YtseJammers Israel

מועדון המעריצים הרשמי של דרים ת'יאטר בישראל
עכשיו א' אפריל 28, 2024 10:18 am

כל הזמנים הם UTC

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 430 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: אשכול המלצות
הודעהפורסם: ו' ינואר 04, 2008 7:37 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

למי שאוהב גם עברית, מטרופולין-מטרופולין.
אלבום ממש יפה, חרשתי עליו לא מזמן.

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ו' ינואר 04, 2008 7:52 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

Volte-Face כתב:
המלצה המלצתית:
להקת Satellite הפולנית. ניאו פרוג מצויין, למי שבקטע. כמו אחיהם הפולנים היותר מפורסמים, גם Satellite הוציאו 3 אלבומים עד עכשיו שמהווים מעין טרילוגיה. מה שהצלחתי לשמוע עד עכשיו זה רק את הראשון שנקרא A Street Between Sunrise And Sunset. סוגים שונים של קלידים שולטים בסאונד, משטיחים ברקע ועד מוג והאמונד שבולטים יותר. הגיטרה בסגנון גילמורי פחות או יותר, כזה מאריליון/IQ. נו, ניאו-פרוג.
מלבד הראשון שיצא ב-2003, ישנם שני אלבומים נוספים:
2004 Evening Games
2007 Into The Night
חברי ההרכב הם:
- Robert Amirian / vocals, bass
- Sarhan Kubeisi / guitars
- Krzysiek Palczewski / keyboards
- Wojtek Szadkowski / drums
- Jarek Michalski / bass
תהנו! :twisted:

נשמע מעניין.
מאיפה אני מוריד אלבומים שלהם?

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ו' ינואר 04, 2008 8:10 pm 
דרימיסט מתחיל
סמל אישי של המשתמש

אז ככה קודם כל אם אפשר לא להגיד לאנשים להוריד מוזיקה אלא לקנות אני יודה מאוד....

דבר שני אורפנלנד אמורים להוציא את הדיסק שלהם באזור מרץ ככה

ודבר שלישי אני ממש התחברתי לאחרונה לאלבום של פורקיופין "מסע 34" דיסק מעולה ביותר סוג של פרואדיה על פניק פלויד...
מי שלא שמע ממולץ לקנות!

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ו' ינואר 04, 2008 8:15 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

Tazhi Shibi כתב:
אז ככה קודם כל אם אפשר לא להגיד לאנשים להוריד מוזיקה אלא לקנות אני יודה מאוד....

ואני "יודה" לך מאוד אם במקום לזרוק סיסמאות לאוויר תדבר לעניין...
לפני שאני קונה אלבומים, אני שומע אותם ורואה אם אני אוהב... אם לא אז אני לא מוציא על זה כסף, ואם כן תאמין לי שהאומן לא יוצא מופסד. ככה זה עובד בימי האינטרנט...

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ו' ינואר 04, 2008 8:18 pm 
דרימיסט מתחיל
סמל אישי של המשתמש

אני מסכים איתך לחלוטין אבל היום אפשר לשמוע לפני שאתה קונה או באתר הבית של אותה להקה או בחנות דיסקים..
וזו לא סיסמה אני די מאמין בזה וזה מה שאני עושה...

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ו' ינואר 04, 2008 8:32 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

ללכת לחנות דיסקים זה גם די פאסה בעולם האינטאנט, אבל פה אפשר להתווכח.
ולגבי לחפש אונליין, זה מה שאני מסנה לעשות, אבל לא מוצא סמפלים...

ולכן השאלה: מאיפה אני מוריד אלבום שלהם? :doh:

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ו' ינואר 04, 2008 8:35 pm 
דרימיסט מתחיל
סמל אישי של המשתמש

פה באמת יש בעיה אבל בטוח לכול להקה יש אתר עם סימפלים לשמיעה ואם לא
אז כן אפשר להוריד לשמוע אם אתה אוהב לקנות אם לא אז למחוק אבל עדיין אולי זה אתה אינדבדואלית רובם פשוט מורידים...

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ו' ינואר 04, 2008 9:38 pm 
דרימיסט מתחיל
סמל אישי של המשתמש

Greenburger כתב:
אפשר לקבל המלצות על אלקטרוני טוב?

אני חולה על התחת של אינפקטד, אבל לצערי אני לא מכיר האמת עוד משהו חוץ מזה. יש לי פה ושם עוד דיסקים האמת אבל לא יותר מדי... וגם עוד יש קצת דברים להוריד. אבל בגדול אין לי יותר מדי כיוונים.

טוב אולי זה קצת ישן
והאמת שלא שמעתי אותם כבר שנים
אבל אלקטרוני ופרוגרסיבי - prodigy
ועכשיו שנזכרתי בהם עושה לי חשק לשמוע אותם שוב.

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ו' ינואר 04, 2008 10:26 pm 
דרימיסט מתקדם

איתי גפני כתב במטאליסט על אלבומה החדש של
AMARAN'S POLIGHT - Voice In The Light
http://www.metalist.co.il/AlbumReviewPrivate.asp?id=882
עכשיו אצלי בהורדה :) מישהו כבר הספיק להקשיב לאלבום :?:

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ו' ינואר 04, 2008 10:29 pm 
דרימיסט מתקדם

DivineComedy כתב:
Volte-Face כתב:
המלצה המלצתית:
להקת Satellite הפולנית. ניאו פרוג מצויין, למי שבקטע. כמו אחיהם הפולנים היותר מפורסמים, גם Satellite הוציאו 3 אלבומים עד עכשיו שמהווים מעין טרילוגיה. מה שהצלחתי לשמוע עד עכשיו זה רק את הראשון שנקרא A Street Between Sunrise And Sunset. סוגים שונים של קלידים שולטים בסאונד, משטיחים ברקע ועד מוג והאמונד שבולטים יותר. הגיטרה בסגנון גילמורי פחות או יותר, כזה מאריליון/IQ. נו, ניאו-פרוג.
מלבד הראשון שיצא ב-2003, ישנם שני אלבומים נוספים:
2004 Evening Games
2007 Into The Night
חברי ההרכב הם:
- Robert Amirian / vocals, bass
- Sarhan Kubeisi / guitars
- Krzysiek Palczewski / keyboards
- Wojtek Szadkowski / drums
- Jarek Michalski / bass
תהנו! :twisted:

נשמע מעניין.
מאיפה אני מוריד אלבומים שלהם?

חפש ב- UTORRENT :idea:
אלבום ניאו פרוג מוצלח למדי - בחלק מהרצועות השפעות חזקות של פרוג מטאל :metal:

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ש' ינואר 05, 2008 12:51 am 
דרימיסט מתקדם
סמל אישי של המשתמש

Tazhi Shibi כתב:
אז כן אפשר להוריד לשמוע אם אתה אוהב לקנות אם לא אז למחוק אבל עדיין אולי זה אתה אינדבדואלית רובם פשוט מורידים...

איפה אתה חי? להוריד, לשמוע, אם אוהבים אז לקנות, ובכל מקרה למחוק? לפי איזה היגיון זה פועל? היגיון מוסרי של לשמור על זכויות היוצרים של האמנים?
לי יש כ-100 ג'יגה של מוזיקה, ולא צריך תואר שני במתמטיקה מתקדמת כדי להבין שבחיים לא הייתי מסוגל לשלם על כמות כזאת.
לפי החוק ולפי ההיגיון, מי שפוגע באמנים הוא רק מי שצורב את המוזיקה שהוא מוריד על דיסקים ואז מוכר את זה בעצמו, וכך האמנים לא מקבלים את התגמולים. לשימוש אישי, אין גבול למה שמותר לעשות.
אבל זאת רק דעתי. :rip:
אולי אני בן אדם רע.. :(

- Ellis , "No Country For Old Man" :X

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ש' ינואר 05, 2008 10:28 am 
שגריר האופת'
סמל אישי של המשתמש

Volte-Face כתב:
Tazhi Shibi כתב:

איפה אתה חי? להוריד, לשמוע, אם אוהבים אז לקנות, ובכל מקרה למחוק? לפי איזה היגיון זה פועל? היגיון מוסרי של לשמור על זכויות היוצרים של האמנים?
לי יש כ-100 ג'יגה של מוזיקה, ולא צריך תואר שני במתמטיקה מתקדמת כדי להבין שבחיים לא הייתי מסוגל לשלם על כמות כזאת.
לפי החוק ולפי ההיגיון, מי שפוגע באמנים הוא רק מי שצורב את המוזיקה שהוא מוריד על דיסקים ואז מוכר את זה בעצמו, וכך האמנים לא מקבלים את התגמולים. לשימוש אישי, אין גבול למה שמותר לעשות.
אבל זאת רק דעתי. :rip:
אולי אני בן אדם רע.. :(

אני כמוך. אני קונה מתי שיש לי כסף ורק אלבומים שאני ממש רוצה.

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ש' ינואר 05, 2008 12:26 pm 
The Count of DT-IL
סמל אישי של המשתמש

לדעתי צחי חי בעולם מוסרי יותר משלנו והוא צודק לחלוטין (ברמה התיאורטית).
אנחנו מצידנו יכולים לפחות להיות פחות צבועים לגבי עצמנו בנושא ולומר בפשטות שאנחנו לא מוכנים לקנות מוזיקה*, ולא לתרץ את זה ב"אני קונה רק את מה שאני באמת באמת אוהב, ומה שאני אוהב פחות אני אשאיר על המחשב בכל המקרה". אפשר לפחות להיות ישרים בנושא. :) זה גם מה שאני עושה, אבל לפחות באופן מודע. :haha:

*נכון, זה קשור גם לחברות התקליטים ולתמחור של דיסקים וכו', אבל זה כבר במישור החומרי, ולא המוסרי.
אני חושב שהבעיה היא יותר מורכבת מאיך שמתארים אותה (שלרוב זה מסתכם ב"חברות התקליטים עושקות אותנו" וזהו), הרי פיראטיות זה לא דבר חדש והקלות הבלתי-נסבלת שבה אפשר להשיג דברים ברשת ממש לא תרמה...

Volte-Face, אני חושב שכדאי שתקרא את החוק מפני שברגע שאתה מוריד מוזיקה שלא שילמת עליה, אתה גם פוגע באומנים, וזה לא רק במקרה שצרבת את המוזיקה ומכרת אותה... זו כבר פגיעה כפולה באומנים. זה שהם בכל מקרה לא מרוויחים הרבה זה לא קשור. מה, זה הגיוני לחשוב ש"בגלל שהם גם ככה מרוויחים מעט, אז זה לא נורא אם נקח גם את המעט שחברות התקליטים משאירות להם"?

יש פה פוטנציאל לדיון מעניין. :)

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ש' ינואר 05, 2008 2:19 pm 
דרימיסט מתקדם
סמל אישי של המשתמש

YtseJam כתב:
אנחנו מצידנו יכולים לפחות להיות פחות צבועים לגבי עצמנו בנושא ולומר בפשטות שאנחנו לא מוכנים לקנות מוזיקה*, ולא לתרץ את זה ב"אני קונה רק את מה שאני באמת באמת אוהב, ומה שאני אוהב פחות אני אשאיר על המחשב בכל המקרה". אפשר לפחות להיות ישרים בנושא. :) זה גם מה שאני עושה, אבל לפחות באופן מודע. :haha:

*נכון, זה קשור גם לחברות התקליטים ולתמחור של דיסקים וכו', אבל זה כבר במישור החומרי, ולא המוסרי.
אני חושב שהבעיה היא יותר מורכבת מאיך שמתארים אותה (שלרוב זה מסתכם ב"חברות התקליטים עושקות אותנו" וזהו), הרי פיראטיות זה לא דבר חדש והקלות הבלתי-נסבלת שבה אפשר להשיג דברים ברשת ממש לא תרמה...

Volte-Face, אני חושב שכדאי שתקרא את החוק מפני שברגע שאתה מוריד מוזיקה שלא שילמת עליה, אתה גם פוגע באומנים, וזה לא רק במקרה שצרבת את המוזיקה ומכרת אותה... זו כבר פגיעה כפולה באומנים. זה שהם בכל מקרה לא מרוויחים הרבה זה לא קשור. מה, זה הגיוני לחשוב ש"בגלל שהם גם ככה מרוויחים מעט, אז זה לא נורא אם נקח גם את המעט שחברות התקליטים משאירות להם"?

כן, חששתי שלדבר על החוק בלי ממש להכיר אותו יחזור לנשוך אותי בתחת... ;)
תראה, אני שלם עם עצמי בקטע של ההורדות, רק בגלל שאני יודע שאם לא הייתי מוריד פשוט לא היה לי כלום. אני יודע שזה באזור האפור מבחינה מוסרית כלפי האמנים. את ארבעת אלבומי האולפן האחרונים של DT קניתי, וגם את SCORE, וגם את HUMAN EQUATION של אייריאון. אני לא כותב את זה כדי לטפוח לעצמי על השכם ולהגיד שתרמתי משהו לאמנים הנזקקים, עשיתי את זה כי הרגשתי צורך שקשה להסביר אותו.
יש לי עוד הרבה להשתפר כבן אדם... ;)
חוץ מזה, אני לא מחשיב אנשים שמורידים מהרשת דיסקים כפיראטים. פיראטים הם אלה שמלכתחילה מדליפים לרשת את האלבומים/סרטים, והם אלה שבלי בושה מעמידים דוכנים בתחנה המרכזית ומוכרים דיסקים צרובים ב-10 שקלים. אבל שוב, אני מודע לזה שאני לא נקי מבחינה מוסרית, אבל רק כלפי האמנים. רק מהם אכפת לי.

- Ellis , "No Country For Old Man" :X

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ש' ינואר 05, 2008 2:47 pm 
שגריר הפרוגרסיב
סמל אישי של המשתמש

pinnacle כתב:
איתי גפני כתב במטאליסט על אלבומה החדש של
AMARAN'S POLIGHT - Voice In The Light
http://www.metalist.co.il/AlbumReviewPrivate.asp?id=882
עכשיו אצלי בהורדה :) מישהו כבר הספיק להקשיב לאלבום :?:

קצת מוזר, אלבום שיצא במאי 2007 עם כל כך הרבה מוסיקאים ידועים ולא שמענו עליו. שמתי אותו להורדה. בכל מקרה כתבתי למר גפני כמה תיקונים חשובים בפורום מטאליסט:

גארי וורקמפ הצטרף לשאדו גאלרי לפני האלבום Carved in Stone והוא לא רק גיטריסט אלא גם קלידן דגול (מי ששמע את שאדו גאלרי ויש לו אלבומים מקוריים יודע זאת) . די סי קופר מעולם לא היה הזמר של Shadow Gallery (אולי תרם קולות באיזה אלבום ואני יכול לבדוק את זה בבוקלטים), הזמר של שאדו גאלרי מאז ומתמיד היה מייק בייקר. לגבי קורט ברבאס, אני גם לא זוכר שהוא ניגן בשאדו גאלרי אלא רק ב- Under the Sun .

לגבי ההשוואה בין ספוקס בירד לג'נסיס, מעניין והאמת שמה שמשותף להן זה שמרגע שהדמות החשובה ביותר בלהקה (מורס וגבריאל) הלכה, הלהקה התחילה להידרדר.

למרות זאת עשיתי לי חשק להשיג את האלבום ולשמוע אותו :-)

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ש' ינואר 05, 2008 5:21 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

YtseJam כתב:

ואני אגיד לך למה דווקא אתה זה שצבוע. אתה גם כמו צחי חי בעולם מוסרי יותר משלי. וזה גם מההיכרות שלי איתך. אתה גם אומר שצחי צודק. אבל אתה בכל זאת מוריד מוזיקה, ונהנה מההורדות מהאינטרנט. פה הצביעות. או שאתה מאמין בזה שזה פשע להוריד והולך לפי זה או שפשוט תגיד שאתה חלש מדי מוסרית לעמוד בפני מה שיש לאינטרנט להציע. אני יכול להגיד לך בכנות שלא הייתי קונה את רוב ה40 ג'יגה על המחשב שלי. רוב בוב דילן, כל פינק פלויד, רוב מטאליקה, כל דרים, רוב מיטלוף, כל סיגור רוס, כל גאנז ועוד המון דברים שאני מאוד אוהב יש לי מקורי. אפשר לומר ש90% מהאלבומים שאני שומע ב90% מהזמן, יש לי מקורי. ה10% האחרים זו החולשה שלי :) והחוסר מוסריות שלי. אין להקה שגיליתי דרך האינטרנט ואהבתי ולא קניתי לפחות אלבום אחד שלה. תגיד לי אתה מי מרוויח ומי מפסיד פה. אותו דבר אגב לגבי משחקי מחשב.
אני לא קונה את התירוץ המעייף והמפגר הזה שמחירי הדיסקים גבוהים, אפשר לקנות גם דרך אתרים בחו"ל וכשחושבים עד כמה אתה נהנה ממוזיקה שאתה באמת אוהב, זה שווה את זה. אנשים לא קונים כי זה נוח להוריד. נקודה.

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ש' ינואר 05, 2008 5:35 pm 
The Count of DT-IL
סמל אישי של המשתמש

אז איפה הצביעות שלי? אנחנו עדיין מסכימים על כל הנקודות...
השתמשתי בהודעה שלי במילה "אנחנו". טעות בניסוח. :)

מה שניסיתי לומר הוא שרבים אחרים לא קונים כי נוח להם לא לקנות, כל מוצר דיגיטאלי שהוא. זה הפך לדבר שמה בכך, דבר שהוא מותר ובסדר. תקין.
הם מקבלים את ההורדות באינטרנט כדבר שהוא מובן מאליו (ללא כל קשר למאבק בחברות שונות, תימחור וכו'), וכאן נכנסת שחיקת המוסריות של האדם.

בעצם כך שיש בך את המודעות, זה גורם למוסר לנקר לך בראש ולחשוב על מה שאתה עושה, להפעיל שיקול דעת ולפעול בהתאם, וזה מתבטא בכך שאתה בכל זאת קונה מוצרים שאתה נהנה מהם, או חלקם. וזה עדיף על לא כלום. זו לא צביעות. זו מציאות.

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ש' ינואר 05, 2008 8:49 pm 
דרימיסט שרוף
סמל אישי של המשתמש

אני רוצה להמליץ על להקה מאוד מיוחדת שנקראת
laco tayfa
זו להקה טורקית שמשלבת מוסיקה אוריינטלית(לפחות בדיסק הראשון שאני מכיר) עם שילובים של ג'ז,פאנק ועוד.
ניסיתי להשיג את הדיסק הזה בחנויות ולא מצאתי,ניסיתי שבריל אולי יימצא והוא לא הצליח להביא את הדיסקים לארץ(לצערי הרב).
אך ביום שישי האחרון חבר שלי מצא קישור שאפשר להוריד,אני ממליץ.

קצת על הלהקה:
http://exoticmusicshop.com/sf-article_i ... tp-7_8.htm

אפשר לנסות לחפש באינטרנט

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ש' ינואר 05, 2008 9:39 pm 
שגריר הפרוגרסיב
סמל אישי של המשתמש

מיקי אני די בטוח שאפשר למצוא את הדיסק הזה לקנייה באיזה חנות אינטרנטית.

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: א' ינואר 06, 2008 12:35 am 
דרימיסט מתחיל
סמל אישי של המשתמש

שמתי לב לזה שפתחתי פה דיון ממש מעניין וטוב שכך

כדי להיות קצת יותר הוגנים הורדתי מוזיקה ובכמויות... משהו כמו חצי טרה בייט
אבל היום אין לי כלום מזה אשכרה זרקתי הכול רק מקורי יש לי וזה עומד על בערך 700 דיסקים ובעוד אנחנו מדברים יש כבר עוד 10 שמחכים לי בחנות שאני יקנה אותם אז כן זה יקר אבל כן זה מאוד משתלם

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 430 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22  הבא

כל הזמנים הם UTC

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 304 אורחים

אתה יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

עבור ל:  
מופעל על-ידי phpBB® Forum Software © phpBB Group
מבוסס על phpBB.co.il - פורומים בעברית. כל הזכויות שמורות © 2008 - phpBB.co.il.