YtseJammers Israel

מועדון המעריצים הרשמי של דרים ת'יאטר בישראל
עכשיו ג' יוני 04, 2024 5:58 am

כל הזמנים הם UTC

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 308 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 16  הבא

מי לוקחת?
ספרד 22%  22%  [ 6 ]
אנגליה 7%  7%  [ 2 ]
ברזיל 11%  11%  [ 3 ]
איטליה 0%  0%  [ 0 ]
הולנד 7%  7%  [ 2 ]
גרמניה 26%  26%  [ 7 ]
ארגנטינה 22%  22%  [ 6 ]
צרפת 0%  0%  [ 0 ]
פורטוגל 4%  4%  [ 1 ]
אחר 0%  0%  [ 0 ]
סך הכל הצבעות : 27
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ב' יוני 14, 2010 5:04 pm 
דרימיסט שרוף
סמל אישי של המשתמש

כן קורים דברים מוזרים עם הכדור. שמתי לב שללא מעט שחקנים איכותיים (אברה, אשלי קול, מאלודה, ורון, מסי) יוצאות הרמות ובעיטות ממש גבוהות. קסיאס כבר קרא לג'אבולני הזה "כדור ים".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 14, 2010 9:48 pm 
שגריר הפרוגרסיב
סמל אישי של המשתמש

ציטוט:
אוי די כבר עם ההטפות האלה והשליליות הזאת. תן פשוט להינות מהמונדיאל! וכן אני מאוד נהנה.

בדיוק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 14, 2010 10:48 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

עוד תיקו מעצבן!!!!
מתוך 11 משחקים, 9 פעמים הובקע רק גול אחד, ותשע פעמים 0!!
אומנם המשחק היה לא רע יחסית לשאר המשחקים אבל תיקו זה פשוט תוצאה מעצבנת!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 14, 2010 11:16 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

אני חושב שזה די קשה שמתוך 11 משחקים בתשעה יובקעו ובתשעה לא :haha:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 14, 2010 11:28 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

נווו.... 1:0 - במשחק הזה יש פעם אחת 0 ופעם אחת 1 :roll:
לזה התכוונתי..

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 15, 2010 11:32 am 
בריל!
סמל אישי של המשתמש

טל רודס כתב:
ציטוט:
אוי די כבר עם ההטפות האלה והשליליות הזאת. תן פשוט להינות מהמונדיאל! וכן אני מאוד נהנה.

בדיוק.

אני מצטער שאני לא מאפשר לכם "להנות" מהזוועה הזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 15, 2010 12:47 pm 
שגריר הפרוגרסיב
סמל אישי של המשתמש

הזוועה האמיתית היא הוובוזואלות, לא הכדורגל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 15, 2010 12:58 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

אומרים שיש דיונים להפסיק אותם. גם בגלל השידורי טלווזיה שלא שומעים את השדרנים וגם בגלל ההבעיות שהן יכולות לגרום לקהל עצמו לליקויי שמיעה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 15, 2010 10:42 pm 
שגריר הפרוגרסיב
סמל אישי של המשתמש

לדעתי הם גם מפריעות לשחקנים לדבר ביניהם ולקבל הוראות מהמאמנים בזמן המשחק, הן גם מפריעות לשחקנים לשמוע את השריקה של השופט .אתמול היה באחד המשחקים מצב שאחד השחקנים המשיך לשחק עם הכדור כי הוא פשוט לא שמע את השריקה של השופט בגלל הרעש המחריד של הוובוזולות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 16, 2010 4:03 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

זה הספרד שאתם כל כך מתלהבים ממנה? כנראה היום כל קבןצה שקצת יותר מוסרת נחשבת "יפה".
כל פעם ששוויץ יצאו להתקפה מסודרת הם כמעט כבשו. בכל אופן תמיד כיף לעודד את האנדרדוג במיוחד כשזה מנצח.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 16, 2010 4:25 pm 
שגריר הפרוגרסיב
סמל אישי של המשתמש

בדיוק, שוויץ שיחקה הגנתי בחוכמה אבל יצאה להרבה התקפות מסוכנות ויכלה לכבוש עוד. היצפלד פשוט מאמן גאון, אני מעריץ אותו עוד מימיו כמנג'ר של דורטמונד ובאיירן. ספרד יכולה לזרוק את כל אחזקת הכדור והפסים שלה לפח אם אין לזה תכלית (הזכיר לי את ארסנל). ההפסד הזה עלול לגרום לספרד לפגוש את ברזיל כבר בשמינית הגמר, אם ספרד תסיים במקום השני בבית הזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 16, 2010 4:55 pm 
בריל!
סמל אישי של המשתמש

טל בשבילך ובשביל כל המהללים של המונדיאל הגרוע בהיסטוריה עד עכשיו:
במונדיאל 90 שהוא בלי ספק הכי גרוע בהיסטוריה של הכדורגל המודרני, הובקעו בסיבוב הראשון 27 שערים.
במונדיאל 2010 ה"נפלא" הובקעו בסיבוב הראשון 25 שערים בלבד (24 אם לא נספור את השער שאנגליה חטפה :)
I REST MY CASE
הלוואי והמונדיאל הזה יתחיל להשתפר, אבל כרגע הוא ברצפה!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 16, 2010 5:38 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

שערים זה לא הדבר היחיד שקובע... תכלס יש דרמה ויש עניין. אתה החלטת לפני הטורניר שהוא יהיה גרוע, אז ברור שאתה תגיד את זה.
אני מסכים שיכל להיות יותר מעניין אבל אני חושב שבסיבוב השני והשלישי הנבחרות יתעוררו שיתחילו לסכן ולהסתכן יותר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 16, 2010 6:19 pm 
בריל!
סמל אישי של המשתמש

DivineComedy כתב:
שערים זה לא הדבר היחיד שקובע... תכלס יש דרמה ויש עניין. אתה החלטת לפני הטורניר שהוא יהיה גרוע, אז ברור שאתה תגיד את זה.
אני מסכים שיכל להיות יותר מעניין אבל אני חושב שבסיבוב השני והשלישי הנבחרות יתעוררו שיתחילו לסכן ולהסתכן יותר.

אני החלטתי מראש, נכון, אני כל כך שונא כדורגל שהחלטתי לשבת ולראות את כל המשחקים פחות אחד עד עכשיו כי ממש בא לי לשעמם את עצמי למוות. לא קשה לצפות ולראות את הנולד במונדיאל הזה, תהנה מהתירוצים האלו של דרמה, ממש המון דרמה, כולם מטומטמים שחושבים שזה מונדיאל משעמם נכון? אני חשבתי לתומי שאולי אני סתם פרנואיד ואולי באמת החשש שלי הוא סתם, אבל עד עכשיו לצערי צדקתי בכל מילה!
זה היה ברור שזה לא ישכנע אותך, אבל רוב האוהדים בעולם רוצים לראות גולים- ובגלל זה איטליה 90 היה אחד המונדיאלים העלובים שנראו, אבל כנראה שגם השיא של המונדיאל הזה ישבר השנה.  

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 16, 2010 6:28 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

אני לא חושב שכולם מטומטמים, פשוט מתעסקים בספירת גולים וכולם כבר החליטו ופסקו שזה מונדיאל גרוע ויהיה גרוע עד סופו. גם יהיה משחק עם 500 מצבים וקצב מטורף אבל בלי גולים, כולם יגידו שזה היה משחק גרוע ומשעמם.... נו באמת.
עד לפני שני מונדיאלים גם אני כל הזמן הייתי בלחץ שיהיו הרבה גולים וכו', תכל'ס בסופו של דבר מה שמשנה זה איך כל אחד נהנה או לא נהנה מהמשחקים, אני בינתיים נהנה מההפתעות והדרמות הקטנות וגם פה ושם גם מהכדורגל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 16, 2010 10:40 pm 
שגריר הפרוגרסיב
סמל אישי של המשתמש

ציטוט:
טל בשבילך ובשביל כל המהללים של המונדיאל הגרוע בהיסטוריה עד עכשיו:
במונדיאל 90 שהוא בלי ספק הכי גרוע בהיסטוריה של הכדורגל המודרני, הובקעו בסיבוב הראשון 27 שערים.
במונדיאל 2010 ה"נפלא" הובקעו בסיבוב הראשון 25 שערים בלבד (24 אם לא נספור את השער שאנגליה חטפה
I REST MY CASE
הלוואי והמונדיאל הזה יתחיל להשתפר, אבל כרגע הוא ברצפה!

מה לא תעשה בשביל לאנוס את האג'נדה של "המונדיאל הגרוע בהסטוריה" כהגדרתך. ממתי כמות השערים קובעת מה טוב? אתה מושפע לרעה מליגת המטפחת הלבנה בה אין הגנות . כמו שאמרתי אתה עדיין בטראומה מההדחה של "הקבוצה של המדינה" , ואם חס וחלילה גם אותה הנבחרת "של המדינה" לא מצליחה לנצח אז המונדיאל גרוע. כל מי שאומר לפני שהמונדיאל התחיל שהוא גרוע או עוד לפני שהסתיים אפילו סיבוב משחקים ראשון בכל הבתים, הוא בכיין ורוב הסיכויים גם אוהד ברצלונה/נבחרת ספרד.

ספרד הפסידו, גרמניה נתנו משחק נהדר, ברזיל התאמצו מול נבחרת קיקיונית, איטליה הזיעה בשביל שוויון, לא נראה לי שזה מונדיאל גרוע. חוץ מזה כמו שניר אמר וכמו שאני אמרתי פה כמה פעמים בעבר, תמיד ההתחלה של המונדיאל היא איטית והקצב והרמה משתפרים בהמשך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 17, 2010 12:34 am 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

...ותראה איך הסיבוב השני נפתח :)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 17, 2010 6:44 am 
בריל!
סמל אישי של המשתמש

DivineComedy כתב:
...ותראה איך הסיבוב השני נפתח :)

כן מה, עם טעות שיפוט אדירה שגמרה לנבחרת דרום אפריקה את הסיכוי לעלות.
אני מצטער אבל שניכם סתם משכנעים את עצמכם שהמונדיאל הזה מוצלח. אין אחד שאני מכיר או שמעתי בעולם ובארץ שנהנה עד עכשיו אלא אם הוא מנסה להעביר פואנטה נגד נבחרת מסויימת- וזה בדיוק מה שאתם עושים. וטל- אמרתי שהמונדיאל הזה גרוע הרבה לפני שספרד הפסידה אז די עם השטויות שלך.
תעשו לי טובה- כדורגל אני רואה כבר כמעט 25 שנה וראיתי כדורגל בכל הרמות בארץ ובעולם, לא תוכלו לשכנע אותי שאני רואה כדורגל טוב כשבמציאות לכולם בא לבכות מהרמה העלובה שמוצגת כאן! לאף אחד כאן אין כוח להתווכח איתכם כמו שאני עושה, אז בשם אוהדי הכדורגל הרבים בארץ ובפורום הזה אני אגיד לכם את זה- די עם גניבת הדעת הזאת, לא רק אתם מבינים בכדורגל בעולם ואני חושב שזכותי לטעון שהמונדיאל הזה הוא משעמם כשאין שום סיבה אובייקטיבית שתסתור את זה מלבד הווכחנות הילדותית שעוטפת את האשכול הזה.
אני מפסיק להגיב כאן כי מאסתי במנטרות החוזרות והעלובות האלה, תמשיכו לטפוח אחד לשני על השכם, כי כדורגל אמיתי אתם לא באמת רואים, העיקר שתשכנעו אחד את השני.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 17, 2010 7:06 am 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

אני ממש לא מנסה לשכנע אותך. המונדיאל הזה רחוק מלהיות מדהים, אבל בינתיים אני נהנה.

לגבי ספרד, אם כולם ייצאו מהמנטרה המקובעת שלהם ובמקום לשחק בשחצנות את המשחק שלהם ויבינו שצריך לפעמים להתאים את המשחק ליריבה, אז הם ייקחו את המונדיאל הזה בגלל שיש להם את חומר השחקנים בין הטובים בטורניר. והאחראי העיקרי לכך הוא על המאמן. אם הקבוצה הזאת תיכשל זה יהיה בגללו כי אני לא מאמין שהשחקנים לא נשמעים לו ןאני לא מקבל את זה ששחקני כדורגל מקצועיים יודעים לשחק רק סגנון משחק אחד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 17, 2010 8:57 am 
שגריר הפרוגרסיב
סמל אישי של המשתמש

ציטוט:
כן מה, עם טעות שיפוט אדירה שגמרה לנבחרת דרום אפריקה את הסיכוי לעלות.
אני מצטער אבל שניכם סתם משכנעים את עצמכם שהמונדיאל הזה מוצלח. אין אחד שאני מכיר או שמעתי בעולם ובארץ שנהנה עד עכשיו אלא אם הוא מנסה להעביר פואנטה נגד נבחרת מסויימת- וזה בדיוק מה שאתם עושים. וטל- אמרתי שהמונדיאל הזה גרוע הרבה לפני שספרד הפסידה אז די עם השטויות שלך.

אולי אם דרום אפריקה לא יעלו, לא נצטרך לשמוע את הזמזום המעצבן הזה ביציעים. מישהו אמר שהוא מוצלח ? הוא רק התחיל, מסקנות קובעים בסיום הטורניר ולא לפני שאפילו כל הקבוצות מסיימות משחק אחד. מי שיוצא בקביעות מגוחכות על "מונדיאל גרוע" הוא בכיין.

ציטוט:
תעשו לי טובה- כדורגל אני רואה כבר כמעט 25 שנה וראיתי כדורגל בכל הרמות בארץ ובעולם, לא תוכלו לשכנע אותי שאני רואה כדורגל טוב כשבמציאות לכולם בא לבכות מהרמה העלובה שמוצגת כאן!

גם אני רואה כדורגל כזאת כמות שנים וגם שיחקתי בקבוצה 3 שנים , אני עוקב אחרי הליגה האנגלית וגם הספרדית והגרמנית כמה שאני יכול. רמה עלובה? המשחק של ספרד-שוויץ היה נהדר, וההזדמנויות שהשוייצרים הגיעו אליהם היו יותר טובות מהחבר'ה עם המטפחת הלבנה שנראות פאתטיים אחרי הגול שספגו והתחילו סתם להרים כדורים לרחבה בתקווה שההגנה השוייצרית תפספס איזה כדור.

ציטוט:
לאף אחד כאן אין כוח להתווכח איתכם כמו שאני עושה, אז בשם אוהדי הכדורגל הרבים בארץ ובפורום הזה אני אגיד לכם את זה- די עם גניבת הדעת הזאת, לא רק אתם מבינים בכדורגל בעולם ואני חושב שזכותי לטעון שהמונדיאל הזה הוא משעמם כשאין שום סיבה אובייקטיבית שתסתור את זה מלבד הווכחנות הילדותית שעוטפת את האשכול הזה.

אתה זה שגונב דעת ואומר שהמונדיאל גרוע לפני שהוא התחיל , המונדיאל רחוק מלשעמם , יש דרמות, הפתעות וכשהוא יסתיים אז כולנו נחווה דיעה אם הוא היה מונדיאל טוב,מצוין או גרוע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 308 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 16  הבא

כל הזמנים הם UTC

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 5 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

עבור ל:  
מופעל על-ידי phpBB® Forum Software © phpBB Group
מבוסס על phpBB.co.il - פורומים בעברית. כל הזכויות שמורות © 2008 - phpBB.co.il.