YtseJammers Israel

מועדון המעריצים הרשמי של דרים ת'יאטר בישראל
עכשיו ה' מרץ 28, 2024 11:51 pm

כל הזמנים הם UTC

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 61 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: דרים = מטאליקה!?....
הודעהפורסם: ב' דצמבר 24, 2007 4:11 pm 
דרימיסט מתחיל

Plaschkes כתב:
סתם קפצתם על הרשימה, היא דווקא דיי מדויקת.

וכן, Lamb Of God זה לא בדיוק מטאלקור, זה בדיוק מה שמוגדר שם - The New Wave Of American Metal, נמצא איפשהו בין מטאלקור לת'ראש גרובי.

אם אני לא טועה, הרשימה הזאת לקוחה מהסרט Metal: A Headbangers Journey.

גם אני חשבתי על זה בהתחלה אבל אני די בטוח שזה לא משם

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ב' דצמבר 24, 2007 4:20 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

ufomatan כתב:
אין בעייה עם מסחור כל עוד הוא לא המהות!! והגדולה של מטאליקה, השם הגדול שהם יצרו לעצמם זה נובע אך ורק מהמסחור העצום של העלבון השחור!

שמע אני לא מסתכל על מה כולם חושבים ולא הולך אחרי העדר (לא של המאוכזבים ולא של מיינסטרים), אני יודע דבר אחד: אני מת על מטאליקה גם לפני השחור וגם אחרי, מה שחשוב לי זה המוזיקה ובשחור יש כמה שירים מעולים, כך גם בLoad. ואני עדיין חושב שKill Em All הוא אלבום המטאל הכי מושלם שיצא.

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ב' דצמבר 24, 2007 4:38 pm 
דרימיסט מתחיל
סמל אישי של המשתמש

נראה לי ברחתם מהנושא. דרים=מטאליקה...
וזה מה שיש לי להגיד

אף להקה לא היתה עושה הומאז' ללהקה אחרת (MOP) אם היא לא היתה מעריצה ומכבדת אותה. פטרוצ'י עוד לא בן 40. כש MOP יצא הוא היה בתיכון וברור שהוא העריץ אותו. אף אחד לא מוציא ריפים וסולואים של להקה אם הוא לא מעריץ אותה....

אגב, בסיום ההומאז' אומר לברי
our homage to fucking metallica

אז תנו גם אתם כבוד לפאקינג מטאליקה. אין עליהם ולא יהיה
אגב, מישהו כאן יהיה בפראג ביוני?

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ב' דצמבר 24, 2007 10:29 pm 
דרימיסט מתחיל

crazep כתב:

מסכים בהחלט!

להקה גדולה, לדעתי אנשים רבים שוכחים את 5 האלבומים הראשונים והגדולים שלהם (גם השחור הוא אחלה אלבום!), שהם באמת אלבומים ששינו את פני המטאל מהרבה בחינות.
נכון שמקטלגים אותם כלהקת טראש, אבל לדעתי הם עשו הרבה מעבר, האינסטרומנטלים שלהם הם בהלחט מן הגדולים במטאל. כך שאני לא מבין מה ההפתעה הגדולה שאומרים שדרים הושפעו מהם...

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ב' דצמבר 24, 2007 11:11 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

yonia3334 כתב:
crazep כתב:

מסכים בהחלט!

להקה גדולה, לדעתי אנשים רבים שוכחים את 5 האלבומים הראשונים והגדולים שלהם (גם השחור הוא אחלה אלבום!), שהם באמת אלבומים ששינו את פני המטאל מהרבה בחינות.
נכון שמקטלגים אותם כלהקת טראש, אבל לדעתי הם עשו הרבה מעבר, האינסטרומנטלים שלהם הם בהלחט מן הגדולים במטאל. כך שאני לא מבין מה ההפתעה הגדולה שאומרים שדרים הושפעו מהם...

:yes:

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ג' דצמבר 25, 2007 3:45 pm 
דרימיסט שרוף
סמל אישי של המשתמש

DivineComedy כתב:
yonia3334 כתב:
crazep כתב:

מסכים בהחלט!

:yes:

אמת ויציב

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ג' דצמבר 25, 2007 5:49 pm 
דרימיסט מתקדם
סמל אישי של המשתמש

תמיד משעשע לקרוא את התגובות בנוגע למטאליקה בקרב חובבי דרים.
בכל הנוגע למטאליקה - בעבר, הפריע לי היעדר הפרגון, טענות התמסחרות, טענות בדבר חוסר יצירתיות, טענות בדבר איבוד כיוון, אולריך נשמע כאילו הוא מתופף על פח ושאר ירקות.
עוד יותר הפריעה לי ההשוואה של מטאליקה ללהקות כמו סלייר, פאנטרה ומגאדת' בכל הנוגע להשפעתן על סצנת המטאל - כאשר גם "מתעבי" מטאליקה (לפני ה"מסחור" או אחרי ה"מסחור" - מה זה משנה כבר?) יודעים היטב עמוק עמוק בנבכי ליבם ומחשבותיהם כי מטאליקה היא מלכת ההבי מטאל הבלתי מעורערת.
כיום, אני הרבה יותר שווה נפש באשר לסוגיה הטעונה.
לא אכנס לניתוח יצירותיה של מלכת ההבי מטאל (כן! כן!מלכת ההבי מטאל!) במהלך השנים על מורכבויותיהן השונות, אלא רק אומר, הנני ממליץ להאזין וללמוד כיצד להקה אחת יצרה במו ידיה (וכליה...) סאונד מטאליסטי וכבד שהנו הבסיס לרוב מה שאנו שומעים היום בסצנת הפרוג מטאל (ובעיקר באלבומיה של דרים ת'יאטר לאורך השנים).
איני מתייחס לדיפ פרפל, לד זפלין ובלק סאבאת' שהנן אבות הרוק הכבד (שכמובן הוביל גם למטאל) מכיוון שהסאונד שלהם אינו דומה כהוא זה ללהקות הפרוג מטאל של ימינו.
בכל הנוגע למטאליקה ודרים - ההשפעה אינה מוטלת בספק.
כמובן שדרים, כלהקת פרוג מטאל שונה ממטאליקה שהנה להקת הבי מטאל (קשה לי מאוד לקבל את קביעתו של בריל הטוען כי מדובר בלהקה שעשתה לעיתים טראש טוב - כאשר הנו מודע היטב לאלבומים מגוונים וחדשניים בשעתו כגון Master Of Puppets, And Justice For All וכו').
דרים, כלהקת פרוג מטאל, משלבת מספר סגנונות בעוד שמטאליקה נאמנה לסטייל אחד פחות או יותר מעצם הוויתה כלהקת הבי מטאל.
פטרוצ'י הוא פריק מטאליקה כבד וזה ניכר היטב בריפים שכתב לאורך השנים - ואין צורך לשמוע אותו אומר את זה כדי להבחין בכך.
מי שדווקא נראה הכי רחוק ממטאליקה בדרים זה ג'ורדן אבל, אין זה משפיע על יחידת הקצב האימתנית "פטרוצ'י את פורטנוי כיסוחים בע"מ" שתמיד תמיד ישלבו אלמנטים ממלכת ההבי מטאל (מעניין מה ג'ורדן עשה במהלך הקאבר המלא ל Master Of Puppets.....).
בקיצור, דרים זה לא מטאליקה.
דרים לוקחת ותמיד תקח הרבה ממטאליקה, אבל כהרגלה, תשלב אלמנטים נוספים ומעניינים שיתנו טעם נוסף ולכן אנו אוהבים אותה כ"כ.
זו לא חובה לאהוב או לאהוב את מטאליקה (עם "מסחור" או בלי "מסחור") כדי לאהוב את דרים, אבל, יש להכיר בהשפעתה האדירה על דרים.
השפעה שהנה מבורכת בעיני.
מי יתן ויהיו לנו עוד הרבה קונסטנט מושנים למיניהם!

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ג' דצמבר 25, 2007 6:19 pm 
דרימיסט מתחיל
סמל אישי של המשתמש

ממש לא אהבתי את ההשוואה, אבל נאמרו פה הרבה דברים נכונים, מעריצי דרים לא יכולים להתכחש להשפעה גם אם היו מעדיפים את דרים כלהקה שמנגנת פחות "מטאליקה".

לא מאמין שיש סוף להתנצחויות בין הבעד והנגד...

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ד' דצמבר 26, 2007 1:40 pm 
דרימיסט מתחיל

מטאליקה היא לא! האבא של ההאבי מטאל, ממש לא, אני בספק עם בכלל קירק המאט העלוב למדי מגיע לרמה של גיטריסטים שכן עיצבו את הסאונד של המטאל כמו פייג', בלאקמור, דיימבאג דארל ועוד אחדים...
למטאליקה ודרים - ההשפעה אינה מוטלת בספק, (עם אתם אומרים...)
Instrumedley סיכמת יפה ועם זה אני מסכים לבסוף = "דרים לוקחת ותמיד תקח הרבה ממטאליקה, אבל כהרגלה, תשלב אלמנטים נוספים ומעניינים שיתנו טעם נוסף ולכן אנו אוהבים אותה כ"כ".
מה שכן קלטת אותי בול - "אני מבין מההודעה שלך שיש לך קונפליקט פנימי, אתה מצד אחד "מתעב" את מטאליקה, אבל מאוד אוהב את דרים, וכל השוואה ביניהם יוצרת אצלך אי נוחות, בטח אם זה מגיע מפטרוצ'י. "
ד"א אותו קונפליקט בא ממש בקטנה באוקטאווריום שדרים הראו השפעה ממיוז וU2 אבל זה בקטנה עוד
אני מתעב מטאליקה, אבל אני אוהב מטאל, באמת מוזר לא יודע מה להגיד לך, אני פשוט לא אוהב...
אני מסכים עם מתן על כל מילה...יש הרכבים גדולים וטובים שהשפיעו הרבה יותר על המטאל הרבה לפני מטאליקה.
גם עוד משו, גשש קצת בפורומים של מתופפים ודבר עם כמה עם אתה מכיר.... אין ההערכה בשיט ללארס אולריך
וכנ"ל על קירק המאט, גם כשאני הייתי בן 14 וניגנתי את NOTHING ELSE MATTERS חשבתי שהוא הגיטריסט שלי
אבל אחרי זה אתה מגלה כמה הוא אפס שאתה יורד קצת לעומק של הדברים, וגם אף פעם לא תשמע גיטריסט ברמה אומר לך מילה טובה על קירק...
צ'מע שורה תחתונה פטרוצ'י אומר אז פטרוצ'י יודע (קשה לי עם זה... חח)

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ד' דצמבר 26, 2007 3:19 pm 
דרימיסט מתקדם
סמל אישי של המשתמש

roadrunner כתב:
מטאליקה היא לא! האבא של ההאבי מטאל, ממש לא, אני בספק עם בכלל קירק המאט העלוב למדי מגיע לרמה של גיטריסטים שכן עיצבו את הסאונד של המטאל כמו פייג', בלאקמור, דיימבאג דארל ועוד אחדים...
למטאליקה ודרים - ההשפעה אינה מוטלת בספק, (עם אתם אומרים...)
Instrumedley סיכמת יפה ועם זה אני מסכים לבסוף = "דרים לוקחת ותמיד תקח הרבה ממטאליקה, אבל כהרגלה, תשלב אלמנטים נוספים ומעניינים שיתנו טעם נוסף ולכן אנו אוהבים אותה כ"כ".
מה שכן קלטת אותי בול - "אני מבין מההודעה שלך שיש לך קונפליקט פנימי, אתה מצד אחד "מתעב" את מטאליקה, אבל מאוד אוהב את דרים, וכל השוואה ביניהם יוצרת אצלך אי נוחות, בטח אם זה מגיע מפטרוצ'י. "
ד"א אותו קונפליקט בא ממש בקטנה באוקטאווריום שדרים הראו השפעה ממיוז וU2 אבל זה בקטנה עוד
אני מתעב מטאליקה, אבל אני אוהב מטאל, באמת מוזר לא יודע מה להגיד לך, אני פשוט לא אוהב...
אני מסכים עם מתן על כל מילה...יש הרכבים גדולים וטובים שהשפיעו הרבה יותר על המטאל הרבה לפני מטאליקה.
גם עוד משו, גשש קצת בפורומים של מתופפים ודבר עם כמה עם אתה מכיר.... אין ההערכה בשיט ללארס אולריך
וכנ"ל על קירק המאט, גם כשאני הייתי בן 14 וניגנתי את NOTHING ELSE MATTERS חשבתי שהוא הגיטריסט שלי
אבל אחרי זה אתה מגלה כמה הוא אפס שאתה יורד קצת לעומק של הדברים, וגם אף פעם לא תשמע גיטריסט ברמה אומר לך מילה טובה על קירק...
צ'מע שורה תחתונה פטרוצ'י אומר אז פטרוצ'י יודע (קשה לי עם זה... חח)

קירק האמט, תלמידו של ג'ו סטריאני הדגול, נגן הבי מטאל מצוין לטעמי.
ההכשרה הקלאסית שלו באה לידי ביטוי היטב ביצירותיה המוקדמות של מטאליקה והיוותה לא אחת השראה למספר יצרות פטרוצ'יות כגון
The Killing Hand , A Change Of Seasons ועוד.
בתור "ריפיונר", האמט אחראי לכמה מהריפים המשובחים במטאל (וגם משם פטרוצ'י שאב רעיונות פה ושם).
על אולריך שמעתי ביקורות לכאן ולכאן, אני באופן אישי אוהב את תיפופו (ואגב, פורטנוי התבטא לא פעם בשבחו של אולריך - ואם פורטנוי הענק אמר, אזי, יש דברים בגו).
שוב, לא צריך לאהוב דווקא את מטאליקה בכדי לאהוב מטאל בכלל או דרים בפרט.
כמו כן, אין צורך לשכנע גם בגדולתה של מטאליקה.
מקומה ב- Hall Of Fame שריר, קיים וכך יהיה לנצח.
כמו שאמרתי קודם, דרים שאבה המון ממטאליקה אבל אין זה אומר כי - דרים = מטאליקה.
בנימה אופטימית זו, מתחשק לי להאזין ל- And Justice For All
יאללה Blackened (מישהו אמר משהו על אולריך????.......).

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ד' דצמבר 26, 2007 3:29 pm 
שגריר האופת'
סמל אישי של המשתמש

חבל שאיכות ההפקה של And Justice For All נשמעת כמו חתיכת ***.
אני מצנזר את עצמי.. בשביל הילדים :haha:

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ד' דצמבר 26, 2007 4:17 pm 
דרימיסט שרוף
סמל אישי של המשתמש

MrReD כתב:

אני חולה על וצדק לכל יותר מכל דיסק
זה הסאונד הכבד שלהם בדיוק כמו שאני אוהב-בשחור זה סאונד מצויין אבל באסי מידי במאסטר הוא טרבלי מידי באנד ג'אסטיס הוא בין לבין-ולדעתי זה הדיסק בכי טוב שלהם.

חזי,גם אני זוכר איך הערצתי את קירק ואמרתי לעצמי שלא יכול להיות גיטריסט יותר טוב ממנו וכשאמרו לי שאני טועה ,התכחשתי לדבר. ואכן,אחרי זה חבר שלי בכריח אותי לשמוע ג'ייסון בקר וחיי השתנו.
אז נכון,קירק הוא לא הגיטריסט הכי טוב ,אבל כמו שאמרו לפני,מטאליקה זו להקה שהביאה המון לתחום המטאל ואין מה לעשות עם זה ,בין אם אתה אוהב אותם או לא.
כך אותי לדוגמא,אני לא אוהב את איירון מיידן-הריפים שלהם פשוטים וחוזרים על עצמם לטעמי אבל כן יש לי הערכה רבה אליהם ולתרומתם(וגם אותם דרים אוהבים).

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ד' דצמבר 26, 2007 4:19 pm 
בריל!
סמל אישי של המשתמש

תמדי אמרתי ש master of puppets ו- and justice for all הם האלבומים שיוצאים מהכלל, כי הם בהחלט אלבומים טובים מאוד שניתן ללמוד מהם הרבה.
אבל שוב- בואו לא נגזים בקשר למטאליקה, אני לא מקבל את הקביעה ההחלטית שהם אבי ההאבי מטאל או מלכת ההאבי מטאל, כי זה פשוט לא נכון.
על טעם וריח אסור להתווכח, אז בואו לא נקבע עובדות כאילו הם האמת המוחלטת.
אני אישית חושב שמגדת' ומיידן עשו הרבה יותר למטאל ממה שמטאליקה עשו בשני האלבומים שאני כן מעריך.

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ד' דצמבר 26, 2007 4:37 pm 
דרימיסט מתחיל

Plaschkes כתב:
סתם קפצתם על הרשימה, היא דווקא דיי מדויקת.

וכן, Lamb Of God זה לא בדיוק מטאלקור, זה בדיוק מה שמוגדר שם - The New Wave Of American Metal, נמצא איפשהו בין מטאלקור לת'ראש גרובי.

אם אני לא טועה, הרשימה הזאת לקוחה מהסרט Metal: A Headbangers Journey.

I dis-agree, LoG define themselves as a speed metal band , thats what they do. Besides who cares, LoG rule talented people that do rocking music! :metal:

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ה' דצמבר 27, 2007 3:28 am 
דרימיסט-על

yakim כתב:
MrReD כתב:

אני חולה על וצדק לכל יותר מכל דיסק
זה הסאונד הכבד שלהם בדיוק כמו שאני אוהב-בשחור זה סאונד מצויין אבל באסי מידי במאסטר הוא טרבלי מידי באנד ג'אסטיס הוא בין לבין-ולדעתי זה הדיסק בכי טוב שלהם.

חזי,גם אני זוכר איך הערצתי את קירק ואמרתי לעצמי שלא יכול להיות גיטריסט יותר טוב ממנו וכשאמרו לי שאני טועה ,התכחשתי לדבר. ואכן,אחרי זה חבר שלי בכריח אותי לשמוע ג'ייסון בקר וחיי השתנו.
אז נכון,קירק הוא לא הגיטריסט הכי טוב ,אבל כמו שאמרו לפני,מטאליקה זו להקה שהביאה המון לתחום המטאל ואין מה לעשות עם זה ,בין אם אתה אוהב אותם או לא.
כך אותי לדוגמא,אני לא אוהב את איירון מיידן-הריפים שלהם פשוטים וחוזרים על עצמם לטעמי אבל כן יש לי הערכה רבה אליהם ולתרומתם(וגם אותם דרים אוהבים).

ג'אסיטיס בשבילי הדיסק הטוב ביותר שיצא אי פעם (לא רק למטאליקה). אין היבט בדיסק שאני לא מעריץ ומתמוגג משלמות היצירה בכל שניה ושניה שאני מאזין לו.
עד כאן האוננות. :)

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ה' דצמבר 27, 2007 7:14 am 
שגריר הפרוגרסיב
סמל אישי של המשתמש

קירק האמט גיטריסט גרוע לטעמי, למרות שהוא תלמיד של סטריאני. אומרים עליו שאת הסולו של Master of Puppets הוא הקליט ב-20 חלקים, וגם ב- LIVE הוא לא מסוגל לנגן אותו כמו שצריך בהופעות. ג'יימס הטפילד כבר גיטריסט טוב יותר מהאמט.

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ה' דצמבר 27, 2007 8:26 am 
דרימיסט שרוף
סמל אישי של המשתמש

חחח :P :P :P
האשכול הזה כבר הפך לאשכול טיפוסי בסוליד רוק ("מי יותר טוב קירק או סלאש?" :haha: :haha: )

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ה' דצמבר 27, 2007 12:29 pm 
שגריר האופת'
סמל אישי של המשתמש

טל רודס כתב:
קירק האמט גיטריסט גרוע לטעמי, למרות שהוא תלמיד של סטריאני. אומרים עליו שאת הסולו של Master of Puppets הוא הקליט ב-20 חלקים, וגם ב- LIVE הוא לא מסוגל לנגן אותו כמו שצריך בהופעות. ג'יימס הטפילד כבר גיטריסט טוב יותר מהאמט.

ג'יימס כופל את קירק, אבל הוא עדיין גיטריסט מעולה, ואחד הגדולים.

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ה' דצמבר 27, 2007 3:54 pm 
פלשקס
סמל אישי של המשתמש

MrReD כתב:
טל רודס כתב:

ג'יימס כופל את קירק, אבל הוא עדיין גיטריסט מעולה, ואחד הגדולים.

אני ממש לא מסכים עם זה.

תמונות וקליפים של הגיטרות שלי.

תמונה

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ש' דצמבר 29, 2007 4:47 pm 
דרימיסט מתקדם

טוב, בואו נגיד שגם לי בהתחלה היה קשה להבין מה הקשר בין מטאליקה ודרים אבל לאט לאט התמונה מתבהרת. אבל תכלס, יש קשר או אין קשר, זה לא משנה ממש, שתי הלהקות עושות מוסיקה מצויינת בסגנונות שונים שעושים כייף לשמוע כל פעם מחדש. לגבי מלכות ההאבי מטאל - לא דע אם מלכים אבל הכתר עבר גם על ראשם.

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 61 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4  הבא

כל הזמנים הם UTC

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 58 אורחים

אתה יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

עבור ל:  
מופעל על-ידי phpBB® Forum Software © phpBB Group
מבוסס על phpBB.co.il - פורומים בעברית. כל הזכויות שמורות © 2008 - phpBB.co.il.