YtseJammers Israel

מועדון המעריצים הרשמי של דרים ת'יאטר בישראל
עכשיו א' מאי 05, 2024 3:56 pm

כל הזמנים הם UTC

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 215 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ד' יולי 20, 2011 9:37 pm 
דרימיסט מתקדם

אני לא מאמין שאני זכיתי לראות הופעה כזאת בעודי בחיים.
החוויה של אתמול היתה חוויה שזוכים לה רק אחרי המוות, בגן עדן.

אני לא אשכח את היום הזה ואת האושר הזה כל החיים. יותר מאושר מזה לא נראה לי שהייתי אי פעם.

וסליחה על הדר(י)מטיות, אבל אני באמת מרגיש ככה :)

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ד' יולי 20, 2011 9:39 pm 
דרימיסט מתחיל

כמו רובכם זאת הייתה ההופעה השנייה שלהם שאני רואה, ומקרוב. אני מאוד אוהב את הלהקה וברור לי שאין כיום עוד הרבה להקות אם בכלל שמסוגלות לנגן מוזיקה כל כך מורכבת בכזה דיוק. סה"כ מאוד נהניתי.
אז אתמול הגענו להופעה מוקדם ממש לפתיחת שערים. נסעתי עם אחותי ועוד חבר. מצד אחד ממש שמחתי שההופעה תהיה באולם ממוזג ואני לא אחזור רטוב לחלוטין מזיע, וזה באמת היה ממש כיף, עד שהתחילה ההופעה....
היינו בצד שמאל (מול רודס ומיונג) וכבר בהתחלה קלטתי שיש רעש רקע דיי חזק במקביל לקצב של הגיטרה בס. היו שירים שזה היה מורגש יותר, בעיקר בקטעים היותר רועשים, הייתה גם בעיה שלפעמים כשהיה סולו של קלידים אז לא ממש שמעו את הקלידים, וכשהיה סולו של גיטרה לא תמיד שמעו את הגיטרה, וככה חלקים מההופעה פשוט נשמעו לי אחרת קצת מהמקור (שימתם לב שגם בצילום, הצלם לא הכיר את השירים ולא ידע על מי לשים את הפוקס?). אבל הקטע הכי גרוע היה דווקא בCAUGHT IN A WEB, אם אני לא טועה זה היה אחרי הפסקה במוזיקה, וכשהם חזרו לנגן פשוט לא שמעתי את השיר כמו שהוא, שמעתי ממש רעש, בעיקר תופים... עד עכשיו אוזן שמאל שלי לא ממש התאוששה, ואני דיי מבואס על זה, כי זה אחד השירים שאני יותר אוהב.
אבל גם היו שירים שנשמעו יותר סביר. יש לי שמיעה מוזיקלית דיי טובה, ואני מנגן (פסנתר) הרבה שנים יחסית, אז יכול להיות שיותר סבלתי מזה מאחרים. מישהו עוד עמד בצד שמאל והרגיש רעש רקע מעצבן כזה?
ברור שהלהקה לא קשורה לאקוסטיקה במקום, ולכן כמובן לא אחראית לבעיות האלה.

הסט ליסט היה דיי טוב, לטעמי הם לא ביצעו מספיק בלדות , פעם שעברה היה את hollow Years The Spirit Carries On ואת Solitary Shell, והפעם היו רק שתי דקות הנהדרות של Through My Words...
אני חושב שהיה נכון לבצע את through her eyes או Take Away My Pain או אולי אפילו את Space-Dye Vest הנפלא, אני גם לא מבין למה לא מבצעים יותר את Another Day?

אגב, הם באמת מתכוונים לא לבצע יותר שום שיר של פרוטנוי? מישהו כבר הכין רשימה של שרים שלא נזכה לשמוע יותר?

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ד' יולי 20, 2011 9:46 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

עומר כתב:
כמו רובכם זאת הייתה ההופעה השנייה שלהם שאני רואה, ומקרוב. אני מאוד אוהב את הלהקה וברור לי שאין כיום עוד הרבה להקות אם בכלל שמסוגלות לנגן מוזיקה כל כך מורכבת בכזה דיוק. סה"כ מאוד נהניתי.
אז אתמול הגענו להופעה מוקדם ממש לפתיחת שערים. נסעתי עם אחותי ועוד חבר. מצד אחד ממש שמחתי שההופעה תהיה באולם ממוזג ואני לא אחזור רטוב לחלוטין מזיע, וזה באמת היה ממש כיף, עד שהתחילה ההופעה....
היינו בצד שמאל (מול רודס ומיונג) וכבר בהתחלה קלטתי שיש רעש רקע דיי חזק במקביל לקצב של הגיטרה בס. היו שירים שזה היה מורגש יותר, בעיקר בקטעים היותר רועשים, הייתה גם בעיה שלפעמים כשהיה סולו של קלידים אז לא ממש שמעו את הקלידים, וכשהיה סולו של גיטרה לא תמיד שמעו את הגיטרה, וככה חלקים מההופעה פשוט נשמעו לי אחרת קצת מהמקור (שימתם לב שגם בצילום, הצלם לא הכיר את השירים ולא ידע על מי לשים את הפוקס?). אבל הקטע הכי גרוע היה דווקא בCAUGHT IN A WEB, אם אני לא טועה זה היה אחרי הפסקה במוזיקה, וכשהם חזרו לנגן פשוט לא שמעתי את השיר כמו שהוא, שמעתי ממש רעש, בעיקר תופים... עד עכשיו אוזן שמאל שלי לא ממש התאוששה, ואני דיי מבואס על זה, כי זה אחד השירים שאני יותר אוהב.
אבל גם היו שירים שנשמעו יותר סביר. יש לי שמיעה מוזיקלית דיי טובה, ואני מנגן (פסנתר) הרבה שנים יחסית, אז יכול להיות שיותר סבלתי מזה מאחרים. מישהו עוד עמד בצד שמאל והרגיש רעש רקע מעצבן כזה?
ברור שהלהקה לא קשורה לאקוסטיקה במקום, ולכן כמובן לא אחראית לבעיות האלה.

הסט ליסט היה דיי טוב, לטעמי הם לא ביצעו מספיק בלדות , פעם שעברה היה את hollow Years The Spirit Carries On ואת Solitary Shell, והפעם היו רק שתי דקות הנהדרות של Through My Words...
אני חושב שהיה נכון לבצע את through her eyes או Take Away My Pain או אולי אפילו את Space-Dye Vest הנפלא, אני גם לא מבין למה לא מבצעים יותר את Another Day?

אגב, הם באמת מתכוונים לא לבצע יותר שום שיר של פרוטנוי? מישהו כבר הכין רשימה של שרים שלא נזכה לשמוע יותר?

אף אחד לא אמר שהם לא מתכוונים לבצע שירים של פורטנוי.

לגבי הרעש שהיה לך בהופעה, זה נשמע דומה למה שקרה לי. אבל נדמה שרק לי זה קרה... אני חושב שזה בגלל שעמדתי ממש קרוב לרמקול, וגם עמדתי בצד קיצוני של הבמה (ימין). היית קרוב לבמה?

(]/|\[)

Some of us choose to live gracefully
Some can get caught in the maze
And lose their way home
This is the life we belong to
Our gift divine

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ד' יולי 20, 2011 9:57 pm 
דרימיסט מתחיל

Greenburger כתב:
סעמק אתם קולטים שהסרטון הזה של Fatal Tragedy צולם במכשיר אנדרואיד (בטח גלקסי)?!?!

לפי המיקום רואים שהם היו באמצע ודי מאחור, אז כנראה שהסאונד שם באמת היה אלוהות אם זו האיכות של מצלמת פלאפון.

וואי רצח...הייתי בשורה הראשונה ולצערי שמעתי כמעט ורק את התופים חחח

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ד' יולי 20, 2011 10:21 pm 
דרימיסט מתקדם
סמל אישי של המשתמש

הסוף של ההופעה עלה לטיוב :), קבלו את הקהל בסיום!

שימו על 480p או יותר, תוכלו לשמוע את האודיו כמו שצריך :)
אתם תוכלו לראות איפה אני עמדתי - ושם היה סאונד מצוין (חוץ מלאברי - אבל קשה לסדר סאונד לזמר בד"כ)

עריכה: עכשיו קלטתי שלאברי הבטיח שהם יראו אותנו שוב בעתיד.. loud and clear!

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ד' יולי 20, 2011 11:11 pm 
דרימיסט מתחיל

עומר כתב:
היינו בצד שמאל (מול רודס ומיונג) וכבר בהתחלה קלטתי שיש רעש רקע דיי חזק במקביל לקצב של הגיטרה בס. היו שירים שזה היה מורגש יותר, בעיקר בקטעים היותר רועשים, הייתה גם בעיה שלפעמים כשהיה סולו של קלידים אז לא ממש שמעו את הקלידים, וכשהיה סולו של גיטרה לא תמיד שמעו את הגיטרה, וככה חלקים מההופעה פשוט נשמעו לי אחרת קצת מהמקור (שימתם לב שגם בצילום, הצלם לא הכיר את השירים ולא ידע על מי לשים את הפוקס?). אבל הקטע הכי גרוע היה דווקא בCAUGHT IN A WEB, אם אני לא טועה זה היה אחרי הפסקה במוזיקה, וכשהם חזרו לנגן פשוט לא שמעתי את השיר כמו שהוא, שמעתי ממש רעש, בעיקר תופים... [...] ברור שהלהקה לא קשורה לאקוסטיקה במקום, ולכן כמובן לא אחראית לבעיות האלה.

הסאונדמן היה שלהם כך שבטוח היה כיוון נכון של הכלים, בלאנס כך שזה בעיה רק באקוסטיקה של המקום. הסאונד מול הספיקר מעולה, אתה שומע שם הכל ובכל אחד מהצדדים. הבעיה היחידה היא שיש פידבק, החזר צליל משאר האולם. אם זה היה מקום קצת יותר מקצועי מבחינת אקוסטיקה ומצפה את הקירות שלו בעץ זה לא היה קורה. או אם זה היה במקום פתוח, אבל אז היית חוזר מזיע...

עומר כתב:
עד עכשיו אוזן שמאל שלי לא ממש התאוששה, ואני דיי מבואס על זה
Greenburger כתב:
מתן, איך לא התפוצצו לך האזניים מול הרמקול?? זה הרס לי את השמיעה לגמרי

חב'רה תעשו לעצמכם טובה, ברצינות, ו-או שאל תעמדו ליד הרמקול או שתביאו אטמים. זאת לא בושה ולא יהרוס לכם כלום - אתם עדיין תשמעו את המוזיקה טוב מאוד, קצת פחות צלילים גבוהים (ססס, יייייי) אבל בתמורה תשמרו על השמיעה שלכם. אני אולי נשמע כמו איזה סבתא, אבל שלא תדעו כמה שזה קריטי וחשוב.

היה ערב מצויין, אני מוריד את הכובע בפני הקהל.

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ה' יולי 21, 2011 12:01 am 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

אני מביא אטמים לכל הופעה, חוץ משל דרים :)
אני בהחלט מודע לכמה הופעות הורסות את השמיעה, אבל דווקא כשאמרתי שהרמקול הרס לי את השמיעה לגמרי, התכוונתי לשמיעה בהופעה עצמה, לא בכללי (אם כי סיכוי טוב שגם זה קרה). אחרי שעמדתי כזה קרוב אליו שמעתי פשוט "רעש לבן" כ- 50% מהסאונד הכללי של ההופעה, וזה די הרס לי. אני מאוד בטוח שזה בגלל זה כי רק אוזן ימין בטנטון עכשיו, ועמדתי בצד ימין עם הפנים לאמצע הבמה אז אוזן זו היא זו שפנתה לרמקולים.

חשבתי באמת ששמעתי באיזה שלב בהופעה רברב מטורף וחשבתי לעצמי שהם לא פתרו את הבעיה הזו כשהם עשו את הסאונד, אבל בגלל שכאמור לא שמעתי כמו שצריך את ההופעה לא יכולתי להיות בטוח אם זה נכון או לא. כנ"ל לגבי הבאס, נראה לי שהבאס היה חזק מדי, על גבול הדיסטורשן. שוב, אני ממש לא יכול לדעת אם זה באמת נכון או שנשמע לי כך בגלל שהשמיעה שלי נהרסה בהופעה.

(]/|\[)

Some of us choose to live gracefully
Some can get caught in the maze
And lose their way home
This is the life we belong to
Our gift divine

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ה' יולי 21, 2011 10:00 am 
דרימיסט מתקדם
סמל אישי של המשתמש

הסרטונים של אנשים שעמדו מאחורה ממש מצוינים! איכות מעולה!
לרגע הצטערתי על זה שלא הלכתי אחורה במהלך ההופעה, אבל אז הבנתי שכל מי שצילם עשה זום ולא באמת ראה ככה.
אפשר לראות בסרטונים שיש כמות עצומה של קהל, אולי לא כמו הופעה קודמת, אבל בכל זאת שיחקנו אותה! :)

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ה' יולי 21, 2011 10:22 am 
דרימיסט מתקדם
סמל אישי של המשתמש

אכן, לא ראיתי את פטרוצי והחברה מקרוב, אבל פגשתי אותם לפני כן :)
ותאמין לי, גם לראות הופעה מרחוק זה כיף גדול - פחות צפוף והסאונד פצצה. היה מסך מאחורי מנג'יני שראו בו מצוין והוא הוסיף לכל החוויה.

אני חושב שהוידאו ששמתי מקודם מתאר באופן מצוין את האווירה שהייתה!

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ה' יולי 21, 2011 12:53 pm 
דרימיסט מתקדם
סמל אישי של המשתמש

קבלו את מיונג ב 5:00... :wow:

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ה' יולי 21, 2011 1:24 pm 
דרימיסט מתקדם
סמל אישי של המשתמש

קצת טיזינג עם תמונות לפני שאני אעלה את כל מה שצילמתי... :cheers:

תמונה
תמונה
תמונה
תמונה

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ה' יולי 21, 2011 1:30 pm 
דרימיסטית שרופה
סמל אישי של המשתמש

וואו איכות צילום מדהימה, כבר לא יכולה לחכות לשאר התמונות :)

My soul is set aflame, the daily fight is on, still pain ain’t gone

Work to live. Another tear, another bleeding
Every day another price to pay. I pay and bleed
Therefore I consider leaving. But this land forces me to stay

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ה' יולי 21, 2011 1:44 pm 
דרימיסטית שרופה
סמל אישי של המשתמש

GalPro כתב:
Greenburger כתב:
סעמק אתם קולטים שהסרטון הזה של Fatal Tragedy צולם במכשיר אנדרואיד (בטח גלקסי)?!?!

לפי המיקום רואים שהם היו באמצע ודי מאחור, אז כנראה שהסאונד שם באמת היה אלוהות אם זו האיכות של מצלמת פלאפון.

וואי רצח...הייתי בשורה הראשונה ולצערי שמעתי כמעט ורק את התופים חחח

כן זה באמת נשמע כאילו זה מתחלק ל-2 קבוצות:
אנשים שהיו ממש מקדימה וסבלו ממש מהסאונד
אנשים שהיו מאחורה ושמעו מצוין
אני אישית לא הבחנתי בשום בעיית סאונד כזאת או אחרת..
מה שכן- בהופעה הקודמת כשעמדתי בשורה הראשונה ללא שום ספק שמעתי הרבה פחות טוב ובהרבה פחות surround והיו המון המון הפרעות
כנראה אי אפשר גם לעמוד מקדימה וגם לשמוע טוב :)

ארז- תמונות מדהימות! יאללה כמה אפשר לחכות לכל השאר??? אנחנו במתח :)

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ה' יולי 21, 2011 2:08 pm 
שגריר הפרוגרסיב
סמל אישי של המשתמש

סולו התופים של מנג'יני

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ה' יולי 21, 2011 2:17 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

הם ניגנו את FT .פאטאל טרג'די. זה לא נקלט........ פאקינג FT!!!!!!!!
היה כ"כ טוב. הייתי קרוב לבמה, באמצע...היה מעולה. סט ליסט מעולה. היה כ"כ טוב שקשה לי להגדיר בכלל. ועוד בצבא!!! מי חלם???!?!

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ה' יולי 21, 2011 2:31 pm 
שגריר הפרוגרסיב
סמל אישי של המשתמש

Under a Glass Moon

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ה' יולי 21, 2011 5:03 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

אז אני אסכם. אחרי תקופת זמן של רביעי חמישי לחוצים בצבא.

אז חברה, הייתה כמובן הופעה מדהימה. סטליסט מדהים בטירוף.. השיאים מבחינתי היו ES,TGD,FT וכמובן איך שלא, השיא! LTL!!!!! פאק, הרבה מההופעה בכיתי. איזה כיף לשמוע גם את PS!!!!

למה כבר יכול לצפות אדם ששומע 10 שנים דרים? דווקא לשירים הUNRATED שלהם כמו TGD!! אוי, אני פשוט בכיתי בשיר. איזו הופעה מצוינת! איזו הופעה מעולה!
מי ייתן ונראה אותם פעם שלישית!!

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ה' יולי 21, 2011 5:23 pm 
The Count of DT-IL
סמל אישי של המשתמש

גלריית תמונות מ-metalist.co.il
http://www.metalist.co.il/GalleryPrivat ... 283&Page=1

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ה' יולי 21, 2011 5:37 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

הייתה הופעה מצויינת , סטליסט מצויין (במיוחד The Count of Tuscany ) . אני לא רואה קמצוץ קטן של הבלחה , פספוס או תקלה . היה כיף להפגש עם החבר'ה ( כולל המפגש הקצרצר עם רן) והופעת החימום של דניאל יעקובוביץ' בהחלט עמדה בציפיות . מייק מנג'יני כזה מתופף אדיר וסימפטי (וגם נמוך כמעט כמו פורטנוי ). רואים שהוא מאוד אוהב את מה שהוא עושה . הסולואים והנגינה של כל חברי הלהקה היו במקום ובמדוייק . המזגן - אוח המזגן היה בהחלט כמו מקרר בשר פרוגרסיבי . יופי של הופעה , עבודה טובה של מנהלי הפורום . טל חסרת לנו אבל Your Spirit Carried on with us . אפשר לומר שנהניתי בהופעה הזאת יותר מהפעם הקודמת והגב שלי חזר שלם , בלי כאבים ובחלקים שלמים . עכשיו נשאר להתרפק על החוויות ולהמשיך להנות מהדיסקים שהיו והדיסק הקרוב שיבוא ויעשה לנו את השנה - בדיוק כמו ההופעה , אני מקווה .

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ה' יולי 21, 2011 7:00 pm 
דרימיסט מתקדם

Dr. MaNiAk כתב:
אני לא מאמין שאני זכיתי לראות הופעה כזאת בעודי בחיים.
החוויה של אתמול היתה חוויה שזוכים לה רק אחרי המוות, בגן עדן.

אני לא אשכח את היום הזה ואת האושר הזה כל החיים. יותר מאושר מזה לא נראה לי שהייתי אי פעם.

וסליחה על הדר(י)מטיות, אבל אני באמת מרגיש ככה :)

מזכיר לי איך הרגשתי אחרי ההופעה הראשונה שלהם. וכשניפגשתי עם רודס והחבר'ה, אתה לא לבד. :-)

היתה הופעה מדהימה. הכי טובה שהייתי בה מבין ה 3 שהייתי שלהם. לאברי שר מדוייק ובהרבה שירים הופעתי כשהוא עלה לגבהים כמו באלבום, היה כיף לשמוע אותו שומר על רמה של ביצוע. עמדתי במרכז האולם והסאונד היה אכול, הייתי צריך לנסות לעבור מקום, אבל לא נורא. היו כמה וכמה רגעי שיא אבל הכי זה fatal tragedy שהוא אחד מהאהובים עליי, כלכך כיף לשמוע אותו כל פעם מחדש במיוחד את הקטעים האינסטרומנטליים, במיוחד גם כשאתה יודע כל תו בתפקיד הקלידים, אבל עם כל הכבוד הכי הכי בסוף זה LTL כלכך רציתי שהם ינגנו אותו בשני ההופעות הקודמות וסוף סוף הם הלכו על זה (!) זה הגשמת חלום בשבילי לשמוע אותם מבצעים אותו, השיר האהוב עלי שלהם, סוף. מחשמל. התעלות נפש... נשמע גם שהפעם הם ישבו יותר טוב ביחד מבחינת ההשוואה לאלבומים. נהנתי מהביצועים של מנג'יני כולל הסולו שלו למרות שאני עדיין חושב שהיה יותר מעניין לשמוע את דונטי איתם, אבל נתגבר על זה. הופעתי לטובה מהביצוע של peruvian skies איזה כיף היה לשמוע אותו, דווקא מאלבום פחות מושמע. הייתי שמח לשמוע סולו מרודס, משהו בסטייל הדיוידי של מטרופוליס. היה גם נחמד לפגוש חלק מהפורום. לדעתי הקירור שם היה חזק מידי, הרגשתי לפעמים כמו במקרר עופות כמו שחלק רשמו, קצת הגזימו, אבל מצד שני זה עדיף על צפיפות בחום של הקיץ. לשמוע את דרים בהופעה זו אחת מהחוויות שנשארות לכל החיים. אז מה הדבר הבא?הופעה של סימפוני? טוב, בואו לא נשלה את עצמנו, לראות את סימפוני בהופעה זה רק בחו"ל. :-)

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 215 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  הבא

כל הזמנים הם UTC

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 53 אורחים

אתה יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

עבור ל:  
מופעל על-ידי phpBB® Forum Software © phpBB Group
מבוסס על phpBB.co.il - פורומים בעברית. כל הזכויות שמורות © 2008 - phpBB.co.il.