YtseJammers Israel

מועדון המעריצים הרשמי של דרים ת'יאטר בישראל
עכשיו ג' יוני 04, 2024 12:58 am

כל הזמנים הם UTC

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 73 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ה' יולי 24, 2008 7:03 pm 
שגריר הפרוגרסיב
סמל אישי של המשתמש

מחירים לא שפויים בהתחשב ברמת החיים במדינה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 25, 2008 6:49 am 
בריל!
סמל אישי של המשתמש

אבל עשו sold out לשתי הופעות! רק מראה כמה אנשים מצחיקים יש במדינה. כרגע קבעו תקדים למפיקים אחרים לעשוק את הציבור. טמבלים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 25, 2008 7:49 am 
שגריר הפרוגרסיב
סמל אישי של המשתמש

ufomatan כתב:
אבל עשו sold out לשתי הופעות! רק מראה כמה אנשים מצחיקים יש במדינה. כרגע קבעו תקדים למפיקים אחרים לעשוק את הציבור. טמבלים

שים לב אבל שרק ההופעה הזאת וההופעה של AIR SUPPLY הצליחו למכור מבחינת הציפיות של המפיקים. כל שאר ההפקות נכשלו כשלון חרוץ. יש היום כתבה במוסף 7 לילות בידיעות אחרונות על ההפקות שנכשלו: מוריסי,איאן בראון,ביורק, וכו'... מראיינים שם בין היתר את שוקי וייס, זאב אייזיק ועוד.
מצד אחד הישראלים משלמים כמו טמבלים 700-800 שקל לדיפ פרפל, ומצד שני רואים שהקהל פה מעדיף ללכת להופעות של מוזיקה ישראלית. מה שלא מובן הוא איך דווקא דיפ פרפל מצליחה להגיע ל-SOLD OUT בעוד מוזיקאים אחרים שגם נחשבים כאלה שהרבה מעבר לשיא( בראון וביורק), לא מצליחים לממש את הציפיות.

בכל מקרה, להקות שנמצאות בשיא האומנותי שלהם, המפיקים לא מסוגלים ולא מנסים להביא, עיין ערך דרים ת'יאטר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 25, 2008 9:26 am 
בריל!
סמל אישי של המשתמש

טל רודס כתב:
ufomatan כתב:

שים לב אבל שרק ההופעה הזאת וההופעה של AIR SUPPLY הצליחו למכור מבחינת הציפיות של המפיקים. כל שאר ההפקות נכשלו כשלון חרוץ. יש היום כתבה במוסף 7 לילות בידיעות אחרונות על ההפקות שנכשלו: מוריסי,איאן בראון,ביורק, וכו'... מראיינים שם בין היתר את שוקי וייס, זאב אייזיק ועוד.
מצד אחד הישראלים משלמים כמו טמבלים 700-800 שקל לדיפ פרפל, ומצד שני רואים שהקהל פה מעדיף ללכת להופעות של מוזיקה ישראלית. מה שלא מובן הוא איך דווקא דיפ פרפל מצליחה להגיע ל-SOLD OUT בעוד מוזיקאים אחרים שגם נחשבים כאלה שהרבה מעבר לשיא( בראון וביורק), לא מצליחים לממש את הציפיות.

בכל מקרה, להקות שנמצאות בשיא האומנותי שלהם, המפיקים לא מסוגלים ולא מנסים להביא, עיין ערך דרים ת'יאטר.

קודם כל אני לא מסכים בקשר לביורק! מבחינתי ביורק עדיין רלוונטית ועדיין כותבת ומוציאה אלבומים טובים ומעניינים בניגוד לאיאן בראון, מוריסי ובטח ובטח דיפ פרפל.
אבל הקהל של פרפל מורכב מהרבה רוסים, עוד הרבה רוסים ועוד קצת ישראלים מבוגרים שעדיין חיים בתקופת ה"סגול כהה" שלהם (פגשתי כמה כאלה בהופעות של RUSH) והם ישלמו כל מה שתגיד להם.
כל המפיקים בארץ פשוט לא מפלחים את שוק הלקוחות שלהם כמו שצריך. הם חושבים שכולם יקנו במכירה מוקדמת ואין את ההבנה שהיום אנשים קונים הכל בשנייה האחרונה.
אותו דבר עם הפסטיבל של המטאל- המפיק בלחץ כי לא קונים את הכמות שהוא חשב שיקנו, וכשאני מסביר לו שלדעתי כולם יבואו לקנות בשבוע האחרון הוא מתעצבן.
ככה הקהל כאן, אף אחד לא יחנך אותו לכלום. רק הופעות שמכוונות לקהל מבוגר יותר או קהל רוסי, מצליחות להימכר במכירה מוקדמת, כל השאר נמכרות בשבוע האחרון.
רק שלא יצפו שיבואו להקות גדולות מחו"ל אם התופעה הזאת תימשך. גם הפסטיבל של המטאל לא יהיה שנה הבאה אם הפסטיבל השנה לא ימכר כולו, יש גבול לכמה אפשר להתעלל במפיקים :haha:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 25, 2008 7:24 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

810??? :wow: :wow: :wow: :wow: :wow: :wow: :wow:

זה גורם לי לחשוב אם היינו מוכנים לשלם סכום כזה על דרים, אם למשל במצב היפותטי לא היינו יכולים לראות אותם בחו"ל.

(]/|\[)

Some of us choose to live gracefully
Some can get caught in the maze
And lose their way home
This is the life we belong to
Our gift divine

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יולי 26, 2008 10:59 am 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

אכן,עצוב מה שקורה כאן בארץ בכל הנוגע להפקות מחו"ל.. למרות שהבנתי שכל אמן מחו"ל שיוצא לטור, מנסה להכניס לעצמו גם את ישראל.. מצב שלא היה פעם.. אולי משלמים פה טוב וזאת הסיבה למחירים כאלה גבוהים? :haha:
מחירים גבוהים זאת בהחלט סיבה לכישלון של הופעות.. ולך תסביר לישראלי הממוצע את הוצאות האירוע.. שבחלק המקרים מצדיק מחירים גבוהים..
הפסטיבל סובל מיחצנות גרועה.. רק בשבוע האחרון התחילו להפציץ את תל אביב בפוסטרים וכאלה.. לפני זה, זה היה סוג של אירוע סודי רק לאנשי פורום מטאל במטאליסט..
והיחצנות הזאת הגיעה הרבה אחרי שהעלו את המחיר ל370.. אני מאמין שאם הדברים היו נעשים לפני, אולי הייתה תנועה כלשהיא של מכירת כרטיסים..
הרבה הפקות נופלות על הדבר הזה.. יחצנות, פרסום, מחירי כרטיסים מוגזמים וכו'..
ההפך, בעקבות התחזקות השקל בשנה האחרונה, אפשר לקצץ במחירי הכרטיסים.. מה שאני לא רואה עד כה..

והמקרה של דיפ פרפל ידעתי שזה מה שיהיה בסופו של דבר, עם כל הצער שבדבר..
בארץ, יש לך הרבה אנשים שישלמו סכומים כאלו ואחרים רק בשביל לראות את הלהקה שלהם.. ויש כאלה הרבה בארץ.. ובייחוד דיפ פרפל שפונה לקהל מבוגר יותר, שבשבילו זה כסף קטן יחסית לשם "דיפ פרפל"...

עוד הופעה שנחשבה להצלחה בזמנו, רוני ג'יימס דיו!! גם מחיר זול יחסית 180 שקל(יש לי את הכרטיס כאן תלוי איפשהו XD).. וגם היו צרכים להעביר את ההופעה מהאנגר לגני התערוכה.. הדבר הזה קיבל יחצנות מדהימה, ב7 לילות ובכל חור..
מן הסתם, יחצנות טובה, מחירי כרטיסים זולים, שם מספיק חזק ומיקום הופעה הגיוני(מוריסי לפארק הירקון?? לא טיפה הגזמנו???)זה הסוד להופעה מכניסה.. :yes:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יולי 26, 2008 12:22 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

ועכשיו, אגיב אחרי שקראתי את אותה כתבה מדוברת ב7 ימים...
דיפ פרפל היא להקה מתוך עשרות להקות שאם יביאו אותם עכשיו, זה יכול להיות מעולה.. קולדפליי לדוגמא יהיה נחמד מאוד להביא אותם גם במיוחד שהם הוציאו אלבום חדש..

אבל אם יש להקה שלא משנה מתי יביאו אותם(בטווח ה5 שנים הבאות), תמיד ימלאו את פארק הירקון על בליינד..

RHCP

ומי שלא חושב כמוני, יכול לרשום כאן את תגובתו..

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 31, 2008 2:48 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

נכתב בוואלה שתהיה עוד הופעה בארץ.. הופעה שלישית בהאנגר 11.. ב9 לספטמבר..

כולי תקווה שהמחירים יהיו הפעם יותר זולים.. :D

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 31, 2008 9:54 pm 
שגריר האופת'
סמל אישי של המשתמש

חח יעשו עלינו קופה! אם המחיר יהיה בסביבות ה200 (משום מה אני מזלזל בזה) אני ילך לזה עם אבא שלי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 03, 2008 7:29 pm 
דרימיסטית מתקדמת

ufomatan כתב:
קודם כל אני לא מסכים בקשר לביורק! מבחינתי ביורק עדיין רלוונטית ועדיין כותבת ומוציאה אלבומים טובים ומעניינים בניגוד לאיאן בראון, מוריסי ובטח ובטח דיפ פרפל.
אבל הקהל של פרפל מורכב מהרבה רוסים, עוד הרבה רוסים ועוד קצת ישראלים מבוגרים שעדיין חיים בתקופת ה"סגול כהה" שלהם (פגשתי כמה כאלה בהופעות של RUSH) והם ישלמו כל מה שתגיד להם.
כל המפיקים בארץ פשוט לא מפלחים את שוק הלקוחות שלהם כמו שצריך. הם חושבים שכולם יקנו במכירה מוקדמת ואין את ההבנה שהיום אנשים קונים הכל בשנייה האחרונה.
אותו דבר עם הפסטיבל של המטאל- המפיק בלחץ כי לא קונים את הכמות שהוא חשב שיקנו, וכשאני מסביר לו שלדעתי כולם יבואו לקנות בשבוע האחרון הוא מתעצבן.
ככה הקהל כאן, אף אחד לא יחנך אותו לכלום. רק הופעות שמכוונות לקהל מבוגר יותר או קהל רוסי, מצליחות להימכר במכירה מוקדמת, כל השאר נמכרות בשבוע האחרון.
רק שלא יצפו שיבואו להקות גדולות מחו"ל אם התופעה הזאת תימשך. גם הפסטיבל של המטאל לא יהיה שנה הבאה אם הפסטיבל השנה לא ימכר כולו, יש גבול לכמה אפשר להתעלל במפיקים :haha:

בקשר לאנת'ם אני לא ממש מסכימה. כמו שג'יימי אמר, גם אני לא ראיתי בכלל פוסטרים/שלטים/יח"צ שהם לא באינטרנט או בנקודות מכירה, וזה משפיע. חוץ מזה, שהבעיה העיקרית מאוד של הפסטיבל הזה, זה שהוא פונה לקהל יעד שהוא יחסית לא מגוון. הכוונה, כל הפסטיבל הזה הוא אקסטרים אחד גדול. להרבה אנשים זה טוב, אבל אם כבר רוצים למכור בענק כרטיסים לפסטיבל מטאל, רצוי בהחלט לא לפנות ל-2 ז'אנרים מרכזיים (בלאק ודת') שמביאים קהל שהוא פחות או יותר זהה. להקת גות', או אפילו יותר טוב, פאוור, היו משפרות את מכירות הכרטיסים פלאים. אני לא מדברת על להקה בסדר גודל מפציץ סטייל בליינד, אלא על משהו יותר סולידי אבל שכן ימשוך קהל מסוג אחר (למשל סאבטון, שבאים בספטמבר.. באמת שלא חסרות).
לא משנה, העיקרון הוא שעל מכירות הכרטיסים לפסטיבל קצת קשה להתלונן אם להתחשב בארגון של הדבר הזה... זה מתחיל בהודעה המאוחרת של הליינאפ (מי מוכר כרטיסים לפני שמוכרז כל הליינאפ? מה הם מצפים? שאנשים ישלמו 340 שקל בלי לדעת מה הם מקבלים בתמורה?) ממשיך בחוסר פרסום ומסתיים במכירת כרטיסים דלה. :D

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 03, 2008 7:48 pm 
שגריר הפרוגרסיב
סמל אישי של המשתמש

את כל מה שנועה אמרה אפשר לסכם במילה אחת על ההפקה: שכונה :haha:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 03, 2008 8:23 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

BOX 5 כתב:
ufomatan כתב:

בקשר לאנת'ם אני לא ממש מסכימה. כמו שג'יימי אמר, גם אני לא ראיתי בכלל פוסטרים/שלטים/יח"צ שהם לא באינטרנט או בנקודות מכירה, וזה משפיע. חוץ מזה, שהבעיה העיקרית מאוד של הפסטיבל הזה, זה שהוא פונה לקהל יעד שהוא יחסית לא מגוון. הכוונה, כל הפסטיבל הזה הוא אקסטרים אחד גדול. להרבה אנשים זה טוב, אבל אם כבר רוצים למכור בענק כרטיסים לפסטיבל מטאל, רצוי בהחלט לא לפנות ל-2 ז'אנרים מרכזיים (בלאק ודת') שמביאים קהל שהוא פחות או יותר זהה. להקת גות', או אפילו יותר טוב, פאוור, היו משפרות את מכירות הכרטיסים פלאים. אני לא מדברת על להקה בסדר גודל מפציץ סטייל בליינד, אלא על משהו יותר סולידי אבל שכן ימשוך קהל מסוג אחר (למשל סאבטון, שבאים בספטמבר.. באמת שלא חסרות).
לא משנה, העיקרון הוא שעל מכירות הכרטיסים לפסטיבל קצת קשה להתלונן אם להתחשב בארגון של הדבר הזה... זה מתחיל בהודעה המאוחרת של הליינאפ (מי מוכר כרטיסים לפני שמוכרז כל הליינאפ? מה הם מצפים? שאנשים ישלמו 340 שקל בלי לדעת מה הם מקבלים בתמורה?) ממשיך בחוסר פרסום ומסתיים במכירת כרטיסים דלה. :D

טל, לפני שאתה זורק מילים חסרי משמעות למפיקים גדולים כאלה, כמה דברים לתגובה של BOX5(סורי, אני חלש בשמות למרות שיש לי אותך בפייסבוק)
אז ככה.. את צודקת מאוד לגבי האקסטרימיות של הפסטיבל שזה פונה לתחום אחד של אנשים.. האקסטרימיסטים נקרא להם.. שזה בין השאר אני ועוד הרבה אנשים..
אבל אל תשכחי שהיו בעיות דרבנן עם ווידין טמפתיישן.. כל מיני הוצאות דיוידי וכל זה, שגרמו להפלת ההופעה של ווידין ולביטולו והזזתו ל12 באוקטובר.. ההפקה ניסו להביא תחליף הולם לווידין טמפטיישן ביחסית בזמן קצר מאוד לפני הפסטיבל(חודשיים שלוש, להביא להקה בעלת שם אירופאי לפסטיבל לישראל.. על גבול הבלתי אפשרי..)
הביאו במקומם את סטיריקון.. תחליף לא הולם.. אבל אין מה לעשות.. זה מה שהיה לאותו רגע..
וכרטיסים לפני שיודעים את הליינאפ? למה בוואקן לא מוכרים כרטיסים שנה לפני שהפסטיבל מתחיל? זתומרת שאם תסעי עכשיו לוואקן, תראי כל מיני מטאליסטים חמודים קונים כרטיסים לוואקן 2009!! מן הסתם פירסמו כמה להקות שמהוות אחוז מאוד קטן(חלקו אחוז קטן אך רציני) ממה שהולך להיות שמה שנה הבאה.. ונכון שמדובר במשהו ניסוני.. אבל עם להקות כמו דארק טראנקווילנטי, נוורמור ואופת', אני חושב ש340 שקל זה לא נורא.. נוסיף את משוגע שהצטרפו אחרי זה לליינאפ וכו'..
חוצמזה, הפקה שמקורה מאיזה לוקאש אחד, שהוא חלק מההפקות של פסטיבל הלפסט, תמיד יכול להביא דברים טובים..

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 03, 2008 8:26 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

נחזור לנושא..

ההופעה השלישית בהנגר ב9 לספטמבר עולה..

540 שקל!!!!!!!!! חלאס, את הוילה שך בקיסריה עשית.. עכשיו גם למבורגיני??? רודף בצע כסף הזאב אייזיק הזה.. וזה לא פעם ראשונה שהוא מפציץ מחירים של זונה מבל אייר!!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 04, 2008 11:48 am 
שגריר האופת'
סמל אישי של המשתמש

יוו איזה מניאקים!!! בהאנגר נכנסים איזה 5000 אנשים אם לא יותר ולוקחים 540?! לאיפה הגיעה התאוות הבצע?!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 04, 2008 5:49 pm 
שגריר הפרוגרסיב
סמל אישי של המשתמש

אם הפראיירים משלמים, מדוע שלא ידרוש כאלה מחירים?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוגוסט 05, 2008 12:25 am 
דרימיסטית מתקדמת

טל רודס כתב:
אם הפראיירים משלמים, מדוע שלא ידרוש כאלה מחירים?

+1
הישראלים חייבים ללמוד להצביע ברגליים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 06, 2008 6:54 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

http://music.walla.co.il/?w=/202/1325482

הופעה רביעית!!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 06, 2008 10:07 pm 
שגריר האופת'
סמל אישי של המשתמש

מאוד ראיתי את זה בא.. חבל שעדיין אני לא ילך לזה :irked:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 10, 2008 5:07 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

אני חושש לקנות כרטיס להופעה של פרפל בעקבות הביטול של הפסטיבל.. אני חייב משו גדול לפני הקצונה :(

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 10, 2008 7:02 pm 
שגריר הפרוגרסיב
סמל אישי של המשתמש

במקרה הכי גרוע ויתבטל, תקבל את כספך בחזרה, ואז יהיה לך כסף לשלם לחברות שנתית במועדון שעולה לך רק 100 ש"ח ולא 540 ש"ח :idea:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 73 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4  הבא

כל הזמנים הם UTC

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 4 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

עבור ל:  
מופעל על-ידי phpBB® Forum Software © phpBB Group
מבוסס על phpBB.co.il - פורומים בעברית. כל הזכויות שמורות © 2008 - phpBB.co.il.