YtseJammers Israel

מועדון המעריצים הרשמי של דרים ת'יאטר בישראל
עכשיו ש' אפריל 27, 2024 8:02 pm

כל הזמנים הם UTC

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 435 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 18, 19, 20, 21, 22
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ד' ספטמבר 21, 2011 7:42 pm 
דרימיסט מתקדם
סמל אישי של המשתמש

Greenburger כתב:
Nimitzion כתב:
האמת? אני לא כל כך מבין מה רוצים מבלאברמאות' (בהקשר הזה אני מתכוון).

הם בסה"כ דיווחו על עובדה והיא ש- MP הגיש summons. הם אפילו הפנו בלינק לידיעה המקורית שכל אחד יוכל לקרוא ולהחליט.

MP מרגיש שכולם עלו עליו (אולי אפילו כנראה לא בצדק) אז מה הוא עושה? יורה בשליח. כולם מחרים מחזיקים אחריו כי הכני נוח להאשים צד שלישי - אפשר לחשוב שהם אלה שהגישו את המסמך לביהמ"ש.

זה קצת כמו שכל מיני אנשים פונים לעורכי דין על מנת לממש זכויות שלהם, לתבוע וכיו"ב. כל הגרידיות והסחי של אנשים יוצא ואת מי מאשימים? את עורכי הדין.

ואני אומר - זה היה מקצוע מצוין אם לא היו כל הלקוחות המגעילים האלה ;)

הוא הזכיר את בלאברמאות' רק בקטנה, לא האשים אותם בהכל.
ומה זה רק דיווחו על עובדה? אולי זו פעולה קטנה אבל גם היא הוציאה דברים מהקשרם והציגו את הסיטאוציה באור מסויים. ואיך שלא יהיה סה"כ פורטנוי צודק שהוא אמר שזה דברים פרטיים שהיו צריכים להישאר עניינם הבלעדי של הלהקה ולאף אחד (כולל בלאברמאות') אין מקום לחטט בהם.

אני לא כ"כ מסכים שהוא רק הזכיר אותם בקטנה. מילים כמו shame on them וכיו"ב - thems fighting woirds כמאמר באגס באני.

זה גם נראה לי chicken shit move מצדו לומר "כן נכון זה היה מזמן וזה אבל מי שבעצם אשם זה העיתונאים המלוכלכים האלה. איך הם העיזו לספר את העובדה שהגשתי תביעה נגד החברים ב- DT אישית". ומי צריך להתבייש? המדווח לא זה שהגיש תביעה חלילה וחס.
מהלך קלאסי של מישהו שמחפש שעיר לעזאזל לכל הרגשות השליליים שמסתובבים כאן. הרי גם אלה שכועסים על MP לא מרגישים נוח עם לכעוס עליו (חוץ מטל אולי :D ) והנה הוא נתן להם אחלה ערוץ לתעל אליו את כל הרעל.

אל תבינו לא נכון אני לא חושב שהם מלאכים או משהו אבל הם סה"כ עושים עבודה ומדווחים. עבודה מלוכלכת ומסריחה ואולי גם בזויה (אם כי כל עבודה מכבדת את בעליה עלאק) אבל אם יש לי לבחור כאן את הגדול מבין שני evils , ממש לא בטוח שהייתי רץ להצביע דווקא עליהם ולא על MP.

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ד' ספטמבר 21, 2011 10:25 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

זה היה הדבר היחיד שהוא אמר עליהם. חצי משפט בפוסט (לא קצר) שלם.
ושוב, הדיווח הזה גם מציג את הדברים באור מסויים שלא בהכרח נכון.
מאוד קל לנו כבני אדם להיטפל להסברים הכי פשוטים שמצויים, כשהאמת היא שהמציאות הרבה יותר מורכבת מזה. וזה בהחלט מקרה מורכב.

(]/|\[)

Some of us choose to live gracefully
Some can get caught in the maze
And lose their way home
This is the life we belong to
Our gift divine

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ד' ספטמבר 21, 2011 11:40 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

אלוהי הקומדיה, אני מבקש מכם שתעשו שהדבר הזה יגיע לבית משפט ושההגנה תזמן את קווין מור לדוכן העדים בשביל לספר שפורטנוי התעלל בו מינית כשהם היו ילדים. תנו לעלילה להסתבך.

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ד' ספטמבר 21, 2011 11:58 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

לפעמים אני שואל את עצמי מדוע אמא שלך מנעה ממך הנקה כתינוק.

(]/|\[)

Some of us choose to live gracefully
Some can get caught in the maze
And lose their way home
This is the life we belong to
Our gift divine

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ה' ספטמבר 22, 2011 12:02 am 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

אז אתה חושב על הציצים של אמא שלי...

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ה' ספטמבר 22, 2011 12:53 am 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

Sentient 6 כתב:
אלוהי הקומדיה, אני מבקש מכם שתעשו שהדבר הזה יגיע לבית משפט ושההגנה תזמן את קווין מור לדוכן העדים בשביל לספר שפורטנוי התעלל בו מינית כשהם היו ילדים. תנו לעלילה להסתבך.

LOL
I want that to happen!

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ה' ספטמבר 22, 2011 6:41 am 
דרימיסט שרוף
סמל אישי של המשתמש

אני חושב שבלי קשר לצד שאתם בוחרים, או איזו אמת אתם מחליטים שהיא שלכם, משהו מאוד עצוב קרה בכל הסאגה הזו... כאילו הלהקה הזו שתמיד (בעיני לפחות) ייצגה את החלק הטהור יותר של המוזיקה בעולם, פתאום הוציאה (או יותר נכון הוציאו לה) את הכביסה המלוכלכת החוצה. ההרגשה הכללית שלי מקריאה ברצף של 3 העמודים האחרונים היא פשוט באסה כללית שזה כרגע ה-דבר שמעסיק כרגע את קהילת המעריצים של DT בכל העולם, וזה כשהדיסק החדש יצא לפני קצת יותר משבוע. אני לא אומר לא להתעסק, זה הסיפור הכי גדול מאז שפורטנוי עזב, אבל זה עצוב, עצוב...

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ה' ספטמבר 22, 2011 6:57 am 
דרימיסט מתקדם
סמל אישי של המשתמש

Mars Volter כתב:
אני חושב שבלי קשר לצד שאתם בוחרים, או איזו אמת אתם מחליטים שהיא שלכם, משהו מאוד עצוב קרה בכל הסאגה הזו... כאילו הלהקה הזו שתמיד (בעיני לפחות) ייצגה את החלק הטהור יותר של המוזיקה בעולם, פתאום הוציאה (או יותר נכון הוציאו לה) את הכביסה המלוכלכת החוצה. ההרגשה הכללית שלי מקריאה ברצף של 3 העמודים האחרונים היא פשוט באסה כללית שזה כרגע ה-דבר שמעסיק כרגע את קהילת המעריצים של DT בכל העולם, וזה כשהדיסק החדש יצא לפני קצת יותר משבוע. אני לא אומר לא להתעסק, זה הסיפור הכי גדול מאז שפורטנוי עזב, אבל זה עצוב, עצוב...

מצד אחד - אתה צודק.

מצד שני - למדתי מזמן - אסור אף פעם לשכוח - אנשים הם אנשים הם אנשים. גם מוזיקאים גדולים, גם מדינאים גדולים, כן גם המשפחה שלנו. בסופו של יום - כולם אנשים.

זה אומר שלפעמים אתה מגלה שגם המוזיקאים הגאונים והמחוננים והבאמת כל כך כל כך נחמדים האלה - חשוב להם הכסף, האגו. זה לא עושה אותם אנשים רעים, זה פשוט עושה אותם אנשים. יש לנו נטיה (אני קצת מכליל לא בטוח שזה כולם) שבגלל שאנחנו מעריכים את היכולת שלהם, את הגאונות המוזיקלית שלהם, וכן מי שפגש אותם (אני לא) גם את הבלתי אמצעיות והנחמדות שלהם - לשכוח את זה, לצפות מהם ליותר, לצפות מהם ליותר מדי.

כמי שראה סכסוך או שניים בחייו אני אומר שאני מופתע מעוצמת הלהבות הנמוכה!!!!!!!!!! תחשבו על זה, כל כך הרבה שנים, כזו חברות שנשברת, כל כך הרבה כסף, הרבה אנשים והמון אגו. היה יכול להיות הרבה הרבה הרבה יותר גרוע.

אז נכון שזה עצוב לראות את הסכסוכים האלה ושהיינו רוצים להתרכז במוזיקה...אבל. אם ניקח רגע צעד אחורה - יש בזה משהו מנחם. בסוף כולם אנשים וזה דווקא דבר טוב. אין אנשים טובים מדי (למעט קיצון קיצון) ואין אנשים רעים מדי (שוב - קיצון). זה יופי ככה לא?

אח אין כמו פילוסופיה בגרוש וכמה קלישאות שחוקות כדי להתחיל את הבוקר לא? מה לעשות שלפעמים זה נכון אבל?

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ה' ספטמבר 22, 2011 9:49 am 
שגריר הפרוגרסיב
סמל אישי של המשתמש

רן איזה שטויות, המעריצים מתעסקים ונהנים מהאלבום החדש. זה רק פורטנוי שמנסה כל הזמן לחזור לאור הזרקורים באמצעות החרא שהוא מפיץ בפורום שלו ובתקשורת. והלהקה בטוח לא מתעסקת בזה, יש להם טור על הראש שמתחיל אוטוטו ופורטנוי לא מעניין להם ת'ביצה.

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ה' ספטמבר 22, 2011 3:41 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

אחותו של פורטנוי מדברת:

ציטוט:
This is what I know....
This split between Mike and DT should never have evolved into this insanity. I don't comment often anymore b/c I see how out of control every statement becomes, but I read EVERYTHING, both here and in any other place my brother's name appears. While there have been many supportive people, I have come across far more horrible, mean, angry, rude posts/articles/comments about Mike.
Mike and I are very close and I have known the real details, from the very start, of what has been going on, even before the split occurred. I tried to make one supportive statement HERE (on Mike's forum) in the very beginning and freaking Blabbermouth took it and made a story of it... and basically all that came of it was that then both Mike and I received a ton of shit from people.

What it all boils down to is this... you might just have to trust in me, Mike, Wey or whoever. We've all stated that the information out there is not truthful or accurate, we've all said that stories are being skewed. It's not an excuse to say that Mike can't speak about legal matters; it's the truth. I can't speak about them either. But you know what?! Everything Mike has said IS true. There is 100% documentation to PROVE that everything Mike has said FROM THE START is true. It is documentation that cannot be shared at this time due to legal issues, so you'll just have to trust. But when Mike, Wey, I OR DREAM THEATER'S OWN LAWYER tell you that Mike is not suing Dream Theater and that YOU DO NOT KNOW what is really going on, we are not making excuses or backpedaling or anything, we are trying to tell you what we can/are allowed to tell you at this time.

No matter what he says, no matter what I say... people have been picking apart every statement and making it work for whatever they want to believe. I can already hear the drama this statement might cause, about how you are being asked to trust me, but I am Mike's sister, or that I am referencing documents that you can't actually see. Sorry. But you know what, even if we could share with you all of the proof Mike has, people would inevitably just start bitching about how Mike is such a dick for sharing such private documents and how that would be unnecessarily mean to Dream Theater. It's a no-win situation.

But the thing about all of this is that it is no one's business what is going on between Mike and Dream Theater. All this criticism and over-analysis is just mean, cruel and unnecessary. It's no one's business. Mike is damned if he does try to clear shit up and he is damned if he doesn't. What would you do if this was your situation? (That is a rhetorical question!) I promise you that the general response from the public has been very very very hurtful to all of us in Mike's circle. People don't know what is really going on. But I do. And I know that people, in general, are wrong. I just hope that as you move on in life, you try to practice the "golden rule". Is this how you would want to be treated if this was your life? I assure you that I am horrified by the stuff I've been reading. I would NEVER treat someone the way that people have been treating my brother. What I've read here is the least of it... but maybe since everything I've said here seems to find it's way to other forums, this will too? If not, maybe it's just inspired you to think a little kinder.

And remember that all of those examples of things that Mike did in an effort to please fans...and all of the stuff that he did that made you like him as a drummer and maybe as a person... that is still who Mike is. The only thing that has changed is the public perception of him - and most of that is not based on reality, but on misinformation and misunderstanding.

Please everyone... just relax, don't over-analyze and enjoy the music that is coming from all parties involved. THAT is what is being given to you by Dream Theater and Mike... not this stuff about legal matters and inner-band issues that are nobody's business. Stick to what is meant for you. The stuff that makes it to you on the periphery, just try to remember that you do not necessarily have the correct story. And again, if someone were examining the details of you life from outside, would everything make sense? What kind of person would you seem to be, from the perspective of someone who knows so little about you? Please...

thanks for letting me speak.
Peace everyone...
~ Sam

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ה' ספטמבר 22, 2011 4:22 pm 
שגריר הפרוגרסיב
סמל אישי של המשתמש

המצב כל כך בקאנטים אצל פורטנוי, שגם המשפחה מגויסת בתור עדי אופי.

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ה' ספטמבר 22, 2011 4:38 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

אני באמת חושב שהרואדראנר צריכים בשביל השם "הטוב" שלהם לסגור את השאלטר על בלאברמאות' או לפחות להחליף שם כמה נשמות אבודות כי באמת שהם גרמו יותר מדי נזק ליותר מדי להקות.

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ה' ספטמבר 22, 2011 4:52 pm 
The Count of DT-IL
סמל אישי של המשתמש

טל, שתי הפסקאות הבאות מהכתוב לעיל לגמרי מכוונות אליך ואל הגישה שלך בכל הנעשה כאן.
אף אחד כאן הוא לא שה תמים, אבל אם יש אחד שהפך את העור שלו בנושא הזה ונראה שממש נהנה מלהתסיס, אני ממש חייב לציין בצער שזה תמיד אתה. :)

למה באמת אנחנו חייבים את הדרמה הזו כאן?
אני חושב שאחותו של פורטנוי פשוט צודקת וכולנו נשאבנו אל תוך זה בכניעה גמורה.

ציטוט:
No matter what he says, no matter what I say... people have been picking apart every statement and making it work for whatever they want to believe. I can already hear the drama this statement might cause, about how you are being asked to trust me, but I am Mike's sister, or that I am referencing documents that you can't actually see. Sorry. But you know what, even if we could share with you all of the proof Mike has, people would inevitably just start bitching about how Mike is such a dick for sharing such private documents and how that would be unnecessarily mean to Dream Theater. It's a no-win situation.

But the thing about all of this is that it is no one's business what is going on between Mike and Dream Theater. All this criticism and over-analysis is just mean, cruel and unnecessary. It's no one's business. Mike is damned if he does try to clear shit up and he is damned if he doesn't. What would you do if this was your situation? (That is a rhetorical question!) I promise you that the general response from the public has been very very very hurtful to all of us in Mike's circle. People don't know what is really going on. But I do. And I know that people, in general, are wrong. I just hope that as you move on in life, you try to practice the "golden rule". Is this how you would want to be treated if this was your life? I assure you that I am horrified by the stuff I've been reading. I would NEVER treat someone the way that people have been treating my brother. What I've read here is the least of it... but maybe since everything I've said here seems to find it's way to other forums, this will too? If not, maybe it's just inspired you to think a little kinder.

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ה' ספטמבר 22, 2011 6:57 pm 
דרימיסט מתקדם
סמל אישי של המשתמש

Bottom line
ilai fields #7 כתב:

Please everyone... just relax, don't over-analyze and enjoy the music that is coming from all parties involved.

בלי קשר לפורטנוי, בין אם הוא עשה את מה שעשה או לא, אנשים צריכים להפסיק עם הטלנובלה הזאת ופשוט ליהנות מהמוסיקה...

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ה' ספטמבר 22, 2011 8:33 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

Why do we need this drama?
Because if people are stupid enough to wash their laundry in public, it's fun to watch, that's all
:)

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 435 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 18, 19, 20, 21, 22

כל הזמנים הם UTC

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 336 אורחים

אתה יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

עבור ל:  
מופעל על-ידי phpBB® Forum Software © phpBB Group
מבוסס על phpBB.co.il - פורומים בעברית. כל הזכויות שמורות © 2008 - phpBB.co.il.