YtseJammers Israel

מועדון המעריצים הרשמי של דרים ת'יאטר בישראל
עכשיו א' אפריל 28, 2024 2:34 pm

כל הזמנים הם UTC

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 5 הודעות ] 
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ו' יוני 05, 2009 2:59 am 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

אני פשוט לא מאמין שפספסתי את זה :cry: :cry: :cry:

ציטוט:
אנדרו ליילס, ז'רום נוטיז'ה ואיגנץ שיק במוסררה\פריימט ארינה\מיטינג => שבוע אקספרימנטל דה-לוקס

תמונה

תמונה

* http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=utf-8">* name="ProgId" content="Word.Document">* name="Generator" content="Microsoft Word 10">* name="Originator" content="Microsoft Word 10">*--[if gte mso 9]>*[endif]**--[if !mso]>* classid="clsid:38481807-CA0E-42D2-BF39-B33AF135CC4D" id=ieooui><* *[endif]*

שלום שלום כולם כולם,

ביום שני מתחילה מתקפת אירועים דחוסה ושווה. אני אנסה לסכם בצורה ברורה ואתם תבחרו למה אתם יכולים להגיע. ותגיעו.

בקצרה:

25-27/5/09 - פסטיבל מוסררמיקס => עם אנדרו ליילס, ז'רום נוטיז'ה ואיגנץ שיק

28/5/09 - פריימט ארינה מיוחד באוגנדה => עם ז'רום נוטיז'ה, איגנץ שיק ואמנים מקומיים

29/5/09 - תל אביב מיטינג => ז'רום נוטיז'ה, איגנץ שיק ומוסיקאים מקומיים

30/5/09 – ערב אימפרוב בפרמידה בחיפה => ז'רום נוטיז'ה, איגנץ שיק ומוסיקאים מקומיים

1/6/09 – ז'רום נוטיז'ה ואיגנץ שיק => הופעות סולו יחידות בת"א, לבונטין 7, עם ערן זקס ואלכס דרול

3/6/09 - פריימט ארינה: סיום עונה בצימר => אינגץ שיק, אלכס דרול וערן זקס

כל ההופעות הן בשיתוף פסטיבל מוסררמיקס.
קצת פחות בקצרה:

25-27/05/09 - פסטיבל מוסררמיקס, עם אנדרו ליילס, ז'רום נוטיז'ה ואיגנץ שיק \ Musraramix Festival

גם השנה נפלה בחיכי הזכות לאצור את התכנית הבילאומית של פסטיבל מוסררמיקס.

הפסטיבל השנה נערך תחת הכותרת "עבודה זרה".

המופעים נערכים ברחבת הפסטיבל, שכונת מוסררה, ירושלים.

כניסה: 20 ש"ח

כניסה להרצאות חינם

אנדרו ליילס (בריטניה)

תמונה

Andrew Liles (

שני 25/05/09 - 13:00 הרצאה

שני 25/05/09 - 21:10 הופעה

ביום שני יופיע בפסטיבל אנדרו ליילס (Andrew Liles). אנדרו הוא חצי מן ההרכב Nurse with Wound וחבר בהרכב Current 93. עוד בצהריים הפסטיבל ייפתח בהרצאה של אנדרו ליילס.

ז'רום נוטיז'ה (צרפת)

Jérôme Noetinger (FR)

שלישי 26/05/09 - 21:35 הופעה

רביעי 27/05/09 - 13:00 הרצאה

ביום שלישי יופיע בפסטיבל ז'רום נוטיז'ה (Jérôme Noetinger). ז'רום מנגן על טייפ סלילים ריל-טו-ריל ישן מתוצרת revox, עליו הוא מנגן כמו כלי נגינה. ז'רום הוא אשף - בהופעה הוא מייצר טקסטורות סאונד עוצרות נשימה ובונה מוסיקה יפהפיה ומורכבת שנעה בין מאסות ורעש ובין רגעים של עדינות וניואנסים.

עוד קצת פרטים כאן

איגנץ שיק (גרמניה)

Ignaz Schick (GR)

שלישי 26/05/09 – 13:00 הרצאה

רביעי 27/05/09 – 21:00 הופעה

ביום רביעי יופיע בפסטיבל איגנץ שיק (Ignaz Schick). איגנץ יבצע בפסטיבל את העבודה "משטחים מסתובבים", שהיא קונצרט שמבוסס על פטיפון, אך שבו המופיע מפיק את כל הצלילים באופן ידני, ללא שימוש בתקליטים או בחומר מוקלט מראש. איגנץ שיק עבד עם כמה מהגדולים באמת:

Don Cherry, Anla Courtis, Axel Dörner, Jason Forrest, Robin Hayward, John Hegre (jazzkammer), Philip Jeck, Jason Kahn, Zbigniew Karkowski, Annette Krebs, Christoph Kurzmann, Stephan Mathieu, MNortham, Charlemagne Palestine, Anthony Pateras, Keith Rowe, Valerio Tricoli, Paul Wirkus

עוד קצת פרטים כאן

--------------------------------

28/05/09 - פריימט ארינה בירושלים \ Primate Arena in Jerusalem

חמישי 28/05/09 - 13:00, אוגנדה, אריסטובולוס 4, ירושלים (30 ש"ח)

בצהרי ערב חג שבועות אנחנו עושים באוגנדה אירוע מיוחד של "פריימט ארינה" - הסדרה של אלכס דרול ושלי. האירוע נערך בשיתוף מוסררמיקס יוקדש לטייפים אנלוגים ולסלילים והולך להיות משובח ומרוח במיוחד.

איגנץ שיק וז'רום נוטיז'ה - האמנים האורחים של הפסטיבל - ישתפו פעולה עם אמנים מקומיים ויופיעו לצד פגועי מוח, שמיל פרנקל, Lil' Woof, ליאור גקלר, ויזארד אשדוד, וכמובן – אלכס דרול ואני.

29/05/09 - תל אביב מיטינג \ Tel Aviv Meeting

שישי 29/05/09 22:30, הגדה השמאלית, אחד העם 70, ת"א (30 ש"ח)

בכל יום שישי אחרון של כל חודש מתקבצת נפגשת קהילת המאלתרים הישראלית מכל כנפי הארץ (כלומר תל אביב חיפה וירושלים) לערב של איפרוביזציות חופשיות ומוסיקה ניסיונית. החודש ז'רום נוטיז'ה ואיגנץ שיק יתארחו כאורחים מיוחדים וישתפו פעולה עם המוסיקאים הישראלים.

עם אלכס דרול, דניאל דוידובסקי, טנקה, ז'אן קלוד ג'ונס ואני.

30/05/09 - ערב אימפרוב בפירמידה \ Improv at The Pyramid

שבת 30/05/09 פירמידה, מדרגות נחום מילר 6, ואדי סאליב, חיפה

ז'רום נוטיז'ה ואיגנץ שיק ישתפו פעולה עם רוני ברנר, עופר ביימל, מישל מאייר ועדי סניר.

כנראה שגם אלכס דרול ואני נגיע.

1/6/09 - ז'רום נוטיז'ה \ איגנץ שיק \ אלכס דרול \ ערן זקס

שני 1/6/09 לבונטין 7, ת"א בשעה 20:00 (שלם כפי רצונך)

זה האירוע המרכזי שלנו בת"א – הופעות הסולו היחידות של ז'רום נוטיז'ה ואיגנץ שיק מחוץ לירושלים.

כמו כן אורחי הפסטיבל ישתפו פעולה עם אלכס דרול ואיתי, לשם שינוי עם הגברה נורמלית.

רגעי סאונד עדינים ומרגשים לצד הופעות גרילה ופסיכדליה עכורה.

*--[if !supportLineBreakNewLine]* *--[endif]*

ז'רום נוטיז'ה (צרפת | טייפ סלילים ריל-טו-ריל)
איגנץ שיק (גרמניה | פטיפון ממתוקן ואובייקטים)
ערן זקס (נו אינפוט מיקסר, אלקטרוניקה, קולות)

אלכס דרול (אלקטרוניקה וקולות)

מומלץ!

3/6/09 - פריימט ארינה: פרק סיום העונה השנייה

רביעי 3/6/09, הצימר, הגדוד העברי 5, ת"א בשעה 21:00

רגע לפני שאני מתחפף לחודשיים בארה"ב, אלכס ואני נחגוג עם איגנץ שיק את פגרת הקיץ ואת אירוע מס' 19 של פריימט ארינה בערב דבילי במיוחד.

אנדרו ליילס (בריטניה)

Andrew Liles (

אנדרו ליילס, חבר קבע ב Current 93 ו Nurse With Wound, מגיע להופעה אחת ויחידה בישראל, במסגרת פסטיבל מוסררה מיקס, של ביה"ס מוסררה לאמנות, מדיה ומוסיקה.

ליילס, מחלוצי סצנת המוזיקה התעשייתית של שנות ה 80, לצד Coil ו Psychic TV, ששיתף פעולה גם עם פאוסט, לג'נדרי פינק דוטס, טוני ווייקפורד מ Sol Invictus, ואפילו עם סטיבן ווילסון מ Porcupine Tree (תחת השם Bass Cummunion), זוכה למעמד נדיר בקרב סצנת האוונגרד והאלקטרוניקה העולמית כפורץ דרך חמקמק ובלתי מתפשר, שמנסח כל פעם מחדש את היחסים המשתנים בין אלקטרוניקה לסביבה האורבאנית המפרה אותה, בין צלילות סאונד עדינות לבין קולאז'ים מהפנטים, מעין פסקול אווירתי ומעורר גירויים מנטאליים שהם לסירוגין מפחידים ומייצרים אי נחת, אך לרוב שמימיים ומנוסחים בקפידה.

אנדרו ליילס מגיע לארץ בתמיכת תכנית הבי-ארטס של המועצה הבריטית ומשרד החוץ הישראלי.

על ההרצאה:

אנדרו ליילס - דיאבולוס במוסיקה

עם ניסיון של למעלה משני עשורים וגוף עבודות מקורי, אנדרו ליילס יציג את הפרשנות הייחודית שלו להתחקות אחר מרכיב המסתורין ההכרחי במוסיקה. ההרצאה תעסוק בקשר שבין עולם הנסתר, דמונולוגיה ותורות-שטניות לבין הלהקות מהן הושפע ליילס לאורך השנים ותתייחס, בין השאר, להקלטות של רוחות רפאים, מסרים סאבלימינליים, ולהקות כגון Angel Witch, ונום, בלאק סאבאת ו- Current 93.

שני 25/5 13:00, המחלקה למוסיקה חדשה, בי"ס לצילום מדיה ומוסיקה חדשה, רח' שבטי ישראל, ירושלים.

הכניסה חופשית.

ביקורות:

"מוסיקאי נדיר... חמקמק ונפלא" כינה האתר All Music Guide את אנדרו ליילס. הירחון הבריטי The Wire תיאר את המוסיקה שלו כ"... אסופה של פולקלור נשכח שממתין לעתידו".

יום שני 25.5.09, פסטיבל מוסררמיקס, שכונת מוסררה, ירושלים.

כניסה: 20 ש"ח

ז'רום נוטיז'ה (צרפת)

Jérôme Noetinger (FR)

"בעבודות הלייב שלי, אני מנסה לזכור כל הזמן שסאונד הוא בסך הכל ויברציה של האוויר. אני מנסה לבנות מעיין סביבת סאונד או ארכיטקטורה של סאונד בעזרת אסטרטגיות שונות" – ז'רום נוטיז'ה.

כמו במין אלכימיה, ז'רום נוטיז'ה מייצר זהב מכלום. בהופעה חיה נוטיז'ה בורא, מתוך חומרים ורכיבים פשוטים ובעזרת טייפ סלילים ישן, עולמות סאונד יפהפיים, עשירים ובלתי צפויים, תוך הקפדה והתמקדות בתכונות הפיסיקליות והחושניות של הצליל. נוטיז'ה הוא אחד האמנים המובילים בתחום האלתור האלקטרו אקוסטי ופעיל בקהילת המוסיקה הניסיונית העולמית למן 1984. הוא אחראי על Metamkine, אולי הלייבל שתיעד בצורה הטובה ביותר את המסורת של המוסיקה הקונקרטית לדורותיה, ובוודאי אחד הלייבלים המובילים להוצאה והפצה של מוסיקה אלקטרואקוסטית וניסיונית. נוטיז'ה הוא חבר באנסמבל MIMEO של קית' רואו ושיתף פעולה עם אמנים רבים, ביניהם קווין דראם, סופי אנג'ל וליונל מרצ'טי.

על ההרצאה:

בהרצאתו יציג ז'רום נוטיז'ה את המערכת האלקטרונית עליה הוא מנגן – מערכת המכונה "מתקן אלקטרו-אקוסטי" ומייצרת מיני פידבק בעזרת טייפ reel-to-reel ישן, מיקסר, רמקולים קטנים, ומערך של רכיבים אלקטרוניים ושלל מיקרופונים. ז'רום יתמקד במושגים מרכזיים לשיטתו ולמוסיקה ניסיונית בכלל, מושגים שמאפשרים מחשבה על אסטרטגיות של חתרנות, פירוק והרכבה מחדש של משמעויות. ז'רום יספר על העבודה שלו מתוך ההקשר הרחב של "להיות אמן מעורב" וירחיב על הלייבל שלו Metamkine, שהוא צומת מרכזי באיסוף והפצה של מוסיקה ניסיונית מכל העולם, וכן על סדרת הדיסקים "סינמה עבור האוזניים", סדרת דיסקים חלוצית ומשפיעה, שתיעדה את המוסיקה הקונקרטית לדורותיה והצליחה לקשור, למשל, בין גרמניה של שנות ה-30 ובין אמנים בני ימינו כגון ג'ים או'רורק.

ז'רום נוטיז'ה מגיע לארץ בתמיכת מכון רומן גארי

איגנץ שיק (גרמניה)

Ignaz Schick (DE)

"משטחים מסתובבים" הוא קונצרט שבו המופיע מפיק את כל הצלילים באופן ידני, ללא שימוש בתקליטים או בחומר מוקלט מראש. כל הצלילים במופע מיוצרים בצורה ישירה באמצעות מערכת שמתבססת על פטיפון טכניקס MK-ii, מיקרופון קונדנסר נצמד, ושלל אובייקטים שמונחים באופן ישיר על פלטת המתכת של הפטיפון. איכות הצליל משתנה בהתאם ללחץ, ובהתאם לזווית ולמרחק של האובייקט מן המיקרופון. האובייקטים עשויים חומרים שונים כגון מתכת (פלדה, אלומיניום, נייר כסף, מצילות ממתכת), חומרים אורגניים (עץ, פרחים מיובשים, נייר, כונכיות), חומרים סינתטיים (קלקר, סכו"ם מפלסטיק, ויניל, פלקסים, חוצצים) אך גם בעזרת כלי נגינה מקובלים כגון קשת כינור וגופי תהודה אקוסטיים.

על ההרצאה:
בהרצאה יסכם איגנץ שיק תהליך אבולוציוני של חמש עשרה שנות של חקירה, ניסיונות ופעילות חתרנית מוסיקלית. שיק יספר על תהליך הלידה והפיתוח של מערכת ה"משטחים המסתובבים" ועל האופן בו משמשת מערכת בהקשרים מגוונים של מוסיקה ניסיונית עכשווית – אלקטרוניקה, מוסיקה קונקרטית, אלתור אלקטרו-אקוסטי, רדוקציוניזם שקט, אמביינט, מוסיקה תעשייתית ונויז.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 05, 2009 11:04 am 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

נשמע נחמד :cheers:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 05, 2009 11:28 am 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

איזה כיף לשמוע תגובות כאלו , תאמת שאני לא מכיר את האומנים האלו ספציפיים אבל שים לב שאנדרו ליילס עבד עם אומנים כמו סטיבן ווילסון והוציא איתו את Bass Communion שזה פרוייקט אנדרייטד מאוד וחבל שהוא לא נכנס לתודעה .
גם איגנץ שיק נשמע ממש מעניין , הנה טעימה מקמצוץ ממה שהבנדם יודע לעשות :

Concrete Music :idea:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 05, 2009 1:11 pm 
דרימיסט שרוף

אחד המורים שלי סיפר לי ביום שהוא הלך להרצאה של הבחור עם הפטיפון..ואז דיברנו קצת על כל המופרעים האלה, ולפי מה שהוא אמר לי, נשמע ממש מעניין ומיוחד....בכלל-מורה מאוד מיוחד(למרות שהוא עצמו קצת מופרע/מטורלל :yes: )

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 05, 2009 2:52 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

אני ממש מקנא בו . תגיד אתה יכול לקשר אותי אליו ? ומה הופך אותו ל " מופרע/מטורלל" ?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 5 הודעות ] 

כל הזמנים הם UTC

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 85 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

עבור ל:  
מופעל על-ידי phpBB® Forum Software © phpBB Group
מבוסס על phpBB.co.il - פורומים בעברית. כל הזכויות שמורות © 2008 - phpBB.co.il.