YtseJammers Israel

מועדון המעריצים הרשמי של דרים ת'יאטר בישראל
עכשיו ש' אפריל 27, 2024 7:52 am

כל הזמנים הם UTC

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 266 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 14  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: [דיון] ג'יימס לאברי
הודעהפורסם: ג' מאי 05, 2009 1:05 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

מזל טוב לסולן ששינה את דרים!!! :metal:
איפה הם היו בלעדיו, אין לדעת!

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ג' מאי 05, 2009 1:12 pm 
דרימיסטית שרופה
סמל אישי של המשתמש

חחח
מזל טוב :party:

ללא ספק הוא הקול של דרים.

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: א' יוני 21, 2009 7:09 pm 
דרימיסט מתקדם

טוב, רק ליתר בטחון, אני קצת בחשש מזה שההודעה האחרונה פה פורסמה לפני יותר מחודש, לכן קבלו ציטוט: "מומלץ ורצוי להקפיץ את כלל האשכולות שמקושרים באשכול זה".

אז כמה מילות רקע: אני בא לדרים מרקע של חובב שירים הרבה יותר קצרים ופשוטים לשמיעה. הכרתי את הלהקה דרך סיפור מוזר שקשור בעיקר לפטרוצ'י, שבהתחלה שמעתי עליו ועל עבודות הסולו שלו, וותרתי על התענוג של לשמוע אותו (כן, גם בתור אחד שלמד גיטרה באותו זמן) בעיקר כי בגלל הרקע שבאתי ממנו צרם לי באוזן לשמוע יותר מדי שירים אינסטרומנטליים. שנתיים אחרי בערך (תחילת השנה הזאת), גיליתי שהוא גיטריסט בלהקה, ולאט לאט דרים ניתקו אותי מהרקע שבאתי ממנו ונפתחתי גם לשירים אינסטרומנטליים, לא בהכרח שלהם. למען האמת דרים פתחו אותי למוזיקה ברמה, אבל אני לא יכול להגיד שלאברי לא עזר לי להיתפס אליהם כל כך טוב. לא רק שיש לו גוון קול מדהים, הוא גם מגיע לטונים מטורפים, יש לי בזכרון רשימת "TOP תווים שג'יימס הגיע אליהם" והF# שלו כבר מזמן לא במקום הראשון. הקטע זה שבשירים כבדים יותר - הוא שר מדהים, בשירים שקטים ורגועים - הוא שר מדהים, בשירים רגילים של DT - טוב, אני לא חושב שDT כמו שהם היום היו נשארים ככה אם הוא לא היה שר את החומר הרגיל טוב מאוד.

בכל מקרה, אני מתחיל לשמוע כל מיני פרוייקטים שונים של ג'יימס, החל מWINTER ROSE, דרך הופעת האורח שלו בOPETH (לא שומע OPETH, פשוט נתקלתי בזה בRELATED VIDEOS של וידאו של דרים), ועד TSR. שדרך אגב, מי שלא שמע אותו - אני ממליץ, זה מצד אחד מצחיק לשמוע שירים ישנים בביצוע רוקיסטי, מצד אחד זה אחד הדברים הגדולים, ג'ייימס לאברי שר MY WAY...

ואני גם בא לפה עם שאלה, יש מידע לגבי הדיסק החדש שלו? מצד אחד אני שומע באתר שלו שהוא "יפצה על האלבומים האחרונים של דרים" מבחינת VOCAL RANGE כלפי מעלה, מצד שני פה אתם אומרים שזה יהיה יותר כבד מEOP, וכל זה בלי לדעת בכלל מתי האלבום יצא. יש כיוון?

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: א' יוני 21, 2009 9:07 pm 
שגריר האופת'
סמל אישי של המשתמש

ללאברי אין הופעות אורח באופת'.. אפילו לא בהופעה ממה שאני יודע.
אפשר את הלינק לזה?

עריכה: וואלה דווקא הוא כן התארח אצלם בIn My Time Of Need.

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: א' יוני 21, 2009 9:11 pm 
דרימיסט מתקדם

MrReD כתב:
ללאברי אין הופעות אורח באופת'.. אפילו לא בהופעה ממה שאני יודע.
אפשר את הלינק לזה?

http://www.youtube.com/watch?v=X2S77MDMdas

אני מקווה שיוטיוב לא נחשב הורדות לא חוקיות...
עריכה: הוא נכנס בערך אחרי 3 דקות. אתה תזהה איזה בחור במשהו שנראה כמו חולצה לבנה ומכנסיים כחולים...קצרים.

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: א' יוני 21, 2009 9:27 pm 
שגריר הפרוגרסיב
סמל אישי של המשתמש

שווימר, לא ראיתי שציינת בהודעה הקודמת שלך את Mullmuzzler , אני ממליץ לך על האלבום הראשון ( זה אלבום הסולו הראשון של לברי, פשוט מעולה!!!). גם ב- Human Equation הוא מעולה בתפקיד השירה הראשי וגם ב- Frameshift - Unweaving the Rainbow .

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: א' יוני 21, 2009 9:48 pm 
דרימיסט מתקדם

טל רודס כתב:
שווימר, לא ראיתי שציינת בהודעה הקודמת שלך את Mullmuzzler , אני ממליץ לך על האלבום הראשון ( זה אלבום הסולו הראשון של לברי, פשוט מעולה!!!). גם ב- Human Equation הוא מעולה בתפקיד השירה הראשי וגם ב- Frameshift - Unweaving the Rainbow .

לאלבומים הראשון והשני של ג'יימס הקדשתי פחות מחשבה, בעיקר כי לפי כל מיני ביקורות שמתרוצצות באינטרנט (חייב להפסיק לסמוך עליהן...), EOP הציג מגמת עלייה מהאלבומים הקודמים שלו. אני אלך לשמוע את האלבום הזה, קראתי את הנושא הזה ועוד כמה נושאים וראיתי שכנראה באמת הביקורות הטעו אותי.

שמעתי היום קצת מHUMAN EQUATION, באמת אלבום מדהים, ריבוי הקולות שם נשמע נהדר והסגנון נעים לשמיעה בתור בן אדם שבתקופה האחרונה כל מה שהוא שמע זה מרתונים של DT...בקשר לאלבום האחרון, שמעתי עליו רק כאן האמת, אני אשמע גם אותו. תודה רבה על ההמלצות :)

ושמתי לב שMRRED ערך את ההודעה, כנראה זה קרה באחת מהפעמים שערכתי את שלי ולא ראיתי XD
בכל מקרה, כשכתבתי את ההודעה הקודמת, הייתי צריך להביא את HOLY NIGHT בתור דוגמא לביצוע רגוע של ג'יימס, למרות שהופעת האורח אצל OPETH גם לא רעה.

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ג' יוני 23, 2009 2:21 pm 
דרימיסט מתקדם
סמל אישי של המשתמש

סולן מעולה ואדיר!!!
הוא וברוס דיקנסון (הסולן של Iron Maiden) למי שלא מכיר הם הסולנים הכי טובים ואהובים עליי בכל היקום.

וגם אני ..כמו שמישהי כאן ציינה..לא כל כך יכול לשמוע את הדיסק הראשון שלהם מ89' למרות שיש שם שירים מעולים..
אז פשוט הורדתי את הבוטלג שהם עשו לאלבום וכשזה עם ג'יימס זה הרבה יותר שמיע :)

I tried to think
and nothing happened

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ג' יוני 23, 2009 6:01 pm 
דרימיסט מתקדם

אין בכלל מה להשוות בין לאברי לדיקינסון....

דיקינסון זמר מצוין ככל שזה נוגע לשירה גבוה ומלאת ויברטו, אבל בשנים האחרונות הקול שלו נשמע "מת" כזה ומתאמץ....

לאברי לעומת זאת זמר הרבה יותר מגוון והוא מוכיח את זה פעם אחר פעם באלבומים האחרונים.

וד"א - אני מוחה על הסלידה מהויברטו של ג'יימס. אחד הדברים שהיו חסרים לי בSFAM ובFII זה הויברטו המצוין שלו (כמו שניתן לשמוע בIAW וAWAKE). לרוב, את השירים מהאלבומים האלה אני מעדיף לשמוע בלייב, כי זה הרבה פחות Flat

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ג' יוני 23, 2009 6:22 pm 
דרימיסט מתקדם

יש אלוקים, סוף סוף מישהו שמעדיף את ג'יימס ועוד יודע להסביר את זה XD
גם אני מאוד אוהב את הויבראטו שלו, ולמען האמת, אני כבר כל כך מכור לדרים ולקול שלו שמבחינתי יעשה מה שהוא צריך לעשות, רק שדרים ימשיכו, וימשיכו ביחד איתו, כמה זמן שאפשר.
מה שכן, לפעמים אתה רוצה לשמוע את ג'יימס עושה F# נורמלי, ולא F#, ואז F, ואז F#, ואז שוב F וכו'...אבל שוב, אותו דבר כמו מה שכתבתי למעלה.

ולפי מה שאני יודע, לג'יימס יש טונים יותר גבוהים מברוס. לגבי טונים נמוכים אני לא יודע, אני חושב שלג'יימס לא יצא לשיר נמוך ולהוכיח שיש לו את זה, בטונים הגבוהים של ברוס שומעים שהוא מגיע לקצה שלו והוא גם שר בפולסטו כשהוא כבר לא יכול יותר, טונים שג'יימס מגיע אליהם בקול מלא.

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ג' יוני 23, 2009 6:29 pm 
דרימיסט מתקדם

יודע משהו...אני לא בטוח שאף אחד פה היה רוצה לשמוע את ג'יימס "יושב" על צלילים כאלה גבוהים, פשוט כי אז זה ישמע צווחני מדי ומעצבן. גם באלבומים הראשונים, הצלילים הגבוהים באו בד"כ בpeak של השיר ואח"כ זה ירד לטווח טיפה יותר נמוך....אני באופן אישי אוהב מאוד את הטווח הגבוה של לאברי, אבל מעריך את זה שהוא לא שר כל הזמן שם...

אם הייתי רוצה לשמוע צווחות בטון גבוה, הייתי פשוט הולך לשמוע את Alchemy של אינגוה מלמסטין. אבל תמיד באיזשהו שלב פשוט בא לי לקחת רובה ולירות במרק בולס (הזמר) כי זה פשוט מחרפן שהוא כל הזמן במנעד גבוה.

ולגבי דיקינסון, הוא משתמש בטכניקה כזו של צרחות מאחורי הגרון כאלה, בגלל זה הוא כל הזמן נשמע מתאמץ. אני די בטוח בזה שאם הוא רוצה הוא יכול לשיר במנעד דומה לזה שג'יימס שר בו בתחילת הקריירה, אבל הוא פשוט בוחר לשיר את זה בפלסטים, וזה נשמע מצוין.

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ג' יוני 23, 2009 6:45 pm 
דרימיסט מתקדם

גם אני לא רוצה לשמוע את ג'יימס פרמננטלי בטונים גבוהים פרמננטלי, זה לא מתאים להם וזה פחות יפה ומיוחד ככה. הפואנטה היא, שכשאתה השווית אותם, הבאת נקודת זכות לברוס על שירה גבוהה. אני רק הוספתי שהמנעד שלהם, לפחות בטונים גבוהים, הוא מינימום שווה, אם לא אז לג'יימס יש יותר יכולות. לפחות מהניסיון שלי בשתי הלהקות והפרוייקטים של הזמרים.
זה הכל, PEACE~

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ג' יוני 23, 2009 7:49 pm 
דרימיסט שרוף
סמל אישי של המשתמש

אני חושב שאם השאלה היא ברוס/ג'יימס מה שהכריע אצלי זה Hollowed Be Thy Name.
אני הרבה יותר אוהב את איך שלאברי שר את החלק המהיר של השיר מאשר ברוס ב-Rock In Rio נגיד (ששם זה נשמע כאילו יש לו חרצף אימתני שעוד רגע יוצא).
צריך לזכור שברוס יותר שנים בתעשייה וכולי, אבל אם עסקינן ב"איך הזמר מתמודד עם זה שהוא לא שר כמו פעם" אז לדעתי לאברי לוקח.

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ד' יוני 24, 2009 1:23 am 
דרימיסט מתקדם

ודאי שלאברי לוקח, כי הירידה ברמה שלו הייתה הרבה יותר דרסטית בהשוואה לברוס (בגלל התקרית בקובה). ברוס בסה"כ שר כמו שהוא היה שר בעבר, הוא פשוט לא נשמע טוב כמו פעם, כי יש שחיקה טבעית של הקול. עבור ג'יימס היו ממש צריכים לבצע התאמות של השירים ל"מצב החדש" (ע"ע האלבום החדש, הקיצור של VOICES וTake the Time בהופעות).

אני עדיין חושב שמה שמכריע אצלם זה הגיוון הקולי של ג'יימס. ברוס מאוד חד גוני.

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ד' יוני 24, 2009 12:24 pm 
דרימיסט מתקדם
סמל אישי של המשתמש

Dark5675 כתב:
אין בכלל מה להשוות בין לאברי לדיקינסון....
דיקינסון זמר מצוין ככל שזה נוגע לשירה גבוה ומלאת ויברטו, אבל בשנים האחרונות הקול שלו נשמע "מת" כזה ומתאמץ....
לאברי לעומת זאת זמר הרבה יותר מגוון והוא מוכיח את זה פעם אחר פעם באלבומים האחרונים.
וד"א - אני מוחה על הסלידה מהויברטו של ג'יימס. אחד הדברים שהיו חסרים לי בSFAM ובFII זה הויברטו המצוין שלו (כמו שניתן לשמוע בIAW וAWAKE). לרוב, את השירים מהאלבומים האלה אני מעדיף לשמוע בלייב, כי זה הרבה פחות Flat

גבר..אני לא עשיתי השוואה בינהם חס וחלילה...אני רק ציינתי שאני הכי אוהב את שניהם ...כמובן שאת ג'יימס הרבה יותר :love: אין עליו.

I tried to think
and nothing happened

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: א' יוני 28, 2009 2:00 am 
דרימיסט מתקדם
סמל אישי של המשתמש

חברה'ס, אם לא הספיקה ההופעה בארץ להראות עד כמה לאברי חזר סוף סוף, מספיק לשמוע את CAUGHT IN A WEB מההופעות האחרונות של הלהקה.

מדהים.

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: א' יוני 28, 2009 6:28 pm 
דרימיסט מתקדם

יש מצב אתה מביא סרטון? חפשתי ביוטיוב Dream theater caught in a web 2009 ואז אותו דבר 2008 ולא מצאתי סרטון שמתקשר לזה :S

אני חייב לראות את זה XD חשבתי שהם כבר מזמן לא מנגנים את השיר הזה

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ד' יולי 01, 2009 4:28 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

וואו!! Voices בהופעה לפני שללאברי נדפק הקול...
הוא נשמע פה מדהים ברמות מטורפות!!!!!!!! :love:

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ד' יולי 01, 2009 4:58 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

זו גם ההופעה הראשונה של רודס איתם :)

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ד' יולי 01, 2009 8:45 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

אני לא יודע איך להסביר את זה אבל פעם הביצוע שירים שלהם היה הרבה יותר טוב , אולי זה השינוי בכלי הנגינה , אולי משהו בסאונד , לא יודע .. אני ממש נהנה לראות את הביצוע כאן מאשר בהופעות אחרונות .

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 266 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 14  הבא

כל הזמנים הם UTC

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 284 אורחים

אתה יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

עבור ל:  
מופעל על-ידי phpBB® Forum Software © phpBB Group
מבוסס על phpBB.co.il - פורומים בעברית. כל הזכויות שמורות © 2008 - phpBB.co.il.