YtseJammers Israel

מועדון המעריצים הרשמי של דרים ת'יאטר בישראל
עכשיו ד' יוני 05, 2024 7:36 pm

כל הזמנים הם UTC

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 1109 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ו' מאי 28, 2010 2:01 pm 
דרימיסט שרוף
סמל אישי של המשתמש

שים לב מה ענית - טל שאל איך גליל עצרה את מכבי על כמות נקודות נמוכה, ואתה ענית שזה בגלל שמכבי לא קלעה 10 נקודות ברבע. :roll:
:P

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 28, 2010 7:07 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

ציטוט:
איך המשחק התהפך לכיוון של הגליל? איך ההגנה של גליל עצרה את מכבי על כמות נקודת כזאת עלובה במחצית השנייה?

המשחק התהפך מהההגנה של גליל מהרבע השלישי, שעצרה את מכבי על פחות מ10 נקודות וע"י כך ששיחקה נכון. זה מה שאמרתי, ואם לא זה מה שהתכוונתי..

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 29, 2010 10:20 am 
שגריר הפרוגרסיב
סמל אישי של המשתמש

בוסטון סלטיקס בגמר ה-NBA, מחכה ללייקרס או פיניקס. לדעתי גם בעונה שעברה בוסטון הייתה מגיעה לגמר אם גארנט לא היה פצוע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 29, 2010 10:36 am 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

אם פיניקס עולים, בוסטון יפרקו אותם. אם הלייקרס עולים אני מאמין שבוסטון יהוו מכשול אדיר. 50-50 לדעתי בין בוסטון ללייקרס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 30, 2010 12:59 pm 
בריל!
סמל אישי של המשתמש

מקרה שקרה לאוהד צעיר בזמן הפיינל פור- המשטרה העבריינית של מדינת ישראל ממשיכה לשבור שיאים של כוחניות ואלימות ופשוט מתעללת באוהדים שרצו לבוא לראות כדורסל:
אני מצטט את הבחור:
ציטוט:
אני לא כתב ולא סופר, לכן אני לא יכול לכתוב את הסיפור שקרה אתמול(חמישי) בערב בהיכל נוקיה בצורה "עיתונאית" אז אני גם לא אנסה, אני רק יכתוב ואספר את אשר אירע לי באותו ערב.
הגעתי לנוקיה יחד עם שני חברים כדי לראות את המשחקים של הפועל מול נתניה ומכבי מול גליל גלבוע.
המשחק הראשון הלך מצוין, אפילו זכיתי בתחרות שלשות, והפועל (הקבוצה אותה אני אוהד ניצחה), אלה שאז הגיע המשחק השני של הערב. מסוף הרבע הראשון התחילו השוטרים שעמדו בכניסה ליציע להכפיל את עצמם. בתחילת המשחק עמדו שם שוטר וסדרן, בסוף הרבע השני כבר היו שם חמישה שוטרים, שני סדרנים, ושוטר צבאי אחד. החל מאמצע הרבע השני השוטרים הורו לנו, האוהדים, להוריד את הדגלים למרות האישור מראש שסוכם בין נציגי האוהדים המשטרה האולם ומנהלת הליגה אשר מאפשר לכל קהל להניף דגלים בשערים שמיועדים לקהל של קבוצתם.
במקרה וחשבתם שהסבר פשוט של העניין לשוטרים היה פוטר את הבעיה כנראה שעוד לא נפגשתם עם שוטרי משטרת ישראל. במקום להבין שהם טעו, או לחילופין לדבר עם נציג האוהדים כדי להגיע לפתרון מהיר, התחילו השוטרים לתפוס דגלים ולהוציא אותם מהאולם. פניתי לאחד השוטרים במילים האלה: "אדני השוטר, אין דרך לפתור את המצב שכולם יהיו מרוצים?" ברגע שהשוטר שמע את הביקורת החריפה וממש חוצפנית הזו הוא דרש ממני לא לעמוד במעבר ולעבור לשבת במקום שצוין על הכרטיס שלי. בקשה לגיטימית בהחלט, אז עברתי לשבת במקומי, אך כל המושבים באזור היו מלאים, שאלתי את השוטר איפה הוא רוצה שאני אשב כי מישהו יושב לי במקום. לכך קיבלתי את התשובה היפיפייה הזו: "אתה על הזין והמקום שלך על הזין שלי, תשב איפה שאמרתי לך." דוגמא אישית למופת של איש ציבור....
ניצלתי את הזמן בין הרבע השלישי והרביעי ללכת לקנות שתיה. וכשחזרתי השוטר לא אפשר לי להיכנס חזרה להיכל בטענה שהאזור מלאה. כשהזכרתי את העובדה שהכרטיס שקניתי הוא לאותו איזור "זכיתי" לראות איך הוא תופס במבושיו ואומר "אתה רואה מה זה מעניין אותי". החלטתי להיכנס דרך הכניסה השניה.
בסוף המשחק כאשר הייתי בדרכי החוצה נזכרתי כי שכחתי במקומי חולצה, חזרתי בריצה ליציע כדי להיכנס, אולם השוטר מנע זאת ממני בטענה כי נגמר המשחק והכרטיס שלי כבר לא מקנה לי כניסה לאזור המושבים(חשוב לציין שלא יצאתי מהיכל נוקיה, אלא רק לאזור השירותים ודוכני השתיה.
באותו רגע השוטר שאל מה אני עוד עושה שם, ועניתי לו שאני מחכה להיכנס להביא את החולצה, תשובתו – אתה לא נכנס לכאן הערב. כששמעתי את זה והבנתי שלא משנה כמה אני אשתדל להיות בסדר, הוא רק רוצה לעשות פוזות, אמרתי שהוא ביזיון למשטרה וביזיון לדמוקרטיה הישראלית.
דברי מחאה – כן, קללות וניבול פה – לא .
ברגע ששמע את זה תפס אותי בזרועי ודרש ממני תעודת זהות. בתור אזרח שומר חוק, נתתי לו את התעודת זהות שלי, והלכתי אחריו לאזור שעמדו כל השוטרים ונתתי את הפרטים שלי שם המתנתי במשך רבע שעה עד שיחזור. כששאלתי מה הם עושים עם הפרטים שלי הכניסו אותי לניידת, והשוטר שאל אותי מה לעשות איתי, הסתכלתי אליו ואמרתי "תשחרר אותי כי לא עשיתי כלום". הוא יצא מהניידת והשאיר אותי שם לבד ל20 דקות, חזר ואמר ממני להתנצל לשוטר רפי או שהוא עוצר אותי בעבור העלבת פקיד ציבור. אמרתי לו שאני מצטער אם הוא נפגע מדברי, והוא אמר לי "רק שזה לא יחזור על עצמו, אה יא ממזר קטן".

בלי שום ספק, מדובר באנשים איכותיים ששומרים עליי מפני עבריינים. כשהם לא נטפלים לאוהדים בני 16-18 שרק רוצים לראות משחק כדורסל.....

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 30, 2010 1:20 pm 
דרימיסט שרוף
סמל אישי של המשתמש

לא מחדש, לא מפתיע, ועם זאת כואב בכל פעם.
ACAB

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 06, 2010 10:32 pm 
שגריר הפרוגרסיב
סמל אישי של המשתמש

מתוך ידיעה בוואלה:
ציטוט:
דירקטוריון הפועל ירושלים התכנס הערב (ראשון) לישיבת סיכום עונת 2008/9 ולקראת עונת 2009/10,

http://sports.walla.co.il/?w=/151/1683520

שום עריכה, שום בדיקה עצמית של הכתב. הדירקטוריון התכנס הערב כדי לסכם לא את העונה האחרונה אלא זאת שלפניה, ואחרי זה לדון בעונה הבאה (09/10) שהיא בעצם העונה שהייתה עכשיו. פשוט מגוחך!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 07, 2010 5:36 am 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

1-1 בסידרת הגמר ב- NBA!

החזקתי ער עד הטיים אאוט הראשון :D
מקווה שבוסטון תשמור על יתרון הביתיות!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 07, 2010 5:38 am 
דרימיסט שרוף
סמל אישי של המשתמש

+1
יאללה 3 משחקים בגארדן והביתה LA....

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 07, 2010 6:39 am 
שגריר הפרוגרסיב
סמל אישי של המשתמש

אמן! היה לי ברור אחרי המשחק הראשון שזה מה שיקרה במשחק השני, החזקתי מעמד ער עד המחצית וראו שזה משחק של הסלטיקס עם ריי אלן ביום מטורף ורונדו גם כן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 07, 2010 8:34 am 
בריל!
סמל אישי של המשתמש

טל רודס כתב:
מתוך ידיעה בוואלה:
ציטוט:
דירקטוריון הפועל ירושלים התכנס הערב (ראשון) לישיבת סיכום עונת 2008/9 ולקראת עונת 2009/10,

http://sports.walla.co.il/?w=/151/1683520

שום עריכה, שום בדיקה עצמית של הכתב. הדירקטוריון התכנס הערב כדי לסכם לא את העונה האחרונה אלא זאת שלפניה, ואחרי זה לדון בעונה הבאה (09/10) שהיא בעצם העונה שהייתה עכשיו. פשוט מגוחך!

גם זאת הייתה הידיעה שסיימו איתה את חדשות הספורט אתמול בלילה- בזיון! אין חדשות אז יוצרים ממה שאין. שימשיכו להתעסק עם פיני ופדרמן- יותר מעניין

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 07, 2010 9:53 am 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

משחק פשוט תענוג. אלן שובר שיא NBA, רונדו עם טריפל דאבל..
ככה זה שיש לך 4 סופרסטארים-פליימייקרים שיכולים להוביל קבוצה לחוד. כל אחד יכול להתפוצץ בכל משחק נתון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 07, 2010 11:46 am 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

רק חבל שגארנט מקרטע...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 07, 2010 12:04 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

הוא יתן את שלו כשהוא יצטרך. הפעם רונדו ואלן לקחו פיקוד, שיד ופירס גם עזרו. גארנט הוא גארנט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 07, 2010 12:20 pm 
שגריר הפרוגרסיב
סמל אישי של המשתמש

ilai fields #7 כתב:
רק חבל שגארנט מקרטע...

חבל באמת שהשופטים תקעו לו שתי עבירות ב-3 דקות הראשונות של המשחק, העבירה השנייה שנשרקה הייתה מגוחכת ביותר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 07, 2010 12:35 pm 
דרימיסט שרוף
סמל אישי של המשתמש

אני חושב שגארנט מרוכז מדי בעימות עם פאו. מוציא ממנו הרבה אנרגיות בהגנה וראו במשחק השני שמה שגאסול אמר עליו משפיע עליו מנטאלית...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 11, 2010 8:59 am 
שגריר הפרוגרסיב
סמל אישי של המשתמש

אחרי שדרק פישר הגמד ניצח ללייקרס את משחק 3, הגענו הבוקר למשחק 4 ואיזה משחק מצוין היה, שקול, צמוד מותח עד שהספסל של בוסטון ניצח את המשחק - משחק מעולה של גלן דיוויס ונייט רובינסון שתרמו סלים חשובים מאד ברבע האחרון. הכל מאד פתוח עדיין ולדעתי מי שתנצח את משחק מספר 5 גם תנצח את הסדרה בסופו של דבר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 11, 2010 10:42 am 
דרימיסט שרוף
סמל אישי של המשתמש

LA, למרות ההפסד, נראים יותר חדים מבוסטון שאם הייתה קולעת ב-10% יותר הייתה גומרת את המשחק באמצע הרבע השלישי. בייבי דיוויס אחד השחקנים המרגשים שהיו בשנים האחרונות בליגה.
מסכים עם המשפט האחרון של טל. לצערי, ה-Fakers גומרים את הסיפור ב-6 משחקים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 13, 2010 4:22 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

בלאט חתם במכבי, נקווה שיצליח להחזיר קצת זוהר לקבוצה.
מסיבת עיתונאים עכשיו..

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 14, 2010 2:59 am 
שגריר הפרוגרסיב
סמל אישי של המשתמש

וואו איזה משחק חמישי היה בסדרת גמר ה-NBA. נתחיל מזה שהסלטיקס בצדק ביתרון 3:2 אחרי משחק פלייאוף מותח למרות שהלייקרס לא נתנו משחק גדול. בוסטון הוליכה לאורך כל המשחק וירדה למחצית ביתרון 45:39 בעיקר בגלל יותר מ-10 איבודי כדור שחלקם היו ממש טפשיים, הלייקרס במחצית הזאת רק עם 33 אחוז מהשדה ובריאנט נסגר מצוין עם 10 נק' בלבד. הרבע השלישי היה הרבעי הכי מטורף של המשחק, קובי בריאנט נכנס לזון לא מהעולם הזה וקלע את כל ה-19 נקודות הראשונות של הלייקרס ברבע ומ-10 נקודות שהיו לו במחצית הוא קפץ ל-29 (איזיאה תומאס קלע ב-1988 מול הלייקרס 25 נק' ברבע אחד), אבל גם לפול פירס היה רבע מעולה עם 11 נקודות והסלטיקס שמרו על הפער. הסלטיקס נתנו כמה עצירות טובות בהגנה ברבע הרביעי ועלו כבר ל-87:75 כ-3 דקות לסיום אבל אז התחילו לעשות שטויות והלייקרס התחילו לקזז עם 7 זריקות עונשין (מתוכן 3 זריקות שקיבל קובי בריאנט על עבירה שהשופטים המציאו, ריי אלן רדף אחרי בריאנט ואם ביצע עבירה היא הייתה לפני שבריאנט בכלל ניסה לזרוק כך שלא הגיע לו 3 זריקות אלא מקסימום 2). בוסטון הצליחה עם אדי הדלק האחרונים לשמור על 6 נקודות יתרון ולנצח את המשחק כאשר פירס ורונדו מצטיינים וגם גארנט במשחק מצוין.

הסדרה חוזרת ללוס אנג'לס וכמו שאמרתי מי שתנצח את משחק מספר 5 היא זאת שתנצח בסדרה אבל אני לא מוכן להתחייב אם זה יקרה במשחק הבא או במשחק השביעי , בכל מקרה סדרת גמר ענקית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 1109 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56  הבא

כל הזמנים הם UTC

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 5 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

עבור ל:  
מופעל על-ידי phpBB® Forum Software © phpBB Group
מבוסס על phpBB.co.il - פורומים בעברית. כל הזכויות שמורות © 2008 - phpBB.co.il.