YtseJammers Israel

מועדון המעריצים הרשמי של דרים ת'יאטר בישראל
עכשיו ה' מרץ 28, 2024 5:33 pm

כל הזמנים הם UTC

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 41 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: Dubstep על כל גווניו
הודעהפורסם: ד' פברואר 01, 2012 7:41 am 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

בואנה ה Djentstep הזה אדיר . ולשאלתך - בשיר של Mantis יש גראולים איך לא שמת לב .. יש לך כל עשר שניות בערך:)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' פברואר 01, 2012 3:38 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

רק שתדע שקניתי את ה- EP בעקבות הקטע הזה- ורק בקטע האחרון יש גראולים. בכל האחרים, שאחד מהם זה מה ששמת פה, אין שירה בכלל.

(]/|\[)

Some of us choose to live gracefully
Some can get caught in the maze
And lose their way home
This is the life we belong to
Our gift divine

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' פברואר 02, 2012 5:46 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

אני לא כ"כ נהנה מדאבסטפ האמת אבל זה היה ממש מגניב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' פברואר 02, 2012 6:30 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

תומר - איך קוראים ל EP ?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' פברואר 02, 2012 7:26 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

Futures

עילי- על מה דיברת?

(]/|\[)

And lose their way home
Our gift divine

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' פברואר 02, 2012 10:19 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

Djentstep

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 12, 2012 9:15 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

טוב מסתבר שהמתופף של animals as leaders - נאווין קופרוייס, הוא גם די ג'יי..ממש מוכשר אפילו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 12, 2012 5:49 pm 
דרימיסט שרוף
סמל אישי של המשתמש

זה לא בדיוק דאבסטפ אבל זה רץ חזק היום בסצנה של הדאבסטפ...אין ספק שמדי פעם יש דברים חזקים במיינסטרים :)

The secret orchard
And your voice is vast and achromatic
But still so precious

תמונה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 20, 2012 8:49 am 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

חח תמיד משעשע אותי איך אני 2 צעדים קדימה מהסצינה...... זה טראק ישששששן כבר (לפחות מבחינתי). והוא דוגמה טובה לזיקה שיש לז'אנר עם האלקטרו- הטראק הזה ספציפית הוא אלקטרו, אבל ההרכב הזה עושה גם קטעי דאבספט פה ושם. מלא אמנים בסצינה עושים גם אלקטרו, והאמת, לסקרילקס יש יותר קטעי אלקטרו מאשר דאבסטפ. פשוט הדאבסטפ הוא יותר בולט כז'אנר, כי הוא חדש, ואצל סקרילקס ספציפית כי הוא עשה מהפכה בז'אנר.

בכל אופן, הנה עוד קטע שלהם, שממש משחק על הגבול בין דאבסטפ לאלקטרו

(]/|\[)

And lose their way home
Our gift divine

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 24, 2012 8:09 pm 
שגריר האופת'
סמל אישי של המשתמש

מתי יהיו לגאונים האלה שירים חדשים?!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 27, 2012 5:15 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

אני פשוט שונא את סקרילקס וכל המתלהבים האלה...
זה דאבסטפ אמיתי! וזה גם ממש טוב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 30, 2012 11:51 am 
דרימיסט שרוף
סמל אישי של המשתמש

אפרופו דאבסטפ, אני די שונא את הסגנון הזה חוץ מהשיר של סקרילקס עם קורן שהוא אדיר, האלבום הבא של מיוז יכלול די הרבה דאבסטפ לפי מה שהבנתי.
למרות הסיכוי הגבוה שזה יתחרבן, אני לא יכול להגיד שאני לא מסוקרן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 30, 2012 12:39 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

אני יודע, זה יהיה אפילו עוד יותר חרא מהאלבום הקודם שלהם שהיה בלי דאבסטפ מטומטם.
אני אפילו לא הולך לשמוע את זה, חבל על השעה שאני אבזבז מהחיים שלי, שעה שבה אני אוכל לשמוע דאבסטפ באמת טוב כמו burial, shackleton, kryptic minds, vex'd וכו'
באמת חבל שהדאבסטפ קיבל שם רע בגלל סקרילקס וכל מיני הרכבים גרועים..

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוגוסט 03, 2012 1:41 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

בינתיים הדאבסטפ שהכי עומד בסטנדרטים שלי זה Author & Punisher , שזה לא דאבסטפ אבל נשמע כמו . וכמובן Mantis . חוץ מזה - אין משהו שהעיף אותי החללה .

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 13, 2012 10:44 am 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

זיו, מה מפריע לך? שאנשים קוראים לדאבסטפ דאבסטפ כשבעצם זה משהו אחר (מה שאתה טוען שהוא דאבסטפ)? השם זה מה שמציק לך?
כי אם כן, זה ממש מיותר.
ובוא נניח רגע שאתה צודק, מה שאתה אומר שהוא דאבסטפ, זה באמת דאבסטפ. אז כפי שכבר אמרתי, זה הז'אנר שפעם היה הדאבסטפ, והוא התפתח- כמו כל ז'אנר- למה שהיום כל העולם קורא לו דאבסטפ. וכל שונאי הברוסטפ יצטרכו פשוט לחיות עם זה.

אגב kryptic minds הם די בסגנון של הרבה דברים מודרניים של דאבסטפ, או לפחות מזכירים. למשל הקטע של קוקי מונסטה ששמתי באשכול משחקים.

(]/|\[)

And lose their way home
Our gift divine

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 13, 2012 11:51 am 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

זה דאבסטפ :P . אולי Doomstep
http://www.youtube.com/watch?v=UGYt88HFpH4

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 13, 2012 12:11 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

חחח לא אמרת שאין לך כוח להיכנס לזה?
אוקיי, אז דבר ראשון, חשוב לי להבהיר את הנקודה שלי כי אתה לא בכיוון... לא מפריע לי אם קוראים לזה דאבסטפ או לא, עוד פעם, זה לא מעניין אותי אני שונא את רוב היוצרים בז'אנר.
מה שכן מפריע לי, זה שהיוצרים שבאמת מגיע להם לקבל את כל ההערכה מהקהל אלה האומנים שכן עושים את ה-דאבסטפ, ושאנשים ששומעים ברוסטפ מזלזלים בהם. אתה רואה תגובות ביוטיוב של אנשים כאלה שכותבים - איפה הדרופ?!?! זה לא דאבסטפ.
יש מבין? מצדי תקרא לזה איך שבא לך, אבל כשיוצרים באמת מוכשרים (ואני שוב אומר שיש מעט כאלה) לא מקבלים את ההערכה הכבוד שמגיע להם, זה עצוב. יהיו יוצרים כאלה בכל ז'אנר, זה כבר לא קשור לדאבסטפ, אבל בדאבסטפ זה מפריע לי במיוחד כי זה נכנס חזק במיינסטרים (הברוסטפ כמובן). מפריע לי, סורי, זה הקטע שלי.
עכשיו, התפתח או לא, שוב, לא אכפת לי, שיתפתח... שיהיה לו בכיף.
לא יודע מה שמעת ואיך של kryptic minds אבל הם עושים דאבסטפ משולב עם drum and bass אטמוספרי. עכשיו תגיד לי מתי שמעת משהו אטמוספרי בין יוצרי הברוסטפ?
kryptic minds פשוט משלבים drum and bass אז זה מבלבל אותך. וזה בדיוק הבלבול של רוב האנשים.
ואם כבר, kryptic minds זה ההרכב דאבסטפ היחיד שבאמת אפשר לעשות מדיטציה בזמן ששומעים אותו. אם אתה רוצה לקבל עוד מושג על המוזיקה שלהם ממליץ לך על האלבום הראשון שלהם one of us שבו הדראם אנד בייס האטמוספרי יותר בולט מהאלבום השני, וגם הוא אלבום באמת מעולה!
אגב, כדי למנוע בלבול בעתיד הייתי גם ממליץ לך לשמוע דראם אנד בייס (אבל לא את הדראם אנד בייס המסריח של היום. את הדראם אנד בייס הבאמת איכותי של אמצע עד סוף שנות התשעים, זו הייתה תקופת הזוהר של הז'אנר לפי דעתי. או שאתה שומע כבר אני לא ממש יודע). ודווקא זה ז'אנר (ושוב, אני מדבר על תקופת אמצע עד סוף שנות התשעים, כשליוצרים היה באמת רצון למקוריות ורצון לחדש.) שאני הרבה יותר מתחבר אליו במוזיקה האלקטרונית (כמובן ש IDM זה ה-דבר לפי דעתי. וגם power electronics :P ). וגם בדראם אנד בייס יש מלא יוצרים גרועים, ועם זאת הרבה מאוד טובים.... וגם הוא הדרדר לפי דעתי. תנסה את balance of the force, אלבום משובח ובודד של boymerang (גרהאם סאטון מ bark psychosis. כן הוא עשה גם דראם אנד בייס הגאון הזה :)), אחד הדיסקים הגאוניים והחשובים בדראם אנד בייס, מומלץ מאוד.
אגב דראם אנד בייס זה דוגמא לז'אנר שהתפתח (ג'אנגל) וקיבל שם אחר (דראם אנד בייס). כפי שידוע לך דראם אנד בייס וג'אנגל זה כמעט אותו סגנון. עד תקופה מסויימת קראו לזה ג'אנגל והדברים היותר מתקדמים התחילו להיקרא דראם אנד בייס. יכול להיות שזה המצב גם עם הדאבסטפ לפי דעתך, לפי דעתי זה לא. כי הרי זה לא שמשלב מסויים יוצרי הדאבסטפ (המקורי) התחילו לעשות דברים יותר מתקדמים. זה פשוט כמה יוצרים שבאו ולקחו את הז'אנר וממש שינו אותו. יש כאלה שאוהבים את השינוי הזה, אני לא... אבל שוב, זה לא הנושא.
סליחה על החפירה ושיש לי נטייה לגלוש לנושאים אחרים חח. המשך יבוא כשיבוא לו לבוא. ;)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 13, 2012 2:16 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

Axxon N כתב:
זה פשוט כמה יוצרים שבאו ולקחו את הז'אנר וממש שינו אותו.

יפה אמרת!
זה בדיוק הכוונה שלי, בכל ז'אנר, ההתפתחות שלו באה מאמנים אחרים שעשו איתו משהו חדש ולקחו את זה קדימה, ולא מאותו אמן שפיתח את היצירה שלו (לרוב). גם סקרילקס פיתח את הדאבסטפ למה שהוא יותר היום ולפניו זה היה אחרת (זה עדיין שלב אחרי מה שאתה אוהב).
ובוא נבהיר משהו- אני יודע מה זה D&B. זה לא מבלבל אותי ב- kryptic minds. וזה ז'אנר שמשתלב טוב עם דאבסטפ, ויש מצב שגם תרם להתפתחות המודרנית שלו, אני יכול לשים לך קטעים אם תרצה.
אני גם יודע מה זה דאבסטפ, כי כפי שאמרת- לומדים הכי טוב משמיעה, אז שמעתי מספיק בשביל לדעת מה זה.
עכשיו, דאבסטפ אטמוספרי.... נכון, אין דבר כזה בדאבסטפ המודרני, כי זה לא דאבסטפ! אבל זה גם לא מדויק, אפשר לעשות את זה. למשל, ההרכב שעוז גילה לי, mantis, עושה בדיוק את זה. דאבסטפ אפלולי ביותר שגורם לך להרגיש שאתה בעולם פוסט-אופקליפטי.
אבל בגדול דאבסטפ זה לא משהו שהוא אמור להיות אטמוספרי, זה כמו לומר שצריך לעשות טרנס צ'יל-אאוט.
ושמעתי את הקטעים האטמוספריים האלה שאתה מדבר עליהם, זה ממש לא דאבסטפ. גם לא מבחינת קצב וגם אין שום קו בס עיקרי או בולט שיוצר את עיקר המנגינה.
זה לא ה- דאבסטפ.
לגבי הדרופ, שאנשים רושמים את זה, זה בעיקר כי הדאבסטפ המודרני בנוי הרבה על זה, אבל גם לא חסר קטעים שלא. וגם דרופים זה טוב סה"כ :)
וזה כמו פזמון בשיר רגיל, זה עיקר השיר, אז לומר שזה מיותר זה ממש לא נכון.

(]/|\[)

And lose their way home
Our gift divine

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 13, 2012 2:51 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

אוקיי, לא הבנת אותי.
אז ככה, מה שאמרתי זה שיוצרים כמו סקרילקס וחבריו פשוט לקחו את מה שנקרא דאבסטפ, ושינו אותו. לא פיתחו את הדאבסטפ, שינו אותו, וקראו לזה גם דאבסטפ כדי לרכב על הגל. זה לא שלב אחרי מה שאני אוהב, זה אפילו לא דומה. ושוב, אני לא אוהב דאבסטפ!! רק כמה יוצרים באמת מיוחדים שגרמו לי לשנות את דעתי, יוצרים שעושים את ה-דאבסטפ. ביניהם kryptic minds שעושה את ה-דאבסטפ. לא דיברתי על קטעים ספציפיים, דיברתי על אלבום שלם שלהם, one of us, הראשון, ואני באמת ממליץ לך עליו בלי קשר לדיון הזה. ממליץ לך בצורה חברית ביותר, כמו שאני תמיד ממליץ.
וגם ההמלצות על דראם אנד בייס זה בצורה חברית, אתה לא צריך לבוא בגישה של "אני יודע מה זה, שמעתי מספיק". כמו שכתבתי, יש לי נטייה לגלוש לנושאים אחרים וגם נטייה להמליץ הרבה, אני אוהב להמליץ. קח את זה בקטע טוב.
שמעתי את mantis כבר, ואין שום דמיון בין זה ל kryptic minds. זה גם לא ממש אווירתי ברמה של kryptic minds, זה בכלל שני דברים שונים לגמרי.
ואתה טועה בקטע הזה מאוד, ה-דאבסטפ, המקורי, הוא כן נוצר עם דגש חזק על אווירה, זה תמיד היה ככה. תעבור אחד אחד באומנים פה, ואתה תשים לב שאצל כולם יש דגש על אווירה. פה אני מתכוון פה - http://rateyourmusic.com/customchart?pa ... countries=
לעומת זאת, פה אין שום דבר שמזכיר אווירה - http://rateyourmusic.com/customchart?pa ... countries=
תשים לב, ההבדלים מאוד ברורים בין הז'אנרים. הרשימות שהבאתי לך אלה רשימות של האלבומים שקיבלו את הדירוגים הכי גבוהים ב rateyourmusic, רשימה אחת של דאבסטפ ואחת של ברוסטפ. תחקור קצת ברשימות האלה, תשווה בין שני הז'אנרים והאומנים, אתה תראה שזה לגמרי לא נכון מה שאמרת.
kryptic minds, shckleton וכל אלה, זה דאבסטפ. יש על זה הסכמה כללית, זו לא החלטה שלי, מצדי שיקראו לזה "גרינבורגר-סטפ". אמרתי לך, זה לא מעניין אותי.
מה שמעניין אותי, ושוב אתה מתחמק מזה, זה שהיוצרים שבאמת יוצרים את ה-דאבסטפ לא מקבלים את ההערכה שמגיעה להם (אם כי ב rateyourmusic הם מקבלים הרבה הערכה, אז שם המצב הוא בדיוק הפוך :)), ומקבלים הרבה מאוד זלזול מצד האנשים ששומעים ברוסטפ. ושוב, העניין פה הוא לא על ה"מלחמה" בין הז'אנרים אלא על היוצרים המעטים האלה שבאמת יוצרים משהו מקורי ויש להם רצון לחדש וליצור משהו מקורי.
אם זה ממש בלבל אותך העניין עם קריפטיק מיינדס (אני מבין שאתה מדבר עליהם כשאתה מתלונן) אז עזוב אותם, הם הכלאה של דאבסטפ ודראם אנד בייס אטמוספרי (כמו שאמרתי מקודם), זה מבלבל. גם מבחינת הקצב והקו בס (שתמיד מלווה את הדאבסטפ, אבל זה באס עמוק מאוד. לא בייס-ליין, זה לא seven nation army פה :haha: ) שאתה מחפש בעיקשות כדי להעמיד אותי על טעותי (ולא, לא טעיתי). עזוב. סתכל על היוצרים האחרים שהבאתי, burial, shackleton, ital tek, זה דוגמה לפי דעתי לאיך זה צריך להישמע.
דרופ זה המוטיב המרכזי בברוסטפ (אל תקרא לזה דאבסטפ מודרני, כי גם ב 2012 המסריחה שאנחנו נמצאים בה יש יוצרים שעדיין ממשיכים לחדש ולהביא דברים מקוריים ולעשות את ה-דאבסטפ, אז הוא עדיין נמצא, הוא לא נמחק.). בתכלס, ואל תכחיש, רוב האנשים ששומעים ברוסטפ, מחפשים את הדרופ. לא סתם בכל שיר מז'אנר ה-דאבסטפ, ביוטיוב יש אנשים שתמיד מתלוננים על זה שאין דרופ. כאילו זה המרכיב העיקרי. ותרשה לי להגיד, זה רדוד ביותר.
דרופ יכול להיעשות טוב, אבל כשאתה שומע את זה בכל-פאקינג-מקום, זה כבר מעצבן וגורם לי אישית לשנוא את זה. כאילו אין ליוצרים משהו לחדש, הם לא מושכים למקוריות (מה שהם צריכים לעשות).
וכן, יש גם יוצרי דאבסטפ שמקבלים הערכה, ועל זה אני שמח. burial מישהו? ;) (אגב, לא להתבלבל, הציטוט שלי הוא לא מ burial!! הוא מסרט של דייויד לינץ' שניקרא אינלנד אמפייר ש burial גם הבין שזה הסרט הכי טוב אי פעם, אז הוא החליט להכניס את הציטוט האגדי הזה בתחילת האלבום השני שלו. רק היה חשוב לי להבהיר :))
ואל תקשיב לאנשים שאומרים שזה חרא כי אין דרופ או כי זה לא אלים או התפלצנות אחרת!! זה יפה, זה אטמוספרי, יש לזה גוון חשוך וקצת אפל. יש מקצב שתי פעימות כמו בהגדרה עם נפילות סינקופטיות, יש באס עמוק שנותן את האווירה המיוחדת הזו. ובאמת burial מדבר ליותר אנשים מאשר יוצרי ה-דאבסטפ אחרים.
שים לב לקטע הזה של burial, שגם הוא אגב לא דאבסטפ טהור. זה הכלאה בין דאבסטפ ו 2-step garage (שממנו התפתח הדאבסטפ כפי שאתה בטח יודע):

אחחחח איך אני אוהב לדבר על מוזיקה! וגם להתווכח על מוזיקה! :cheers:

עריכה (למרות שערכתי את ההודעה 9999999 פעמים כבר חחח כמו כל הודעה שאני כותב): זה שיר שונה ממה ששמתי מקודם, כי בשיר הקודם הבאס והמקצב והכל היו פחות דומיננטיים, וכאן ממש אפשר לשמוע בבירור (וגם את השיר הזה אני יותר אוהב :)).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 21, 2012 5:38 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

באיחור אופנתי (ואופייני)! :P

Axxon N כתב:
אוקיי, לא הבנת אותי.
אז ככה, מה שאמרתי זה שיוצרים כמו סקרילקס וחבריו פשוט לקחו את מה שנקרא דאבסטפ, ושינו אותו. לא פיתחו את הדאבסטפ, שינו אותו, וקראו לזה גם דאבסטפ כדי לרכב על הגל. זה לא שלב אחרי מה שאני אוהב, זה אפילו לא דומה.

אוקי, יכול להיות. לא חקרתי כזה אחורה את הנושא. זה נראה לי הגיוני שהדאבסטפ של היום התפתח ממה שאתה קורא לו דאבסטפ.

ציטוט:
וגם ההמלצות על דראם אנד בייס זה בצורה חברית, אתה לא צריך לבוא בגישה של "אני יודע מה זה, שמעתי מספיק".

זה בגלל שבאת בגישה שאני לא יודע מה זה.

ציטוט:
שמעתי את mantis כבר, ואין שום דמיון בין זה ל kryptic minds. זה גם לא ממש אווירתי ברמה של kryptic minds, זה בכלל שני דברים שונים לגמרי.

אתה לוקח את מה שאני אומר באופן מילולי מדי.
לא התכוונתי שהם דומים, רק נתתי את מנטיס כדוגמה לכך שיכול להיות דאבסטפ (שוב, ע"פ ההגדרה "שלי"), אטמוספרי. להבהרה, הם לא דומים לקריפטיק. הם פשוט עושים דאבסטפ אטמוספרי מאוד.

ציטוט:
ואתה טועה בקטע הזה מאוד, ה-דאבסטפ, המקורי, הוא כן נוצר עם דגש חזק על אווירה, זה תמיד היה ככה. תעבור אחד אחד באומנים פה, ואתה תשים לב שאצל כולם יש דגש על אווירה. פה אני מתכוון פה - http://rateyourmusic.com/customchart?pa ... countries=
לעומת זאת, פה אין שום דבר שמזכיר אווירה - http://rateyourmusic.com/customchart?pa ... countries=
תשים לב, ההבדלים מאוד ברורים בין הז'אנרים. הרשימות שהבאתי לך אלה רשימות של האלבומים שקיבלו את הדירוגים הכי גבוהים ב rateyourmusic, רשימה אחת של דאבסטפ ואחת של ברוסטפ. תחקור קצת ברשימות האלה, תשווה בין שני הז'אנרים והאומנים, אתה תראה שזה לגמרי לא נכון מה שאמרת.
kryptic minds, shckleton וכל אלה, זה דאבסטפ. יש על זה הסכמה כללית, זו לא החלטה שלי, מצדי שיקראו לזה "גרינבורגר-סטפ". אמרתי לך, זה לא מעניין אותי.

אתה יודע, כל מה שאתה אומר פה זה בעצם כל הוויכוח שלנו- מה זה באמת דאבסטפ, מה שאתה טוען, או מה שאני טוען. אתה רק אומר שאאני טועה מאוד ולא מביא שום הוכחה לתמוך בטענה שלך.
ולגבי ה"הסכמה הכללית" שדאבסטפ זה מה שאתה אומר, אתה טועה כי ההסכמה הכללית by far היא שדאבסטפ זה מה שאני אומר- סקרילקס ושות'.

ציטוט:
מה שמעניין אותי, ושוב אתה מתחמק מזה, זה שהיוצרים שבאמת יוצרים את ה-דאבסטפ לא מקבלים את ההערכה שמגיעה להם (אם כי ב rateyourmusic הם מקבלים הרבה הערכה, אז שם המצב הוא בדיוק הפוך :)), ומקבלים הרבה מאוד זלזול מצד האנשים ששומעים ברוסטפ. ושוב, העניין פה הוא לא על ה"מלחמה" בין הז'אנרים אלא על היוצרים המעטים האלה שבאמת יוצרים משהו מקורי ויש להם רצון לחדש וליצור משהו מקורי.

אני לא מתחמק מזה, פשוט אין לי מה להגיב. נכון, הם לא מקבלים הרבה הערכה. אם זה מוצדק או לא- זה כבר לא משהו שאני יכול לומר לך. מעבר לזה אין לי דיעה.

ציטוט:
אם זה ממש בלבל אותך העניין עם קריפטיק מיינדס (אני מבין שאתה מדבר עליהם כשאתה מתלונן) אז עזוב אותם, הם הכלאה של דאבסטפ ודראם אנד בייס אטמוספרי (כמו שאמרתי מקודם), זה מבלבל. גם מבחינת הקצב והקו בס (שתמיד מלווה את הדאבסטפ, אבל זה באס עמוק מאוד. לא בייס-ליין, זה לא seven nation army פה :haha: ) שאתה מחפש בעיקשות כדי להעמיד אותי על טעותי (ולא, לא טעיתי). עזוב. סתכל על היוצרים האחרים שהבאתי, burial, shackleton, ital tek, זה דוגמה לפי דעתי לאיך זה צריך להישמע.

בתור זה שמתעקש על ההגדרה של הקצב בדאבסטפ עם הסינקופה (ואני אגיע לזה עוד מעט), אין לך ממש זכות לשפוט אותי על זה שאני "מחפש בעיקשות" בייס ליין :P
וזה לא סתם כי לז'אנרים יש מאפיינים, נכון? אז המאפיין של הדאבסטפ זה שהבאס תופס תפקיד מרכזי. לכן דאבסטפ.

ציטוט:
דרופ זה המוטיב המרכזי בברוסטפ (אל תקרא לזה דאבסטפ מודרני, כי גם ב 2012 המסריחה שאנחנו נמצאים בה יש יוצרים שעדיין ממשיכים לחדש ולהביא דברים מקוריים ולעשות את ה-דאבסטפ, אז הוא עדיין נמצא, הוא לא נמחק.). בתכלס, ואל תכחיש, רוב האנשים ששומעים ברוסטפ, מחפשים את הדרופ. לא סתם בכל שיר מז'אנר ה-דאבסטפ, ביוטיוב יש אנשים שתמיד מתלוננים על זה שאין דרופ. כאילו זה המרכיב העיקרי. ותרשה לי להגיד, זה רדוד ביותר.
דרופ יכול להיעשות טוב, אבל כשאתה שומע את זה בכל-פאקינג-מקום, זה כבר מעצבן וגורם לי אישית לשנוא את זה. כאילו אין ליוצרים משהו לחדש, הם לא מושכים למקוריות (מה שהם צריכים לעשות).

לא הכחשתי שהרוב מחפשים את זה. ואמרתי כבר שזה באמת מרכיב עיקרי. אין בזה שום דבר רע, בכל ז'אנר יש מרכיב עיקרי כלשהו.
ולא, זה לא רדוד. סה"כ בז'אנר שמתבסס על באסים הגיוני שהדרופ יהיה המרכיב העיקרי.
אני כן מסכים שזה נהיה מסחרי ובנאלי כששומעים את זה בכל מקום והרבה יוצרים הולכים על מצב אוטומטי במקום לנסות ליצור משהו מקורי. אבל זה נושא נפרד לחלוטין.

ציטוט:
ואל תקשיב לאנשים שאומרים שזה חרא כי אין דרופ או כי זה לא אלים או התפלצנות אחרת!! זה יפה, זה אטמוספרי, יש לזה גוון חשוך וקצת אפל. יש מקצב שתי פעימות כמו בהגדרה עם נפילות סינקופטיות, יש באס עמוק שנותן את האווירה המיוחדת הזו. ובאמת burial מדבר ליותר אנשים מאשר יוצרי ה-דאבסטפ אחרים.

אתה נתפס יותר מדי להגדרות היבשות... אתה מחפש את ההגדרה ואז משווה את השיר אליה לראות אם זה תופס. תנסה לשחרר קצת מזה
וגם בדאבסטפ שאני קורא לו דאבסטפ, יש את הדברים האלה (למעשה מקצב 2 פעימות זה חובה, אם הבנתי את נכון את מה שזה אומר).

(]/|\[)

And lose their way home
Our gift divine

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 41 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3  הבא

כל הזמנים הם UTC

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 15 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

עבור ל:  
מופעל על-ידי phpBB® Forum Software © phpBB Group
מבוסס על phpBB.co.il - פורומים בעברית. כל הזכויות שמורות © 2008 - phpBB.co.il.