YtseJammers Israel

מועדון המעריצים הרשמי של דרים ת'יאטר בישראל
עכשיו א' אפריל 28, 2024 1:54 pm

כל הזמנים הם UTC

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 30 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: כן, חם
הודעהפורסם: ד' יוני 03, 2009 10:41 am 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

תודה לכל הממליצים והמגיבים.

בסוף לקחתו יס (בסיס + 5 חבילות נראה לי)
תשתית אינטרנט שך בזק
טלפון VoIP ואינטרנט של נטוויז'ן. (5MB/500K)

הבעייה שיש לי כרגע זה שהויירלס לא מגיע לכל הבית (מסתבר שהוא גדול) אז היום קניתי עוד נתב ואני הולך לעשות נקודת גישה Access Point בחדר כדי להעריך את הטווח.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: כן, חם
הודעהפורסם: ה' יוני 04, 2009 9:00 am 
בריל!
סמל אישי של המשתמש

ואני קיבלתי החודש את ה-Yes max HD-0 מכשיר חדש לחלוטין עם קצת באגים אבל מכשיר מעולה!!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' פברואר 18, 2010 11:52 am 
בריל!
סמל אישי של המשתמש

זכרתי שהיה איזה אשכול כזה שהשווה בין החברות, אז רציתי לעדכן בו:
אתמול התקינו לי בבית את המתאמים ל-VOD החדש של חברת YES.
כרגע זה בקבוצת ניסוי לתקופה של לפחות חודש לפני שיציעו את זה לשאר הלקוחות וללקוחות חדשים.
מה שאפשר לומר שוב לזכותה של החברה הזאת שהיא אכן מצ'פרת ודואגת ללקוחות ותיקים שלה. אני לא מקורב לאף אחד שם וכל הניסוי הזה לא עולה לי שקל. ההתקנה של המתאם הייתה פשוטה ומהירה. התיאום עם הטכנאי היה מושלם ולמרות שהייתה בעיה לוגיסטית הוא התגבר עליה במהירות וביעילות.
ה-VOD כרגע הוא מוגבל, אבל עדיין יש בו כמות תכנים אדירה, והוא עובד בצורה חלקה למרות הצורך שלו להוריד ולאגור כל תוכן שאני רוצה לראות.
שוב יתרון שהיה רק לחברת הוט וכיום ניתן לראות ש-YES נותנים מענה גם ליתרון הזה.
באמת זו חברה, שלמרות שהיו לי כמה תאקלים קטנים איתם, יעילה, טובה בתכנים, בשירות הלקוחות, ובקידמה הטכנולוגית!
מי שעוד לא הצטרף אני ממליץ בחום, ואם אפשר לזרוק את השם שלי כממליץ זה יהיה נהדר :cheers:  

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' פברואר 18, 2010 9:27 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

מנסיון בחברת תקשורת הוט הם החרא של החרא סליחה על השפה.
הם ת'כלס לא מסוגלים לתמוך כמו שצריך ברוב הלקוחות שלהם והם מבטיחים יותר ממה שהם יכולים לספק כשהם עושים שטויות קטנות שאחרי זה הם לא מוכנים לדון איתך אפילו עליהם. הם ביקשו לעדכן לנו חבילת ערוצים וביטלו בלי שביקשנו את אגו, הדביקו לנו את ערוץ הטיולים וחייבו אותנו אקסטרא על זה. כשדיברנו איתם הם הודיעו לנו שאי אפשר לשנות את זה ואי אפשר להחזיר לנו את אגו בלי שנשלם על זה עוד יותר. למה? רק אלוהים יודע מסתבר. הסיבה שזה קרה היא שהנציגה הטלפונית רצתה כנראה שנקח את הערוץ החדש כי זה מה שנקרא VAS או שע"מ, שירות ערך מוסף, פעולה שמתגמלת את הנציג אם הלקוח מאשר את העסקה והיא כנראה החליטה שככה היא תשלים הכנסה ושאנחנו לא צריכים לאשר אותה אפילו. אני ראיתי אנשים עובדים ככה בתוך אורנג' ופיטרו להם את הצורה אז אני מכיר את השטויות האלו. הוט לא רצו אפילו לדבר על זה והם לא היו מוכנים אפילו להשמיע את השיחה המוקלטת שזה גם יפה ולחלוטין כסת"ח על בחורה שעברה על בערך 200 חוקי צרכנות בפעולה הזאת.
נשארנו עם הזבל הזה וחוזה מוארך לעוד שנה וחצי איתם כשהקנסות שלהם למי שלא יודע הם לא פרופורציונלים ודימיוניים לחלוטין. אין שם שום רעיון של סבסוד ציוד (שהם מעבירים בין לקוחות, זה לא מכשיר סלולרי שנשאר אצלך), אלא פשוט קנסות של "אתה לא רוצה להיות לקוח שלי עכשיו אני אזמבר אותך". אלפי שקלים על כלום.
הממירים הפשוטים שלהם מחורבנים ברמות, אנחנו מאבדים קליטה בטלוויזיה נונסטופ והם לא מצליחים לסדר את זה ות'כלס הסדרות שלהם באמת מחורבנות לעומת יס. הVOD די מטופש אם אתה גם משלם עליו כמו ערוץ וגם התכנים הטובים בו הם בתשלום וגם הם לא איי יא יאיי.

בקיצור אני שנה הבאה עובר לגור עם חברה שלי ואנחנו לא מתקרבים אפילו לזבל הזה לפני ההכל זו ההחלטה הראשונה שעשינו אני נשבע לכם.

סליחה, אני לא סובל את הוט בגרוש, הם בעיניי במשך שנים עושים עבודה גרועה מא' ועד ת'.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' פברואר 19, 2010 11:32 am 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

וואו...
אני לא יודע איך זה בטלוויזיה, אבל הוט היא ספקית התשתית שלי לאינטרנט והיא בסדר גמור עד היום. לא חוויתי כמעט אף פעם נפילות של האינטרנט בעקבות בעיית תשתית (חוץ מטרקטור מחורבן אחד שהרס את הכבלים האופטיים של כל גבעת מרדכי והסביבה), וגם אם כבר יש, הם טיפלו בהן מהר מאוד. לא יצא לי הרבה פעמים לעמוד מול שירות הלקוחות שלהם (שזה כבר יתרון) אבל ממה שהתרשמתי הם היו נחמדים, אדיבים ומקצועיים. שלא לדבר על הטכנאים שלהם שמגיעים בזמן, ומאוד מקצועיים.
מה גם שהאלטרנטיבה היחידה כרגע היא בזק, שבכלל לא באה בחשבון כי א. היא מחייבת גם קו טלפון בנוסף, ב. כי אין עתיד לטכנולוגיות על גבי קו טלפון, ADSL, NGN או ווטאבר. העתיד שייך לתקשורת האופטית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' פברואר 19, 2010 11:41 am 
דרימיסט שרוף
סמל אישי של המשתמש

שוקרון, אל תשכח שהוט היא מונופול בספקי שירות הטלוויזיה בכבלים/לווין (יותר מ-65% בתי-אב), והמלחמה שלהם עם יס יותר גדולה מכל המלחמות של הספקיות + התשתיות האינטרנטיות ביחד. אני מחובר להוט ב-3 השירותים (TV, אינטרנט וטלפון) ובאינטרנט אכן לא נתקלתי בבעיות, אבל בטלוויזיה הם נוראיים. אחד הדברים שהם אלופים בו זה חיוביים של "לא שאלת, אז החלטנו שאתה כנראה מסכים לזה". כל מיני דברים שדוחפים לך בלי שאתה מודע בכלל לקיום שלהם, מניפולציות (המוקדן שדיבר איתי כשרציתי להתחבר: "אני נותן לך HD" אני: "אבל אין לי טלוויזיה HD" המוקדן: "לא נורא, רואים מדהים גם בטלוויזיה רגילה") ועוד כל מיני דברים שמשחקים על העובדה שרוב הלקוחות שלהם לא יודעים להעביר ל-AV בשלט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' פברואר 19, 2010 11:44 am 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

שוב, אני מדבר רק על מה שאני יודע, וזה שירותי האינטרנט שלהם. קצת מוזר לי שאותה חברה תהיה כל כל שונה כשהיא נותנת שירותי טלוויזיה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' פברואר 19, 2010 11:51 am 
The Count of DT-IL
סמל אישי של המשתמש

שוקרון... אהמ... רשת NGN היא בעצם שידרוג של התשתית ממה שיש לנו היום, כבלי נחושת, לסיבים אופטיים (מה שמאפשר מהירויות של 8מגהביט ומעלה).

יש עתיד גדול מאוד לבזק ולשינויים הגדולים שהם עושים - הנחת כבל תת-ימי נוסף, אל עבר אירופה, מה שיגדיל מאוד את קיבולת המידע אל/מ ישראל, וכמובן שידרוג התשתית לסיבים אופטיים (לידיעתך, שאר החברות חורכות מבזק שימוש בתשתיות שלה).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' פברואר 19, 2010 2:43 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

YtseJam כתב:
שוקרון... אהמ... רשת NGN היא בעצם שידרוג של התשתית ממה שיש לנו היום, כבלי נחושת, לסיבים אופטיים (מה שמאפשר מהירויות של 8מגהביט ומעלה).

יש עתיד גדול מאוד לבזק ולשינויים הגדולים שהם עושים - הנחת כבל תת-ימי נוסף, אל עבר אירופה, מה שיגדיל מאוד את קיבולת המידע אל/מ ישראל, וכמובן שידרוג התשתית לסיבים אופטיים (לידיעתך, שאר החברות חורכות מבזק שימוש בתשתיות שלה).

אהה סורי...
משומה הייתי בטוח שNGN זה טכניקה של בזק להעביר מידע יותר מהר על גבי קו טלפון, בדומה ל ADSL. קראתי בויקיפדיה והבנתי שטעיתי. תודה על ההערה! מעניין איפה שמעתי את מה שחשבתי מקודם...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' פברואר 19, 2010 3:18 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

אני בהוט ואני ממש מרוצה מהשירות שלהם.. מהHD והכל.. וגם מהטלפון הכמעט חינם שלהם..
בנוגע למהירויות, כרגע הוט מספקים 100M, וזה 100M. מהסיים אופטי השכונתי ועד הבית מדובר בכבל קואקסיאלי היודע כטוב למרחקים קצרים וכמעט חסר ניחות. לעומת בזק, שמהסיים האופטי שלהם ועד הבית מדובר בכבלי נחושת. בעלי ניחות גדול יותר מקואקס. יש הבדלים כמעט משמעותיים במה שאתה משלם ומה שאתה מקבל. ראיתי את זה בעיינים שלי.. וזה מורגש במהירויות גבוהות יותר. אבל בעוד שנתיים חברת חשמל נכנסת, ובענק!!! כידוע, לחברת חשמל יש סיב אופטי על עמודי החשמל שלהם. הם עכשיו עושים שדרוג לסיב אופטי ע"י הוספת צמות סיבים בעמודים. והיעוד הוא סיב עד הבית, או בשפה המקצועית FTTH. מה שלא קיים בכלל במדינה. בכל בית/דירה יהיה סיב אופטי מחברת חשמל. העניין הוא גם שהוא יהיה זול! ו100M יעלה כמו שעולה היום 1M.. וירוץ לך קואקס בבית. ממש לא משמעותי.
החסרון הגדול לדעתי הוא האמינות שבזה. מכת ברק ונקרע הסיב. הסיכוי לקריעת סיבים באוויר גדולה יותר מקריעת סיבים בקרקע. אבל עדיין זה ישתלם..

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 30 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2

כל הזמנים הם UTC

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 131 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

עבור ל:  
מופעל על-ידי phpBB® Forum Software © phpBB Group
מבוסס על phpBB.co.il - פורומים בעברית. כל הזכויות שמורות © 2008 - phpBB.co.il.