YtseJammers Israel

מועדון המעריצים הרשמי של דרים ת'יאטר בישראל
עכשיו א' יוני 16, 2024 4:05 am

כל הזמנים הם UTC

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 967 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ג' יוני 23, 2009 10:06 pm 
דרימיסט מתקדם
סמל אישי של המשתמש

אז הם יהיו מתוסכלים אי שם בפנים, וידכאו גם את התסכול..
מתישהו זה יתפרץ אצלם בצורה כזאת או אחרת. אל תדאגי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 23, 2009 10:10 pm 
דרימיסטית שרופה
סמל אישי של המשתמש

אני חושבת שהתפשרות על משיכה לבן הזוג השני זה דבר מאוד עצוב שמגיע רק אחרי שעוברים את שלב היאוש וכבר מוכנים לצאת עם כל אחד, כל עוד הוא/היא מוכנים לצאת איתך.

ואכן ניר אני מסכימה גם עם מה שכתבת.
אני לא חושבת שלהסתכל על המראה הוא דבר שטחי. אי אפשר להיות עם מישהו שלא נמשכים אליו בכלל או חס וחלילה לצאת עם מישהו שדוחה אותך.
אבל כמו שאני מכירה את עצמי וכפי שכבר שמעתי מסיפורים של בנות אחרות, לפעמים המשיכה יכולה להגיע אחרי שמכירים את הבנאדם יותר.

She carries him away
"and the winds die slowly

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 23, 2009 10:13 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

DayLight Misery כתב:
Kמיתי כתב:
DayLight Misery כתב:
אך באותה מידה אפשר לסתור ולהגיד שבסופו של דבר גם אנשים שלא נראים טוב מתחתנים ועושים ילדים וישמצב גם נהנים מזה :D

דיכוי היצר המיני, שכנוע עצמי, התפשרות... תבחרי :)

וניר, כנראה שאנחנו צריכים לדבר על דברים שלא קשורים לדת. אני חושב שלראשונה הסכמתי עם כל מה שכתבת.. נדיר.

אולי...אבל קצת קשה לי להאמין שאנשים מסוגלים להתפשר עד סוף חייהם

זה עצוב אבל זה קיים.
היום אני מסתכל על חברי ילדות שלי ואנשים שאני מכיר מגיל בי"ס והבחירות שכמה מהם עשו, ואני מבין שזה קיים יותר מדי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 23, 2009 10:18 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

RemedyLane כתב:
אני חושבת שהתפשרות על משיכה לבן הזוג השני זה דבר מאוד עצוב שמגיע רק אחרי שעוברים את שלב היאוש וכבר מוכנים לצאת עם כל אחד, כל עוד הוא/היא מוכנים לצאת איתך.

ואכן ניר אני מסכימה גם עם מה שכתבת.
אני לא חושבת שלהסתכל על המראה הוא דבר שטחי. אי אפשר להיות עם מישהו שלא נמשכים אליו בכלל או חס וחלילה לצאת עם מישהו שדוחה אותך.
אבל כמו שאני מכירה את עצמי וכפי שכבר שמעתי מסיפורים של בנות אחרות, לפעמים המשיכה יכולה להגיע אחרי שמכירים את הבנאדם יותר.

זאת נקודה מאוד נכונה. אכן יכול לקרות שתתפתח משיכה מינית שמקורה במשיכה לאופי. זה קשר שבד"כ מתפתח שונה שאשר קשרים של הידלקות מיידית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 23, 2009 10:19 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

מעניין מאיפה בכלל התחילה צורת החשיבה הטפשית הזאת שנתינת תשומת לב למראה החיצוני של בן הזוג הפוטנציאלי בשלב ראשוני זה "לא נכון" או "שטחי" או "וואטאבר"??!!
יש לי תאורייה שזה מקביל קצת למה שניטשה אמר על "מוסר העבדים": שזה בעצם המצאה של חלשים להגן על החולשה שלהם. אז גם אלו שלא אטרקטיביים מנסים להציג את האטרקטיביות כמדד רדוד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 23, 2009 10:22 pm 
דרימיסט מתקדם
סמל אישי של המשתמש

avrahamshuk כתב:
מעניין מאיפה בכלל התחילה צורת החשיבה הטפשית הזאת שנתינת תשומת לב למראה החיצוני של בן הזוג הפוטנציאלי בשלב ראשוני זה "לא נכון" או "שטחי" או "וואטאבר"??!!
יש לי תאורייה שזה מקביל קצת למה שניטשה אמר על "מוסר העבדים": שזה בעצם המצאה של חלשים להגן על החולשה שלהם. אז גם אלו שלא אטרקטיביים מנסים להציג את האטרקטיביות כמדד רדוד.

Kמיתי כתב:
אני לא חושב שמי שמסתכל על מראה חיצוני הוא שיטחי. זאת אמירה ממורמרת משהו בעיני.

המירמור כמובן מתייחס לאנשים שפסלו אותם בגלל המראה החיצוני שלהם בעוד שהם האמינו שהם אנשים ממש טובים מבפנים..

נערך עקב יסורי מצפון.

נערך לאחרונה על ידי Kמיתי בתאריך ד' יוני 24, 2009 12:06 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 23, 2009 10:25 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

נראה לי שזה בדיוק משם, שוקרון.
כל העניין שבהכרח אנשים שנראים ממוצע ומטה יותר עמוקים, ויפים יותר שטחיים. מניסיון היכרות עם אנשים מכל קשת היופי זה פשוט לא נכון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 23, 2009 10:28 pm 
דרימיסטית שרופה
סמל אישי של המשתמש

זה הגיע מהסיבה שהתחילו להתפתח קריטריונים של יופי בחברה שלנו וכל בחורה שאינה בעלת מידות של 90-60-90 או גבר שאין לו ריבועים בבטן לא נחשבים כמושכים או יפים ע"פ מדדי החברה.

כיום שמדברים על מישהי כוסית ישר יודעים מהם הפרמטרים שלה.
ואכן ההגדרה הזו פגעה לאלו שהם "פחות יפים" יפים באגו (ואפשר להבין את זה כמובן) ומכאן נולדה האמרה של האופי. הגיוני לא?
מה שאנשים לא מבינים זה שיופי יכול להגיע במיליון צורות. ולא כל אחד נמשך לאותו מראה וחלק מהאנשים אפילו מעדיפים בחורות מלאות ויש בחורות שמעדיפות בחורים עגלגלים. לכל אחד יש טעם שונה.

She carries him away
"and the winds die slowly

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 23, 2009 10:34 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

זה נכון, אבל כשאני אומר בחורה לא מושכת בעיניי אני לא מדבר על בחורה עגלגלה ששוקלת 65-70 ק"ג, אני מדבר על מישהי ששוקלת 110 ק"ג, שמאוד יכול להיות שהיא בחורה מדהימה ומקסימה, אבל עדיין את הקטע של הכימיה המינית אני לא ממש אבין.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 24, 2009 1:45 am 
דרימיסט מתקדם

אני פשוט חושב שמשיכה זה לא הדבר הכי מובן מטבעו. יש אנשים שאשכרה נמשכים לנשים גדולות. נכון שמהצד זה נראה מוזר כזה ואתה שואל את עצמך "איך לעזאזל הוא נמשך אליה/ היא אליו"...אבל זה כל היופי בדבר....כשאתה נמשך למישהי/ו באמת, ואתם מתחברים טוב, פתאום היא גם נראית לך אחרת לגמרי.
למשל על החברה הקודמת שלי, היום אני מסוגל להגיד שהיא נראתה די רע, אבל כשהתחלנו לצאת היא נראתה בעיני מהממת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 24, 2009 6:13 am 
דרימיסט-על

משיכה למראה חיצוני היא חוק טבע, ולעיתים לא יעזור כמה שהבחורה היא נפלאה, אם היא לא מושכת מבחינה חיצונית (וזאת לאו דווקא לפי קריטריונים של מוסכמות חברתיות, כי זה לא עובד אצל האדם הפרטי) זה פשוט לא ילך.
מה שכן, אפשר לראות בבירור תופעה די רחבת היקף של התחשבות במוסכמות החברתיות בשביל לקבל "אישור" של החברה. אדם מסוים שיעדיף בחורה שנראית כך, שכל החברים שלו יתנו לו צ'אפחות ל"וואי איזה כוסית הבאת". לבחור בחורה שתהיה קישוט יפה לאגו שלו. הרבה אנשים גם לעיתים יצאו עם בחורה שלעיניהם היא נראית מושכת מאוד (ואולי, רחמנא ליצלן, גם בעלת אופי טוב), אבל יתביישו בה בפני חברים שלהם, רק בגלל שהיא לא עונה על אותם קריטריונים. וזה כבר פסול מאוד בעיני.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 24, 2009 6:45 am 
דרימיסט שרוף

אני לא מבין מה המרמור הגדול הזה פה על נושא המשיכה והאופי...

משיכה יכולה לבוא עם הזמן שמכירים את הבן אדם, וזה באמת קורה..לפעמים אתה מתחיל לראות מישהו "שלא נראה הכי טוב" בצורה שבה לדעתך הוא נראה מצויין.
חוץ מזה שמשיכה היא לא דווקא לאותו מודל של דוגמנית רצה עם ציצי גדול ותחת עגול...לכל אחד יש את המודל משיכה משלו,וזה יכול להשתנות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 24, 2009 7:59 am 
דרימיסט מתקדם
סמל אישי של המשתמש

משיכה זה לא רק מראה.
יש גם את נושא הקול, הצחוק ועוד ביטויים לאישיות שלא קשורים למראה חיצוני.

לדוגמא, מישהי שנראית פצצה אבל צוחקת כמו כלב ים, תעורר משיכה מינית אבל סלידה חברתית. יענו בא לך בתור גבר לזיין אותה אבל לא שיראו אותך איתה כי זה מביך.
לעומת זאת, מישהי נמוכה וחמודה אבל לא דוגמנית אך עם קול כמו של שדרנית מגלגל"צ ועם הרבה כריזמה.......

הקיצר, מי ששופט לפי מראה חיצוני שיבושם לו, רק שלא יבהל כשיגלה שהוא יוצא עם כלב ים :whistle:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 24, 2009 1:09 pm 
דרימיסטית שרופה
סמל אישי של המשתמש

Treetop כתב:
משיכה זה לא רק מראה.
יש גם את נושא הקול, הצחוק ועוד ביטויים לאישיות שלא קשורים למראה חיצוני.

לדוגמא, מישהי שנראית פצצה אבל צוחקת כמו כלב ים, תעורר משיכה מינית אבל סלידה חברתית. יענו בא לך בתור גבר לזיין אותה אבל לא שיראו אותך איתה כי זה מביך.
לעומת זאת, מישהי נמוכה וחמודה אבל לא דוגמנית אך עם קול כמו של שדרנית מגלגל"צ ועם הרבה כריזמה.......

הקיצר, מי ששופט לפי מראה חיצוני שיבושם לו, רק שלא יבהל כשיגלה שהוא יוצא עם כלב ים :whistle:

חחח כלב ים גדוללל :no:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 24, 2009 1:26 pm 
דרימיסטית שרופה
סמל אישי של המשתמש

אני אישית לא חושבת שאחרי שמכירים מישהו פתאום הוא מתחיל להיראות יותר טוב ממה שהוא, אלא שפשוט אחרי היכרות נושא המראה נדחק לפינה ותופס פחות מקום מבחינת ההסתכלות על האדם.
כבר יצא לי להכיר מישהו שמבחינת מראה הוא לא היה הטיפוס שלי, לא נמשכתי למראה שלו בכלל אבל אחרי שהכרנו ודיברנו פתאום המראה שלו לא נראה כ"כ חשוב בעיני, כי הכרתי אותי וכאן לדעתי נעוצה הבעיה , להכיר מישהו לוקח יותר מכמה שניות באיזה בר או מסיבה, זה דורש זמן וזה מה שאין בחברה שלנו היום כי היום הכל אינסטנט ומהר והכל טס - ונראה לי שבגלל אופי החברה הזה אנחנו מפסידים הרבה דברים שאנחנו אפילו לא יודעים עליהם.

My soul is set aflame, the daily fight is on, still pain ain’t gone

Work to live. Another tear, another bleeding
Every day another price to pay. I pay and bleed
Therefore I consider leaving. But this land forces me to stay

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 24, 2009 1:31 pm 
דרימיסט מתקדם

Treetop כתב:

לדוגמא, מישהי שנראית פצצה אבל צוחקת כמו כלב ים,

:P :lol:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 24, 2009 1:45 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

אוי זה קטע גאוני!!!!!! :haha: :haha:
"איש משפחה" שליטה!!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 24, 2009 2:54 pm 
דרימיסטית שרופה
סמל אישי של המשתמש

Ne_Plus_Ultra כתב:
Treetop כתב:

לדוגמא, מישהי שנראית פצצה אבל צוחקת כמו כלב ים,

:P :lol:

חחחחח

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 24, 2009 3:02 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

ilai fields #7 כתב:
אוי זה קטע גאוני!!!!!! :haha: :haha:
"איש משפחה" שליטה!!

"איש משפחה"?? את כזה קיבוצניק ארצישראלי!!! לך תשמע גבעטרון מבצעים את ים השיבולים שמסביב בגירסת פרוג מטאל עצבנית..

Family guyשליטה!! :roll:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 24, 2009 4:18 pm 
דרימיסטית-על
סמל אישי של המשתמש

העניין הוא, וזה בטוח נאמר פה בשלב כזה או אחר: שיופי הוא בעיני המתבונן, כך שמישהו מאוד לא יפה בעיניי יהיה מדהים ביופיו בעיני מישהו אחר... צריך לקחת גם את זה בחשבון.
ובכל הנוגע לתכתיבי החברה - למרות מושא היופי הקיים בעולם המערבי (קוביות בבטן ו-90-60-90 כפי שמיכל אמרה) - נוכחתי לגלות שדווקא אנשים שעונים למידות הללו מתקשים למצוא זוגיות. גם על זה דיברנו באשכול הזה אם אני לא טועה...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 967 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49  הבא

כל הזמנים הם UTC

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 4 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

עבור ל:  
מופעל על-ידי phpBB® Forum Software © phpBB Group
מבוסס על phpBB.co.il - פורומים בעברית. כל הזכויות שמורות © 2008 - phpBB.co.il.