YtseJammers Israel

מועדון המעריצים הרשמי של דרים ת'יאטר בישראל
עכשיו ש' אפריל 20, 2024 9:36 am

כל הזמנים הם UTC

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 22 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ו' אוקטובר 05, 2012 12:32 pm 
שגריר הפרוגרסיב
סמל אישי של המשתמש

מישהו מהפורום הלך?

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ש' אוקטובר 06, 2012 7:38 pm 
שגריר הפרוגרסיב
סמל אישי של המשתמש

?

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ש' אוקטובר 06, 2012 11:02 pm 
דרימיסט שרוף

טוב אז הרשמים שלי על הפסטיבל:

בגדול נהנתי ממש,חוויתי ביותר! הייתה אווירה טובה רוב הזמן(בעיקר בשישי שבת).
כמובן שהיו גם דברים קצת פחות טובים וארגון קצת מסורבל שהשתפר עם הזמן..כנראה נובע מחוסר המסחור של הפסטיבל וכתוצאה מכך חוסר תקציב..ועדיין זה עבד.
אומנם לא אלפי אנשים, אבל המאות שהיו נתנו אחלה של אווירה.

כל הלהקות הגדולות נתנו בראש אולי חוץ מosada vida שהיו ממש ממש משעממים.
בגדול השיא מבחינתי היה ביום שישי בלילה בהופעה של pain of salvation.

ועכשיו עם פירוט:

ההופעות ביום חמישי החלו באיחור בשל בלאנס שלקח יותר מידי זמן לכל להקה(מהקטנות), והאיחור לא הצדיק את עצמו כשלהקות כמו הארנב הלבן אושיאניק וריין אוף דה ארכיטקט פשוט לא עניינו וההופעות היו סתמיות ביותר מבחינתי.
הקדימו את ההופעות המרכזיות של הערב בגלל שהמתופף של הפלאוור קינגס היה צריך לטוס מוקדם מהצפוי. מה שגרם לאורפנד לנד לעלות אחרי הארנב הלבן ולתת הופעה מעולה עם המון אנרגיה ומוסיקה מעולה. הקהל היה מפרגן ממש ונהנה מכל רגע, לפחות ככה אני הרגשתי.
אחריהם עלו הפלאוור קינגס להופעה מעולה גם.קצרה מעט בגלל שהמתופף היה צריך לנסוע, אבל בהתחשב באורף ההופעה שהייתה בסביבות השעה וחצי אולי קצת פחות קיבלנו שני שירים של מעל 20 דקות בביצועים מעולים. נאמברס מהחדש היה מעולה, כמובן last minute on earth שנכנס ל in the eyes of the world היה כיף גדול! ואז the truth will set you free.
היה קצת מאכזב שרוינה הציע לנגן stardust we are אבל ויתר בגלל שלא היה להם יותר זמן.
הקהל אומנם היה מורכב ביום הזה מהרבה חברה שלא הכירו את המוסיקה של הלהקה אבל עדיין היה מפרגן וזרם עם מלכי הפרחים.
דבר אחד שקצת צרם הוא השירה של יונאס ריינגולד הבסיסט שכל פעם שהצטרף להרמוניות ב3 קולות קצת זייף.
אחרי ההופעה מלכי הפרחים נשארו באיזור והסתובבו בין האנשים והיו נחמדים לכולם, הם המשיכו לעשות את זה גם בשישי ושבת.
ההופעות אחריהם היו מאכזבות מאוד.

יום שישי נפתח עם pie q הפעם בלי איחור גדול. החברה נתנו הופעה מעולה מלאה באנרגיה חיובית ופרוג מטאל חכם וכייפי שלא נופל לקלישאות(מה שאי אפשר להגיד על הרבה להקות אחרות). הזמרת המעולה שלהם נתנה שואו מעולה והנגנים ניגנו הכל עם סאונד מגובש ו"טייט" מאוד. מאוד נהנתי.
אחר כך סדרה של הופעות קלישאתיות ומלא מעניינות במיוחד של סומו אלווייטר,סנהדרין,סטורמי אטמוספיר וסיסטמה טליון שמהם ציפיתי ליותר.
אחר כך עלו באבל באת' וגרמו לפרוגרים להתעורר עם הופעה כיפית ונוסטלגית. כל שיר היה במקום, ביצועים נהדרים בעיקר של הבחור ששר thick as a brick וdancing with the moonlit knight. הזמרת קצת מוזרה ומופרעת לגמרי אבל לא נראה לי שזה הפריע לי להשתגע הארט אוף דה סנרייז ובעיקר בסטארלס שהיה פשוט אגדי.

דיסטורטד הארמוני גם נתנו הופעה מפציצה אבל לא היה לי כוח כבר לעמוד אז ישבתי מאחורה איפה שכולם מיקמו כיסאות ועדיין נהנתי ונראה כאילו הקהל העומד גם נהנה.
את סולטיס קויל פספסתי אז אין לי מה להגיד.
ואחר כך קי אוף דה מומנט-איך לא שמעתי אותם קודם? הרכב גדול! נגנים אחד אחד מעולים והזמרת מוסיפה המון.
כמובן שהשיא של ההופעה שלהם היה כשרע לבנת ואייל אמירRNL הצטרפו ונתנו ביצועים משותפים לשירים מהפרויקט. רע לבנת פשוט תופעה, הוא יכול לשיר הכל ועל הבמה הוא נראה טבעי כל כך. כיף גדול.
אחר כך עלו אוסדה וידה להופעה משמימה, ואפילו קצת גרם לי לגחך שהסולן שלהם ניסה להלהיב את הקהל בצורות זולות בזמן שהחומר של הלהקה נשאר משעמם.
אנדרומדה עלו ונתנו בראש בקטע מוגזם. פשוט לא הפסיקו להפציץ. בתור אחד שקצת נמאס לו מהמוסיקה שלהם בגלל שהיא כבדה מאוד ולא מקורית עדיין ממש נהנתי והאנרגיה של המוסיקה המסובכת שלהם לא השאירה אף אחד בקהל אדיש(אני מקווה כי זו הייתה ממש פצצת אנרגיה). כמובן שמעתי כמה צעקות "פטרוצ'י!" לכיוון הגיטריסט שלהם יונאס ריינולדס שמאוד דומה לפטרוצ'י וגם מנגן לא פחות מהר.

אחר כך הכל נרגע קצת וחיכינו להופעה המרכזית. לקח להם זמן רב להתארגן בגלל בעיות טכניות, ולכן זה נתן הזדמנות לרגע קסום שבו השמיעו רמקולים את בוהומיין ראפסודי של קווין וכולם שרו ביחד והיה אווירה מעולה(ובשבת בסדנה של דניאל הוא אמר שבזמן שהתארגן להופעה הוא שמע את הקטע הזה שעשה לו את השנה).
בכל מקרה פיין אוף סאלביישן עלו בסביבות 1 בלילה.
דניאל התחיל לבד עם השיר raod salt שגרם לי להיות אדיש ולהתעצבן(אחרים נראו נהנים) וגם אחר כך בליינוליאם וסופטלי שי קרייז לא יכולתי שלא להיות מבואס מזה שההופעה תיהיה מלאה בשירים משני חלקי raod salt. ואז פתאום דניאל אומר "בא לכם שיר ישן?" והתקווה התעוררה בי. הם נתנו ביצוע אנרגטי מאוד לדיפידנציה מתוך BE. הרגשתי טוב אבל עדיין חששתי שזה יהיה הדבר היחיד שהם יעשו מהישנים. ואז התחיל USED שפותח את הפרפקט אלמנט. בטבעיות הם המשיכו ל3 השירים הבאים באלבום(in the flesh, ashes, morning on earth) ואחר כך לreconcilliation. הסט הזה היה מטורף מבחינתי וידעתי שזה מה שציפיתי לו, זה קורה!
אחר כך הם חזרו לעוד שני שירים בראוד סולט 2 שהיו נחמדים ואז ישר לאנטרופיה! stress המעולה בביצוע שלדעתי לא נפל מהביצוע המקורי בהרבה(מה שאומר שההרכב החדש עושה עבודה טובה)
אחר כך ישר iter impius מתוך BE שלא יכול שלא לרגש.
אחר כך הגיע undertow שלא יכול להיות פחות ממדהים, אפילו שדניאל החליט לתת לגיטריסט החדש לשיר(הוא שר אחלה, וגם עושה קולות רקע כמו שצריך) בזמן שהוא רק מנגן.
ולסיום הם ניגנו את byond the pale שמסיים את רמדי ליין. שיר דרמטי שהיה חזק מאוד בהופעה, שיא גדול לסיום בזמן שדניאל ממשיך לדבר במיקרופון את השורות האחרונות וכולם יוצאים מהבמה.
הם חזרו לשני הדרנים no way ו sisters מראוד סולט 1 שהיה אחלה הדרנים.
לאורך כל ההופעה הייתה אווירה מחשמלת מבחינתי(אולי חוץ מההתחלה), דניאל כריזמטי ממש וכיף לראות אותו מופיע.

ביום שבת היו הסדנאות עם האמנים.
הראשונה הייתה עם אייל אמיר שנתן שעה מעניית שרובה הייתה על העיבוד המטורף לreal slim shady של אמינם. לא פחות מפסיכי וגאוני.

אחר כך חזרתי רק לאורפנד לנד שדיברו לעניין ועשו שמח. אנשים טובים, שעושים מה שהם אוהבים ובעזרת זה גם נותנים המון.
אנדרומדה היו קצת בנאליים, פשוט הבסיסט ישב וניתח אחד השירים שלהם ריף,ריף והם הדגימו וקצת שיתפו את הקהל. חוץ מזה היה סתמי.
הפלאוור קינגס קיימו שיחה מעניינת וארוכה, המון שאלות המון תשובות וג'אם אחד שריינגולד הבסיס קרא לו "בוקר טוב" כי זה מה שהוא ידע להגיד בעברית. היה ממש כיף.

כמובן ששוב הכוכב הגדול הוא דניאל גילדנלאו שהשיחה איתו הייתה הכי מעניינת והכי מעשירה.
הוא יודע לדבר ולתקשר עם קהל, הוא ענה גם על השאלות המסובכות יותר כמו "איך פיתחת את הקונספט של האלבום BE" והכל באווירה טובה והמון אינטלגנציה.
הוא הסביר בין היתר שנמאס לו מהמוסיקה ומההפקה של שנות ה2000, ובעקבות כך נטש את הסאונד הישן של POS ועבר לסאונד מלוכלך ובושרי. הוא ציים גם שהוא לא חושב שהוא יכתוב עוד אלבומים כמו הראוד סולטים בגלל שהמעריצים הרסו לו בכך שעדיין שבאים אליו להגיד לו שהם מעריצים, הם מדברים רק על רמדי ליין ופרפקט אלמנט ואולי גם בי.
הוא נתן דוגמאות לדברים שנותנים לו השראה "jesus superstar" היה בראש הרשימה.
הדבר היחיד שלדעתי הוא טעה בו היה כשהוא אמר שמנוקדת המבט שלו בהופעות השירים שאנשים הכי נהנים בהם, נותנים לעצמם להתפרק ואפילו לבכות הם רק בשירים מראוד סולט 1 ו2 ולא מהשירים הישנים. לא יודע פשוט בכל אחד מהשירים הישנים ראיתי אנשים מעושרים מסביבי.

בסך הכל היה פסטיבל מוצלח לטעמי, הכרתי מוסיקה טובה, הכרתי מוסיקה פחות טובה. ושמעתי את POS ומלכי הפרחים בלייב.
מי יתן וגם בשנה הבאה הפסטיבל יתקיים, הפעם משופר אחרי למידת לקחים.

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: א' אוקטובר 07, 2012 12:49 pm 
שגריר הפרוגרסיב
סמל אישי של המשתמש

כל הכבוד על החפירה, נהניתי לקרוא!

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: א' אוקטובר 07, 2012 9:10 pm 
דרימיסט מתחיל
סמל אישי של המשתמש

האוירה היתה פשוט נהדרת. ניתן היה לפתוח בשיחה עם כל אחד שהיה בטווח שמיעה, כולל עם חברי הלהקות, במיוחד אלו מישראל ומשוודיה, אבל גם עם סתם אנשים מהקהל.

בגדול, אני מסכים עם רשמיו של gils77. להלן מספר תוספות והשגות:
gils77 כתב:
ההופעות ביום חמישי החלו באיחור בשל בלאנס שלקח יותר מידי זמן לכל להקה(מהקטנות), והאיחור לא הצדיק את עצמו כשלהקות כמו הארנב הלבן אושיאניק וריין אוף דה ארכיטקט פשוט לא עניינו וההופעות היו סתמיות ביותר מבחינתי.

אני מוכן לשלם את המחיר הזה תמורת בלנס טוב. לא הייתי באף פסטיבל אחר, אז אין לי נקודת השוואה, אבל כל הפאשלות הקטנות לא מצטברות מספיק כדי להרוס את החוויה, ויש להניח שיהיה פרוגסטייג׳ משופר 2013.

מהיום הראשון, אני רוצה להוסיף ולציין את פרוג, ההרכב האינסטרומנטלי שפתח את הפסטיבל, שאני מקווה לשמוע מהם עוד הרבה.

gils77 כתב:
אחר כך סדרה של הופעות קלישאתיות ומלא מעניינות במיוחד של סומו אלווייטר,סנהדרין,סטורמי אטמוספיר וסיסטמה טליון שמהם ציפיתי ליותר.

על טעם ועל ריח.. סיסטמה טליון היו שיא הפסטיבל מבחינתי, גם אם בהרכב חסר סולנית. מעניין לציין שהם לא הצליחו להתאפק לגמרי מביצוע קאבר, אז קיבלנו את „בכל אשר אשוטט“ של מטאליקה, בביצוע מהוקצע ומשלהב קהל. כמו כן, אף אחד לא ציין בפניי קודם שהבסיסט התחלף, ולקח לי המון זמן לקלוט שיונתן לא הולך לעזוב את עמדת הסאונד ולעלות על הבמה.

גם סנהדרין היו מגניבים, והוסיפו פרוגרסיב מעולה שאינו מטאל לפסטיבל, שהיה חסר קצת.

בין ההופעות היה זמן לאכול קצת, לשתות בירה ולהשתכשך בבריכה, בזמן שברקע מתנגנים שירי פרוגרסיב, ומסביב מלא אנשים שיודעים להנות ביחד איתך מהמוזיקה הזאת – חוויה מיוחדת בפני עצמה.

אם לחזור לקטע של תלונות שוב, אז בפעם הבאה יהיה כדאי לפתוח יותר עמדות המרת כרטיסים בצמידים, ולחסוך את התור הארוך שהיה בהתחלה.

בסה״כ פסטיבל מצויין, משאיר טעם של עוד. כל הכבוד, פטריק!

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ב' אוקטובר 08, 2012 8:27 am 
שגריר הפרוגרסיב
סמל אישי של המשתמש

וואו אמיר, איזה Blast from the past , שנים!!!

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ב' אוקטובר 08, 2012 1:56 pm 
דרימיסט שרוף

אני באמת לא מבין איך אנשים בפורום שמכנים את עצמם מעריצי פרוג הסכימו לעצמם לפספס פסטיבל כזה! זו חוויה מיוחדת להיות בתוך כל אוהבי המוסיקה האלו ואני בטוח שאם היו יותר אנשים הסיכוי שזה יהפוך למשהו קבוע היה גדל,וכרגע אני לא בטוח שהמפיק פטריק שהיה ממש נחמד דרך אגב ירצה להרים משהו דומה פעם נוספת.

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ב' אוקטובר 08, 2012 2:45 pm 
דרימיסט שרוף
סמל אישי של המשתמש

אתה רוצה סיבות למה לא הלכתי לפסטיבל?
הליין-אפ לא מדהים לדעתי, פיין הלהקה היחידה שאני ממש אוהב אלבומים מסוימים שלה ואני לא מתכוון לשלם כסף בשביל שירים מרואד סולט.
אני בשנת שירות ואני לא אשלם מאות שקלים ואצא לשלושה ימים כדי לראות להקה אחת שמעניינת אותי.
אין לי עם מי ללכת.
יש את פורטנוי בסוף החודש..

ברור שאני תומך בפסטיבל הזה ומקווה שיהיו עוד בעתיד אבל מה שכתבת זה בערך כמו שאני אכתוב "אני לא מבין איך אתה קורא לעצמך מעריץ של להקה אם אתה לא אוהב את האלבום החדש שלה".

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ב' אוקטובר 08, 2012 3:25 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

פחות או יותר מה שעופרי רשם.
הלהקה היחידה בליין-אפ הזה שאני באמת אוהב זו POS, וגם היא, הפסיקה לעניין - למה שאני אשלם מאות שקלים על פסטיבל של 3 ימים בשביל הופעה של להקה אחת, שגם בהופעה הזו, אני מתעניין רק בחצי מהשירים (אם לא פחות)?

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ב' אוקטובר 08, 2012 3:52 pm 
דרימיסט שרוף
סמל אישי של המשתמש

אני אישית התעניינתי ב-2 להקות, פיין ואורפנד לנד, שהביאו הופעות אדירות, ופיין עם 5 שירים מפרפקט אלמנט ועוד קצת מרמדי ליין, שזה סיפק אותי.
אבל אני מסכים עם עופרי ורן, אם להקה אחת מעניינת אותך, אז חבל על הכסף.
נקווה ששנה הבאה יהיה עוד פרוגסטייג', מוצלח כמו שהיה השנה ואפילו עוד יותר, ועכשיו יש לחכות עד פורטנוי עוד 17 יום!

רשימת הסרטים האהובים עליי
(לא כל כך מסודר אז לא כל כך משקף, אבל בערך..)

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ב' אוקטובר 08, 2012 4:08 pm 
דרימיסט מתחיל
סמל אישי של המשתמש

טל, אם היית מבקר יותר בארץ אז אולי לא היה נדמה לך שנעלמתי. אני פה, בא לאירועים, רק לא פעיל בפורום, זה הכל.
טל רודס כתב:
וואו אמיר, איזה Blast from the past , שנים!!!

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ב' אוקטובר 08, 2012 8:48 pm 
דרימיסט שרוף
סמל אישי של המשתמש

מוזר לי שאין ביקורות באינטרנט. אפילו לא במטאליסט או במתקדם... מישהו מצא?

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ב' אוקטובר 08, 2012 10:10 pm 
שגריר הפרוגרסיב
סמל אישי של המשתמש

ציטוט:
טל, אם היית מבקר יותר בארץ אז אולי לא היה נדמה לך שנעלמתי. אני פה, בא לאירועים, רק לא פעיל בפורום, זה הכל.

אני ניחשתי שלא נעלמת, התכוונתי כמובן לפורום וטוב לשמוע ממך :-)

לגבי הפסטיבל חבר'ה, מאחר ולא הייתי אני יכול להגיד רק מה דעתי על פסטיבל עתידי (בלי לדעת אם ההפקה כיסתה את העלויות ). לדעתי אם עושים את הפסטיבל בשנה הבאה מספיק לעשות יום אחד מרוכז עם 3 להקות מחו"ל ו-3 להקות מקומיות, אין צורך לדעתי בתחנת רכבת של כל להקת פרוג שקיימת בארץ או כזאת שטוענת שהיא מנגנת פרוג (היו כמה כאלה בפסטבל). גם מבחינת ההפקה זה יהיה פחות עלויות וגם אפשר להביא אולי להקות יותר גדולות שיתנו אפילו החזרה גבוהה יותר על השקעה. אני לא יודע בדיוק כמה אנשים היו, חלק אומרים 500, חלק 1000, חלק אומרים 700, אי אפשר בדיוק לדעת ואני לא יודע בדיוק מה עלויות האבטחה ושכירת המקום.

בסופו של דבר מרבית האנשים מגיעים בגלל הלהקות הגדולות או הידועות ולא בגלל להקות צעירות ומבטיחות. כי כשיש הופעות של להקות צעירות לא באים הרבה אנשים , אבל כשיש להקת קאברים אז היא ממלאת כל הופעה 300 איש בלי בעיה. אם רוצים שתהיה פה סצינה אמיתית, צריך לתמוך בלהקות המקומיות שמנגנות חומרים מקוריים ומי יודע אולי בעתיד אחת מהן תהיה הפיין אוף סלביישן או הסימפוני איקס הבא.

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ב' אוקטובר 08, 2012 11:16 pm 
דרימיסט שרוף
סמל אישי של המשתמש

ofri17 כתב:
מוזר לי שאין ביקורות באינטרנט. אפילו לא במטאליסט או במתקדם... מישהו מצא?

אני מאמין שבקרוב יהיה במטאליסט, הכתבת עדי כהן גם ערכה ריאיון עם דניאל גילדנלואו.

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ג' אוקטובר 09, 2012 4:40 am 
דרימיסט שרוף

ofri17 כתב:
אתה רוצה סיבות למה לא הלכתי לפסטיבל?
הליין-אפ לא מדהים לדעתי, פיין הלהקה היחידה שאני ממש אוהב אלבומים מסוימים שלה ואני לא מתכוון לשלם כסף בשביל שירים מרואד סולט.
אני בשנת שירות ואני לא אשלם מאות שקלים ואצא לשלושה ימים כדי לראות להקה אחת שמעניינת אותי.
אין לי עם מי ללכת.
יש את פורטנוי בסוף החודש..

ברור שאני תומך בפסטיבל הזה ומקווה שיהיו עוד בעתיד אבל מה שכתבת זה בערך כמו שאני אכתוב "אני לא מבין איך אתה קורא לעצמך מעריץ של להקה אם אתה לא אוהב את האלבום החדש שלה".

שמע אני יותר מתבאס מאשר מאשים..ברור שיש סיבות לא לבוא ובכל זאת..
אני בצבא עכשיו מה שאומר לך שמצב שלנו לא שונה במיוחד, וגם אותי עניינו בעיקר POS(גם פלאוור קינגס כמובן) ואני לא מת על ראוד סולט.
בכל מקרה שום האשמות, אני חושב שהיה שם רגעים באמת מיוחדים, והשיחה עם דניאל גילדנלאו הייתה משהו שלא נראה לי שהנוכחים בה ישכחו.

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ג' אוקטובר 16, 2012 5:27 pm 
דרימיסט שרוף
סמל אישי של המשתמש

http://www.metalist.co.il/ArticlePrivate.asp?id=316
:metal:

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ו' אוקטובר 19, 2012 7:50 pm 
דרימיסט מתחיל
סמל אישי של המשתמש

הסיקור במטאליסט בערך מסכם את הדעות שלי לגבי הפסטיבל

אני בחרתי ללכת מכמה סיבות :
-קיבלתי את הכסף לכרטיס מיומולדת מההורים :P
-אורפנד לנד הפכה להיות בין הלהקות הכי אהובות עליי בזמן האחרון
-החוויה של פסטיבל בכינרת עם חברים ומוזיקה טובה
-ניתוק מהשגרה :jester:
-להכיר עוד להקות ישראליות מהתחום
-Pos וDistorted Harmony :metal:

לדעתי , הצלחתי לקבל את רוב הדברים שתכננתי לקבל בפסטיבל ויותר ! :lol:

דבר אחד שממש עשה לי את הפסטיבל זה להיות נוכח בהופעה של Pain of Salvation המדהימים שרמת הביצועים של השירים מעל למושלמת , דבר שבחיים לא הייתי מצפה מלהקה שאני בקושי מכיר
ועוד דבר שממש הפתיע אותי - בחיים לא הייתי מצפה מהפקה ישראלית לכזאת רמה של מקצועיות :D

לסיכום - פסטיבל היסטורי שממש עשה לי את שנת 2012 ואני מאוד מקווה שזה יהפוך לפסטיבל שנתי כמו שההפקה הבטיחה :party:

ניתראה בפרוג סטייג' 2013 :yes:

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ו' אוקטובר 19, 2012 8:25 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

כמה אנשים היו שם?
הפסטיבל הזה נראה לי כמו הפסד כספי גדול למארגנים.

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ו' אוקטובר 19, 2012 8:26 pm 
דרימיסט שרוף
סמל אישי של המשתמש

היו שם מקסימום 1500 איש לדעתי..

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ו' אוקטובר 19, 2012 8:36 pm 
דרימיסט מתחיל
סמל אישי של המשתמש

DT_Tal כתב:
היו שם מקסימום 1500 איש לדעתי..

לדעתי היה הרבה פחות , היו רק 800-1000 אנשים שבאו לשלושת הימים , כל ההמון הגיע לכבוד POS
אבל ניראה שהם ציפו להרבה יותר

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 22 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2  הבא

כל הזמנים הם UTC

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 55 אורחים

אתה יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

עבור ל:  
מופעל על-ידי phpBB® Forum Software © phpBB Group
מבוסס על phpBB.co.il - פורומים בעברית. כל הזכויות שמורות © 2008 - phpBB.co.il.