YtseJammers Israel

מועדון המעריצים הרשמי של דרים ת'יאטר בישראל
עכשיו ג' מרץ 19, 2024 11:28 am

כל הזמנים הם UTC

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 92 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: [דיון] מייק מנג'יני
הודעהפורסם: ג' יולי 26, 2011 8:59 am 
שגריר הפרוגרסיב
סמל אישי של המשתמש

ציטוט:
יש שם קטע שלאברי אומר לפורטנוי מכל הלב כמה הוא נהנה לעבוד על האלבום - ופורטנוי פשוט מתעלם ומדבר שטויות במקום. אין מה לעשות, לפורטנוי היה אגו - ולפעמים האגו הזה הפריע לי כמעריץ.

זה לא הפריע רק לך, אלא גם לחברי הלהקה.

ציטוט:
נכון להיום ועכשיו - השינוי מביא ברכות ללהקה, ומכניס תחושה של אוויר חדש בהרכב והתחדשות חיובית.

בדיוק!

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ג' יולי 26, 2011 11:53 am 
דרימיסט מתקדם

אני חושב שאגו מפריע לאנשים עם אגו...

מי שחושב כאן שלפאטרוצ'י ורודס אין אגו, אז הוא די חי בסרט... כל אחד מהם יודע טוב מהם, שהם נחשבים מהטובים בתחומם וכאשר על גיטריסטים עוד אפשר להתווכח, אני חושב שרק חירש יתווכח על רודס בתור הקלידן הטוב שיש וכנראה היה.

בסופו של דבר, דרים ממשיכים להופיע בלי פורטנוי וכל ההשוואות וכו' זה פשוט מיותר! בואו נהנה מהמוזיקה וזהו...

מנג'יני ישפט לדעתי בדיסק הבא (אם הוא ינגן בו...) וגם אז, במידה והוא אכן ישפיע ויכתוב ויהיה האחראי העיקרי על התופים ואז נוכל לדעת אם יש שיפור או משהו כזה. בינתיים, מנג'יני מנגן כל שיר 95% כמו שהו והוא "הקלה חברתית", פשוט כי הוא הצטרף ללהקה ענקית שקיימת 25 שנה והוא החליף את הדמות הכי מוכרת ודומיננטית שם, אז ברור שהוא יהיה שקט ונעים וככה זה ישאר. בנוסף, שהוא פשוט בחור ממש ממש נחמד, אבל מי לא היה נחמד אם במקום ללמד באוניברסיטה (כמה שלהיות מרצה בברקלי שזה מגניב) הוא מנגן בלהקה ענקית עם נגנים מדהימים?

בקיצור, פשוט תהנו מהמוזיקה! זה לא קבוצת כדורגל שמחליפים שחקנים ומאמנים והקבוצה תמשיך להתקיים לא משנה מי השחקנים או המאמן - זאת להקה! והנגנים הם אלה שנותנים לה חיים. אז כל עוד שומעים את המוזיקה ורוב הלהקה שם, צריך לשמוח ולפחות הלהקה לא התפרקה, כי גם זה יכל לקרות.

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ג' יולי 26, 2011 12:26 pm 
שגריר הפרוגרסיב
סמל אישי של המשתמש

ציטוט:
מי שחושב כאן שלפאטרוצ'י ורודס אין אגו, אז הוא די חי בסרט... כל אחד מהם יודע טוב מהם, שהם נחשבים מהטובים בתחומם וכאשר על גיטריסטים עוד אפשר להתווכח, אני חושב שרק חירש יתווכח על רודס בתור הקלידן הטוב שיש וכנראה היה.

מאחר ואני מכיר את שניהם באופן אישי אז אני ארשה לעצמי להגיב על מה שאני יודע. שני האנשים הנפלאים, למרות שהם נחשבים מהמוסיקאים הגדולים והטובים בעולם, עדיין לא נותנים לשתן לעלות להם לראש. פטרוצ'י טיפוס ביישן ודי שקט, ג'ורדן רודס עושה שיתופי עם חבר'ה צעירים כמו ארן בסבוג ואייל עמיר, ג'ורדן רודס גם טיפוס צנוע ואני אומר את זה מהיכרות אישית. לכל אדם יש אגו, השאלה אם אתה נותן לאגו לשלוט בך או שאתה שולט על האגו - אצל מייק פורטנוי אנחנו יודעים שהאגו שולט על הבן אדם.

קודם כל מנג'יני נשפט כבר עכשיו כי הוא כבר הכניס אלמנטים ופרשנות שלו לשירים כבר באלבום הזה, אז בוא נחכה ונשמע. שנית, הוא מכניס אלתורים מגניבים ביותר בהופעות (מה שפורטנוי לא היה עושה ממש בשנים האחרונות). שלישית , כמו שאמרת, הוא לא תופס מעצמו (למרות שהוא יכול בקלות), הוא בן אדם נחמד, גם צנוע מאד (אתה לא יודע כמה הוא אמר לי שהוא התרגש מהקבלת פנים שעשו לו בארץ).

אתה צודק שצריך להנות מהמוסיקה, אבל בכל זאת אפשר למצוא דמיון עם קבוצת כדורגל (כתבתי באחד המגזינים הקודמים שלנו השוואה בין ארסנל ודרים ת'יאטר, שתי האהבות שלי) - מה שמזכיר לי שצריך להעלות את הכתבה לאתר שלי :-)

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ג' יולי 26, 2011 1:02 pm 
דרימיסט מתקדם
סמל אישי של המשתמש

טל רודס כתב:
ציטוט:

מאחר ואני מכיר את שניהם באופן אישי אז אני ארשה לעצמי להגיב על מה שאני יודע. שני האנשים הנפלאים, למרות שהם נחשבים מהמוסיקאים הגדולים והטובים בעולם, עדיין לא נותנים לשתן לעלות להם לראש. פטרוצ'י טיפוס ביישן ודי שקט, ג'ורדן רודס עושה שיתופי עם חבר'ה צעירים כמו ארן בסבוג ואייל עמיר, ג'ורדן רודס גם טיפוס צנוע ואני אומר את זה מהיכרות אישית. לכל אדם יש אגו, השאלה אם אתה נותן לאגו לשלוט בך או שאתה שולט על האגו - אצל מייק פורטנוי אנחנו יודעים שהאגו שולט על הבן אדם.

קודם כל מנג'יני נשפט כבר עכשיו כי הוא כבר הכניס אלמנטים ופרשנות שלו לשירים כבר באלבום הזה, אז בוא נחכה ונשמע. שנית, הוא מכניס אלתורים מגניבים ביותר בהופעות (מה שפורטנוי לא היה עושה ממש בשנים האחרונות). שלישית , כמו שאמרת, הוא לא תופס מעצמו (למרות שהוא יכול בקלות), הוא בן אדם נחמד, גם צנוע מאד (אתה לא יודע כמה הוא אמר לי שהוא התרגש מהקבלת פנים שעשו לו בארץ).

אתה צודק שצריך להנות מהמוסיקה, אבל בכל זאת אפשר למצוא דמיון עם קבוצת כדורגל (כתבתי באחד המגזינים הקודמים שלנו השוואה בין ארסנל ודרים ת'יאטר, שתי האהבות שלי) - מה שמזכיר לי שצריך להעלות את הכתבה לאתר שלי :-)

מסכים לגמרי. ברור שאין אדם בלי אגו, אבל יש אגו ויש אגו. לדעתי אפשר לראות את החוסר (היחסי) של האגו של JR ו- JP באופן שהם לא נתנו לאישיות...איך נאמר בעדינות? המתרחבת של MP להפריע להם להיות חלק מהליך היצירה והמשיכו להיות התורמים העיקריים ליצירה ה- DTית בעוד שהאחרים (כל אחד מסיבותיו הוא) לקחו צעד אחורה וחלקם (JLB) חיפשו אופציות ביטוי יצירתיות במקום אחר.

והנה הגיע אדם שבין אם כי זו ההתנהגות המתבקשת ובין אם זה סוג הפרסונה שהוא ובין אם זה שילוב בין השניים (איך הוא אמר בדוקומנטרי? הם מחפשים כלה - אחלה דימוי) שלפי מה שרואים בינתיים משתלב כמו כפפה ונותן מקום, הרבה מאוד מקום, וכולם רצים וממלאים את המקום הזה ומאוד מאוד שמחים לעשות את זה.

בטח עוד מוקדם לתת תשובה דפיניטיבית אבל כרגע זה נראה סופר סופר מבטיח. ומכיוון שהרבה פעמים הנבואה מגשימה את עצמה למה שלא נאמר שקורה כאן משהו מאוד משמח ופוזיטיבי?

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ג' יולי 26, 2011 1:07 pm 
דרימיסט מתחיל

טל - אני מאוד מסכים עם כמעט כל מה שכתבת כאן (פרט לקטע עם ארסנל ???).

אני בא כאחד מבחוץ שרק בשנה האחרונה התחיל להתחבר ללהקה. אצלי בנוסף למוזיקה של להקה חשובים לי גם האופי של האנשים, הדמויות שלהם. אני חייב לומר שהדמות של מייק פורטנוי תמיד דחתה אותי מלהתחבר אליהם, מאחר וכל חברי הלהקה משדרים פשטות, ענייניות, רצינות, אפילו צניעות במובן מסויים, ערכים שמאוד מדברים אלי. בניגוד אליהם פורטנוי תמיד היה זה שצריך להתבלט, לעשות איזה רעש, איזה רושם, ואף אחד מאלה לא אופייני לאחרים. נראה לי תמיד כאילו השאילו אותו רק להופעה מלהקה כמו Iron Maiden או Megadeth. שיעשה להם את התופים ויחזור ביום למחרת.

היו לי שתי גיחות לעולם של DT, אחת בהופעה ב- 2009 והשניה בשבוע שעבר. שוב, כאחד שלא בא עם טעם בפה ורגש כלפי מישהו מהלהקה, זה היה כמו לראות שתי להקות שונות. ב- 2009 אותם דברים שכתבתי למעלה הפריעו לי מאוד. לא אהבתי למשל שפורטנוי בעצמו ניגש לקהל ומבטיח לחזור ומודה להם בשם הלהקה. איך שאני רואה את זה וממה שאני רגיל, מתופף הוא מתופף - כבודו במקומו מונח, אבל הקול של הלהקה, הפה שלה, הוא בדרך כלל הסולן. והסולן כבר אמר את דברו לפני-כן, ובהופעות מקובל שזה סוף פסוק. לזה אני רגיל אם כי יהיה מי שלא יסכים. בהופעה האחרונה לעומת זאת ההרמוניה בין כולם הייתה הרבה הרבה יותר טובה, כל אחד ידע והיה במקומו, כמו מים שמתפזרים בשלולית... הלהקה כולה שידרה על אותו גל, בדיוק את מה שהיא צריכה לשדר לדעתי. פשטות אנושית צרופה במוזיקאליות סבוכה מסועפת ומעניינת. זאת DT שהייתי רוצה ואני שמח שזה מה שקיבלנו כולנו. :)

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ג' יולי 26, 2011 1:17 pm 
דרימיסט מתקדם

קודם כול, אני לא אומר שפטרוצ'י לא ביישן או שרודס אגו מניאק או משהו כזה. אני בטוח שכולם נחמדים ומקצוענים וכו'. אני רק אומר, שברמות האלה, לכולם יש אגו ואני בטוח, שאם מייק היה ממשיך בדרים, פטרוצ'י ורודס היו יותר משמחים על זה. עכשיו, אחרי שמייק עזב, כולם חכמים וממציאים דברים או אולי גם אומרים את האמת, אבל אם מייק לא היה מבקש את ההפסקה או לעזוב, אז הם היו ממשיכים כרגיל לעוד דיסק ועוד טור וכו'.

ציטוט:
כתבתי באחד המגזינים הקודמים שלנו השוואה בין ארסנל ודרים ת'יאטר, שתי האהבות שלי

בתור אוהד ארסנל, אני לא רואה את הדימיון - קודם כל, דרים מצליחים עד היום, כאשר ארסנל רק מתדרדרת משנה לשנה והדמות הבולטת ומשפיעה בדרים עזבה השנה, כאשר מהצד השני, בארסנל ונגר עדיין שם וזה ישאר ככה עוד כמה שנים כנראה ובוא נגיד, שהעזיבה של ונגר תעשה לארסנל הרבה יותר טוב, ממה שהעזיבה של פורטנוי עשתה לדרים.

ציטוט:
איך שאני רואה את זה וממה שאני רגיל, מתופף הוא מתופף - כבודו במקומו מונח, אבל הקול של הלהקה, הפה שלה, הוא בדרך כלל הסולן.

לא מסכים, כי לאברי תמיד היה מסיים את ההופעה עם הכרזה כזאת או אחרת ואז זה בסדר שמייק ידבר, אם הוא רוצה... יש מספיק להקות כמו איגלס, ג'נסיס וכו' שהמתופף אפילו עוד יותר דומיננטי ואחת ההשפעות הגדולות על פורטנוי היא קית' מון שהוא היה רחוק מלהיות זה שלא לוקח תשומת לב ובנאדם נחמד שכולם אוהבים...

מתופפים הם יוצאי דופן ואנשים מאוד לא צפויים - אתה יכול למצוא מישהו כמו קית' מון או ג'ון בונהאם שהם היו פרא אדם או אנשים כמו ניל פירת' שיכל להיות פרופסור באוניברסיטה. מייק בחר לעצמו אישיות שהוא פיתח עם השנים וזה אחד הדברים שהופכים אותו למתופף כל כך אהוב ואם הוא היה כל כך מעיק ומציק כמו שמתארים אותו מאז שהוא עזב את דרים, אז הוא לא היה מעורב עם כל כך הרבה מוזיקאים ופרוייקטים שונים, כי ממה שאני רואה בחודשים האחרונים ובשנים האחרונות בכללי, אין מוזיקאי שלא רוצה לעבוד עם פורטנוי ואפילו פטרוצ'י, כאשר הוא כבר עשה קצת דברים מחוץ לדרים, הוא לקח איתו את מייק.

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ג' יולי 26, 2011 1:58 pm 
שגריר הפרוגרסיב
סמל אישי של המשתמש

ציטוט:
בתור אוהד ארסנל, אני לא רואה את הדימיון - קודם כל, דרים מצליחים עד היום, כאשר ארסנל רק מתדרדרת משנה לשנה והדמות הבולטת ומשפיעה בדרים עזבה השנה, כאשר מהצד השני, בארסנל ונגר עדיין שם וזה ישאר ככה עוד כמה שנים כנראה ובוא נגיד, שהעזיבה של ונגר תעשה לארסנל הרבה יותר טוב, ממה שהעזיבה של פורטנוי עשתה לדרים.

טוב לדעת שיש פה עוד שרוטים כמוני שאוהדים את התותחנים :-)

לגבי מה שציינת, זה אכן אחת הנקודות שציינתי בכתבה שלי וכמובן כאשר עושים השוואה אז יש נקודות דמיון ויש נקודות שוני (אין ספק שכאשר משווים הצלחה, דרים רק מצליחים יותר ויותר וארסנל בדיוק ההיפך). אני הייתי הראשון לקרוא לונגר ללכת הביתה כבר לפני שנתיים ואני עדיין ממשיך ואני שם לב שהרבה אוהדים מצטרפים למחנה של WengerOUT , אבל בוא נעצור בנקודה פה כי זה לא המקום לקשקש על ארסנל.

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ג' יולי 26, 2011 2:26 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

יש מצב שזה אשכול מייק מנג'יני?

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ג' יולי 26, 2011 2:37 pm 
שגריר הפרוגרסיב
סמל אישי של המשתמש

avrahamshuk כתב:
יש מצב שזה אשכול מייק מנג'יני?

כן יש מצב, ובזכותנו הדיון חי, לא בזכות הודעות של +1 :whistle:

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ג' יולי 26, 2011 6:09 pm 
דרימיסט מתחיל

seby כתב:
אם הוא היה כל כך מעיק ומציק כמו שמתארים אותו מאז שהוא עזב את דרים [...]

הדברים נאמרו לא כהשמצה, חלילה. הדגשתי שאין לי שום רגש מיוחד (שנאה, חיבה) כלפי אף אחד מחברי הלהקה ואני אומר את מה שאני אומר כמי שבא מבחוץ, שלא מכיר את הלך הרוח לעומק. ושוב, הלהקה נראיתה לי הרבה יותר כמו מקשה אחת בהופעה בשבוע שעבר, מאשר לפני שנתיים או בקטעים שראיתי ביוטיוב. הם משתלבים יותר יפה עם מנג'יני, כך לפי ראיַתי, ואני חושב שיותר קל להבחין בזה דווקא כשאתה במצב שלי, נייטראלי.

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ג' יולי 26, 2011 6:10 pm 
The Count of DT-IL
סמל אישי של המשתמש

לי הם נראו בול אותו הדבר. :shrug:

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ג' יולי 26, 2011 7:30 pm 
שגריר הפרוגרסיב
סמל אישי של המשתמש

אולי כי לא שמת לב או אתה פשוט לא זוכר איך הייתה ההופעה הקודמת. אני זוכר את ההופעות בשנים האחרונות, ולמרות כל המקטרגים של דרים שתמיד מכניסים את נושא השואו להופעה, רואים בהחלט בטור החדש שהלהקה משוחררת מאד על הבמה ומרשה לעצמה לעשות דברים שהיא לא עשתה בטורים הקודמים.

ציטוט:
אני בטוח, שאם מייק היה ממשיך בדרים, פטרוצ'י ורודס היו יותר משמחים על זה. עכשיו, אחרי שמייק עזב, כולם חכמים וממציאים דברים או אולי גם אומרים את האמת, אבל אם מייק לא היה מבקש את ההפסקה או לעזוב, אז הם היו ממשיכים כרגיל לעוד דיסק ועוד טור וכו'.

פה אתה טועה בגדול, ואני אומר את זה בתור אחד שכן מכיר את הדברים מבפנים.

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ג' יולי 26, 2011 9:36 pm 
דרימיסט מתקדם

טוב...
אולי עכשיו הם אומרים שהם רצו שינוי, אבל אני לא מאמין לזה.

אני חושב שדרים בשנים האחרונות נראו כמו כל להקה שמופיעה ביחד כבר 20 שנה והם 5 אנשים, שהרבה יותר קשה לשמור על 5 אנשים שונים שמחים כל הזמן ומחוברים. האנשים האלה כבר לא ילדים, כולם עם משפחות וחיים שלהם, כאשר הפרנסה שלהם זאת הלהקה (כמובן שהם אוהבים את זה ובלה בלה, אבל זאת עדיין העבודה שלהם).

בקיצור, מייק אגדה, מנג'יני מתופף תותח ודרים ממשיכים להופיע - מה רע?

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ג' יולי 26, 2011 9:55 pm 
שגריר הפרוגרסיב
סמל אישי של המשתמש

שום דבר לא רע, יצא רק טוב מכל העסק :-)

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ד' יולי 27, 2011 7:56 am 
דרימיסט מתקדם
סמל אישי של המשתמש

seby כתב:
טוב...
אולי עכשיו הם אומרים שהם רצו שינוי, אבל אני לא מאמין לזה.

אני חושב שדרים בשנים האחרונות נראו כמו כל להקה שמופיעה ביחד כבר 20 שנה והם 5 אנשים, שהרבה יותר קשה לשמור על 5 אנשים שונים שמחים כל הזמן ומחוברים. האנשים האלה כבר לא ילדים, כולם עם משפחות וחיים שלהם, כאשר הפרנסה שלהם זאת הלהקה (כמובן שהם אוהבים את זה ובלה בלה, אבל זאת עדיין העבודה שלהם).

בקיצור, מייק אגדה, מנג'יני מתופף תותח ודרים ממשיכים להופיע - מה רע?

אני דווקא כן מאמין. בעקבות מה שמישהו כתב כאן הלכתי לראות את Chaos in Progress ואני חושב (אולי זה ברטרוספקט נראה ככה) שכמו שנכתב כאן ההשתלטות והדינמיקה הבעייתי משהו מאוד בולטות. אבל לרצות משהו בסתר לבך זה דבר אחד ולהעיז לאמר בקול רם, אפילו לעצמך, שיש בעיה עם עמוד, מה עמוד, קורת בטון תומכת של הלהקה זה מאוד מאוד רחוק.
אינדקציה לרצון אפשר לראות בזה שהבקשה שלו להפסקה וזה נדחתה באופן די מהיר, בוטה ועל הסף. כך גם לגבי הרצון לחזור. יש אמנם שלל סיבות (לא תירוצים - סיבות אמיתיות) ללמה זה היה מאוד מאוד בעייתי, אבל בינינו אם MP היה כ"כ אהוב ורצוי עליהם אתה לא חושב שהם היו מוצאים את הדרך?

בכל מקרה מסכים עם שניכם - אני חושב שזה עשה טוב ל-DT אבל לא פחות חשוב אני חושב שזה עשה טוב ל- MP. אני עדיין רואה בעיני רוחי, בעתיד הרחוק (אולי הופעת 30 שנה?) את MP ו- MM מנגנים DT ביחד על אותה במה יחד עם שאר החברים.
אה ובאותה הזדמנות גם שלום עולמי, אין יותר רעב בעולם ויאללה אם כבר מתפרעים בפנטזיות שלא יקרו שהם כם יעשו עליה וההופעה הזו תהיה בישראל... טוב זמן לקחת את הכדורים.

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ד' יולי 27, 2011 8:07 am 
דרימיסט מתקדם

פורטנוי ומנג'יני כבר היו ביחד על במה בהופעה של דרים. זה קרה בתקופה שמייק היה מארח כל כמה הופעות עוד מתופף גדול בסולו תופים שלו והם היו מנגנים ביחד שירים וכו'. יכול היה להיות מעניין לשאול את פורטנוי מהשנה ההיא (אני חושב שזה קרה ב-2003), אם הוא היה מארח את מנג'יני, אם הוא ידע מה יהיה 8 שנים אח"כ...

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ד' יולי 27, 2011 8:51 am 
דרימיסט מתקדם
סמל אישי של המשתמש

seby כתב:
פורטנוי ומנג'יני כבר היו ביחד על במה בהופעה של דרים. זה קרה בתקופה שמייק היה מארח כל כמה הופעות עוד מתופף גדול בסולו תופים שלו והם היו מנגנים ביחד שירים וכו'. יכול היה להיות מעניין לשאול את פורטנוי מהשנה ההיא (אני חושב שזה קרה ב-2003), אם הוא היה מארח את מנג'יני, אם הוא ידע מה יהיה 8 שנים אח"כ...

האמת? נראה לי דווקא שכן. אין לי הסבר למה.

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ד' יולי 27, 2011 3:11 pm 
דרימיסט מתקדם

אחלה דיון התפתח פה. נהנתי מאד לקרוא את 2 העמודים האחרונים...

אני חסר דעה לגבי הענין של מי יותר מתאים ללהקה וכו'. אני מניח שמה שקרה בין חברי הלהקה לפורטנוי אף אחד לא יודע באמת חוץ מחברי הלהקה והמקורבים להם, ונראה לי שכל מה שנאמר כאן הוא רק ספקולציות.

בכל אופן, לי ברכב הפרטי שלי, יש דיוידי - הדיסקים היחידים שיש לי באוטו הם כל ההופעות הרשמיות של דרים, וזה הדבר היחיד שמתנגן לי באוטו.
אני רואה את ההופעות של דרים, ורואה את פורטנוי, וכלכך אהבתי את התיפוף שלו.. את התנועות, את זה שהוא נעמד פתאום, ואת זה שהוא מזיז את הקהל, ויורק, ומשחק מסירות עם המקלות עם חברי הלהקה, וכו' וכו'... ההתלהבות של פורטנוי בתיפוף באה לידי ביטוי בצורה שאני מאד נהנה לראות.
אבל עם זאת - התיפוף של פורטנוי מאד אגרסיבי לטעמי. התופים מאד משתלטים על השירים ולפעמים קצת מפריעים. לאחר שזה נאמר, כמובן שאני חשוב שהבנאדם גאון וכותב ליינים מטורפים של תופים. אני לא מפסיק להתלהב מכל אלבום שהוא תופף בו. ואני דווקא אציין את systematic chaos. שאני חושב שהוא עושה שם עבודה פשוט פסיכית.

מנג'יני גם מתלהב על הבמה - אבל בצורה פחות שחצנית ושיותר מתאימה לאופי שלו. הוא מאד נהנה מהתיפוף וזה מאד ברור לעין, אבל אני פחות אוהב את צורת ההגשה שלו על הבמה... אני רוצה רוק סטאר על הבמה - אולי כי לזה התרגלתי...
מה שכן, אני בטוח שמבחינת טכניקה וכו' הוא יותר טוב מפורטנוי. מבחינת יצריתיות - נחיה ונראה...

ועוד דבר חשוב, מקודם רשמתי שפורטנוי מתופף מאד אגרסיבי בצליל שלו - מנג'יני פחות אגרסיבי ממנו, וגם מערכת התופים שלו נשמעת לטעמי יותר טוב מהמערכת של פורטנוי ויותר מתאימה לProg Rock/Metal לדעתי. הצלילים בה יותר רכים... אבל היי.. אני מתלהב פצצות מצימרמן וזונדר (של Fates Warning) ומהצלילים שלהם...

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ה' יולי 28, 2011 7:03 am 
דרימיסט מתקדם
סמל אישי של המשתמש

ציטוט:
בכל אופן, לי ברכב הפרטי שלי, יש דיוידי - הדיסקים היחידים שיש לי באוטו הם כל ההופעות הרשמיות של דרים, וזה הדבר היחיד שמתנגן לי באוטו.
אני רואה את ההופעות של דרים, ורואה את פורטנוי, וכלכך אהבתי את התיפוף שלו.. את התנועות, את זה שהוא נעמד פתאום, ואת זה שהוא מזיז את הקהל, ויורק, ומשחק מסירות עם המקלות עם חברי הלהקה, וכו' וכו'... ההתלהבות של פורטנוי בתיפוף באה לידי ביטוי בצורה שאני מאד נהנה לראות.

קודם כל - מקווה שפה ושם אתה גם זורק מבט לכביש בין עמידה של MP לסמחטה עסיסית שהוא מעיף. אחרת מאוד לא הייתי רוצה להיות חברת הביטוח שלך או באיזור כשאתה למשל נהנה מסולו תיפוף כזה או אחר :rip:
אני דרך אגב גם מאוד אוהב את הסוג הזה של המתופפים. זה מזכיר לי המון את לארס אולריך ממטליקה - המתופף היחיד ששרירי הפנים שלו עובדים יותר קשה משרירי הידיים והכתפיים כשהוא מתופף (כן כן אני יודע זה לא אותה ליגה של מתופף ולארס הוא מתופף לא משהו וכל זה).
גם כתבתי ב- thread של ההופעה שקצת חבל ש- Genie (שכולנו שמנו לב שהוא לא מנפילי הדור גם ככה) קצת הולך לאיבוד בתוך הבית (של יעל) הקטן שהוא בנה לו שם ושהוא קורא לו קיט תופים - לי זה נראה מוכן לשיגור ותמיד חשבתי לעצמי אם הוא צריך אולי להוציא רשיון בניה כל פעם שמקימים לו את זה ורשיון הריסה להוריד.

אבל (תמיד יש אבל) בעקבות ההופעה התחלתי לצרוך בכמות שאמת כבר מתחילה להדאיג, סרטים, DVDs ובערך כל מה שרואים בו את חברי הלהקה והגעתי למסקנה שיש איזה turn off מסוים בדרך ש- MP מתנהג על הבמה. ואני מודה שאולי בגלל שאני כבר קצת שבוי באיזה כיוון מחשבה אבל במבט יותר זהיר - הדרך שבה MP מתנהל, גם על הבמה, פשוט צורם ולא מתאים. הסיבה בעיני היא לא בגלל מה שהוא עושה, אלא בגלל כמה שמה שהוא עושה מאוד חורג ומבליט אותו מהאחרים.
למה אני מתכוון - בוא ניקח את אותו לארס כדוגמא. הוא אמנם עושה את כל השטיקים שלו אבל אף אחד אחר מחברי הלהקה לא חסרים לו לא תשומת לב ולא שטיקים. בטח שלא ג'יימס , קירק ואפילו לא טרוחיליו הבאסיסט הקרוע (היחסית חדש שלהם). ככה שהשטויות של לארס הן (פחות או יותר) לא על חשבון אף אחד. MP לעומת זאת הוא כזה attention monster שכל הדברים שהוא עושה נראים במבט ראשון מאוד cool אבל כשאני מסתכל הוא פשוט עושה את על חשבון האחרים שהם הרבה פחות, איך נאמר? אקסהביציוניסטים?
ושוב בוא נראה מה קרה שהוא הלך? אנשים (רובם לא כולם) אומרים - "יא תראה את JM" איך הוא משתולל, JLB נותן שואו גדול, JP נראה כאילו הוא מאוד נהנה, JR מרחף" (וואו כמה אני אוהב את האיש הזה - מצטער לא יכולתי להתאפק). יש להם פשוט יותר מקום חביבי. מקום בפועל, מקום נפשי, fucking space.

אחרי שאמרתי את כל זה, אני אוהב ותמיד אוהב את MP ולו בגלל שב- Riding the train of thought, לפני שהם עולים להופעה בבודוקן - הוא אומר "מה נשתנה" במבטא האמריקאי המגוחך הזה. אני sucker של אמריקאים שמנסים לדבר עברית.

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ה' יולי 28, 2011 7:10 am 
דרימיסט שרוף
סמל אישי של המשתמש

Nimitzion כתב:
ציטוט:
אחרי שאמרתי את כל זה, אני אוהב ותמיד אוהב את MP ולו בגלל שב- Riding the train of thought, לפני שהם עולים להופעה בבודוקן - הוא אומר "מה נשתנה" במבטא האמריקאי המגוחך הזה. אני sucker של אמריקאים שמנסים לדבר עברית.

אתה ומתן "Sentient 6" צריכים להקים ביחד אחווה של אנשים שאוהבים לכתוב הודעות ממש ארוכות וברוב הפעמים גם ממש מצחיקות :)

The secret orchard
And your voice is vast and achromatic
But still so precious

תמונה

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 92 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5  הבא

כל הזמנים הם UTC

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 32 אורחים

אתה יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

עבור ל:  
מופעל על-ידי phpBB® Forum Software © phpBB Group
מבוסס על phpBB.co.il - פורומים בעברית. כל הזכויות שמורות © 2008 - phpBB.co.il.