YtseJammers Israel

מועדון המעריצים הרשמי של דרים ת'יאטר בישראל
עכשיו ה' מאי 09, 2024 5:42 am

כל הזמנים הם UTC

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 971 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 49  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: אשכול להקת Opeth
הודעהפורסם: א' דצמבר 30, 2007 4:36 pm 
פלשקס
סמל אישי של המשתמש

אני בתקופה 3-4 של חרישה על כל האחרונים.

אני לא רואה טעם כרגע בללכת אחורה לקודמים, אלה מספיקים לי. במיוחד אם אתם גם אומרים שהסגנון שונה.

תמונות וקליפים של הגיטרות שלי.

תמונה

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: א' דצמבר 30, 2007 4:40 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

אל תשכח לשמוע את my arms , your hearse , בשבילי זה אלבום שהוא פשוט הקו הדק בין התקופות אבל הוא יותר שייך לתקופה השניה שלהם . יש לו עדיין סאונד ישן פה ושם שמזכיר את הקודמים אבל זה לא רציני . תשמע את creedance ותראה מה זה מוזיקה ! וגם את demon of the fall , שזה שיר שהם ביצעו הרבה בהופעות .

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: א' דצמבר 30, 2007 4:44 pm 
שגריר האופת'
סמל אישי של המשתמש

Ozerivarium כתב:
MrReD כתב:
Ozerivarium כתב:
ניחשתי שאתה תענה ראשון :) . אכן גם אני תמיד קופץ לשיר הזה , ישר כשאני מתחיל לשמוע את הדליוורנס . אני עדיין מתלבט אם זה השיר של אופת' שאני הכי אוהב .

בימים אלו חזרתי לשמוע אותם , הייתה לי תקופה מאוד ארוכה של במשך חצי שנה ויותר שפשוט נכנסתי אליהם חזק , זה היה בתקופת החורף ( והמוזה/האווירה היו בהתאם :D ). ועכשיו לא יודע, גם הולך לצאת להם דיסק חדש , וגם אנשים מזכירים אותם ומתלהבים מהם כאן בפורום אז התחלתי להזכר בהם ולחזור לשמוע אותם .

יש 2 אלבומים שחרשתי אותם אבל לא כמו החדשים יותר . אז בימים אלו אני שומע בפעם הלא יודע כמה את ה- orchid , morningrise , משום מה עדיין לא התחברתי אליהם :) .

מה שכן בשבילי אופת' מתחלקת ל-2 תקופות :

התקופה של ה- אורקיד והמורנינגרייז . אלבומי דת' עם סאונד מאוד פרוגרסיבי ויותר כבד ועם שימוש רב בגיטרה אקוסטית .

ואז התקופה עם הסאונד החדש יותר שמתחיל מ-my arms your hears והלאה .

ידעת שאני יענה ראשון, הרי אני ואתה המעריצים הכי גדולים שלהם בפורום נראה לי.
זה שיר מעולה אבל ממש לא ההכי טוב שלהם לדעתי, קשה לי להחליט אם השיר הכי טוב שלהם נמצא בStill Life או Blackwater Park שלדעתי האלבומים הכי טובים שלהם.
אני גם ממש מסכים איתך לגבי החלוקה לתקופות למרות שאני ממש אוהב את Morningrise.
בנאדם, אנחנו צריכים מתישהו לעשות דיון ארוך ומעמיק לגבי אופת'.

תודה אחי :) . אלו האלבומים היחידים שיש לי במקורי ככה שקלעת בול :) . ה-still life הוא יותר ג'אזי כזה , אלבום עם סאונד מאוד מסובך ( הדוגמא הכי טובה מבחינתי זה בראש ובראשונה השיר moonlapse vertigo ) , אבל ברגע שאתה שומע אותו אתה פשוט נופל ! , בהתחלה כששמעתי אותו לראשונה ממש לא הבנתי מה אופת' רוצים מהחיים שלי , ואז השיר הראשון שהכי התחברתי אליו זה Godhead's lament , שיר כזה ענק ! אלבום ענק - אין לי ספק בכלל .

באשר לBLACKWATER PARK , גם אליו היה קשה לי להתחבר אבל שיר הדגל שלהם בשבילי תמיד יהיה BLEAK , אתה יודע , לפני הופעה שלהם בתקופת הblackwater הם התראיינו לראיון סיכום של הדיסק - שאגב זה ראיון מאוד מוכר , שווה לראות . קיצר אקרפלט מנגן את השיר מהתחלה וכל פעם מסביר קצת על התפתחות השיר . ואז הוא אומר שבדקה 3:30 ( חח כן נשמע דפוק קצת לציין בדיוק את הדקה :) ) , הם ניסו לעשות כאן משו שהוא off the wall , ז"א לתת אקורד כזה שיזיז את השיר לכיוון אחר מבחינה מלודית , וזה אחד המהלכים הכי גאוניים ששמעתי .

לגבי ה- morningrise , אלבום בהחלט מדהים . בזמן האחרון אני מגלה שיש בו ( ובאורקיד )המון המון פרוגרסיב - בכל הקטעים האקוסטיים האלה . אני הכי אוהב את nectar , במיוחד יש להם קטע שטני במיוחד בדקה 5:00 בערך :twisted: .

Godhead Lament הוא שיר שעושה לי אורגזמות, הגיטרות כל כך קולעות למטרה בפזמון..
לגבי בלאקווטר פארק, אני יכול להגיד שזה האלבום הכי עקבי שלהם ואולי ההכי טוב שלהם למרות שההפקה לא בדיוק משהו.

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: א' דצמבר 30, 2007 4:46 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

מה לא טוב בהפקה ? ,אני אישית לא מוצא שום דבר רע באלבום המדהים הזה .
אני חושב שווילסון או נורת'פילד הפיקו אותו לא ?

נערך לאחרונה על ידי Ozerivarium בתאריך א' דצמבר 30, 2007 4:50 pm, נערך 2 פעמים בסך הכל.

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: א' דצמבר 30, 2007 4:50 pm 
שגריר האופת'
סמל אישי של המשתמש

Ozerivarium כתב:
מה לא טוב בהפקה , אני לא מוצא שוםפ דבר רע באלבום המדהים הזה .
אני חושב שווילסון או נורת'פילד הפיקו אותו לא ?
מה לא טוב בהפקה ?

לא ההפקה עצמה.. ההקלטה.
יש כל מיני גליצ'ים מציקים בחלק מהשירים.. אולי זה רק אצלי.

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: א' דצמבר 30, 2007 4:52 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

אה , לא זכור לי משהו כזה , יש לי את המקורי אז אין סיבה שזה יקרה . אני אתן לו האזנה ממוקדת יותר , גם לא שמעתי אותו המון זמן :) , אז זאת הזדמנות טובה .

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: א' דצמבר 30, 2007 4:54 pm 
שגריר האופת'
סמל אישי של המשתמש

Ozerivarium כתב:
אה , לא זכור לי משהו כזה , יש לי את המקורי אז אין סיבה שזה יקרה . אני אתן לו האזנה ממוקדת יותר , גם לא שמעתי אותו המון זמן :) , אז זאת הזדמנות טובה .

כבר בשיר הראשון אפשר לשמוע.
טוב אני זז לאכול, נמשיך לחפור ברחבי הפורום עוד חצי שעה - שעה.

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ב' דצמבר 31, 2007 12:32 am 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

Blackwater Park הוא ללא ספק האלבום הכי טוב שלהם, והיחיד שאיכשהו אנשים שלא אוהבים גראולים יכולים לשמוע, אם אני לא מחשב את Damnation.
Bleak הוא שיא היצירה שלהם בעיניי, שיר מושלם באלבום כמעט מושלם.

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ג' ינואר 01, 2008 7:43 am 
דרימיסט מתחיל

היה עוד ראיון עם אקרפלת' ב-MTV לאחרונה:
ציטוט:
When bands head into the studio to record, a lot of the time they have no idea what they're going to end up calling the finished product. Bands will often employ amusing "working titles," just so they have some point of reference as they hammer away at the new material. After all, it's hard to talk about something when you don't know what to call it.

Opeth are no different. The Swedish death-metallers aren't sure yet what they'll wind up naming their new album, which they started recording November 1 and just finished tracking. But contrary to online reports, the band's second Roadrunner Records effort certainly won't be titled A Holocaust on the Moon — "I never heard that one before," frontman Mikael Åkerfeldt told Metal File last week, mere hours after returning home from the studio.

So, just what are they calling the follow-up to 2005's Ghost Reveries for the time being? What they call every album, up until the point they decide to give it a proper christening: Suck Pu---.

"I'm sure that's going to change," Åkerfeldt said with a laugh. "I have to come up with something cool."

According to Åkerfeldt, the forthcoming LP was one of his favorite to make, and sounds like an album he'd go out and buy.

"I had more fun working on this album than any of the past records," he confided. "I have always seen the recording of an album as having loads of problems for a month or two. But this one was easy. It was fun and it was interesting. I could probably say I even enjoyed it."

But the recording wasn't entirely hassle-free. The disc will feature a church organ on one track, which was recorded inside a real church. The Opeth boys convinced the local clergy to let them use their organ for an afternoon. "And [keyboardist] Per Wiberg went in there and broke it, playing a really doomy, devilish-sounding riff." Åkerfeldt is still waiting on an estimate from the church on how much it's going to cost to have it repaired.

Opeth's ninth studio set is due to arrive in stores in the spring, smack-dab in the middle of their U.S. trek with Dream Theater, 3, and Between the Buried and Me. "We recorded it in two studios — bass in one studio, guitars in the other — so I haven't had the control over this recording as I have had in the past," the singer said. "So I'm not 100 percent sure how everything sounds, but I know it's going to be great."

The band's self-produced record will contain seven epic tracks, the average running time being somewhere in the neighborhood of 10 minutes.

"These songs are a bit more energetic," Åkerfeldt said. "It reminds me of our third record, [1998's My Arms, Your Hearse,] because it's very energetic. It doesn't sound like a tired, old-man's band. It sounds like a band that's really enjoying to play, and it's pretty insane. It's very, very diverse, and there are lots of things going on that we've never done before. There are a lot of love/hate moments; I feel like some people are going to think it's absolute sh--, but it's really interesting. It won't be a boring record, let me put it that way."

The singer used a keyboard to write and record the majority of the demo tracks at home, so he could be there with his pregnant wife, Anna. The couple welcomed their second daughter, Mirjam Ebba Maria Åkerfeldt, on October 28.

"I was just fooling around with a Fender Rhodes-type of sound, like a '70s sound, and I came up with a lick that sounded like some free-form Chick Corea," he said of the demos. "So it has more fusion moments, I think. The heavy parts are faster, and I made sure to phrase the lyrics in a way I never have before — it's really tight and fast, the screams. They're rapid-fire. I don't cover 10 seconds with one long big scream, I really concentrated on the lyrics this time."

The lyrics are too personal for the frontman to discuss at length, he said, but do reflect a changed Åkerfeldt. "Now that I'm a dad, I'm more worried about everything. It's quite inspirational," he said. "I get more affected with grief and the woes of the world, so to speak. I never thought I'd become one of those people who cared about anything but himself — I feel I've been selfish in the past. But my daughter has changed me a lot, maybe more than I could ever imagine. So, having her did make me think about certain things, and they're in the songs."

While the spring will see Opeth's new album, a disc that was actually supposed to drop before it won't be out until the fall. Åkerfeldt said the DVD companion to the band's recent live release, The Roundhouse Tapes, has been delayed and likely won't be out until next fall, when the band hopes to be back in the States with a coast-to-coast headlining tour.

Opeth's summer plans remain open, but the singer doubts the band would be willing to play Ozzfest.

"I'm kind of mixed with Ozzfest," he confided. "What I've heard from friends of mine that played that tour, they said it's good for exposure but is horrible in many other ways. We would only do that, I think, if we got a paying offer — we don't do charity shows for Mr. Osbourne. Even if we were to play for free, we'd want a good slot, and we'd want to play for a long, long time."

Before the interview was over, Metal File asked Åkerfeldt if he'd ever seen "Metalocalypse," the animated Adult Swim series featuring a character named Toki Wartooth, long believed to be based on the Opeth mastermind.

"I've never seen an entire episode," he said. Next came a pause, after which the singer revealed: "It's f---ing surreal, because I got e-mails from this cartoon character, Toki, all the time. He's e-mailing me, and writing funny e-mails and stuff like that. I checked him out, on his MySpace page, and he's e-mailing me from there. I had no idea who was e-mailing me, it was just this guy who presented himself as Toki. I never got to know the actual guy who was writing me, so I was f---ing e-mailing with a cartoon character. I'd asked him if he was based on me, and he said he was, which is cool. I love cartoons."

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ו' ינואר 04, 2008 12:03 pm 
שגריר האופת'
סמל אישי של המשתמש

מישהו שמע את The Roundhouse Tapes?
אקרפלת' פשוט זמר איכותי! איזה הוא מחליף את הקול הנקי שלו בגראולים פשוט הכי איכותיים שיש, כמו כלום.
הוא כזה אומר בקול נקי Our next song is Ghost of Perdition ועשירית השנייה אחרי זה הוא דופק גרואלים כמו מלך!

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ו' ינואר 04, 2008 12:26 pm 
The Count of DT-IL
סמל אישי של המשתמש

ראיון מעניין, תוספת נחמדה לראיונות הקודמים עם מיקאל.
אני חושב שהולך להיות אלבום מסוג אחר. נראה שבאת הולכים להיות בו אלמנטים חדשים.

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ו' ינואר 04, 2008 12:34 pm 
דרימיסט שרוף
סמל אישי של המשתמש

Plaschkes כתב:
אני בתקופה 3-4 של חרישה על כל האחרונים.

אני לא רואה טעם כרגע בללכת אחורה לקודמים, אלה מספיקים לי. במיוחד אם אתם גם אומרים שהסגנון שונה.

אני ממליץ לך לשמוע גם את האלבומים הראשונים, בעיקר את Morninrise. גאונות לשמה.

The secret orchard
And your voice is vast and achromatic
But still so precious

תמונה

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ו' ינואר 11, 2008 5:21 pm 
דרימיסטית מתקדמת

קניתי לפני שבועיים את Ghost Reveries, אני בשלבי חרישה מתקדמים, ומיותר לציין שנהנית מכל רגע... יותר כבד ממה שאני בד"כ שומעת, הלהקה היחידה שכבשה אותי למרות ואולי בגלל הגראולים =]

מישהו כאן היה בהופעה לפני שנתיים-שלוש שהייתה פה?

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ו' ינואר 11, 2008 5:26 pm 
The Count of DT-IL
סמל אישי של המשתמש

כמובן!
איך אומרים? הופעה לפנים! :D :metal:

היה אפילו מיני-מפגש של חלק מחברי הפורום.
חילקנו בזמנו גם את המגזין הראשון של מועדון המעריצים. :haha:

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ו' ינואר 11, 2008 5:49 pm 
שגריר האופת'
סמל אישי של המשתמש

YtseJam כתב:
כמובן!

בא לי למות שלא הייתי בהופעה הזאת..
בכלל לא הכרתי את אופת' באותו תקופה אבל עדיין..

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ש' ינואר 12, 2008 5:33 pm 
דרימיסטית מתקדמת

MrReD כתב:
YtseJam כתב:
כמובן!

לי עוד יותר בא למות
הכרתי
אהבתי כל כך
אבל לא היה עם מי ללכת, ועד שהחלטתי שאנ'לא מוותרת והולכת לבד, נגמרו הכרטיסים :(

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ש' ינואר 12, 2008 5:45 pm 
שגריר האופת'
סמל אישי של המשתמש

BOX 5 כתב:
MrReD כתב:
YtseJam כתב:
כמובן!

לי עוד יותר בא למות
הכרתי
אהבתי כל כך
אבל לא היה עם מי ללכת, ועד שהחלטתי שאנ'לא מוותרת והולכת לבד, נגמרו הכרטיסים :(

נקבע ביחד להופעה הבאה :metal:
למרות שיש לי כמה חברים שבטוח ירצו לבוא לזה.

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ש' ינואר 12, 2008 7:12 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

אני בערך כמוך אליאל . גם אני עדיין לא הכרתי אותם בתקופה שהם היו כאן . אבל אני מאמין שתהיה כאן עוד הופעה שלהם . ועד אז כשהם יהיו -אני אהיה מוכן ! :metal:

-BOX 5 - טוב מאוד לשמוע שאת מסתדרת עם גרואולים . לא הכרתי המון בנות שמסתדרות עם החומר של אופת' . קבלי ח.ח ;)

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ש' ינואר 12, 2008 7:33 pm 
שגריר האופת'
סמל אישי של המשתמש

Ozerivarium כתב:
אני בערך כמוך אליאל . גם אני עדיין לא הכרתי אותם בתקופה שהם היו כאן . אבל אני מאמין שתהיה כאן עוד הופעה שלהם . ועד אז כשהם יהיו -אני אהיה מוכן ! :metal:

-BOX 5 - טוב מאוד לשמוע שאת מסתדרת עם גרואולים . לא הכרתי המון בנות שמסתדרות עם החומר של אופת' . קבלי ח.ח ;)

כבר נעשה מפגש שם חח..
וBox 5 (מה שמך?!) באמת מגניב בחורה שמסתדרת עם גרואולים.. אני לא מכיר יותר מדי בחורות כאלה.

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ש' ינואר 12, 2008 9:21 pm 
דרימיסט שרוף
סמל אישי של המשתמש

Ozerivarium כתב:

אתה דווקא אמור להכיר לא? :cheers: :jester: :metal:

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 971 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 49  הבא

כל הזמנים הם UTC

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 45 אורחים

אתה יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

עבור ל:  
מופעל על-ידי phpBB® Forum Software © phpBB Group
מבוסס על phpBB.co.il - פורומים בעברית. כל הזכויות שמורות © 2008 - phpBB.co.il.