YtseJammers Israel

מועדון המעריצים הרשמי של דרים ת'יאטר בישראל
עכשיו א' מאי 12, 2024 4:03 am

כל הזמנים הם UTC

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 6 הודעות ] 
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: איטליה
הודעהפורסם: ו' אוגוסט 14, 2009 4:27 pm 
דרימיסט שרוף
סמל אישי של המשתמש

שבת שלום לכולם
אני וחברתי טסים לאיטליה בסוף החודש ל-10 ימים. כיוון שאין לנו כרטיס אשראי בינלאומי, אנחנו בלי אוטו בטיול, מה שאומר שאת מירב הטיול נמקד בערים (צפון - מילאנו, פירנצה, ונציה, ובדרום - רומא ונאפולי), עם גיחות לקאנטרי-סייד המדהים שיש שם. (ובלי קשר - בשבוע שאנחנו שם יש את הדרבי של מילאנו + רומא-יובה באולימפיקו: תענוג!!! :cheers: )
רציתי לדעת אם יש לכם טיפים מועילים, מסלולים שאסור להחמיץ ובכלל - כל חוויה שבא לכם לחלוק על המדינה הזו.
מעבר לזה, חשבתי שאולי כדאי להפוך את הנושא הזה לאשכול החו"ל הרשמי, פשוט לא מצאתי אחד כזה. :)
תודה!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: איטליה
הודעהפורסם: ו' אוגוסט 14, 2009 4:31 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

תהנה אחי..
אני באופן אישי אין הרבה מושג באיטליה.. איילץ כפרה עליה מכירה כל אבן באיטליה.. אבל לצערנו, היא כבר לא בפורום.

בכל מקרה, תמסור ד"ש לרוזן מטוסקנה :roll: .

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוגוסט 14, 2009 4:41 pm 
שגריר הפרוגרסיב
סמל אישי של המשתמש

Mars Volter כתב:
שבת שלום לכולם
אני וחברתי טסים לאיטליה בסוף החודש ל-10 ימים. כיוון שאין לנו כרטיס אשראי בינלאומי, אנחנו בלי אוטו בטיול, מה שאומר שאת מירב הטיול נמקד בערים (צפון - מילאנו, פירנצה, ונציה, ובדרום - רומא ונאפולי), עם גיחות לקאנטרי-סייד המדהים שיש שם. (ובלי קשר - בשבוע שאנחנו שם יש את הדרבי של מילאנו + רומא-יובה באולימפיקו: תענוג!!! :cheers: )
רציתי לדעת אם יש לכם טיפים מועילים, מסלולים שאסור להחמיץ ובכלל - כל חוויה שבא לכם לחלוק על המדינה הזו.
מעבר לזה, חשבתי שאולי כדאי להפוך את הנושא הזה לאשכול החו"ל הרשמי, פשוט לא מצאתי אחד כזה. :)
תודה!

עוד לא הייתי באיטליה, אבל אני יכול לאחל לך שתהנה מאד מהאוכל האיטלקי ותאכל פסטות ופיצות אמיתיות ושאר מאכלים אותנטיים.
אמנם אמרת שלא תנהג, אבל בטח תראה שהנהגים האיטלקים גרועים ועצבניים כמו הנהגים הישראליים, אז אל תתפלא :-)

ובקיצור, תהנו!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוגוסט 15, 2009 3:31 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

איטליה היא אחת המדינות האהובות עליי. שלוש פעמים הייתי שם ועדיין לא ראיתי אפילו חצי.

מילאן היא עיר השופינג והנהיגה המטורפת אפילו לאיטליה, לא התעכבתי שם הרבה חוץ מהקתדרלה.
אזור האגמים בצפון מדהים, גם אזוא הרי הדולומיטים אם אתם מחפשים טרקים יפים.
וונציה חביבה, לא נפלתי מהכיסא (או מהסירה)... פיאצת סן מרקו יפה.
אזור טוסקנה לבד שווה טיול של שבועיים, אבל בלי רכב זה בעייתי.
פירנצה מדהימה!! מלא כנסיות יפות, האופיצי, פיאצות, מה לא. פשוט חוויה. גם אם אתם לא בקטע של רנסנס, פירנצה ורומא יכניסו אתכם לתקופה חזק.
רומא חובה כמובן, אחת הערים המדהימות בעולם. הקולוסאום, הפורום, הפיאצות, כנסיות, הפנטאון, אפילו הפארק הענק. כמובן לא לפספס את הוותיקן כולל המוזיאון המטורף שלו והקפלה הסיסטינית. יש עוד נמון מקומות מחוץ לרומא, אבל לא תספיקו בעשרה ימים.

הייתי בכל זאת מנסה במקומכם איכשהו לשכור אוטו, כי זה הופך את הנסיעה ליותר קלה, במיוחד לתקופה כזאת קצרה. אולי דרך חברות ישראליות. היה לי חבר אפילו שאירגן רכב שכור יותר ישן דרך חברה ישראלית ואני לא חושב שהיה צריך כרטיס אשראי בינלאומי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוגוסט 15, 2009 6:22 pm 
דרימיסט מתקדם
סמל אישי של המשתמש

מהמעט שראיתי באיטליה, ניר כיסה בחלק מהפוסט שלו.
תהנה מלא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוגוסט 18, 2009 8:27 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

הייתי גם ברומא, מצטרף למה שניר אמר.
עיר מ-ד-ה-י-מ-ה.
אבל ניר שכח לציין משהו חשוב עליה- גלידה!
אומרים שהגלידה הטובה ביותר בעולם היא באיטליה, והייתי אומר שיש סיכוי טוב שזה נכון. הגלידריה הכי מפורסמת ברומא נקראת Giolitti, אבל האמת, לא ממש נפלתי מהרגליים. גם לא היה כזההה טעים, וגם היה שם תור מטורף, ובסוף קיבלתי רק כמה כדורים בגביע מסכן, ממש פשוט ועלוב אפילו (בהשוואה למוניטין). אהבתי הרבה יותר את הגלידה של מקום אחר, נדמה לי בשם Blue Ice, ממש לא בטוח, אבל אני גם לא זוכר ממש איפה הוא. אם תראה במקרה שם גלידריה כזו אז תיכנס :) וגם אכלתי גלידה סתם באיזו גלידריה אקראית איפשהו והיה ממש טוב.
גם אם אין לך הרבה זמן ברומא אני ממליץ לך להיעזר במדריכים, זה מה שאני עשיתי. השתמשתי ב- "רומא, המדריך הממוקד" של הוצאת "העולם", והמדריך לרומא של הוצאת "שיחור". שניהם טובים.

תיהנה :)

(]/|\[)

Some of us choose to live gracefully
Some can get caught in the maze
And lose their way home
This is the life we belong to
Our gift divine

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 6 הודעות ] 

כל הזמנים הם UTC

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 9 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

עבור ל:  
מופעל על-ידי phpBB® Forum Software © phpBB Group
מבוסס על phpBB.co.il - פורומים בעברית. כל הזכויות שמורות © 2008 - phpBB.co.il.