YtseJammers Israel

מועדון המעריצים הרשמי של דרים ת'יאטר בישראל
עכשיו ש' אפריל 27, 2024 7:38 am

כל הזמנים הם UTC

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 55 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ה' מרץ 12, 2009 10:54 am 
שגריר האופת'
סמל אישי של המשתמש

אולי מהכותרת נראה שהאשכול הזה הוא סתם עוד אשכול שכל אחד ירשום את להקות הפרוג האהובות שלו או להקות פרוג לא ידועות (למרות שאת זה כן אפשר לרשום פה).
הכוונה בדיון הזה היא שכל אחד ירשום את הלהקות שהוא מכיר, שבעלות מוטיבים פרוגרסיביים (אך לא ידועות כלהקות פרוגרסיב פרופר), או להקות שלדעתכם מאזיני פרוג יאהבו.

לדוגמא:

Abed - להקת הדת' מטאל הטכנית הישראלית שהוציאה רק EP אחד בשם The Coming Of Soon, שבמובן מסוים הם היו צריכים להיות היורשים לDeath האגדית (שאליהם נחזור בהמשך).

Amorphis - כל מי שאוהב אופת' + דת' מלודי, תהנו.

Borknagar - סוג של להקת בלאק מטאל, מעין עוף מוזר אבל בהחלט יש בהם מן הפרוג.

Death - איך אפשר בלעדיהם, צ'אק הגאון שלמעשה המציא ושכלל את ז'אנר הדת' מטאל הטכני בשנותיו האחרונות התקרב לא מעט לפרוג, שהשיא הוא באלבום האחרון של Death, The Sound Of Perseverance, באמת שזה אלבום ע-נ-ק.

Edge Of Sanity - בעיקר באלבומים Crimson ו Crimson 2. אלבומים מעולים.

Emperor - להקת הבלאק פרוג הראשונה אני חושב :haha: גם הם גאונים.

Enslaved - להקת הבלאק, פולק, ויקינג, פרוג. לדעתי הם הפנים של העתיד בז'אנר המלוכלך הזה בשם הבלאק מטאל. מי שרוצה לחוות קצת מהגאונות יכול לשמוע את Below The Lights או Vertebrae.

The Faceless - מי שאוהב את BTBAM, מומלץ לו לנסות את "חסרי הפנים" :haha: שמעו את האלבום Planetary Dulaity. יש להם גם נגיעות פסיכדליות אדירות.

Faith No More - כמובן שזאת להקה ידועה, בעיקר לאנשים שנות ה-90, אבל מי שלא ניסה אותם, שלא יפספס. לשמוע את Angel Dust ו King For A Day, Fool For A Lifetime.

Matricide - כל מי ששומע משוגע, צריך לנסות את מטריסייד, אין דברים כאלה. במיוחד לא בארץ.

Nevermore - נוורמור, שיבקרו בקרוב בארץ, הם אחד הפספוסים בין שומעי הפרוג לדעתי. הם ה-הכלאה בין תראש ופרוג. This Godless Endeavor הוא גולת הכותרת שלהם.

Prey For Nothing - היורשים הרוחניים של Death.

Sikth - להקת שנות ה-3000, משהו פשוט מטורף.

אני אולי המלצתי פה על להקות מהמתרס הקיצוני יותר של המוסיקה, אבל אני ישמח אם אנשים ימליצו על להקות מכל הז'אנרים והצבעים :haha:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 12, 2009 11:03 am 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

אחלה אשכול אלי אבל זה נשמע יותר כמו " "להקות הדת'\בלאק מטאל שלא כולם מכירים"... :haha:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 12, 2009 1:04 pm 
שגריר האופת'
סמל אישי של המשתמש

אלה פשוט הלהקות שאני מכיר. הסיבה שפתחתי את האשכול הוא כדי שאנשים אחרים יוכלו להכיר עוד להקות וגם שאני יוכל להכיר להקות שהם לא דת'/בלאק/וואטאבר :haha:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 12, 2009 6:25 pm 
דרימיסט מתקדם

כבר כתבתי עליהם יותר מפעם אחת אבל הנה עוד הזדמנות להפיץ את הבשורה -

Mago De Oz - הקוסם מארץ עוץ. אבל ממש לא מוזיקה של ילדים. להקת רוק-פולק-אירי מספרד ששרה בספרדית.

יש שם 3 גיטרות, סולן, סולנית, תופיסט, באסיסט, כינור, איש של חלילים למיניהם, קלידים וזהו.

הגאון בלהקה הוא המתופף, הסולן הורס לעצמו את הקול בכל סיבוב הופעות מרוב שהוא שר גבוה ולא מוותר לעצמו על כל אינץ' של עלייה בקול.

המוזיקה כייפית בטירוף, ממש שמח, וגם נותן בראש, גם יוניסונים בין הגיטרות, הקלידים, הכינור, החליל ומה שבא לכם.

אני בטוח שאם הייתי מבין ספרדית הייתי נהנה פי אלף, אבל גם ככה זה כיף לא נורמלי של מוזיקה.

מומלץ בחום להתחיל עם הדיסקים האחרונים שלהם -gaia, gaia 2 ו-La Ciudad de los Arboles.

http://magodeoz.com/

תהנו!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 13, 2009 1:57 am 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

אני עדיין מחפש את "הפרוג" באשכול הזה.
נמאס שכל להקת בלאק-דת'-דום פלצנית מוסיפה פרוג לסטייל שלה כדי למשוך מעריצים (?)

להקות שאני ממליץ עליהם:

Sigur Ros
Indukti
Riverside
For A Minor Reflection
Mogwai
Dead Soul Tribe

:whistle:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מרץ 14, 2009 6:53 am 
דרימיסט מתקדם

פיונולה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מרץ 14, 2009 7:04 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

אחלה אשכול אלי . תודה על ההמלצות שלכם חבר'ה . לי עדיין לא עולות להקות שהן נוגעות בפרוגרסיב אבל אני בטוח שעם הזמן יעלו לי .

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 16, 2009 12:16 pm 
דרימיסט מתחיל

אווו אשכול נחמד :)
אני בדיוק בחיפושים אחר דברים חדשים. מעולה :D

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 16, 2009 12:52 pm 
שגריר האופת'
סמל אישי של המשתמש

אבל שעוד אנשים ימליצו!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 16, 2009 6:38 pm 
דרימיסט מתקדם

אני משער שרוב האנשים יכירו את הלהקות האלו אבל בשביל אלו שלא...
magic pie - טל המליץ עליהם בזמנו. האלבום שלהם circus of life מצוין.
vanden plas - גם המלצה של טל. הם די בסגנון של דרים. אישית שמעתי רק את christ zero ואהבתי.
russian circles - להקת פוסט-מטאל. אני אישית לא אוהב כל כך את הז'אנר אבל האלבום הראשון שלהם enter הוא פצצת אנרגיה.
sieges even - פרוגרסיב מטאל. גם מהלהקה הזו שמעתי רק אלבום אחד - the art of navigating by the stars ולטעמי הוא טוב מאוד. מי שלא יכול להתמודד עם קצת קיטש עדיף שיתרחק מהלהקה הזו.
ואם אין לכם בעיה עם איטלקית -
Museo Rosenbach - Zarathustra
Premiata Forneria Marconi - Per un Amico, Storia di un Minuto, Stati di Immaginazione
האחרון (stati) מומלץ באופן כללי לכולם - אלבום אינסטרומנטלי אדיר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מרץ 17, 2009 1:11 pm 
דרימיסט מתקדם
סמל אישי של המשתמש

MrRed, איפה הפרוג פה?

כאילו, נכון שלחלק מהלהקות יש מוטיבים פרוגרסיביים, אבל....Emperor???? אלא אם כן אתה מדבר על שני האלבומים האחרונים שלהם, אז אפשר לעגל את זה לסוג של פרוג

אבל אחלה אשכול פתחת פה וסחתיין על היוזמה הזאת, אז גם אני אתן כמה להקות (שאולי רק כמה פה שביניהם זה אתה ואריאל WhoIsMax מכירים):
סבבה, משהו שיכול לגבול בפרוג? נתחיל משלוש להקות שאוהבות להתעלל בג'אז קצת:
Gorguts - להקת דת' מופרעת מקנדה, אני ממליץ על האלבומים From Wisdom to Hate ובעיקר Obscura, שבהם קיימים המון שכבות מוזיקליות, דיסוננסים והמון הרמוניות מטורפות, בעיקר מאיזור הג'אז וקצת פרוגרסיב אפילו, לא להקה פשוטה, קשה לא להאזין להם, אבל מהרגע שמתחילים להאזין לפעמים ממש קשה להמשיך לשמוע

Neuraxis - עוד חבורה קנדית עם ראש מוזר למדי, עם התעללות הרבה יותר קשה בג'אז ובשכל שלכם, עם קצב הרבה יותר מהיר מ-Gorguts, אבל עם לא פחות תחכום

War from a Harlots Mouth - נעזוב שנייה את הקנדים ונעבור לברלינאים החמודים האלה, מה זה? הארדקור? גריינד? מטאלקור עם ג'אז? פשוט צריך לשמוע

Quo Vadis - עוד קנדים (כן, זה מעומק הרצון לבעוק לתושבי קוויבק בתחת), באלבום הראשון Forever הם שילבו קצת מוסיקה קלאסית, כמו מעברי כינור ואפילו שיר בלדה עם זמרת אופרה, באלבום השני Day Into Night הם פנו יותר לכיוון הדת' מטאל שלהם, כשהשלישי, Defiant Imagination הוא המומלץ ביותר לנסות, על כל האיכות הטכנית של הלהקה + הופעת אורח של סטיב דיגורג'יו (סימן המעיד על איכות)

ובגלל שאין לי יותר מדי זמן להמשיך ואשמור את זה לפעם אחרת, אני אתן פה משהו.....אפי, אפי ברמה כזאת שתצטרכו חודשים טובים להבין את הלהקה הזאת (אני יושב עליה כבר כמעט שלוש שנים ועדיין לא הצלחתי להבין אותה עד הסוף)
אז בבקשה, Bal-Sagoth:
להקה ש....כברירת מחדל נכנה אותה בלאק מטאל, אבל כוללת בתוכה המון אלמנטים של דת' מטאל, ובעיקר בעיקר המון אפיות וגרנדיוזיות, אבל כל זה משתלב בצורה כל-כך יפה, שלא לדבר על השירה של סולן הלהקה ביירון רוברטס (ביירון :love: ) שנעה בין צווחות גבוהות וגם גראולים נמוכים (בעיקר באלבום הראשון), אבל גם בקריינות שבה הוא מנצל את קול הבס העבה שלו כדי להדריך ולספר את הסיפור בצורה מושלמת
אז למי שרוצה לאתגר את עצמו בליריקה ובסיפור מסובכים (מילים לדוגמא:http://darklyrics.com/lyrics/balsagoth/thechthonicchronicles.html#1)
ועם שירים בעלי שם כמו
The Dark Liege of Chaos is Unleashed at the Ensorcelled Shrine of A'Zura Kai (The Splendour of a Thousand Swords Gleaming Beneath the Blazon of the Hyperborean Empire Part II)

ואם אתם גם חובבי קונאן הברברי, אז זאת הלהקה בשבילכם
All Hail Bal-Sagoth!!!! :knight:

Today Crime Does Pay....The Shadow Knows!!!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מרץ 17, 2009 1:28 pm 
שגריר האופת'
סמל אישי של המשתמש

דיברתי על שני האלבומים האחרונים שלהם, שבהחלט פרוגרסיביים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 18, 2009 6:20 am 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

אחלה הודעה רון .
על Obscura של Gorguts שמעתי . ההרכב משלב יותר נכון סוג של בלאק מטאל עם אוונגארד , הרכב בהחלט לא קל לשמיעה . מאוד מטורף . יש כמה חבר'ה שאפילו אמרו הם אחרי כל השמיעות עדיין לא מבינים מה הולך שם .

וגל על Bal sagoth שמעתי שהיא להקה מעולה . וחבל שלא מכירים . יש להם איזושהיא טרילוגיה , יצא לי מזמן לשמוע אותם וזה בהחלט מעניין .

את Que Vadis שמעתי גם . את האלבום Forever ולא יודע , הוא נחמד כזה , אבל סאונד יותר מדי תביניתי - טכני דת' מטאל .

התעללות בג'אז :haha: .. אם כך זה יכול להיות דבר טוב :haha:

נערך לאחרונה על ידי Ozerivarium בתאריך ד' מרץ 18, 2009 7:55 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 18, 2009 9:47 am 
שגריר האופת'
סמל אישי של המשתמש

תשמע את האלבום Defiant Imagination ואולי תקבל רושם אחר על הלהקה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 18, 2009 4:46 pm 
דרימיסט מתקדם
סמל אישי של המשתמש

הם לא ממש פרוג. אבל שמעתי את הדיסק שיצא לאחרונה של להקה בשם Three.
להקה נחמדה למדי. עם כל הבנאליות של בית-פזמון-בית-פזמון הם מצליחים לגרום לי לאהוב אותם כי יש בהם משהו טיפה שונה.
אני ממליץ על השירים all that remains ו-my divided falling.
אני שוב חוזר, לא להקה מטורפת. אבל שווה האזנה.

בלי קשר, למרות שאני מאמין שכולם פה מכירים אותם, tool ו-porcupine tree מדהימים בכל קנה מידה אפשרי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 18, 2009 6:46 pm 
שגריר האופת'
סמל אישי של המשתמש

3 להקה די מוכרת. הם היו בProgressive Nation עם דרים, אופת' וBTBAM.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מרץ 24, 2009 1:42 pm 
דרימיסט מתקדם
סמל אישי של המשתמש

*הופ הופ, הקפצה*

עוזרי, אתה מוזמן להרים צלצול או להתחבר למסנג'ר ואתן לך שעת סיפור על הטרילוגיה שלהם (לפחות על שתי הסאגות העיקריות שלהם שהצלחתי להבין), ולא רק זה, כדאי מאוד שגם תבדוק אותם בוויקיפדיה ותקרא שם על המקומות שמופיעים בשירים שלהם, הרבה שעות קריאה זה יספק לך

ו-Gorguts עושים...דת', תרצה או לא תרצה, ועכשיו אני אמשיך:

Aarni - כבר כתבתי עליהם בסיכום 2008 פה, דום מטאל משבדיה, עם קצת שילובי פולק, הרבה אוונגארד, וקאבר לג'ימי הנדריקס שבתוכו יש תפילה באכדית

Into Eternity - הרכב קנדי שמשלב שירה נקייה, גראולים של דת', ריפים של ת'ראש, גם פרוגרסיב, קצת פאוור, והרבה רגש, מומלץ האלבום The Scattering of Ashes, דווקא יותר אהוב עליי מהאחרון שלהם

Sigh - בלאק מטאל יפני שמשלב המון אוונגארד ומוזיקה סימפונית, בעיקר האחרון, Hangman's Hymn, שסולן הלהקה תיאר אותו כ"ת'ראש גרמני פוגש סגנון סימפוני", מומלץ מהאלבום השיר Me-Devil שיכול לתת לכם מושג כללי על הלהקה

Mirrorthrone - הרכב שוויצרי של אדם אחד, בעיקרון בלאק המשלב המון מוטיבים סימפוניים, המון שימושים בסינתיסייזר ופסנתר, ואווירה אפלה למדי

Akercocke - חבורת בריטים המחשיבים את עצמם לשטניסטים (בהתחשב בעובדה שהם מעולם לא מופיעים כשאיפור על פניהם ובלבוש די נורמלי, עושה לי תחושה שבדברים שלהם על שטניזם יש אמת לעומת....חצי מהבלאקרים האחרים), ריפים פסיכודאליים, מוזיקה חללית מדי פעם, כינורות פה ושם, שירה שנעה בין שירת דום איטית, לבין שירה מלודית רגילה, לבין צווחות הבלאק והגראולים המתאימים לדת'

Dissonant - הרכב המטאלקור לדעתי מבין ההרכבים הטובים בארץ, שעיקר הפרוגרסיב שלהם היה בעיקר ב-EP מ-2005

Hieronymus Bosch - דת' מטאל רוסי, גם בהמשך לנושא ההתעללות בג'אז שכבר הזכרתי

Theory in Practice - שוב, דת' שבדי עם שירים ארוכים ומקצבי טמפו רבים והמון טכניקה, מומלץ Colonizing the Sun

Necrophagist - אין צורך להכביר למי שכבר מכיר את להקת דת'-טכני הגרמנית הזאת, עם הקומפוזיציות המורכבות, ההשפעות הקלאסיות, המילים שעושות תחושה שנלקחו מספר המסביר לאנשים טיפשים איך לנתח, וריאות הפלדה של מוחמד

Decapitated - כבר מהתחלה שמתי לב שהאשכול הזה יותר מדבר על להקות שגם יש להן טכניקות יותר מאשר פרוג, אז גם הלהקה המצוינת הזאת יכולה להיכנס לכאן, החבר'ה הפולנים שהחלו בתור דת' טכני, והתחילו להיות יותר אולד-סקול אבל בלי לזנוח את מה שהם טובים בו, ומי שאוהב כדי שיקשיב, וגם כמוני, ייחל לכך שההרכב יחזור לפעול בקרוב כשיימצאו להם סולן ומתופף חדשים

Gorod - כמו נקרופאגיסט, רק עם כיוון יותר בלוזי/ג'אזי מאשר קלאסי, ובאסים המנוגנים ע"י בחורה (משהו שנהיה מאוד פופולארי גם בלהקות יותר וותיקות כמו Quo Vadis ואפילו אצל Bolt Thrower הקשישים והאכזריים :twisted: )

Spawn of Possesion - פה פרוגרסיב, פה משהו שמזכיר ג'אז, וכרגיל, פה ושם קצת השפעות טכניות מ-Gorguts ו-Death, וקצת השפעות לדת' ישן כגון Morbid Angel ו-Suffocation

Scar Symmetry - אני חושב כבר לא מעט שמעו עליה, על שלושת הדיסקים עם שילובי הפרוג, הכינורות, הדת' המלודי, הפסיכודאליות, והשירה של אלווסטרם, שעושה עבודה מוצלחת גם בשירה נקייה, וגם בגראולים הכבדים שלו (נ.ב.: לאוהבי אלווסטרם, שכיום כבר לא בהרכב, מומלץ לנסות את האלבום של ההרכב Miseration, שבו אלווסטרם היה הסולן)

על Septicflesh כבר דיברתי נכון?

הנה Lykathea Aflame - להקת דת' צ'כית, עם טקסטים של שאנטי, מוזיקה שבעיקר מושפעת מהפולק האוריינטלי, ותומס קורן, המתופף העל אנושי ורב זרועות

Decrepit Birth - ריפים מורכבים, מהירות של 300 BPM לפחות, הרבה השפעות מ-Atheist ו-Cynic, וכמו לא מעט הרכבים דומים להם, עיסוק בניהליזם,
דואליות ומיזנטרופיה

Atheist - הרכב דת' אמריקאי עם שילוב של פרוגרסיב, ג'אז ופיוז'ן (שבעיקר הגיע מהבאס של רוג'ר פטרסון המנוח, ולאחר מכן ב-Elements בזכות הבאס של טוני צ'וי), בהחלט מומלץ לרוב הגולשים בפורום, בעיקר אם אתם אוהבים את Cynic

Farmakon - מומלץ לחובבי אופת', בקטעים הכבדים שלהם כמובן, איכות הסאונד פחות טובה מאשר הלהקה המוזכרת לעיל, אך הנגינה המקצועית, השירה המצויינת ותחושת הטירוף המלווה את האלבום A Warm Glimpse הופכים אותם לחוויה מומלצת

Beneath the Massacre - חפרתי כבר על 4 להקות שהלהקה הזאת דומה להן, אל תאלצו אותי להסביר שוב

Alarum - כמו פרמקון, רק בלי גראולים כמעט

איך לא הזכירו פה את Gojira - להקת הדת'-פרוגרסיב-ת'ראש-גרוב-טכני-ושאר ירקות מבית האחים דופלנטייר, המון השפעות סגנוניות, המון השקעה בכל צליל, הפקות מהוקצעות והדוקות, השירה והגיטרה של ג'ו דופלינטייר והתיפוף של אחיו מריו, הופכים כל אלבום של אוהבי הטבע ושוחרי איכות הסביבה לחוויה אמיתית, מומלץ לאוהבי הרבה להקות, לאוהבי מוזיקה בכלל

*הצתה של הרגע האחרון, Lux Occulta - בלאק פולני עם סולואים נהדרים (שלקוחים מעולם הפרוג בעיקר), שירה נקייה פה ושם ,וסאונד מחורע

אני סיימתי, אין לי כוח לטכניקה, יאללה Gorgoroth!!!!! בלאק פרימטיבי למוח!!!!

Today Crime Does Pay....The Shadow Knows!!!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מרץ 24, 2009 2:25 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

יש סיכוי שתמליצו על להקה שהיא לא Death / Doom / Black? :|

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מרץ 24, 2009 3:32 pm 
דרימיסטית שרופה
סמל אישי של המשתמש

ציטוט:
יש סיכוי שתמליצו על להקה שהיא לא Death / Doom / Black? :|

כן למה לא?
יש את Seventh Wonder
שילוב של פרוג ופאוור או משהו כזה בכל אופן kamelot , האחרונים שלהם מצוינים.
After forever
Sirenia
שאלו כבר שילובים קצת יותר לכיוון של נייטוויש שהתחלתי לשמוע אותם לא מזמן, אישית הכי אוהבת את kamelot מבין הרשימה פה :metal: .

My soul is set aflame, the daily fight is on, still pain ain’t gone

Work to live. Another tear, another bleeding
Every day another price to pay. I pay and bleed
Therefore I consider leaving. But this land forces me to stay

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מרץ 24, 2009 6:48 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

Osirus כתב:
*הופ הופ, הקפצה*

עוזרי, אתה מוזמן להרים צלצול או להתחבר למסנג'ר ואתן לך שעת סיפור על הטרילוגיה שלהם (לפחות על שתי הסאגות העיקריות שלהם שהצלחתי להבין), ולא רק זה, כדאי מאוד שגם תבדוק אותם בוויקיפדיה ותקרא שם על המקומות שמופיעים בשירים שלהם, הרבה שעות קריאה זה יספק לך
ו-Gorguts עושים...דת', תרצה או לא תרצה, ועכשיו אני אמשיך.......

אני סיימתי, אין לי כוח לטכניקה, יאללה Gorgoroth!!!!! בלאק פרימטיבי למוח!!!!

חחח מסכן רון , עד שהוא טרח על ההודעה המושקעת יש לציין ..

אתה יודע מה ? בקשר לגורגאטס , נכון - הם לא אוונגארד , כמו שסליפיטיים גורילה מיוזיאום לא אוונגארד . זה שילוב של פרוג' על בטוח .

סחתיין על ההמלצות , על Atheist אני יודע שהם להקה מעולה למרות שעדיין לא שמעתי את Unquestionable משהו ..

גם Necrophagist להקה עם סאונד מאוד מאוד מסובך למרות שהם נשמעים כמו ברוטאל דת' קליל , אבל הפרוגרסיביות .. אחח מדהים .

אחלה המלצות , אחלה הודעה - לך לכתוב במטאליסט ! :)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 55 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3  הבא

כל הזמנים הם UTC

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 82 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

עבור ל:  
מופעל על-ידי phpBB® Forum Software © phpBB Group
מבוסס על phpBB.co.il - פורומים בעברית. כל הזכויות שמורות © 2008 - phpBB.co.il.