YtseJammers Israel

מועדון המעריצים הרשמי של דרים ת'יאטר בישראל
עכשיו ו' מרץ 29, 2024 1:34 am

כל הזמנים הם UTC

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 406 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3, 4, 5 ... 21  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: סטיבן ווילסון HQ
הודעהפורסם: ה' ינואר 17, 2008 7:47 pm 
The Count of DT-IL
סמל אישי של המשתמש

האשכול שמוקדש לפועליו של סטיבן ווילסון (הקודם: http://www.dreamtheater.co.il/phpbb/vie ... php?t=1826)
פורקיופיין טרי, נו-מאן, EMI, בייס קומיוניון ועוד - פה (חוץ מבלאקפילד, לזה יש כבר אשכול נפרד).

מתחילים עם ראיון חדש ש-DPRP ערכו עם כל חברי הלהקה ביחד.
למה אין כזה לדרים. בעע. יכול להיות מאוד מעניין!

הראיון: http://www.dprp.net/specials/2008_porcupinetree
ראיון ארוך ומעניין, כמו כל הראיונות עם ווילסון. ווילסון הוא פשוט מרואיין מרתק, תשובות מנומקות וארוכות, ממש כיף לקרוא. :)

מספר שאלות מהראיון (יש עוד המון שאלות מעניינות שמה, במיוחד לאלו שאוהבים את הלהקה):
ציטוט:
My favourite Blackfield song is Cloudy Now. I understand this was an older song from Aviv which you reworked for Blackfield. Are the lyrics a literal translation?

STEVEN: That's one of Aviv's songs, and with Aviv coming from Israel... There's two things about Aviv, first he comes from Israel which is a country of lots of problems, as you are probably aware, political problems particularly, and problems with peace. The state of life in Israel is not as easy as it is for a lot of us. And the other thing is that he came from a very traumatic family, childhood, you know his parents and all that stuff. So that song is very much about him and his childhood and his upbringing and his country and as you know it kind of climaxes with a kind of primal scream "we are a fucked up generation". And I particularly wanted us to redo that song because the song is 15 years old and originally in Hebrew and I wanted to redo it in English, because I think it is something which people all over can relate to. We ARE a fucked up generation. You know, we are the first generation that has more time to wait, to stand, and more money and more leisure time than any other previous generation, and yet what do we do with it? We go to McDonald's, we watch MTV, we spend time downloading cell-phone ringtones, we spend time pissing about on the Internet. We have all this time and all this money and we don't really make use of it and I'm really worried about the younger generation, the younger generation that is brought up in this world. They're so kind of shallow in their appreciation in life and the deeper things in life and Hollywood is so dominant and American culture is so dominant and American junkfood is so prevalent. You know, we are really fucked up, and that song was so universal, it deserved to be taken out of Hebrew and out of Israel and given to the world. I think that song also paved the way for Fear [of a Blank Planet]... really as the idea really interested me.

נקודה טובה שווילסון מעלה בדבריו היא האופן בו העיתונות מחפשת תמיד את "הלהקה הבאה", שהיא סוג-של גלגול של להקה אחרת מהעבר בקונטקסט של השפעה על להקות אחרות. אני חושב שאני שותף לדעה שלו.
ציטוט:
Rumour has it that you hate interviews, but we have been talking for so long now already that I can only say that it is a rumour indeed ...

STEVEN: Who said that??? That is absolutely NOT true, I love interviews, I could talk with you for hours. I am especially interested in the history of music and I really enjoy analysing music and discuss music with lots of people; any kind of music.

Even prog? In the past you have become quite furious when people called your music progressive rock

STEVEN: [raises voice slightly] well, NOT furious, but... what I have been is... I... [calms down] yeah, ok, I mostly refuse if I'm being lumped in with so-called "neo"prog. I don't like to be lumped in with those kind of bands. Fortunately it doesn't happen anymore, but it used to happen a few years ago. But now for me progressive is... I can certainly see how people can arrive at that conclusion. But I've tried to - particularly when I've been interviewed I've tried to get the journalists away from progressive rock because for me Porcupine Tree is bigger than that, you know.

I think the ultimate goal of any band should be to create their own sound. You almost create your own genre. So the thing that really makes me angry is when we're described as 'the new Pink Floyd' or something like that. For me that is so insulting because it insinuates that you are living in the shadow of some other band. I particularly never wanted to be the new anybody, I just wanted to be the old Porcupine Tree, or the new Porcupine Tree. And so that kind of pisses me off. It is a very unfortunate side of journalism, a lazy side of journalism that somehow reduced every band as a list of other bands. Like a cross between da-da-da, you know?

Well, we are supposed to do that because we have to refer to other bands to describe the sound.

STEVEN: I know, yes and I know in a sense that it is difficult for you guys too. How do you describe music? I write reviews too occasionally [for the Mexican edition of Rolling Stone -ed.] and I know how difficult it can be. It's like architecture, you can't really write about that either. It's actually ridiculous in the first place to be writing about music and to describe music that ultimately should be indescribable. And I think real music is indescribable. You cannot describe the experience. So in that sense I kind of shied away from being stuck in a genre, or being described as progressive rock. It's kinda lazy. Obviously the band is so much more than that. The band can span everything from death metal licks to ambient to pop melodies to progressive rock.

But actually that is progressive rock what you are now describing; incorporating those different styles into one blend...

STEVEN: You're right, but to most people progressive rock means the blueprint that was created 30 years ago and has not moved on. And no, you're right, genuine progressive rock, and I think there are some great progressive bands out, like The Mars Volta, Opeth, Porcupine Tree, Tool, Sigur Rףs, Radiohead - that's genuine progressive rock. But to most people progressive rock is still a style of music that was made 30 years ago. And that's the problem, and most people have a kind of immediate image of what progressive rock means and it's not always the right one unfortunately.

RICHARD: Steven has indeed tried to disassociate himself from progressive music. We all feel that what we are doing is not retrospective. We do look forward and we do try to find new ways of making music. We use modern technology. We look forward and we try to be a bit experimental. On the other hand the background does come from a classic prog-seventies-kinda idea, which then was new and cutting edge.

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
 נושא ההודעה: Re: סטיבן ווילסון HQ
הודעהפורסם: ו' ינואר 18, 2008 8:17 am 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

אחח סטיבן ווילסון . בהחלט מוסיקאי מוכשר . מאוד התרשמתי ממנו לטובה אחרי שראיתי את העבודה היפה שלו בדיסק תיעודי שאופת' הוציאו -Lamentations . הוא אחראי לכ"כ הרבה פרוייקטים טובים , וההפקה שלו של damnation ועוד אלבומים אחרים יותר מאוחרים של אופת' הניבה תוצאות מעולה ופן אחר של סאונד .

הייתי רוצה לדבר יותר על הפרוייקט הפחות מוכר שלו , פרוייקט מוסיקת אמביינט אפלה שנקרא Bass Communion .

יצא לי לשמוע שני דיסקים שלו מהסדרה הזאתי . זה נחמד דווקא , לא מהמוסיקה שרוב העולם שומע . מוסיקה מאוד מוזרה , מאוד אווירתית , ויכולה להיות מאוד משעממת לרוב האנשים .

למישהו יצא כבר לשמוע את זה ?

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ו' ינואר 18, 2008 10:04 am 
שגריר האופת'
סמל אישי של המשתמש

ה"פרוייקט" היחידי שאני שומע שלו זה האלבומים שהוא הפיק לאופת'.
איזה אלבום הכי מומלץ התחיל איתו להשמוע את PT?

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ו' ינואר 18, 2008 10:05 am 
דרימיסטית שרופה

ראיון ממש מעניין. כיף לקרוא
תודה עידני!

Made of my wet dreams
It's all a confusion
A Diffusion
Why do I have to beg for your heart?

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ו' ינואר 18, 2008 10:12 am 
דרימיסט מתקדם

לפי דעתי תתחיל ישר לשמוע את האלבום האחרון שלהם Fear of a blank planet.

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ו' ינואר 18, 2008 10:16 am 
דרימיסט מתקדם
סמל אישי של המשתמש

אני דווקא הייתי ממליץ להתחיל על In Absentia. אלבום ענק!
משם אפשר לזרום לכל אלבום.

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ו' ינואר 18, 2008 10:19 am 
דרימיסטית שרופה

spitfall כתב:
לפי דעתי תתחיל ישר לשמוע את האלבום האחרון שלהם Fear of a blank planet.

גם אני רציתי להציע שיתחיל מFOABP.... אבל מצד שני אנלא בטוחה...
אפשר גם עם the sky moves sideways, stupid dream, in absentia
טוב לא יודעת כבר חח תבחר מה שבא לך

לאחרונה הגעתי למסקנה שנראה לי שfear of a blank planet הוא האלבום הטוב ביותר שלהם לדעתי

Made of my wet dreams
It's all a confusion
A Diffusion
Why do I have to beg for your heart?

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ו' ינואר 18, 2008 10:21 am 
שגריר האופת'
סמל אישי של המשתמש

אני פשוט יוריד גם את Fear of a Blank Planet וגם את In Absentia

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ו' ינואר 18, 2008 10:22 am 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

לדעתי צריך להתחיל בLighbulb Sun.

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ו' ינואר 18, 2008 1:55 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

MrReD כתב:

אני לא מספיק חרשתי על האלבומים , אבל כמו שאמרו פה אחדים - ה-in absentia
מעולה . אני ממש אוהב את השיר הראשון שמה ואת melody eyelids.
גם ה- fear of blank מעולה .

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ו' ינואר 18, 2008 2:31 pm 
שגריר האופת'
סמל אישי של המשתמש

Ozerivarium כתב:
MrReD כתב:

אני לא מספיק חרשתי על האלבומים , אבל כמו שאמרו פה אחדים - ה-in absentia
מעולה . אני ממש אוהב את השיר הראשון שמה ואת melody eyelids.
גם ה- fear of blank מעולה .

אני בתהליך הורדה של שניהם. כבר עברו 31%..
ועכשיו אני שואל את עצמי למה לא חיפשתי הורדות ישירות? הייתי יכול להוריד את שתי האלבומים ב20 דקות.

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ו' ינואר 18, 2008 2:40 pm 
דרימיסט מתקדם
סמל אישי של המשתמש

לדעתי לא משנה מאיזה אלבום להתחיל, אבל חובה קודם כל לשמוע את Russia on Ice. פשוט דבר מופלא, שאישית זה השיר שהכניס אותי אל הלהקה, ועל כך אני חייב לו. :knight:

- Ellis , "No Country For Old Man" :X

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ו' ינואר 18, 2008 9:08 pm 
דרימיסט שרוף

DivineComedy כתב:

מחזק!
עם כל הכבוד לאין אבסנטיה,לייטבאלב אוכל אותו בלי מלח..עם קטעים כמו RUSSIA ON ICE וHATE SONG האלבום לא יכול להיות גרוע(והשירים האחרים גם טובים)

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ו' ינואר 18, 2008 9:11 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

gils77 כתב:
DivineComedy כתב:

מחזק!
עם כל הכבוד לאין אבסנטיה,לייטבאלב אוכל אותו בלי מלח..עם קטעים כמו RUSSIA ON ICE וHATE SONG האלבום לא יכול להיות גרוע(והשירים האחרים גם טובים)

נכון, אני בדעת מיעוט פה אבל אני לא אוהב את In Absentia וכל מה שבא אחריו כל כך.

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ש' ינואר 19, 2008 10:36 am 
דרימיסט מתקדם
סמל אישי של המשתמש

מי שמעוניין בפורקיופיין פרוגרסיבית.
בהארד קור היצירתי של פורקיופיין.
בסגידה של פורקיופיין לפינק פלויד.
שילך על
The Sky Moves Sideways

משם אני ממליץ לעבור ל- Signify ,Stupid Dream ו- Lightbulb Sun (אם כי לטעמי, Stupid Dream ו - Signifyטובים מ- Lightbulb Sun בהרבה).

In Absentia ו - FOABP הם אלבומים עם סאונד אחר, כבד יותר, גאווין הריסון (המתופף) הגיע ב- In Absentia וחותמו בסאונד הפורקיופייני ניכר היטב מאז - איזה מתופף נהדר!
לאחרונה, אלו שני האלבומים היחידים של פורקיופיין טרי שאני שומע.

Deadwing פחות מעניין לטעמי - אעפ"י שכל פעם שאני צופה ב - DVD הכפול Arriving Somewhere האלבום מתחבב עליי יותר ויותר.

ולסיום, אני מאוכז מאוד מווילסון.
הבן אדם גר פה תקופה ארוכה יחסית, ציין בכל מקום שהוא מהופנט מישראל ובלה בלה.....
ועדיין, לא טרח להביא את פורקיופיין טרי להופיע פה ב - 7-8 השנים האחרונות.
מאוד מאוד מאכזב!

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ש' ינואר 19, 2008 4:50 pm 
שגריר האופת'
סמל אישי של המשתמש

ביינתים ממש ממש ממש אהבתי את In Absentia
כמה השפעות יש להם, זה מדהים.

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ש' ינואר 19, 2008 4:59 pm 
The Count of DT-IL
סמל אישי של המשתמש

Instrumedley כתב:
ולסיום, אני מאוכז מאוד מווילסון.
הבן אדם גר פה תקופה ארוכה יחסית, ציין בכל מקום שהוא מהופנט מישראל ובלה בלה.....
ועדיין, לא טרח להביא את פורקיופיין טרי להופיע פה ב - 7-8 השנים האחרונות.
מאוד מאוד מאכזב!

ממה יש פה להתאכזב? הבעיה היא לא ווילסון, אלא חברי הלהקה שלא מוכנים לבוא לישראל. מה אתה רוצה שהוא יעשה, יכופף להם את היד ויכריח אותם?
אל נא תפיל אשמה על אדם שעוול לא בידו. :)

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ש' ינואר 19, 2008 5:06 pm 
דרימיסט מתקדם
סמל אישי של המשתמש

יש הרבה ממה להתאכזב.
ווילסון, בתור המנהיג הבלתי מעורער של הלהקה מאז ועולם, הנו בעל השפעה בלתי מבוטלת על שאר חברי הלהקה.
זה לא עניין של כיפופי ידיים ולהכריח מישהו לעשות משהו.
אני בטוח באלף אחוז שאם ווילסון היה מטיל את מלוא כובד משקלו, אז הלהקה הייתה פה כבר כמה פעמים.
כידוע, הלהקה הייתה פה בתקופת האינתיפאדה השנייה (כזכור לכולנו, תקופה של פיגועים מחרידים).
פתאום חברי הלהקה מפחדים לבוא? (נו באמת!)
ההימנעות הזו מהארץ הנו מאכזבת מאוד ונשמעת כמו תירוץ עלוב.
שיגידו את האמת, השיקול הנו כלכלי גרידא!
וכן, לווילסון יש חלק רב בכך!

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ש' ינואר 19, 2008 7:30 pm 
דרימיסט מתקדם
סמל אישי של המשתמש

אפשר להביא ספקולציות מפה ועד הודעה חדשה בקשר ללמה הלהקה לא מגיעה לארץ. ווילסון אמר מספר פעמים את הסיבה שהם לא באים. אני לא יודע בקשר לאחרים, אבל אני בוחר להאמין לו. הוא לא איזה חנפן שיגיד לאנשים מה שהם רוצים לשמוע כדי להתחמק מהאמת. משהו בביוגרפיה שלו ובעבר שלו גורם לפקפק בכוונותיו? אם היה חושב שהשיקול הוא כלכלי גרידא, אני בטוח שהיה אומר זאת בלי להתבייש. למרות שגם זאת ספקולצייה מצידי... :?

- Ellis , "No Country For Old Man" :X

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ש' ינואר 19, 2008 7:41 pm 
שגריר הפרוגרסיב
סמל אישי של המשתמש

הם לא באים כי חברי הלהקה שלו לא רוצים לבוא לכאן.לגבי אלבומים In Absentia והאחרון הם הכי טובים של הלהקה.

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 406 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3, 4, 5 ... 21  הבא

כל הזמנים הם UTC

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 60 אורחים

אתה יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

עבור ל:  
מופעל על-ידי phpBB® Forum Software © phpBB Group
מבוסס על phpBB.co.il - פורומים בעברית. כל הזכויות שמורות © 2008 - phpBB.co.il.