצא באחד המורדות התלולים מאי פעם. הדבר היחידי שמעודד בזה, זה שמכאן אפשר רק לעלות....(או שלא?... ;) )

השאלה היא מתי זה יקרה

(]/|\[)

Some of us choose to live gracefully
Some can get caught in the maze
And lose their way home
This is the life we belong to
Our gift divine

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 24, 2008 9:35 pm 
דרימיסט מתקדם
סמל אישי של המשתמש

Plaschkes כתב:
אני חושב שזה בולשיט... ואני לא רואה מה כ"כ רע בגראנג' ורוק אמריקאי, יצאו מזה כמה דברים לא רעים, וזה בהחלט הרבה יותר טוב מרוב מה שיש היום אי שם ברחבי הרדיו העולמי.

מה שרע בזה ובכל משהו טוב שהופך להיות פופלרי, הוא שלהרבה להקות אין עמוד שדרה חזק מספיק וכל רצונם הוא להצליח, שאין בזה שום דבר רע. הבעיה היא שאז נכנסת מכונת הכסף אל תוך ורידי המפיקים, שמצידם מציגים נוסחאת פלא באופי שאינו שונה מכל תוכנית עסקית אחרת ואו אז צצים להם חבורות עלובות של להקות ומקבצי שירים שדורסים את רוח המוזיקה עצמה והפלא ופלא, לאיש לא איכפת, כי מה אתה יודע? כולם קונים את זה וזה מושמע בכל פינה. ואז כאחד שמכור למוזיקה עצמה, אתה חש כאילו מישהו פרץ לביתך, חטף את אהובתך ואונס אותה ברשות הרבים להנאתם של המונים שמתנועעים באקסטזה מדבקת. (כן, אני עד כדי כך שונא את זה!)
בקשר לגראנג' ורוק אמריקאי, זה שני דברים שונים, גראנג' זו תוצרת ירודה ביותר, שמתאימה אולי להופעות במקומות נידחים עם כמה כוסות בירה בין חברים מקומיים, זה לא היה אמור לגדול לרמה הזו. על רוק אמריקאי הייתי פוסח מבלי להפסיד כלום לדעתי (אני מתכוון לרוק האמריקאי שנולד בשנות ה90 בהסחפות עם המטאל; אירוסמית' ושות') וגם שאר העולם היה פוסח עליו, רק שהוא הועלה על נס ההצלחה של המטאל.
אבל זו רק דעתי, אולי בשבילך "זה בולשיט", אצלי זה נושא כואב....

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 24, 2008 9:43 pm 
פלשקס
סמל אישי של המשתמש

אני חושב שאתה סתם לוקח את זה בצורה אישית מדי.

הצורה שאני רואה את זה, אם המטאל לסוגיו יהפוך ליותר פופולרי, זה פשוט יתן יותר במה לאנשים שמתעסקים בתחום, יותר חשיפה, יותר אופציות, יותר... הכל. זה פשוט יתן יותר. ואני ממש לא רואה בזה שום דבר רע.

תמונות וקליפים של הגיטרות שלי.

תמונה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 24, 2008 9:44 pm 
דרימיסט מתקדם

אני לא מבין מה העניין ועל מה הכאב. אנשים אוהבים מוזיקה ממוסחרת ו"אמנים" מזוייפים למיניהם מנגנים בשביל כסף. אז מה? אלו חוקי המשחק ואני לא חושב שיש סיבה בכלל לנסות לשנות אותם. תשמע את מה שאתה אוהב, תברך כל יום (אם אתה מאמין, כמובן) על זה שיש מי שיוצר מוזיקה טובה וחסל סדר תסכול מהעולם. גם אם משהו טוב הופך להיות פופולרי ונשחת ע"י התעשייה (ואני לא חושב שבהכרח זה מחוייב), תמיד יהיה אנדרגראונד מעניין.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 24, 2008 10:01 pm 
דרימיסט מתקדם
סמל אישי של המשתמש

פלשקס אחי הצעיר, אתה אכן צודק, אני באמת לוקח את זה אישית, אבל רק בגלל שאני באמת נפגעתי אישית מהעניין. בעבר הלא רחוק שלי, ניגנתי עם להקה שנפלה לפח האימתני הזה ונאלצתי לעזוב בגלל ויכוחים "פולטיים" שנבעו מהתמכרותו של הסולן לרוח כוכב נולד (knock on wood) וכמה להקות שעשו תפנית סטייל מטאליקה (כולל את מטאליקה בעצמם) שדי שברה אצלי משהו... אתה אולי צודק בדבר אחד, זה אכן יתן לי, לך ולשכמותנו יותר תעסוקה בעניין, אך היא לאו דוקא תהיה מעניינת..
מה שכן, אני לא מכור לאו דוקא ללהקות "אנטי פופוליסטיות" ואם יש מוזיקה שעושה לי את זה מהרדיו, מה טוב.
ולך ידידי, נה-פלוס-נוסטרה (סלח לי על הבורות, מה משמעות השם?) אומר שמילותיך יפות, אך ההיסטוריה הוכיחה אחרת, מלבד radiohead ועוד מקבץ קטן ביותר של להקות, המיסחור תמיד עולה לנו ביוקר, אבל כזה קורה, אנחנו כבר לא הרוב. מאמין או לא, אני אכן אומר תודה על פינת האלוהים הקטנה שאני מוצא במוזיקה העכשווית...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ינואר 25, 2008 7:11 pm 
דרימיסטית מתקדמת

Plaschkes כתב:
Nabo כתב:
אפשר קצת לפתוח את הראש ולשמוע דברים שהם לא פרוג או אפילו לא מטאל (!!)

למה לעזאזל שאני אעשה את זה?

מה שאני הכי אוהב זה מטאל, ויש מספיק להקות מחו"ל שעושות את הז'אנר הזה מספיק טוב, אין סיבה שאני אשמע את מה שיש בגלגל"צ...

לפתוח את הראש זה לאנשים שלא יודעים מה הם אוהבים, לא למטאליסטים.

שמע, אין סיבה שאתה תשמע מה שיש בגלגלצ, אבל לדעתי יש מספיק סיבות שישמיעו בגלגלצ מה שאתה שומע...
זכור לי שאיזה מראיין אמר את זה לעורכת המוזיקלית של גלגלצ- הם לא מחפשים לאתגר את המאזינים, הם מחפשים להעביר להם ת'זמן בצורה הכי באנלית ופשוטה שיש. הגיוון בגלגלצ דיי שואף לאפס, וחבל. בכל מקרה, אני אניח לרגע בצד את דעתי בנוגע לגלגלצ ורק אהיה אובייקטיבית- יש בעיה מאוד רצינית כשיש רק תחנה אחת ששולטת בכל מוזיקת המיינסטרים במדינה. אין מה לעשות. יש תבנית שהיא מאוד ברורה בשביל להיכנס לשם, וכן, אמנים עושים פשרות. אפשר להתווכח, אמן אמיתי, רודף תהילה או חארטות כאלה, אבל בסופו של יום, אמן בלי קהל לא שווה הרבה, גם בפני עצמו. חוץ מזה, שבשביל רוב האמנים שלא באים מסצנות האנדרגראונד למיניהן (מטאל, Fאנק, Pאנק וכו'), גלגלצ הוא כן כלי מאוד חשוב בשביל להגיע למאזינים, בשביל ליצור קהל...

עד כאן 30 שניות מיותרות למדיי על גלגלצ. לא מגיע להם אפילו לא 2.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ינואר 25, 2008 7:15 pm 
דרימיסטית מתקדמת

Greenburger כתב:
אוקי.

רוק ישראלי- כמו שעוזרי אמר, מה זה החרטא הזה??
אני כ"כ שונא את צמד המלים הזה... מה זה אומר רוק ישראלי? רוק, ששרים בעברית? אז זה מה שעושה את זה למיוחד ושונה? זה ממש דבילי. זה פשוט רוק. מה זה משנה ששרים שם בעברית? זה בכלל לא מאפיין מוזיקלי כלשהו!

ומה שעוד יותר מעצבן זה שכל דבר היום זה רוק ישראלי! אתה אמן בישראל? יאללה אתה רוק ישראלי. בכל הכרזות של אירועים כמו כפר המוזיקה של קוקה קולה או רוק עצמאות וכו' אפשר למצוא אמנים כמו סאבלימינל, הדג נחש, שירי מימון... WTF?!?!

אני זוכר שבאיזה אירוע אחד כזה (נראה לי רוק עצמאות) האמן רוק היחיד שהיה שם זה אביב גפן... וגם הוא אני לא בטוח שהוא רוק בכלל (לא כ"כ שמעתי אותו בשביל לדעת)

מעבר לזה פשוט עצוב מה שקורה ברדיו.... עצוב שבגלגל"צ, התחנה שמתיימרת לשים את מה "שכולם אוהבים" שמים דברים שהרבה אנשים שונאים (ולא אני לא מדבר על חברי "המטאליסטים")... ואם תנסה להתקשר אליהם ולבקש שישימו איזה אמן לא יקשיבו לך. זה הכי מגוחך, גם אם יתקשרו מלא אנשים ויבקשו מישהו ספציפי אז לא ישימו את זה, והרי אם הרבה אנשים מבקשים אותו אז הם כן אמורים לשים את זה, כי הם אמורים לשים את מה שהרוב אוהבים.

ובכלל, הדברים ששמים בגלגל"צ כל כך חסרי מקוריות, וכל כך רדודים, ולעתים גם פשוט מפגרים.

בואו לא נשכח גם מהגישה שאם זה לא בגלג"צ, זה לא קיים.
אינפקטד לדוגמה. הישראלים הפאקינג הכי מצליחים בעולם במוזיקה, והם מוכרים בכלל בתודעה של הציבור? לא.

כשלעומת זאת נייטוויש מוכרים חבל"ז בפינלנד, הממשלה תומכת בהם, ומה לא. אולי זו לא ההשוואה הכי טובה, כי בפינלנד המטאל הוא המיינסטרים, אז זה כמו ששירי מימון תקבל תמיכה מהממשלה מה שיכול לקרות עקרונית, אבל ככה אני רואה את זה. אם יש איזה אמן ישראלי שהולך לו בחו"ל אז צריך לתת לו חשיפה בארץ, כתבות, משהו.

כשאני חושב על מצבה העגום של המוזיקה בארץ, אני חושב בעיקר על הדברים האלה, ולא כ"כ ספציפית על איזה אמנים יש.

תראה, יש בעיה רצינית של תרבות במדינה.
אין הרבה תמיכה מהממשלה לעניינים תרבותיים... מהעיריות, מועצות מקומיות, וגם זה בקטנה... אבל מהממשלה? לא ממש...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ינואר 26, 2008 12:29 pm 
דרימיסט מתקדם

darthsate כתב:
ולך ידידי, נה-פלוס-נוסטרה (סלח לי על הבורות, מה משמעות השם?) אומר שמילותיך יפות, אך ההיסטוריה הוכיחה אחרת, מלבד radiohead ועוד מקבץ קטן ביותר של להקות, המיסחור תמיד עולה לנו ביוקר, אבל כזה קורה, אנחנו כבר לא הרוב. מאמין או לא, אני אכן אומר תודה על פינת האלוהים הקטנה שאני מוצא במוזיקה העכשווית...

אני מסכים בהחלט שהמסחור גובה את קרבנותיו, אין ספק בכך, אבל הרי אנחנו לא שולטים בזה, זו הנקודה שלי. אני לא חושב שאפשר לשנות את המצב הזה, ומה שבטוח תמיד תהיה לך חלקת האלוהים הקטנה שלך, אז אין יותר מדי מה לדאוג, הכל בר-תחליף.

לגבי השם, קודם כל השם שלי הוא אבירם, סתם לידע כללי.
ני פלוס אולטרה פירושו נקודת השיא, אבל אין לי יומרות, זה סתם שם שאימצתי לפני כמה שנים בעודי תיכוניסט נטול דאגות אמיתיות ודבק בי (או שאני דבקתי בו, תלוי איך מסתכלים על זה :P ).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 72 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4

כל הזמנים הם UTC

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 132 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

עבור ל:  
מופעל על-ידי phpBB® Forum Software © phpBB Group
מבוסס על phpBB.co.il - פורומים בעברית. כל הזכויות שמורות © 2008 - phpBB.co.il.