YtseJammers Israel

מועדון המעריצים הרשמי של דרים ת'יאטר בישראל
עכשיו ו' מרץ 29, 2024 12:07 am

כל הזמנים הם UTC

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 255 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: אשכול מטאליקה
הודעהפורסם: ש' ספטמבר 17, 2011 3:58 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

Schwimmer כתב:
DT_Ziv כתב:
Greenburger כתב:
טל, אתה לא אוהב מתופפים, אה? :)

זיו, מטאליקה לא התמסחרו.... שמעת את מגנטיק? לא ממוסחר

שמעתי את מגנטיק, יש לי אותו אפילו מקורי, וזה ממש לא זה הלהקה ניסתה ניסיון נואש להשמע כמו שהם נשמעו פעם...
זאת הלהקה הכי ממוסחרת שהכרתי אי פעם, האלבומים שלפני הבלאק אלבום פשוט אדירים עם זה אני לא מתווכח, אבל כל מה שאחרי חוץ מLoad שהוא בסדר, פשוט ממוסחר וגרוע... :puke:
ואני אומר את זה בתור מעריץ לשעבר של הלהקה.

אם מטאליקה זאת הלהקה הכי ממוסחרת ששמעת, כנראה שאתה קצת תקוע בפרוג ומטאל :)

לא התכוונתי שמטאליקה באמת הלהקה הכי ממוסחרת ששמעתי, זה היה בכוונה בהגזמה (נראה לי שאתה מספיק בוגר כדי להבין את זה לבד).
ואני ממש לא תקוע בפרוג ובמטאל אני שומע הרבה מאוד סגנונות :)

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ש' ספטמבר 17, 2011 7:04 pm 
דרימיסט שרוף
סמל אישי של המשתמש

אתה מכיר עוד להקות שמוציאות מונופול על שמן?
http://www.metallica.com/products/monop ... dition.asp

רשימת הסרטים האהובים עליי
(לא כל כך מסודר אז לא כל כך משקף, אבל בערך..)

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ש' ספטמבר 17, 2011 7:09 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

DT_Tal כתב:
אתה מכיר עוד להקות שמוציאות מונופול על שמן?
http://www.metallica.com/products/monop ... dition.asp

בדיוק על זה אני מדבר...
אם להקה שמוציאה על שמה מונופול זה לא להקה ממוסחרת אז מה זה להקה ממוסחרת?
R.I.P
Metallica
1982-1991
כל מה שנשאר זה לקוות שתהיה איזו תפנית באלבום החדש (מחזיק אצבעות).... למרות שהמצב נראה די אבוד.

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: א' ספטמבר 18, 2011 4:02 am 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

bs

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: א' ספטמבר 18, 2011 2:55 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

המונופול זה לא שונה מהחולצות, מגיני זיעה, טבעות, תליונים, תחתונים, דובונים וטמפונים שהם הוציאו, כמו כל להקה אחרת (כולל דרים). זה שיש מוצרים הנושאים את שמה של הלהקה לא אומר שהיא ממוסחרת, זה תלוי במוזיקה. אם היא מוציאה מוצרים כאלה אבל עדיין עושה מוזיקה איכותית? אז היא ממוסחרת?
חוץ מזה שרוב הסיכויים שמי שאחראי על פיתוח המוצרים זה הלייבל, ולא הלהקה עצמה.

(]/|\[)

Some of us choose to live gracefully
Some can get caught in the maze
And lose their way home
This is the life we belong to
Our gift divine

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: א' ספטמבר 18, 2011 3:14 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

Greenburger כתב:
המונופול זה לא שונה מהחולצות, מגיני זיעה, טבעות, תליונים, תחתונים, דובונים וטמפונים שהם הוציאו, כמו כל להקה אחרת (כולל דרים). זה שיש מוצרים הנושאים את שמה של הלהקה לא אומר שהיא ממוסחרת, זה תלוי במוזיקה. אם היא מוציאה מוצרים כאלה אבל עדיין עושה מוזיקה איכותית? אז היא ממוסחרת?
חוץ מזה שרוב הסיכויים שמי שאחראי על פיתוח המוצרים זה הלייבל, ולא הלהקה עצמה.

אתה מסכים איתי ש reload ו st.anger (שהם אלבומים גרועים, בלשון המעטה) אלה אלבומים שהלהקה הוציאה כדי "לדפוק ת'ראש" ולמחזר את אותו ריף מסריח שמונים פעם.
הם הוציאו את האלבומים האלה כדי שכל הילדים בני 12 ששומעים מטאליקה יחשבו שהם מגניבים.
זו לפחות דעתי על הלהקה, ואני מכיר את הלהקה מכל הכיוונים כבר. אולי זה בגלל שאני כלכך רוצה שהם יעשו שוב את אותו הת'ראש מטאל האיכותי שהם עשו פעם.
זה כבר לא קשור למונופול או טמפונים (גאוני חחח) זה הלהקה שכלכך השתנתה בגישה שהייתה לה פעם, אני לא צריך להסביר...
אז אני אחכה לאלבום החדש לראות אם באמת חל שינוי או שאני אתאכזב כמו לפני שלוש שנים כשיצא מגנטיק.

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: א' ספטמבר 18, 2011 3:49 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

מסכים שאלה אלבומים גרועים (אם כי ב- reload יש 4-5 שירים טובים), אבל לא הייתי אומר שבשביל "לדפוק ת'ראש". ואם זו הסיבה שאתה חושב שהם התמסחרו, יחד עם זה שכל ילד בן 12 יאהב אותם, אז מה לגבי דרים?
לא כולל האלבום האחרון, כל האלבומים האחרונים שלהם היו יותר פשוטים ויותר מטאליסטיים כדי למשוך קהל צעיר וחדש ללהקה, וזה עבד. זה לא התמסחרות, כדבריך (ואתה בטח תגיד שאלה היו אלבומים פחות טובים של דרים, אבל עדיין המשכת לשמוע אותם, בעוד שאת מטאליקה זנחת)? וגם האלבום האחרון נעשה בצורה כזו שהמעריצים של הלהקה יאהבו אותו, הוא פונה אליהם באופן מכוון, "מחזר ומתחנף" אליהם כדי שיאהבו אותו. זה לא התמסחרות? זו, אגב, גישה שנכונה לגבי כל אלבום שהם כותבים (לא רק החדש), הם תמיד מנסים לכתוב שירים שגם ישמרו על המעריצים שלהם. זו לא גישה ממוסחרת?

אהה, ולגבי האלבום החדש של מטאליקה ולו ריד, לא הייתי בא אליו בציפיות לשמוע אלבום חדש של מטאליקה. הם גם אמרו שזה לא זה. זה פשוט פרוייקט שונה שהם עשו. לכן זה גם יוצא תחת שם אחר ולא תחת מטאליקה. יהיה חכם לבוא לאלבום הזה ללא ציפיות לשמוע את הדברים הרגילים ממטאליקה.

(]/|\[)

And lose their way home
Our gift divine

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: א' ספטמבר 18, 2011 4:06 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

Greenburger כתב:
מסכים שאלה אלבומים גרועים (אם כי ב- reload יש 4-5 שירים טובים), אבל לא הייתי אומר שבשביל "לדפוק ת'ראש". ואם זו הסיבה שאתה חושב שהם התמסחרו, יחד עם זה שכל ילד בן 12 יאהב אותם, אז מה לגבי דרים?
לא כולל האלבום האחרון, כל האלבומים האחרונים שלהם היו יותר פשוטים ויותר מטאליסטיים כדי למשוך קהל צעיר וחדש ללהקה, וזה עבד. זה לא התמסחרות, כדבריך (ואתה בטח תגיד שאלה היו אלבומים פחות טובים של דרים, אבל עדיין המשכת לשמוע אותם, בעוד שאת מטאליקה זנחת)? וגם האלבום האחרון נעשה בצורה כזו שהמעריצים של הלהקה יאהבו אותו, הוא פונה אליהם באופן מכוון, "מחזר ומתחנף" אליהם כדי שיאהבו אותו. זה לא התמסחרות? זו, אגב, גישה שנכונה לגבי כל אלבום שהם כותבים (לא רק החדש), הם תמיד מנסים לכתוב שירים שגם ישמרו על המעריצים שלהם. זו לא גישה ממוסחרת?

אהה, ולגבי האלבום החדש של מטאליקה ולו ריד, לא הייתי בא אליו בציפיות לשמוע אלבום חדש של מטאליקה. הם גם אמרו שזה לא זה. זה פשוט פרוייקט שונה שהם עשו. לכן זה גם יוצא תחת שם אחר ולא תחת מטאליקה. יהיה חכם לבוא לאלבום הזה ללא ציפיות לשמוע את הדברים הרגילים ממטאליקה.

אתה ממש ממש טועה.
דבר ראשון, אני חושב שכן הייתה איזושהי ירידה מטריין עד לסיסטמטיק אבל אני בניגוד להרבה פה חושב שבלאק קלאודס הוא אלבום אדיר!!!! מנייטמר עד לקאונט דרך בסט אוב טיימס שלושה מהשירים הטובים ביותר של הלהקה מאז סיקס ובכללי מה שירים הטובים של דרים.
כמובן, התאכזבתי משאטרד שבעשר דקות הראשונות שלו הוא כמו מדליי של כל שאר השירים הקודמים בסאגה (למרות הקטע האינסטרומנטאלי הגאוני) ווויד'ר ורייט אוף פסג' לא עשו לי את זה אבל אצלי בלאק קלאודס הוא בטופ 5 אלבומים של דרים.
אני לא מת על סיסטמטיק ואוקטבריום אבל אני לא מצליח לדמיין את העולם בלי אוקטבריום (השיר) או מינסטרי או ITPOE, זה פשוט בלתי אפשרי!!! ואם אתה אומר ש ADTOE הוא "מחזר ומתחנף" כנראה שלא שמעת אותו מספיק.
אני לא חושב שצריך להשוות את דרים למטאליקה בוא לא נעליב את דרים, אבל כן היה איזה שינוי אצל דרים שנטה יותר למטאל, אבל איך אומרים Dream Theater-The best band EVER אין מה לעשות, לא יהיה משהו שהגאונים האלה יעשו ויהיה גרוע.
אני בסך הכל רוצה שמטאליקה יפסיקו להתעסק בקקה ויעשו מוזיקה לשם שינוי!!! נראה לי שכבר מיצינו את הנושא...

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: א' ספטמבר 18, 2011 4:51 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

אני שונא נמרצות את כל מה שמטאליקה עשו בין הבלאק אלבום לדת' מגנטיק. כשחבר שלי שהוא מעריץ חולה בנפש של מטאליקה שם אותם אני מתחיל לקרקר ולהגיד לו איזה ריף שייך לפנטרה ואיזה לאליס אין צ'יינס אבל הסיבה שהם הלכו לכיוון הזה היא לא כדי למכור אלא כי הם רצו משהו אחר, הם הרגישו שתקופה הסתיימה, המטאל ירד בחזרה למחתרת והם רצו לעשות גם משהו אחר, הם רואים בעצמם כאמנים בסופו של דבר והם רוצים להישאר נאמנים דבר ראשון לעצמם. כנראה להקת המטאל הראשונה שהחברים שלה לקחו את עצמם בכזאת רצינות, במידה רבה רצינות מוגזמת אבל אתה רק צריך להסתכל על ג'יימס הטפילד מדבר במשך דקה כדי להבין כמה הוא אוהב את האומנות שלו ובאיזו רצינות תהומית הוא מתייחס אליה. אני חושב שצריך להעריך אותם על העובדה שהם תמיד הלכו באותו הקו והיו אמיתיים עם עצמם ואומנם הם הוציאו כמה אלבומי רוק בכייניים ומחורבנים ברמות אבל זה לא גורע מהם כאמנים. אני לא חושב שהם סל אאוטס בשום צורה, הם פשוט הצליחו לשבור את כל הקירות ולתקוע יתד ענקי אצל כל הקהלים האפשריים בערך ששומעים הכל החל מרוק עד למטאל הכי כבד. איכשהו יש להם אלבום לכמעט כל אחד וזה די נס של הטבע אבל שיהיה. ברצינות, הדבר האחרון שמעניין את לארס אולריך זה מכירות, זה לא עניין אותו שהוא היה צעיר, עני ושיכור וזה לא מעניין אותו עכשיו שיש לו משפחה וחוקן של זהב טהור.

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: א' ספטמבר 18, 2011 5:11 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

Sentient 6 כתב:
אני שונא נמרצות את כל מה שמטאליקה עשו בין הבלאק אלבום לדת' מגנטיק. כשחבר שלי שהוא מעריץ חולה בנפש של מטאליקה שם אותם אני מתחיל לקרקר ולהגיד לו איזה ריף שייך לפנטרה ואיזה לאליס אין צ'יינס אבל הסיבה שהם הלכו לכיוון הזה היא לא כדי למכור אלא כי הם רצו משהו אחר, הם הרגישו שתקופה הסתיימה, המטאל ירד בחזרה למחתרת והם רצו לעשות גם משהו אחר, הם רואים בעצמם כאמנים בסופו של דבר והם רוצים להישאר נאמנים דבר ראשון לעצמם. כנראה להקת המטאל הראשונה שהחברים שלה לקחו את עצמם בכזאת רצינות, במידה רבה רצינות מוגזמת אבל אתה רק צריך להסתכל על ג'יימס הטפילד מדבר במשך דקה כדי להבין כמה הוא אוהב את האומנות שלו ובאיזו רצינות תהומית הוא מתייחס אליה. אני חושב שצריך להעריך אותם על העובדה שהם תמיד הלכו באותו הקו והיו אמיתיים עם עצמם ואומנם הם הוציאו כמה אלבומי רוק בכייניים ומחורבנים ברמות אבל זה לא גורע מהם כאמנים. אני לא חושב שהם סל אאוטס בשום צורה, הם פשוט הצליחו לשבור את כל הקירות ולתקוע יתד ענקי אצל כל הקהלים האפשריים בערך ששומעים הכל החל מרוק עד למטאל הכי כבד. איכשהו יש להם אלבום לכמעט כל אחד וזה די נס של הטבע אבל שיהיה. ברצינות, הדבר האחרון שמעניין את לארס אולריך זה מכירות, זה לא עניין אותו שהוא היה צעיר, עני ושיכור וזה לא מעניין אותו עכשיו שיש לו משפחה וחוקן של זהב טהור.

זה ברור שהם מעריכים את המוזיקה של עצמם, למה שלא יעריכו?!
אם הם לא יחשבו שהמוזיקה שלהם טובה אז מה הם עושים בתור מוזיקאים.
אתה מבין, כל מוזיקאי מעריך את המוזיקה של עצמו וזה הדבר הכי חשוב לו. זה כמו שצייר שחושב שהוא מצייר ממש טוב אז מחליט לתת את כל כולו בציורים שלו, אבל אם הוא חושב שהוא מצייר גרוע אז הוא היה מפסיק לצייר כבר מזמן.
אני לא יודע אם קראת אבל אם תסתכל, כתבתי שאני מעריץ לשעבר של הלהקה, זאת אומרת שפעם ממש אהבתי את כל החומרים שלהם אפילו את reload ו st. anger שהיום אני חושב שהם אלבומים ממש גרועים אבל עדיין, מטאליקה היא אחת מהלהקות החשובות בתעשיית המטאל ואחת ההשפעות המרכזיות של דרים, אבל הם החליטו לעשות איזו תפנית במוזיקה שלהם שחלק יגידו שזה ממש טוב וחלק יגידו שזה ממש גרוע, אבל זה המצב. בכל זאת, מטאליקה היא אחת מהלהקות הראשונות ששמעתי, ואותו דבר גם עם איירון מיידן שפעם לא הייתי מוכן לשמוע שום להקה חוץ מהם, והיום אני חושב שכל האלבומים שהם הוציאו אחרי Seventh Son פשוט גרועים אחד אחד במיוחד האחרונים. אין מה לעשות להקות משתנות עם הזמן ומחליטות קצת לסטות מהדרך ממנה באו וזה לגיטימי.

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: א' ספטמבר 18, 2011 5:36 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

בדיוק, מטאליקה החליטו לעשות דברים אחרים. זה נקרא להתפתח, לא להתמסחר.

ציטוט:
אין מה לעשות להקות משתנות עם הזמן ומחליטות קצת לסטות מהדרך ממנה באו וזה לגיטימי.

זה אומר שאתה כבר לא חושב שמטאליקה התמסחרו? :P

בקשר לדרים, סבבה שאהבת את האלבומים האלו וכו', אבל לא התייחסת לטענות שלי.

(]/|\[)

And lose their way home
Our gift divine

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: א' ספטמבר 18, 2011 5:40 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

הבעתי דעה לגבי האם הם התמסחרו או לא, לא לגבי הצורך הקיומי של כל אמן להתעלות על עצמו. התחלת עם הקטע של המונופול בתור דוגמה, אני מגיב על זה ואני אומר לך שהם לא הראשונים ולא האחרונים ששמים את השם שלהם על כל דבר אפשרי. זה שיעור 101 בשיווק עצמי שלומדים מקיס, לשים את השם שלך בכל מקום והאמת זה די גאוני ומתבקש מאמן שמנסה להתקיים, בטח היום שזה נהיה כבר דבר סיזיפי. זה לא שהם צילמו את עצמם על יאכטה עם טומי לי...

כל הקטע של סיינט אנגר וכו', אתה ממש לא היחיד כמו שאתה מתאר לעצמך, אחד מהאלבומים הראשונים שקניתי היה סיינט אנגר אבל מהר מאוד הבנתי מה הם היו שווים בזמנו וקיבלתי פרופורציות. אתה לא היחיד, סנטימנטים שהיו הם לא כאלה רלוונטים גם ולא מבהירים שום נקודה, הם לא נותנים איזושהי עמדה מיוחדת בדיון. שורה תחתונה אתה רוצה להתקיים מהמוזיקה שלך, יופי, אתה תעשה הכל כדי להיות בפרצוף של כולם כל הזמן אבל יש קווים אדומים ומטאליקה אף פעם לא חצו אותם, העיקר אצלם תמיד היה המוזיקה ומה שהם רוצים לעשות.

ואת הקטע של הלהקה הכי טובה אי פעם אין לי שום בעיה להרים את הכפפה גם בארבע בבוקר באשכול "גיליתי שאני הומו מה לעשות עכשיו?". יש להקה קטנה שקוראים לה rush ויש לה יותר כשרון, אינטגרטי וקסם בתוף מרים של ניל פירט מאשר שיש לכל להקת רוק שצמחה אי פעם והם עשו והשיגו כל כך הרבה ועוד ישיגו שיאים שלדעתי אי אפשר יהיה להתקרב אליהם גם בעוד 100 שנה שכולנו נהיה תחת שליטה של רובוטים סינים. אי אפשר לגעת בהם.

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: א' ספטמבר 18, 2011 5:40 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

Greenburger כתב:
בדיוק, מטאליקה החליטו לעשות דברים אחרים. זה נקרא להתפתח, לא להתמסחר.

ציטוט:
אין מה לעשות להקות משתנות עם הזמן ומחליטות קצת לסטות מהדרך ממנה באו וזה לגיטימי.

זה אומר שאתה כבר לא חושב שמטאליקה התמסחרו? :P

בקשר לדרים, סבבה שאהבת את האלבומים האלו וכו', אבל לא התייחסת לטענות שלי.

אני כן חושב שהם התמסחרו אבל עדיין זה ברור מאליו שהם אוהבים את מה שהם עושים... אם הם לא יאהבו את מה שהם עושים אז מי כן?? אני לא מבין מה הבעיה עם מה שאמרתי....
ואני כן חושב שזה לגיטימי שלהקות מתמסחרות כי כל להקה רוצה להיות אהובה על ידי כמה שיותר אנשים ובגלל זה אני מצדיע ללהקות שלא מתמסחרות ונשארות נאמנות לקהל שלהם ולשורשים שלהם.

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: א' ספטמבר 18, 2011 5:52 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

Sentient 6 כתב:
הבעתי דעה לגבי האם הם התמסחרו או לא, לא לגבי הצורך הקיומי של כל אמן להתעלות על עצמו. התחלת עם הקטע של המונופול בתור דוגמה, אני מגיב על זה ואני אומר לך שהם לא הראשונים ולא האחרונים ששמים את השם שלהם על כל דבר אפשרי. זה שיעור 101 בשיווק עצמי שלומדים מקיס, לשים את השם שלך בכל מקום והאמת זה די גאוני ומתבקש מאמן שמנסה להתקיים, בטח היום שזה נהיה כבר דבר סיזיפי. זה לא שהם צילמו את עצמם על יאכטה עם טומי לי...

כל הקטע של סיינט אנגר וכו', אתה ממש לא היחיד כמו שאתה מתאר לעצמך, אחד מהאלבומים הראשונים שקניתי היה סיינט אנגר אבל מהר מאוד הבנתי מה הם היו שווים בזמנו וקיבלתי פרופורציות. אתה לא היחיד, סנטימנטים שהיו הם לא כאלה רלוונטים גם ולא מבהירים שום נקודה, הם לא נותנים איזושהי עמדה מיוחדת בדיון. שורה תחתונה אתה רוצה להתקיים מהמוזיקה שלך, יופי, אתה תעשה הכל כדי להיות בפרצוף של כולם כל הזמן אבל יש קווים אדומים ומטאליקה אף פעם לא חצו אותם, העיקר אצלם תמיד היה המוזיקה ומה שהם רוצים לעשות.

ואת הקטע של הלהקה הכי טובה אי פעם אין לי שום בעיה להרים את הכפפה גם בארבע בבוקר באשכול "גיליתי שאני הומו מה לעשות עכשיו?". יש להקה קטנה שקוראים לה rush ויש לה יותר כשרון, אינטגרטי וקסם בתוף מרים של ניל פירט מאשר שיש לכל להקת רוק שצמחה אי פעם והם עשו והשיגו כל כך הרבה ועוד ישיגו שיאים שלדעתי אי אפשר יהיה להתקרב אליהם גם בעוד 100 שנה שכולנו נהיה תחת שליטה של רובוטים סינים. אי אפשר לגעת בהם.

מה נתפסתם על הקטע עם המונופול... זה היה סתם לצחוק וזה לא אני העלתי זה טל העלה... לא משנה.
אני ממש לא חושב שאני היחיד שחושב ככה על מטאליקה פשוט כולם פה די מופתעים מדעתי על הלהקה אז ניסיתי להסביר כמה שיותר טוב למה זאת דעתי... נראה לי שאפשר כבר להבין אחרי כל ההודעות שכתבתי בנושא...
ועם הקטע של הלהקה הכי טובה, כל אחד ודעתו. אם אתה שואל אותי, אין להקה הכי טובה... אין דבר כזה! פשוט מבחינת נגנים (פטרוצ'י, רודס, מיונג, לאברי שהרבה לא אוהבים אבל אני חושב שהוא אחד הזמרים הטובים כיום, פורטנוי לשעבר ומנג'יני עכשיו), כולם הם מהכי טובים בתחום. אני, לדוגמה, אוהב יותר את דרים מאשר ראש אבל פינק פלויד יותר טובים מדרים ושלא נדבר על הביטלס. מבחינת טקסטים, סטיבן ווילסון הוא המאסטר ואין מישהו בדרים שמשתווה לרמה שלו מבחינת כתיבת טקסטים (חוץ מאולי לאברי שמפציץ בדיסאפיר או בליינד פייט), ובכלל לדעתי הוא המשורר הטוב ביותר בכל הזמנים.
בכל מקרה נראה לי שזה קצת לא קשור לאשכול הזה....

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: א' ספטמבר 18, 2011 6:40 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

אנחנו לא מופתעים שאתה אומר שמטאליקה התמסחרה, אנחנו רק שואלים למה אתה חושב ככה.
מה ההגדרה שלך להתמסחרות?
כי הבאתי דוגמאות מדרים לדברים שנחשבים להתמסחרות ולא הגבת על זה.

(]/|\[)

And lose their way home
Our gift divine

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: א' ספטמבר 18, 2011 6:53 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

מזה להתמסחר? הלהקה היחידה שאני יכול להגיד שהיא התמסחרה בעשור האחרון זה everygrey שבאו ואמרו "אנחנו רוצים קהל וכסף" ועשו בהתאם ואף אחד לא שם עליהם. זה לא שהם עכשיו כוכבים בMTV.
עסקי המוזיקה הם זירת קרבות אכזרית של כלבים והיום הדרך היחידה לזכות בתשומת לב ונתח מהלייבל זה להיות לוחם אכזרי עם שיניים גדולות ואני בטוח שגם סטיבן וילסון עשה לאורך הדרך כמה דברים שהוא לא גאה בהם כדי להתקיים ולהתקדם. לא לשים את השם שלך על כל דבר אפשרי מחולצות לסבונים של משתנות זה דבר מטורף, זה לא להתמסחר, זה תקין לגמרי ויש להקות שזו הפרנסה שלהם בסוף חודש.
אם אתה נכנס לזה ואתה חודש שמכירות אלבומים לבד יקיימו אותך אתה חי בסרט. מוזיקאי מצליח חייב להיות איש עסקים מצליח וזה לא חייב לפגוע ביושר האומנותי שלך בהכרח, זה תלוי מה המוזיקה שלך שווה כמובן אבל יש מרווח. אני מבטיח לכם שאם תזרקו אותו לזה מיקאל אקרפלדת' יכול לנצח בעונה שלמה של המתמחה (הוא פשוט יפטר את כל המתמודדים האחרים בעצמו באזינגה!)

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: א' ספטמבר 18, 2011 7:01 pm 
דרימיסט שרוף
סמל אישי של המשתמש

לדעתי יש הבדל בין חולצות ושמיכות ומגיני זיעה לבין מונופול, אבל זה לא הקטע של מונופול או לא מונופול, לא צריך להיות קטנוניים.
הרבה להקות מוכרות כאלה דברים.. אבל זה לא משנה..
לגבי מה שאמרת (Greenburger), שאם להקה מוציאה כאלה מוצרים אבל עדיין עושה מוזיקה איכותית, אז אני אישית חושב שאם היא ממשיכה לעשות מוזיקה איכותית, זה לא נקרא להתמסחר, כי כל להקה רוצה כסף, השאלה היא אם מטאליקה עושים מוזיקה איכותית וזה כבר עניין של טעם כמובן, אבל אני לא מבין למה מטאליקה היו צריכים להוציא כל מיני אלבומים שיתאימו להרבה יעדי קהל שונים, הרי היה להם קהל גדול של מעריצים (בניגוד לדרים), אז למה להשתלט על העולם?

רשימת הסרטים האהובים עליי
(לא כל כך מסודר אז לא כל כך משקף, אבל בערך..)

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: א' ספטמבר 18, 2011 7:12 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

DT_Tal כתב:
לדעתי יש הבדל בין חולצות ושמיכות ומגיני זיעה לבין מונופול, אבל זה לא הקטע של מונופול או לא מונופול, לא צריך להיות קטנוניים.
הרבה להקות מוכרות כאלה דברים.. אבל זה לא משנה..
לגבי מה שאמרת (Greenburger), שאם להקה מוציאה כאלה מוצרים אבל עדיין עושה מוזיקה איכותית, אז אני אישית חושב שאם היא ממשיכה לעשות מוזיקה איכותית, זה לא נקרא להתמסחר, כי כל להקה רוצה כסף, השאלה היא אם מטאליקה עושים מוזיקה איכותית וזה כבר עניין של טעם כמובן, אבל אני לא מבין למה מטאליקה היו צריכים להוציא כל מיני אלבומים שיתאימו להרבה יעדי קהל שונים, הרי היה להם קהל גדול של מעריצים (בניגוד לדרים), אז למה להשתלט על העולם?

fear leads to st. anger. st. anger leads to hate. hate leads to suffering.

איזה מזל שבסוף הם מבינים את הטעות שלהם וזורקים את הקיסר בוב רוק פלפטיין לתהומות הנשייה ובאקט אחרון של הקרבה עצמית הם מוציאים את דת' מגנטיק ומתים כג'דיי. ככה אני רוצה לחשוב שזה נגמר.

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: א' ספטמבר 18, 2011 7:35 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

Greenburger כתב:
אנחנו לא מופתעים שאתה אומר שמטאליקה התמסחרה, אנחנו רק שואלים למה אתה חושב ככה.
מה ההגדרה שלך להתמסחרות?
כי הבאתי דוגמאות מדרים לדברים שנחשבים להתמסחרות ולא הגבת על זה.

אמרתי לך כבר, דרים ומטאליקה זה שני דברים שונים!!!!!!
לגבי הדוגמאות מדרים, אמרתי לך אתה צריך לקרוא בין השורות ולא להיתפס על מילים חסרות משמעות.
לדעתי המוזיקה שדרים עושים היא גאונית אז לא אכפת לי שהם יעשו גם תחתונים וטמפונים כי זה פשוט להקה בלי מעצורים.
למטאליקה אני פחות מתחבר אז כן זה מפריע לי שהם מתמסחרים.
ההגדרה שלי להתמסחורת (למרות שכבר כתבתי), זה להקה שתעשה הכל כדי להגדיל את כמות המעריצים והקהל של הלהקה. אני לא מדבר עכשיו על זה שהם יתחילו להופיע ב MTV ולעשות דואטים עם ראפרים.... לא.
אני מדבר על זה שהם יעשו איזשהו שינוי במוזיקה שיפנה לקהל יותר רחב יותר.
evergrey זאת דוגמה טובה להתמסחרות, ואיך שsentient 6 אמר "אף אחד לא שם עליהם" - אני לא רוצה שזה יקרה למטאליקה שפעם כלכך אהבתי.
ובקשר לסטיבן, לא אמרתי שהוא מושלם (זה גם לא ממש קשור לדיון זה היה סתם דוגמה לקטע של "הלהקה הכי טובה"), אמרתי שזה לגיטימי שלהקה תתמסחר וכל להקה צריכה את זה פשוט יש התמסחרות ויש התמסחרות, כל אחד מה שהוא אוהב, לא אמרתי שאני שונא את מטאליקה יש לי תחושה שהבנת אותי לא נכון....
מקווה שהכל מובן אם לא אני אנסה להסביר טוב יותר.

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: א' ספטמבר 18, 2011 10:12 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

אוקיי הנה התשובה הראשונה לשאלה הגדולה, WTF!

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 255 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  הבא

כל הזמנים הם UTC

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו 77 אורחים

אתה יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

עבור ל:  
מופעל על-ידי phpBB® Forum Software © phpBB Group
מבוסס על phpBB.co.il - פורומים בעברית. כל הזכויות שמורות © 2008 - phpBB.co.il.