YtseJammers Israel

מועדון המעריצים הרשמי של דרים ת'יאטר בישראל
עכשיו ו' אפריל 26, 2024 4:03 pm

כל הזמנים הם UTC

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 41 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ו' אוקטובר 21, 2011 3:32 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

nirgodin כתב:
בחיים היכולת היא לא הדבר היחידי שקובע. בשביל להצליח צריך לעיתים קרובות גם מזל ויכולת למכור את עצמך. כך לדוגמא, מי יודע איפה דרים היו נמצאים היום אם Pull me Under לא היה מצליח בMTV בצורה כל כך בלתי צפויה, או איפה מתיסיהו היה נמצא היום בלי כל הוייב סביב היותו ראפר חרדי. על אותו משקל, להגיד שמיטל מצליחה רק בגלל איך שהיא נראית, זה פשוט שקר. כל השירים בלי יוצא מן הכלל שהיא העלתה להם ביצועים ליוטיוב מבוצעים ברמה הגבוהה ביותר, וביניהם גם כמה שירים לא פשוטים כמו פרבולה של טול וטום סוייר של ראש, ואפילו שירים ברמת קושי גבוהה מאוד כמו לטרלוס של טול. ברור שההצלחה שלה לא הופכת אותה למתופפת יותר טובה מכל המתופפים שמעלים ביצועים ליוטיוב, אבל סך הכל מדובר במתופפת לא רעה בכלל שיודעת למכור את עצמה, ואין בזה שום דבר רע.
ואגב למי שתהה אם יש לבחורה עבודה:

Meytal has collaborated, recorded, and performed in tours in the U.S., Australia, South America and Europe with some of the biggest names in the Hollywood music industry: N.E.R.D, Chromeo, Nelly Furtado, Metaphor and more.

נו באמת זה בדיחה החלום שלה זה להיות תחליף למוזיקאי שאשכרה עשה משהו, בין עשיית הון על בתולים וכלמיני מפיקי פופ טחונים היא יושבת בבית ומחכה שמטאליקה יתקשרו אליה ויגידו לה שלארס אולריך התפגר והיא צריכה להציל אותם. היא כולה עוד בן אדם שהרים כלי, גילה שהוא זורם בו והחליט שהוא גימיק, היו לי עשרים כאלו בתיכון ותודה לאל שרובם שכחו מזה וימשיכו להיות עורכי דין או רואי חשבון או כל דבר אחר שהם יגרמו בו פחות נזק.
אי אפשר לקחת אחת שהשאיפות שלה מסתכמים בכסף ואולי אין לי הכי זכות לשאול את זה אבל למה האשכול הזה כאן ולא בשמונצעס או נגנים?...

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ו' אוקטובר 21, 2011 7:04 pm 
דרימיסט מתחיל

DT_Ziv כתב:
nirgodin כתב:
בחיים היכולת היא לא הדבר היחידי שקובע. בשביל להצליח צריך לעיתים קרובות גם מזל ויכולת למכור את עצמך. כך לדוגמא, מי יודע איפה דרים היו נמצאים היום אם Pull me Under לא היה מצליח בMTV בצורה כל כך בלתי צפויה, או איפה מתיסיהו היה נמצא היום בלי כל הוייב סביב היותו ראפר חרדי. על אותו משקל, להגיד שמיטל מצליחה רק בגלל איך שהיא נראית, זה פשוט שקר. כל השירים בלי יוצא מן הכלל שהיא העלתה להם ביצועים ליוטיוב מבוצעים ברמה הגבוהה ביותר, וביניהם גם כמה שירים לא פשוטים כמו פרבולה של טול וטום סוייר של ראש, ואפילו שירים ברמת קושי גבוהה מאוד כמו לטרלוס של טול. ברור שההצלחה שלה לא הופכת אותה למתופפת יותר טובה מכל המתופפים שמעלים ביצועים ליוטיוב, אבל סך הכל מדובר במתופפת לא רעה בכלל שיודעת למכור את עצמה, ואין בזה שום דבר רע.

Meytal has collaborated, recorded, and performed in tours in the U.S., Australia, South America and Europe with some of the biggest names in the Hollywood music industry: N.E.R.D, Chromeo, Nelly Furtado, Metaphor and more.

בדיוק בגלל זה אני חושב שזה ביזיון מה שקורה היום בתעשיית המוזיקה.
חוץ מזה שהיא לא מתופפת כזאת טובה כמו שכתבת, יש מתופפות פי שמונה טובות ביוטיוב שאוכלות עשר כמוה לארוחת בוקר (לא אומר שהיא לא טובה פשוט לא חושב שצריך כלכך לשבח אותה),
אבל מה.... הן לא שמות מייקאפ ואיפור וכל השטויות האלה אז אפילו לא יורקים לעברן... אני יודע שזו המציאות אבל אני לא מבין איך אפשר להצדיק את זה.

מה לא נכון במה שאמרתי לגבי התיפוף שלה? כל השירים שהיא ביצעה מבוצעים ברמה גבוהה ביותר. זאת עובדה, ואתה מוזמן לשאול כל מתופף והוא יגיד לך את זה. גם אני חושב שיש מתופפים יותר טובים ממנה בחוץ, אבל לא ברור על סמך מה אתה קובעים שכל מה שמניע אותה זה כסף. האם דיברתם איתה פעם והיא אמרה לכם את זה? האם נברתם בכל הביוגרפיה שלה ומצאתם הוכחות לכך? זו קביעה חסרת כל בסיס ולומר את האמת, השיפוטיות הזו והנטייה של אנשים לחשוב שהם יכולים לדעת הכל על אדם שהם לא פגשו בחייהם פשוט מגעילה אותי.

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ו' אוקטובר 21, 2011 8:02 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

nirgodin כתב:
DT_Ziv כתב:
nirgodin כתב:

חוץ מזה שהיא לא מתופפת כזאת טובה כמו שכתבת, יש מתופפות פי שמונה טובות ביוטיוב שאוכלות עשר כמוה לארוחת בוקר (לא אומר שהיא לא טובה פשוט לא חושב שצריך כלכך לשבח אותה),
אבל מה.... הן לא שמות מייקאפ ואיפור וכל השטויות האלה אז אפילו לא יורקים לעברן... אני יודע שזו המציאות אבל אני לא מבין איך אפשר להצדיק את זה.

מה לא נכון במה שאמרתי לגבי התיפוף שלה? כל השירים שהיא ביצעה מבוצעים ברמה גבוהה ביותר. זאת עובדה, ואתה מוזמן לשאול כל מתופף והוא יגיד לך את זה. גם אני חושב שיש מתופפים יותר טובים ממנה בחוץ, אבל לא ברור על סמך מה אתה קובעים שכל מה שמניע אותה זה כסף. האם דיברתם איתה פעם והיא אמרה לכם את זה? האם נברתם בכל הביוגרפיה שלה ומצאתם הוכחות לכך? זו קביעה חסרת כל בסיס ולומר את האמת, השיפוטיות הזו והנטייה של אנשים לחשוב שהם יכולים לדעת הכל על אדם שהם לא פגשו בחייהם פשוט מגעילה אותי.

ובדיוק כדי לא לקבל תגובה כזאת אני הדגשתי וחזרתי על זה שאני לא אומר שהיא לא טובה, ולהפך, אם תסתכל כמה תגובות למעלה כתבתי שהיא כן טובה אבל זה פשוט סוג של גימיק אז אותי זה לא קונה.
לא כתבתי שכל מה שמעניין אותה זה כסף, זאת תוספת שלך ידידי.
מה שהתכוונתי זה שכל ההמולה הזאת, המספר צפיות המוגזם הזה, כתבה בערוץ שתיים וכל החרטא הזה, זה הרוב בגלל איך שהיא נראית ולא בגלל איך שהיא מתופפת..... וזה עצוב.
שמעת בעצמך את התגובות של הצופים שלה "מה מידת החזייה שלך", מנסים להתחיל איתה, ועוד כל מיני שטויות... רמיזה על כך שהדבר המרכזי פה זה לא התיפוף שלה....
יש מיליוני מתופפות אחרות פי 100 יותר טובות שמעלות סרטונים ליוטיוב ואף אחד לא צופה בהן בגלל איך שהן נראות. לא יודע מה איתך אבל אותי זה ממש מעצבן.

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ו' אוקטובר 21, 2011 8:45 pm 
דרימיסט שרוף
סמל אישי של המשתמש

שמתם לב גם שעל המצילות עם השם שלה, לצד השם מופיעות הפנים שלה...? היא גם מוכרת חולצות עם הפנים שלה... כאילו ממתי מתופפים עושים דבר כזה?
אם זה לא גימיק, אז אני לא יודע איך לקרוא לזה.

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ו' אוקטובר 21, 2011 10:24 pm 
דרימיסט שרוף
סמל אישי של המשתמש

נו בטח שזה גימיק, כי היא בת, וכי היא יודעת לתופף, וכי זה יוטיוב!!
היא לא ניסתה להתקבל לדרים או משהו כזה, וזה לא נכון שהיא מתפרסמת רק בגלל המראה כי היא לא כזאת יפה כמו שאתם גורמים לזה להישמע...
וזיו, בקשר למתופפות אחרות, היא פשוט מפרסמת את עצמה יותר כנראה.. זה כמו שאם תחפש שירים של דרים ביוטיוב או משהו שקשור אליהם זה תמיד מציע את פורסייקן, שמן הסתם זה לא השיר הכי גאוני של דרים, אבל יש לו מלא צפיות כי פירסמו אותו והוא בין היחידים שלהם שהיו בMTV..
והיא באמת לא אחת המתופפות הטובות ביקום, היא טובה, והיא מבצעת שירים די קשים (אני לא מתופף אז מי אני שאשפוט), ואני בטוח שיש הרבה מתופפות יותר טובות, אבל כנראה ששיעמם לה, והיא רצתה כסף, ואמרו לה שהיא נראית טוב, אז למה לא - קריירה ביוטיוב, והיא לא היחידה :
Ray William Johnson
Meekakitty
Ask Shane
ועוד כל מיני שאני כנראה לא מכיר, הם YouTube Celebrities שמוכרים חולצות וכל מיני מוצרים שלהם באינטרנט, וכל סרטון שלהם הוא מעל מיליון צפיות, והם עושים כסף מהצד, או לא מהצד..

רשימת הסרטים האהובים עליי
(לא כל כך מסודר אז לא כל כך משקף, אבל בערך..)

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ש' אוקטובר 22, 2011 3:19 am 
דרימיסט מתחיל

DT_Ziv כתב:
nirgodin כתב:
DT_Ziv כתב:
nirgodin כתב:

ובדיוק כדי לא לקבל תגובה כזאת אני הדגשתי וחזרתי על זה שאני לא אומר שהיא לא טובה, ולהפך, אם תסתכל כמה תגובות למעלה כתבתי שהיא כן טובה אבל זה פשוט סוג של גימיק אז אותי זה לא קונה.
לא כתבתי שכל מה שמעניין אותה זה כסף, זאת תוספת שלך ידידי.
מה שהתכוונתי זה שכל ההמולה הזאת, המספר צפיות המוגזם הזה, כתבה בערוץ שתיים וכל החרטא הזה, זה הרוב בגלל איך שהיא נראית ולא בגלל איך שהיא מתופפת..... וזה עצוב.
שמעת בעצמך את התגובות של הצופים שלה "מה מידת החזייה שלך", מנסים להתחיל איתה, ועוד כל מיני שטויות... רמיזה על כך שהדבר המרכזי פה זה לא התיפוף שלה....
יש מיליוני מתופפות אחרות פי 100 יותר טובות שמעלות סרטונים ליוטיוב ואף אחד לא צופה בהן בגלל איך שהן נראות. לא יודע מה איתך אבל אותי זה ממש מעצבן.

אני מצטער שלא הבהרתי את עצמי כמו שצריך, אבל החלק השני של ההודעה (זה שמדבר על עניין הכסף) לא היה מופנה אליך, אלא כלפי sentiet 6.

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ש' אוקטובר 22, 2011 11:28 am 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

אני יודע ואין לי כוח להסביר לך למה אנשים שיושבים בבית וכותבים מוזיקה ומחכים לרגע שבו הם יצליחו בצורה הוגנת, עם המוזיקה שלהם נטו מתבאסים לראות מישהי כמוהה. נקודת האור היחידה כאן היא לפחות שהיא לא קשורה למטאל ולא לוקחת לאף אחד בתחום את העבודה. יש הבדל בין להוציא אלבום ולמכור חולצות כדי להשלים הכנסה, היא כולה מחפשת להתעשר מהר, אין אף אחד שמסוגל לכבד את זה אולי חוץ מאנשים כמו סיימון קאוול למשל שניזונים ועושים מיליונים מאנשים כמוה.
אתה רוצה להגן על גימיק סבבה לא הכי ברור אבל סבבה, א' לא נראה לי שהיא צריכה הגנה, ב' היא כולה תעלול שיווקי, לא אכפת לאף אחד אם היא יכולה לנגן טול אני די חושב שאני מדבר כאן בשם כולם לשם שינוי שאני אומר שמצידנו תנגן לה וילה סטרנג'יאטו ואת כל הדיסקוגרפיה של משוגע, היא בחרה להתנהל כתעלול שיווקי נטו, כסנסציית פופ ואף אחד לא יתייחס אליה מעבר לזה.

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ש' אוקטובר 22, 2011 12:47 pm 
The Count of DT-IL
סמל אישי של המשתמש

נה, יתייחסו אליה הרבה מעבר למה שיתייחסו אליך. That's the sad truth buddy
אם אין לאדם את הכישרון או הכריזמה או הכוח לעשות או את הצוות הנכון, סביר להניח גם שאותו אדם לא יתרחק יותר מדי מהמקום הנוכחי שלו (למרות ההתקדמות הכללית בחיים), וכנראה שלא תהיה אף הגשמה עצמית או וואטאבר. אותה בחורה כן עושה משהו עם עצמה. מישהו כאן יכול לומר את זה לגבי עצמו?

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ש' אוקטובר 22, 2011 1:54 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

אז אתה בעצם פועל לפי המחשבה שהעץ לא נפל כי לא היו מיליון אנשים ביער שיתנו לו לייק? זו תפיסה ממש צינית ולהשליך אותה על מוזיקאים היא עוד יותר לא במקום. אם אתה לא שווה כלום כשאתה יושב בבית וכותב מוזיקה אז בעצם אין לאף מוזיקאי זכות קיום, רק למי ששם את עצמו ביוטיוב ואוטומטית זוכה במיליון כניסות. זה ממש עצוב.

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ש' אוקטובר 22, 2011 2:09 pm 
The Count of DT-IL
סמל אישי של המשתמש

אם אתה יושב בבית וכותב מוזיקה וזה כל מה שאתה רוצה לעשות עם זה, אז הגעת להגשמה של מה שרצית והכל טוב ויפה, אבל אם אתה רוצה לעשות משהו עם זה - ואתה לא עושה שום דבר, כולל, כן, לשים את עצמך ביוטיוב כי וואלה, ב-2011 זה כלי הרבה יותר טוב להגיד "אני קיים" מאשר ללכת לאיזה פאב ולקוות שאיזה scouter במקרה יהיה שם ובמקרה גם יהיה אחד כזה שיזהה את הפוטנציאל שלך, אז... מה אני אגיד לך, בהצלחה! שוב, אם ההגשמה העצמית שלך מבחינתך היא "לכתוב למגירה" וזה עושה אותך שמח ועוזר לך מכל סיבה שהיא שאתה רואה אותה לנכון - זה מעולה שאתה עושה את זה, אבל אם אתה רוצה יותר מזה, ואני חושב שמוזיקאים גם רוצים שאנשים אחרים ירגישו ויעריכו את המוזיקה שלהם*, אז גם צריך לעשות משהו עם זה.

* ואף אחד כאן לא יכול לומר (אלא אם כן מתוך בורות והעצמה עצמית) שאותה בחורה לא מעוניינת בזה רק בגלל מה שהיא אומרת למצלמה וכל מה שהיא רוצה זה כסף ותהילה.
אני לא חושב שהיא הייתה נכנסת לעולם המוזיקה אם לא הייתה קיימת התשוקה למוזיקה ונגינה. גם מייק פורטנוי אוהב לנגן והוא מאוד אוהב את אור הזרקורים ונדחף לכל מקום ורוצה ומנגן עם גיבורי הילדות שלו, ומוכר מקלות וחולצות ודיסקים ומה לא, והוא "מוזיקאי אמיתי"... מסתבר שלכולם יש חלומות.

אני אומר, כל הכבוד לה.

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ש' אוקטובר 22, 2011 2:20 pm 
דרימיסט שרוף
סמל אישי של המשתמש

הבעיה שהיא לא כותבת שום מוזיקה...בסך הכל עושה קאברים ומהנקודה הזאת היא רוצה לשבת בכיסא של מתופף מלהקה שהיא גדלה עליה. היא בעצם לא רוצה להגיע לאנשהו באמצעות קטעי תיפוף או מוזיקה שהיא כותבת בעצמה אלה בזכות משהו שמישהו יצר לפניה. אני לא רואה פה אינטליגנציה רבה.

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ש' אוקטובר 22, 2011 2:25 pm 
The Count of DT-IL
סמל אישי של המשתמש

כל התיאוריה שלך כולה היא סביב משפט וחצי שלה ועל סמך זה עשית רצח אופי לאדם שאתה כלל לא מכיר מעבר לראיון ומספר קליפים, ושאתה בכלל לא עוקב אחר פועלו.
אתה רוצה לחיות איזשהו חלום אוטופי? אתה יודע מה... תמשיך לחלום. :)

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ש' אוקטובר 22, 2011 2:43 pm 
דרימיסט שרוף
סמל אישי של המשתמש

אתה יודע מה, נגיד ואני לא יודע הרבה על מה שהיא מתכננת או מה שהיא עושה אבל מה שהיא בונה לעצמה כרגע (לדעתי, כן?), זה יותר דרך של להפוך לשחקנית. התופים הם די כלי בוא היא נעזרת להציג את עצמה. בשביל להפוך למוזיקאית ברמה גבוהה היא צריכה לעשות משהו קצת יותר רציני מקאברים ולייפות את עצמה יותר מדי מול המצלמה.

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ש' אוקטובר 22, 2011 4:51 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

Idan, people judge what they see. She might be smart to be a nuclear scientist but instead she performs covers or Prog/Metal bands on youtube. And she seems to use her looks to promote herself. So people will judge her based on that. It's that simple. Whether it's good or bad, I don't know and I really don't care, but it's the truth.
And saying again and again that she is better that any of the people here in the forum, doesn't really promote your side of the argument :)

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ש' אוקטובר 22, 2011 5:00 pm 
דרימיסט שרוף

אני לא מבין למה זה כל כך נורא שהיא משתמשת במראה שלה כדי לקדם את עצמה.
אתם כותבים שיש הרבה נשים מתופפות שלא שמים לב אליהן בגלל איך שהם נראות ושהן מנגנות טוב..
לפי זה ניתן להבין כי לנשים יותר קשה להצליח מעצם היותן נשים, אבל אישה שכן מצליחה פתאום זה רק בגלל השימוש שלה במראה.
אם היא לא תשתמש במראה סביר להניח שפחות תצליח, ומה זה אומר עלינו בתור חברה? ועוד אחר כך אנחנו מתלוננים על הדרך שלה לשווק את עצמה.

כל הכבוד לה על ההצלחה, אני לא מעריץ אותה או משהו אבל היא גם לא עושה שום דבר שהוא לא בסדר.

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ש' אוקטובר 22, 2011 5:27 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

^
Ironic
What does it say about us as a society that people are successful based on their looks and not on their merit?
Oh and this is not a beauty contest.

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ש' אוקטובר 22, 2011 7:56 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

YtseJam כתב:
אם אתה יושב בבית וכותב מוזיקה וזה כל מה שאתה רוצה לעשות עם זה, אז הגעת להגשמה של מה שרצית והכל טוב ויפה, אבל אם אתה רוצה לעשות משהו עם זה - ואתה לא עושה שום דבר, כולל, כן, לשים את עצמך ביוטיוב כי וואלה, ב-2011 זה כלי הרבה יותר טוב להגיד "אני קיים" מאשר ללכת לאיזה פאב ולקוות שאיזה scouter במקרה יהיה שם ובמקרה גם יהיה אחד כזה שיזהה את הפוטנציאל שלך, אז... מה אני אגיד לך, בהצלחה! שוב, אם ההגשמה העצמית שלך מבחינתך היא "לכתוב למגירה" וזה עושה אותך שמח ועוזר לך מכל סיבה שהיא שאתה רואה אותה לנכון - זה מעולה שאתה עושה את זה, אבל אם אתה רוצה יותר מזה, ואני חושב שמוזיקאים גם רוצים שאנשים אחרים ירגישו ויעריכו את המוזיקה שלהם*, אז גם צריך לעשות משהו עם זה.

* ואף אחד כאן לא יכול לומר (אלא אם כן מתוך בורות והעצמה עצמית) שאותה בחורה לא מעוניינת בזה רק בגלל מה שהיא אומרת למצלמה וכל מה שהיא רוצה זה כסף ותהילה.
אני לא חושב שהיא הייתה נכנסת לעולם המוזיקה אם לא הייתה קיימת התשוקה למוזיקה ונגינה. גם מייק פורטנוי אוהב לנגן והוא מאוד אוהב את אור הזרקורים ונדחף לכל מקום ורוצה ומנגן עם גיבורי הילדות שלו, ומוכר מקלות וחולצות ודיסקים ומה לא, והוא "מוזיקאי אמיתי"... מסתבר שלכולם יש חלומות.

אני אומר, כל הכבוד לה.

מייק פורטנוי אשכרה עשה משהו לפני שהוא הדביק את הפרצוף שלו לכל דבר אפשרי, זה ההבדל הקטן קטן שבין מוזיקאי לבין הכוכבת יוטיוב הזאת שבמקרה הכי טובה היא hired gun לא כזה מוצלח. אם אתה מקבל את צורת המחשבה הצינית שבעלי חברות התקליטים רוצים שתיכנע לה אז פנאן אני מסרב לזה, אני אמשיך להילחם בתחנות רוח ולהאמין שההצלחה שלי תגיע דרך עבודה קשה ומוזיקה נטו ואם זה יגיע לי אז אני אקבל את זה, אני לא אוריד את עצמי לרמה של תחרות פופולריות. זה בסדר גמור לפרסם את עצמך דרך יוטיוב או כל כלי אפשרי, האמת אתה די משוגע אם לא תעשה את זה אבל כמו שכולם אמרו כאן, היא לא עושה כלום חוץ מקאברים ודי רוכבת על הווייב של התחרות יופי וזה בערך המצב העצוב והמבזה שהתעשייה הזאת תקועה בו היום.

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ש' אוקטובר 22, 2011 9:27 pm 
דרימיסט שרוף
סמל אישי של המשתמש

היא ממש לא נראית טוב בעיני...

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: א' אוקטובר 23, 2011 12:58 am 
דרימיסט מתקדם
סמל אישי של המשתמש

מייק פורטנוי התחיל את הקריירה שלו בתקופה בה יוטיוב לא היה קיים ובתקופה בה חומר מוזיקלי מכל הבא ליד היה זמין בלחיצת כפתור. תן לבחורה להתפרנס איך שהיא רואה לנכון ואיך שמתאים לה. מתופפת ממוצעת או לא, יש לה מה להציע או לא, גימיק או לא, זה עובד והיא מרוויחה מזה, ואם היא מצליחה להתפרנס מזה כמו שצריך (והבחורה יודעת לתופף אז חלאס עם כל זה) אז כל הכבוד לה.

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: א' אוקטובר 23, 2011 11:45 am 
דרימיסט מתחיל

Sentient 6 כתב:
אני יודע ואין לי כוח להסביר לך למה אנשים שיושבים בבית וכותבים מוזיקה ומחכים לרגע שבו הם יצליחו בצורה הוגנת, עם המוזיקה שלהם נטו מתבאסים לראות מישהי כמוהה. נקודת האור היחידה כאן היא לפחות שהיא לא קשורה למטאל ולא לוקחת לאף אחד בתחום את העבודה. יש הבדל בין להוציא אלבום ולמכור חולצות כדי להשלים הכנסה, היא כולה מחפשת להתעשר מהר, אין אף אחד שמסוגל לכבד את זה אולי חוץ מאנשים כמו סיימון קאוול למשל שניזונים ועושים מיליונים מאנשים כמוה.
אתה רוצה להגן על גימיק סבבה לא הכי ברור אבל סבבה, א' לא נראה לי שהיא צריכה הגנה, ב' היא כולה תעלול שיווקי, לא אכפת לאף אחד אם היא יכולה לנגן טול אני די חושב שאני מדבר כאן בשם כולם לשם שינוי שאני אומר שמצידנו תנגן לה וילה סטרנג'יאטו ואת כל הדיסקוגרפיה של משוגע, היא בחרה להתנהל כתעלול שיווקי נטו, כסנסציית פופ ואף אחד לא יתייחס אליה מעבר לזה.

שים לב כמה הגישה שלך בעייתית: אתה אומר שלא משנה כמה מישהו יהיה מוכשר, ברגע שהוא מתנהל בצורה שלא מוצאת חן בעיניך מבחינה שיווקית אז הוא לא שווה כלום בעיניך. אתה רוצה שישפטו אנשים לפי הכשרון שלהם נטו ולא לפי כל המסביב אז תתנהג בצורה דומה ואל תפסול אותה על סמך ההתנהלות השיווקית שלה, כי לנגן היא כן יודעת.

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 41 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3  הבא

כל הזמנים הם UTC

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 94 אורחים

אתה יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

עבור ל:  
מופעל על-ידי phpBB® Forum Software © phpBB Group
מבוסס על phpBB.co.il - פורומים בעברית. כל הזכויות שמורות © 2008 - phpBB.co.il.