YtseJammers Israel

מועדון המעריצים הרשמי של דרים ת'יאטר בישראל
עכשיו ו' אפריל 26, 2024 7:15 pm

כל הזמנים הם UTC

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 3 הודעות ] 
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ש' ינואר 12, 2008 12:09 pm 
דרימיסט מתקדם
סמל אישי של המשתמש

האם לדעתכם מדובר ב"חבילה" ראויה?
האם מדובר באקט מסחרי ומוגזם? או אולי הזדמנות עבור חובבי דרים ת'יאטר מכל רחבי העולם לראות את אליליהם ולהינות מחוויה ייחודית?
מכיוון שדרים ת'יאטר לא מגיעה בתדירות גבוהה למקומות מסוימים (וזאת מבלי לציין את העובדה שלמקומות מסוימים מאוד היא לא מגיעה כלל.... :x ...) האם ראוי כי תמיד תוצע במקומות שונים על פני הגלובוס אשר אליהם דרים ת'יאטר מגיעים לעיתים נדירות "חבילה" מסוג זה?
האם הייתם רוצים שה"חבילה" תכלול דברים נוספים?
מה דעתכם על מחיר ה"חבילה"?

וזכרו לפני שאתם עונים כי לא בכל מקום ומקום יש מועדון מעריצים פעיל שיכול לארגן מפגש עם דרים ת'יאטר.............

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ש' ינואר 12, 2008 12:26 pm 
The Count of DT-IL
סמל אישי של המשתמש

חבילת ה-M&G היא אקט מסחרי, כן. עם זאת, משולב בה הרצון לתת למעריצים להיפגש עם הלהקה וגם יש לזכור (כפי שפורטנוי ציין מספר פעמים) כי הכסף שמתקבל מהחבילות הללו כולו מנותב לתשלום על הוצאות הפקה שונות. אני חושב שבמקומות שקשה יותר לוגיסטית להגיע אליהם אז שווה לעשות דבר כזה מפני ש: א. סביר להניח שתהיה היענות גבוהה וזאת מכיוון והלהקה לא מגיעה למקומות הללו לעיתים קרובות, וכתוצאה מכך: ב. זה יהיה מאוד משתלם כלכלית (לפחות לצד אחד :P). אני חושב שזה קורה גם רק ב"טריטוריות מסוימות" בהם יש נוכחות של החברה שמפיקה את ה-M&G.

החבילה הזו היא בדיוק מה שהיא: Meet & Greet, סשן חתימות וסשן תמונות. מבחינתי זהו דיי והותר ודבר ראוי.
מה שכן, וגם על-פי דיווחים שונים ורבים - היה נחמד אם היו מתנהגים למעריצים כבני אדם ולא חיות, ולא ממהרים לעשות הכל תוך מספר דקות מועטות. אחרי הכל אנשים שילמו מאות דולרים על זה. קצת כבוד (הטענה הזו בעיקר מופנת למנהל הטור של הלהקה).

בכל הנוגע למחיר, אומנם הוא דיי גבוה אבל קטונתי מלהבין את הפרמטרים השונים שנכללים בקביעת המחיר.
אני מניח שהם מחשבים זאת לפי הסכום שהם צריכים להגיע אליו, וחלוקת הזמן שיש להם לתת עבור ה-M&G בין המעריצים וגם להכיל כמה שיותר מעריצים (ואז כאן נכנסת למשוואה סוגיית הכבוד שיש לתת למעריצים כבני אדם - ראו פסקה קודמת).

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ש' ינואר 12, 2008 2:10 pm 
שגריר הפרוגרסיב
סמל אישי של המשתמש

Instrumedley כתב:
האם לדעתכם מדובר ב"חבילה" ראויה?
האם מדובר באקט מסחרי ומוגזם? או אולי הזדמנות עבור חובבי דרים ת'יאטר מכל רחבי העולם לראות את אליליהם ולהינות מחוויה ייחודית?
מכיוון שדרים ת'יאטר לא מגיעה בתדירות גבוהה למקומות מסוימים (וזאת מבלי לציין את העובדה שלמקומות מסוימים מאוד היא לא מגיעה כלל.... :x ...) האם ראוי כי תמיד תוצע במקומות שונים על פני הגלובוס אשר אליהם דרים ת'יאטר מגיעים לעיתים נדירות "חבילה" מסוג זה?
האם הייתם רוצים שה"חבילה" תכלול דברים נוספים?
מה דעתכם על מחיר ה"חבילה"?

וזכרו לפני שאתם עונים כי לא בכל מקום ומקום יש מועדון מעריצים פעיל שיכול לארגן מפגש עם דרים ת'יאטר.............

דעתי היא שמדובר כמובן באקט מסחרי והמחיר מוגזם. חבל לי אישית שבעולמנו אנשים חושבים שכל דבר אפשר לקנות בכסף. לדעתי מפגשי ה- MEET AND GREET לא צריכים להיות רק לבעלי אמצעים כי אם לאנשים שבאמת מעריכים את הלהקה ועושים דברים עבור קידום המוסיקה שלה במדינה שלהם. נוצר מצב אבסורדי שגם אנשים שתיאורטית לא אוהבים במאודם את הלהקה, יכולים להרשות לעצמם את הפריבילגיה הזאת בעוד אחרים לא.
אני לא חושב שמועדון מעריצים הוא שיקול, כי מי שבאמת אוהב את הלהקה יכול לקחת על עצמו ולנסות להקים מועדון מעריצים במקום שאין. לגבי מקומות שדרים לא מגיעים הרבה, החוויה העיקרית היא לראות את הלהקה LIVE מופיעה.
בכל מקרה, אני חושב שצריך להפסיק עם הנוהל הזה ולתת למועדוני המעריצים את הפריבילגיה לעזור למעריצים שבאמת איכפת להם את המתנה של להיפגש. פה בפורום הזה עשרות אנשים פגשו את הלהקה (חלקם ליקקו בשביל זה, חלקם באמת השקיעו, חלקם נעלם מהפורום אחרי הבקסטייג', וחלקם עדיין כאן) ואני אישית תמיד התעקשתי לפי כמות האנשים שהגיעה במשלחת שלנו, לכמה שיותר כרטיסי בקסטייג'. לסיכום, אני חושב שהלהקה צריכה לשתף פעולה עם מועדוני המעריצים בנושא ה- MEET AND GREET, מכל מיני סיבות: מועדוני המעריצים מכירים היטב את המעריצים הפעילים והשרופים באמת, וגם כי מבחינה לוגיסטית בכל מיני מפגשי בקסטייג' אחרונים מנהל הטור ריק פולנר, דחק במעריצים לסיים מהר את המפגש כאילו מדובר היה בסרט נע במפעל.

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 3 הודעות ] 

כל הזמנים הם UTC

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 91 אורחים

אתה יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

עבור ל:  
מופעל על-ידי phpBB® Forum Software © phpBB Group
מבוסס על phpBB.co.il - פורומים בעברית. כל הזכויות שמורות © 2008 - phpBB.co.il.